جعبه SFR 8 | ویژگی های آزمون و قیمت | آیا باید آن را انتخاب کنیم?, SFR Box 8x: سریعترین جعبه بدهی موجود در بازار چیست?

SFR Box 8x: سریعترین جعبه بدهی موجود در بازار چیست

Contents

از طرف فناوری ، ضبط همزمان برنامه ها (2 حداکثر) به لطف رمزگشایی است که زندگی همه اعضای خانه را ساده می کند. علاوه بر این ، پخش مجدد تا چند هفته پس از پخش آن در تلویزیون در دسترس خواهد بود.

جعبه SFR 8: ویژگی های جعبه جدید SFR چیست ?

جعبه SFR 8, آخرین نوآوری تأمین کننده برای همه مشتریان ADSL ، فیبر و THD قابل دسترسی است. از دو جعبه تشکیل شده است: یک مودم اینترنت معمولی و یک جعبه تلویزیون و از این رو به عنوان گزینه ای برای مشتریان اپراتور برای 7 یورو در هر ماه ارائه می شود. این کادر امکان دسترسی به خدمات نوآورانه را فراهم می کند: یک بلندگو یکپارچه ، a Wifi 3 برابر قدرتمندتر, تجربه تلویزیونی همهجانبه و کمک صوتی SFR.

در اینجا با تمام پیشنهادات جعبه اینترنت SFR مشورت کنید

تماس های نامحدود ثابت

20.99 € / ماه 34.99 € / ماه

تماس های نامحدود ثابت

27.99 € / ماه 29.99 € / ماه

تماس های نامحدود ثابت

27.99 € / ماه 29.99 € / ماه

تماس های نامحدود ثابت + موبایل

30.99 € / ماه 44.99 € / ماه

چگونه می توان از جعبه SFR جدید بهره مند شد ?

به عنوان مثال رقبا مانند LiveBox را دوست دارند, جعبه 8 SFR در صورت اشتراک اجباری نیست, شما این آزادی را دارید که آن را با فرمول مورد علاقه خود مرتبط کنید یا نه.

نحوه عضویت در جعبه SFR 8 ?

بسته به صلاحیت خود ، پیشنهاد SFR ADSL یا فیبر را انتخاب کنید
سپس می توانید بین جعبه پلاس (که به طور پیش فرض گنجانده شده است) انتخاب کنید یا کادر 8 (اختیاری ، 7 یورو در ماه) را انتخاب کنید
کادر 8 را انتخاب کنید
علاوه بر این ، تمام گزینه های مورد نظر خود را انتخاب و تأیید کنید: Netflix ، SFR Press ، RMC Sport و غیره (قیمت واحد) ؛
سفارش خود را نهایی کنید.

اپراتور به طور مرتب تبلیغاتی را در مورد پیشنهادات مختلف خود ارائه می دهد ، از رفتن مستقیم به وب سایت دریغ نکنید تا دریابید که آیا ISP در هنگام بیرون آمدن ارائه می دهد.

آیا برای استفاده از پیشنهادات SFR باید جعبه قدیمی خود را تغییر دهم ?

برند انتخاب شما را ترک می کند. پس از انتخاب پیشنهاد خود, یا می توانید تصمیم بگیرید که جعبه موجود در بسته اینترنت را نگه دارید یا از SFR Box 8 استفاده کنید. دستگاه اختیاری است و علاوه بر قیمت اشتراک اینترنت ، می توانید آن را با قیمت 7 یورو بیشتر در ماه دریافت کنید.

شما فقط نمی توانید جعبه SFR جعبه 8 را خریداری کنید. باید با یک اشتراک سازگار اجباری باشد.

جعبه تست SFR 8: ویژگی های جدید حتی کارآمدتر

WiFi 6: سرعت سریعتر و حتی اتصال روان بیشتر

WiFi 6 به SFR Box 8 اجازه می دهد تا شما را در اختیار شما قرار دهد فناوری اینترنت بی سیم حتی کارآمدتر است. در واقع ، این یک سیگنال بسیار قدرتمندتر است که به شما امکان می دهد از یک جریان حتی سریعتر لذت ببرید. دومی همچنین به شما امکان می دهد بدون از دست دادن عملکرد WiFi ، یک دستگاه یا بیشتر از آنها را به مودم وصل کنید. علاوه بر این ، اگر می خواهید بدهی فعلی خود را آزمایش کنید ، می توانید این کار را در این آدرس انجام دهید.

