SFR Box PS5: یک پیشنهاد دیوانه در کنسول پلی استیشن با جعبه اینترنت شما!, SFR PS5: پیشنهاد جعبه اینترنت پلی استیشن 5 از SFR از 119 یورو

SFR PS5: پیشنهاد جعبه اینترنت پلی استیشن 5 از SFR از 119 یورو

توجه: اگر می خواهید Box SFR + PS5 خود را خاتمه دهید ، دیگر نیازی به بازگشت کنسول خود با تجهیزات SFR خود نخواهید داشت. کنسول سونی پلی استیشن 5 متعلق به شما است. شما فقط باید پرداخت ماهانه باقی مانده را پرداخت کنید.

SFR Box + PS5: یک پیشنهاد دیوانه در کنسول پلی استیشن با جعبه اینترنت شما !

بله ، شما به درستی خوانده اید: در حال حاضر و برای یک دوره محدود ، مشتریان جدید جعبه SFR می توانند پلی استیشن 5 را با قیمت های شکسته به دست آورند. SFR به تازگی یکی از پیشنهادات پرچمدار خود را احیا کرده است: جعبه + PS5 ! چگونه می توان از این پیشنهاد سود برد ? مزایا چیست ? تمام جزئیات موجود در این مقاله را کشف کنید.

چگونه PS5 را با SFR بدست آوریم ?

برای بهره مندی از پیشنهاد SFR جعبه + PS5 ، شما باید یک خط واجد شرایط برای فیبر SFR و در پیشنهاد جعبه فیبر حق بیمه مشترک شوید. این پیشنهاد ویژه برای یک دوره محدود در دسترس است و شامل کنسول سونی پلی استیشن 5 در نرخ ترجیحی 269 یورو با مکمل 8 یورو در هر ماه بیش از 24 ماه (یا 461 یورو به طور همزمان) ، یک مودم اینترنت SFR و همچنین دو کنترلر DualSense.

توجه: اگر می خواهید Box SFR + PS5 خود را خاتمه دهید ، دیگر نیازی به بازگشت کنسول خود با تجهیزات SFR خود نخواهید داشت. کنسول سونی پلی استیشن 5 متعلق به شما است. شما فقط باید پرداخت ماهانه باقی مانده را پرداخت کنید.

جعبه SFR و PS5 با کاهش نرخ

تمرکز روی فیبر حق بیمه SFR: یک جریان بیش از حد و مزایای بسیاری

فیبر Premium SFR کرم کرم جعبه فیبر است ! این پیشنهاد جعبه اینترنت شامل موارد زیر است:

 • یک جریان اتصال به سادگی باورنکردنی ، رفتن حداکثر 8 گیگابایت در ثانیه در سرعت نزولی و 1 گیگابایت در ثانیه در جریان صعودt ؛
 • در Wifi 6 و یک تکرار کننده وای فای شامل (بسته به سطح محل اقامت شما)
 • یک جعبه جیب 4G برای اتصال 24 ساعته تضمین شده است
 • دیزنی+ یا آمازون نخست برای انتخاب از 9 ماه (سپس به ترتیب 8.99 یورو و 6.99 یورو در ماه) در دسترس است
 • در تماس های نامحدودبه شماره ثابت و موبایل فرانسه.

در حال حاضر ، این جعبه فیبر استثنایی تنها با نرخ کاهش یافته ارائه می شود 43.99 یورو/ماه به مدت 12 ماه, سپس 56.99 یورو در ماه ، با تعهد 24 ماهه. از پیشنهاد SFR جعبه + PS5 بدون تأخیر استفاده کنید ، سهام محدود است !

SFR PS5: Box Internet + PlayStation 5 پیشنهاد SFR از 119 یورو

تماس رایگان

با SFR ، به لطف جعبه + PS5 که توسط اپراتور ارائه شده است ، می توانید یک PS5 دیجیتال یا استاندارد خریداری کنید. با عضویت در ADSL یا Fiber Internet offfre از قیمت های سودمند در PlayStation 5 خود بهره مند شوید. PS5 SFR چیست ? نحوه اشتراک در پیشنهاد ? قیمت پلی استیشن 5 SFR با یک جعبه چقدر است ?

اخبار SFR PS5: پیشنهاد SFR PS5 دیگر در دسترس نیست.

 • ضروری
 • پیشنهاد PS5 SFR به شما امکان می دهد PS5 را از خریداری کنید قیمت ترجیحی با جعبه اینترنت SFR.
 • وجود دارد دو مدل پلی استیشن 5. SFR فقط به بازار عرضه می کند نسخه دیجیتال PS5.
 • پیشنهاد SFR PS5 از موجود است 119 € + 8 €/ماه به مدت 24 ماه.

پیشنهاد جعبه SFR PS5 + چیست؟ ?

