SFR International: برنامه ها و گزینه های تلفن همراه در خارج از کشور ، SFR از خارج از کشور: کدام کشورها را می توان با SFR رایگان نامید?

SFR از خارج از کشور: کدام کشورها را می توان با SFR رایگان نامید

Contents

نحوه نظارت بر مصرف بین المللی موبایل SFR آن ? از منطقه مشتری یا برنامه SFR & ME آن ، می توان به بخش “Conso Info” دسترسی پیدا کرد. لطفاً توجه داشته باشید ، با این حال ، بیانیه مصرف ممکن است از 48 ساعت یا 72 ساعت جبران شود و آخرین تماس های انجام شده را شامل نمی شود.

SFR International: برنامه ها و گزینه های تلفن همراه در خارج از کشور

شما مرتباً سفر می کنید و می خواهید دامنه بسته های بین المللی SFR را بدانید ? این اپراتور چندین بسته بین المللی را ارائه می دهد که شامل مقصد های زیادی در خارج از کشور است. ما در این راهنما توضیح می دهیم که بسته بندی بین المللی SFR ، قیمت ها و شرایط رومینگ و همچنین گزینه های سفر SFR و بسته های ماندن را انتخاب می کند.

 • ضروری
 • محدوده بین المللی SFR از 6 بسته تشکیل شده است: 5 گیگابایت ، 100 گیگابایت ، 200 گیگابایت ، 210 گیگابایتی و 240 گیگابایت.
 • بهترین بسته SFR بین المللی است بسته 200 گیگابایتی 5G با تماس های نامحدود/پیام کوتاه/MMS و 100 گیگابایت اینترنت موبایل در اروپا ، DOM ، سوئیس و آندورا.
 • برای برقراری ارتباط از خارج ، SFR گزینه را ارائه می دهد سفر SFR, همچنین بسته های ماندن به مقصد شما بستگی دارد.

چرا یک بسته بین المللی SFR را بیرون بیاورید ?

برای برقراری ارتباط در خارج از کشور ، چندین برنامه موبایل SFR وجود دارد که شامل مقصد در خارج از کشور است. برای کمک به شما در انتخاب بسته بین المللی SFR مناسب برای نیازها و بودجه خود ، چندین پیشنهاد موبایل را پیدا کنید که در خارج از کشور قابل استفاده باشد.

کدام بسته SFR ارزان برای انتخاب سفر به خارج از کشور ?

SFR 3 برنامه موبایل را برای سفر به خارج از کشور ارزان ، کمتر از 25 € در ماه ارائه می دهد. اگر می خواهید در اروپا یا در بخش های خارج از کشور فرانسه بمانید ، این بسته ها به شما امکان می دهند اینترنت ، تلفن یا ارتباط با پیام کوتاه را مرور کنید که گویی در فرانسه هستید.

مراقب باشید که اگر بسته شما در اروپا قابل استفاده باشد ، مهم است که فراموش نکنید که برخی از کشورهای این قاره گنجانده نشده اند. در واقع ، سوئیس یا آندورا ، اگر از تلفن خود در حین توقف یا به عنوان مثال نزدیک به مرز استفاده می کنید ، می تواند جبران کند.

کدام بسته بین المللی SFR برای انتخاب اینترنت در خارج از کشور ?

دامنه SFR بین المللی از جمله حجم زیادی از گیگاس در خارج از کشور ، از 2 بسته با نرخ ها تشکیل شده است 31.99 €/ماه در 64.99 €/ماه سال اول. برای هر برنامه تلفن همراه ، در جدول زیر جزئیات رومینگ SFR (استفاده از داده های تلفن همراه آن) در خارج از کشور و همچنین کلیه ارتباطات موجود در و از خارج از کشور:

بسته SFR International 210GB به شما امکان می دهد از بسته خود از اروپا و DOM استفاده کنید. برای کسانی که در فرانسه به داده های بیشتری نیاز دارند یا تماس های بین المللی با اروپا ، ایالات متحده یا چین ، بسته 240 گیگابایتی مناسب ترین بسته است.

به کدام کشورها می توانیم با یک بسته بین المللی SFR تماس بگیریم ?

لیست کشورهایی که در آن امکان تماس با یک بسته بین المللی SFR وجود دارد ، به پیشنهاد انتخاب شده بستگی دارد. در واقع ، اگر شما یک پیشنهاد بین المللی SFR 200GB 5G را انتخاب کنید ، مقصد های موجود در آن به عنوان مثال با پیشنهاد 240GB 5G نخواهد بود. برای دیدن واضح تر ، لیست کشورهایی را که در پیشنهاد شما مطابق بسته SFR خود هستند ، پیدا کنید:

برای یک بسته SFR اروپا, بسته های 200 گیگابایتی 5G و 210 گیگابایتی بیش از حد کافی است. با این حال ، برای کسانی که مایل به سفر به خارج از اروپا هستند و به بسته بین المللی SFR “جهانی” بیشتری نیاز دارند ، بسته 240 گیگابایتی یک بسته کامل است تماس های رایگان به چین ، ایالات متحده و کانادا.

نحوه برقراری تماس بین المللی با SFR ?

سفر

برای برقراری تماس بین المللی SFR ، فقط بدانید نشانگر تلفن از کشور مورد نظر. اگر به عنوان مثال تماس با اسپانیا باشد ، نشانگر 34 است. برای رسیدن به خبرنگار در اسپانیا ، قبل از تعداد خبرنگار خود ، “0034” یا “+34” تایپ می شود. دریافت تماس یا پیام کوتاه از خارج از کشور هنگام حضور در فرانسه از طرف دیگر صورتحساب نیست.

شما مطمئن نیستید که تماس بین المللی SFR شما در بسته شما گنجانده شده است ? به منظور تأیید مقصد های موجود با شما پیشنهاد سفر SFR, فقط در بخش “پیشنهاد” و سپس بخش “بین المللی” به منطقه مشتری خود وصل شوید. وقتی وارد یک کشور خارجی می شوید ، یک پیام کوتاه قیمت بین المللی SFR از این مقصد شما را از قیمت ارتباطات مطلع می کند. قبل از عزیمت ، این نیز اجباری استگزینه سفر SFR را فعال کنید بدون اینکه از منطقه مشتری استفاده کنید تا بتوانید از بسته خود از خارج استفاده کنید

نحوه نظارت بر مصرف بین المللی موبایل SFR آن ? از منطقه مشتری یا برنامه SFR & ME آن ، می توان به بخش “Conso Info” دسترسی پیدا کرد. لطفاً توجه داشته باشید ، با این حال ، بیانیه مصرف ممکن است از 48 ساعت یا 72 ساعت جبران شود و آخرین تماس های انجام شده را شامل نمی شود.

قیمت SFR در خارج از کشور چقدر است ?

در قیمت بین المللی SFR تماس به خارج و از خارج بسته به بسته و مقصد متعلق به جهان متفاوت است. همچنین خوب است بدانید که از سال 2017 و پایان هزینه های رومینگ داده ها در اروپا از سال 2017 ، تماس های انجام شده و دریافت شده از اتحادیه اروپا و ادارات خارج از کشور فرانسه به سرزمین اصلی فرانسه ، اتحادیه اروپا و DOM هستند شامل همه بسته ها (منوط به استفاده معقول).

با یک بسته SFR بین المللی با خارج از کشور تماس بگیرید ، چقدر هزینه دارد ?

برای مقصدهایی که در بسته گنجانده نشده اند ، در اینجا آمده است نرخ SFR بین المللی از تماس ، پیام کوتاه یا MMS با توجه به مقصد صادر یا دریافت شده است:

جزئیات نرخ بین المللی SFR در خارج از کشور – معتبر در 07 فوریه 2023

مقصد نرخ تماس گذشته نرخ تماس دریافت شده قیمت پیام کوتاه ارسال یا دریافت شده قیمت MMS ارسال یا دریافت شده است
وابسته به اندریایی 0.23 € 0.06 € 0.07 € 0.24 €
سوئیس 1.32 یورو 0.40 € 0.66 € 0.99 یورو برای متن MMS ، عکس 1.91 میلی متر یورو و ویدئوی 3.56 یورو
ایالات متحده 1.56 € 0.73 یورو 0.66 € 0.99 یورو برای متن MMS ، عکس 1.91 میلی متر یورو و ویدئوی 3.56 یورو
آفریقا 1.58 یورو 1.19 یورو 0.66 € 0.99 یورو برای متن MMS ، عکس 1.91 میلی متر یورو و ویدئوی 3.56 یورو
اروپای شرقی 2.38 یورو 1.32 یورو 0.66 € 0.99 یورو برای متن MMS ، عکس 1.91 میلی متر یورو و ویدئوی 3.56 یورو
خاورمیانه 2.90 یورو 1.32 یورو 0.66 € 0.99 یورو برای متن MMS ، عکس 1.91 میلی متر یورو و ویدئوی 3.56 یورو
در قاره آمریکا 2.90 یورو 1.32 یورو 0.66 € 0.99 یورو برای متن MMS ، عکس 1.91 میلی متر یورو و ویدئوی 3.56 یورو
آسیا/اقیانوسیه 2.90 یورو 1.32 یورو 0.66 € 0.99 یورو برای متن MMS ، عکس 1.91 میلی متر یورو و ویدئوی 3.56 یورو
بقیه دنیا 3.96 € 1.98 یورو 0.66 € 0.99 یورو برای متن MMS ، عکس 1.91 میلی متر یورو و ویدئوی 3.56 یورو
تونس 7.92 یورو 1.98 یورو 1.58 یورو 1.58 یورو برای متن MMS ، عکس 1.91 میلی متر یورو و ویدئوی 3.56 یورو

قیمت تماس های صادر شده و دریافت شده این است قیمت در هر دقیقه. اگرچه تماس های دریافت شده در فرانسه از خارج از کشور رایگان است ، اما تماس هایی که در خارج از کشور از کشور دیگری هستید که فرانسه با قیمت های بین المللی SFR که در جدول ذکر شده است ، دریافت می کنید.

این مهم است که بدانید قیمت اس ام اس خارج از کشور شامل پیامک+ (راه حل های پرداخت در فاکتورهای اپراتور) نیست.

شما می خواهید یک پیشنهاد SFR بین المللی را ارائه دهید ?

با SFR در اینترنت در خارج از کشور حرکت کنید ، چقدر هزینه دارد ?

رومینگ SFR رومینگ داده ها را تعیین می کند ، یعنی می گویند استفاده از اینترنت موبایل شما در خارج از کشور. پایان هزینه های رومینگ در اروپا همچنین به داده های تلفن همراه مربوط می شود و این موارد نیز می تواند در اروپا و در DOM بدون هزینه اضافی استفاده شود. مراقب باشید ، با این حال ،اینترنت در خارج از کشور SFR لزوماً در فرانسه یکسان نیست و مقصد هایی مانند سوئیس و آندورا در اتحادیه اروپا گنجانده نشده است.

ما شما را در جدول زیر هزینه های a خلاصه می کنیم بسته SFR در خارج از کشور بسته به مقصد های مختلف:

جزئیات رومینگ SFR با توجه به مقصد – معتبر در 07 فوریه 2023

کشور قیمت اینترنت موبایل
وابسته به اندریایی 0.24 €/mo
سوئیس 1.98 یورو/مگابایت
ایالات متحده 9.24 یورو/مگابایت
آفریقا ، اروپای شرقی ، خاورمیانه ، قاره آمریکا ، آسیا/اقیانوسیه 13.20 یورو/مگابایت
تونس 15.84 یورو/مگابایت
بقیه دنیا 18.48 یورو/مگابایت

برای آندورا ، نرخ SFR بین المللی از KO و برای سایر مقصد در هر 10 کیلوگرم (حداقل صورتحساب 30KO) شروع می شود.

سفر SFR ، هشدار دنیای اینترنت و بسته های ماندن چیست ?

گزینه SFR Voyage ، چه چیزی است و هزینه آن چقدر است ?

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ،گزینه SFR Voyage باید برای از بسته بین المللی SFR خود در خارج از کشور استفاده کنید. هنگامی که گزینه رایگان سفر SFR از منطقه مشتری فعال شد (در بخش “پیشنهاد و گزینه ها”) ، می توانید از 283 مقصد و کشورهای جهان (محدود به 200 کشور برای بسته های مسدود شده) ارتباط برقرار کنید. این گزینه بین المللی SFR همچنین مطابق بسته بندی Procuted “SFR Monde” یا “پیشخوان بین المللی” نیز نامیده می شود.

چگونه می توان مصرف SFR خود را در خارج از کشور دانست ?

برای نظارت بر مصرف تلفن همراه خود در خارج از کشور ، گزینه بین المللی SFR هشدار دنیای اینترنت به شما امکان می دهد از هشدارهای مصرف در خارج از کشور بهره مند شوید. این گزینه رایگان به محض رسیدن به طور خودکار بسته شما را مسدود می کند 60 یورو از بسته. توجه داشته باشید که همچنین می توانید در قسمت “اطلاعات Conso” منطقه مشتری یا با تماس مستقیم با خدمات مشتری SFR ، استفاده از اینترنت خود را توسط منطقه باز کنید.

بسته های SFR ، چه چیزی است و چگونه کار می کند ?

در SFR بسته می ماند بدست آوردن نرخ ترجیحی در مناطق مختلف جهان امکان پذیر است. این بسته های مسافرتی SFR هستند 7 روز دلهره و می توان از منطقه مشتری SFR (بخش “پیشنهاد من و موبایل من” ، “گزینه اضافه کردن گزینه ها” و سپس “بین المللی” مشترک شد. می توان بلافاصله بسته ماندن را فعال کرد یا برنامه برای تاریخ فعال سازی بعدی (در نیمه شب فرانسه به وقت روز انتخاب شده).