SFR Box 8 دارای سرعت جریان حداکثر 1 گیگابایت در ثانیه در هر تجهیزات (2 گیگابایت در ثانیه مشترک) است.

تلویزیون با HDR 4K: یک تجربه حتی همهجانبه تر

4K مرتبط با Dolby Vision HDR یک تجربه منحصر به فرد را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد از یک لذت ببرید کیفیت تصویر سینما از صفحه تلویزیون شما. در واقع ، 4K HDR به شما امکان می دهد از برنامه های مورد علاقه خود با رنگ ها و تضادهای حتی بیشتر از قبل استفاده کنید: از یک تصویر با 4 برابر جزئیات بیشتر بهره مند می شوید.

با این حال ، آنچه حتی بیشتر اعضای خانواده آماتور از صفحه های بزرگ سینمایی را نیز خوشحال خواهد کرد ، حضور Dolby Atmos است. در واقع ، این یک است فناوری ترکیبی که صدای 3 بعدی را بازتولید می کند و که شما را از طریق بلندگو یکپارچه کاملاً در قلب عمل غوطه ور خواهد کرد.

یک رابط تلویزیونی بی سابقه ، شخصی و بصری

رابط تلویزیونی که توسط تأمین کننده پیشنهاد شده است بسیار نزدیک به موارد ارائه شده توسط بسیاری از برنامه ها مانند Netflix به عنوان مثال است. رابط کاربری واضح ، شهودی است و امکان ناوبری سیال تری را فراهم می کند برای انتخاب برنامه خود از صفحه تلویزیون خود.

از طرف فناوری ، ضبط همزمان برنامه ها (2 حداکثر) به لطف رمزگشایی است که زندگی همه اعضای خانه را ساده می کند. علاوه بر این ، پخش مجدد تا چند هفته پس از پخش آن در تلویزیون در دسترس خواهد بود.

تأمین کننده برای شخصی سازی متمایز است. شما می توانید برنامه های مورد علاقه خود را طبقه بندی کرده و از توصیه هایی که از سلیقه ها و تجسم های قبلی شما الهام گرفته شده است استفاده کنید.

The Voice Assistant: جعبه خود را با صدای صدای خود کنترل کنید

SFR مانند رقبای خود مانند نارنجی یا رایگان ، یک سرویس صوتی “OK SFR” ارائه می دهد. این یک دستیار آواز است که جایگزین کنترل از راه دور می شود. در واقع ، نیازی به بلند شدن برای کنترل تلویزیون خود نیست ، می توانید تمام اقدامات خود را به لطف صدای صدای خود انجام دهید. به طور واضح ، این بدان معنی است که می توانید کانال ها را روی رمزگشایی تغییر دهید ، یک برنامه را راه اندازی کنید ، آن را مکث کنید ، آن را مجدداً راه اندازی کنید یا هر سفارش دیگری را در تلویزیون خود در دسترس قرار دهید ، به صورت صوتی.

SFR Box 8 همچنین از دستیار الکسا آمازون بهره می برد. الکسا به شما امکان می دهد به لطف بازیکن با بلندگوهای یکپارچه SFR ، اشیاء متصل به خانه خود را سفارش دهید.

ویژگی های فنی جعبه های SFR 8: اتصالات و گزینه ها

وقتی در جعبه SFR 8 مشترک می شوید ، باید بررسی کنید که تمام جعبه ها کامل هستند. دومی اتصالات را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد بتوانید از گزینه های ارائه شده توسط جعبه های SFR نهایت استفاده را ببرید.

SFR Box 8 TV:دستیار آواز SFR ؛

سازگار Dolby Atmos و Dolby Vision ؛

حافظه رم 3 گیگابایتی ؛

جعبه SFR 8:

آخرین نسل Wi-Fi (WiFi 6) ؛

1 درگاه صوتی روی IP (RJ45) ؛

2 درگاه اترنت ؛

ابعاد 35 x 244 x 202mm.

