بررسی قرمز توسط SFR: مشتریان ارائه می دهند ، شبکه و خدمات مشتری قرمز چه فکر می کنند?, بررسی قرمز توسط SFR: قبل از عضویت در یک بسته قرمز ، چه چیزی را بدانید? کلوپ

بررسی قرمز توسط SFR (2023): آنچه باید در مورد بسته های قرمز شناخته شود? کلوپ

Contents

جعبه های معمولی 3 هفته بدون تلویزیون بیشتر از یک زمان. از دیروز ، 9 اوت 2022 ، چند 5 دقیقه تلویزیون و برش تغذیه شده و غیرممکن است که به شخصی که شماره جدید من از این طریق آدرس ایمیل جدید ضبط نشده در سایت را ضبط نکرده است ، اما من پرسیدم. از طرف دیگر من فاکتورها را در آدرس ایمیل مناسب دریافت می کنم

بررسی قرمز توسط SFR 2023: مشتریان خدمات قرمز چه فکر می کنند ?

من آمده ام تا در مورد جهنمی که در آن تجارت شما تقریباً 1 ماه از من دور شده است به شما بگویم. من برای تسویه فیبر به تجارت شما نزدیک شده ام. آنچه من می پذیرم. تکنسین می آید ، من دفتر ما و همچنین اتاق را به او نشان می دهم یا غلاف ها است. و این جعبه طبقه بالا را نصب می کند. از پله ها . من به او می گویم که این دفاتر ما نیستند و ما نمی توانیم آن را با همسایگان نصب کنیم. اما هیچ چیز کمکی نمی کند ، او به من می گوید که چاره ای ندارد اما ما باید 150 یورو بپردازیم و او پیشنهاد می کند در آخر هفته هزینه کند. وقتی به شما یادآوری می کنم ، او مرا تهدید می کند و پیشنهاد می کند “برای شکستن دهانم” به محل ما برود. من 3 هفته است که من به خدمات مشتری خود به خدمات مشتری می گویم و هر بار که درخواست های من رد می شود (وقتی آنها را در نظر گرفته می شود ؛ از ده تماس ، فقط 2 نفر واقعاً منتقل می شوند. ). چه چیزی باید نتیجه بگیرم ? 1- طبیعی است که توسط یک پیمانکار از شما 2- SFR تهدید می شود که نصب جعبه در همسایگان نصب خوبی است. نیکولاس با احترام

8 نفر این نظر را مفید دانستند
فقط مشتریان تأیید شده

کم هزینه ، ما می فهمیم که چرا

من به دلایل شخصی یک مشترک مشترک برای خانه شریک زندگی خود گرفتم) 14 ماه نتوانستم به آنجا بروم اما وقتی توانستم به آنجا بروم ، 15 روز پیش ، همه چیز قطع شد ! قرمز برای من توضیح می دهد که پس از 6 ماه عدم فعالیت ، آنها همه چیز را قطع می کنند ، همه چیز به جز نمونه ها. رسیدن به یک شخص در خانه خود تقریباً غیرممکن است وقتی مشکلی دارید. و وقتی می توانستم یکی را از طریق تلفن داشته باشم ، او مرا فرستاد .چاک. به خود اجازه ندهید که توسط میخانه های خود اغوا شوید: SFR “اجازه می دهد” و قرمز دریا است. یک درک خوب

دو بار اشتراک مشترک که از طریق سایت آنها شکست می خورند و 2 برابر CB پرداخت آنها به خوبی پیش می رود در حالی که سفارش هرگز موجود نیست ! یک گالری برای بازیابی 2x 10 سیم سیم. فرار کنید زیرا هیچ کس چیزی نمی داند !

ناگوار ! قیمت ها و بسته ها را اصلاح کنید و ماه ها مانند دندان ها دراز بکشید با این باور که وقتی کاملاً نادرست است خطا را اصلاح کرده اند. من 23 تماس از آنها صرف کردم تا خودم را بشنوم که هر وقت می گویم کمی صبر کنم زیرا آنها لازم را انجام داده بودند. چه ناسزا. فرار !