جزئیات بسته های SFR Shakes – معتبر در 07 فوریه 2023

بسته کشور شامل پیشنهاد قیمت
بسته اقامت مغرب الجزایر ، مراکش و تونس 1000 دقیقه تماس / 1000 پیام کوتاه / 1 گیگابایت اینترنت 25 یورو
بسته اقامت ایالات متحده آمریکا ایالات متحده (آلاسکا و هاوایی شامل) ، پورتوریکو و جزایر ویرجین آمریکا. 30 دقیقه تماس / 30 پیام کوتاه / 200MB اینترنت 25 یورو
بسته ماندن آمریکا برزیل ، شیلی ، پرو ، مکزیک و جمهوری دومینیکن 30 دقیقه تماس / 30 پیام کوتاه / 10 مگابایت اینترنت 25 یورو
بسته اقامت آسیا/اقیانوسیه استرالیا ، چین ، هنگ کنگ ، هند ، اندونزی ، ژاپن ، سنگاپور ، تاسمانی ، تایلند ، تبت 30 دقیقه تماس / 30 پیام کوتاه / 10 مگابایت اینترنت 25 یورو
بسته ماندن آفریقا آفریقای جنوبی ، کامرون ، ساحل عاج ، کنیا ، ماداگاسکار ، نیجریه و سنگال 30 دقیقه تماس / 30 پیام کوتاه / 10 مگابایت اینترنت 25 یورو
بسته اقامت خاورمیانه عربستان سعودی ، قطر ، اسرائیل و تورکی 30 دقیقه تماس / 30 پیام کوتاه / 10 مگابایت اینترنت 25 یورو
بسته اقامت ایالات متحده آمریکا ایالات متحده (آلاسکا و هاوایی شامل) ، پورتوریکو و جزایر ویرجین آمریکا. 60 دقیقه تماس / 60 پیام کوتاه / 400 مگابایت اینترنت 35 €
بسته اقامت کانادا کانادا 1000 دقیقه تماس / 1000 پیام کوتاه / 1 گیگابایت اینترنت 35 €
بسته ماندن آمریکا برزیل ، شیلی ، پرو ، مکزیک و جمهوری دومینیکن 60 دقیقه تماس / 60 پیام کوتاه / 20MB اینترنت 35 €
بسته اقامت آسیا/اقیانوسیه استرالیا ، چین ، هنگ کنگ ، هند ، اندونزی ، ژاپن ، سنگاپور ، تاسمانی ، تایلند و تبت 60 دقیقه تماس / 60 پیام کوتاه / 20MB اینترنت 35 €
بسته ماندن آفریقا آفریقای جنوبی ، کامرون ، ساحل عاج ، کنیا ، ماداگاسکار ، نیجریه و سنگال 60 دقیقه تماس / 60 پیام کوتاه / 20MB اینترنت 35 €
بسته اقامت خاورمیانه عربستان سعودی ، قطر ، اسرائیل و تورکی 60 دقیقه تماس / 60 پیام کوتاه / 20MB اینترنت 35 €
بسته اقامت اروپای شرقی آلبانی ، مقدونیه ، مولداوی ، روسیه و اوکراین 30 دقیقه تماس / 30 پیام کوتاه / 10 مگابایت اینترنت 35 €

لیست جامع SFR بسته های طبقه بندی شده بر اساس قیمت. مراجعه به این پیشنهادات رایگان است.

شمارش ارتباطات و پیام کوتاه در بسته های SFR STAR مستقل است. نمایش MMS گنجانده نشده است و خواهد بود داده های موبایل از بسته سفر SFR. توجه داشته باشید که مشترک شدن امکان پذیر نیست دو بسته اقامت یکسان در همان دوره.

آیا بسته بین المللی SFR بین المللی وجود دارد؟ ?

اگر می خواهید یک بسته موبایل بین المللی را با شبکه SFR بیرون بیاورید ، برای شما امکان پذیر است تا به پیشنهادات ارائه شده توسط Red توسط SFR مراجعه کنید. بسته ها و گزینه های مختلف تلفن همراه برای سفر به بین المللی در دسترس است.

با تشکر از گزینه 30 گیگابایت از ایالات متحده و کانادا این پیشنهادات به شما امکان می دهد تعداد زیادی از GIGA در خارج از کشور را با قیمت جذاب به دست آورید.

سوالات مکرر درباره SFR بین المللی

لیست کشورهای SFR رایگان در سال 2023 چیست ?

در بسته SFR 240GB 5G با موبایل به شما امکان می دهد به صورت رایگان تماس بگیرید به موبایل و ثابت از اروپا ، DOM (گوادلوپ ، مایوت ، جلسه. ) ، از ایالات متحده (آلاسکا ، هاوایی ، پورتوریکو. ) ، کانادا و چین. می توانید تماس بگیرید فقط ثابت برخی از کشورها در آمریکای جنوبی (آرژانتین ، شیلی ، کلمبیا. ) ، از آفریقا و خاورمیانه (اسرائیل ، اردن. ) ، از آسیا و اقیانوسیه (استرالیا ، ژاپن ، روسیه. ).

نحوه فعال کردن گزینه بین المللی SFR ?

برای فعال کردن گزینه بین المللی سفر SFR به منطقه مشتری SFR خود بروید, رایگان از برگه “پیشنهاد و گزینه ها”. همچنین می توانید با تماس با SFR پس از خدمات SALES در 1023 ، آن را از طریق تلفن فعال کنید.

قیمت گزینه سفر SFR چقدر است ?

سفر SFR شرق رایگان. شما می توانید از گزینه بین المللی بهره مند شوید 0 €.

به روز شده در 06/14/2023

جولیان پس از کسب مدرک کارشناسی ارشد خود در روزنامه نگاری ، در ماه مه 2019 به Selectra پیوست. او از اخبار مخابراتی و پرسنل سرمقاله راهنمایان Bouygues و SFR مراقبت می کند.

SFR از خارج از کشور: کدام کشورها را می توان با SFR رایگان نامید ?

به کدام کشورها می توانم با بسته تلفن همراه SFR خود تماس بگیرم ? قیمت تماس های بین المللی SFR چقدر است ? مقصد هایی که در آن تماس ها رایگان است چیست؟ ? آنچه SFR ارائه می دهد و گزینه هایی را ارائه می دهد تا بتواند به خارج از کشور برود ? در این مقاله تمام پاسخ های سؤالات خود را در مورد تماس های بین المللی SFR پیدا خواهید کرد.

شما می خواهید یک بسته بین المللی SFR را بیرون بیاورید ?

شما می خواهید یک بسته بین المللی SFR را بیرون بیاورید ? پیشنهادات را مقایسه کنید 09 87 67 96 03

شما می خواهید یک بسته بین المللی SFR را بیرون بیاورید ?

 • ضروری
 • تماس از زماناتحادیه اروپا و دوران در تمام بسته های SFR موبایل و ثابت رایگان و قابل درک هستند.
 • بسته موبایل SFR 5 گرم نامحدود و جعبه حق بیمه دسترسی به چند صد مقصد غیر قابل پیش بینی.
 • SFR گزینه را ارائه می دهد سفر SFR برای بهره مندی از نرخ های ساعت.
 • در بسته های SFR به شما امکان می دهد مقصد خود را شخصی سازی کرده و هزینه تماس های بین المللی را کاهش دهید.

کشورهایی که با برنامه های موبایل SFR و خارج از کشور گنجانده شده اند ?

کشورهایی که در همه بسته های SFR گنجانده شده اند

برای همه برنامه های موبایل SFR ، مناطق اتحادیه اروپا وت دوران درک شده اند رایگان. بنابراین می توانید تقریباً به طور عادی از بسته خود استفاده کنید ، چه در فرانسه چه برای تماس ، پیام کوتاه و چه برای اینترنت بدون هزینه اضافی. پاکت اینترنتی بسته های SFR در خارج از کشور اضافی است از پاکت اینترنتی مورد استفاده در فرانسه ، علاوه بر این تعداد GO حداقل است همان موجود در فرانسه برای همه بسته ها به جز آن دسته از بیشتر از 100 گیگابایت در جایی که وجود دارد سقف 100 گیگابایتی.

شرایط خاصی توسط SFR برای محدود کردن هرگونه سوءاستفاده اجرا می شود:

 • فراخوانی : حداکثر 3 ساعت با قطع تماس بعد از 3 ساعت.
 • پیامک : محدود به 200 گیرنده مختلف در هر ماه.
 • اینترنت : فراتر از حد ماهانه ، صورتحساب با 0.004 €/ MB (صورتحساب توسط KO) از اتحادیه اروپا.

مراقب باشید ، هزینه های سفر حذف شده است ، اما وقتی از فرانسه به یک کشور اروپایی دیگر تماس می گیرید ، هنوز هم پرداخت می کند. از 15 مه 2019 ، یک سقف 19 سنت (+ مالیات بر ارزش افزوده کشور ، 20 ٪ در فرانسه) در هر دقیقه برای تماس با یک کشور اتحادیه اروپا دیگر وجود داشته است.

کشورها مطابق هر برنامه موبایل SFR گنجانده شده اند

SFR در بسته های خود ارائه می دهد تا 250 مقصد تماس بین المللی. در زیر خلاصه ای از مقصد برای پیشنهادات موبایل SFR پیدا خواهید کرد.

بسته 2h 100mo
09 87 67 96 03

34.99 €/ماه
جعبه قیمت مشتری: 14.99 €/ماه

شما می خواهید یک پیشنهاد جعبه SFR را بیرون بیاورید ? بسته به صلاحیت خود ، با یک مشاور Selectra تماس بگیرید که در بین رقابتی ترین پیشنهادات قرار داشته باشد:

شما می خواهید یک پیشنهاد جعبه SFR را بیرون بیاورید ?

لیست کشورهای تلفن همراه SFR: کدام کشورها با هر نام مطابقت دارند ?

با توجه به اطلاعاتی که به دنبال آن هستید ، مقصد بین المللی توسط SFR در چندین منطقه گروه بندی می شود. در زیر خلاصه ای از این زمینه ها را دارید که اگر به دنبال یک کشور خاص هستید می توانید به آنها مراجعه کنید.