اینترنت چه چیزی را با جعبه SFR 8 سازگار می کند ?

جعبه است سازگار با هر دو فناوری اینترنت ADSL و فیبر نوری (FTTB). فرمول ها از محدوده های مختلف هستند و همه شامل یک تعهد 12 ماهه هستند.

اشتراک های اساسی: پیشنهاد سه گانه مقرون به صرفه

جعبه فیبر SFR تلویزیون را با 60 کانال و خدمات تلویزیونی باکس HD و همچنین رمزگشایی بیشتر ارائه می دهد. علاوه بر این ، تماس ها به مدت 12 ماه به مدت 15 یورو در فرانسه با خط تلفن ثابت در فرانسه نامحدود است (سپس 38 € در ماه به استثنای ارتقاء).

پیشنهاد ADSL 4G با قیمت همان خدمات را می گیرد 15 €/ماه (33 یورو در ماه در سال دوم).

سرعت اتصال تا 500 مگابایت در ثانیه گسترش می یابد.

فرمول های اینترنت قدرت: یک جریان بسیار قدرتمند

جعبه قدرت فیبر SFR یک سرویس تلویزیونی HD ارائه می دهد و به شما امکان می دهد تا 200 کانال را مشاهده کنید. علاوه بر این ، تماس ها در فرانسه نامحدود و ثابت و موبایل هستند. قیمت ها: 25 € در ماه (45 € در ماه در سال دوم). جعبه قدرت ADSL با 23 € در ماه (سپس 40 € در ماه).

جعبه فیبر قدرت SFR 10 برابر قدرتمندتر از ADSL است.

اینترنت جعبه THD: مراقب باشید این جعبه را با جعبه اینترنت THD که سرعت اینترنت فوق العاده ای دارد ، اشتباه نگیرید.

بسته های اینترنتی پریمیوم: خدمات بالا

جعبه فیبر پریمیوم (FTTB) همان پایه خدمات را ارائه می دهد که جعبه ها قبلاً به تفصیل ارائه شده اند. با این حال ، با تماس های نامحدود به ثابت و موبایل در فرانسه ، اروپا ، چین ، ایالات متحده و کانادا مشخص می شود. همچنین, شما خدمات حق بیمه دارید مانند گزینه “اینترنت همه جا” ، SFR Security + رمز عبور ، خدمات فنی مشتری.

پیشنهاد فیبر 35 € در ماه (سپس 53 €) و پیشنهاد ADSL با 33 € در ماه (سپس 48 € در ماه).

Premium Pack اجازه می دهد تا اتصال به اینترنت حداکثر 1 گیگابایت در ثانیه 500 مگابایت در ثانیه باشد.

نحوه نصب جعبه فیبر SFR 8 ?

اگر مشتری فیبر هستید ، جعبه بسیار آسان است:

  1. عناصر پایین جعبه SFR 8 را جمع کنید و آن را در حالت عمودی قرار دهید
  2. کابل نوری را به کانکتور pon وصل کنید
  3. تلفن خود را به تلفن وصل کنید
  4. منبع تغذیه را به پلاگین وصل کنید که به بهترین وجه مناسب شما باشد
  5. با فعال کردن دکمه روشن/خاموش ، جعبه را در راه بگیرید
  6. منتظر چند لحظه باشید: نشانگر pon شروع به چشمک زدن می کند و WiFi روشن می شود
  7. جعبه یکپارچه است !

مزایای جعبه 8 تلویزیون SFR چیست ?

تلویزیون SFR Box 8 دارای یک دستیار صوتی آمازون است تا تمام درخواست های شما را دقیقاً ممکن برآورده کند. در WiFi یا با کابل اترنت قابل اتصال است.

مزایای SFR جعبه 8 چیست ?

SFR Box 8 بیش از همه برای آن یک وای فای سریع و قدرتمند ، یکی از کارآمدترین بازار در بازار است. بنابراین ، به لطف WiFi 6 ، اتصال شما به همان سرعتی است که اگر به کابل اترنت وصل شده اید ، به همان سرعتی که می خواهید داشته باشید.

