SFR Box 7 و Box 8: محتوای جعبه SFR هر پیشنهاد و بازگشت تجهیزات SFR ، تلفن ، صوتی و تلویزیون ، ساعتهای متصل | SFR

لوازم جانبی SFR

Hull + Spen برای گرافیت سامسونگ گلکسی Z Fold5

جعبه SFR 7 و کادر 8: محتوای جعبه SFR از هر پیشنهاد و بازگشت تجهیزات SFR آن

هنگامی که یک پیشنهاد SFR مشترک می شود ، تمام تجهیزات اینترنتی (مودم ، رمزگشایی و لوازم جانبی آنها) به مشترک جدید ارسال می شوند تا نصب شوند و بلافاصله قابل استفاده باشند. اپراتور اشتراک های ADSL ، THD و فیبر زیادی را ارائه می دهد و هر یک از این پیشنهادات دارای محتوای جعبه های مختلفی است. تجهیزات همه جعبه ها (SFR Box 7 و Box 8) ، اتصالات آنها و همچنین لوازم جانبی ارائه شده برای خرید برای هر مشترک را به تفصیل کشف کنید.

 • ضروری
 • چه زمانی اشتراک، ابونمان از یک پیشنهاد اینترنتی ، مشتری تمام خود را دریافت می کند تجهیزات جعبه SFR توسط ایمیل.
 • در محتوای جعبه SFR از هر اشتراک شامل مودم ، رمزگشایی و چندین کابل است.
 • بازگشت و بازگشت تجهیزات SFR فقط از طریق سپرده در نقطه رله.
 • اپراتور فروش را ارائه می دهد لیست لوازم جانبی SFR : بلندگو ، تکرار کننده Wi-Fi ، دوربین ها ، کنترل کننده ها.

SFR Box 7 و Box 8: SFR جعبه محتوای پیشنهادهای فعلی

هر مشتری جدیدی که به یک پیشنهاد اینترنت SFR منتهی می شود ، در روزهای پس از اشتراک خود تجهیزات خود را دریافت می کند. اکثر پیشنهادات SFR هستند پیشنهادات بازی سه گانه : آنها شامل خدمات تلفنی ثابت ، دسترسی به اینترنت و کانال های تلویزیونی هستند.

در مودم های SFR برای نصب و بهره برداری از اینترنت و تلفن لازم است ، در حالی که رمزگشایی برای دسترسی به کانال های تلویزیونی اپراتور به تلویزیون وصل شوید. به طور کلی ، محتوای بسته جعبه SFR به دو بسته تجزیه می شود: بخشی که حاوی مودم و لوازم جانبی آن و همچنین قسمت دیگری حاوی رمزگشایی و اتصال آن است.

محتوای جعبه SFR 7

مودم که مجهز به پیشنهاد SFR Box Starter است جعبه SFR به علاوه و از سال 2016 به بازار عرضه شده است. فقط در اشتراک اپراتور یافت می شود:

 • پیشنهاد SFR Box Starter (فیبر).

همان پیشنهاد اشتراک ADSL مجهز است مودم جعبه SFR (با فرمت مربع سفید).

در محتویات جعبه SFR Plus کمی بین اشتراک ADSL و اشتراک فیبر نوری و همچنین اتصال آن تغییر می کند. مودم های ارائه شده با یک پیشنهاد فیبر حاوی فیلتر DSL در محتوای آنها نیستند ، فقط برای نصب ADSL یا VDSL مفید است. یک درگاه فیبر نوری روی جعبه های فروخته شده به عنوان بخشی از اشتراک فیبر موجود است.

جعبه SFR 4K THD یک است جعبه همه در یک به عنوان رمزگذار مودم و تلویزیون بازی می کند. او پیشنهاد را مجهز می کند THD Box starter اپراتور.

برخلاف پیشنهادات فیبر خود ، ارائه سرعت بسیار بالا SFR از شبکه FTTLA اپراتور استفاده می کند. این یک اشتراک کامل فیبر نیست (فوت) و نرخ جریان آن کمی پایین تر است. اتصال نهایی در مشترک از طریق کابل کواکسیال به جای کابل فیبر نوری انجام می شود.

به روز شده در 07/13/2022.

در رمزگذار تلویزیون SFR 7 تلویزیون پیشنهاد ADSL را همراهی می کند و این اولین رمزگذار اپراتور است که خروجی را ارائه می دهد HDMI 2.0, که اجازه می دهد بدون کیفیت به تلویزیون 4K وصل شود. همچنین دارای یک سوکت نوری برای اتصال به سینمای خانگی یا بلندگوهای Hi-Fi است.

پیشنهادات استارت فیبر و THD Box مجهز به رمزگشایی تلویزیون را وصل کنید.

به روز شده در 07/13/2022.

محتوای جعبه SFR 8

در SFR جعبه 8 مودم آخرین تجهیزات اپراتور است ، زیرا در سال 2019 راه اندازی شد. با شش پیشنهاد اپراتور ارائه شده است:

 • SFR Box Power ADSL پیشنهاد.
 • پیشنهاد جعبه حق بیمه ADSL SFR.
 • فیبر قدرت جعبه SFR.
 • پیشنهاد جعبه فیبر Premium Premium (جعبه 8x).
 • SFR Box Power Thd پیشنهاد.
 • SFR Box Premium thd پیشنهاد.

در مقایسه با جعبه های قدیمی ، پیشرفت های خاصی را در استاندارد WiFi و سازگاری Dolby Atmos و Dolby Vision به ارمغان می آورد. همچنین مجهز به سخنران یکپارچه که به او اجازه می دهد تا یک عملکرد دستیار آواز ارائه دهد.

خروج از جعبه 8X: نسخه غنی شده جعبه 8 در فوریه 2022 ، اپراتور نسخه جدیدی از جعبه 8 خود را با نام Box 8X راه اندازی کرد. طراحی از نسخه اصلی بدون تغییر است ، اما اتصال کامل تر است: 4 درگاه RJ45 و یک درگاه اترنت 10G وجود دارد. این جعبه امکان دستیابی به بیش از 8 گیگابایت در ثانیه از طریق فیبر پریمیوم SFR Box را در برابر 2 گیگابایت در ثانیه با جعبه 8 امکان پذیر می کند.

به روز شده در 07/13/2022.

در رمزگذار تلویزیون SFR 8 تلویزیون مودم را به منظور ارائه خدمات تلویزیونی و همچنین تکمیل می کند 200 کانال گنجانده شده است در SFR Box Box Premium تهیه کننده. خاصیت آن این است که با کارت SD 8 گیگابایت از قبل نصب شده در رمزگذار. این نقش مهمی در عملکرد دارد کنترل مستقیم و نباید تحت مجازات دیگر از تجهیزات خود استفاده کرد یا فرمت کرد.

پیشنهادات برق (ADSL ، فیبر و THD) مجهز به رمزگذار تلویزیون SFR Connect TV Connect.

به روز شده در 07/13/2022.

محتوای جعبه های قدیمی SFR: NB4 ، NB6 ، تکامل

اگرچه این جعبه ها هستند بیشتر در دسترس برای اشتراک, آنها هنوز در تعداد زیادی از مشترکین SFR حضور دارند. ممکن است دانستن این موارد مفید باشد محتوای فعلی در هر یک از بسته های این جعبه های قدیمی ، اگر به عنوان مثال ما توجه خود را از دست داده ایم و باید تجهیزات برگشتی برای مبادله ، خاتمه یا بازگشت به سرویس پس از فروش.

آنجا Neufbox 4 (NB4) در سال 2007 منتشر شد و این اولین جعبه اپراتور برای مدیریت بومی WiFi بود. تکامل ، به نام Neufbox v2 ، در سال 2008 راه اندازی شد. این دو مودم اکثریت را تشکیل می دادند اشتراک ADSL از اپراتور در آن زمان. NB5 منتشر شده در پایان سال 2008 اولین مودم SFR سازگار با سرعت بسیار بالا بود و می توانست به آن برسد 100 مگابیت در ثانیه.

آنجا Neufbox 6 (NB6) در سال 2010 به بازار عرضه شد و محصولات جدیدی را به دست آورد ، خواه از نظر طراحی ، فشرده سازی یا عملکرد. مجهز به درگاه های اترنت حداکثر 1 گیگابایت در ثانیه است. آنجا جعبه تکامل SFR, که در سال 2013 جانشین او شد ، سازگاری پیشرفته با فناوری VDSL2 داشت. این به نوبه خود با جعبه بیشتر جایگزین شد که هنوز هم به بازار عرضه شده است.

به روز شده در 07/13/2022.

در رمزگشایی TV Mini SFR با پیشنهادات Old Operator THD تهیه شده و همچنین تجهیزات قرمز خاصی را با پیشنهادات اینترنتی SFR تشکیل می دهد. مانند 8 تلویزیون رمزگذار جعبه تلویزیون ، دارای کارت SD برای استفاده صحیح از توابع پخش مجدد و کنترل مستقیم است. آ خواننده کارت هوشمند در زیر رمزگذار قرار دارد: هنگامی که یک کارت درج می شود ، این حقوق برخی از دسته های تلویزیونی رمزگذاری شده را به عنوان یک کانال فعال می کند+.

در رمزگشگر تکامل SFR جعبه های با همین نام را همراهی کرد و با رمزگذار SFR به علاوه جایگزین شد. این خاصیت داشتن دو را دارد کالاهای سیگلی, چیز نادر برای رمزگشایی که در سال 2013 راه اندازی شد. این اجازه می دهد تا مستقیماً بدون درگاه های HDMI به تلویزیون های قدیمی متصل شود.

به روز شده در 07/13/2022.

برای استفاده از تجهیزات پیشرفته تر ، می توان با اپراتور تماس گرفت تا از تجهیزات پیشرفته تر بهره مند شود. شرایط و هزینه های جایگزینی تجهیزات به اشتراک اشتراک و مدل جعبه در حال حاضر بستگی دارد.

لوازم جانبی جعبه SFR موجود برای خرید چیست ?

علاوه بر گزینه های مواد مخدر (دسته های تلویزیونی ، مطبوعات ، خواندن ، ابر ، بازی ها) ، اپراتور گزیده ای را ارائه می دهدلوازم جانبی اختیاری برای همه مشترکین ADSL ، فیبر یا THD آن. اینها تجهیزات جعبه SFR مهمتر از همه در نظر گرفته شده برای بهبود تجربه “خانه متصل” مشترک مشترک است زیرا همه آنها می توانند از طریق تلفن هوشمند یا تبلت از طریق مدیریت شوند برنامه های اختصاصی (SFR Home ، SFR & Moi ، SFR MA Box).

به روز شده در 07/13/2022.

* امکان انتخاب یک تکرار کننده دوم ، جمع آوری کل به 6 یورو در ماه.
** نسخه حق بیمه بلندگو با 10 یورو در ماه وجود دارد. برای بلندگو اصلی 5 بلندگو در برابر 3 دارد.
*** به شما امکان می دهد هشدارهایی دریافت کرده و در یک جعبه تزریق مطلع شوید. ذخیره سازی ضبط به مدت 1 ماه.

شما می خواهید اپراتور اینترنت خود را تغییر دهید ? پیشنهادات موجود را کشف کنید و به خودتان اجازه دهید تا از پیشنهاد شریک زندگی متناسب با نیازهای خود استفاده کنید (سرویس Selectra رایگان).

نحوه بازگرداندن تجهیزات جعبه SFR ?

در چارچوب خاتمه (یا مبادله) آن مواد جعبه SFR, چندین مرحله از پذیرایی انجام می شود نامه خاتمه توسط مشترک. در این نامه ، روش بازگشت به تفصیل و یک کوپن خاتمه ارائه شده است. این امکان ارسال تجهیزات جعبه متعلق به آن را فراهم می کند. یک دوره 15 روز برای بازگشت محتوای فیبر SFR یا ADSL اعطا می شود. خوب ساختن بازگشت تجهیزات SFR, لازم است :

 1. تمام کابل های متصل به مودم و رمزگشایی را جدا کنید.
 2. اگر کارت دیجیتالی در رمزگشایی وجود دارد ، آن را حذف کنید.
 3. تمام لوازم جانبی را در یک کیسه پلاستیکی قرار دهید.
 4. تجهیزات را بسته بندی کرده و آن را در مقوا اصلی خود قرار دهید (در صورت وجود هنوز) یا یک مقوا دیواری سفت و سخت.
 5. جعبه را با استفاده از رول چسب ببندید.
 6. برچسب حمل و نقل ارائه شده در طول درخواست خاتمه را بچسبانید.
 7. بسته را در یک نقطه رله قرار دهید. نزدیکترین امتیاز در نامه خاتمه نشان داده شده است.

ساخت a امکان پذیر نیست بازگشت تجهیزات SFR در فروشگاه ها.

آیا وجود دارد لیست دقیق مواد در هنگام بازگشت جعبه های SFR فراهم شود ? بسته به پیشنهاد مورد نظر برای خاتمه و نوع اشتراک (ADSL ، THD ، فیبر) ، گاهی اوقات لازم است تمام عناصر موجود در اصل در محتوای جعبه SFR را برگردانید. بازگشت ضروری است حداقل مودم ، رمزگشایی و بلوک منبع تغذیه آنها.

هنگامی که خسارت در هنگام پذیرش ذکر شده است یا هیچ بازپرداخت تجهیزات SFR ساخته شده است ، مجازاتها متحمل شده اند ، که مقدار آن با توجه به تجهیزات بوکس متفاوت است:

هزینه های غیرقانونی تجهیزات جعبه SFR

نوع تجهیزات SFR مجازات برای پرداخت
جعبه SFR 60 یورو
مینی رمزگذار تلویزیون 150 €
رمزگشایی Evolution / Decoder Plus 150 €
جعبه THD 4K 299 €
مودم AC با سرعت بسیار بالا 99 €
جعبه به علاوه SFR 60 یورو
جعبه SFR 8 (جعبه SFR 7) 149 €
SFR Box 8 TV 199 یورو

به روز شده در 07/13/2022.

به روز شده در 06/28/2023

ژان در ژانویه سال 2021 شروع به کار در Echos du Net کرد. موضوع مورد علاقه او ? مقالات مربوط به مضامین مربوط به اپراتور رایگان.

تجهیزات جانبی

سریال Watch Apple 9 سریال Watch Apple 9

Apple Watch به آیفون XS نیاز دارد
(یا مدل بعدی).
دستبندهای منوط به
شرایط در دسترس بودن.

das tronc: 0.15 W/kg
عضو DAS: 0.36 W/kg

بسته بار سامسونگ

هرگز از باتری کوتاه نیست

مارشال ویلن مارشال ویلن

به جای 69 €

تلویزیون v3 را وصل کنید
از SFR

صفحه تلویزیون خود را تغییر دهید
در تلویزیون هوشمند

تلویزیون v3 را وصل کنید

Apple Watch به آیفون XS نیاز دارد (یا
مدل بعدی). دستبندها ارسال می شوند
در شرایط در دسترس بودن.

\ n das trunk: 0.15 W/kg
عضو DAS: 0.36 w/kg \ n

\ n \ n “،” گروه های فشار “: [ < "groupCode" : "apple-watch-series-9-4g-41mm-aluminium-minuit-avec-bracelet-sport-minuit-ml", "code" : "apple-watch-series-9-4g-41mm-aluminium-minuit-avec-bracelet-sport-minuit-ml", "label" : "Apple Watch Series 9 4G 41 mm", "promoSticker" : "Nouveauté", "secondaryPromoSticker" : "", "sizes" : [ "41" ], "accessories" : [ < "code" : "apple-watch-series-9-4g-41mm-aluminium-minuit-avec-bracelet-sport-minuit-ml", "sapCode" : "620208", "model" : "Apple Watch Series 9 4G 41mm Aluminium Minuit avec Bracelet Sport Minuit (M/L)", "detailsUrl" : "montres-connectees/details/apple-watch-series-9-4g-41mm-aluminium-minuit-avec-bracelet-sport-minuit-ml/41", "description" : "

به وضوح براق. Apple Watch Series 9 4G دارای تراشه S9 جدید است و از بهترین فناوری های اپل بهره می برد. صفحه نمایش آن به لطف همیشه در حالت نمایش ، در هر زمان از روز ، درخشندگی استثنایی 2000 نیت را ارائه می دهد. Apple Watch Series 9 4G به شما امکان می دهد حتی بدون آیفون خود به هم وصل شوید و اعلان های خود را بخوانید.

Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm Black 4G نهایی اتحاد بین ظرافت و عملکرد است. شما به دنبال یک ساعت متصل با طرحی هستید که ساعت مچی را به افق های جدید منتقل می کند? با تماشای ساعت ، شما از ارگونومی بالا با تاج چرخشی نمادین و صفحه نمایش شیشه ای یاقوت کبود فوق العاده برای خوانایی مطلوب اعلان های مورد علاقه خود یا برنامه های مورد علاقه خود لذت خواهید برد (سامسونگ سلامت ، کیف پول سامسونگ ، نقشه های گوگل ، اسپاتیک ، یوتیوب و غیره .).

همچنین به لطف جدیدترین پردازنده سامسونگ که قبلاً برای سیالیت بیشتر و هرگونه استقلال استرس زا طراحی شده بود ، یک تجربه لرزان را تجربه کنید. سپس شما مستقیماً از مچ دست خود به کهکشان خود متصل خواهید شد: تماس ها ، پیام ها ، پخش موسیقی ، ایمیل ، پرداخت و غیره.

هم مربی ورزشی و هم مربی زندگی ، به راحتی به لطف سنسور فعال زیستی (ECG ، تجزیه و تحلیل خواب ، فشار خون ، ضربان قلب ، ترکیب بدن و غیره) عملکرد و سلامتی خود را با سهولت و ظرافت دنبال کنید. با سامسونگ Galaxy Watch6 Classic 47mm Black 4G ، سرب را بگیرید و با سبک ایستادگی کنید!

به وضوح براق. Apple Watch Series 9 4G دارای تراشه S9 جدید است و از بهترین فناوری های اپل بهره می برد. صفحه نمایش آن به لطف همیشه در حالت نمایش ، در هر زمان از روز ، درخشندگی استثنایی 2000 نیت را ارائه می دهد. Apple Watch Series 9 4G به شما امکان می دهد حتی بدون آیفون خود به هم وصل شوید و اعلان های خود را بخوانید.

یک مورد قلب. Apple Watch SE 4G و صفحه شبکیه با کیفیت بالا را کشف کنید. فناوری آن از سلامتی شما تماشا می کند و در هر زمان از روز با پیگیری شخصی -به شما انگیزه می دهد. Apple Watch SE 4G به شما امکان می دهد حتی بدون آیفون خود به هم وصل شوید و اعلان های خود را در صفحه شبکیه آن بخوانید که هنگام بلند کردن مچ دست خود زنده می شود.

Samsung Galaxy Watch6 44mm Graphite 4G شریک ایده آل است که با طراحی معاصر و ویژگی های برجسته خود در شکل خود باقی می ماند. با داشتن یک صفحه نمایش بزرگتر و مقاوم تر یاقوت کبود ، این امکان را برای شما فراهم می کند تا از اعلان ها و برنامه های مورد علاقه خود خوانایی بهینه (Samsunghealth ، Samsung Wallet ، Google Maps ، Spotify ، YouTube و غیره).

سامسونگ Galaxy Watch6 44mm Graphite 4G بار دیگر در زمینه های بهداشت ، بهزیستی و ورزش بهبود می یابد. روز را با پای راست با مربیگری خواب شخصی شروع کنید یا جلسه بعدی خود را آماده کنید. چرخه های قاعدگی خود را دقیقاً به لطف سنسور دما دنبال کنید تا به محض اینکه ضربان قلب شما غیر طبیعی است هشدار دهید. همه چیز با دقت طراحی شده است تا به شما امکان دهد به اهداف روزانه خود برسید.

برای انجام هر کاری که دوست دارید ، به لطف پردازنده جدید فوق العاده قدرتمند سامسونگ از یک استقلال بهینه استفاده کنید. شما فقط باید از 0 ٪ به 45 ٪ بروید. با گرافیت سامسونگ Galaxy Watch6 44mm 4G ، هیچ چیز شما را متوقف نمی کند.

GPS Apple Watch Series 8 و همیشه روی صفحه نمایش را کشف کنید. فناوری آن از سلامتی شما تماشا می کند و در هر زمان از روز با پیگیری شخصی -به شما انگیزه می دهد.

Black Xiaomi Redmi WTCH 3 یک ساعت متصل و زیبا و مقرون به صرفه است که به شما امکان می دهد فعالیت بدنی ، سلامتی و اعلان های خود را در یک مکان دنبال کنید.

GPS Apple Watch Series 8 و همیشه روی صفحه نمایش را کشف کنید. فناوری آن از سلامتی شما تماشا می کند و در هر زمان از روز با پیگیری شخصی -به شما انگیزه می دهد.

کرم سامسونگ Galaxy Watch6 40mm 4G شریک ایده آل برای ماندن با طراحی معاصر و ویژگی های برجسته خود است. با داشتن یک صفحه نمایش بزرگتر و مقاوم تر یاقوت کبود ، این امکان را برای شما فراهم می کند تا از اعلان ها و برنامه های مورد علاقه خود خوانایی بهینه (Samsunghealth ، Samsung Wallet ، Google Maps ، Spotify ، YouTube و غیره).

کرم سامسونگ Galaxy Watch6 40mm 4G یک بار دیگر در زمینه های سلامتی ، بهزیستی و ورزش بهبود می یابد. روز را با پای راست با مربیگری خواب شخصی شروع کنید یا جلسه بعدی خود را آماده کنید. چرخه های قاعدگی خود را دقیقاً به لطف سنسور دما دنبال کنید تا به محض اینکه ضربان قلب شما غیر طبیعی است هشدار دهید. همه چیز با دقت طراحی شده است تا به شما امکان دهد به اهداف روزانه خود برسید.

برای انجام هر کاری که دوست دارید ، به لطف پردازنده جدید فوق العاده قدرتمند سامسونگ از یک استقلال بهینه استفاده کنید. شما فقط باید از 0 ٪ به 45 ٪ بروید. با کرم سامسونگ Galaxy Watch6 40mm 4G ، هیچ چیز شما را متوقف نمی کند.

دستبند جدید Xiaomi Redmi Smart Band 2 با ویژگی های بسیاری از آنها مربی روزانه شما خواهد شد. صفحه TFT جدید 1.47 اینچی یک منطقه پوستر روشن تر و دلپذیر را ارائه می دهد.

دستبند ، نازک و سبک ، باعث می شود که در حالی که هر لحظه از خود مراقبت می کنید ، آن را بپوشید.

شما می توانید علاوه بر بهره مندی از ویژگی های ورزشی (بیش از 30 حالت ورزشی) دستبند خود را بی وقفه به لطف 100 شماره گیری ارائه شده توسط این دستبند شخصی کنید.

