جعبه SFR در فروش است!, تبلیغات جعبه SFR: تخفیف های اینترنتی فعلی

جعبه تبلیغی SFR: پیشنهادات فعلی و کدهای تبلیغاتی

برای کمک به شما در یافتن پیشنهاد پهنای باند که نیازهای شما و بودجه شما را برآورده می کند ، امکان ارزیابی اشتراک های مختلف در مقایسه ADSL ما را دارید و خط خود را با آزمون بدهی SFR آزمایش می کنید.

جعبه SFR تنها با 10 یورو در حال فروش است: اینترنت/تلویزیون/تلفن !

این است جالب ترین تبلیغات جعبه اینترنت لحظه. اکنون می توانید از جعبه موجود استفاده کنید یا از طریق ADSL ، یا از طریق فیبر نوری فقط با 10 یورو در ماه ! شما به درستی می خوانید ! اگر می خواهید از یک بهره مند شوید ، این قیمت بی نظیر است جعبه کامل با اینترنت ، تلویزیون و تلفن نامحدود. جعبه SFR این سه معیار و بسیاری دیگر را برآورده کرد ! تمام اطلاعات را از جعبه تبلیغی جدید SFR پیدا کنید !

اینترنت ارزان به لطف SFR

شما می خواهید از یک جعبه اینترنت لذت ببرید اما بودجه شما تنگ است ? SFR شما را دعوت می کند تا فقط با 10 یورو در ماه وصل شوید ! بسته به واجد شرایط بودن شما نیز می توانید از جعبه SFR از طریق ADSL یا از طریق فیبر نوری استفاده کنید . در هر دو مورد, قیمت برای 12 ماه معتبر است قبل از گذراندن 33 € در ماه برای ADSL و 38 € در ماه برای فیبر. این تبلیغات جعبه اینترنت منوط به تعهد 12 ماهه در پایان است که اگر نمی خواهید جعبه گران تر خود را بپردازید ، می توانید خاتمه دهید.

تبلیغات جعبه SFR

بسته به صلاحیت خط شما ، بنابراین از دسترسی ارزان اینترنت تا 1 گیگابایت در ثانیه و WiFi 5 برای تمام خانواده بدون کند شدن از اینترنت بهره مند می شود.

یک جعبه اینترنت کامل !

مزیت جعبه SFR شامل تلویزیون و تلفن نامحدود است. در واقع ، شما می توانید نامحدود در سرزمین اصلی فرانسه ، در ادارات خارج از کشور فرانسه و به بیش از 100 کشور کشور تماس بگیرید مانند چین ، هند ، ایالات متحده یا سوئیس.

اینترنت ارزان قیمت

در مورد تلویزیون, به 160 کانال تلویزیونی دسترسی خواهید داشت از جمله Téva ، CNN یا حتی کانال دیزنی. برای نسخه فیبر ، علاوه بر رمزگذار SFR بیشتر با a بهره مند خواهید شد هارد دیسک با ظرفیت ضبط تا 8 ساعت فیلم , یک کنترل از راه دور آوازی یا یک خواننده کارت SD.

جعبه تبلیغی SFR: پیشنهادات فعلی و کدهای تبلیغاتی

SFR Markets ارائه می دهد جعبه بازی سه گانه با سرعت بالا باADSL و با سرعت بسیار بالا با فیبر.

و برای کسانی که هنوز واجد شرایط فیبر نیستند و جریان ADSL برای آنها خیلی کم است ، این اپراتور نیز پیشنهادی ارائه می دهد جعبه 4G+ SFR برای لذت بردن از سرعت زیاد در خانه از طریق شبکه تلفن همراه 4G اپراتور.

SFR با این طیف گسترده ای از اشتراک های جعبه و رقابت در بازار ارتباطات ، چندین ارائه می دهد تبلیغات و تخفیف های اینترنتی. Jechange جزئیات شما را در اینجا ارائه می دهد تبلیغات جعبه SFR در حال حاضر در این اپراتور موجود است.

پیشنهاد اینترنت خود را با شخصی سازی کنید

آرم SFR

تبلیغات جعبه SFR در حال انجام است

می خواهید جعبه ها را تغییر دهید ? از تخفیف های اینترنتی جعبه SFR در اپراتور در Red Carré استفاده کنید هر ماه در فاکتور خود پس انداز کنید !

جعبه تبلیغی SFR جزئیات تبلیغات جعبه SFR مقررات
پیشنهاد تبلیغاتی SFR Box ADSL – تخفیف های ویژه از 15 داشتن 18 یورو در هر ماه به مدت 12 ماه برای هرگونه اشتراک در a معتبر است پیشنهاد جعبه ADSL SFR.

– تخفیف از اولین فاکتور بدون کد تبلیغاتی جعبه SFR اعمال می شود.

– تعهد 12 ماهه

– تخفیف از اولین فاکتور بدون کد تبلیغاتی SFR جعبه اینترنت اعمال می شود.

– تعهد 12 ماهه

پیشنهاد اینترنت خود را با شخصی سازی کنید

آرم SFR

*این جعبه SFR + تبلیغی موبایل منوط به بازداشت در همان خانه یک گروه چند بسته متشکل از یک خط جعبه ADSL یا فیبر و الف اشتراک سیار (به استثنای قرمز توسط بسته SFR) سازگار. جعبه SFR و کاهش موبایل از فاکتور تلفن همراه کسر می شود به شرط اینکه این دو خط فعال باشند.

** تخفیف چند بسته بدون مدت 4 خط تلفن همراه در دسترس است. از دست دادن تخفیف در صورت خاتمه جعبه SFR.

*** برای بهره مندی از کلید اینترنت SFR در 1 یورو و سیم کارت 30 گیگابایتی در ماه ، این خدمات باید در مرحله انتخاب گزینه ها در زمان سفارش شما بررسی شوند.

خوب است قبل از پیوستن به SFR و لذت بردن از نکات از این اپراتور ، شما باید با استفاده از شماره تلفن ثابت یا آدرس پستی خود ، یک تست واجد شرایط بودن SFR را انجام دهید.

اگر هنوز محل اقامت شما به فیبر نوری وصل نشده است ، می توانید با سرعت بالا با سرعت بالا یک پیشنهاد SFR Box را انتخاب کنیدADSL.

برای کمک به شما در یافتن پیشنهاد پهنای باند که نیازهای شما و بودجه شما را برآورده می کند ، امکان ارزیابی اشتراک های مختلف در مقایسه ADSL ما را دارید و خط خود را با آزمون بدهی SFR آزمایش می کنید.

انواع مختلف تبلیغ جعبه SFR

اپراتور SFR متفاوت ارائه می دهد پیشنهادات تبلیغاتی.

ابتدا می توانید از آن بهره مند شوید تخفیف ماهانه از 15 تا 20 یورو با توجه به جعبه SFR مشترک. این کاهش برای مدت 12 ماه معتبر است. در پایان 12 ماه اول اشتراک ، با قیمت کامل صورتحساب می شوید.

خوب است بدانید که بسته های جعبه ADSL یا فیبر SFR مشمول تعهد یک ساله هستند. در پایان دوره تبلیغاتی ، می توانید اپراتور را تغییر دهید تا دوباره از قیمت پایین در بازار استفاده کنید.

لطفاً توجه داشته باشید ، در صورت خاتمه جعبه SFR قبل از پایان تعهد خود ، شما علاوه بر هزینه های بسته شدن خدمات به مبلغ 49 یورو ، مسئولیت پرداخت ماهانه باقی مانده را با نرخ کامل دارید.

در صورت تغییر آدرس در این دوره ، می توانید SFR را در انتقال دسترسی به اینترنت خود درخواست کنید. برای حرکت این درخواست برای اینترنت ، به سادگی با SFR تماس بگیرید.

علاوه بر تخفیف های معتبر برای یک سال در اشتراک جعبه خود ، با جعبه + مزیت موبایل ، می توانید از آن بهره مند شوید تخفیف های اضافی در یک یا چند خط تلفن همراه SFR و این حداکثر 15 یورو در ماه در هر خط.

برای آهنگسازی گروه چند بسته خود با SFR و استفاده از تخفیف در فاکتور تلفن همراه خود ، باید این روند را از منطقه مشتری خود یا با تماس با خدمات مشتری SFR انجام دهید.

و در آخر ، برای تسهیل تغییر اپراتور, SFR همچنین از هزینه های خاتمه اپراتور اینترنتی سابق شما تا 100 یورو پشتیبانی می کند برای هر اشتراک جدید به فیبر جعبه SFR یا پیشنهاد ADSL.

چه موقع از تبلیغات جعبه SFR استفاده کنید ?

شما می خواهید جعبه ها را برای عضویت در SFR تغییر دهید ? خبر خوب ، اپراتور در Red Carré در طول سال ارائه می دهد تخفیف های استثنایی در پیشنهادات مختلف آن فیبر جعبه SFR یا جعبه SFR ADSL. تخفیف های ماهانه ارائه شده توسط SFR برای مدت 12 ماه معتبر است.

شما همچنین می توانید لذت ببرید در طول سال از تخفیف های چند بسته با عضویت در جعبه SFR و پیشنهاد موبایل.

علاوه بر این ، در دوره های خاصی از تقویم ، ارائه دهنده خدمات اینترنت SFR پیشنهادات رقابتی تری را در بازار برای جذب مشترکان جدید ارائه می دهد.

شما به ویژه می توانید از آن بهره مند شوید قیمت پایین یا برخی خدمات ارائه شده در حین کریسمس و سال نو به عنوان مثال سری محدود کریسمس, بلکه در زمان شروع سال تحصیلی یا در دوره های دیگر سال مانند حراجی, در جمعه سیاه یا در طول روزهای فرانسوی.

برای از دست دادن هیچ چیز از معاملات و تبلیغات SFR ، از یافتن جعبه جعبه ها دریغ نکنید و اشتراک های جعبه این اپراتور را در پیشنهاد مقایسه ما مقایسه کنید.

پیشنهاد اینترنت خود را با شخصی سازی کنید

آرم SFR

آیا واجد شرایط فیبر هستید؟ ?
تست رایگان صلاحیت شما در کمتر از 3 دقیقه و کشف کنید بهترین پیشنهادات برای دسترسی به اینترنت شما.

SFR

همه چیز در مورد SFR

  • نحوه تماس با SFR
  • SFR بدون بسته های تعهد
  • قیمت جعبه SFR
  • بسته های SFR در خارج از کشور: هر آنچه شما باید بدانید
  • SFR Box+Mobile ، پیشنهاد گروه بندی شده

برای رویه های خود با مشاوران ما تماس بگیرید (واجد شرایط بودن ، تغییر اپراتور. )

از دوشنبه تا جمعه از 8 صبح تا 9 بعد از ظهر شنبه از ساعت 9 صبح تا 7 بعد از ظهر یکشنبه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر