SFR Box 7: پیشنهاد ، ویژگی ها و بررسی های 2023 ، جعبه به علاوه یا جعبه فیبر SFR را نصب کنید

نحوه نصب جعبه فیبر جعبه Plus یا SFR 7

Contents

تلفن ثابت خود را با استفاده از کابل تلفن ارائه شده در کیت تلفن خود به بندر تلفن خود وصل کنید (و نه در بسته PFR).

SFR Box 7: پیشنهاد ، ویژگی ها و بررسی های 2023

شما قصد دارید یک جعبه اینترنت را با SFR بیرون بیاورید ? بسته به پیشنهاد انتخاب شده ، شما از جعبه 7 SFR ، جعبه 8 یا جعبه 8 برابر آخرین بهره بهره مند می شوید. SFR Box 7 ارزانترین پیشنهاد سه گانه اپراتور است: از 20.99 یورو در ماه ، شامل بسیاری از خدمات اینترنتی ، تلویزیون و تلفن است. راهنمای ما را دنبال کنید تا همه چیز را در مورد پیشنهاد SFR Box 7 بیاموزید.

 • ضروری
 • آنجا جعبه SFR 7 با پیشنهاد به بازار عرضه می شود فیبر استارت SFR و ADSL از جانب 20.99 €/ماه.
 • او به او می رسد 500Mbit/s بدهی برای بارگیری و حمل و نقل به لطف Wifi 5.
 • رمزگذار SFR Box 7 تلویزیون سازگار 4K فهمیدن 160 کانال تلویزیونی و بسیاری از خدمات (پخش مجدد ، VOD ، YouTube ، Netflix. )
 • نصب جعبه 7 SFR نیاز دارد بین 2 صبح و 4 A.M اگر محل اقامت شما قبلاً به فیبر وصل نشده است. در غیر این صورت ، شما می توانید جعبه 7 خود را وصل کنید.
 • این یکی از جعبه های سطح ورودی است ارزانترین در بازار.

�� پیشنهاد ویژه ! فیبر SFR + Netflix در 23.99 €/ماه ! �� آن را انتخاب کنید فیبر SFR جعبه 7 با Netflix Standard + Bouquet TV Family فقط برای 23.99 €/ماه به مدت 6 ماه 35.99 € در ماه و لذت ببرید تا 1Gbit/s بدهی. این پیشنهادی است که از دست نمی رود !

پیشنهاد جعبه 7 SFR چیست ?

آنجا جعبه SFR 7 با پیشنهاد اینترنت به بازار عرضه می شود سطح ورودی از اپراتور: SFR Box Starter. موجود با فیبر نوری, که در قصبه و در ADSL, بدون توجه به فناوری ، با همان قیمت ارائه می شود 20.99 €/ماه برای یک سال 34.99 €/ماه (تعهد 12 ماهه)

جعبه 7 ارزانترین پیشنهاد جعبه از SFR است .

در جدول زیر جزئیات خدمات موجود در هنگام عضویت در پیشنهاد SFR Starter ارائه شده با جعبه SFR 7 پیدا کنید.

همچنین ، با SFR Box 7 ، شما سود می برید:

 • از عملکرد WiFi 5 و تا 500Mbit/s بدهی
 • از 160 کانال تلویزیونی و خدمات از رمزگذار تلویزیون SFR Box 7 موجود است
 • از تماس های نامحدود از آنجا که فرانسه ثابت و DOM ثابت شد به سمت تثبیت بیش از 100 مقصد در سراسر جهان. تماس با متروپولیتن فرانسه موبایل 0 است.35 €/دقیقه.

SFR Box 7 و ویژگی های فنی آن

جعبه SFR 7

جعبه SFR 7 است جعبه تاریخی اپراتور. با این حال ، با این وجود کامل و کارآمد. مودم به شکل a است مورد مستطیل سیاه که می تواند به صورت عمودی یا افقی مطرح شود.

SFR Box 7 همه را دارد خصوصیات لازم ::

 • در جلو ، شما پیدا خواهید کرد چراغ های عملیاتی محفظه.
 • از طرف ، دکمه ها برای فعال کردن/غیرفعال کردن وجود دارند WiFi و WPS. WPS یک قابلیت برای تسهیل اتصال دستگاه شما به یک شبکه بی سیم و ایمن است.
 • در پشت همه هستند اتصالات جعبه : 4 درگاه اترنت ، درگاه فیبر و DSL اگر واجد شرایط ADSL ، درگاه تلفن و همچنین ورودی USB هستید.
 • Wifi 5
 • حداکثر 500 مگابیت در ثانیه برای بارگیری و ٪ از راه دور: پیشنهادات.185.down_up ٪٪ telecom: پیشنهادات.185.down_up_unit ٪ در ارسال
 • 4 بندر اترنت
 • 1 درگاه فیبر
 • 1 بندر DSL
 • 1 درگاه تلفن
 • 1 ورودی USB
 • l x lx p = 244 x 202 x 42 میلی متر
 • 550 گرم
 • 100 ٪ پلاستیک قابل بازیافت
 • مصرف الکتریکی در حالت فعال: 8W

جعبه فیبر 7 SFR: جریانهای ارزش چیست؟ ?

همانطور که قبلاً مشاهده شد ، جعبه فیبر 7 SFR با فناوری Wifi 5. این وای فای کارایی اجازه اتصال می دهد چندین دستگاه همزمان, بدون خطر کند شدن.

سمت سرعت, ضمانت فیبر SFR جریان زیاد برای یک جعبه سطح ورودی. با تشکر از 500Mbit/s قابل دسترسی برای بارگیری و ارسال ، پوشش اینترنتی بهینه است برای پوشش کاربردهای کلاسیک یک خانه.

بنابراین ، ارتباط جریان WiFi 5 و فیبر مشتریان را از جعبه 7 SFR یک اتصال اینترنتی سریع و روان برای کل خانواده تضمین می کند.

SFR همچنین یکی از اپراتورهایی است که فراهم می کند جریان کارآمدترین برای اولین بار جعبه ، درست در پشت رایگان. با این حال ، حتی اگر انقلاب Freebox جریان فیبر بهتری را ارائه دهد ، قیمت آن از 12 ماه است بسیار بالاتر از قیمت استارت جعبه SFR است : هر دو 44.99 €/ماه به صورت رایگان در برابر 34.99 €/ماه برای SFR.

یعنی جریانهای مندرج در پیشنهاد SFR جعبه 7 هستند حداکثر جریان نظری. این ممکن است که پس از ساخت تست جریان فیبر SFR, شما دقیقاً همان نتایج را مشاهده نکردید. در واقع ، عملکرد جریان فیبر بستگی به عوامل مختلف دارد که می تواند آن را تحت تأثیر قرار دهد از جمله: منطقه مسکونی شما ، محل فیبر نوری ، وضعیت زیرساخت های موجود و غیره.

چگونه می توان SFR جعبه 7 را دریافت کرد ?

جعبه 7 SFR با بازار عرضه می شود جعبه استارت فیبر SFR و ADSL. سپس می توانید لذت ببرید همه مزایا از جعبه 7 هر فناوری واجد شرایط بودن.

به همین دلیل قبل از عضویت در جعبه 7 SFR خود, شما ابتدا باید یک اجرا کنید تست واجد شرایط بودن SFR برای پیدا کردن کدام پیشنهاد می توانید ادعا کنید. می توانید صلاحیت خود را برای پیشنهادات SFR مستقیماً بررسی کنید از وب سایت از اپراتور ، شما را تهیه کرده است نشانی.

شما هم می توانید با یک مشاور تماس بگیرید چه کسی می تواند شما را به سمت هدایت کند ارائه شده با واجد شرایط بودن شما.

�� من واجد شرایط بودن SFR خود را آزمایش می کنم !

�� من واجد شرایط بودن SFR خود را آزمایش می کنم ! 01 82 88 36 55

یک پیشنهاد جعبه فیبر 7 SFR را مشترک کنید

پس از بررسی صلاحیت خود ، می خواهید در جعبه SFR 7 مشترک شوید ? برای انجام این کار ، شما بین این انتخاب اشتراک آنلاین یا تلفنی.