رویر باکت پاتریشیا

جعبه های معمولی 3 هفته بدون تلویزیون بیشتر از یک زمان. از دیروز ، 9 اوت 2022 ، چند 5 دقیقه تلویزیون و برش تغذیه شده و غیرممکن است که به شخصی که شماره جدید من از این طریق آدرس ایمیل جدید ضبط نشده در سایت را ضبط نکرده است ، اما من پرسیدم. از طرف دیگر من فاکتورها را در آدرس ایمیل مناسب دریافت می کنم

خط تلفن من بیش از یک ماه در وسط دادگاه من در زمین بوده است ، من چندین بار منتظر گذر از یک تکنسین برای هیچ چیز نبودم زیرا هیچ کس علی رغم تماس های من برای سرخ کردن مشاوران مؤثر نیست و اغلب دروغ می گوید برای خلاص شدن از شر کاربران سریعتر

توجه داشته باشید قرمز توسط SFR

برای اینکه نظر خود را در مورد RED توسط SFR بیان کنید باید یا مشتری این تأمین کننده بوده اید

توجه داشته باشید قرمز توسط SFR

با تشکر ! به منظور اعتبارسنجی نظر خود ، یک لینک تأیید به آدرس زیر ارسال شد:

رأی شما در نظر گرفته شده است. با تشکر !

چگونه نظرات جمع آوری ، تأیید و طبقه بندی می شوند ?

چگونه نظرات جمع آوری می شود ?

مشتریانی که از Selectra عبور کرده اند تا قرارداد خود را دریافت کنند ، چند هفته پس از اشتراک آنها ، ایمیلی که به آنها پیشنهاد می دهد نظر خود را در مورد تأمین کننده خود ترک کنند. علاوه بر این ، هر کاربر در هر زمان می تواند با کلیک بر روی “انتشار نظر من” نظر خود را ارسال کند.
ارسال نظر به کاربر دسترسی به کاربر نمی دهد.

نظرات چگونه تأیید می شود ?

Selectra در تلاش است تا فقط نظرات معتبر منتشر کند.
ما از هر مشتری می خواهیم نظر خود را برای تأیید این افتخار ارائه دهد که او بوده است یا در واقع مشتری تأمین کننده ای است که در آن نظر خود را ارائه می دهد و یک آدرس ایمیل معتبر با ما ارتباط برقرار می کند.
هر عقیده ارسالی پس از این تأیید مجدد توسط Selectra منتشر می شود. هرگونه اطلاعیه ای که به منشور اعتدال ما احترام نمی گذارد یا از یک آدرس ایمیل بعید منتشر نمی شود.
هنگامی که مشتری از طریق Selectra با یک تأمین کننده قرارداد خود را با یک تأمین کننده عقد کرده است و با همان آدرس ایمیل که برای مشترک شدن در قرارداد استفاده می شود ، در مورد این تأمین کننده نظر می دهد ، Selectra اعلامیه بررسی شده را در کنار اخطار اضافه می کند. در غیر این صورت ، هیچ اشاره ای در کنار این نظر ظاهر نمی شود زیرا ما نمی توانیم تضمین کنیم که مشتری واقعاً یا مشتری تأمین کننده بوده است.
هیچ یک از داده های جمع آوری شده توسط SELECTRA به عنوان بخشی از انتشار بررسی ها برای اهداف تجاری استفاده نمی شود.

نظرات چگونه طبقه بندی می شوند ?

این دو نظر با جمع آوری مثبت ترین آراء از طرف کاربران مطرح شده است. از بین تمام عقاید که آرای مثبت جمع آوری کرده اند ، نظرات مشتریان تأیید شده در مورد سایر نظرات اولویت دارند.
نظرات زیر به طور پیش فرض از جدیدترین تا قدیمی ترین طبقه بندی می شود ، اما طبقه بندی آنها به منظور افزایش یا کاهش رتبه ممکن است. هنگامی که یک تأمین کننده بررسی هایی از مشتریان تأیید شده دریافت کرده است ، فقط بررسی های مشتری بررسی شده به طور پیش فرض نمایش داده می شود. با غیرفعال کردن گزینه “فقط مشتریان تأیید شده” می توان تمام بررسی ها را نمایش داد.

چگونه یادداشت محاسبه می شود ?