اروپا SFR

 • اتحادیه اروپا : Azores, Åland, Germany, England, Austria, Balearic, Belgium, Bulgaria, Canaries, Cyprus, Corfu, Crete, Croatia, Cyclades, Denmark, Scotland, Spain, Estonia, Finland, Gibraltar, Guernsey, Hungary, Ireland, Ireland, Ireland ، ایرلند ، ایرلند ، ایرلند ، ایرلند ، ایرلند ، ایرلند ، ایرلند ، ایرلند ، ایرلند ، ایرلند شمالی ، ایسلند ، ایتالیا ، جزیره جرسی ، لتونی ، لیختن اشتاین ، لیتوانی ، لوکزامبورگ ، مادیرا ، مالت ، جزیره فارو ، نروژ ، ولز ، هلند ، لهستان ، پرتغال ، جزایر رودز ، رومانی ، سنت مارین ، ساردینیا ، سیسیل ، اسلواکی ، اسلوونی ، سوئد ، جمهوری چک ، واتیکان.
 • دوران : Guadeloupe ، فرانسوی گویان ، مارتینیک ، Réunion ، St Barthélemy ، St Martin (Antilles فرانسوی) ، سنت پیر و میکلون ، مایوت ، La Désirade ، ماری گالانته ، Saintes îles.
 • اروپا : آزورس ، Åland ، آلمان ، آندورا ، انگلیس ، اتریش ، بالئری ، بلژیک ، بلغارستان ، قارچ ، قبرس ، کورفو ، کرت ، کرواسی ، سیکلدها ، دانمارک ، اسکاتلند ، اسپانیا ، استونی ، فنلاند ، جبل الطارق ، یونانی ، گریس ، گورنسی ، فاروه (ایل (ایل (ایل) (ایل). ) ، مجارستان ، ایرلند ، ایرلند شمالی ، ایسلند ، ایتالیا ، جرسی (جزیره) ، لتونی ، لیختن اشتاین ، لیتوانی ، لوکزامبورگ ، مادیرا ، مرد (جزیره) ، مالت ، نروژ ، پرداخت می کند ، پرداخت می کند ، پرداخت می کند ، پو ولز ، لهستان ، پرتغال ، رودز ( جزایر) ، رومانی ، سنت مارین ، ساردینیا ، سیسیل ، اسلواکی ، اسلوونی ، سوئد ، سوئیس ، جمهوری-تویکس ، واتیکان.
 • ایالات متحده آمریکا : ایالات متحده ، آلاسکا ، هاوایی ، جزایر ویرجین آمریکا ، پورتوریکو.
 • آمریکا : آرژانتین ، باهاما ، برمودا ، شیلی ، کلمبیا ، کاستاریکا ، گویانا ، کیمن (جزایر) ، عید پاک (جزیره) ، پاناما ، پاراگوئه ، پرو ، تثلیث و توباگو ، ونزوئلا.
 • اروپا بزرگ شده : آلبانی ، مقدونیه.
 • آفریقا و خاورمیانه : آفریقای جنوبی ، بحرین ، برونئی ، اردن ، مراکش.
 • آسیا و اقیانوسیه : استرالیا ، جزیره کریسمس ، کره جنوبی ، جورجیا ، گوام ، هنگ کنگ ، جزایر ماریانا شمالی ، اندونزی ، ژاپن ، لائوس ، ماکائو ، مالزی ، نیوزیلند ، روسیه ، ساموآ آمریکایی ، سنگاپور ، تایوان ، تایلند.
 • در قاره آمریکا : برزیل ، کانادا ، شیلی ، مکزیک ، پرو ، جمهوری دومینیکن.
 • آسیا/ اقیانوسیه : استرالیا ، هنگ کنگ ، چین ، هند ، اندونزی ، ژاپن ، سنگاپور ، تاسمانی ، تایلند ، تبت.
 • خاورمیانه : عربستان سعودی ، اسرائیل ، قطر ، Türkiye.
 • بقیه دنیا : آزورس ، آفریقای جنوبی ، آلاسکا ، آلبانی ، آندورا ، آرژانتین ، استرالیا ، باهاما ، بحرین ، بالیرس ، برمودس ، برزیل ، برونئی,
  کامبوج ، کانادا ، قناری ها ، شیلی ، چین ، جزایر کریسمس ، کلمبیا ، کره جنوبی ، Costa-Irica ، ایالات متحده ، جورجی ، جبل الطارق ، گوام,
  گورنسی ، گویان ، هاوایی ، هنگ کنگ ، کیمن ، جزایر عید پاک ، جزایر فارو ، ماریانا شمالی ، جزایر ویرجین آمریکا ، هند ، اندونزی,
  ایسلند ، اسرائیل ، ژاپن ، جرسی ، جردن ، لائوس ، لیختن اشتاین ، ماکائو ، مقدوی ، مادیرا ، مالزی ، مراکش ، موناکو ، نروژ ، نیوزیلند,
  پاناما ، پاراگوئه ، پرو ، پورتوریکو ، روسیه ، سنت-برتیلمی ، سنت-مارین ، سنت مارتین (آنتیل های فرانسوی) ، سنت-پیر-اتر-میکلون ، ساموآ
  آمریکایی ، سنگاپور ، سوئیس ، تایوان ، تایلند ، تونس ، ترکیه ، تثلیث و توباگو ، واتیکان ، ونزوئلا ، ویتنام.

چه کشورهایی را می توان با یک ثابت از فرانسه رایگان نامید ?

جعبه SFR: تماس خارجی رایگان

SFR سه محدوده اینترنت را برای فناوری ها ارائه می دهد ADSL ، فیبر و THD: جعبه استارت سطح ورودی ، جعبه برق در میانی -فرقه و جعبه حق بیمه که بخشی از بالاترین جعبه های موجود در بازار است.

همه این جعبه ها دارای مقصد هستند به مناطق ثابت ثابت:

لیست دقیق این جعبه های SFR رایگان را در زیر پیدا خواهید کرد. علاوه بر این مقصد های موجود در همه جعبه های اپراتور ، SFR به مشترکان قدرت و حق بیمه اجازه می دهدبه خدمات اضافی دسترسی داشته باشید ::

لیست جعبه SFR کشورهای رایگان: جزئیات گروه های کشور

در زیر پیدا کنید کشورهایی که در هر یک از پیشنهادات برای همه پیشنهادات جعبه SFR وجود دارد.

