آیا می توانیم از تلفن هوشمند بدون سیم کارت استفاده کنیم? | sfr actus ، چگونه بدون سیم کارت تماس بگیریم?

نحوه تماس بدون سیم کارت

توجه داشته باشید که این برنامه های گفته شده اغلب در رایانه شخصی نیز موجود است. به عبارت دیگر ، این بدان معنی است که لزوماً لازم نیست سیم کارت و تلفن همراه برای برقراری تماس برقرار کنید.

تلفن بدون سیم کارت

عنصر غیرقابل قبول در تلفن هوشمند ما ، سیم کارت همان چیزی است که به ما امکان دسترسی به شبکه تلفن همراه را می دهد ، به منظور برقراری تماس ، ارسال پیامک/MMS ، بلکه یک اتصال اینترنتی شگفت انگیز است. با این حال ، ممکن است اتفاق بیفتد که ما خودمان را چند روز بدون این ابزار گرانبها ، زمان سفارش جدید ، خواه پس از تغییر اپراتور و چه از دست دادن تلفن هوشمند خود ، پیدا کنیم. حال در حالی که منتظر بازیابی دیگری هستید ، امکان ارتباط و حتی برقراری ارتباط ، تا حدی بدون سیم کارت وجود دارد. توضیح.

پیدا کردن خود بدون سیم کارت می تواند در برخی از کاربران تلفن های هوشمند یک بحران وحشت ایجاد کند. و با این حال ، استفاده از آن از بسیاری جهات کاملاً امکان پذیر است. شما می خواهید با جامعه خود در ارتباط باشید ، اما هنوز منتظر دریافت سیم کارت جدید خود هستید ? به لطف WiFi ، به هر حال به عزیزان خود برسید. شما حتی می توانید بدون اتصال به اینترنت ، از چند محتوا در سیستم عامل های جریان استفاده کنید ، مشروط بر اینکه برنامه ریزی کنید ..

به لطف WiFi با عزیزان خود در تماس باشید

اگر خود را بدون سیم کارت پیدا کردید ، وحشت نکنید. شما هنوز هم می توانید به سادگی به لطف اتصال WiFi ، با عزیزان خود در تماس باشید. در واقع می توانید از برنامه های پیام رسانی آنلاین استفاده کنید ، که نیازی به حضور این تراشه الکترونیکی در تلفن هوشمند شما ندارند. برخی از آنها احتمالاً در حال حاضر بخشی از زندگی روزمره شما هستند ، خواه مسنج. مزیت این سرویس های پیام رسانی آنلاین از این رو که برخلاف پیامک های معمولی ، آنها به برنامه تلفن همراه ما وابسته نیستند و بنابراین حتی بدون سیم کارت در دسترس هستند. تنها پیش نیاز موجود ، برای کار این برنامه ها ، از یک نقطه دسترسی به اینترنت بهره مند می شود.

دانستن اینکه حتی به عنوان مثال در مسنجر امکان برقراری تماس ، چه به سادگی در صدا و یا فیلم ، این امکان وجود دارد ، این به شما امکان می دهد تا در هنگام خانه ، ارتباط خود را با عزیزان خود ادامه دهید. و خارج از خانه ? اگر به خانه دیگری دعوت شده اید ، همیشه می توانید از میزبان خود بخواهید که وای فای او را با خود به اشتراک بگذارد. سپس در صورت لزوم ، به عنوان مشتری SFR ، شما همچنین می توانید از یک کانون WiFi SFR لذت ببرید. مطمئناً ایده آل نیست و تمام این راه حل ها جایگزین سودمندی سیم کارت نخواهند شد ، اما هنوز هم می تواند به شما کمک کند !

امروزه ، تلفن های هوشمند فقط برای برقراری ارتباط استفاده نمی شوند. آنها بسیاری از امکانات دیگر را به ما ارائه می دهند ، از جمله دسترسی به سیستم عامل های جریان. حتی بدون سیم کارت ، که به یک شبکه WiFi وصل شده اید ، همیشه می توانید به پیشنهادات پخش که در آن مشترک شده اید ، دسترسی داشته باشید ، چه Netflix ، Prime Video یا Disney+. این سیستم عامل ها هر یک انتخاب گسترده ای از برنامه ها ، بسیار التقاطی ، متفاوت بین سریال های طنز یا دراماتیک ، مستندها ، فیلم های اکشن یا تریلر ، با نمایش های حتی طنز گرا یا برنامه های تلویزیونی واقعیت را ارائه می دهند. به اندازه کافی برای مراقبت از ساعات طولانی ! به خصوص از آنجا که به این سرویس های ویدیویی در Demand اضافه شده است ، حتی بدون سیم کارت ، همیشه می توانید از طریق سیستم عامل های موسیقی مانند Deezer به موسیقی مورد علاقه خود در تلفن هوشمند خود گوش دهید. خبر خوب این است که بیشتر این مطالب ، صوتی و تصویری حتی بدون اتصال به اینترنت قابل دسترسی هستند. ارائه شده.

شما از طریق بسته تلفن همراه خود به تماشای سریال یا گوش دادن به موسیقی به عنوان مثال در مترو عادت دارید ? دسترسی (خوب) دسترسی به WiFi در حمل و نقل دشوار است ، اما با پیش بینی این لحظه ها ، هنوز هم می توانید از محتوای خود لذت ببرید. توجه داشته باشید که سیستم عامل های جریان ، اعم از موسیقی و فیلم ، بیشتر گزینه بارگیری دارند تا بتوانید در هنگام آفلاین ، یک فیلم ، یک سری یا لیست پخش را بخوانید. بنابراین برنامه ریزی کنید: از اتصال WiFi خود به شما استفاده کنید تا محتوای خود را قبل از بیرون رفتن بارگیری کنید ، و بنابراین قادر به استفاده از آن حتی بدون هیچ اتصال اینترنتی هستید !

 • سیم کارت مسدود شده: چگونه کد PUK خود را پیدا کنیم ?
 • چگونه بدون کلید خود به سیم کارت خود دسترسی پیدا کنیم ?
 • آیا می توانیم کارت ESIM را از یک تلفن هوشمند به تلفن دیگر منتقل کنیم ?

نحوه تماس بدون سیم کارت ?

بدون سیم کارت تماس بگیرید

وقتی در مورد تماس های تلفنی صحبت می کنیم ، بدیهی است که به برنامه های تلفن همراه و ذاتاً سیم کارت فکر می کنیم. چند سال پیش ، قبل از ورود تلفن های هوشمند ، سیم کارت به وضوح یک شرط سین برای برقراری تماس بود.

بدون این تراشه کوچک ، صدور یا دریافت تماس تلفنی به راحتی غیرممکن بود. اما ورود تلفن های هوشمند بازی را تغییر داده است ، و به ویژه در امکانات برقراری تماس ، از جمله با Visio.

آیا می توان بدون سیم کارت تماس گرفت؟ ?

پاسخ بله است. اما با وجود همه چیز ، شرایطی وجود خواهد داشت ، از جمله استفاده از تلفن هوشمند و اتصال Wi-Fi. ما نحوه برقراری تماس بدون سیم کارت و به ویژه از طریق برنامه های خاص را توضیح خواهیم داد.

توجه داشته باشید که این برنامه های گفته شده اغلب در رایانه شخصی نیز موجود است. به عبارت دیگر ، این بدان معنی است که لزوماً لازم نیست سیم کارت و تلفن همراه برای برقراری تماس برقرار کنید.

از طرف دیگر ، لزوماً برای ایجاد یک حساب کاربری یا پشیمانی برای دسترسی به این برنامه ها ضروری خواهد بود. سپس ، و فقط در این صورت امکان برقراری تماس وجود دارد.

نحوه تماس بدون سیم کارت ?

با وجود سیم کارت در تلفن خود ، به لطف بسیاری از خدمات رایگان تماس با اینترنت ، همیشه امکان تماس با آن وجود دارد. و بدون داشتن شماره تلفن.

بدون سیم کارت ، بنابراین ما به شبکه تلفن همراه 5G یا حتی 4G یا حتی داده های تلفن همراه دسترسی نداریم. در این حالت ، شما باید به یک شبکه Wi-Fi متصل شوید. در اکثر موارد ، همچنین لازم است که شخصی که با شما تماس می گیرید همان درخواست شما را داشته باشد تا تماس را دریافت کند.

در زیر ، لیستی از برنامه های اصلی را ارائه می دهیم که به شما امکان برقراری تماس و دریافت تماس را می دهند و برای ضبط اولیه به شماره تلفن احتیاج ندارند. در واقع ، اگر سیم کارت ندارید و از آن درخواست تأیید پیامک می شود ، هرگز قادر به گفتن برنامه گفته نخواهید بود. این خصوصاً مورد واتس اپ است که به شماره تلفن نیاز دارد.

1. اسکایپ

اسکایپ

غول Mountain View ما را با درخواست تماس با ما خوشحال می کند. باز هم ، تماس های صوتی و فیلم ها مجاز هستند ، بدون اینکه حتی به سیم کارت نیز احتیاج داشته باشند. تنها شرط داشتن آدرس gmail است.

اگر یک تلفن هوشمند اندرویدی دارید ، این شرایط از قبل برآورده شده است. برای کاربران آیفون ، شما باید حساب Google خود را وارد کرده و رضایت خود را برای دسترسی به کتاب آدرس ارائه دهید.

مزیت اینجا این است که ، اگر با یک تلفن هوشمند اندرویدی تماس بگیرید ، حتی اگر Google Duo نداشته باشد ، آنها تماس را به عنوان یک تماس سیستم دریافت می کنند. به عبارت دیگر ، زمینه امکانات بیشتر است. تنها شرط این است که شخصی که با او تماس می گیرید تلفن اندرویدی دارد.

توجه داشته باشید که Google ادغام Google Duo و Google Meet ، در یک برنامه واحد ، Google Meet. اما این ویژگی های ذکر شده در بالا را تغییر نمی دهد.

شماره مجازی چیست و چگونه می توان یکی را به راحتی دریافت کرد ?

شماره مجازی

برای بهره مندی از چندین شماره در تلفن خود ، چندین راه حل وجود دارد. ESIM به شما امکان می دهد علاوه بر سیم کارت کلاسیک ، از یک اشتراک مضاعف در تلفن همراه خود نیز استفاده کنید تا از دو شماره تلفن بهره مند شوید. با این حال ، برای جلوگیری از عضویت در اشتراک ماهانه ، حل شماره های مجازی ممتاز است.

یک شماره مجازی عددی است که مستقیماً به صورت آنلاین انتخاب یا اختصاص می یابد ، بدون اینکه از طریق دریافت و فعال شدن سیم کارت فیزیکی یا ESIM انجام شود. این تعداد بلافاصله پس از خرید از طریق برنامه های مختلف تخصصی مستقیماً مورد استفاده قرار می گیرد و مستقیماً قابل استفاده است.

بنابراین یک شماره مجازی چندین مزیت دارد:

 • افراد و متخصصان می توانند از آن استفاده کنند
 • ارتباطات در هر دقیقه کسر می شود و در خارج از کشور ارزان تر است
 • هزینه محدود است و به مصرف واقعی کاربر بستگی دارد
 • انتخاب یک شماره مجازی به راحتی از طریق یک برنامه انجام می شود
 • داشتن تعداد نامحدودی از اعداد امکان پذیر است.
 • شماره مجازی چیست ?
 • شماره مجازی را از کجا بخریم و بهترین برنامه ها چیست ?
 • Onoff ، تنها سرویس شماره مجازی برای افراد
 • QuickTalk ، شماره مجازی برای شرکت ها
 • Ringover ، یک شماره مجازی فوری برای استفاده در 65 کشور جهان
 • Kavkom برای استفاده از یک مسئله مجازی حرفه ای
 • چگونه می توان یک شماره مجازی دریافت کرد ?
 • استفاده از اعداد مجازی یا سیم کارت دوتایی: چه تفاوت هایی ?
 • عملکرد برنامه های شماره مجازی
 • برای بهره مندی از دو عدد از آداپتور سیم کارت دوتایی استفاده کنید
 • یک راه حل سودمند برای شرکت ها

محتوای این صفحه توسط یک متخصص تحریریه در مورد تاریخ تأیید شده است 08/09/2023

یک شماره واحد برای مجموعه ای از تلفن ها ، صرف نظر از موقعیت جغرافیایی آنها ? به لطف اعداد مجازی ، که به آن اعداد DIF نیز گفته می شود ، ممکن است که اکنون توسط بسیاری از ارائه دهندگان ارائه شده است. شماره خط ثابت ملی ، شماره مجازی به شرکت ها اجازه می دهد تا تماس ها را متمرکز کنند. این اعداد مجازی چگونه کار می کنند و مزایای آنها چیست ? توضیح.

شماره مجازی چیست ?

شماره مجازی یک شماره تلفن است ، اما به یک خط تلفن خاص نسبت داده نمی شود. برعکس, شماره مجازی می تواند تماس ها را به تعداد زیادی از پایانه ها هدایت کند : تلفن های همراه ، خطوط ثابت ، اما همچنین رایانه ، به خصوص از طریق Skype. این ایده ساده است و ارائه یک شماره منحصر به فرد ، به عنوان مثال ملی ، با مراجعه به آژانس های محلی است.

اعداد مجازی نیز در سطح بین المللی فعالیت می کنند. این یکی از متداول ترین مصارف ، به ویژه توسط مراکز تماس یا شرکت ها است. دومی با چندین تلفن داخلی ، با این حال آنها مایل به برقراری ارتباط فقط یک شماره تلفن ، استاندارد هستند که متقاضیان آن وارد می شوند. آنها به لطف استاندارد یا با فشار دادن کلیدهای صفحه کلیدهای خود با توجه به گزینه های ذکر شده توسط دستگاه پاسخگو اتوماتیک هدایت می شوند. بطور کلی, ایجاد یک شماره مجازی در واقع ارزان تر برمی گردد از یک اشتراک محلی در کشور گیرنده.

شماره مجازی

چرا یک شماره مجازی و نحوه استفاده از آن را انتخاب کنید: رویه ها و توضیحات.

اعداد مجازی با 01 ، 02 ، 03 ، 04 ، 05 ، 09 یا حتی 08 شروع می شوند. دومی با این حال می تواند موضوع هزینه اضافی باشد. برای سایرین ، تماس های خبرنگار با شماره مجازی با قیمت محلی صورتحساب می شود. تعداد انتخاب شده در واقع با یک منطقه جغرافیایی مطابقت دارد ، بدون اینکه در این منطقه خط ثابت داشته باشید. آنها با شماره های قدیمی و استانداردهای کلاسیک ، که به یک وضعیت جغرافیایی بستگی دارد ، با این مخالف هستند.

محتوای پیشنهادات با توجه به ارائه دهندگان و گزینه های انتخاب شده متفاوت است. پیشنهاد اصلی اکثر ارائه دهندگان به سادگی از یک شماره مجازی و بدون گزینه های بیشتر تشکیل شده است. از طرف دیگر ، کامل ترین پیشنهادات می تواند شامل یک استاندارد ، استقبال شخصی ، یک دستگاه پاسخگو یا ژورنال تماس باشد. برخی از شماره های مجازی همچنین ممکن است تماس گیرنده را از طریق منوی صوتی به سمت راست راست هدایت کنند.

یک شماره مجازی دقیقاً به عنوان یک شماره تلفن معمولی کار می کند. اما می توان آن را به طور همزمان به چندین پایانه ثابت ، ثابت یا موبایل نسبت داد. این امر باعث می شود بدون نیاز به شماره ای برای هر یک از آنها ، تماس ها را به چندین پایانه هدایت کنید.

شماره مجازی را از کجا بخریم و بهترین برنامه ها چیست ?

تعداد زیادی از تأمین کنندگان شماره های مجازی وجود دارد. در حالی که Onoff اولین بار این سرویس را راه اندازی کرد و آن را دموکراتیک کرد ، اکنون لیست طولانی از برنامه ها برای به دست آوردن یک شماره مجازی به راحتی وجود دارد. با این حال ، این خدمات عمدتا برای شرکت ها در نظر گرفته شده است ، فقط تعداد کمی از تأمین کنندگان برای افراد با قیمت مناسب در دسترس هستند.