یادداشت مربوط به میانگین وزنی تمام نمرات دریافت کننده برای تأمین کننده است. ما تصمیم گرفتیم وزن بیشتری به یادداشت های مشتریان تأیید شده و یادداشت های اخیر بدهیم. در نتیجه ، برای یک اعلامیه ، عامل وزنه برداری پ برابر است با ایکس * حرف یا ایکس اگر نظر از مشتری تأیید شده ناشی شود ، برابر است با 2 برابر است. و یا حرف برابر با 1 برای اعلام کمتر از 2 سال ، 0.75 برای نظر بین 2 تا 3 سال ، 0.5 برای نظر بین 3 تا 4 سال یا 0.25 برای نظر بیش از 4 سال است.

Red by SFR یک شرکت تابعه متعلق به SFR است که پیشنهادات اینترنتی را در ADSL ، فیبر و THD ارائه می دهد ، و همچنین یک بسته موبایل منحصر به فرد که می توانید به منظور تطبیق آن با نیازهای خود سفارشی کنید. قرمز یک برند کم هزینه است. بنابراین پیشنهادات اپراتور با قیمت های جذاب است ، اما در مورد خدمات چیست ? نظر مشتری قرمز در مورد اپراتور چیست ? آن را در این مقاله کشف کنید.

 • ضروری:
 • قرمز توسط SFR برند کم هزینه از SFR.
 • بررسی های SFR قرمز است مثبت به طور کلی ، حتی اگر اپراتور باشد ضعیف ذکر شده در سایت هایی مانند TrustPilot.
 • در واقع ، قرمز پیشنهادات خود را در اوایل سال 2021 تغییر داده است و بسیاری از مشتریان شاهد افزایش پیشنهادات آنها با چند یورو هستند. ناراضی ، آنها به طور گسترده ارسال کردند نظر منفی.

نظر Red SFR: مشتریان اپراتور چه فکر می کنند ?

از زمان راه اندازی آن در سال 2011 ، نام تجاری کم هزینه توسط SFR مشتریان زیادی را به خود جلب کرده است. خود قیمت پایین و او پیشنهادات غیر اتصال به سرعت از موفقیت بسیار خوبی برخوردار شد و نام تجاری کم هزینه امروز نزدیک به 14 میلیون مشتری دارد. اما آیا همه آنها راضی هستند ?

با خواندن بررسی های قرمز SFR ، می بینیم که بسیاری از مشتریان از اپراتور خود ناراضی هستند. آنجا متوسط ​​توسط Red توسط مشتریان SFR در TrustPilot اهدا می شود بنابراین بسیار کم است: 1.3/5 (یادداشت جمع آوری شده در نوامبر 2022). با این حال ، نباید فراموش کرد که مشتریان ناراضی بسیار بیشتر احتمال ارسال دارند نظر منفی که مشتریان از نظرات مثبت راضی بودند. بنابراین به طور متوسط ​​بررسی SFR قرمز با موچین انجام می شود و همچنین مهم است که در نظر بگیرید مثبت.

نظرات مثبت قرمز توسط مشتریان SFR

در سایت TrustPilot ، Red by SFR تعداد کمتری جمع نمی کند نظر مثبت 4 ٪ (رقم جمع آوری شده در نوامبر 2022). مشتریان راضی هستند بنابراین تعداد کمی برای ارسال نظرات اینترنتی وجود دارد ، اما هنوز هم وجود دارند.

نظرات مثبت به طور خاص برجسته می شود:

 • در قیمت پایین توسط اپراتور ارائه شده است.
 • سیستم حمایت مالی که به مشتریان اجازه می دهد تا در پیشنهادات خود پس انداز کنند.
 • تعداد زیادی از غده در بسته قرمز ارائه شده است.
 • آنجا سرعت اشتراک، ابونمان.
 • گزینه ساعت متصل.
 • آنجا ثبات اتصال اینترنت.

برخی از مشکلات با آنها. اما بالاخره.

ما با آنها مشکلی نداشتیم. اما در نهایت آنها نسبتاً خوب اطمینان حاصل می کنند ، ما با یک اپراتور دیگر تفاوت ایجاد کردیم. آنها بسیار بهتر هستند که در قرمز باشد ، تکنسین ها مؤثر و جدی هستند و بسیار ارزان تر است. ما SFR خواهیم ماند

TrustPilot Review Helene D – نوامبر 2022 را امضا کرد

فیبر بالا اما.