 • اتحادیه اروپا : آلمان ، انگلیس ، اتریش ، بلژیک ، بلغارستان ، قبرس ، کرواسی ، دانمارک ، اسکاتلند ، اسکاتلند ، اسپانیا ، استونی ، فنلاند ، یونان ، ایرلند ، ایتالیا ، ایتالیا ، لتونی ، لیتوانی ، لوکزامبورگ ، مالت ، هاتلند ، کشور د والز ، کشور د والز ، لهستان ، پرتغال ، جمهوری چک ، رومانی ، اسلواکی ، اسلوونی ، سوئد.
 • دوران : گوادلوپ ، مارتینیک ، اتحاد و گویان فرانسوی.
 • بقیه دنیا : Azores, South Africa, Alaska, Albania, Andorra, Argentina, Australia, Bahamas, Bahrain, Baleares, Bermudes, Brazil, Brunei, Cambodia, Canada, Canaries, Chile, China, Christmas Islands, Colombia, South Korea, Costa- Rica, ایالات متحده ، جورجیا ، جبل الطارق ، گوام ، گورنسی ، گویان ، هاوایی ، هنگ کنگ ، کیمن ، جزایر عید پاک ، جزایر فارو ، جزایر ماریانس شمالی ، جزایر ویرجین آمریکایی ، اندونزی ، جزیره ، جزیره ، ژاپن ، ژاپن ، ژاپن ، ژاپن ، ژاپن ، ژاپن ، ، جرسی ، جردن ، لائوس ، لیختن اشتاین ، ماکائو ، مقدوی ، مادیرا ، مالزی ، مراکش ، موناکو ، نروژ ، نیوزیلند ، پاراگوئه ، پاراگوئه ، پرو ، پورتوریکو ، روسیه ، مقدس-برتلمی ، سنت-مارین ، سنین ، شخص -Martin (آنتیل های فرانسوی) ، Saint-Pierre-et-Miquelon ، Samoa آمریکایی ، سنگاپور ، سوئیس ، تایوان ، تایلند ، تونس ، ترکیه ، ترینیتی و توباگو ، واتیکان ، ونزوئلا ، ویتنام.
 • اروپا : آلمان ، اتریش ، بلژیک ، بلغارستان ، کرواسی ، دانمارک ، اسپانیا ، فنلاند ، یونان ، ایرلند ، ایتالیا ، لوکزامبورگ ، نروژ ، هلند ، لهستان ، پرتغال ، جمهوری چک ، رومانی ، رومانی ، انگلیس ، اسلواکی ، سوئد ، سوئیس ، مجارستان ، مجارستان ، مجارستان ، لاتویا. ، لیتوانی ، استونی ، اسلوونی ، قبرس ، مالت.

تماس از خارج از کشور: کدام گزینه های SFR ارائه می دهند ?

گزینه SFR Voyage – از خارج از کشور ارتباط برقرار کنید

سفر SFR

این گزینه “SFR Voyage – برقراری ارتباط از خارج از کشور” می تواند چندین نام را مطابق بسته شما بگیرد: SFR Voyage ، SFR Monde یا Counter International. این به مشتریان SFR موبایل اجازه می دهد تا از خارج از کشور ارتباط برقرار کنند, 270 منطقه برای بسته هایی با گزینه مسدود کردن و SFR کارت و 283 مقصد برای مسدود کردن بسته ها.

این گزینه در دسترس است همه مشتریان SFR تلفن همراه, او است رایگان و اتوماتیک به محض اینکه در خط خود مشترک شوید. بنابراین به شما امکان می دهد ، هنگامی که در خارج از کشور (خارج از اتحادیه اروپا) هستید از آن بهره مند شوید قیمت ساعت برای تماس ، پیام کوتاه و مصرف اینترنت. این بدان معنی است که شما مطابق با خود پرداخت خواهید کرد مصرف موثر خارج از کشور.

بسته به برنامه موبایل SFR شما ، با یا بدون مسدود کردن کارت و SFR کارت وجود دارد اختلاف قیمت در مورد تعرفه تماس های صادر شده و دریافت شده از زمان و خارج از کشور. جزئیات قیمت ها را در قسمت “تماسهای بین المللی SFR: قیمت های صادر شده و دریافت شده از خارج از کشور در هنگام موجود در بسته موبایل SFR پیدا خواهید کرد ?””.

شما می خواهید یک پیشنهاد موبایل SFR را بیرون بیاورید? به سایت SFR بروید تا بسته ای مناسب ترین نیاز خود را با توجه به صلاحیت خود انتخاب کنید:

بسته های SFR

در بسته های SFR به شما اجازه دهید بسته تلفن همراه SFR خود را تکمیل کنید وقتی در یک منطقه خاص به خارج از کشور می روید. بنابراین می توانید از تماس ، پیام کوتاه و اینترنت برای a لذت ببرید قیمت ثابت از خارج, به مدت 7 یا 14 روز. در زیر بسته های مختلف ارائه شده توسط اپراتور را پیدا کنید:

25 یورو

 • استرالیا ، چین ، هنگ کنگ ، هند ، اندونزی ، ژاپن ، سنگاپور ، تایلند ، تبت ، تاسمانی.
 • 30 دقیقه
 • 30 پیام کوتاه
 • 10 دقیقه

25 یورو

25 یورو

25 یورو

یعنی برای ایالات متحده ، آمریکا ، آسیا/اقیانوس ، خاورمیانه و آفریقا ، SFR همچنین پیشنهادی را ارائه می دهد که پیشنهادی را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد تا بسته را دو برابر کنید, برای بهره مندی از یک ساعت تماس ، 60 پیام کوتاه و 20 مگابایت اینترنت برای 35 €.

