SFR: گزینه ورزشی بیشتر با کانال های RMC و Bein Sports با 1 یورو با جعبه اینترنت فیبر یا ADSL ، یک بسته ورزشی در SFR با RMC ، Bein و Amazon!

یک بسته ورزشی در SFR با RMC ، Bein و Amazon

RMC Sports ، Le Bouquet Sport Maison D’Altice France ، 2 کانال زنده (RMC Sport 1 و RMC Sport 2) و 15 کانال رویداد (RMC Sport Live 3 تا 17). آنها پخش می کنند لیگ قهرمانان یوفا (در Codiffusion با کانال+) ، یوفا لیگ ، لیگ کنفرانس یوفا ، لیگا پرتغال بوین ، سوپر جام یوفا برای فوتبال, UFC, Bellator MMA ، Global Combite و اولین قهرمانان بوکس برای ورزش های شدید. دسته گل است با 9 یورو در ماه (قیمت SFR) ، به جای 19 یورو با تعهد 12 ماهه (+6 یورو بدون تعهد)

برنامه خوب: RMC Sport + فقط با 1 یورو در ماه به مدت 1 سال با جعبه اینترنت SFR

اپراتور SFR برنامه خوبی را برای طرفداران ورزش با بسته خود از جمله کانال ها ارائه می دهد RMC Sport و Bein Sport فقط 1 یورو در ماه به جای 19 € در ماه. این پیشنهاد استثنایی به عنوان بخشی از اشتراک جدید در اشتراک جعبه از اپراتور SFR معتبر است. چگونه از آن استفاده کنیم ? کدام جعبه اینترنت اپراتور SFR را انتخاب می کند ?

RMC Sport + Bein Sports: بهترین فوتبال با قیمت هدیه با جعبه SFR

مناپراتور SFR عملیات جدیدی را که به طرفداران فوتبال اختصاص داده شده است با بسته خود شامل RMC Sport و کانال های ورزشی Bein با قیمت هدیه راه اندازی می کند. بین 26 فوریه و 11 مارس ، این بسته فقط در هر ماه به مدت 12 ماه به جای 19 یورو ارسال می شود. برای استفاده از این کاهش استثنایی 18 یورو در هر ماه ، مشترک باید توسط اپراتور SFR در یک جعبه مشترک شود. با این گزینه Plus Sport که توسط SFR در Canon Price ارائه شده است, مشتریان به بهترین مسابقات ورزشی دسترسی پیدا می کنند.

RMC-Sport-Promo

چگونه می توان از گزینه Sport Plus 1 € در SFR استفاده کرد ?

برای استفاده از این تبلیغ فوق العاده که برای چند روز در سایت آنلاین اپراتور SFR نمایش داده می شود ، فقط یک پیشنهاد فیبر یا جعبه ADSL را در تبلیغی از فهرست اینترنت SFR انتخاب کنید و سپس این بسته ورزشی را با کانال های RMC Sport و Bein Sport اضافه کنید. در مرحله گزینه ها. در 1 یورو قیمت تبلیغاتی به طور خودکار اعمال می شود و این برای مدت 12 ماه.

مزایای ورزشی بیشتر:

 • ثروتمندترین کاتالوگ بازار ، تمام ورزش ها: فوتبال ، MMA ، راگبی انگلیسی ، بسکتبال ، بوکس ، دو و میدانی ، ورزش های شدید ، اسب سواری و بسیاری از ورزش های دیگر
 • 10 کانال و خدمات HD: RMC Sport 1 تا 4 ، RMC Sport News ، Bein Sports 1 برای رویدادهای مهم ، Bein Sports HD 2 برای فوتبال ، Bein Sports HD 3 برای پیشنهاد Omnisports.
 • موجود در چند صفحه برای دنبال کردن ورزش در تحرک یا در خانه: تجربه ای که در برنامه RMC Sport غنی شده است تا ورزش را در تمام صفحه های خود دنبال کنید (موبایل ، تبلت ، تلویزیون ، رایانه ، کنسول).

اشتراک SFR جعبه چیست ?

در مشتریان جدید جعبه SFR در سال اول از یک تبلیغ استفاده کنید. سه فرمول موجود در کاتالوگ اینترنت اپراتور در نسخه فیبر یا ADSL با کاهش قیمت تا 4 مارس نمایش داده می شود.

جعبه استارت از 15 یورو

آنجا صندوق, ارزانترین در کاتالوگ اینترنت SFR در دسترس است 21 یورو در ماه سال اول. در پایان 12 ماه اول ، پیشنهاد فیبر استارت به نرخ معمول خود باز می گردد ، یعنی 41 یورو در هر ماه ، قیمت که شامل جعبه است. این جعبه همچنین در نسخه ADSL با قیمت تبلیغاتی 15 یورو در هر ماه وجود دارد سال اول و سپس 35 € در هر ماه ، جعبه گنجانده شده است. با توجه به تعهد 12 ماهه ، این اشتراک اینترنتی شامل اتصال اینترنتی با حداکثر سرعت 20 مگابایت در ثانیه در ADSL یا 200 مگابایت در ثانیه در نسخه فیبر.

ویژگی های پیشنهاد استارت جعبه:

ibox-starter-sfr

 • اتصال ADSL (حداکثر 20 مگابایت در ثانیه) یا فیبر (حداکثر 200 مگابایت در ثانیه)
 • تماس های نامحدود برای رفع فرانسه و بیش از 100 مقصد
 • 160 کانال گنجانده شده است
 • ذخیره سازی ابر 10 گیگابایتی
 • گزینه ارائه شده کتاب دیجیتال YouBoox One.

جعبه برق از 28 یورو در هر ماه

جعبه برق ارسال شده به یک تعهد 12 ماهه از 18 یورو در ماه در سال اول در نسخه فیبر یا ADSL. برای مشتریانی که واجد شرایط فیبر نوری SFR هستند ، این اشتراک نیز از یک سود افزایش جریان تا 4 مارس, سرعت می تواند در برابر 200 مگابایت در ثانیه بدون تبلیغات به 1 گیگابایت برسد. جعبه برق به جای 40 یورو در نسخه ADSL یا 28 یورو به جای 46 یورو در نسخه فیبر ، با قیمت 20 یورو در فروش است.

ویژگی های پیشنهاد قدرت:

فیبر-فیبر

 • اتصال ADSL (حداکثر 20 مگابایت در ثانیه) یا فیبر (حداکثر 1 گیگابایت در ثانیه)
 • تماس های نامحدود برای رفع فرانسه و بیش از 100 مقصد
 • تماس های نامحدود به موبایل در فرانسه
 • 200 کانال گنجانده شده است
 • ذخیره 100 گیگابایت ابر
 • گزینه ارائه شده کتاب دیجیتال YouBoox One.

تبلیغات Premium Box با 32 € در ماه

و سرانجام جعبه حق بیمه ADSL یا فیبر اپراتور SFR نیز از تخفیف ماهانه 20 یورو سود می برد سال اول. در نسخه ADSL ، به جای 50 یا 38 یورو به جای 56 یورو در ماه در نسخه فیبر ، 32 یورو در ماه نمایش داده می شود.

ویژگی های پیشنهاد حق بیمه:

 • اتصال ADSL (حداکثر 20 مگابایت در ثانیه) یا فیبر (حداکثر 1 گیگابایت در ثانیه)
 • تماس های نامحدود برای رفع فرانسه و بیش از 100 مقصد
 • تماس های نامحدود به موبایل در فرانسه و اروپا
 • 210 کانال گنجانده شده است
 • ذخیره سازی ابر 1000 گیگابایتی
 • گزینه ارائه شده کتاب دیجیتال YouBoox One.

یک بسته ورزشی در SFR با RMC ، Bein و Amazon !

