بسته قرمز توسط SFR: پیشنهاد موبایل بدون تعهد و معاملات ارزان ، خوب ، تبلیغات و مزایای قرمز – قرمز توسط SFR

نکات

مشتریان قرمز می توانند از آن استفاده کنند بسته نامحدود 20 گیگابایت هر ماه 7.99 یورو صورتحساب می شود. این بسته به شما امکان می دهد بدون شمارش بدون حساب تماس بگیرید تماس های نامحدود 7 روز در هفته به کلیه موبایل ها و در سرزمین اصلی فرانسه و دام (به استثنای مایوت). شما همچنین از پیام کوتاه نامحدود و MMS 24/24 به کلیه اپراتورهای سرزمین اصلی فرانسه بهره مند می شوید. برای استفاده در وب شما ، این بسته قرمز دارای یک پاکت داده 20 گیگابایتی در هر ماه با سرعت بسیار بالا (3G و 4G) است. فراتر از 20 گیگابایت ، شارژ مجدد از 1 گیگابایت تا 2 یورو ، حداکثر شارژ می شود ، سپس استفاده از اینترنت مسدود می شود. اطلاعات دیگر ، SFR WiFi و استفاده از مودم گنجانده شده است. خوب است بدانید: تماس ها ، پیامک ها ، MMS در تمام طول سال نامحدود است و شما 1 گیگابایت در ماه دیگر از اتحادیه اروپا/DOM دارید.

قرمز توسط SFR: بسته های ارزان قیمت و غیر اتصال

اپراتور موبایل Red by SFR یک بسته ارزان قیمت ، بلکه بدون تعهد و قابل تنظیم از 15.99 یورو در هر ماه را به بازار عرضه می کند. به طور خاص ، این اپراتور وب 100 ٪ یک بسته اساسی شامل تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS و 100 گیگابایت اینترنت موبایل را هر ماه با سرعت بسیار بالا (3G و 4G) ارائه می دهد. مشترک می تواند در هر زمان داده های بسته خود را برای یک پاکت نهایی 200 گیگابایت به مدت 4 یورو در هر ماه افزایش دهد. همچنین بسته به استفاده از آن ، می توان داده ها را به بین المللی اضافه کرد. اصلاح فوری است.

 • تبلیغات قرمز: از یک بسته نامحدود 80 گیگابایتی در 4G تا 11 استفاده کنید.99 € در هر ماه یا 80 گیگابایت در 5 گرم در 14.99 €. همچنین امکان دسترسی به یک پیشنهاد نامحدود + 5 گیگابایت برای 4 امکان پذیر است.99 € یا 40 گیگابایت برای 9.99 € ، یک بسته 5G با 130 گیگابایت فقط در 15.99 €

Red by SFR: ما همه چیز را در مورد این 100 ٪ اپراتور آنلاین به شما می گوییم

در خانه قرمز توسط SFR, سه بسته تلفن همراه از 7.99 یورو در ماه توسط اپراتور نمایش داده می شود. این اشتراک ها بدون تعهد مدت زمان از طریق گزینه های مختلف برای مصرف اینترنت شما در فرانسه و بین المللی قابل تنظیم هستند. بسته با کمترین حجم داده های تلفن همراه شامل 20 Gigas de Data است ، اما می توانید بسته به انتخاب خود ، دیدگاه های خود را در دو بسته دیگر ، با 100 گیگاس یا حتی 200 گیگابایت داده تنظیم کنید. این سه بسته شامل تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS در فرانسه بلکه از اتحادیه اروپا است. پاکت وب اختصاص یافته در اروپا و DOMS به ترتیب 10 گیگابایت ، 19 گیگابایتی و 14 گیگابایت در هر ماه است. قرمز به شما امکان می دهد اشتراک خود را برای تقویت داده ها از بسته تلفن همراه خود در فرانسه از طریق گزینه ها بلکه برای استفاده از اینترنت خود هنگام مسافرت به خارج از کشور پیکربندی کنید.

بدون تعهد مدت زمان ، بنابراین شما می توانید این 100 ٪ را در اپراتور خط آزمایش کنید. علاوه بر بودن بدون درگیری, بسته اپراتور قرمز است ساده و قابل تنظیم. با قرمز ، راه حل هایی را انتخاب می کنید که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد !

اطلاعات دیگر ، با Red by SFR ، می توانید با سفارش یک سیم کارت صورتحساب 10 یورو هنگام سفارش یا خرید یک موبایل جدید برای انتخاب از انتخاب کامل و با بهترین قیمت ، در این بسته ها مشترک شوید. برای تسهیل خرید موبایل جدید خود ، می توانید بدون هیچ هزینه ای پرداخت خود را به صورت چندین بار گسترش دهید.

شبکه ای که توسط یک بسته قرمز استفاده می شود چیست؟ ?

با توجه به شبکه ، شما از یکی بهره مند می شوید از اپراتور SFR در حال حاضر 99 ٪ از جمعیت فرانسه در 4G تحت پوشش قرار می گیرند. با این مارک وب 100 ٪ اپراتور SFR ، شما خطوط خود را در سایت قرمز یا به لطف برنامه مدیریت می کنید قرمز و من. برای همراهی شما ، این اپراتور همچنین یک انجمن پشتیبانی و سؤالات متداول را در اختیار شما قرار می دهد. برای پاسخ به سوالات خود ، می توانید با یک مشاور آنلاین گپ بزنید.

یک بسته 5G در RED توسط SFR به لطف گزینه ای بدون تعهد ?

Red by SFR اکنون برای لذت بردن از شبکه 5G از SFR به لطف گزینه موجود بدون تعهد. فقط با 3 یورو در ماه ارائه می شود ، این گزینه 5G در حال حاضر در دسترس است بسته قرمز 20 گیگابایت ، 100 گیگابایت و بسته قرمز 200 گیگابایتی. شما می توانید آن را مستقیماً از منطقه مشتری خود فعال یا فعال کنید تا از A بهره مند نشوید بسته موبایل 5G وقتی می خواهید.

یک بسته قرمز توسط SFR موبایل:

اپراتور قرمز توسط SFR تصمیم گرفته است کاتالوگ تلفن همراه خود را ساده کند. از این پس ، شما بین 3 یا 4 بسته موبایل با یک بسته ارزان قیمت با قیمت کمتر از 10 یورو ، یک بسته تلفن همراه با یک پاکت داده زیبا و یک بسته فوق العاده موبایل که حداکثر خدمات در فرانسه را به عنوان غریبه شامل می شود ، انتخاب می کنید.

آرم موبایل قرمز

سایر اپراتورها

آرم تصویر La Poste Mobile آرم تصویر برتر آرم تصویر B & شما تصویر آرم موبایل رایگان تصویر آرم yourprice تصویر آرم SOSH تصویر آرم SFR سایر اپراتورها

معروف ترین قرمز توسط SFR چیست ?

مشتریان قرمز جدید می توانند مشترک شوند بسته قرمز نامحدود 20 گیگابایت در ماه در هر ماه. بسته اصلی شامل تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS و 20 گیگابایت داده در ماه در فرانسه است. از اروپا ، مشترکان در هر ماه 10 گیگابایت اینترنت و همچنین تماس های نامحدود ، پیام کوتاه/MMS دارند. هنگام سفارش ، می توانید این پیشنهاد اساسی را انتخاب کنید یا اشتراک خود را پیکربندی کنید تا از 5G برای تلفن هوشمند خود بهره مند شوید ، بلکه برای اضافه کردن گیگاس به اینترنت خود هنگام سفر در اتحادیه اروپا ، کانادا و ایالات متحده نیز اضافه کنید.

قرمز اجازه می دهد تا هزینه های اضافی از یک پاکت نهایی از:

 • 100 گیگابایت: +6 € در هر ماه
 • 200 گیگابایت: +10 یورو در هر ماه.

برای بین المللی ، گزینه 30 گیگابایتی در هر ماه در اروپا ، ایالات متحده و کانادا علاوه بر اشتراک 5 یورو در هر ماه هزینه دارد.

بنابراین بسته است قابل تنظیم, مشترک می تواند در هر زمان داده های بسته خود را افزایش یا کاهش دهد و همچنین می تواند داده های بین المللی را با توجه به استفاده از آن اضافه کند. توجه داشته باشید که اصلاحات از طریق منطقه مشتری یا برنامه Red & ME فوری است. به همین ترتیب ، برای گزینه 5G ، فوری است و به محض تمدید بسته خود می توانید به 4G برگردید.

