کانال: کانال های زنده و پخش مجدد – SFR ، کانال: شما می توانید با رها کردن Apple TV و سایر برنامه ها 2 یورو در ماه صرفه جویی کنید | بیداری

کانال: شما می توانید با کنار گذاشتن Apple TV و سایر برنامه ها 2 یورو در ماه پس انداز کنید

 • و بیشتر…

کانال+

کانال بصری+

با کانال+، فیلم های فوق العاده اخیر ، سریال های بین المللی و آفرینش اصلی ، ورزش ، مستندها و همچنین محتوای جوانان را پیدا کنید.

برای استفاده از پیشنهاد

جعبه SFR خود را انتخاب کنید و گزینه Canal+ را به سبد خود اضافه کنید و سبد خود را تأیید کنید
گزینه شما پس از پذیرش توسط گروه کانال فعال می شود+
از کانال+ مستقیماً در تلویزیون خود استفاده کنید گزینه در فاکتور SFR شما ظاهر نمی شود
شما در حال حاضر مشتری SFR از منطقه مشتری خود مشترک هستید

شما درک خواهید کرد +

به مدت 12 ماه 27.99 یورو در ماه

تعهد 24 ماهه

کانال+ پیشنهاد بدون کانال+ در صورت تقاضا

تلویزیون+ گزینه: به مدت 2 ماه ، 10 یورو در ماه ارائه می شود

Live and Replay of Canal+ Cannels را با فیلم های سینمایی و فرقه فوق العاده دریافت ، فصول اخیر مجموعه سری اصلی و سریال های بین المللی و همچنین جدیدترین مستندها و محتوای جوانان پیدا کنید. بدون فراموش کردن رویدادهای مهم ورزشی: یک پوستر بزرگ لیگ قهرمانان یوفا در عصر چهارشنبه ، بهترین لیگ برتر ، از 14 تیم برتر ، Grands Prixtm فرمول 1R و MotoGP ™ ..

گزینه تلویزیون+

از یک انتخاب منحصر به فرد از کانال های چند شیمیایی لذت ببرید: سرگرمی ، جوانان ، سینما و سریال ، موسیقی ، سبک زندگی. برای هر سلیقه چیزی وجود دارد.

در کانال+ پیشنهادات ، از گزینه تلویزیون+ خود به مدت 2 ماه و سپس 10 یورو در ماه استفاده کنید ، ماهانه خاتمه می یابد.

 • آرم کانال دیزنی
 • آرم نیکلودون
 • و بیشتر…
 • آرم RTL
 • آرم اول پاریس
 • و بیشتر…
 • و بیشتر…
 • سیاره+ آرم+
 • سیاره+ جرم+ آرم تحقیق
 • و بیشتر…

آرم شهری ردیابی

 • و بیشتر…

آرم Automoto کانال

 • و بیشتر…

در تمام صفحه های خود

یا Canal+ Sport ، Canal+ Cine Series را انتخاب کنید:

مزایای کانال+

کل مطبوعات در جیب شما

2 صفحه همزمان

همین الان

ماه اول برای امتحان* !

شما از مشترک شدن در پیشنهاد کانال دریغ می کنید+ ? از ماه اول استفاده کنید تا کانال+ با 20.99 یورو در ماه به مدت 12 ماه و سپس 24.99 یورو در ماه انجام دهید !

بررسی اجمالی برنامه ها

شما هم دوست خواهید داشت

1 ماه برای امتحان کردن کانال ویژه+ پیشنهاد ورزشی روی کلید باقی نمانید
به مدت 12 ماه پس از آن 39.99 €/ماه نامزدی 24 ماه
1 ماه برای امتحان کانال + Cine Series LE + Grand از بازیگران
به مدت 12 ماه 45.99 €/نامزدی 24 ماه

اعتبار عکس

Ahsoka: © 2023 & Tmlucasfilm Ltd. علی.com 2: © 2022 Axel Films Production / BAF Prod / Studiocanal / TF1 Studio / TF1 تولید Asterix and Obelix The Empire of the Middle: © 2023 – فیلم های پات – فیلم های Tresor – Les Enfants Terribles – TF1 Films – فیلم های سفید و زرد فیلم های سفید و زرد – Auvergne Rhone Alpes Cinema – Artemis Productions Black Panther Wakanda Forever: © 2022 Marvel. 66-5: © Sortilèges Productions اتحادیه صنفی: © 2022 دفتر فیلم – Heimatfilm Gmbh + Co Kg – France 2 سینمای غیر قابل مقاومت: © 2022 دیزنی و شرکت های وابسته آن. کلیه حقوق محفوظ است TAPIE: © Netflix The Morning Show S3 فرمول 1® ،: © Iconsport / آرم F1 فرمول 1® ، F1 ، فرمول 1 ، قهرمانی جهان فرمول یک ، Grand Prix و تمام مارک های مرتبط با آن ، علائم تجاری ثبت شده است فرمول یک مجوز ب.حرفهای., یک شرکت از گروه فرمول یک. کلیه حقوق محفوظ است. MotoGP: © Defodi Images / Icon Sport Uefa League League: © Icon Sport La Vuelta: © 2023 Warner Bros. کشف کلیه حقوق محفوظ است. ایالات متحده باز: © 2023 Warner Bros. کشف کلیه حقوق محفوظ است. لیگ طرفدار سعودی: / لیگ برتر: © DR مسابقات بزرگ اروپا: © Bein Sports

روشهای مربوط به کانال+ اشتراک از 10 اوت 2023 تا 11 اکتبر 2023

(کانال+ اشتراک 12 یا 24 ماه با کانال+ در درخواست اشتراک ماهانه)

22.99 یورو/ماه برای 12 ماه اول ، سپس 27.99 یورو در ماه 12 ماه بعد با اشتراک 24 ماه یا 27.99 یورو در ماه به مدت 12 ماه با 12 ماه اشتراک (1)

کانال+ در درخواست اشتراک ماهانه (2)

ماه اول برای امتحان کردن (3)

گزینه تلویزیونی به علاوه 2 ماه و سپس 10 € در ماه خاتمه ماهانه (4)

برای ماهواره: مثل و نصب آن ارائه شده است (5)

اجاره 2 رمزگشایی+ مکعب TNT یا کانال+ رمزگشایی یا رمزگشایی مینی کانال+ در تجهیزات پذیرش 2 ارائه شده به مدت 6 ماه (6)

(1) در سرزمین اصلی فرانسه تا 11 اکتبر 2023 برای هر اشتراک جدید (هر کسی که در ماه گذشته در کانال+ پیشنهادات مشترک نیست) را به مدت 12 یا 24 ماه (+ ماه جاری صورتحساب در Prorata temporis – برای کلیه اشتراک ها از طریق فروشگاه ارائه دهید.کانال.com ، پرداخت اولین پرداخت ماهانه در کل آن صورت می گیرد) در کانال+ توسط ماهواره ، ADSL/فیبر ، TNT و/یا اینترنت با رمزگذار کانال+ (مشمول اتصال به اینترنت پهنای باند) و/یا کابل از طریق SFR THD /numéricâble یا از طریق شبکه های کابل واجد شرایط ، با نرخ 22.99 یورو در ماه برای 12 ماه اول ، سپس 27.99 یورو در ماه 12 ماه بعد برای اشتراک 24 ماهه یا با قیمت 27 ، 99 €/ماه برای یک اشتراک 12 ماهه. برای اشتراک توسط TNT با یک رمزگذار شخص ثالث یا یک کانال+ رمزگذار که به اینترنت متصل نیست ، به استثنای کانال کانال+ ، محتوای کانال ها فقط از طریق MyCanal (بسته به سازگاری تجهیزات – مشاهده می شود – به فنی مراجعه کنید. شرایط دسترسی به https: // فروشگاه.کانال.com/Experience-canal-plus/). منوط به واجد شرایط بودن برای پیشنهادات گروه+ با اپراتور خود. برای هر اشتراک TNT و/یا شبکه اینترنتی: مشروط بر داشتن تجهیزات سازگار و اتصال اینترنتی با سرعت بالا.

(2) کانال+ در صورت درخواست 2 € در ماه ، ماهانه خاتمه یافته ، با Apple TV+ (قیمت عمومی 6.99 € در ماه) برای هر اشتراک اول ، با توجه به در دسترس بودن برنامه ها و تغییر فرمول اشتراک شما ، محدود به تعداد تعداد کاربر (بازدید کنندگان) مطابق فرمول اشتراک کانال+.

در سرزمین اصلی فرانسه از طریق تلویزیون توسط ماهواره ، ADSL/فیبر و کابل با رمزگذار سازگار ، مطابق با اپراتور شما و از طریق MyCanal (با موضوع ایجاد کانال+) در Canalplus موجود است.com یا از طریق برنامه MyCanal از تلفن هوشمند/تبلت (iOS ، Android) ، از رایانه شخصی (ویندوز 10/11)/MAC (از MacOS Monterey ، پردازنده سیلیکون اپل توصیه می شود) ، تلویزیون/جعبه/خوانندگان مرتبط با Android/Key Connected/Key Connected/Key Google TV ، Xbox (One ، Series S و X) ، Apple TV ، Amazon Fire TV (Cube Stick) و از طریق برنامه کانال+ برنامه PS4 ، PS5 ، تلویزیون متصل به اینترنت سازگار (سامسونگ از سال 2018 ، LG از سال 2018 ، از زمان Hisense 2020) ، منوط به اتصال تجهیزات خود به اینترنت و داشتن اتصال اینترنتی با سرعت بالا.

کانال+ در صورت تقاضا که می تواند ماهانه از طریق مشتری مشتری+ منطقه یا با تماس با کانال خدمات مشتری+ (الف) خاتمه یابد. خاتمه مؤثر حداکثر تا پایان ماه پس از تاریخ درخواست شما. با خاتمه کانال+ در صورت تقاضا ، دیگر قادر نخواهید بود به محتوای گسترده کانال+ (سری کامل ، فیلم های کاتالوگ ، جوانان) دسترسی پیدا کنید و دیگر نمی توانید از گنجاندن Apple TV+ در کانال+ بهره مند شوید.

(3) در ماه اول برای امتحان کردن (+ ماه جاری) ، امکان خاتمه قرارداد اشتراک خود را یا با مراجعه به کانال+ منطقه مشتری ، بخش “اشتراک/رویه های من/خاتمه” ، قبل از 24 سپتامبر 2023 برای هرگونه اشتراک در آگوست T 2023 ، قبل از 24 اکتبر 2023 برای هرگونه اشتراک در سپتامبر 2023 یا قبل از 24 نوامبر 2023 برای هرگونه اشتراک در اکتبر 2023 ، با نوشتن به کانال بخش مشتری+-TSA 86712-95905 Cergy-Pontoise Cedex 9 نه تا 3 هفته قبل از پایان ماه اول (+ ماه جاری). خاتمه در پایان ماه درخواست شما مؤثر خواهد بود. در صورت عدم خاتمه ، تا پایان اشتراک کانال خود تحت همان شرایط درگیر می شوید+. پیشنهاد تجمعی با سایر پیشنهادات کانال+ تبلیغاتی در حال انجام و به ویژه پیشنهاد “مثل و نصب آن” برای ماهواره. در پایان 12 یا 24 ماه (+ ماه جاری) ، قرارداد اشتراک شما در کانال+ برای مدت زمان متوالی 12 ماه با نرخ در تاریخ تمدید قرارداد شما تمدید می شود (به عنوان نشانه ای در 08/ 10/2023 برای اشتراک 12 ماهه: 27.99 یورو در ماه) ، به جز خاتمه. نرخ اشتراک تبلیغاتی و خارج از کشور شامل هزینه های مربوط به تجهیزات پذیرش ماهواره ای و شبکه اینترنتی برای تجهیزات تجهیزات پذیرش+ (یعنی 75 یورو سپرده ضمانت نامه و 7 یورو/ماه اجاره رمزگشایی -ماه در دوره های صورتحساب در Prorata temporis) یا به تجهیزات پذیرایی Mini Canal+ Decoder در رمزگشایی دوم ، مجهز به تجهیزات پذیرایی کانال+ رمزگشایی ، تنها با تماس با خدمات مشتری از طریق تلفن (A) یا در یک فروشگاه.کانال.com (یا 7 یورو/ماه اجاره رمزگذار – ماه در حال پیشرفت صورتحساب به Pro Rata Temporis) یا به تجهیزات پذیرش + مکعب TNT (یا 75 یورو برای سپرده های امنیتی و اجاره به عنوان تجهیزات اصلی). برای اشتراک توسط TNT با یک رمزگذار شخص ثالث ، سپرده ضمانت کارت 15 یورو است.

(4) یا 2 ماه + ماه جاری. سپس ، در صورت عدم خاتمه ، گزینه تلویزیونی به علاوه 10 یورو در ماه فاکتور می شود. در دسترس توسط ماهواره ، ADSL/فیبر ، شبکه TNT و/یا اینترنت (با تجهیزات پذیرش TNT و شبکه اینترنتی سازگار و اتصال اینترنتی با سرعت بالا) و/یا کابل از SFR Thd/numéricâble. برای اشتراک TNT با رمزگذار شخص ثالث یا یک کانال+ رمزگشایی که به اینترنت یا شبکه های سیمی واجد شرایط متصل نیست ، محتوای کانال ها فقط از طریق MyCanal (بسته به سازگاری تجهیزات) در دسترس است. شما می توانید گزینه تلویزیون را بیشتر در هر زمان از طریق کانال+ منطقه مشتری یا با تماس با کانال+ خدمات مشتری از طریق تلفن (الف) دوشنبه تا شنبه از ساعت 8 صبح تا 8:00 بعد از ظهر و یکشنبه ها و تعطیلات از 9 صبح تا 7 بعد از ظهر خاتمه دهید. درخواست شما حداکثر تا ماه پس از درخواست شما در نظر گرفته می شود.

Izneo: از طریق MyCanal ، سایت و برنامه شریک موجود در دسترس است. شما می توانید با فراخواندن این سرویس+ خدمات مشتری (الف) درخواست برداشت این سرویس را درخواست کنید. عقب نشینی حداکثر در پایان ماه پس از تاریخ درخواست شما مؤثر خواهد بود.

(5) برای هر اشتراک جدید (هر شخصی که در ماه گذشته در کانال مشترک نیست) معتبر است) از 12 یا 24 ماه تا کانال+ در پذیرش فردی فقط توسط ماهواره ، سازگار با اشتراک از طریق یک اپراتور ماهواره ای شخص ثالث نیست. در صورتی که مشترک از خدمات نصب ارائه شده در همین آدرس در 3 سال گذشته بهره مند نشده باشد ، فقط برای نصب در اشتراک اشتراک معتبر است. فقط با توزیع کنندگان شرکت کننده در این عملیات از طریق تلفن (ب) دوشنبه تا شنبه از ساعت 8 صبح تا 10:00 بعد از ظهر و یکشنبه ها و تعطیلات از 9:00 صبح تا 10:00 بعد از ظهر معتبر است. بسته بندی شامل: نصب حداکثر ارتفاع 7 متر روی زمین ، از جمله نصب و عرضه یک سر و آنتن ثابت ، نصب و تأمین یک کابل کم نور در ظاهری ، اتصال آنتن رمزگذار (25 متر بیشترین). خدمات به استثنای بسته صورتحساب در نقل قول.

+.

برای هر اشتراک جدید (هرکسی که در ماه گذشته در کانال+ پیشنهادات مشترک نیست) معتبر است)+. هزینه های اجاره ای از 2 رمزگشایی به مدت 6 ماه (+ ماه جاری) ارائه می شود ، منوط به تجهیز خود به یک رمزگذار+ مکعب TNT یا کانال+ رمزگذار یا یک کانال کوچک+ در پذیرش تجهیزات دوم. برای Canal+ Decoder یا Mini Canal+ Decoder در تجهیزات پذیرش دوم ، مجهز به تجهیزات پذیرش. کانال+ رمزگشایی در مواد اصلی. فراتر از 6 ماه ، شما اجاره 2 رمزگشایی را با نرخ فعلی پرداخت خواهید کرد (به عنوان یک اجاره هزینه نشانگر رمزگشایی که در تاریخ 08/10/2023 وجود دارد: 7 یورو/ماه در پیشرفت صورتحساب در متناسب Temporis). سپرده امنیتی برای تنظیم 2 تجهیزات پذیرش. پیشنهاد معتبر به شرط نصب دو تجهیزات در همان خانه. یک پیشنهاد واحد برای هر خانواده مشترک. شما می توانید در هر زمان اجاره تجهیزات 2 را از طریق تلفن (الف) یا از طریق نامه ای که به کانال خدمات مشتری+ – 95905 Cergy Pontoise Cedex 9 را قطع کنید ، قطع کنید.

(الف) با فراخوانی

کانال+: شما می توانید 2 €/ماه را با کنار گذاشتن Apple TV+ و سایر برنامه ها صرفه جویی کنید

برنامه های Apple TV+ اخیراً به MyCanal وارد شده است ? با ترسیم یک خط بر روی آن و همچنین در مورد سایر مطالب در صورت تقاضا ، می توانید مقدار قبض کانال خود را کمی کاهش دهید+.

اگر از مشارکت ویژه بین اپل و گروه سمعی و بصری فرانسوی آگاه هستید ، باید تیک بزنید: برنامه های اپل تلویزیون+ در صورت عدم دسترسی آنها “بدون هزینه اضافی” برای مشترکین کانال+ ? بله ، و این مورد است. از زمان معرفی تد لاسو, ماتری, ربودن یا واحد, قیمت اشتراک شما افزایش نیافته است. اما با یک دامان تجاری که کانال+ راز دارد ، این افزودنی بدون هزینه اضافی هزینه ای دارد که در فاکتور ادغام می شود.

همانطور که Anaël تشخیص داد ، متخصص در رمزگشایی شبکه های کانال+ قیمت گذاری ، از اوایل ماه ژوئیه Apple TV+ از اشتراک اصلی در پیشنهادات خاص جدا شده است. در کانال+ پیشنهاد استاندارد (از 22.99 یورو در ماه) و در کانال+ دسته گل (از 25.99 یورو در ماه) ، Apple TV+ اکنون بخشی از یک گزینه است که به طور پیش فرض یکپارچه شده است ، که “کانال+ در تقاضا” نامیده می شود. این گزینه ، که 2 یورو در ماه هزینه دارد ، بنابراین شامل Apple TV+ و همچنین سایر مطالب در صورت تقاضا (سری کامل ، فیلم های کاتالوگ ، جوانان و غیره).

در زمان اشتراک ، مشتریان جدید امکان صرفه جویی در این گزینه را برای صرفه جویی در 2 یورو در ماه دارند (لازم است روی “اصلاح ترکیب پیشنهاد” کلیک کنید). اگر قبلاً در Canal+ یا Canal+ Sport مشترک مشترک شده اید ، باید بتوانید گزینه “کانال+ در تقاضا” را در منطقه مشتری خود حذف کنید (اگر از ارتقاء بهره مند شوید ، این گزینه ممکن است مگر اینکه 2 €/ماه باشد).

اگر قبلاً در Apple TV+ با اپل مشترک شده اید ، به ویژه از طریق Apple One ، حذف گزینه “Canal+ On Demand” می تواند منطقی باشد (به خصوص که هنوز چند برنامه TV+ در کانال+ وجود دارد) ، اما مراقب باشید ، زیرا این موارد دیگر را نیز پوشش می دهد محتوا. گروه نشان می دهد که درک می کند “محتوای گسترده کانال+ (سریال کامل ، فیلم های کاتالوگ ، جوانان)”, دیگر دقیق نیست. از آنچه می فهمیم ، ایجاد یک صلیب در این گزینه به دسترسی بیشتر از کانال های خطی کانال است+. اگر می خواهید سریال یا فیلم هایی را که قبلاً پخش شده اند تماشا کنید ، مانند دفتر افسانه ای یا 120 ضرب در دقیقه, بنابراین شما باید گزینه را حفظ کنید.

همچنین توجه داشته باشید که اشتراک Apple TV+ که به طور جداگانه گرفته شده است 6.99 یورو در ماه هزینه دارد. به طور خلاصه ، حتی اگر زنجیره رمزگذاری شده اکنون این انتخاب را به شما می دهد ، این احتمال وجود دارد که بخواهید گزینه “کانال+ در صورت تقاضا” را در 2 یورو در ماه نگه دارید.

از آنجا که همیشه با کانال+بسیار پیچیده است ، این تقسیم بندی تجاری در سایر پیشنهادات متفاوت است. در کانال های دسته گل+ Ciné Séries (از 34.99 یورو در ماه) و کانال+ دوستان و خانواده (از 49.99 یورو در ماه) ، Apple TV+ بخشی از گزینه “Séries” است و نه “کانال+ تقاضا”. بنابراین این بدان معنی است که شما مجبور هستید که Apple TV+ را در این مورد نگه دارید.