برنامه های SFR Sport

SFR یکی از معدود اپراتورهایی است که خدمات آمازون نخست و پاس Ligue 1 را در یک دسته ارائه می دهد. دومی همچنین شامل RMC Sport و Bein Sports است. دسته گل با تعهد یک ساله به 32 € در ماه برمی گردد. جزئیات را کشف کنید !

همه در 1: RMC ، Bein ، Amazon Prime و Pass Ligue 1

RMC Sports ، Le Bouquet Sport Maison D’Altice France ، 2 کانال زنده (RMC Sport 1 و RMC Sport 2) و 15 کانال رویداد (RMC Sport Live 3 تا 17). آنها پخش می کنند لیگ قهرمانان یوفا (در Codiffusion با کانال+) ، یوفا لیگ ، لیگ کنفرانس یوفا ، لیگا پرتغال بوین ، سوپر جام یوفا برای فوتبال, UFC, Bellator MMA ، Global Combite و اولین قهرمانان بوکس برای ورزش های شدید. دسته گل است با 9 یورو در ماه (قیمت SFR) ، به جای 19 یورو با تعهد 12 ماهه (+6 یورو بدون تعهد)

Bein Sports 3 کانال زنده (Bein Sports 1 تا 3) و 7 کانال رویداد (Bein Sports Max 4 تا 10) ارائه می دهد. آنها کوپه دو فرانسه را پخش می کنندلیگ قهرمانان یوفا, Ligue 2 BKT ، WTA ، Wimbledon in Tennis ، NBA ، NFL ، Lam Volley ، Fiba ، MLB ، فدراسیون شنا فرانسوی و جام قهرمانان راگبی شانزدهم. دسته گل است با قیمت 14.99 یورو در ماه.

RMC Sport + Bein Sports + Amazon Prime + Pass Pass Ligue 1 با UFC ، NBA و Roland Garros

Amazon Prime Video بدون هیچ هزینه اضافی ، دسترسی به برخی از بازی های Roland Garros را فراهم می کند ، اما همچنین Ligue 1 Uber Eats و Ligue 2 BKT از طریق یک پاس LIGUE 1 PAID. Amazon Prime Video همچنین به فیلم ها و سریال ها نیز دسترسی پیدا می کند ، که برخی از آنها به طور انحصاری است. Amazon Prime همچنین به فروش فلش (از جمله روزهای نخست) ، تحویل اکسپرس ، خواندن کتاب الکترونیکی با 1 میلیون عنوان در Kindle ، گوش دادن نامحدود با Amazon Music و Amazon Prime Gaming (Twitch Prime ، DLC و بازی های ارائه شده) دسترسی می دهد. Amazon Prime 6.99 یورو در ماه است در حالی که پاس Ligue 1 12.99 یورو در ماه است.

بیش از 20 € در ماه صرفه جویی کنید !

به صورت جداگانه ، هر دسته بودجه بسیار بزرگی را نشان می دهد : 53.97 یورو در ماه با تعهد (+6 یورو در ماه بدون تعهد).

SFR تصمیم به ارائه RMC Sport + Bein Sports + Amazon Prime + Ligue 1 تا 32 €/ماه, هر یک پس انداز 21.97 یورو در ماه در خدمات ورزشی. بنابراین ، SFR RMC Sport و Ligue 1 Pass را ارائه می دهد. این بسته با یک تعهد 12 ماهه ، اما همچنین بدون تعهد ، برای افزایش 5 یورو در ماه وجود دارد.

این بسته در جعبه SFR موجود است و پیشنهادات موبایل SFR, با تعهد یا بدون تعهد ، بلکه به رنگ قرمز توسط SFR در جعبه موبایل و قرمز ، اما بدون قیمت SFR (+6 € در ماه)

به روز شده در 06/22/2023

Benoit که یک علاقه مندان بزرگ در زمینه ارتباطات از راه دور ، تخصص واقعی در مورد بازیکنان تلفن همراه و اینترنت دارد. و پیشنهادات آنها. وی از سال 2011 مقالات خبری را نوشت و از تفکیک پیشنهادات سحابی و تجهیزات اپراتورها بسیار لذت برد.