اگر ترجیح می دهید خودتان مراحل را بردارید ، ما روش دنبال کردن را شرح می دهیم:

 1. رفتن به سایت SFR در بخش جعبه پیشنهادات.
 2. از بین 3 پیشنهاد جعبه SFR ، انتخاب کنید استارت فیبر جعبه SFR کلیک بر روی “واجد شرایط بودن من”. این مرحله اولیه برای تأیید دسترسی به آن ضروری است.
 3. پس می توانید“به سبد خرید اضافه کنید”.
 4. یک صفحه خلاصه از پیشنهاد باز می شود. از این صفحه می توانید گزینه مورد نظر را انتخاب کنید اضافی.
 5. پس از بررسی و تکمیل پیشنهاد ، روی کلیک کنید “مرحله بعدی را بردارید”.
 6. اطلاع شما اطلاعات شخصی سپس آخرین مراحل را دنبال کنید سفارش خود را نهایی کنید.

اگر شما را ترجیح می دهید مشاور, نمایندگان خدمات مشتری SFR می توانند در 1023. شما هم می توانید شماره زیر را تشکیل دهید در تلاش های خود توسط یک مشاور متخصص SFR ::

نصب جعبه فیبر 7 SFR در اسکان متصل به سازمان ملل

مننصب جعبه 7 SFR فیبر نیاز دارد مداخله یک تکنسین برای انجام آن فیبر وت وصل کردن. هنگام عضویت در کادر 7 ، هم در وب سایت و هم از طریق تلفن ، از شما خواسته می شود برنامه قرار ملاقات برای ورود تکنسین.

نصب جعبه فیبر سخت بین 2 صبح و 4 A.M بسته به نوع مسکن و اگر از قبل از اتصال به فیبر نوری بهره مند شود.

قبل از ادامه اتصال جعبه 7 SFR ، ابتدا باید تکنسین آپارتمان یا خانه خود را به فیبر وصل کنید اگر این مورد قبلاً اینگونه نیست:

اتصال جعبه SFR

 • در اتصال فیبر یک آپارتمان شامل یک کابل نوری را آرام کنید از محفظه فیبر ساختمان تا سوکت فیبر شما شخصی. تکنسین می تواند این سوکت را در هر کجا که بخواهید نصب کند.
 • در اتصال فیبر خانگی شاید زیرزمینی یا هوا بسته به محل نقطه اتصال نوری (PBO) در خارج از ملک شما واقع شده است. تکنسین سپس کابل نوری PBO را تا زمانی که سوکت فیبر قبلاً در یکی از اتاق های خانه شما نصب شده باشد ، گردش می کند.

پس از اتصال محل اقامت شما و نصب سوکت فیبر ، تمام آنچه باقی مانده است ساخت آن است اتصال جعبه 7 SFR شما. این به طور کلی تکنسین است که از اتصال تمام جعبه های شما مراقبت می کند تا تضمین کند نصب بهینه. در پایان مداخله او ، می توانید شما خودتان جعبه 7 SFR خود را پیکربندی می کنید وت از تمام خدمات آن استفاده کنید.

اتصال فیبر SFR جعبه 7 در یک محل اقامت متصل

اگر محل اقامت شما باشد قبلاً به فیبر وصل شده است و شما یک سوکت فیبر نوری داشته باشید, مداخله تکنسین از آنجا که شما لازم نیست فقط SFR جعبه 7 خود را وصل کنید.

شما می توانید انتخاب کنید روش تحویل انتخاب شما : تحویل خانه از طریق پست یا نقطه تحویل. زمان تحویل تقریباً است 3 تا 5 روز پس از اعتبار اشتراک خود. شما پیامکی دریافت می کند به شما می گوید که بسته شما رسیده است. بدانید که می توانید سفارش خود را دنبال کنید از منطقه مشتری خود.

برای در این رویکرد به شما کمک می کند, SFR فراهم می کند راهنماهای نصب دقیق در وب سایت خود برای راهنمایی شما در اتصال جعبه و رمزگشگر شما. همچنین توضیح داده شده است که چگونه پیکربندی و دستگاه های خود را وصل کنید به جعبه SFR خود.

چه زمانی فیبر SFR جعبه 7 را وصل کنیم ? قبل از اتصال تجهیزات جعبه خود ، باید صبر کنید تا پیامک های تأیید را دریافت کنید فعال سازی خط شما. آ رمز عبور فیبر برای نصب جعبه خود به شما ابلاغ می شود.