من فیبر را در خانه گرفتم ، همه چیز خیلی خوب کار می کند و همه چیز ساده بود (قرار ملاقات ، instain. ) از طرف دیگر آزار و اذیت تلفنی واقعاً دردناک است. من معتقدم که این پنجمین بار است که با این باور که می دانم مشتری من از فیبر استفاده می کند ، فراخوانده شده است ، اما در واقع من می خواهم یک بسته موبایل را به من بفروشم.

TrustPilot Review Cristophe B – اکتبر 2022 امضا کرد

در بالا

در بالا! پیشنهادات بی نظیر در بازار در مقایسه با رقابت. مشتری سالها است که من هرگز با آنها مشکلی نداشته ام. حتی اگر بعضی اوقات چند خرابی داشتم ، تماس با سرویس فنی از طریق برنامه سریع بود و آنها همیشه مشکلات من را حل کرده اند. 5 از 5 ستاره.

TrustPilot Review Adama امضا شد – اکتبر 2022

خدمات مشتری چت واکنشی.

خدمات مشتری واکنشی و کارآمد CAT در طی چندین مبادله. انتقال به فیبر خوب پیش رفت. من همچنین از برنامه تلفن همراه خود راضی هستم. قیمت صحیح. من دوست دارم که پیشنهادات بدون تبلیغات باشد ، بنابراین قیمت ثابت. فقط نزولی: هر از گاهی گزینه های پرداخت شده را ارائه می دهند که باید به طور فعال امتناع کنند. یک بار افزایش اجباری بود.

TrustPilot Review امضا PI314 – سپتامبر 2022

نظرات منفی قرمز توسط مشتریان SFR

قرمز با برداشت SFR بسیاری از نظرات منفی در اینترنت. مشتریان ناراضی می خواهند آن را بشناسند و بسیاری از آنها در سایت هایی مانند TrustPilot که اپراتور 95 ٪ بررسی منفی دارد ، ارسال کنند (شکل جمع آوری شده در نوامبر 2022).

این درصد چشمگیر از بررسی های منفی SFR قرمز منفی است در چشم انداز قرار گیرد. اول ، همانطور که قبلاً گفته شد ، مشتریان ناراضی بیشتر از مشتریان راضی هستند که نظرات اینترنتی را ارسال می کنند. سپس ، بیشترین نظرات منفی روی همین نکته متمرکز است: خدمات مشتری. این ویژگی اپراتور است ، خدمات مشتری قرمز کاملاً از بین رفته است ، هیچ مشاور قابل دسترسی از طریق تلفن (یا در مورد برخی استثنائات) یا مغازه ها وجود ندارد.

توجه داشته باشید که برخی از مشتریان نیز از آن شکایت می کنند خدمات مشتری قرمز که آنها انتظارات خود را پیدا نمی کنند.

مشکلی برای تماس با خدمات مشتری

در حال حاضر برای آنها مشترک است ، بسیاری از برش های به موقع وجود دارد که از کار تلویزیون جلوگیری می کند. به جز یک مشاور مجازی که شامل هیچ چیز نیست ، نمی تواند خدمات مشتری را ضمیمه کند. در پایان ما مدیریت می کنیم. من فکر می کنم من اپراتور را به سرعت تغییر می دهم

TrustPilot Review Jerome J – نوامبر 2022 را امضا کرد

بدترین اپراتور.

خدمات مشتری بی فایده و ناخوشایند که حتی در گربه پاسخ نمی دهد. تقریباً کاهش روزانه شبکه ، اشتراک گزینه های غیرقانونی و هرگز دیده نشده و البته بازپرداخت شده ، به آنها می گویید که آنتن آنها کار نمی کند و آنها بعد از یک ماه و 60 ایمیل به شما می گویند که مشکل از آیفون جدید شما نیست بلکه از آن ناشی نمی شود. خود را. بنابراین گران نیست اما کار نمی کند

TrustPilot Review Arthur را امضا کرد – نوامبر 2022

خدمات پس از فروش.