خوب برای دانستن: اپراتور قرمز توسط SFR به طور مرتب پیشنهادات تبلیغاتی را ارائه می دهد که به ویژه با یک بسته داده تقویت شده با همان قیمت از دست نمی رود. همچنین می توانید گزینه هایی را به این بسته اضافه کنید.

مشترکین قرمز: خدمات شامل 3 بسته تلفن همراه از 7.99 یورو در هر ماه !

مشتریان قرمز می توانند از آن استفاده کنند بسته نامحدود 20 گیگابایت هر ماه 7.99 یورو صورتحساب می شود. این بسته به شما امکان می دهد بدون شمارش بدون حساب تماس بگیرید تماس های نامحدود 7 روز در هفته به کلیه موبایل ها و در سرزمین اصلی فرانسه و دام (به استثنای مایوت). شما همچنین از پیام کوتاه نامحدود و MMS 24/24 به کلیه اپراتورهای سرزمین اصلی فرانسه بهره مند می شوید. برای استفاده در وب شما ، این بسته قرمز دارای یک پاکت داده 20 گیگابایتی در هر ماه با سرعت بسیار بالا (3G و 4G) است. فراتر از 20 گیگابایت ، شارژ مجدد از 1 گیگابایت تا 2 یورو ، حداکثر شارژ می شود ، سپس استفاده از اینترنت مسدود می شود. اطلاعات دیگر ، SFR WiFi و استفاده از مودم گنجانده شده است. خوب است بدانید: تماس ها ، پیامک ها ، MMS در تمام طول سال نامحدود است و شما 1 گیگابایت در ماه دیگر از اتحادیه اروپا/DOM دارید.

برای مشترکین این بسته با قیمت 13.99 یورو در هر ماه ، آنها از 100 گیگابایت در ماه اینترنت موبایل با سرعت بسیار بالایی از فرانسه ، اروپا ، DOM بهره مند می شوند. فراتر از حجم مجاز ، در فرانسه ، جریان اتصال کاهش می یابد. از اروپا/DOM ، صورتحساب تحت شرایط سفر SFR انجام می شود. SFR WiFi و استفاده مودم با این بسته 100 گیگابایتی قرمز گنجانده شده است. علاوه بر قسمت وب ، این بسته شامل تماس های نامحدود 7 روز در هفته به کلیه موبایل ها و در فرانسه و دام (به استثنای مایوت) و همچنین تماس های نامحدود از اروپا (به استثنای کلانشهر فرانسه)/DOM به سمت ثابت و موبایل سرزمین اصلی است. فرانسه ، اروپا/دام. علاوه بر این ، پیامک و MMS 24 ساعت در روز در فرانسه به کلیه اپراتورهای سرزمین اصلی فرانسه و همچنین پیام کوتاه ، MMS 24 ساعت از اروپا و DOM تا موبایل در کلانشهرها فرانسه و اروپا/DOM/DOM/DOM/DOM/DOM/DOM/DOM/DOM/DOM.

برای مشتریان در بسته قرمز 200 گیگابایتی هر ماه 19.99 €. این بسته قرمز شامل تماس های نامحدود 7 روز در هفته به کلیه موبایل های سرزمین اصلی فرانسه و دام (به استثنای مایوت) و همچنین تماس های نامحدود 7 روز از Fixes de France است. پیام کوتاه و MMS 24 ساعت شبانه روز به همه اپراتورهای سرزمین اصلی فرانسه و اروپا و DOM نامحدود است. برای قسمت اینترنتی موبایل ، شما دارید 200 گیگابایت در سرعت بسیار بالا (4G ، 3G). فراتر از این پاکت داده ، جریان اتصال کاهش می یابد. SFR WiFi و استفاده از مودم گنجانده شده است. برای استفاده شما در خارج از کشور ، تماس ها ، پیامک ها ، MMS در تمام طول سال نامحدود است و شما 10 گیگابایت در ماه دیگر از اتحادیه اروپا/ DOM دارید.

با این سه فرمول می توانید از چندین مورد بهره مند شوید گزینه ها برای تقویت بسته موبایل که از طریق ارائه شده توسط اپراتور انتخاب کرده اید ، بسیار مفید است. بنابراین این گزینه های پرداخت شده از اشتراک اشتراک شما انتخاب می شوند ، اما می توان آنها را نیز به طور مستقیم از طریق برنامه Red & ME شما یا در منطقه آنلاین خود به صورت آنلاین اضافه کرد یا حذف کرد. این گزینه ها گزینه های مختلفی را به شما ارائه می دهند: هر ماه از 4G به یک بسته 5G به 3 یورو بروید. اگر یک تلفن هوشمند سازگار داشته باشید ، شبکه نسل پنجم بسیار جالب است ، زیرا این امر به شما امکان می دهد به یک شبکه بسیار سریعتر دسترسی پیدا کنید ، بنابراین دستگاه شما سرعت اجرای وظایف خود را به دست می آورد. گزینه دیگر ممکن است بدون توجه به بسته شما ، گیگاس موجود در خارج از کشور را به 30 گیگابایت منتقل کند. دقیقاً با آن ، می توانید به 30 گیگابایت در EU/DOM ، DOT 20 گیگابایتی در سوئیس ، آندورا ، ایالات متحده و کانادا با 5 یورو در ماه دسترسی پیدا کنید. احتمال دیگر ، در طول اشتراک شما ، می توان یک تلفن جدید را انتخاب کرد ، که به شما حق کاهش در چندین تلفن هوشمند ، اعم از شیائومی ، اپل ، سامسونگ و غیره را می دهد. که 24 ماه تضمین می شود و می توانید بدون هیچ هزینه ای 4 بار پرداخت کنید. اما ، این همه به این دلیل نیست که می توانید گزینه های دیگری را اضافه کنید ، عملکرد تماس دو برابر برای 2 یورو در هر ماه ، یک دستگاه پاسخگو با قیمت 2 یورو در هر ماه یا تماس های نامحدود به اصلاحات اروپایی برای هر ماه 1 یورو اضافی.

همچنین به راهنماهای ما در مورد MVNOS مراجعه کنید:

 • با اپراتور SOSH تماس بگیرید
 • من از قانون چتل استفاده کردم تا برنامه خود را تغییر دهم !
 • شماره های نقاب دار را بلوک کنید

سیم کارت مجازی یا E-SIM در RED توسط SFR: چگونه کار می کند ?

برای اتصال به ماندن ، قرمز به کسانی که هنگام عضویت در یک بسته ، یک تلفن همراه جدید سفارش داده اند ، برای دریافت ارسال خود به شما ارائه می دهد سیم کارت, ارزش 10 یورو ، در خانه. به یاد بیاورید ، که قرمز به صورت آنلاین یک سیم کارت برش سه گانه به ارزش 10 یورو ارائه می دهد ، اما همچنین در فروشگاه سیم کارت مجازی ، که به آن نیز نامیده می شود e-sim, همچنین در 10 €.

آخرین بررسی ها در مورد EDCOM (به 108 بررسی EDCOM مراجعه کنید)

شما پیشنهاد یا اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کرده اید? دریغ نکنید که آیا از سایت ما راضی هستید یا اینکه می توانیم پیشرفت کنیم !

نکات

هفته توسعه پایدار

مشتری جدید جعبه قرمز هنوز هم با ارائه دهنده خدمات اینترنتی قدیمی خود ، نسخه ای از تمام صفحات فاکتور بسته شدن با قدمت کمتر از 3 ماه و ذکر هزینه های مرتبط با تجزیه تعهد خود را درگیر کنید

جعبه مشتری سابق قرمز یا SFR با جابجایی کمتر از 6 ماه پیش ، نسخه ای از تمام صفحات صورتحساب بسته برای جعبه قبلی شما که از کمتر از 6 ماه قدمت دارد و ذکر هزینه های خاتمه.

و بعد از ?

شما با داشتن یک مورد بعدی یا فاکتورهای بعدی خود در مدت 5 هفته از تاریخ دریافت درخواست سازگار و منوط به پرداخت کامل اولین فاکتور اشتراک اول با توجه به مشارکت در بازپرداخت پیشنهاد ، از بازپرداخت خود بهره مند خواهید شد.
بازپرداخت فاکتور در صورت پرداخت پیش فرض پرداخت یا حادثه پرداخت در اولین فاکتور شما با توجه به مشارکت شما در پیشنهاد بازپرداخت یا اگر خط شما در زمان بازپرداخت غیرفعال است ، نمی تواند انجام شود.