گزینه های ارائه شده با جعبه 7 SFR

SFR ارائه می دهد گزینه های مختلف برای تکمیل خدمات جعبه 7 آن. که می خواهید خود را بهبود بخشید پوشش اینترنتی یا دسترسی برنامه های تلویزیونی جدید, SFR به همه چیز فکر کرده است.

تکرار کننده وای فای

تکرار کننده WiFi SFR

در WiFi Repeater سیگنال WiFi را تقویت می کند در تمام اتاق های محل اقامت شما ، بنابراین توزیع آن را بهبود می بخشد. هر کجا که در محل اقامت خود باشید ، لذت می برید همان عملکرد وای فای بدون تغییر اتصال اینترنت. Repeater WiFi پس از آن است ایده آل برای سوپر مارکت ها, وقتی قطعات از مورد اصلی دور هستند. به ویژه توصیه می شود از یک تکرار کننده WiFi برای مناطقی بین استفاده کنید 70m2 و 120m2, و دو تکرار برای اسکان بیش از 120 متر مربع.

علاوه بر این ، او است نصب بسیار آسان است و نه نیازی به اتصال ندارد از آنجا که برای فعال کردن دکمه فعال سازی از تمرین به گونه ای که به طور خودکار به جعبه شما متصل شود.

برای استفاده از آن ، می توانید این گزینه را انتخاب کنید 3 €/ماه هنگام عضویت در SFR Box 7 خود را پیشنهاد دهید یا بعداً آن را اضافه کنید.

اینترنت تضمین شده

جعبه جیب SFR 4G

مناینترنت تضمین شده یک مزیت است که توسط SFR برای تضمین ارائه شده است دسترسی به اینترنت در هر شرایطی. این به شکل a تحقق می یابد جعبه فلش 4G با اینترنت نامحدود. این جعبه جیبی در حالی که منتظر پذیرش و نصب جعبه SFR یا در صورت خرابی هستید ، به خصوص مفید است.

پس از نصب جعبه شما, هنوز هم می توانید از جعبه فلش 4G استفاده کنید وقتی آرزو می کنی 30 گیگابایت در ماه علاوه بر Gigas موجود در پیشنهاد جعبه اصلی شما.

SFR Box 7 TV: رمزگذار 4K SFR

�� پیشنهادات تلویزیون جعبه 7 SFR را کشف کنید

�� پیشنهادات تلویزیون جعبه 7 SFR را کشف کنید 01 82 88 36 55

�� پیشنهادات تلویزیون جعبه 7 SFR را کشف کنید

�� پیشنهادات تلویزیون جعبه 7 SFR را کشف کنید کشف آنلاین

خبر خوب ! با جعبه SFR Starter ، از آن بهره مند می شوید رمزگذار تلویزیون SFR 7 تلویزیون و آن تعریف 4K HD. این رمزگذار SFR به شما امکان دسترسی به شما می دهد 160 کانال تلویزیونی و بسیاری از خدمات مانند :

 • در خدمات پخش SFR و VOD برای دیدن یا مرور همه برنامه ها ، فیلم ها و سریال های خود به طور مستقیم از تلویزیون خود.
 • محرک راهنمای تلویزیون, کنترل مستقیم, مجدداً همچنین’ثبت.
 • دستیار صدا OK SFR که به لطف میکروفون یکپارچه یا از کنترل از راه دور می تواند در فرمان صوتی از راه دور فعال شود.
 • دسترسی به برنامه ها YouTube ، Netflix ، Video Prime ، Disney+ و Canal+ مستقیماً از رابط رمزگذار خود. اگر اشتراک یک یا چند مورد از این سیستم عامل ها دارید ، می توانید پس از آن با یک کلیک روی تلویزیون خود به آن دسترسی پیدا کنید.

تلویزیون را در رایانه شخصی تماشا کنید و بدانید که شما نیز می توانید برنامه های تلویزیونی خود را به صورت زنده از رایانه خود تماشا کنید, رایانه لوحی یا تلفن هوشمند شما با رفتن به سایت https: // تلویزیون.SFR.خط.

⭐ نظر در مورد SFR کادر 7: یکی از بهترین جعبه های سطح ورودی

 • ⭐ SFR Box 7 – توجه داشته باشید از متخصص ما: 7.5/10
 • قیمت بسیار مقرون به صرفه: 20.99 €/ماه
 • گل تا 500 مگابیت در ثانیه
 • رمزگذار تلویزیون 4K HD
 • 160 کانال تلویزیونی و چندین سرویس
 • تماس های نامحدود به بیش از 100 مقصد

جعبه 7 SFR دارای یک کیفیت اصلی : آ قیمت قابل دسترسی, از جانب 20.99 €/ماه فقط برای خدمات بسیار کامل.

برای یک جعبه سطح ورودی ، آن را فراهم می کند سطح جریان مؤثر, از جمله بهترین های موجود در بازار, قادر به استفاده از اینترنت از یک خانه را پوشش دهید. با این حال ، اگر نیازهای اینترنت شما بسیار مهم است (بارگیری منظم پرونده های سنگین ، بازی های ویدیویی. ) ، بهتر است به آن مراجعه کنید جعبه های SFR کارآمدتر که اتصال بهتری مانند SFR Box 8 را به شما تضمین می کند. همچنین ، ما تاسف آور است که اپراتور با یک مربع قرمز گزینه WiFi 6 را با جعبه 7 خود ارائه نمی دهد.

ما از خدمات ارائه شده توسط رمزگذار تلویزیون SFR Box 7. SFR ، در واقع ، a پیشنهاد کامل تلویزیون با 160 کانال, خدمات پخش مجدد/VOD, دسترسی به سیستم عامل های جریان همچنین دستیار صدا OK SFR. این به شما امکان می دهد تلویزیون خود را از راه دور کنترل کنید ، به عنوان مثال ، کانال ها را تغییر دهید ، پخش مجدد را فعال کنید ، یک ویدیو را در YouTube و بسیاری دیگر راه اندازی کنید. علاوه بر این ، SFR Box 7 TV است سازگار با تلویزیون 4K و ارائه می دهد کیفیت تصویر HD. با این حال ، ما به عدم وجود فناوری Dolby Vision و Dolby Atmos در محدوده قدرت و حق بیمه توجه می کنیم.

از طرف طراحی ، مورد جعبه 7 پیچیده ترین جعبه های SFR نیست اما دارد تمام خصوصیات لازم و از یک جعبه اینترنت انتظار می رود.

بنابراین ، اگر به دنبال یک پیشنهاد جعبه فیبر مقرون به صرفه برای پوشش کاربردهای فعلی اینترنت خود هستید ، SFR Box 7 برای شما ساخته شده است ! ��

�� از جعبه قیمت پایین با جعبه SFR 7 استفاده کنید !

نحوه نصب جعبه فیبر جعبه Plus یا SFR 7 ?

ASS_VISUEL_BOX_PLUS_SFRیا ASS_VISUEL_BOX_PLUS_7_FIBRE_SFR

 • کامپیوتر,
 • از تلفن ثابت و کابل آن,
 • کابل تلفن RJ11,
 • مشتری SFR ADSL: فیلتر,
 • مشتری فیبر SFR: کابل اترنت RJ45 (عرضه نشده است).

وضعیت من

من با جعبه فیبر 7 از فیبر SFR بهره مند می شوم

به یاد داشته باشید
به یاد داشته باشید
 • کابل نوری شکننده است. نباید تاشو شود.
 • برای جلوگیری از آسیب چشم, به انتهای کابل نوری یا اتصال پون نگاه نکنید از فیبر SFR جعبه 7.