کلیپ های اینترنتی منظم ، و به ویژه خدمات مشتری بی کفایت و ناگوار. حذف به راحتی غیرممکن است. ما مشکل را توضیح می دهیم ، هیچ کس نمی فهمد. بیش از 3 ماه اینترنت ندارم ، به من توصیه می شود که با تلفن هوشمند خود ، به عنوان یک راه حل ، به اشتراک گذاری ارتباط برقرار کنید. فرار.

TrustPilot Review Adrien K – اکتبر 2022 امضا کرد

بررسی های SFR قرمز در مورد شبکه چیست ?

قرمز یک برند کم هزینه است که متعلق به SFR است. بنابراین اپراتور صاحب هیچ آنتن شبکه یا زیرساخت های اینترنتی نیست: Red by SFR Forrows شبکه SFR برای پیشنهادات جعبه قرمز موبایل و قرمز آن.

سمت سیار, در نوامبر 2022 ، شبکه SFR تحت پوشش قرار گرفت:

 • بیش از 16،595 سایت در 5G (3500 مگاهرتز و باند 2100 مگاهرتز).
 • 99.7 ٪ از جمعیت 4G.
 • 77 253 آنتن 4G.
 • 3،700 شهرداری تحت پوشش 5 گرم

سمت اینترنت, در فوریه 2022 ، شبکه SFR داشت:

 • بیشتر از 22 میلیون خانوار واجد شرایط فیبر FTTH و FTTLA با سرعت بسیار بالا.
 • حدود 3.2 میلیون مشترک ADSL/VDSL.

بررسی های Red by SFR ارسال شده توسط مشتریان در شبکه اپراتور مخلوط. این همه در نهایت به کیفیت تاسیسات SFR نزدیک مشتری بستگی دارد.

فرار

ما مشترک در اشتراک ADSL 10 یورو برای زندگی “است اما پس از چند ماه افزایش یافته است. خدمات مشتری غیرقابل دستیابی ، کیفیت خط ناگوار. به طور خلاصه ، من توصیه نمی کنم.

TrustPilot Review Chloé امضا کرد – اوت 2022

بیشتر شبکه صفر.

شبکه عددی در فضای 1 ماه 3 قطع نمی شود و همه افراد آنلاین گوش می دهند که به شما گوش می دهند و واقعاً فاسد می شوند و فرار می کنند

TrustPilot Review امضا شده Azddine S – اوت 2022

شبکه تلفنی فاجعه بار

شبکه تلفنی فاجعه بار. بعد از خدمات فروش زیر هر چیزی که ما را با قایق هدایت می کند. فرار ! بهتر است در هر اپراتور دیگر کمی گرانتر بپردازید !

TrustPilot Review امضا شده Breizh – ژانویه 2022

خدمات مشتری قرمز: مشتریان چه فکر می کنند ?

خدمات مشتری قرمز

قرمز توسط SFR پیشنهادات چندین سرویس به منظور پاسخ به سوالات مشتری:

 • برنامه Red & Me (بخش “راهنما” ، سپس “با ما تماس بگیرید”).
 • منطقه مشتری (بخش “با ما تماس بگیرید”).
 • یک گربه آنلاین از وب سایت قرمز موجود است.
 • سؤالات متداول (اغلب س questions الات).
 • یک انجمن پشتیبانی.
 • مشاوران موجود از شبکه های اجتماعی توییتر و فیس بوک.

از وب سایت خود ، Red در دسترس بودن 500 مشاور خود را برجسته می کند. اپراتور برای دیدار با مشتریان حداکثر 3 دقیقه تعیین می کند. خدمات مشتری قرمز دارای میزان رضایت 87 ٪ طبق نظرسنجی Epsilon 2020.

در سایت هایی مانند TrustPilot ، خدمات مشتری تقسیم قرمز کمی بیشتر. برخی از مشتریان ناراضی مشکلات خود را در رسیدن به اپراتور ، به ویژه از طریق تلفن و به دلایل خوب برجسته می کنند: قرمز خدمات مشتری را از طریق تلفن ارائه نمی دهد. اکثر عقاید هنوز مثبت هستند و پاسخگویی مشاوران قرمز را برجسته می کند.

قیمت بسیار صحیح.

قیمت بسیار صحیح ، بهترین موجود در بازار فیبر ! نقص های کوچک در شبکه ، اما پس از خدمات فروش آسان قابل دسترسی است !

TrustPilot Review Benjamin F – ژانویه 2022 امضا کرد

کامل

من همه این نظرات منفی را نمی فهمم. من 3 سال است که در قرمز هستم و صریحاً حرفی برای گفتن ندارم. پیشنهادات تاپ و سرویس پس از فروش بسیار جوان است. از سرویس بعد از فروش که به تازگی پیشنهاد من را با + Go و ارزان تر تغییر داده است بسیار سپاسگزارم. آنها باعث شدند از پیشنهاد جمعه سیاه بهره مند شوم

TrustPilot Review Marianne B – نوامبر 2021 را امضا کرد

مراقبت از مشتری

در انتظار از 18/01 از تلویزیون Connect TV پرداخت شده ، آنها در همه نقاط ، خدمات ، بسیار بد هستند. ناگفته نماند که سیستم عامل ها . بعد از 3 اپراتور دیگر مدال طلا است.

TrustPilot Review Thierry A – فوریه 2022 را امضا کرد

بررسی های قرمز SFR در مورد قیمت اپراتور چیست؟ ?

قرمز توسط SFR یک برند کم هزینه است. بنابراین او پیشنهاداتی را با ارائه می دهد قیمت های جذاب و بدون تعهد (معتبر در 29 نوامبر 2022). به استثنای تبلیغی ، اپراتور ارائه می دهد:

 • یک برنامه موبایل که قیمت آن متفاوت است بین 5 € در ماه و 20 € در ماه.
 • فیبر و THD از 19 یورو در ماه به مدت 12 ماه و سپس 29 یورو در ماه.
 • ADSL از 19 یورو در ماه.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پیشنهادات جعبه قرمز موبایل و قرمز ، به پایان این مقاله بروید.

به طور کلی ، نظرات قرمز به قیمت های شارژ شده توسط Red توسط SFR تبریک می گویم. با این حال ، وجود دارد مشتریان ناراضی پیرویافزایش قیمت در اوایل سال 2021 رخ داده است.

تجربه عالی

خدمات کامل پس از فروش از طریق توییتر. بسیار پاسخگو ! شبکه های با کیفیت بسیار خوب و قیمت های بی نظیر برای خدمات ارائه شده. من بعد از چندین سال تجربه با شبکه های تلفن همراه آنها توصیه می کنم. برنامه iOS نیز به خوبی انجام شده است. به طور خلاصه ، هیچ چیز برای شکایت.

TrustPilot Review امضا شده Axel – ژوئن 2020

تغییر بسته بدون رضایت مشتری

افزایش قیمت زیاد ! (. ) بسیاری از مشتریان از کمتر از 10 گیگابایت استفاده می کنند و ما 60 گیگابایت را قرار می دهیم ، هیچ چیز برای موم. و البته آنها اشتراک 30 ٪ را افزایش می دهند. (. )

TrustPilot Review Dan – مارس 2021 امضا کرد

بررسی SFR Red: بررسی مشتری در مورد پیشنهادات

Box Red SFR توجه: مشتریان درباره پیشنهادات اینترنت چه فکر می کنند ?

جدای ازافزایش قیمت پیشنهادات جعبه قرمز که در اوایل سال 2021 اتفاق افتاد که منجر به نظرات منفی زیادی شد ، به نظر می رسد اکثر مشتریان Red Box از خدمات اینترنتی اپراتور خوشحال هستند.

مشتریان رضایت بخش کارآیی تجهیزات جعبه قرمز را برجسته می کنند و جریان. مشتریان ناراضی ، کمتر ، از بی ثباتی اتصال به اینترنت خود پشیمان هستند.

تجربه عالی با Red توسط SFR !

تجربه عالی با RED توسط SFR ، اتصال فیبر (انجام شده توسط SFR ، به نظر می رسد که شما مشتری SFR هستید) ، مواد یکسان با شرکت های مادر (جعبه). دو تفاوت: قیمت (فوق العاده ارزان) ، خدمات مشتری فقط توسط گربه (برای من اشکال نیست زیرا بسیار پاسخگو است) و به شما اجازه می دهد تا در صورت وعده یک شواهد کتبی داشته باشم !. با تشکر از شما Red توسط SFR .

TrustPilot Review Julliand را امضا کرد – سپتامبر 2020

تقریبا عالی

ADSL SFR Red بسیار خوب کار می کند. 12Mbps در منطقه من با تأخیر کم. فعال سازی سریع در چند روز و کارکنان دلپذیر از طریق تلفن + قیمت پایین بدون افزایش ، برخلاف رقابت. فقط نزولی ، جعبه تلویزیون با جعبه اینترنت در WPS سازگار نیست و ما نمی توانیم به صورت دستی پیکربندی کنیم. اما چرا این انتخاب ? بنابراین من مجبور به خرید CPL هستم.

TrustPilot Review Greg – نوامبر 2020 را امضا کرد

بسته نظر قرمز: مشتریان درباره برنامه های تلفن همراه چه فکر می کنند ?

مانند پیشنهادات اینترنتی ، بسیاری از مشتریان هستند از افزایش قیمت ناراضی است پیشنهادات موبایل قرمز در اوایل سال 2021. جدا از این مورد ، بیشتر مشتریان موبایل قرمز هستند از بسته آنها راضی است, و به خصوص تعداد گیگای موجود در پیشنهادات.

از همه عقاید منفی شگفت زده شد !

(. ) قرمز ممکن است کامل نباشد ، اما همه چیز برای من می چرخد. من بیش از 18 ماه فیبر و موبایل را در خانه مشترک کرده ام. هرگز مشکل سطح موبایل نداشته ام (ناگهان ، من یک بسته موبایل را در خانه نیز برای پسرم مشترک کردم). (. )

TrustPilot Review Michette – آوریل 2021 امضا کرد

سارق

قرمز بسته موبایل من را بدون توافق من بدون امکان بازگشت تغییر داد. بگویید در هنگام تغییر جعبه هزینه های خاتمه را بازپرداخت کنید اما داشتن کوپن برای ارسال سند غیرممکن است. بدون خدمات مشتری

TrustPilot Review Bonnardel امضا کرد – مارس 2021

چگونه توسط SFR در رابطه با رقابت و SFR قرار دارد ?

Red by SFR یک مارک کم هزینه است که توسط SFR راه اندازی شده است. بنابراین یکی از اهداف اپراتور این است که خود را از شرکت مادر خود متمایز کنید. برای انجام این کار ، قرمز برجسته می کند قیمت پایین از پیشنهادات او و عدم تعهد. در مقایسه با رقابت ، RED همچنین پاکت نامه های بسیار قابل توجهی از داده های تلفن همراه را ارائه می دهد.

یکی دیگر از دارایی های اپراتور اوست سیستم حمایت مالی. هر مشتری قرمز موبایل یا جعبه قرمز می تواند از مشتری قرمز جدید حمایت مالی کند. این می تواند تا 15 یورو صرفه جویی کند. Godson همچنین می تواند در هنگام عضویت در موازی تا 15 یورو پیروز شود.

سرانجام ، قرمز توسط SFR از کیفیت شبکه SFR و یک برنامه کارآمد موبایل: برنامه Red & ME.

جدول خلاصه جعبه SFR قرمز و پیشنهادات موبایل

پیشنهادات جعبه قرمز

در زیر پیدا کنید جدول جمع بندی پیشنهادات جعبه قرمز.

پیشنهادات موبایل قرمز

در زیر پیدا کنید جدول جمع بندی گزینه های احتمالی با بسته قرمز.

بررسی قرمز توسط SFR (2023): آنچه باید در مورد بسته های قرمز شناخته شود ? کلوپ

شرکت تابعه کم هزینه از اپراتور SFR ، Red برای رقابت با موبایل به طور مؤثرتر در بازار موبایل Planson بدون تعهد ایجاد شده است. و او به لطف پیشنهادات انعطاف پذیر و بسیار قابل تنظیم خود ، چه در کنار بسته های قرمز یا جعبه قرمز اینترنتی آن. بدون فراموش کردن قیمت های جذاب آن ، با تبلیغات منظم و زندگی ، بدون افزایش قیمت پس از یک سال !