تماسهای بین المللی SFR: قیمت تماس های صادر شده و از خارج از کشور چقدر است ?

اگر در بسته SFR گنجانده نشده باشد ، از آنجا و خارج از کشور چقدر تماس گرفته است ?

همانطور که قبلاً مشاهده شد ، تماس های دریافت شده از اتحادیه اروپا و DOMS در کلیه برنامه های موبایل SFR و همچنین پیام کوتاه و اینترنت گنجانده شده است. در زیر پیدا کردن تماس برای تماس های صادر شده و دریافت شده از خارج با یا بدون گزینه مسدود کردن و با SFR کارت.

قیمت ها از زمان و خارج از کشور با SFR تماس بگیرید

خواستار تماس از و به: با یا بدون مسدود کردن SFR کارت
وابسته به اندریایی 0.23 €/دقیقه 1 €/دقیقه
سوئیس 1.32 یورو در دقیقه 1 €/دقیقه
ایالات متحده آمریکا 1.56 یورو در دقیقه 1.18 یورو در دقیقه
آفریقا 1.58 یورو در دقیقه 1.20 یورو در دقیقه
اروپای شرقی 2.38 یورو در دقیقه 1.80 یورو در دقیقه
خاورمیانه ، قاره آمریکا ، آسیا/اقیانوسیه 2.90 یورو در دقیقه 2.20 یورو در دقیقه
بقیه دنیا 3.96 یورو در دقیقه 3 یورو/دقیقه
تونس 7.92 یورو در دقیقه 6 €/دقیقه

چقدر تماس از خارج از کشور دریافت می شود ?

در زیر ، پیدا کردن قیمت تماس های دریافت شده از مقصد مختلف بین المللی SFR ، مشتریان SFR کارت از قیمت های خارج از کشور متفاوت از سایر مشتریان SFR موبایل بهره مند شده اند.

تماسهای بین المللی SFR دریافت شده در خارج از کشور

تماس برای تماس های دریافت شده از آن زمان: با یا بدون مسدود کردن SFR کارت
وابسته به اندریایی 0.06 €/دقیقه 0.40 €/دقیقه
سوئیس 0.40 €/دقیقه 0.40 €/دقیقه
ایالات متحده آمریکا 0.73 €/دقیقه 0.73 €/دقیقه
آفریقا 1.19 یورو در دقیقه 1.19 یورو در دقیقه
اروپای شرقی ، خاورمیانه ، قاره آمریکا ، آسیا/اقیانوسیه 1.32 یورو در دقیقه 1.32 €/دقیقه
بقیه دنیا 1.98 یورو در دقیقه 1.98 یورو در دقیقه
تونس 3.96 یورو در دقیقه 3.96 یورو در دقیقه

جعبه SFR: نرخ تماس بین المللی

در زیر قیمت تماس های بین المللی SFR را برای موارد اصلی پیدا خواهید کرد مقصدهای موجود در پیشنهادات جعبه گنجانده نشده است درست قبل دیده شده است. برای تماس برای رفع خارجی ها و موبایل اپراتورهای خارجی که در زیر ذکر شده است ، هزینه آن این اتصال در هر تماس 0.35 € TTC صورتحساب می شود (مگر اینکه در پیشنهاد موجود باشد). لیست کامل قیمت ها در دسترس بودن در SFR است.خط.

تماس های بین المللی SFR

کشور* به سمت خارجی ثابت به سمت موبایل های خارجی
الجزایر 0.55 €/دقیقه 0.86 یورو در دقیقه
بنگلادش 0.47 یورو در دقیقه 0.84 €/دقیقه
کامرون 0.68 €/دقیقه 1.16 یورو در دقیقه
کوبا 0.95 €/دقیقه 0.95 €/دقیقه
ساحل عاج 0.81 €/دقیقه 1.36 یورو در دقیقه
مصر 0.81 €/دقیقه 1.17 یورو در دقیقه
ایران 0.88 €/دقیقه 1.24 یورو در دقیقه
لبنان 0.68 €/دقیقه 1.04 یورو در دقیقه
لیبی 0.47 یورو در دقیقه 0.84 €/دقیقه
ماداگاسکار 0.68 €/دقیقه 1.36 یورو در دقیقه
مکزیک 0.41 €/دقیقه 0.77 یورو در دقیقه
نیجریه 0.88 €/دقیقه 1.24 یورو در دقیقه
پاکستانی 0.88 €/دقیقه 1.24 یورو در دقیقه
وابسته به فیلیپین 0.41 €/دقیقه 0.77 یورو در دقیقه
اوکراین 0.34 €/دقیقه 0.70 یورو در دقیقه

*لیست غیر اکتشافی از 15 کشور هنگام تماس با ثابت و موبایل با پیشنهادات SFR گنجانده نشده است.

�� شما می خواهید یک پیشنهاد بین المللی در SFR ارائه دهید ? بهترین پیشنهادات لحظه را با یکدیگر مقایسه کنید و از تبلیغات فعلی در بسته ها و جعبه های SFR استفاده کنید: