دانلود تلویزیون SFR برای Android (رایگان) – Clubic ، SFR TV 8 – بارگیری APK برای Android | وابسته به اوج

تلویزیون SFR 8

(6) اقدامات اجاره ای و اشتراک در تلویزیون انجام می شود.

تلویزیون SFR برای Android

به برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود به صورت زنده ، به صورت پخش مجدد یا تقاضا از دستگاه تلفن همراه خود نگاه کنید. دستگاه خود را برای یک تجربه شخصی در تلویزیون به جعبه تلویزیون 8 وصل کنید.

ستاره ستاره ستاره ستاره ستاره
3.8 (8 یادداشت)
File_download 2297 (30 روز)
توصیه شما در نظر گرفته شده است ، متشکرم !

آنتی ویروس رایگان به دلیل اثربخشی آن اهدا شد

امنیت ضد بدافزار AVAST دستگاه شما را در زمان واقعی به دنبال تهدیدهای احتمالی اسکن می کند

محافظت از شبکه Wi-Fi AVAST شبکه Wi-Fi شما و تمام دستگاه هایی را که به آن وصل شده اند ایمن می کند

یک آنتی ویروس سبک آنتی ویروس Avast تأثیر کمی در عملکرد دستگاه شما دارد

دانلود شما آماده است !

اگر بارگیری به صورت خودکار شروع نمی شود ، اینجا را کلیک کنید

صبر کنید تا برنامه بارگیری شود

نصب را راه اندازی کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید

از Avast استفاده کنید

برای در نظر گرفتن نظر خود ، لطفاً تأیید کنید که ربات نیستید:
لطفاً تأیید کنید که شما ربات نیستید

SFR TV 8 یک برنامه موبایل برای بارگیری در دستگاه Android یا iOS است. این نرم افزار سرگرمی تجربه تلویزیون را به مشتریان SFR تلویزیون در صفحه کوچک موبایل خود ، با اتصال به اینترنت (3G ، 4G یا WiFi) ارائه می دهد. به صورت زنده ، پخش مجدد یا در صورت تقاضا ، تمام برنامه های تلویزیون SFR در هر زمان قابل دسترسی هستند و می توان بعداً مورد بررسی قرار گرفت.

  • چرا از SFR TV 8 استفاده کنید ?
  • نحوه استفاده از SFR TV 8 ?
  • گزینه های SFR TV 8 چیست ?

چرا از SFR TV 8 استفاده کنید ?

برنامه Android SFR TV 8 دسترسی به بسیاری از کانال های تلویزیون Bouquet SFR از یک دستگاه تلفن همراه را ارائه می دهد. کاربران می توانند برای یافتن برنامه های مورد علاقه خود در برنامه حرکت کنند و آنها را به صورت زنده ، پخش مجدد یا VOD تماشا کنند ، همه در یک رابط شخصی (موضوع ، اعلان ها ، توصیه ها و غیره.). این برنامه همچنین امکان تداوم استفاده بین تمام صفحه ها را برای مشتریان جعبه تلویزیون 8 فراهم می کند.

دسترسی به محتوای زنده ، پخش مجدد و VOD

کاربران برنامه SFR TV 8 می توانند برنامه های آنلاین مورد علاقه خود را از طریق دستگاه تلفن همراه خود ، اعم از زنده ، پخش مجدد و یا در صورت تقاضا تماشا کنند. آنها این فیلم را انتخاب می کنند تا طیف گسترده ای از محتوا باشد.

سرویس زنده این برنامه دسترسی به 300 کانال موجود در تلویزیون SFR را ارائه می دهد. سرویس پخش مجدد به کاربران این امکان را می دهد تا پس از پخش مستقیم برنامه های مورد علاقه خود را برای چند هفته تماشا کنند. سرانجام ، سرویس VOD بیش از 10،000 فیلم برای اجاره یا خرید دیجیتال ارائه می دهد.

دسترسی به برنامه تلویزیونی با امکان ضبط

در برنامه SFR TV 8 ، کاربران می توانند با شبکه تلویزیونی مشورت کنند و برنامه های 7 روز آینده را با توجه به اشتراک آنها لیست کنند. دریافت برنامه همچنین مجموعه ای از محتوای شخصی را با توجه به ترجیحات آنها و همچنین بهترین اخبار در بخش “یک” ارائه می دهد. کاربران همچنین می توانند با یک گزینه متن ، اما یک گزینه صوتی به صورت دستی برای یک برنامه جستجو کنند.

در SFR TV 8 ، هنگامی که از برنامه پخش تلویزیون آگاه شد ، کاربران می توانند برنامه های تلویزیونی ، فیلم ها و سریال های تلویزیونی مورد علاقه خود را ضبط کنند تا بعداً در بخش “فیلم های من” تماشا کنند.

مزایای SFR Box 8 Customer TV

برنامه SFR TV8 موبایل به ویژه برای مشتریان TV SFR Box 8 TV مفید است. این امکان را برای تداوم مشاهده زنجیره ای یا فیلم بین صفحه های تلویزیون ، موبایل و رایانه لوحی ، بدون برش ، به لطف عملکرد بازیگران فراهم می کند.

SFR TV 8 کاربران با اشتراک SFR Box 8 TV همچنین می توانند جعبه های خود را از دستگاه تلفن همراه خود کنترل کنند ، به لطف گزینه کنترل از راه دور.

نحوه استفاده از SFR TV 8 ?

برنامه SFR TV 8 برای بارگیری رایگان است. با این حال ، برای مشاهده کانال ها و تکرارهای آنها ، لازم است که در یک اشتراک تلویزیونی SFR Box 8 TV ، یا به سادگی SFR TV برای رایانه های تلفن همراه/تبلت SFR مشترک شوید.

برای استفاده از SFR TV 8 ، به سادگی برنامه را در دستگاه Android یا iOS (تلفن هوشمند ، رایانه لوحی) ، به ویژه از طریق یک فایل APK بارگیری کنید. سپس ، پس از نصب برنامه ، اتصال به حساب SFR مرتبط با اشتراک اشتراک برای استفاده از برنامه های زنده ، پخش یا VOD ضروری است.

گزینه های SFR TV 8 چیست ?

SFR TV 8 تنها سرویس تلویزیونی موجود در دستگاه های تلفن همراه Android یا iOS نیست. بسیاری از شرکت های ارتباطات از راه دور خدمات تلویزیونی را از طریق تلفن یا رایانه لوحی برای مشتریان خود ارائه می دهند ، مانند Orange ، OQEE توسط برنامه های رایگان یا برنامه تلویزیونی B.تلویزیون توسط Bouygues Telecom.

علاوه بر این ، برخی از برنامه های تلفن همراه در یک نوع محتوا تخصص دارند: به عنوان مثال بارگیری Eurosport Player یا RMC Sport (سرویس SFR) ممکن است.

مشخصات فنی

ویرایشگر SFR
اندازه 38.87 مگابایت
بارگیری 2297 (7 روز گذشته)
مجوز نرم افزار تجاری
نسخه 3.1.0
اخرین بروزرسانی 09/15/2023
سیستم عامل Android ، iOS
دسته بندی ها اخبار ، اطلاعات و رسانه ها

تلویزیون SFR 8

نماد SFR TV 8

(4) دسترسی فقط به فیلم های مشخص شده در دسترس در چند صفحه و/یا بارگیری. تجسم یک برنامه بارگیری آفلاین فقط درصورتی امکان پذیر است که برنامه قبلاً اجاره داده شده یا در پاس که در آن مشترک شده اید گنجانده شود. اجاره / اشتراک نیاز به اتصال در 3G / 4G یا WiFi دارد.

(5) برای مشتریان SFR و REDBYSFR بدون گزینه تلویزیون ، پخش مجدد در دسترس نیست.

(6) اقدامات اجاره ای و اشتراک در تلویزیون انجام می شود.

جزئیات در www.SFR.خط.

SFR TV 8 – نسخه 3.1.0

این نسخه جدید ، از جمله موارد دیگر ، مشکل ناپدید شدن دکمه Chromecast را تصحیح می کند. اگر نظر دارید یا اشکالات خود را مشاهده می کنید ، دریغ نکنید که از بخش “راهنما” از برگه بیشتر برنامه را به ما اطلاع دهید.

هنوز هیچ نظری یا ارزیابی وجود ندارد ! برای اولین بار ، لطفا