شبکه رایگان: پوشش و کیفیت شبکه ثابت و موبایل ، که اپراتور بهترین شبکه تلفن همراه را ارائه می دهد: رایگان ، نارنجی ، SFR یا Bouygues?

کیفیت شبکه رایگان

Contents

2.99 یورو پیشنهاد را ببینید

شبکه رایگان: پوشش و کیفیت شبکه ثابت و موبایل

وضوح

رایگان ، در سال 2002 در اینترنت ثابت و در سال 2012 از طریق موبایل وارد شد ، با ارائه قیمت های پایین تر توانست در مقابل ارتباطات بزرگ از راه دور پیروز شود. بیایید از نظر پوشش و کیفیت در زمینه های مختلف فرانسه ، از نزدیک تر دریابیم که شبکه های ثابت و تلفن همراه این اپراتور واقعاً با قیمت های رقابتی ارزش آن را دارند.

تماس رایگان

یک پیشنهاد Freebox را مشترک کنید

مشاوران ما بسته به صلاحیت شما ، شما را در بین رقابتی ترین پیشنهادات آزاد جعبه راهنمایی می کنند.

سرویس Jechange رایگان

 • ضروری:
 • رایگان یکی از چهار اپراتور اصلی است شبکه اینترنتی و موبایل در فرانسه.
 • اپراتور پیشنهادات اینترنتی خود را ارائه می دهد ADSL / vdsl2 / فیبر و بسته های تلفن همراه آن در 4 گرم یا 5 گرم.
 • در ابتدای سال 2022 ، رایگان تقریباً 3.5 میلیون مشترک فیبر و شبکه تلفن همراه خود را در راه اندازی کرد 5 گرم پایان 2020.
 • پیشنهادات فیبر رایگان می تواند به سمت بالا برود 8 گیگ بر ثانیه, یا سریعترین بازار با SFR.

اطلاعات مقاله به روز شده در تاریخ 12/29/2022.

پوشش و کیفیت شبکه رایگان ثابت

سعادت

رایگان یکی از اصلی است ارائه دهندگان دسترسی به اینترنت در فرانسه. همچنین در سطح بین المللی ، به ویژه در ایالات متحده ، انگلستان ، آلمان ، ایتالیا و هلند وجود دارد.

این پیشنهادات Freebox را ارائه می دهد ، که از جمله آنها می یابیم دلتا داشتن 39.99€/ماه به مدت 12 ماه 49.99 یورو در ماه ، پیشنهاد عالی آن ، Delta S Freebox داشتن 39.99€/ماه بدون تعهد و پاپ آزاد داشتن 29.99€/ماه به مدت 12 ماه 39.99 €/ماه.

در انقلاب Freebox با تلویزیون توسط کانال داشتن 19.99€/ماه به مدت 12 ماه 44.99 €/ماه با تعهد 12 ماهه. رایگان نیز ارائه می دهد Freebox Revolution با بسته نامحدود 5G موبایل, برای 35.98 یورو در ماه سال اول ، پس 60.98 یورو در ماه با تعهد یک ساله در صندوقچه و بدون تعهد در بسته موبایل 5G رایگان. این پیشنهاد اجازه می دهدهر سال 48 یورو پس انداز کنید !

شبکه اینترنتی رایگان در ADSL و VDSL2

شما می خواهید با ADSL در یک پیشنهاد Freebox مشترک شوید ?

سرویس Jechange رایگان

شما می خواهید با ADSL در یک پیشنهاد Freebox مشترک شوید ?

پیشنهادات اینترنتی رایگان موجود در ADSL وت vdsl2 (تکامل ADSL) با توجه به صلاحیت ، که به شما امکان می دهد به لطف سوکت های تلفنی متصل شوید.