برای دنبال کردن درخواست خود ، به عذاب.قرمز توسط-sfr.خط

شرایط ارائه بازیابی بازیابی بازیابی: معتبر از 05/09/2023 تا 13/11/2023 برای هرگونه اشتراک جدید در جعبه قرمز ، فیبر جعبه قرمز یا جعبه قرمز با سرعت بسیار بالا (به استثنای مشتریان در حال حاضر مشترکان SFR یا قرمز و به استثنای تغییر پیشنهاد) یا برای هر مشتری که پیشنهاد SFR یا جعبه قرمز خود را به مدت کمتر از 6 ماه خاتمه داده و آدرس خود را تغییر داده است (حداقل شماره خیابان های مختلف). بازپرداخت ، در حد 100 یورو شامل مالیات ، هزینه های خاتمه دسترسی به اینترنت و در صورت لزوم از ماههای اشتراک باقی مانده تا پایان تعهد خود که توسط ارائه دهنده دسترسی به اینترنت شما صورتحساب شده است ، به شکلی که در صورتحساب شما باشد. پیشنهاد محدود به درخواست خانه (همان نام ، همان آدرس ، همان تلفن ثابت). پیشنهاد برای تغییر پیشنهاد معتبر نیست. به هر درخواستی که از طریق پست ارسال شود پاسخ داده نمی شود.

قرمز توسط SFR شما را به 100 یورو در هزینه های خاتمه از ارائه دهنده دسترسی به اینترنت قدیمی شما.

پیشنهاد معتبر از
05/09/2023 تا 12/13/2023 شامل

پیشنهادات لحظه ای که از دست ندهید !

پیشنهاد تصویر 60 گیگابایتی موبایل پیشنهاد تصویر 60 گیگابایتی موبایل پیشنهاد تصویر 60 گیگابایتی موبایل پیشنهاد تصویر 60 گیگابایتی موبایل

همین الان

پیشنهاد تصویر ثابت پیشنهاد تصویر ثابت پیشنهاد تصویر ثابت پیشنهاد تصویر ثابت

همین الان

تماس های نامحدود به موبایل ارایه شده*
+ اشتراک 1 ماهه ارائه شده است !

فیبر = 19 € /ماه 99 گزینه تلویزیون = 1 € /ماه 4 € ->
به مدت 12 ماه 29.99 یورو/ماه

تا زمان 100 € بازپرداخت در هزینه های خاتمه شما

از سرگیری

تلفن قدیمی شما

با توجه به ارزش بازیابی آن ، یک انتقال بانکی دریافت خواهید کرد. برای سیاره و کیف پول خود ژست درست کنید !

*شرایط پیشنهاد را در www مشاهده کنید.سامسونگ.com/fr/ارائه شده/Cashback/.
ارائه شده برای SFR یا RED توسط مشترکان SFR موبایل. پاداش برای خرید یک موبایل واجد شرایط (به استثنای تلفن همراه) پرداخت شده است. پرداخت با انتقال بازیابی پاداش بین 40 روز تا 60 روز پس از اعتبار سنجی سفارش. شرایط و جزئیات در شرایط خاص جایزه بازیابی. بازیابی پاداش: برای خرید تلفن واجد شرایط مرتبط با بازیابی یک موبایل قدیمی ، مطابق با میزان پاداش مرتبط با تلفن همراه خریداری شده ، مشروط به شرایط ، معتبر در سرزمین اصلی فرانسه ، برای خرید یک تلفن واجد شرایط مرتبط با بازیابی یک موبایل قدیمی ، پیشنهاد دهید.

فروشگاه قرمز

 • برنامه تلفن همراه
 • تلفن
 • جعبه اینترنت
 • صلاحیت فیبر
 • ساعتهای متصل
 • بین المللی
 • نکات
 • قیمت و شرایط
 • نظر قرمز

حساب مشتری

 • کنترل پیگیری
 • فعال سازی آنلاین
 • بازپرداخت پیشنهادات
 • منطقه مشتری
 • برنامه Red & Me
 • در حال حرکت
 • خاتمه دادن