بهترین شبکه تلفن همراه: کدام اپراتور بهترین پوشش و پذیرش را در فرانسه دارد?, نارنجی ، SFR ، رایگان ، Bouygues Telecom: که دارای بهترین شبکه 4G و 5G در سال 2023 است?

نارنجی ، SFR ، رایگان ، Bouygues Telecom: که دارای بهترین شبکه 4G و 5G در سال 2023 است

Contents

در نمره NPERF, بیان شده در نقاط ، یک نمای کلی از کیفیت سیگنال تلفن همراه را ارائه می دهد: جریان های اندازه گیری شده ، تأخیر و کیفیت ناوبری و جریان اینترنت را در نظر می گیرد. نارنجی بنابراین با ارائه بهترین 4G در فرانسه به عنوان شماره 1 در این شبکه قرار می گیرد.

بهترین شبکه تلفن همراه: کدام اپراتور بهترین پوشش و پذیرش را در فرانسه دارد ?

شما می خواهید بسته را تغییر دهید اما نمی دانید چه کسی بهترین شبکه تلفن همراه در فرانسه را دارد ? مقایسه ما از شبکه های تلفن همراه از 4 اپراتور اصلی را کشف کنید: نارنجی ، SFR ، رایگان و Bouygues Telecom. ما پوشش ها ، سرعت ها و کیفیت پذیرش هر تأمین کننده را برای شما مشخص می کنیم تا دریابیم که بهترین شبکه تلفن همراه در سال 2022 کدام است.

 • ضروری
 • سازمان های مختلف اندازه گیری می کنند کیفیت یک شبکه تلفن همراه : پوشش ، جریان ، پذیرایی.
 • 4 اپراتور اصلی بیش از 99 ٪ از جمعیت فرانسه در 3G و 4G.
 • نارنجی دارای بهترین سرعت 4G کشور و بهترین پذیرایی در محورهای حمل و نقل.
 • در 5G ، از شکافهای جریان بزرگ ذکر شده است: این ارقام ممکن است با توجه به افزایش 5G تغییر کنند.

چه معیارهایی امکان تعریف بهترین شبکه موبایل را فراهم می کند ?

پوشش موبایل فرانسه

در شبکه های تلفن همراه از طریق آنتن های رله واقع در سراسر قلمرو پخش می شوند. این آنتن ها منتشر می کنند سیگنال 3G ، 4G و اخیراً 5G از طریق باند فرکانس. سیالیت و جریان اتصال موبایل بسیار با کیفیت پذیرایی شبکه موبایل.

از آنجا که انتشار گسترده شبکه های تلفن همراه در قلمرو و ظهور تلفن های هوشمند ، امروزه بسیاری از بسته های بسیار کامل از نظر وجود داردپاکت داده, برای استفاده در فرانسه یا خارج از کشور. با این حال ، دانستن کیفیت شبکه موبایل این باعث می شود شما بتوانید از آن نهایت استفاده را ببرید.

به طور کلی سه معیار برای ارزیابی یک شبکه و شناسایی وجود دارد بهترین شبکه تلفن همراه چیست موجود:

 • در درصد پوشش از یک جمعیت یا منطقه معین.
 • در نرخ متوسط ​​اندازه گیری شد برای هر شبکه تلفن همراه (3G ، 4G ، 5G).
 • آنجا کیفیت پذیرش شبکه : کیفیت تماس ، زمان پذیرش پیام کوتاه ، زمان بارگیری یک صفحه وب ، سیالیت خواندن یک فیلم و غیره.

ARCEP و ANFR دو سازمان کنترل و نظارتی اصلی هستند ارتباطات از راه دور در فرانسه. این مقامات به طور مرتب شبکه های تلفن همراه را در قلمرو تجزیه و تحلیل می کنند. سازمان های دیگر ، مانند ناپری, فشار سنجی از پذیرش موبایل و نرخ جریان توسط اپراتور را ایجاد کنید.

استقرار شبکه های تلفن همراه که به طور مداوم در حال تحول است ، کاملاً ممکن است که بهترین شبکه در فرانسه یک سال دیگر سال بعد نیست ، به خصوص با افزایش 5G.

کدام اپراتور بهترین شبکه 4G را دارد ?

4G همیشه در حال حاضر ترین شبکه تلفن همراه در فرانسه است ، زیرا اپراتورهای اصلی (رایگان ، SFR ، Bouygues و نارنجی) همه را پوشش می دهند 99 ٪ از جمعیت 4G. بنابراین جالب است که به ویژه به این نسل نگاه کنیم که بدانیم کدام اپراتور کدام یک را نگه می دارد بهترین شبکه 4G.

بسته اکسیژن 30 گیگابایت داشتن 7.99 یورو/ماه ::
از یک بسته انعطاف پذیر استفاده کنید 30 تا 70 گیگابایت

بهترین پوشش 4G: مقایسه

پوشش موبایل یک شبکه یک معیار کلیدی برای ارزیابی کیفیت آن است: بدون پوشش کامل از بین جمعیت ، چندین میلیون نفر جمعیت که به سادگی قادر به بهره مندی از آن نخواهند بود.

دو درصد بام توسط اندازه گیری می شود باسن : پوشش جمعیت و پوشش قلمرو ، دومی همیشه کمتر است زیرا بسیاری از قسمت های این قلمرو کاملاً سکونت دارند. در اینجا آخرین ارقام پوشش برای شبکه 4G در سرزمین اصلی فرانسه آورده شده است:

پوشش اپراتور 4G

اپراتور جمعیت تحت پوشش 4G قلمرو پوشیده از 4G جمعیت تحت پوشش 3G 3G قلمرو پوشیده شده
بیش از 99 ٪ 94 ٪ بیش از 99 ٪ 97 ٪
بیش از 99 ٪ 93 ٪ بیش از 99 ٪ 95 ٪
بیش از 99 ٪ 93 ٪ بیش از 99 ٪ 93 ٪
99 ٪ 91 ٪ بیش از 99 ٪ 93 ٪

منبع: ARCEP ، در 23/05/2022

در بهترین شبکه 4G از نظر پوشش مطلق SFR است ، که بیش از 99 ٪ از جمعیت و 94 ٪ از قلمرو را در 4G پوشش می دهد. Orange and Bouygues فقط در حالی که رایگان است ، بعداً به بازار تلفن همراه رسیدند ، با پوشش جمعیت دقیقاً 99 ٪ در موقعیت چهارم قرار دارد. به عبارت دیگر ، اختلاف پوشش حداقل است.

توجه داشته باشید اگر در یک هستید منطقه بدون پوشش 4G, سپس تلفن همراه شما به طور خودکار صعود می کند شبکه های 2G یا 3G اگر آنها در این منطقه سیگنال ایجاد کنند.

شما می خواهید از بهترین بسته های 4G لحظه استفاده کنید ?

سرویس Selectra رایگان

کدام شبکه دارای بهترین سرعت 4G است ?

داشتن تقریباً کامل پوشش جمعیت خوب است اما این کافی نیست. در گل به 4G رسیده است مهمتر. سازمان ها برای ارزیابی نرخ جریان و عملکرد اپراتورها در نظر گرفته شده اند 2 گرم در 5 گرم. این به عنوان مثال مورد NPERF است.

این سازمان جمع می کند تعداد زیادی از داده ها از اتصالات تلفن همراه (یا ثابت) کاربران. وی مطالعات گسترده ای را در مورد اقدامات به دست آمده برای ادعای دقیق منتشر می کند که دارای بهترین سرعت 4G است. اقدامات ثابت سرعت اینترنت (فیبر و ADSL) نیز موجود است.

منبع: فشارسنج NPERF – سال 2021

نارنجی و رایگان در مقابل SFR و Bouygues از نظر سرنوشت (دریافت داده) در حالی که فقط نارنجی از آن استفاده می کند جریان های راست (ارسال داده به صورت آنلاین). با سرعت متوسط ​​اندازه گیری شده از 32 تا 60 مگابیت در ثانیه, ما از حداکثر سرعت نظری 300 مگابیت در ثانیه فاصله داریم که می توان در 4G/4G به دست آورد+.

در نمره NPERF, بیان شده در نقاط ، یک نمای کلی از کیفیت سیگنال تلفن همراه را ارائه می دهد: جریان های اندازه گیری شده ، تأخیر و کیفیت ناوبری و جریان اینترنت را در نظر می گیرد. نارنجی بنابراین با ارائه بهترین 4G در فرانسه به عنوان شماره 1 در این شبکه قرار می گیرد.

تست بدهی در خانه: نحوه انجام ? برای ارزیابی سرعت اتصال ثابت یا موبایل به صفحه تست بدهی ما بروید. فقط روی “کلیک کنید”آزمون را راه اندازی کنید“و چند ثانیه صبر کنید تا جریان نزولی ، جریان قائم و تأخیر خود را بدست آورید.

شبکه ای که بهترین پذیرش موبایل را دارد

شما قبلاً پوشش موبایل خوبی در خانه داشته اید ، اما به محض اینکه به بیرون از خانه می روید فاجعه بار است ? این مورد اغلب اتفاق می افتد زیرا هر شبکه تلفن همراه است کم و بیش کارآمد بسته به نوع مکانی که در آن هستیم.

ARCEP کیفیت شبکه تلفن همراه چهار اپراتور را در مناطق مختلف (تجمع ، شهرهای با اندازه متوسط ​​و مناطق روستایی) و از آن زمان سه مکان حمل و نقل (شبکه های بزرگراه ، TGV و مترو).

بهترین پذیرایی موبایل

توجه داشته باشیم که در سطح ملی ، نارنجی از نظر یک پیشرفت جزئی نشان می دهد کیفیت ناوبری اینترنتی آن : این اپراتور است که بهترین سیالیت و بهترین نرخ جریان در دریافت را در انتشار ارائه می دهد. با توجه به کیفیت تماس ها و زمان پذیرش پیام کوتاه ، این نبرد برای هر منطقه جمعیتی بسیار محکم تر است (شهرداری ها ، شهرهای متوسط ​​یا آژانس های بزرگ).

برخی از ارقام برای کیفیت دریافت سیگنال در شبکه های حمل و نقل:

 1. برای شبکه جاده (کلیه بزرگراه ها و 20 منطقه ملی کلانشهر) ، SFR و Bouygues 94 ٪ سیالیت ناوبری وب (صفحات بارگذاری شده در کمتر از 10 ثانیه) ، در برابر 92 ٪ رایگان و 96 ٪ برای نارنجی.
 2. برای همه خطوط TGV فرانسه, ما نتایج زیر را داریم: 69 ٪ به صورت رایگان و SFR ، 72 ٪ برای Bouygues و 81 ٪ برای نارنجی.
 3. سرانجام ، برای همه مترو ملی, نارنجی نمره 88 ٪ را بدست می آورد در حالی که SFR ، Bouygues و Free هر سه با 85 ٪ هستند.

به طور خلاصه ، نارنجی بهترین پوشش شبکه را در مکان های حمل و نقل دارد. می توانید تمام آمار پذیرش موبایل را پیدا کنید وابسته به.باسن.خط .

چگونه می توان یک مرور سریع در مورد پذیرش تلفن همراه خود دریافت کرد ? حالت سیگنال یک شبکه همیشه از طریق نشان داده می شود میله های عمودی در نوار اعلان تلفن یا رایانه لوحی خود وجود دارد. اگر همه میله ها برآورده شده اند, سیگنال خیلی خوب است. از طرف دیگر ، اگر هیچ یک از این صلیب ظاهر نشود ، به این معنی است که شما هیچ شبکه تلفن همراه را در محیط اطراف ضبط نمی کنید. راه حل هایی برای بهبود پذیرش تلفن همراه شما وجود دارد.

شما به دنبال یک پیشنهاد موبایل متناسب با نیازهای خود هستید ?

سرویس Selectra رایگان

که دارای بهترین شبکه موبایل 5G است ?

آنجا 5 گرم نمایانگر آخرین نسل شبکه تلفن همراه است که از سال 2018 در فرانسه مستقر شده است و اولین بسته های سازگار وی در پایان سال 2020 وارد بازار شد. در حال حاضر ، این شبکه به دور از بهره مندی از پوشش کامل شبکه 4G نیست. Arcep دارد هنوز داده های کافی نیست برای ایجاد درصدی از پوشش جمعیت توسط اپراتور.

منبع: ARCEP و NPERF – مه 2022

برای فهمیدن چه کسی بهترین شبکه موبایل 5G, ما می توانیم به تعداد آنتن های مستقر در قلمرو و به طور متوسط ​​جریان مشاهده شده توسط NPERF نگاه کنیم. نارنجی ، SFR و Bouygues بین آنتن 3035 و 6730 5G. تعداد رایگان بیشتر از 13470 آنتن در سرزمین اصلی فرانسه ، از جمله نزدیک به 11000 سایت مگاهرتز ، خدمت می کند: این اپراتور است که بیشترین تعداد شعبه در فرانسه را دارد.

با این حال ، این رقم باید به چشم بیاید ، زیرا مقدار زیادی از آنتن ها این کار را نمی کنند به معنای کیفیت بالا نیست شبکه موبایل. ما می توانیم با نگاه به نرخ 5G به معنای ذکر شده ، این ایده را تأیید کنیم: نارنجی و SFR در اطراف هستند 300 مگابیت در ثانیه در حالی که bouygues و کلاه رایگان در 149 و 128 مگابیت در ثانیه.

آنتن های 3500 مگاهرتز منحصراً برای 5G مستقر شده اند و کارآمد از نظر جریان. رله های 700 مگاهرتز و 2100 مگاهرتز دامنه سیگنال خوبی دارند اما جریان کمتری دارند.

بهترین شبکه موبایل: برنده بزرگ است ?

زن تلفن

با سنتز انواع داده ها ، ما اولین چیز را متوجه می شویم: خیلی اوقات ، انحرافات بسیار تنگ است بین 4 اپراتور ، حدود 2 تا 3 ٪. این ارقام در سطح ملی به دست می آیند: بنابراین دانستن دقیقاً دشوار است که چیست بهترین شبکه تلفن همراه در شهر شما.

نارنجی کمی ایستاده است از نظر کیفیت سیگنال تلفن همراه و جریان آن. این همان چیزی است که Nperf در انتهای فشارسنج آن ذکر کرد:

نارنجی بهترین عملکرد اینترنت موبایل را در نیمه اول سال 2021 ارائه داد. اپراتور نمره خود را حفظ می کند و پیشروی این رقبا را حفظ می کند. Bouygues ، Free و SFR در آرنج باقی می مانند. نبرد برای مقام دوم قول می دهد تا پایان سال 2021 دوباره محکم شود.

نتایج NPERF از فشارسنج آگوست 2021

قیمت بسته های نارنجی کمی بالاتر از رقبا است ، اما اگر می خواهید از بهترین شبکه تلفنی فرانسه بهره مند شوید ، باید به این اپراتور بپردازید. رایگان ، SFR و Bouygues هر یک دارای یک شبکه موبایل بسیار توسعه یافته با روکش های عالی و جریان های بسیار خوب هستند.

بسیاری از بسته های جذاب از طریق B & You Range و مارک های قرمز و SOSH از این اپراتورها در دسترس هستند. انتخاب ما را کشف کنید بهترین پیشنهادات موبایل از اوایل سال 2022 برای هر اپراتور ، با بهترین قیمت و همه 5G سازگار !

در اینجا انتخاب ما از بسته های 5G با نسبت بهترین کیفیت/قیمت ارائه شده است:

سوالات متداول

آیا شبکه موبایل بهتری نسبت به دیگری وجود دارد؟ ?

ما واقعاً نمی توانیم به این سؤال پاسخ دهیم ، زیرا چه کسی می گوید شبکه می گوید پوشش تلفن همراه از یک منطقه به منطقه دیگر متفاوت است. کیفیت پوشش در معرض متغیرهای بسیاری است: نزدیکی به آنتن موبایل ، موانع ، آب و هوا یا حتی اشباع شبکه.

به طور مطلق ، اگر می خواهید بدانید چه کسی بهترین شبکه موبایل را در خانه یا محل کار شما دارد ، باید پوشش اپراتورهای مختلف را آزمایش کنید. اما از آنجا که لزوماً دستیابی به آن آسان نیست ، بهتر است قبل از آنتن های موجود در منطقه خود سؤال کنید و کدام اپراتور آنها را نگه می دارد.

چگونه کیفیت پذیرش موبایل ارزیابی می شود ?

ARCEP شبکه های اپراتورهای مختلف را با توجه به برخی از آمارهای خام ، مانند میزان پوشش جمعیت ملی یا قلمرو ارزیابی می کند. اما این ارقام لزوماً کیفیت شبکه (جریان ، پذیرش ، سیالیت) را به روشی پیشرفته تر نمی کند.

برای این کار ، سازمان تجزیه و تحلیل های بیشتری را با توجه به نوع منطقه (کل کشور ، جمع آوری بزرگ ، شهرداری های کوچک) و در بسیاری از معیارها (سرعت دریافت پیام کوتاه ، تماس ها 2 دقیقه بدون اختلال ، حمل و نقل نرخ جریان و متوسط ​​دریافت ارائه می دهد. ، مشاهده ویدیوی سیال ، صفحات وب بارگذاری شده در کمتر از 10 ثانیه).

بهترین شبکه 5G ?

برای لحظه ای دشوار است که تعیین کنیم چه کسی بهترین شبکه موبایل را از نظر 5G دارد ، زیرا ما آمار خاصی نداریم (وقتی در جمعیت و نرخ پوشش قلمرو) صادر شده توسط ARCEP ، و همچنین آن ارقام مفصلی در مورد کیفیت پذیرش موبایل در محیط های مختلف (مناطق شهری ، مناطق کمتر متراکم ، حمل و نقل عمومی و غیره). رایگان بیشترین تعداد آنتن ها را در خدمت 5G در اختیار دارد ، اما تعداد آنتن ها با کیفیت یک شبکه تلفن همراه در ارتباط نیست.

یک یادآوری رایگان توسط یک مشاور نارنجی بخواهید:

خدمات برای اشتراک های جدید رزرو شده است. مشتری در حال حاضر ? لطفا با 3900 تماس بگیرید.

با کلیک بر روی “اعتبارسنجی” ، شما موافقت می کنید که توسط یک مشاور نارنجی فراخوانده شوید. شماره شما فقط برای این درخواست فراخوان استفاده می شود و به اشخاص ثالث ارسال نمی شود.

یک یادآوری رایگان توسط یک مشاور نارنجی بخواهید:

خدمات برای اشتراک های جدید رزرو شده است. مشتری در حال حاضر ? لطفا با 3900 تماس بگیرید.

یک مشاور نارنجی ظرف 48 ساعت به شما یادآوری می کند

با کلیک بر روی “اعتبارسنجی” ، شما موافقت می کنید که توسط یک مشاور نارنجی فراخوانده شوید. شماره شما فقط برای این درخواست فراخوان استفاده می شود و به اشخاص ثالث ارسال نمی شود.

به روز شده در تاریخ 09/21/2023

ژان در ژانویه سال 2021 شروع به کار در Echos du Net کرد. موضوع مورد علاقه او ? مقالات مربوط به مضامین مربوط به اپراتور رایگان.

نارنجی ، SFR ، رایگان ، Bouygues Telecom: که دارای بهترین شبکه 4G و 5G در سال 2023 است ?

فشارسنج NPERF S1 2023

با توجه به آخرین فشارسنج عملکرد NPERF ، Orange هنوز هم اپراتوری است که بهترین شبکه های 4G و 5G را در فرانسه ارائه می دهد. Bouygues Telecom و SFR فقط عقب هستند و موبایل رایگان همیشه در قطار است.

NPERF به تازگی فشار سنج خود را از عملکرد اتصالات اینترنتی موبایل برای نیمه اول سال 2023 منتشر کرده است. برای توسعه طبقه بندی عملکرد خود از هر اپراتور در 4G و 5G ، این سایت بر اساس بیش از 820،000 تست انجام شده توسط کاربران برنامه انجام شده است.

و درست مانند سال گذشته ، نارنجی قهرمان تاج 4G و 5G در فرانسه است. اپراتور تاریخی همان عملکردی است که با توجه به اقدامات انجام شده در برنامه NPERF ، بهترین عملکرد را در شبکه های تلفن همراه خود ارائه می دهد.

نارنجی همیشه در سرب

NPERF S1 2023 4G و 5G فشارسنج

نارنجی نمره 95.935 Npoints را در 4G و 5G بدست می آورد و در تمام دسته های اندازه گیری بهترین است – به جز تأخیر که Bouygues Telecom بهتر از اپراتور است – مانند پایین و قائم ، نرخ موفقیت ، ناوبری وب و پخش ویدیو یوتیوب.

اپراتور تاریخی به ویژه از جریان های نزولی (بارگیری) با میانگین 117.94 مگابیت در ثانیه ، از رقبای خود فراتر می رود ، تفاوت بیش از 20 مگابیت در ثانیه در مقایسه با موبایل رایگان ، دوم در جریان نزولی.

Bouygues Telecom در رده بندی با نمره 91 212 Npoints پشت Orange است ، و از نزدیک توسط SFR با نمره 90،521 NPoints دنبال می شود. در مورد موبایل رایگان ، او پیاده روی را با اختلاف 5،000 Npoints در مقایسه با SFR ، سومین رتبه بندی می کند.

بزرگنمایی در 5 گرم

NPERF S1 2023 5G فشارسنج

با تمرکز روی 5G ، متوجه می شویم که طبقه بندی با SFR که در مکان دوم و Bouygues از راه دور عبور می کند ، کمی تغییر می کند که به مقام سوم منتقل می شود.

مشترکین نارنجی همیشه کسانی هستند که از بهترین 5G بهره مند می شوند ، به خصوص از نظر جریان. اپراتور تاریخی سرعت نزولی متوسط ​​366.43 مگابیت در ثانیه در 5G ، در مقابل SFR با 275.78 مگابیت در ثانیه و Bouygues از راه دور و موبایل رایگان بسیار پشت.

باز هم ، موبایل رایگان در رابطه با رقبای خود عقب مانده و نمره 105503 NPOPON یا بیش از 15،000 کمتر از سوم در رده بندی ، Bouygues Telecom را ثبت می کند. باید گفت که اپراتور عمدتاً باند 700 مگاهرتز را برای پوشش بیشترین خانوارها در 5G قرار داده است ، وی همچنین از نظر پوشش رهبر است و تا به امروز بیش از 90 ٪ از جمعیت را پوشش می دهد ، اما او این کمترین قدرتمند است باند ارائه کمترین عملکرد.

برعکس ، نارنجی پوشش را در اولویت خود قرار نمی دهد ، اما او در 3.5 گیگاهرتز سرمایه گذاری می کند تا یک تائوت خواب را ارائه دهد و بهترین عملکرد را در 5G ارائه می دهد تا به امروز.

5G در فرانسه بهبود می یابد

سرانجام ، NPERF خاطرنشان می کند که میانگین سرعت نزولی با افزایش 18 ٪ +به رکورد جدید می رسد ، که اساساً توسط آزمایشات در 5G انجام می شود. همین پدیده با متوسط ​​مبلغ متوسط ​​مشاهده می شود که 12 ٪ (1 مگابایت در ثانیه) افزایش می یابد.

به طور کلی ، 5G به تدریج در فرانسه بهبود می یابد ، به ویژه افت تاخیر در حدود 4 ٪ در مقایسه با سال 2022 یا میانگین افزایش در نقطه کیفیت ناوبری وب و کیفیت مشاهده فیلم در YouTube.

بهترین بسته 5G در بازار چیست ?

اپراتورها چندین برنامه 5G را در هر یک و فراتر از عملکرد ارائه می دهند ، سایر معیارها برای انتخاب بسته 5G خود با توجه به نیازهای خود بازی می کنند.

ما از شما دعوت می کنیم تا با راهنمای مقایسه کامل ما برای بسته های 5G در بازار مشورت کنید تا به شما در انتخاب بهترین بسته 5G برای شما کمک کند.

به اشتراک گذاری در فیس بوک WhatsApp Twitter ارسال کنید

ADSL
فیبر
18.99 یورو
18.99 یورو
27.99 یورو
31.99 یورو
دیدن “
ADSL
فیبر
19.99 یورو
19.99 یورو
19.99 یورو
29.99 یورو
دیدن “
ADSL
فیبر
19.99 یورو
19.99 یورو
44.99 یورو
44.99 یورو
دیدن “
ADSL
فیبر
20.99 یورو
20.99 یورو
20.99 یورو
30.99 یورو
دیدن “
ADSL
فیبر
20.99 یورو
20.99 یورو
34.99 یورو
34.99 یورو
دیدن “
ADSL
فیبر
24.99 یورو
24.99 یورو
37.99 یورو
42.99 یورو
دیدن “

تبلیغ و شما

150 گیگابایت 12.99 یورو 12.99 یورو دیدن “
100 گیگابایت 9.99 یورو 9.99 یورو دیدن “
30 گیگابایت 7.99 یورو 7.99 یورو دیدن “
20 گیگابایت 6.99 یورو 6.99 یورو دیدن “
5 گیگابایت 4.99 یورو 4.99 یورو دیدن “

تبلیغ و شما

آرم ویدیویی Prime ، پلت فرم SVOD آمازون

حق بیمه ویدیو: فرمول با تبلیغات در سال 2024 راه اندازی می شود

هواوی 5 گرم

5G: اپراتورها تا سال 2031 قادر به استفاده از تجهیزات هواوی خواهند بود

گوشی های هوشمند

تورم: از هر سه فرانسوی یک نفر آماده تغییر اپراتورها برای پرداخت ارزان تر است

تلویزیون نارنجی

اسپانیا نارنجی: اولین اپراتور اروپایی که در جریان MABR از یک روتر محتوا ارائه می دهد

بهترین شبکه تلفن همراه: مقایسه پوشش 4G و 5G

Raudière Maxime

بهترین شبکه تلفن همراه

شما می خواهید برنامه تلفن همراه خود را تغییر دهید اما قبل از انتخاب یک اپراتور جدید می خواهید بدانید کدام یک از آنها را ارائه می دهد بهترین شبکه تلفن همراه ? راهنمای تطبیقی ​​ما را اکنون در پوشش 4G اپراتورهای مختلف برای کمک به شما در انتخاب بهترین شبکه تلفن همراه ممکن !

شما می خواهید از بسته های موبایل تبلیغی لحظه ای استفاده کنید ?

سرویس Selectra رایگان

 • ضروری:
 • شبکه تلفن همراه اپراتورها درگیر است شاخه های رله برای پوشاندن یک منطقه.
 • آنجا 4 گرم تقریباً 92 ٪ از سطح قلمرو کلانشهر و 99 ٪ از جمعیت را پوشش می دهد.
 • در 4G, نارنجی برای کیفیت دریافت موبایل خود کمی از رقبای خود ایستادگی می کند.
 • در 5G ، جریان واقعی از 120 تا 310 مگابیت در ثانیه و در حال حاضر تصمیم گیری بین اپراتورها دشوار است زیرا این شبکه تلفن همراه به سرعت تکامل می یابد.

کارت پوشش: بهترین شبکه موبایل را پیدا کنید

برخلاف آنچه می توان تصور کرد ، وجود دارد بهترین اپراتور نیست در فرانسه. در واقع ، مطابق شهر شما ، انتظارات و نیازهای شما از نظر خدمات ، هر اپراتور چیزهای مختلفی را به شما پیشنهاد می دهد و چه چیزی برای شما مناسب خواهد بود ، ممکن است در مورد شخصی که در شهر زندگی می کند یکسان نباشد.

به همین دلیل است که شما باید اپراتوری را پیدا کنید که به بهترین وجه مکانهایی را که روزانه مکرر می کنید ، پوشش دهد بهترین پوشش 4G ممکن و یکی پوشش بهینه موبایل.

قبل از انتخاب یک اپراتور و یک بسته موبایل ، بنابراین به شما توصیه می کنیم با کارت پوشش ما مشورت کنید و به تفصیل در مورد اپراتورهای موجود در منطقه خود نگاه کنید. استفاده از این کارت تعاملی بسیار آسان است. در واقع ، شما فقط باید روی دکمه Geolocation کلیک کنید تا ببینید کدام اپراتور را می توانید در شهر خود ادعا کنید. با استفاده از فیلتر اپراتور بالای کارت ، می توانید جستجوی خود را سفارشی کنید.

کارت پوشش موبایل 4G

اپراتور:

مقایسه بهترین پوشش 4G و 5G: برنامه تلفن همراه خود را انتخاب کنید

حالا که می توانستید ببینید کدام اپراتور بهترین شبکه تلفن همراه در شهر یا محل کار خود می توانید یک بسته جدید را با بهترین پوشش تلفن همراه. این بسته ها نیز 5G سازگار هستند. برای انجام این کار ، ما یک جدول با انتخابی تهیه کرده ایم بسته بندی کردن موبایل 4G و 5G از 4 اپراتور اصلی:

شما به دنبال یک پیشنهاد موبایل متناسب با نیازهای خود هستید ?

سرویس Selectra رایگان

شبکه و پوشش موبایل توسط اپراتور

شبکه های تلفن همراه و پوشش اپراتورها در فرانسه هر ماه توسطباسن وناراحتی که مرتباً رصدخانه های کاملی درباره این موضوعات منتشر می کنند. آنها همچنین داده های منتقل شده توسط اپراتورهای شبکه ای که نارنجی ، SFR ، Bouygues Telecom هستند و به شما کمک می کنند بهترین شبکه موبایل را انتخاب کنید و به خصوص بهترین اپراتور با توجه به نیازهای شما.

پوشش موبایل 4G در فرانسه ، کلیه اپراتورها در آوریل 2022 از آن استتقریباً 99 ٪ با بیش از 60،000 آنتن موبایل مجاز است از جمله نزدیک به 52000 خدمت. در مورد 5G ، ما حساب می کنیم 33000 شاخه 5G مجاز توسط ANFR ، و بیش از 24000 در حال حاضر عملیاتی.

پوشش موبایل SFR

اپراتور SFR در بیشتر شهرهای فرانسه حضور دارد. در واقع ، SFR را پوشش می دهد 94 ٪ از قلمرو و بیش از 99 ٪ از جمعیت ، که او را از نظر پوشش 4G به پیشرفته ترین اپراتور در بازار تبدیل می کند.

شما می خواهید اشتراک SFR موبایل را بیرون بیاورید ?

پوشش مخابرات Bouygues

Bouygues Telecom تقریباً در همان سطح SFR در مورد شبکه تلفن همراه و پوشش آن با آن به اعتبار خود است 93 ٪ از قلمرو و 99 ٪ از جمعیت تحت پوشش.

شما می خواهید یک بسته مخابراتی Bouygues را بیرون بیاورید ?

پوشش نارنجی

نارنجی اپراتور تاریخی است و بنابراین آن بیش از 93 ٪ قلمرو را پوشش می دهد. با توجه به پوشش جمعیت ، نارنجی با پوشش 99 ٪ با رقبای خود SFR و Bouygues Telecom برابر است.

شما می خواهید یک پیشنهاد نارنجی را بیرون بیاورید ?

پوشش موبایل رایگان

رایگان بودن آخرین اپراتور شبکه که در بازار ارتباطات از راه دور توسعه یافته است ، که مانع از کارآمد بودن آن به اندازه سایر اپراتورهای موجود در پوشش تلفن همراه خود نمی شود. در واقع ، اپراتور 91 ٪ از قلمرو و 99 ٪ از جمعیت را پوشش می دهد.

شما می خواهید یک بسته رایگان را بیرون بیاورید ?

شبکه تلفن همراه چیست ?

در شبکه تلفن همراه شبکه ای است که به شما امکان می دهد از بسیاری از دستگاه های الکترونیکی استفاده کنید (تلفن های همراه ، تبلت ها و غیره.) با یک تراشه LTE و دسترسی به اینترنت. شبکه تلفن همراه نیز وقتی که هستید کار می کند بی حرکت که وقتی هستی در حال حرکت.

علاوه بر این ، شبکه تلفن همراه از آن استفاده می کند امواج رادیویی و برای اینکه بتوانید از یک تلفن همراه ارتباط برقرار کنید ، باید در دسترس قرار بگیرید برج سلولی نصب شده توسط اپراتور تلفن همراه خود برای دریافت یک سیگنال رادیویی قدرتمند قدرتمند.

نکته کوچک شبکه تلفن همراه شما می توانید بدانید که آیا در حال ضبط هستید سیگنال کافی با نگاهی به میله های کوچک در سمت راست بالای صفحه تلفن هوشمند خود. اگر همه آنها حضور داشته باشند ، شما شبکه بسیار خوبی این بدان معنی است که اپراتور شما در جایی است که هستید. برعکس ، اگر کافه های بسیار کمی دارید یا حتی هیچ کدام ، این است که اپراتور شما هنوز آنتن های رله را در این مکان ایجاد نکرده است. از این رو اهمیت اپراتوری را انتخاب کنید که آنتن های موبایل را نصب کرده است جایی که زندگی می کنید.

هنگامی که یک تماس از طریق تلفن هوشمند در حال انجام است ، دومی به دنبال آن استآنتن موبایل اپراتور آن نزدیکترین برای برقراری ارتباط و به این ترتیب به شما امکان می دهد مکالمه خود را ادامه دهید. بنابراین تلفن ها دائماً به دنبال یک هستند آنتنای شبکه در هنگام حرکت قابل دوام است.

شبکه موبایل 4G

پوشش 4G

آنجا 4 گرم چندین سال است که از اپراتورهای اصلی در دسترس است. استقرار و پوشش آن ، در سال 2022 ، به ترتیب 99 ٪ از جمعیت کلانشهرها است: برخی از مناطق دور افتاده هنوز تحت پوشش قرار نگرفته اند. در این حالت ، ما در مورد مناطق سفید صحبت می کنیم. پوشش سرزمینی 4G ازتقریباً 93 ٪ در فوریه 2022 و بیش از 31.500 شهرداری در حال حاضر در فرانسه پوشیده شده است.

شبکه تلفن همراه 4G یا LTE (تکامل بلند مدت) امکان استفاده از آن را فراهم می کند از سرعت اتصال بسیار بالا بهره مند شوید, و همچنین کیفیت پذیرش بسیار خوب ، بدون برش. در واقع ، نرخ نظری 4G این است که 150 مگابایت در ثانیه و حداکثر جریان واقعی آن برخلاف 3G 70 مگابیت در ثانیه است که فقط به شما امکان می دهد تا در دستگاه سازگار با این شبکه به 40 مگابیت بر ثانیه بروید.

در 4G ، استفاده از گروههای فرکانس, که تعداد آنها 5 است ، به اپراتور بستگی دارد و برخی از آنها مانند Bouygues Telecom یا رایگان از همان استفاده نمی کنند:

 1. 2600 مگاهرتز: از راه دور نارنجی ، SFR ، رایگان و Bouygues.
 2. 2100 مگاهرتز: از راه دور نارنجی ، SFR و Bouygues.
 3. 1800 مگاهرتز: از راه دور نارنجی ، SFR ، رایگان و Bouygues.
 4. 800 مگاهرتز: از راه دور نارنجی ، SFR و Bouygues.
 5. 700 مگاهرتز: نارنجی ، Bouygues Telecom و رایگان.

4G چیست+ ? همانطور که از نام آن پیداست ، 4 گرم+, همچنین 4G LTE Advanced نیز نامیده می شود ، نسخه بهبود یافته 4G است. در واقع ، این اجازه می دهد تا جریان هایی که می توانند حداکثر 1.2 گیگابایت در ثانیه به محض توقف و 100 Mbit/s در حال حرکت. اما در واقعیت ، حداکثر سرعت مشاهده شده به طور کلی در حدود 200 تا 300 مگابیت در ثانیه است ، دو برابر 4G کلاسیک.

تماس رایگان

شما می خواهید یک بسته موبایل جدید را بیرون بیاورید ?

با SELECTRA تماس بگیرید تا یک مشاور بسته به صلاحیت شما ، شما را در بین رقابتی ترین پیشنهادات شریک هدایت کند. (سرویس Selectra رایگان)