جعبه اینترنت

مانند پیشنهاد SFR Smart TV ، اپراتور پیشنهاد جدیدی را برای بیرون کشیدن ارائه می دهد جعبه اینترنت (ADSL یا فیبر) با PS5 با قیمت های سودمندتر. فقط می توان مشترک این پیشنهاد را مشترک کرد نسخه دیجیتال پلی استیشن 5

مدل های PS5 ارائه شده توسط SFR با 2 کنترلر DualSense, اجازه دادن به کنسول خود در هنگام دریافت ، بازی های ویدیویی خود را در حالت چند نفره (همچنین کارت هدیه به ارزش 50 € پیدا کنید).

SFR PS5 در حال حاضر مشتری اپراتور پیشنهاد PS5 با SFR برای آن محفوظ است مشتریان جعبه جدید. اگر قبلاً مشتری هستید و به پیشنهاد علاقه دارید ، توصیه می شود با خدمات مشتری SFR تماس بگیرید به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد امکانات اشتراک (گسترش دوره تعهد ، تکامل پیشنهاد فعلی شما. ).

پیشنهادات جعبه SFR + PS5 در دسترس است ?

بسته به واجد شرایط بودن فیبر شما ، می توانید یک پیشنهاد فیبر SFR PS5 یا ADSL را تهیه کنید. صرف نظر از فناوری انتخاب شده ، باید آن را بدانید هزینه های فعال سازی و افتتاح خط 49 یورو در زمان اشتراک صورتحساب خواهید شد.

فیبر اینترنت و جعبه اینترنت PS5

با فیبر SFR ، به لطف جریان سریعتر و تأخیر کم ، به عنوان کیفیت بازی برنده شوید. بنابراین ، از یک تجربه بازی بهتر در پلی استیشن 5 خود لذت ببرید ، چه روان و دلپذیر تر.

شما می خواهید یک جعبه فیبر SFR + PS5 را بیرون بیاورید ?

شما می خواهید یک جعبه فیبر SFR + PS5 را بیرون بیاورید ?

Box Box ADSL + PS5 پیشنهادات

اگر نمی توانید محل اقامت خود را به فیبر وصل کنید ، هنوز هم می توان از پیشنهاد SFR و PS5 بهره مند شد. پیشنهادات مختلف جعبه اینترنت ADSL واجد شرایط با پلی استیشن 5 است:

شما می خواهید یک پیشنهاد ADSL SFR را با PS5 تهیه کنید ?

شما می خواهید یک پیشنهاد ADSL SFR را با PS5 تهیه کنید ?

قیمت PS5 با جعبه SFR چقدر است

SFR مدل PS5 را به بازار عرضه می کند دیجیتالی. بسته به پیشنهاد جعبه ، قیمت پیشنهاد متفاوت است.

تفاوت بین PS5 استاندارد و نسخه دیجیتال PS5 چیست ?

زن پرسیدن

تفاوت اصلی این دو کنسول در است بازیکن Blu-ray UHD 4K در کنسول PS5 استاندارد ادغام شده و نه در مدل دیجیتال. با استاندارد Play 5 ، شما قادر به بازی با آنها خواهید بود بازی های ویدیویی “فیزیکی”, حکاکی شده بر روی CD ، علاوه بر موارد بارگیری شده از فروشگاه پلی استیشن ، برخلاف نسخه دیجیتال. در واقع ، Digital Play 5 فقط با بازی های خریداری شده از فروشگاه پلی استیشن.

جدا از این ویژگی ، تأکید بر این نکته مهم است که از نظر عملکرد ، قدرت ، فناوری های یکپارچه یا کیفیت تصویر, این دو مدل یکسان هستند. هیچ تفاوتی بین نسخه استاندارد و دیجیتال در این خصوصیات فنی وجود ندارد.

قابلیت انعطاف پذیری PS5 شما بازی های PS4 دارید ? نگران نباشید ، سونی آخرین کنسول خود را ساخت سازگار با اکثریت بزرگ بازی های PS4 در دسترس. صرف نظر از نسخه PS5 SFR که شما انتخاب می کنید (استاندارد یا دیجیتالی) ، بازی های PS4 شما روی آن قابل پخش خواهد بود (با وارد کردن CD در کنسول یا با بارگیری دیجیتال یا انتقال Wi-Fi از کتابخانه بازی).

قیمت اینترنت + PS5 دیجیتال (دیجیتال) قیمت ها را ارائه می دهد

نسخه دیجیتال به دلایل ذکر شده در بالا ارزان تر از نسخه استاندارد است. پیشنهاد SFR PS5 Digital + Maisontes از طریق موجود است 119 € + 8 € در هر ماه به مدت 24 ماه. در مجموع 311 €.

نسخه دیجیتال PS5 نیز برخلاف پیشنهادات کلاسیک ، با دو کنترلر DualSense با SFR به بازار عرضه می شود. بنابراین ، کل پس انداز به لطف پیشنهاد SFR PS5 انجام می شود مهمترین, قیمت فروش یک جوی استیک DualSense بی سیم 69.89 یورو.

خرید PS5: به تنهایی یا با جعبه SFR ، جالب ترین چیست ?

برای اینکه بدانیم پیشنهاد PS5 SFR از سایر پیشنهادات موجود در بازار سودآورتر است ، ما تصمیم گرفتیم که به عنوان مرجع استفاده کنیم پیشنهاد جعبه دیجیتال فیبر SFR Premium + PS5. در واقع ، این است گرانترین جعبه اپراتور. برعکس ، برای پیشنهادات PS5 که با سایر فروشندگان به بازار عرضه می شود ، ما تصمیم گرفتیم جعبه اینترنت Bouygues را به آن ارائه دهیم 24.99 یورو, هر یک یکی از ارزان ترین پیشنهادات موجود در بازار.

علاوه بر این ، برای مقایسه پیشنهادات مشابه ، ما داریم هزینه ایجاد شده با خرید یک کنترلر DualSense دوم را اضافه کرد برای پیشنهادات کلاسیک شامل فقط یک کنترلر بازی. این مقایسه شامل خرید PS5 SFR در کل آن + هزینه اشتراک SFR یا Bouygues در سال اول است.

 • کنسول PS5 دیجیتال
 • 2 کنترلر بی سیم DualSense
 • تحویل حق بیمه ایمن با دست تمیز
 • کنسول PS5 دیجیتال
 • 1 کنترل کننده بی سیم DualSense

شما می خواهید یک پیشنهاد SFR PS5 را بیرون بیاورید ?

شما می خواهید یک پیشنهاد SFR PS5 را بیرون بیاورید ?

ما می توانیم آن را مشاهده کنیم پیشنهاد دیجیتال PS5 SFR با اشتراک اینترنتی ارزان تر است. با این حال ، محتوای این پیشنهاد با تحویل ممتاز و کارت هدیه اضافی نیز جذاب تر است. این مزایا در واقع تفاوت مشاهده شده را پوشش می دهد.

SFR PS5 را ارائه می دهد: نحوه سفارش ?

برای سفارش پیشنهاد SFR Box PS5 ، بسیار ساده است. برای آن:

 1. به سایت بروید SFR.خط .
 2. روی برگه کلیک کنید “جعبه های جعبه” و بخش را انتخاب کنید “جعبه + PS5 پیشنهاد”.
 3. پیشنهاد SFR و PS5 را انتخاب کنید که مناسب شما باشد.
 4. پیشنهاد را به سبد و سفارش خود اضافه کنید.

فرسودگی سهام PS5 قربانی موفقیت خود ، PS5 سونی در حال تجربه است معافیت مکرر سهام. اگر برخی تعجب می کنند که PS5 را پیدا کنند ، مهم است که بدانیم تولید کننده مرتباً این مدل را دوباره قبل از فروش یا در طول سال قرار می دهد. بنابراین توصیه می شودهشدارهای PS5 را فعال کنید همانطور که در سایت SFR به منظور پیش سفارش یا آگاهی از بازده سهام به فروشندگان آگاه است.

ویژگی های فنی پلی استیشن 5

ps5

PlayStation 5 یک کنسول بازی ویدیویی است که توسط سونی به بازار عرضه می شود. آن را منتشر کرد 19 نوامبر 2020, PS5 آخرین کنسول برند است و جانشین PS4 و PS4 Pro است.

PS4 سازگار با PS4 و با بسیاری از لوازم جانبی سازگار است (کنترلر DualSense ، هدست واقعیت مجازی. ) ، PS5 را می توان به بازار عرضه کرد به تنهایی یا در بسته با بازی های جوی استیک یا ویدیویی ، مستقیماً در سایت برند سونی یا در فروشندگان مستقل (FNAC ، Boulanger ، Amazon ، Darty یا Micromania).

 • x86-64-AMD Ryzen ™ “ذن 2”
 • 8 هسته / 16 موضوع
 • فرکانس متغیر ، حداکثر 3.5 گیگاهرتز
 • موتور گرافیکی بر اساس AMD Radeon ™ rDNA 2
 • شتاب ردیابی ری
 • فرکانس متغیر ، حداکثر 2.23 گیگاهرتز (10.3 tflops)
 • ظرفیت ذخیره 825 گیگابایتی
 • ظرفیت فرمت
 • ذخیره بازی کارت
 • ذخیره سازی بازی حافظه داخلی
 • عرض 39 سانتی متر
 • ضخامت 10.4 سانتی متر
 • عمق 26 سانتی متر
 • وزن 4.5 کیلوگرم
 • “Tempest” Audiotech 3D

شما می خواهید یک جعبه اینترنت SFR را با PS5 تهیه کنید ?

شما می خواهید یک جعبه اینترنت SFR را با PS5 تهیه کنید ?