شبکه SFR است ?

با توجه به ARCEP (Gendarme Telecoms) ، SFR دومین شبکه بهترین (در Bouygues Telecom) و درست در پشت نارنجی است.

SFR Box 8x: سریعترین جعبه بدهی موجود در بازار چیست?

SFR جعبه 8X SFR جدید خود را در ابتدای سال راه اندازی کرد. این جعبه SFR بهبودی در SFR جعبه 8 موجود است ، اما ارزش آن را داشت ?

جعبه SFR 8X جدید از SFR Worth چیست؟

Olivia Cheval – منتشر شده در تاریخ 10/16/2022 ساعت 9:15 صبح

حداکثر جریان ! این همان چیزی است که جعبه SFR جدید. SFR Box 8x از نظر تئوری از 8 گیگ در ثانیه (GBIT/S) بهره مند می شود. این جعبه جدید SFR با Delta Free و Freebox خود رقابت می کند. که این فناوری جدید قول می دهد ? همه چیزهایی را که باید در مورد آن بدانید کشف کنید آخرین جعبه SFR.

SFR Box 8x: فناوری جدید در سرویس عاشقان با سرعت بزرگ

سه سال پس از انتشار جعبه 8 ، SFR با SFR Box 8x خود نوآوری می کند. با استفاده از این جعبه جدید ، SFR قصد دارد به لطف این جعبه که به عنوان “L شرح داده شده است ، تجربه مشتری را غنی سازی کندقدرتمندتر در بازار“توسط اپراتور.

SFR Box 8X چندین ویژگی جدید دارد ، از جمله اتصال 4 برابر سریعتر نسل های قبلی با جریان نزولی تا 8gbit/s. جعبه SFR 8X مبتنی بر فناوری XGS-PON است. علاوه بر تراز کردن میزان نرخ پیشنهادی توسط 10G-Epon ، XGS-PON یک شبکه نوری منفعل 10 گیگابیت متقارن را نیز ارائه می دهد که میزان سرعت 10 گیگابایت در ثانیه را نیز ارائه می دهد. SFR اولین اپراتور ملی است که این فناوری را در دسترس مشتریان خود قرار می دهد.

برای رسیدن به چنین سرعتی ، SFR اتصال اترنت با سرعت بسیار بالا را از طریق ماژول SPF به مودم خود اضافه کرد. برای لذت بردن از چنین سرعتی ، باید از طریق کابل SFP+ 10G که اتصالات آن با یک کابل RJ45 متفاوت است ، عبور کنید. این آداپتور است توسط SFR بصورت رایگان تهیه می شود در صورت درخواست ، و به شما امکان می دهد هر دستگاه سازگار با اترنت را به هم وصل کنید. زیرا برای لذت بردن از یک جریان نظری 8 گیگابایت, دستگاه های شما نیز باید بتوانند به چنین سرعت هایی برسند.

آنجا جعبه SFR 8x همچنین به لطف آخرین نسل Wi-Fi ، سریع است wi-fi 6, و Wi-Fi هوشمند که به شما امکان می دهد از یک اتصال بی سیم بهتر در محل اقامت بهره مند شوید.

چه کسی می تواند از جعبه 8X SFR استفاده کند ?

این جعبه عمدتاً برای کسانی که نیازهای عظیمی دارند در نظر گرفته شده است (بازی های آنلاین ، کار از راه دور. ). شما همچنین باید واجد شرایط استفاده از این فناوری فیبر جدید باشید. سرانجام ، لازم است مجهز به دستگاه های سازگار باشید به فناوری XGS-Pon و WiFi 6.

برای استفاده از این جعبه SFR ، شما باید در پیشنهاد فیبر حق بیمه SFR ، 32 € در ماه به مدت 12 ماه و سپس 50 € در ماه (تعهد 12 ماه) مشترک شوید. در حال حاضر S FR شامل می شود نتفلیکس و دیزنی+ به مدت 6 ماه با قدرتمندترین جعبه خود.

این اطلاعات را با کلیک بر روی اینجا به اشتراک بگذارید

تمام اخبار Ariase را در Google News دنبال کنید.