لوازم جانبی دامنه
آیفون 15

آیفون خود را تجهیز کنید

\ n \ n \ n \ n \ n “،” گروه های فشار “: [ < "groupCode" : "qdos-coque-fumee-magsafe-noir-pour-iphone-15-pro", "code" : "qdos-coque-fumee-magsafe-noir-pour-iphone-15-pro", "label" : "qdos-coque-fumee-magsafe-noir-pour-iphone-15-pro", "secondaryPromoSticker" : "", "sizes" : [ ], "accessories" : [ < "code" : "qdos-coque-fumee-magsafe-noir-pour-iphone-15-pro", "sapCode" : "620051", "model" : "Coque fumée MagSafe noir pour iPhone 15 Pro", "detailsUrl" : "montres-connectees/details/qdos-coque-fumee-magsafe-noir-pour-iphone-15-pro/null", "description" : "

Hock Black Magsafe Smoke for iPhone 15 Pro را کشف کنید ، لوازم جانبی کاملی که از محافظت و سبک استفاده می کند. این پوسته که برای تطبیق کامل با تلفن همراه خود طراحی شده است ، ضمن حفظ ظرافت دستگاه شما ، یک دفاع محکم را ارائه می دهد. سایه دود آن لمس فتنه را به تلفن شما اضافه می کند و ظاهری بی نظیر ایجاد می کند. از این پوسته که ترکیب پیچیدگی و عملکرد است ، انتخاب کنید.

پوسته را با حلقه برای Samsung Galaxy Z Flip5 Bleu ، لوازم جانبی اساسی برای خواستار کاربران از نظر سبک ، عملکرد و محافظت ، کشف کنید. این پوسته با طراحی خلاقانه و ویژگی های منحصر به فرد خود ، برای بهبود تجربه شما با Samsung Galaxy Z Flip5 خود طراحی شده است ، در حالی که محافظت بهینه را به شما ارائه می دهد. طراحی جالب این پوسته با حلقه لمس پیچیدگی به تلفن شما می افزاید.

آبی باشکوه زیبایی شناسی مدرن و مرسوم ، مد روز ارائه می دهد ، که با طراحی زیبا از Samsung Galaxy Z Flip5 کاملاً پیش می رود. حلقه ادغام شده در پوسته یک ویژگی عملی است که به شما امکان می دهد تلفن خود را با خیال راحت در دست خود نگه دارید.

این چنگال راحت را ارائه می دهد و از خطرات سقوط تصادفی جلوگیری می کند. با استفاده از حلقه به عنوان یک پشتیبانی ، می توانید از تماشای رایگان فیلم های مورد علاقه خود ، تماس های ویدیویی خود یا حتی با سهولت از سلفی استفاده کنید. این حلقه همچنین 360 درجه دوار است و به شما امکان می دهد زاویه مناسبی را برای راحتی خود پیدا کنید.

پوسته دود Magsafe White را برای آیفون 15 کشف کنید ، لوازم جانبی کاملی که از محافظت و سبک استفاده می کند. این پوسته که برای تطبیق کامل با تلفن همراه خود طراحی شده است ، ضمن حفظ ظرافت دستگاه شما ، یک دفاع محکم را ارائه می دهد. سایه دود آن لمس فتنه را به تلفن شما اضافه می کند و ظاهری بی نظیر ایجاد می کند. از این پوسته که ترکیب پیچیدگی و عملکرد است ، انتخاب کنید.

از آیفون 15 خود محافظت کنید به لطف این پوسته شفاف ساخته شده از 100 ٪ مواد بازیافت شده که به لطف پوشش سقوط آن تا ارتفاع 1.2 متر ، محافظت در برابر شوک ها و خراش ها را فراهم می کند و دسترسی را به تمام ویژگی های تلفن هوشمند شما می دهد.

با این پوسته شفاف که در برابر شوک ها و خراش ها محافظت می کند ، از Xiaomi Redmi Note 12 5G خود محافظت کنید. این پوسته شفاف رنگ تلفن هوشمند شما را نشان می دهد و دسترسی رایگان به همه ویژگی ها را به همراه دارد.

پوسته دودی Magsafe Navy را برای آیفون 15 Pro Max کشف کنید ، لوازم جانبی کاملی که از محافظت و سبک استفاده می کند. این پوسته که برای تطبیق کامل با تلفن همراه خود طراحی شده است ، ضمن حفظ ظرافت دستگاه شما ، یک دفاع محکم را ارائه می دهد. سایه دود آن لمس فتنه را به تلفن شما اضافه می کند و ظاهری بی نظیر ایجاد می کند. از این پوسته که ترکیب پیچیدگی و عملکرد است ، انتخاب کنید.

از آیفون 14 خود با این پوسته شفاف محافظت کنید که در برابر شوک و خراش محافظت می کند. این پوسته شفاف رنگ تلفن هوشمند شما را نشان می دهد و دسترسی رایگان به همه ویژگی ها را به همراه دارد.

Hull + Spen را برای Samsung Galaxy Z Fold5 Graphite ، لوازم جانبی مناسب برای کاربران مربوط به حفاظت و عملکرد کشف کنید.

این پوسته ترکیبی کامل بین محافظت قوی و عملی بودن یک قلم یکپارچه را ارائه می دهد و به شما امکان می دهد تمام پتانسیل های سامسونگ گلکسی z fold5 را آزاد کنید. دارایی واقعی این پوسته در اسپن یکپارچه آن نهفته است. قلم به طور ایده آل در محفظه ای اختصاص داده شده به پشت پوسته قرار می گیرد و به شما امکان می دهد آن را در همه جا با خود ببرید.

این که آیا شما نیاز به یادداشت های سریع ، ترسیم یا قایقرانی دارید ، Spen در آنجا وجود دارد تا یک تجربه سیال و بصری به شما ارائه دهد. نیازی نیست که به طور جداگانه به دنبال قلم خود باشید ، همیشه در دست است.

پوسته سیلیکون Apple Magsafe کاملاً با iPhone 14 Pro شما سازگار است. پوشش میکرو فیبر داخلی آن همچنین از آیفون شما محافظت می کند. دلپذیر از لمس ، به لطف فناوری MAGSAFE سازگار با بار بی سیم است.

این پوسته چرمی سیاه با یک پوشش داخلی جیر برای سامسونگ گلکسی S23+ موبایل شما را در برابر شوک و خراش محافظت می کند و دسترسی رایگان به تمام ویژگی های تلفن هوشمند شما را ترک می کند.

Airpods (نسل دوم)

بی سیم و بی نظیر

\ n \ n “،” گروه های فشار “: [ < "groupCode" : "apple-airpods-pro-2e-generation-usb-c", "code" : "apple-airpods-pro-2e-generation-usb-c", "label" : "Airpods Pro (2e génération) - USB-C", "promoSticker" : "Nouveauté", "secondaryPromoSticker" : "", "sizes" : [ ], "accessories" : [ < "code" : "apple-airpods-pro-2e-generation-usb-c", "sapCode" : "620223", "model" : "Airpods Pro (2e génération) - USB-C", "detailsUrl" : "montres-connectees/details/apple-airpods-pro-2e-generation-usb-c/null", "description" : "

Airpods Pro (نسل دوم) با اتصال USB-C برای ارائه 2 برابر کاهش نویز فعال تر طراحی شده است. فیلترهای شفافیت تطبیقی ​​صداهای خارجی ، در حالی که صوتی فضایی شخصی شما را با صدای 360 درجه غوطه ور می کند. یک بار واحد تا 6 ساعت استقلال فراهم می کند. در مورد پرونده جدید Magsafe Load با اتصال USB-C ، با عملکرد دقیق موقعیت مکانی ، بلندگو یکپارچه آن و شکاف آن برای پیچ و خم ، تعجب آور است.

بلندگو بازیافت شده BT JBL Clip 4 یک بلندگو قابل حمل با کیفیت بالا است که صدای قدرتمند را در یک طراحی جمع و جور ارائه می دهد. این بلندگو از مواد بازیافت شده ساخته شده است و آن را به عنوان یک انتخاب زیست محیطی برای افراد نگران محیط زیست تبدیل می کند.

برای یک غوطه وری مطلق در دنیای خود ، هدفون های بی سیم Buds2 دارای فناوری کاهش نویز فعال هستند و مطابق با محیط شما سازگار هستند. مجهز به 3 میکروفن ، تماس های شما حتی در یک محیط پر سر و صدا روشن است. ارتعاش به صدای بلندگوهای فوق العاده قدرتمند برای یک تجربه صوتی غنی.