من فیبر SFR جعبه 7 را نصب می کنم

 1. کابل نوری را به جعبه 7 فیبر در اتصال Pon (درگاه سبز) وصل کنید.
 2. تلفن خود را با استفاده از کابل ارائه شده با تلفن خود به تلفن (درگاه خاکستری) وصل کنید.
 3. جعبه خود را به لطف بلوک منبع تغذیه به قدرت بخش دیوار خود وصل کنید.
 4. اگر جعبه شما به طور خودکار روشن نمی شود ، دکمه را فشار دهید روشن خاموش برای شروع من.
 5. صبر کنید تا چراغ چشمک بزند. اگر این چراغ چشمک نمی زند ، سعی کنید کابل نوری را به سایر درگاه های خروجی دیواری خود وصل کنید.
 6. صبر کنید تا چراغ WiFi روشن شود.
 7. با استفاده از شناسه های ذکر شده در برچسب گیر شده روی جعبه خود ، یک کامپیوتر یا تلفن هوشمند را به جعبه اینترنت خود وصل کنید.
 8. مرورگر خود را باز کنید و آدرس 192 را وارد کنید.168.1.1. سپس گذرواژه فیبر خود را وارد کنید (به SMS Info SFR مراجعه کنید). دسترسی به اینترنت در عرض چند دقیقه برقرار می شود و جعبه برای به روزرسانی دوباره راه اندازی می شود.
 9. تمام چراغ های موجود در صفحه جلو را بررسی کنید. آنها باید روشن و ثابت باشند تا تأیید کنند که نصب فیبر SFR جعبه 7 شما به خوبی تمام شده است.

پس از فعال شدن جعبه فیبر خود ، رمزگذار تلویزیون خود را نصب کنید.

من با جعبه Plus از ADSL SFR بهره مند می شوم

مرورگر شما به شما اجازه نمی دهد فیلم های HTML5 را بخوانید.

جعبه را به سوکت تلفن وصل می کنم

 • درگاه DSL جعبه خود را به یک سوکت تلفن دیواری وصل کنید (2), با استفاده از کابل تلفن RJ11 (نکات خاکستری) و فیلتر ADSL ارائه شده است.
 • تلفن ثابت خود را به تلفن درگاه جعبه خود وصل کنید (3) با استفاده از کابل تلفنی که در کیت تلفن شما تهیه شده است (و نه در جعبه بسته بیشتر SFR).

installation_box_plus_sfr_etape_2

جعبه را به رایانه خود وصل می کنم

اگر نمی خواهید رایانه خود را به WiFi وصل کنید ، لطفاً از کابل اترنت تهیه شده (نکات زرد) برای اتصال رایانه خود به یکی از درگاه های اترنت جعبه استفاده کنید.

installation_box_plus_sfr_etape_3

من مستقیماً جعبه SFR را وصل می کنم

 • اطمینان حاصل کنید که دکمه جعبه برق روشن است “”از روی»».
 • به لطف کابل برق ، جعبه را به یک محل کار وصل کنید.

installation_box_plus_sfr_etape_1

جعبه پلاس را روشن می کنم

 • جعبه خود را با قرار دادن دکمه پاور روی تنش قرار دهید “ما”.
 • بعد از چند دقیقه ، می توانید به اتصال WiFi ترمینال های خود (رایانه ها ، موبایل یا تبلت) بروید.

من وای فای را روی جعبه خود فعال می کنم

بررسی کنید که چراغ WiFi در قسمت بالای جعبه شما به خوبی روشن و در یک موقعیت ثابت باشد.

اگر اینگونه نیست ، دکمه WiFi را فشار دهید تا WiFi جعبه خود را فعال کنید.

decoder_plus_sfr_bouton_wifi

من WiFi را بر روی تجهیزات سازگار خود فعال می کنم

ویژگی WiFi تجهیزات خود را فعال کنید (رایانه ، موبایل ، رایانه لوحی و غیره).

من به شبکه WiFi متصل می شوم

 • ویژگی WiFi تجهیزات خود را فعال کنید (رایانه ، موبایل ، تبلت یا موارد دیگر).
 • در تجهیزات خود ، نام شبکه WiFi (یا SSID) را که در برچسب پشت جعبه خود نشان داده شده است انتخاب کنید.
 • کلید ایمنی WiFi را که در برچسب پشت جعبه خود نشان داده شده است وارد کنید.

visual_etiquette_wifi_sfr

اگر یک موبایل یا رایانه لوحی را به هم وصل کنید ، می توانید بارکد 2D (کد QR) موجود در برچسب را بخوانید تا بتوانید در ورود به کلید ایمنی WiFi آسان تر شوید. به شبکه WiFi خصوصی جعبه متصل شوید

اگر تجهیزات شما سازگار است ، می توانید از عملکرد WPS جعبه خود نیز استفاده کنید.

من از فیبر SFR با جعبه پلاس خود بهره مند می شوم

مرورگر شما به شما اجازه نمی دهد فیلم های HTML5 را بخوانید.

به یاد داشته باشید
به یاد داشته باشید
 • اگر در حال حاضر مشتری SFR Box هستید و اینکه تجهیزات خود را برای جعبه بیشتر تغییر می دهید ، به این دستورالعمل های نصب مراجعه کنید.
 • نصب و اتصال نوری از قبل توسط یک تکنسین SFR انجام شده است (1).

من جعبه خود را بیشتر SFR وصل می کنم

 • به لطف کابل برق ، جعبه را به محل خروجی بخش وصل کنید (2), با رها کردن دکمه پاور روی جعبه خود روی موقعیت “”از روی»».
 • پورت فیبر کادر را از نصب نوری نصب نوری خود با استفاده از کابل اترنت RJ45 (تهیه نشده) به درگاه LAN/ETH وصل کنید (1).

installation_box_plus_fibre_sfr_etape_1

جعبه خود را به پلاگین تلفن وصل می کنم

تلفن ثابت خود را با استفاده از کابل تلفن ارائه شده در کیت تلفن خود به بندر تلفن خود وصل کنید (و نه در بسته PFR).

installation_box_plus_fibre_sfr_etape_2

جعبه خود را به رایانه خود وصل می کنم

اگر نمی خواهید رایانه خود را به WiFi وصل کنید ، لطفاً از کابل اترنت تهیه شده (نکات زرد) برای اتصال رایانه خود به یکی از درگاه های اترنت جعبه استفاده کنید.

installation_box_plus_fibre_sfr_etape_3

جعبه پلاس را روشن می کنم

 • جعبه خود را با قرار دادن دکمه پاور روی تنش قرار دهید “ما”.
 • بعد از چند دقیقه ، می توانید به اتصال WiFi ترمینال های خود (رایانه ها ، موبایل یا تبلت) بروید.

من وای فای را روی جعبه خود فعال می کنم

بررسی کنید که چراغ WiFi در قسمت بالای جعبه شما به خوبی روشن و در یک موقعیت ثابت باشد.

اگر اینگونه نیست ، دکمه WiFi را فشار دهید تا WiFi جعبه خود را فعال کنید.

decoder_plus_sfr_bouton_wifi

من WiFi را بر روی تجهیزات سازگار خود فعال می کنم

 • ویژگی WiFi تجهیزات خود را فعال کنید (رایانه ، موبایل ، تبلت یا موارد دیگر).
 • در تجهیزات خود ، نام شبکه WiFi (یا SSID) را که در برچسب پشت جعبه خود نشان داده شده است انتخاب کنید.
 • کلید ایمنی WiFi را که در برچسب پشت جعبه خود نشان داده شده است وارد کنید.

visual_etiquette_wifi_sfr

اگر یک موبایل یا رایانه لوحی را به هم وصل کنید ، می توانید بارکد 2D (کد QR) موجود در برچسب را بخوانید تا بتوانید در ورود به کلید ایمنی WiFi آسان تر شوید. به شبکه WiFi خصوصی جعبه متصل شوید

اگر تجهیزات شما سازگار است ، می توانید از عملکرد WPS جعبه خود نیز استفاده کنید.

برای … بیشتر

من کابل های قدیمی را بازیابی نمی کنم !

اگر قبلاً جعبه SFR دارید ، از کابل ها و لوازم جانبی ارائه شده با جعبه قدیمی خود استفاده نکنید: آنها با جعبه شما بیشتر سازگار نیستند. از کابل های تهیه شده با جعبه پلاس استفاده کنید. برای اتصال تلفن ثابت خود ، از کابل RJ11 ارائه شده با تلفن خود استفاده کنید (SFR کابل تلفنی را با جعبه ارائه نمی دهد).

من از وای فای 5 گیگاهرتز استفاده می کنم

جعبه پلاس وای فای را در 2.4 و 5 گیگاهرتز ارائه می دهد. اما مراقب باشید ، فقط موبایل های اخیر و بالا به طور کلی WiFi 5 گیگاهرتز سازگار هستند. در مقابل ، تلفن های هوشمند قدیمی تر ، مانند آیفون 4S و سامسونگ گلکسی گراند نخست ، به عنوان مثال ، WiFi 5 گیگاهرتز سازگار نیستند. این کار شما را از اتصال بیشتر به جعبه خود SFR در WiFi 2،4 گیگاهرتز به لطف فناوری Double Band جلوگیری نمی کند.

جعبه بیشتر جریان خط من را تغییر نمی دهد

نصب یک جعبه جدید سرعت بیشتری به شما نمی دهد: جریان خط شما بدون تغییر باقی می ماند. این ارتباط بین جعبه و دستگاه های WiFi شما است که عملکرد آنها را بهبود می بخشد.

به همین ترتیب ، کیفیت 4K به مودم شما بستگی ندارد بلکه دوباره به جریان خط شما و همچنین به برنامه های پخش ، تلویزیون ، رمزگذار تلویزیون شما بستگی دارد.

اطلاعات بیشتر

توصیه های مربوط به نصب کادر خود را با کلیک بر روی اینجا کشف کنید

ویژگی های فنی جعبه فیبر 7 من

تمام خصوصیات فنی جعبه فیبر 7 خود را کشف کنید . معانی چراغ و اتصالات را پیدا کنید تا از آن استفاده کامل کنید !

 1. بسته نصب من
 2. خصوصیات فنی
 3. LED و اتصال
 4. ویژگی های دقیق جعبه فیبر 7 من

بسته نصب من

بسته 7 فیبر جعبه شامل:

 1. جعبه فیبر 7,
 2. بلوک منبع تغذیه,
 3. یک کابل نوری,
 4. نصب گام به گام,
 5. یک سند از دستورالعمل های مربوط به ایمنی و نظارتی.

ویژگی های فنی جعبه فیبر 7

ویژگی های اصلی فنی جعبه 7 فیبر عبارتند از:

LED و اتصال


صورت جلو و بلند


صورت عقب


استفاده از جوش ها

WiFi: برای فعال یا غیرفعال کردن WiFi دکمه را به مدت 5 ثانیه نگه دارید

WPS: برای شروع یک جلسه جفت شدن: هنگام خاموش بودن چراغ ، به طور خلاصه دکمه را فشار دهید. نشانگر وقتی جلسه در حال انجام است چشمک می زند. یک جلسه می تواند تا 2 دقیقه طول بکشد.

برای اتصال به سادگی به رابط پیکربندی کادر بدون وارد کردن رمز عبور:

 • یک مرورگر را از رایانه ، تلفن هوشمند یا رایانه لوحی متصل به جعبه راه اندازی کنید.
 • به پورتال پیکربندی به آدرس دسترسی پیدا کنید: http: // 192.168.1.1
 • دکمه WPS را تا زمان ارائه صفحه اصلی فشار دهید.

این عملکرد را می توان در پورتال پیکربندی غیرفعال کرد.

روشن/خاموش: برای روشن یا خاموش کردن جعبه ، دکمه را فشار دهید.

تنظیم مجدد: برای تنظیم مجدد جعبه ، دکمه تنظیم مجدد را با استفاده از ترومبون فشار دهید تا چراغ ها انقراض شوند.

سپس می توانید دکمه را به گونه ای آزاد کنید که جعبه با تنظیمات کارخانه مجدداً راه اندازی شود.

اگر جعبه قبلاً پیکربندی شده باشد ، به طور خودکار به شبکه وصل می شود.

ویژگی های دقیق جعبه فیبر 7

خوب برای دانستن: جعبه فیبر 7 خاتمه نوری یکپارچه دارد که به یک مورد فیبر نوری جداگانه احتیاج ندارد.

فیبر: فناوری GPON

WiFi: WiFi 5 Bi Bang Mu-Mimo 4×4 2.4 گیگاهرتز (600 مگابیت در ثانیه) + 4×4 5 گیگاهرتز (1.7 گیگابیت در ثانیه)

جعبه فیبر 7 از فرمان باند پشتیبانی می کند

WAN: 1 درگاه نوری

LAN: 4 درگاه Gigabit Ethernet RJ45

تلفن: 1 بندر

USB: بدون درگاه USB

ابعاد: 35 x 244 x 202mm