اگر ADSL رایگان به سرعت سرعت 1 مگابایت در ثانیه حداکثر 20 مگابیت در ثانیه دسترسی پیدا کند ، VDSL2 رایگان سریعتر است:

 • سرعت رو به پایین ممکن است بین 15 مگابیت در ثانیه وت 50 مگابیت در ثانیه اگر محل اقامت شما کمتر از کیلومتر از گره اتصال مشترک (NRA) باشد.
 • مقدار مقدار می تواند به آن برسد 8 مگابیت در ثانیه اگر محل اقامت شما کمتر از یک کیلومتر از NRA باشد.
 • اگر محل اقامت شما باشد بیش از 2 کیلومتر du nra ، جریان ساطع شده توسط VDSL2 سپس به ADSL نزدیک می شود.

ما می شنویم سرنوشت, یا بارگیری ، جریان داده ای که در خط خود دریافت می کنید. این به عنوان مثال مرور ، پخش یا بارگیری در اینترنت است. در قائم, این همچنین بارگذاری نامیده می شود ، جریان داده های اینترنتی است که شما از خط خود منتقل می کنید (به اشتراک گذاری عکس ها/فیلم ها در شبکه های اجتماعی ، ارسال پرونده ها ، ارسال ایمیل و غیره.). به طور خلاصه ، هرچه سرعت (فرزندان و مقدار) خط اینترنت شما زیاد باشد ، اتصال شما سریعتر است.

در صورت بروز مشکل شبکه یا خرابی ، رایگان ارائه می دهدخط مقدم (در 3244) ومداخله در منزل در قیمت آن گنجانده شده است پیشنهادات رایگان. همچنین می توانید کمک آنلاین یا از طریق توییتر و فیس بوک دریافت کنید. رایگان نیز سرویس را راه اندازی کرد صورت به صورت به منظور اینکه بتوانید با آنها در Visio تماس بگیرید. کمک به خانه رایگان است ، فقط در صورتی که مشتری اشتباه نکند.

ما متفاوت را جمع کردیم پیشنهادات جعبه اینترنت رایگان قابل دسترسی در ADSL ::

شبکه نوری فیبر رایگان

شما می خواهید یک پیشنهاد آزاد را با فیبر بیرون بیاورید ?

سرویس Jechange رایگان

شما می خواهید یک پیشنهاد آزاد را با فیبر بیرون بیاورید ?

رایگان دارای یک شبکه فیبر نوری ftth. این نوع اتصال که در سال 2022 ادامه دارد و به طور مستقیم در ساختمان نیاز به کار دارد. و نصب فیبر در یک خانه جدا شده نیز نیاز به مداخله چند ساعت دارد.

در سال 2006 بود که رایگان این مفهوم فیبر نوری را توسعه داد و استقرار آن را آغاز کرد. اولین NRO (گره اتصال نوری) ، سال بعد ، در پاریس نصب شده است. کم کم ، رایگان گره های اتصال نوری جدید را در ترکیبات بسیار متراکم مانند لیون یا مارسی نصب می کند.

برای مناطق کمتر متراکم شهری ، رایگان از توافق نامه سرمایه گذاری خود و زیرساخت های نارنجی برای تأمین مشتریان خود استفاده می کند. مشترکین اول سپس به یک اتصال ادامه می دهند: مشترک دارای یک است مبدل نوری که Freebox و فیبر نوری برای دسترسی به اینترنت.

Delta Freebox در فیبر FTTH متصل است ، در اصل به سرعت نزولی که می تواند دسترسی داشته باشد اجازه می دهد 8 گیگ بر ثانیه و سرعت رو به بالا تا 700 گیگابایت در ثانیه بیشترین. آنجا پاپ آزاد قابل دسترسی 5 گیگ بر ثانیه پایین رفتن در حالی که انقلاب و مینی 4K جریان را ارائه می دهد 1 گیگابایت در ثانیه.

شما می توانید انجام دهید بدهی اینترنت خود را تکامل دهید ! به محض اینکه واجد شرایط دریافت VDSL/VDSL2 یا فیبر نوری باشید ، اپراتور متعهد می شود بدون هیچ هزینه ای تغییرات را انجام دهد تا از بهترین سرعت استفاده کنید.

پوشش و کیفیت شبکه تلفن همراه رایگان

در ژانویه 2012 ، Free بعد جدیدی را به دست آورد و با آن وارد بازار شد پیشنهادات موبایل بدون تعهد.

او به لطف اشتراک های خود با قیمت های پایین به سرعت پیروان زیادی را به دست آورد. ما می دانیم 3 بسته تلفن همراه رایگان تا به امروز ، با 4G و یک بسته 5G نامحدود موجود است:

 • منپیشنهاد موبایل رایگان با 2 یورو در ماه.
 • آنجا سلسلهویژه بین 8.99 یورو و 14.99 یورو در ماه به مدت یک سال ، سپس با قیمت 19.99 یورو در ماه به بسته بروید.
 • منپیشنهاد با قیمت 19.99 یورو در ماه (بسته 5G نامحدود).

شما می خواهید یک بسته موبایل رایگان را تهیه کنید ?

ویژگی های شبکه رایگان و نقشه تعاملی

در زیر پیدا کنید نقشه تعاملی شبکه رایگان موبایل 3G/4G.

کارت پوشش موبایل 3G و 4G رایگان افسانه: 3G شبکه 4G شبکه 4G شهرهای بزرگ: پاریس – مارسی – لیون – تولوز – نیس – Nantes – Montpellier – Strasbourg – Bordeaux – Lille

دارندگان یک پیشنهاد موبایل رایگان برای 4G کارد و چنگال در 91 ٪ از مناطق در فرانسه. اگر هنوز مناطقی وجود ندارد که به صورت رایگان تحت پوشش قرار نگیرد ، مشتریان برش 3G یا 4G خود را مشاهده می کنند تا فقط ظرفیت لبه داشته باشند (سرعت 2G تکامل یافته). تعداد مشترکین رایگان متصل به شبکه تلفن همراه رایگان فقط در سالهای اخیر افزایش یافته است ، بیش از 13.8 میلیون مشترک در اوایل سال 2022.

شبکه رایگان و بی خانمانی نارنجی: پایان مشارکت

 • 5 MBITS/S DEBIT از سپتامبر 2016.
 • 1 MBIT/S DEBIT در سال 2017 و 2018.
 • 768 kbit/s بدهی در سال 2019.
 • 384 kbit/s جریان در سال 2020.

شبکه رایگان: موقعیت اپراتور در مقابل رقبای خود

براساس این سایت ، داده های ANFR (آژانس فرکانس ملی) که توسط Free Mobile گرفته شده است ، در نوامبر 2022 ، وجود دارد 78659 4G آنتن های موبایل رایگان وت 26312 آنتن مجاز به انتشار در 5G. رایگان آنتن های 700 مگاهرتز را برای گسترش شبکه 5G خود مستقر می کند.

در پوشش های 3G و 4G از رایگان مشکلات قبلی را تجربه کرده اید ، اما اپراتور از آن زمان به خوبی گرفتار شده است. شبکه تلفن همراه که توسط اپراتور در 3G و 4G پیشنهاد شده است ، اکنون بیش از 99 ٪ از جمعیت در سرزمین اصلی فرانسه را در بر می گیرد ، یعنی به اندازه 3 اپراتور شبکه دیگر. برخی از مناطق سفید پوشانده نشده و پوشش سرزمینی شبکه 4G رایگان برای کلانشهر 91 ٪ است.

در اینجا یک طرح مقایسه ای از 4 ارائه دهنده عمده دسترسی به اینترنت در فرانسه با توجه به کیفیت شبکه آنها, هم برای تماس و هم برای پیام کوتاه ، مرور وب و جریان ، در مناطق مختلف.

کیفیت اپراتور شبکه

رایگان مشتری دارد بزرگترین مصرف کنندگان اینترنت. این توضیح مطمئناً به قیمت های بسیار پایین بسته های رایگان موبایل و پیشنهادات بدون محدودیت مصرف بستگی دارد ، که بسیار مورد توجه مشترکانی است که نمی خواهند نگران این موضوع باشند. حتی بسته هایی که یک پاکت اینترنتی بسیار قابل توجهی را ارائه می دهند ، گاهی اوقات به بیش از 240 گیگابایت می روند ، اغلب از پیشنهادات نامحدود کمتر جذاب هستند.

جدول زیر به شما امکان می دهد مقایسه کنید بهترین بسته های 5G از لحظه ، با قیمت پایین تر از 30 € در ماه و یک پاکت داده بزرگتر از 100 گیگابایت.

چه آینده ای برای شبکه رایگان و اپراتور ?

چه آینده ای برای فیبر به صورت رایگان ?

با توجه به فیبر ، رایگان با هدف رسیدن به 500000 مشترک جدید هر سال. با 780،000 مشترک جدید در سال 2019 ، بنابراین رایگان به طور کامل به هدف خود رسید. و در ژانویه سال 2021 ، آزاد به 2.5 میلیون مشترک به پیشنهادات فیبر نوری خود ، در اواسط سال بیش از 3 میلیون نفر و تقریباً 4 میلیون اوایل سال 2022.

ارتباط بین شرکت Free و Axione باعث شده است تا شبکه فیبر رایگان ، به ویژه به لطف شبکه های ابتکار عمومی (پاره كردن). Axione یک توسعه دهنده دیجیتالی از سرزمین ها است که کمتر از 2 میلیون سوکت فیبر FTTH قرارداد دارند. بنابراین رایگان بیش از 22 میلیون سوکت فیبر نوری قابل اتصال دارد.

در طی چند ماه یا حتی چند سال ، بنابراین رایگان باید بتواند جعبه های فیبر خود را در مناطق کمتر متراکم ارائه دهد. اپراتور آرزو می کند بیش از 30 میلیون الیاف قابل اتصالS تا سال 2024.

شما می خواهید صلاحیت رایگان خود را آزمایش کنید ?

سرویس Jechange رایگان

شما می خواهید صلاحیت رایگان خود را آزمایش کنید ?

چه آینده ای برای تلفن همراه رایگان ?

در مورد شبکه موبایل رایگان ، بزرگترین انتظار از رایگان ، تمایل خود را برای خلاص شدن از رومینگ نارنجی تا پایان سال 2022 و موفقیت در پوشش دادن 99 ٪ از فرانسه همانطور که اپراتور اعلام کرد.

در حالی که 4G تقریباً بیش از 90 ٪ فرانسه را پوشش می دهد ، 5 گرم او از دسامبر سال 2020 در فرانسه در حال توسعه است. رایگان که آخرین پیشنهاد خود برای راه اندازی پیشنهادات خود بزرگترین شبکه 5G در فرانسه با 13470 سایت 700 مگاهرتز و 3.5 گیگاهرتز در بهره برداری (از جمله 2384 سایت 3.5 گیگاهرتز) در ماه مه 2022 اعلام کرد.

تماس رایگان

یک پیشنهاد Freebox + Mobile را مشترک کنید

مشاوران ما بسته به صلاحیت شما ، شما را در بین رقابتی ترین پیشنهادات موبایل + موبایل راهنمایی می کنند.

سرویس Jechange رایگان

معاملات خوب لحظه ای: Freebox Pop vs Fiber Power SFR

رایگان SFR
پیشنهاد را ببینید پیشنهاد را ببینید
مزیت – فایده – سود – منفعت سری Premium+ Premium+ ارائه شده دسته گل خانواده و نتفلیکس ارائه دادند
قیمت ماهانه 29.99 یورو به مدت 12 ماه
سپس 39.99 یورو
26 € برای 12 ماه
سپس 43 €
جریان فیبر فرزندان: 5Gbit/s
مقدار: 700 مگابیت در ثانیه
فرزندان: 2Gbit/s
مقدار: 700 مگابیت در ثانیه
Wifi 6 مشمول مشمول
شبکه رایگان SFR
تلفن منزل نامحدود به ثابت و موبایل در فرانسه (+ 100 بین المللی ثابت) نامحدود به ثابت و موبایل در فرانسه (+ 100 بین المللی ثابت)
تلویزیون 220 کانال 200 کانال
گزینه های تلویزیون شامل می شود حق بیمه ویدیو (6 ماه)
سریال کانال+ (12 ماه)
دسته خانواده (6 ماه)
نتفلیکس یا دیزنی+ (6 ماه)
تجهیزات سرور و پخش کننده پاپ SFR Box 8 و Android TV را به هم وصل کنید
تعهد بدون درگیری 12 ماه
پیشنهاد را ببینید پیشنهاد را ببینید

اطلاعات معتبر در 28 نوامبر 2022

تلفن همراه خوب

10 گیگابایت 5.99 یورو دیدن

100 گیگابایت 16.99 یورو دیدن

20 گیگابایت 5.99 یورو دیدن

تلفن همراه خوب

5.99 یورو پیشنهاد را ببینید

5.99 یورو پیشنهاد را ببینید

2.99 یورو پیشنهاد را ببینید

بهترین پیشنهاد لحظه را پیدا کنید !

امروز: 09/22/2023 15:53- 1695390789

اطلاعات – اشتراک رایگان

Freebox یا Freebox + Mobile را برای خود پیدا کنید

سرویس Jechange رایگان

تماس رایگان

اشتراک اینترنت یا تلفن همراه را تغییر دهید ?

مرکز تماس ما در حال حاضر بسته است. یک یادآوری رایگان بخواهید.

بنابراین ما این کار را با هم انجام می دهیم ? 1.6 میلیون فرانسوی قبلاً به ما اعتماد کرده اند

اشتراک Freebox – سرویس JCHANGE

از دوشنبه تا جمعه از 7 صبح تا 9 بعد از ظهر ، شنبه 8:30 صبح تا 6.30 بعد از ظهر و یکشنبه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر.

کدام اپراتور بهترین شبکه موبایل را ارائه می دهد: رایگان ، نارنجی ، SFR یا Bouygues ?

در سال 2022 ، آیا باید به جای آن نارنجی ، رایگان ، SFR یا Bouygues را انتخاب کنید ? بین پوشش و بدهی ها ، همیشه انتخاب بهترین اپراتور آسان نیست. در این حالت ، ما عملکرد چهار اپراتور فرانسوی را برای شما تجزیه و تحلیل می کنیم.

کدام اپراتور بهترین شبکه تلفن همراه در فرانسه را دارد

نحوه انتخاب یک اپراتور تلفن همراه ? مشتریانی که قبلاً با سرویس پس از فروش اپراتور خود مشکلی را تجربه کرده اند ، آن را می دانند: خیلی سریع می تواند جهنم شود.

در این پوشه ، ما کلیدهای انتخاب شبکه خود را با توجه به کیفیت سرویس به شما می دهیم تا تا حد امکان از شگفتی های ناخوشایند جلوگیری کنید. ما همچنین از شما دعوت می کنیم اگر بیش از همه پایین ترین قیمت ها به دنبال مقایسه ما از بسته های تلفن همراه هستیم.

نارنجی ، رایگان ، SFR ، Bouygues: چه کسی بهترین پوشش موبایل را دارد ?

ARCEP (اداره نظارتی برای ارتباطات الکترونیکی) و ANFR (آژانس فرکانس ملی) به طور مرتب گزارش هایی را در مورد وضعیت پیشبرد استقرار شبکه تلفن همراه در فرانسه منتشر می کنند.

شبکه 5G

پیشنهادات تجاری اپراتورها شروع به فرود می کنند ، اما پوشش هنوز در فرانسه محدود است. ما توجه می کنیم که موبایل رایگان کمی جلوتر است ، حتی اگر به دلیل ویژگی های فرکانس های مجاز برای اپراتور ، استقرار هم ساده تر و هم از نظر کیفی برای مشتریان جالب تر است. موبایل رایگان به طور عمده 700 مگاهرتز نقاط دسترسی با جریانی را ارائه می دهد که قول می دهد شبیه به بهترین 4G باشد. موبایل رایگان با این وجود تعداد فزاینده ای از سایت ها را در 3500 مگاهرتز قادر به ارائه جریان بیشتر می کند.

علاوه بر این, نارنجی بهترین اپراتور 5G در تعداد سایت های 3500 مگاهرتز است, به ترتیب توسط SFR ، Bouygues و Free ، دومی که با استقرار کمترین شبکه 5G پیشرفته در فرانسه استفاده می شود. علاوه بر این ، رایگان بهترین پوشش 5G را در 700 مگاهرتز در فرانسه ارائه می دهد ، اما بهترین سرعت نیست.

تعداد سایتهای 5G موقعیت یابی در هر اپراتور

عنصر دیگری برای اندازه گیری کیفیت یک شبکه و تلاش های سرمایه گذاری اپراتورها ، تعداد سایت های فعال – به عبارت دیگر تعداد مکانهایی که اپراتورها آنتن را فعال کرده اند. در اینجا ارزیابی استقرار 5G این سایتها که طبق ARCEP مجاز است:

 • تلفن همراه رایگان : 13،470 سایت 700 مگاهرتز ، 2384 سایت 3500 مگاهرتز
 • نارنجی : 471 سایت 1800 و 2100 مگاهرتز ، 2698 سایت 3500 مگاهرتز
 • از راه دور Bouygues : 6468 سایت 1800 و 2100 مگاهرتز ، 2689 سایت 3500 مگاهرتز
 • SFR : 2156 سایت 1800 و 2100 مگاهرتز ، 2828 سایت 3500 مگاهرتز

شبکه 4G

شبکه 4G اغلب مورد علاقه کاربران است. امروزه این شبکه با تحولات مانند 4G+ و 4G بسیار بالغ است++. و چهار اپراتور اکنون آرنج هستند. Bouygues ، Orange و SFR 99 ٪ از جمعیت را پوشش می دهند ، در برابر 97 ٪ به صورت موبایل رایگان.

شبکه 3G

برای 3G ، نارنجی ، SFR و Bouygues Telecom همه میزان پوشش بیش از 99 ٪ از جمعیت را نشان می دهند. رایگان 96 ٪ است. با توجه به سطح ، ما برای نارنجی 98 ٪ ، 96 ٪ برای SFR و 92 ٪ برای Bouygues هستیم. رایگان با پوشش 83 ٪ کمی کارآمد است.

Free Orange SFR Bouygues بهترین شبکه تلفن همراه

شبکه GSM (صدا و پیام کوتاه)

برای صدا و پیام کوتاه ، نارنجی ، SFR ، Bouygues و پوشش رایگان حداقل 99 ٪ حداقل در مقایسه با جمعیت. اگر ما بیشتر به سطح علاقه مندیم – به عنوان مثال برای جلوگیری از پایان دادن به “مناطق سفید” بدون شبکه – Bouygues Telecom با پوشش 93 ٪ ، در برابر 97 ٪ به صورت رایگان و SFR و 98 ٪ برای نارنجی متهم می شود.

Free Orange SFR Bouygues بهترین شبکه تلفن همراه

کدام اپراتور قهرمان گل است ?

Nperf مرتباً رتبه های جریان را منتشر می کند که ما خودمان را بر اساس آن مستقر می کنیم. در اینجا آخرین نمرات NPERF 2021 (که از سال 2022 هنوز نرسیده است) برای شبکه های 2G/3G/4G/5G آورده شده است.

5 گرم فشارسنج عصبی 2022

1. نارنجی

نارنجی بهترین شبکه اینترنت موبایل در اولین سال در سال 2021 (و 2020) توسط NPERF طبقه بندی شد. از نظر اینترنت موبایل ، حتی اگر تلفن همراه رایگان Talonne باشد ، بالاتر از رقابت است. نارنجی آن را دارد:

 • بهترین سرعت نزولی: 76.43 مگابایت در ثانیه
 • بهترین مقدار سرعت: 11.44 مگابایت در ثانیه
 • یکی از بهترین زمان های پاسخ: 37.26 ms (در مقایسه با 50.44 ms در سال 2020)
 • بهترین شاخص عملکرد در ناوبری: 72.77 ٪ (در برابر 68.59 ٪ در سال 2020)
 • بهترین شاخص عملکرد جریان: 75.16 ٪ (در مقایسه با 84.74 ٪ در سال 2020)

در ژانویه 2022, نارنجی بهترین شبکه تلفن همراه در فرانسه در به روزرسانی و نزول مطابق با UFC Que Choisir است. اپراتور برای بارگیری متوسط ​​سرعت 61.5 مگابایت در ثانیه را نشان می دهد. او تا حد زیادی در مقابل رقابت در ذهن است. در مسیر در حال افزایش ، میانگین سرعت اتصال 12.8 مگابیت در ثانیه است.

UFC Que Choisir Orange بهترین شبکه تلفن همراه

2. تلفن همراه رایگان

موبایل رایگان در مدت زمان کوتاهی پیشرفت خوبی داشته است ، از اعماق رتبه بندی تا مقام دوم برای بهترین اپراتور تلفن همراه در فرانسه. ufc que-choisir در ژانویه سال 2021 پیشرفت رایگان ، اما با ذخیره بیشتر تأیید می کند. اپراتور خاویر نیل در زیر مسیر در حال افزایش است.

3. از راه دور Bouygues

بویگ اغلب برای کیفیت شبکه و جریان آن در مکان دوم طبقه بندی می شود. با این حال ، او اخیراً جای خود را به موبایل رایگان داده است. طبق گفته NPERF ، اپراتور عملکرد بسیار نزدیک را ارائه می دهد ، اگرچه از نظر کیفی شکاف زیر است. برخی از رتبه های خاص ، به ویژه موارد UFC Que Choisir موقعیت های Bouygues را در انتهای گلوله قرار می دهد.

4. SFR

اپراتور همچنان در رده بندی NPERF قرار می گیرد و اکنون آخرین بار خوب است. با این وجود ، باید توجه داشت که خدمات چهار اپراتور بسیار نزدیک به یکدیگر هستند. برای UFC Que Choisir کاملاً برعکس است ، زیرا انجمن مصرف کننده موقعیت SFR را در جایگاه دوم خواه در حال ظهور نزولی.

UFC Que Choisir Orange بهترین شبکه تلفن همراه

وضعیت ممکن است در محل زندگی شما متفاوت باشد

نارنجی بهترین اپراتور است چه پوشش شبکه (جمعیت یا سطح) یا جریان. اما باید درک کرد که این یک مشاهده کلی است. افسوس ، شما کاملاً می توانید با یکی از مناطق نادر که بد است یا اصلاً تحت پوشش FAI تاریخی قرار دارد ، روبرو شوید.

ناگهان ، برای اینکه واقعاً بدانید که آیا این یا آن اپراتور برای شما ساخته شده است ، ضروری است که اطلاعات پوشش قابل اعتماد را در محل زندگی ، کار و/یا تفرجگاه خود بدست آورید. برای این کار ، ARCEP نقشه تعاملی فرانسه را ارائه می دهد.

برای یک جستجوی سریع ، کافی است نام شهر خود را در نوار جستجو در سمت راست بالا تایپ کنید. سپس می توانید برای هر اپراتور دستکاری کنید تا در پایین سمت راست انتخاب شود. همچنین می توانید بین آنها انتخاب کنید صداها و اس ام اس وت اینترنت تلفن همراه. در این بخش آخر ، می توان با 3G یا 4G مرتب سازی کرد. ابزار سپس کیفیت پوشش را با کد رنگی نشان می دهد: هرچه تاریک تر باشد ، بهتر است:

 • پتو بسیار خوب
 • پتو خوب
 • پوشش محدود

بنابراین کدام اپراتور در خانه بهترین است ?

 • اشتراک اشتراک ->
 • توییتر
 • اشتراک گذاری
 • ارسال به یک دوست