هیچ چیز بیش از موسیقی شما مهم نیست. دور ، فوق العاده راحت ، قدرتمند ، JBL Tune 760 NC پر از وعده ها است. کاهش نویز فعال شما را از همه حواس پرتی های اضافی قطع می کند تا به شما امکان می دهد تا تا 35 ساعت روی آنچه مهم است تمرکز کنید. آیا این برای شما کافی نیست ? تنها 5 دقیقه بار گوش دادن 2 ساعت دیگر را دریافت کنید. سبک و تاشو ، 760 NC Tune شما را در تمام ماجراهای شما همراهی می کند و می تواند همزمان با دو دستگاه بلوتوث متصل شود.

– کاهش نویز فعال

– باس خالص او JBL

– عمر باتری 35 ساعت در حالت کاهش نویز فعال

بلندگو مارشال Emberton II یک بلندگو بلوتوث قابل حمل بالا است که کیفیت صدای استثنایی را ارائه می دهد. با استقلال 30 ساعته ، برای استفاده در فضای باز یا مسافرت مناسب است. عملکرد جدید \ “پشته” به شما امکان می دهد چندین بلندگو Emberton II را برای یک تجربه صوتی حتی شدیدتر وصل کنید. دو مبدل باند با عرض 2 اینچ و دو رادیاتور منفعل صدایی غنی و قدرتمند با وضوح عالی و دقت بسیار خوبی تولید می کنند. حالت استریوفونیک واقعی صدای استریو را برای یک تجربه گوش دادن همهجانبه ایجاد می کند. بلندگو Emberton II به لطف برنامه Marshall به راحتی قابل کنترل است ، که به شما امکان می دهد با باس ، سه گانه و حجم را مطابق با ترجیحات خود تنظیم کنید. بلندگو همچنین با ابعاد محافظتی IPX7 مقاوم در برابر آب است ، که باعث می شود آن را برای استفاده در فضای باز ، در نزدیکی ساحل یا استخر ایده آل کند. سرانجام ، با طراحی ظریف و باهوش خود ، بلندگو مارشال Emberton II یک انتخاب مناسب برای شنوایی های صوتی است که به دنبال یک بلندگو برتر قابل حمل برتر هستند.

به خودتان اجازه دهید توسط این Airpod های جدید اغوا شوید. آنها خیلی راحت و سریع به آیفون یا اپل واچ شما وصل می شوند و از کیفیت بهینه صدا بهره مند می شوند.

با تشکر از سیستم بلندگو 2 طرفه از JBL Flip 6 ، طراحی شده برای ارائه صدای کریستالی ، قوی و قدرتمند ، ریتم شما را در تمام سفرهای شما همراهی می کند. Flip 6 همچنین دارای رادیاتورهای منفعل دوتایی برای باس های عمیق است که با دقت با استفاده از الگوریتم پیشرفته هارمن تنظیم شده است. JBL Flip 6 با گرد و غبار و آب است که به شما امکان می دهد بلندگو خود را در همه جا بردارید.

– صدای قوی تر ، قدرتمندتر

– با گرد و غبار و آب مقاومت کنید

– 12 ساعت استقلال

با تشکر از یک طراحی خمیده و فوق العاده سبک ، هدفون شیائومی Redmi Buds 4 Pro راحتی مورد نیاز خود را هنگام استفاده از آنها برای مدت طولانی به شما ارائه می دهد و در برابر تعریق و آب مقاوم است.. از یک عملکرد استثنایی و یک وضوح صوتی ایده آل برای گوش دادن به موسیقی استفاده کنید. در مواجهه با محیط های مختلف صوتی ، Xiaomi Buds 3 سه حالت کاهش نویز را ارائه می دهد: سبک ، مد متعادل و مد عمیق به منظور ایجاد تجربه کاهش بهینه سر و صدا.

– 3 حالت کاهش نویز فعال

– کیفیت صوتی حق بیمه

– استقلال طولانی مدت

بلندگو Soundlight Bluetooth به شما امکان می دهد از 3 حالت مختلف صدا بهره مند شوید. سفارشات لمسی آن استفاده از این محوطه را تسهیل می کند. صدای استریو و 8 ساعت استقلال آن را ضروری می کند. این چراغ های زیادی از نور دارد که به ریتم موسیقی شما زنده می شوند.

Xiaomi Redmi Buds 4 White به گونه ای طراحی شده است که صدای صدای واضح و برتر را ارائه می دهد. هدفون برای تجربه بهتر گوش دادن به فناوری تخفیف نویز فعال مجهز است. مورد شارژ جمع و جور و آسان -Transport به شما امکان می دهد تا هدفون های بی سیم را به سرعت و به راحتی شارژ کنید ، برای استقلال تا 20 ساعت. دکمه های فیزیکی واقع در هدفون به شما امکان می دهد موسیقی و تماس ها را به راحتی کنترل کنید. علاوه بر این ، صدور گواهینامه IPX4 مقاومت در برابر آب و گرد و غبار را تضمین می کند ، که باعث می شود آنها برای استفاده روزانه یا در طول فعالیتهای بدنی شما ایده آل باشند.

تلویزیون V3 را از SFR وصل کنید

صفحه تلویزیون خود را به تلویزیون هوشمند تبدیل کنید

\ n \ n “،” گروه های فشار “: [ < "groupCode" : "sfr-home-camera-wi-fi", "code" : "sfr-home-camera-wi-fi", "label" : "sfr-home-camera-wi-fi", "secondaryPromoSticker" : "", "sizes" : [ ], "accessories" : [ < "code" : "sfr-home-camera-wi-fi", "sapCode" : "852259", "model" : "SFR Home - Caméra Wi-Fi", "detailsUrl" : "montres-connectees/details/sfr-home-camera-wi-fi/null", "description" : "

این دوربین Wi-Fi به شما امکان می دهد روحیه رایگان خود را از خانه خود رها کنید و از خانه خود تماشا کنید. در صورت نفوذ با گزینه هشدار ، اعلان ها را در تلفن هوشمند خود دریافت کنید.

Dect Alcatel F860 Solo مجهز به یک صفحه بزرگ فوق العاده است که برای اطمینان از خوانایی و راحتی استفاده از شما نور پس زمینه است. این یک تماس تلفنی تکامل یافته با 2 حالت ، یک حالت دستی و اتوماتیک برای رد تماس های ناخواسته است.

– دایرکتوری 100 نام و شماره

کنترلر به علاوه SFR ، فوق العاده دقیق و پاسخگو ، تجربه بازی بهینه را در تمام بازی های بازی SFR به شما می دهد. این کنترلر با تمام جعبه های SFR و تلفن های هوشمند اندرویدی سازگار است. آداپتور تلفن هوشمند به علاوه ، به طور جداگانه فروخته می شود ، به محض استفاده از کنترلر با تلفن هوشمند Android خود توصیه می شود. با تشکر از این کنترلر ، از یک تجربه سرگرم کننده لذت ببرید.

این کیت TP-Link CPL AV1000 DUO امکان گسترش اتصال اینترنت در چندین اتاق را از طریق شبکه برق امکان پذیر می کند.

کارآمد و بسیار آسان برای استفاده ، این دوربین به شما امکان می دهد تا با سهولت در خانه خود چشم نگه دارید. این همه حرکات را حتی در تاریکی با سنسور مادون قرمز یکپارچه و دید زاویه بزرگ آن در 90 درجه تشخیص می دهد. به لطف انتقال بی سیم و کیت تعمیر دیوار آن ، در همه جا نصب شده است.*این لوازم جانبی نیاز به استفاده از یک مرکز ایمنی خانگی دارد

سازگار با همه اپراتورها ، رمزگذار Connect TV V2 فقط به اتصال* اینترنت یا WiFi نیاز دارد و امکان دسترسی کامل به همه برنامه های تلویزیونی ما را فراهم می کند **. این تلویزیون شما را به یک تلویزیون هوشمند فوق العاده کارآمد تبدیل می کند و به شما دسترسی به تمام برنامه های موجود در فروشگاه Google Play می دهد. به لطف کابل HDMI به تلویزیون خود متصل شده است ، بلافاصله عملیاتی است. منوی آن ، ساده و بصری ، به شما امکان می دهد فوراً از بهترین های SFR بهره مند شوید.

*نیاز به اتصال اینترنتی با حداقل جریان قطره ای از 3 مگابایت در ثانیه دارد.

** به اشتراک گزینه تلویزیونی یا خرید VOD نیاز دارد.

با بسته اتصال SFR Home ، کنترل خانه خود را در دست بگیرید. در اتوماسیون خانگی شروع کنید و خانه خود را با لامپ متصل ، سوکت و دوربین بسته متصل تجهیز کنید. این اشیاء را از راه دور از برنامه خانه SFR مدیریت کنید. این 3 تجهیز.

تجهیزات الکتریکی خود را از خانه خود یا از راه دور به لطف سوکت های متصل ما برنامه ریزی کرده و سفارش دهید.

Polaroid Hi-Print + 40 Pack Pack یک راه حل کامل است که به شما امکان می دهد تا خاطرات خود را فوراً ضبط و چاپ کنید. این بسته شامل چاپگر عکس قابل حمل Polaroid Hi-Print Print و همچنین 40 کارتریج چاپ برای زندگی در عکس های شما است. چاپگر Hi-Print کاملاً جمع و جور ، سبک و آسان برای حمل و نقل است و آن را به ابزاری ایده آل برای سفر ، مهمانی ها یا رویدادهای خاص تبدیل می کند. این از طریق بلوتوث به صورت بی سیم به تلفن هوشمند شما متصل می شود و به شما امکان می دهد در چند لحظه عکس های خود را انتخاب و چاپ کنید. علاوه بر این ، با دستگاه های iOS و Android سازگار است و سازگاری زیادی را به شما ارائه می دهد.

Dect Alcatel F860 Voice Duo مجهز به یک صفحه نمایش یکپارچهسازی با سیستمعامل بزرگ برای راحتی بصری ، عملکرد بدون دست ، یک دستگاه پاسخگو ساده برای استفاده و دایرکتوری 100 نام و شماره و همچنین یک سیستم مسدود کننده است. در این نسخه دوتایی ، 2 ترکیبی به شما امکان می دهد دیگر یک تماس را از دست ندهید.

بهترین فروشندگان

تلویزیون V3 را از SFR وصل کنید

99.99 یورو یا 25.60 € x4 ماه جزئیات را ببینید
قیمت اولیه
99.99 یورو
یا 25.63 €
سپس 25.60 € x3 ماه
از جمله 2.44 یورو هزینه

Apple USB-C 20W آداپتور AC

Apple Watch Series 9 4g 41mm آلومینیوم نیمه شب با دستبند Sport Midnight (M/L)

در دسترس بودن محدود
569 € 539 € یا 145.72 € x4 ماه جزئیات را ببینید
قیمت اولیه
569 €
یا 145.72 €
سپس 145.72 € x3 ماه
از جمله 13.88 یورو هزینه
سپس پس از خرید بازپرداخت*:
*اصطلاحات مربوط به کوپن بازپرداخت را در برگه محصول مشاهده کنید
قیمت پس از بازپرداخت:

گرافیت سامسونگ Galaxy Buds2

129.99 یورو یا 33.29 € X4 ماه جزئیات را ببینید
قیمت اولیه
129.99 یورو
یا 33.29 €
سپس 33.29 x3 ماه یورو
از جمله 3.17 یورو هزینه

Airpods (نسل دوم)

159 € 99 € یا 40.72 € x4 ماه جزئیات را ببینید
قیمت اولیه
159 €
یا 40.72 €
سپس 40.72 € x3 ماه
از جمله 3.88 یورو هزینه
سپس پس از خرید بازپرداخت*:
*اصطلاحات مربوط به کوپن بازپرداخت را در برگه محصول مشاهده کنید
قیمت پس از بازپرداخت:

سامسونگ Galaxy Watch6 40mm 4g Cream

319 € 259 € یا 81.69 X4 ماه جزئیات را ببینید
قیمت اولیه
319 €
یا 81.71 €
سپس 81.69 X3 ماه
از جمله 7.78 یورو هزینه
سپس پس از خرید بازپرداخت*:
*اصطلاحات مربوط به کوپن بازپرداخت را در برگه محصول مشاهده کنید
قیمت پس از بازپرداخت:

بلندگو متصل SFR Homesound

169 € یا 43.28 4 یورو ماه جزئیات را ببینید
قیمت اولیه
169 €
یا 43.28 یورو
سپس 43.28 3 یورو ماه
از جمله 4.12 یورو هزینه

تلویزیون 2 را از SFR وصل کنید

69.99 یورو یا 17.92 € x4 ماه جزئیات را ببینید
قیمت اولیه
69.99 یورو
یا 17.94 یورو
سپس 17.92 € x3 ماه
از جمله 1.71 یورو هزینه

BT SHOKZ CLAND COLLERT OPEN RUN NOIR

139.99 یورو یا 35.85 x4 ماه جزئیات را ببینید
قیمت اولیه
139.99 یورو
یا 35.86 €
سپس 35.85 x3 ماه
از جمله 3.42 یورو هزینه

Apple Watch Series 6 4g 44 میلی متر آلومینیوم آبی با دستبند ورزشی شدید دریایی

559 € 409 € یا 143.16 € x4 ماه جزئیات را ببینید
قیمت اولیه
559 €
یا 143.16 €
سپس 143.16 € x3 ماه
از جمله 13.64 یورو هزینه
سپس پس از خرید بازپرداخت*:
*اصطلاحات مربوط به کوپن بازپرداخت را در برگه محصول مشاهده کنید
قیمت پس از بازپرداخت:

ساعتها و دستبندهای متصل

Apple Watch به آیفون XS نیاز دارد (یا
مدل بعدی). دستبندها ارسال می شوند
در شرایط در دسترس بودن.

AppleWatch9 AppleWatch9

das tronc: 0.15 W/kg
عضو DAS: 0.36 W/kg

Apple Watch Series 9 4g 41mm آلومینیوم نیمه شب با دستبند Sport Midnight (M/L)

در دسترس بودن محدود
569 € 539 € یا 145.72 € x4 ماه جزئیات را ببینید
قیمت اولیه
569 €
یا 145.72 €
سپس 145.72 € x3 ماه
از جمله 13.88 یورو هزینه
سپس پس از خرید بازپرداخت*:
*اصطلاحات مربوط به کوپن بازپرداخت را در برگه محصول مشاهده کنید
قیمت پس از بازپرداخت:

سامسونگ Galaxy Watch6 Classic 47mm Black 4G

449 € 389 € یا 114.99 € x4 ماه جزئیات را ببینید
قیمت اولیه
449 €
یا 114.99 €
سپس 114.99 € x3 ماه
از جمله 10.96 یورو هزینه
سپس پس از خرید بازپرداخت*:
*اصطلاحات مربوط به کوپن بازپرداخت را در برگه محصول مشاهده کنید
قیمت پس از بازپرداخت:

Apple Watch Series 9 4G 45mm آلومینیوم ستاره ای با دستبند ورزشی سبک ستاره ای (M/L)

در دسترس بودن محدود
599 € 569 € یا 153.40 € x4 ماه جزئیات را ببینید
قیمت اولیه
599 €
یا 153.42 یورو
سپس 153.40 € x3 ماه
از جمله 14.62 یورو هزینه
سپس پس از خرید بازپرداخت*:
*اصطلاحات مربوط به کوپن بازپرداخت را در برگه محصول مشاهده کنید
قیمت پس از بازپرداخت:

Apple Watch SE 4G 40mm Aluminium Light با دستبند ورزشی سبک ستاره ای (M/L)

329 € یا 84.25 € x4 ماه جزئیات را ببینید
قیمت اولیه
329 €
یا 84.28 یورو
سپس 84.25 € x3 ماه
از جمله 8.03 یورو هزینه

سامسونگ Galaxy Watch6 44mm Graphite 4G

349 € 289 € یا 89.38 € x4 ماه جزئیات را ببینید
قیمت اولیه
349 €
یا 89.38 یورو
سپس 89.38 € x3 ماه
از جمله 8.52 یورو هزینه
سپس پس از خرید بازپرداخت*:
*اصطلاحات مربوط به کوپن بازپرداخت را در برگه محصول مشاهده کنید
قیمت پس از بازپرداخت:

Apple Watch Series 8 GPS 41 میلی متر ممکن است آلومینیوم با دستبند Sport Midnight

499 € یا 127.79 € x4 ماه جزئیات را ببینید
قیمت اولیه
499 €
یا 127.81 €
سپس 127.79 € x3 ماه
از جمله 12.18 یورو هزینه

Xiaomi Redmi Watch 3 سیاه

149.99 یورو یا 38.41 X4 ماه یورو جزئیات را ببینید
قیمت اولیه
149.99 یورو
یا 38.42 یورو
سپس 38.41 x3 ماه یورو
از جمله 3.66 یورو هزینه

Apple Watch Series 8 GPS 45 میلی متر نقره آلومینیوم با دستبند اسپرت سفید

در دسترس بودن محدود
539 € یا 138.03 € x4 ماه جزئیات را ببینید
قیمت اولیه
539 €
یا 138.06 €
سپس 138.03 € x3 ماه
از جمله 13.15 € هزینه

سامسونگ Galaxy Watch6 40mm 4g Cream

319 € 259 € یا 81.69 X4 ماه جزئیات را ببینید
قیمت اولیه
319 €
یا 81.71 €
سپس 81.69 X3 ماه
از جمله 7.78 یورو هزینه
سپس پس از خرید بازپرداخت*:
*اصطلاحات مربوط به کوپن بازپرداخت را در برگه محصول مشاهده کنید
قیمت پس از بازپرداخت:

Xiaomi Redmi Smart Band 2 عاج

لوازم جانبی تلفن همراه

لوازم جانبی دامنه
آیفون 15

آیفون خود را تجهیز کنید

لوازم جانبی آیفون 15 لوازم جانبی آیفون 15

پوسته دودی سیاه Magsafe برای iPhone 15 Pro

خروس با حلقه برای سامسونگ گلکسی z flip5 bleu

59.99 یورو 39.99 € یا 15.36 € X4 ماه جزئیات را ببینید
قیمت اولیه
59.99 یورو
یا 15.37 €
سپس 15.36 33 یورو ماه
از جمله 1.46 یورو هزینه
سپس پس از خرید بازپرداخت*:
*اصطلاحات مربوط به کوپن بازپرداخت را در برگه محصول مشاهده کنید
قیمت پس از بازپرداخت:

پوسته دود سفید Magsafe برای آیفون 15

پوسته شفاف برای آیفون 15

پوسته شفاف Xiaomi Redmi Note 12 5G

پوسته دودی نیروی دریایی Magsafe برای iPhone 15 Pro Max

پوسته آیفون 14 – شفاف

Hull + Spen برای گرافیت سامسونگ گلکسی Z Fold5

99.99 € 79.99 € یا 25.60 € x4 ماه جزئیات را ببینید
قیمت اولیه
99.99 یورو
یا 25.63 €
سپس 25.60 € x3 ماه
از جمله 2.44 یورو هزینه
سپس پس از خرید بازپرداخت*:
*اصطلاحات مربوط به کوپن بازپرداخت را در برگه محصول مشاهده کنید
قیمت پس از بازپرداخت:

پوسته سیلیکون نیمه شب Magsafe – iPhone 14 Pro

59 € یا 15.11 € x4 ماه جزئیات را ببینید
قیمت اولیه
59 €
یا 15.11 یورو
سپس 15.11 ماه 3 €
از جمله 1.44 یورو هزینه

سامسونگ گلکسی S23+ مورد چرمی سامسونگ سیاه

در دسترس بودن محدود
69.99 یورو 49.99 € یا 17.92 € x4 ماه جزئیات را ببینید
قیمت اولیه
69.99 یورو
یا 17.94 یورو
سپس 17.92 € x3 ماه
از جمله 1.71 یورو هزینه
سپس پس از خرید بازپرداخت*:
*اصطلاحات مربوط به کوپن بازپرداخت را در برگه محصول مشاهده کنید
قیمت پس از بازپرداخت:

کلاه هدفون و بلندگو

Airpods (نسل دوم)

بی سیم و بی نظیر

نسل دوم Airpods

Airpods Pro (نسل دوم) – USB -C

279 € یا 71.45 x4 ماه یورو جزئیات را ببینید
قیمت اولیه
279 €
یا 71.46 €
سپس 71.45 x3 ماه
از جمله 6.81 یورو هزینه

BT JBL CLIP 4 آبی بازیافت شده

در دسترس بودن محدود
64.99 یورو یا 16.64 € X4 ماه جزئیات را ببینید
قیمت اولیه
64.99 یورو
یا 16.66 €
سپس 16.64 x3 ماه
از جمله 1.59 یورو هزینه

گرافیت سامسونگ Galaxy Buds2

129.99 یورو یا 33.29 € X4 ماه جزئیات را ببینید
قیمت اولیه
129.99 یورو
یا 33.29 €
سپس 33.29 x3 ماه یورو
از جمله 3.17 یورو هزینه

JBL Tune 760 NC

129.99 یورو یا 33.29 € X4 ماه جزئیات را ببینید
قیمت اولیه
129.99 یورو
یا 33.29 €
سپس 33.29 x3 ماه یورو
از جمله 3.17 یورو هزینه

Bt Marshall Emberton II سیاه باردار

179.99 یورو یا 46.09 € x4 ماه جزئیات را ببینید
قیمت اولیه
179.99 یورو
یا 46.11 یورو
سپس 46.09 € x3 ماه
از جمله 4.39 یورو هزینه

Airpods (نسل دوم)

159 € 99 € یا 40.72 € x4 ماه جزئیات را ببینید
قیمت اولیه
159 €
یا 40.72 €
سپس 40.72 € x3 ماه
از جمله 3.88 یورو هزینه
سپس پس از خرید بازپرداخت*:
*اصطلاحات مربوط به کوپن بازپرداخت را در برگه محصول مشاهده کنید
قیمت پس از بازپرداخت:

JBL Flip 6 بلندگو سیاه

149.99 یورو یا 38.41 X4 ماه یورو جزئیات را ببینید
قیمت اولیه
149.99 یورو
یا 38.42 یورو
سپس 38.41 x3 ماه یورو
از جمله 3.66 یورو هزینه

Xiaomi Redmi Buds 4 Pro Black

99.99 یورو یا 25.60 € x4 ماه جزئیات را ببینید
قیمت اولیه
99.99 یورو
یا 25.63 €
سپس 25.60 € x3 ماه
از جمله 2.44 یورو هزینه

Altice Sound Light – خاکستری

69.99 یورو 29.99 € یا 17.92 € x4 ماه جزئیات را ببینید
قیمت اولیه
69.99 یورو
یا 17.94 یورو
سپس 17.92 € x3 ماه
از جمله 1.71 یورو هزینه
سپس پس از خرید بازپرداخت*:
*اصطلاحات مربوط به کوپن بازپرداخت را در برگه محصول مشاهده کنید
قیمت پس از بازپرداخت:

جوانه های شیائومی Redmi 4 سفید

69.99 یورو یا 17.92 € x4 ماه جزئیات را ببینید
قیمت اولیه
69.99 یورو
یا 17.94 یورو
سپس 17.92 € x3 ماه
از جمله 1.71 یورو هزینه

خانه و بازی متصل

تلویزیون V3 را از SFR وصل کنید

صفحه تلویزیون خود را به تلویزیون هوشمند تبدیل کنید

SFR Connect TV SFR Connect TV

SFR Home – دوربین Wi -Fi

Dect Alcatel F860 Solo Grey

کنترل کننده

کیت دوتایی TP-Link CPL AV1000

69.99 یورو یا 17.92 € x4 ماه جزئیات را ببینید
قیمت اولیه
69.99 یورو
یا 17.94 یورو
سپس 17.92 € x3 ماه
از جمله 1.71 یورو هزینه

خانه توسط SFR – دوربین زاویه ای گسترده

تلویزیون 2 را از SFR وصل کنید

69.99 یورو یا 17.92 € x4 ماه جزئیات را ببینید
قیمت اولیه
69.99 یورو
یا 17.94 یورو
سپس 17.92 € x3 ماه
از جمله 1.71 یورو هزینه

خانه SFR – بسته متصل

69 € یا 17.67 € X4 ماه جزئیات را ببینید
قیمت اولیه
69 €
یا 17.67 €
سپس 17.67 x3 ماه
از جمله 1.68 یورو هزینه

خانه SFR – سوکت متصل

بسته چاپگر چاپی Polaroid Hi-Print + 40 ورق کاغذ

129.99 یورو یا 33.29 € X4 ماه جزئیات را ببینید
قیمت اولیه
129.99 یورو
یا 33.29 €
سپس 33.29 x3 ماه یورو
از جمله 3.17 یورو هزینه

Dect Alcatel F860 صدای دوتایی

54.99 یورو یا 14.08 € x4 ماه جزئیات را ببینید
قیمت اولیه
54.99 یورو
یا 14.09 €
سپس 14.08 € x3 ماه
از جمله 1.34 یورو هزینه
گوش دادن به خدمات مشتری
14 روز برای تغییر نظر خود
پرداخت امن
تحویل رایگان
پرداخت 4 برابر

به فروشگاه لوازم جانبی SFR خوش آمدید !
با تشکر از SFR ، انتخاب گسترده ای از لوازم جانبی تلفن همراه پیدا کنید. محافظت از تلفن هوشمند خود ، رفع پشتیبانی ، باتری و کارتهای ذخیره سازی در انتظار شما است. برای کسانی که آرزو دارند حجم را نصب کنند و از موسیقی خود لذت ببرند ، به هدفون و بلندگوهای فضایی ما بروید. برای اینکه خانه خود را همیشه باهوش تر کنید یا محصولات مختلف بازی خود را پیدا کنید (دسته ، هدست واقعیت مجازی) ، به بخش خانه متصل و بازی بروید. علاقه مندان به ساعت مچی در فروشگاه ما بهترین محصولات را پیدا می کنند که به آنها امکان می دهد یک شیء متصل منحصر به فرد برای مچ دست خود داشته باشند.
3 خانواده بزرگ لوازم جانبی موبایل توسط SFR ارائه می شود. پوسته ها و محافظت ها از تلفن هوشمند شما در برابر شوک های مختلف و سقوط تصادفی محافظت می کنند. شما به ناچار نوع محافظت سازگار با تلفن هوشمند خود را پیدا خواهید کرد: پوسته سیلیکون ، پوسته محافظ سفت و سخت ، فیلم های محافظ ، موارد folio, محافظت از صفحه نمایش در شیشه های معتدل همه مارک ها. به دنبال یک مدل خاص ، SFR راه حل های محافظتی را برای همه مارک های تلفن همراه ارائه می دهد: مورد تلفن سامسونگ ، محافظ صفحه نمایش اپل ، مورد Folio Xiaomi ، محافظ های صفحه نمایش شیشه ای Oppo با رنگ و طراحی مورد نظر شما.
فروشگاه لوازم جانبی SFR همچنین راه حل های بار و ذخیره سازی را برای تلفن همراه شما ارائه می دهد. کلید USB و کارت حافظه ، شارژر سبک تر سیگار ، هارد دیسک خارجی ، کابل و آداپتور و باتری خارجی. بزرگترین مارک ها در دسترس هستند: آداپتور بخش اپل ، شارژر بی سیم سامسونگ و شارژر اصلی ، باتری بی سیم سامسونگ و کارت حافظه ساندیسک.
برای استفاده از تلفن همراه خود در هر شرایطی ، SFR راه حل های پشتیبانی و تحرک را ارائه می دهد: پشتیبانی از تلفن های هوشمند مخصوص خودرو. به عنوان مثال کیت شارژ و تعمیر ماشین Crosscall را پیدا کنید.
فروشگاه لوازم جانبی SFR همچنین بسیاری از محصولات برای گوش دادن به موسیقی مورد علاقه خود در خانه ، ماشین یا تلفن هوشمند شما است. بزرگترین مارک های هدفون و بلندگو در دسترس است ، برای گوش دادن به هر آنچه می خواهید در جایی که می خواهید. در میان کلاه ایمنی و هدفون ، دامنه محصولات مختلف ما را پیدا کنید: هدفون های بی سیم ، هدفون و کیت عابر پیاده. بزرگترین مارک ها در آنجا هستند ، تا با لپ تاپ شما سازگار شوند: Apple AirPods برای آیفون ، Step Landers Huawei ، Smart Buds Altice ، JBL Helmet و Sony Helmet. از نظر بلندگوهای متصل ، بزرگترین مارک های بلندگو بلوتوث و نوار صدا را پیدا کنید: بلندگو بلوتوث JBL ، بلندگو Ultimate Ears و Samsung Sound Bar.
فروشگاه SFR همچنین فضای بزرگی دارد که به خانه متصل و بازی اختصاص داده شده است. در بخش بازی و اوقات فراغت ، محصولات مختلف چندرسانه ای برای سرگرمی شما در دسترس است. از دوربین ورزشی گرفته تا هدفون VR و برای تلویزیون جعبه های Google Chromecast.
از نظر اتصال و شبکه های ثابت ، تلفن های ثابت بی سیم ما را با دستگاه پاسخ دهنده (DECT) یا جعبه های CPL کشف کنید. بزرگترین منابع مانند کیت TP-Link CPL یا Solo Alcatel DECT در دسترس است.
برای یک خانه متصل ، قرار ملاقات در بخش خانه هوشمند برای یافتن محصولات اتوماسیون منزل ما: دوربین نظارت تصویری Ezviz متصل و سوکت متصل به Konyks.

فروشگاه لوازم جانبی SFR همچنین مجموعه ای از ساعتهای متصل و دستبندهای متصل برای زنان و مردان است. انتخاب گسترده ما از Apple Watch ، Samsung Galaxy Watch و Huawei را پیدا کنید.

برای دیدن ذکرهای حقوقی کمتری بیاموزید

پیشنهاد پرداخت 4 -Time: پیشنهاد مشمول شرایط ، محفوظ برای افراد بزرگ طبیعی ، در فرانسه که دارای کارت بانکی (مستر کارت یا ویزا) است که دارای مدت اعتبار حداقل برابر با مدت زمان بازپرداخت است. راه حل پرداخت برای مدت زمان کمتر یا مساوی 90 روز ، در 4 مهلت ، اولین مداخله کننده لزوما در روز خرید. برای خرید یک ترمینال تلفن همراه و لوازم جانبی واجد شرایط تلفن همراه برای کل مبلغ بین 50 تا 3،000 یورو (هزینه حمل و نقل شامل) ، معتبر است. راه حل پرداخت بدون هزینه اگر خرید با اشتراک همزمان یک برنامه موبایل SFR یا به عنوان بخشی از تجدید تلفن همراه همراه باشد. در صورت خرید ترمینال تلفن همراه و/یا لوازم جانبی موبایل ، راه حل پرداخت با هزینه ها.