 • بسته های 4G بدون تعهد و بدون قیمت که بعد از یک سال دو برابر می شود
 • امکان اضافه کردن گزینه های بسیاری در وصیت نامه
 • پیشنهادات بدون مدت زمان
 • پوشش عالی شبکه در فرانسه
 • همیشه 10 یورو هزینه سیم کارت
 • هزینه بیش از داده ها: 2 یورو برای 1 گیگابایت (چهار حداکثر شارژ در ماه)
 • Red by SFR: نظر باشگاه
 • چه فکر می کنید Red توسط SFR Mobile پیشنهادات ?
 • قرمز توسط شبکه موبایل SFR چیست ?
 • جعبه و فیبر: با جعبه های SFR و فیبر چه فکر کنید ?
 • خدمات مشتری: آیا می توانیم به خدمات پس از فروش SFR به RED اعتماد کنیم ?
 • بررسی قرمز توسط SFR: پاسخ به تمام سوالات شما

Red by SFR: نظر باشگاه

با ارائه یک بسته واحد با گزینه های مدولار ، Red by SFR ضربه بزرگی را در Anthill of Operators تلفن همراه وارد می کند.

بنابراین ، اپراتور دوم فرانسه از این رقابت خارج می شود ، حتی پیاده را با موبایل رایگان که هنوز برای مدت طولانی در نظر گرفته می شود به عنوان پرخاشگرترین لوط در نظر گرفته می شود. با ترکیب “دیجیتال” و سفارشی سازی بیش از حد ، قرمز توسط SFR موارد ضروری را فراموش نمی کند: ارائه خدمات با کیفیت به کاربران خود. شرکت تابعه کم هزینه از FAI تا Carré قرمز از بنابراین از پوشش عالی شبکه و سرعت 4G بالا در سراسر قلمرو ملی و همچنین خارج از کشور بهره می برد.

ممکن است کسی فکر کند که کمبود پیشنهاد برای کمتر از ده یورو ، ترمز در گسترش قرمز توسط SFR است. اینگونه نیست. اگر اپراتور دیگر قیمتی را به اندازه گذشته ارائه ندهد ، استراتژی بازاریابی آن به ویژه با تبلیغات منظم با تمرکز بر روی بسته های داده نامحدود قابل توجه است.

قرمز توسط SFR از این رو یک رقیب جدی برای سایر اپراتورها است کم هزینه. رویکرد بسیار پرخاشگرانه وی در مورد پاکت نامه ها و قیمت های وی به او اجازه می دهد تا افراد بیشتری را در برابر خود جذب کند. ناگفته نماند که اپراتور همچنین دارای یک شبکه محکم به اعتبار خود است که به عنوان دوم در فرانسه درست در پشت نارنجی طبقه بندی شده است.

اگر برای شما یک بسته باید در حالی که مقرون به صرفه باقی مانده است سازگار باشد ، شکی نیست که Red توسط SFR اپراتور تلفن همراه مورد نیاز شما است !

چه فکر می کنید Red توسط SFR Mobile پیشنهادات ?

انکار آن دشوار است ، قرمز توسط SFR یک مارک بسیار جذاب با مفهوم بسته à la carte و قیمت های شکسته آن تقریباً در تمام طول سال است. اما در جنگ که بین چهار اپراتور بزرگ فرانسوی طلوع می کند ، استدلال های دیگری را می طلبد. در اینجا برخی از نقاط قوت برجسته شده توسط شرکت تابعه آورده شده است کم هزینه از SFR.

یک پیشنهاد بدون تعهد و بسیار مدولار

امروزه ، که مایل است 12 یا 24 ماه با همان اپراتور درگیر شود ? نه مادربزرگ. قرمز توسط SFR این را درک کرد و بنابراین بسته ای با تعهد ارائه نمی دهد. شما آزاد هستید که به محض اینکه می خواهید به اپراتور دیگری بروید ، چه دو هفته پس از اشتراک یا چند سال بعد.

ما همچنین این احساس آزادی را در مدولار ارائه شده توسط بسته قرمز می یابیم. هیچ رقیبی گزینه هایی را که در SFR ارائه شده است ارائه نمی دهد. با تشکر از دسترسی ساده از طریقبرنامه Red & Me, فقط چند ثانیه طول می کشد تا یک گزینه جدید را انتخاب کنید یا پاکت داده خود را تغییر دهید. با تمرکز روی این مدولار بودن ، این برند بیشتر و بیشتر مشتریان را به خود جلب می کند.

چه فکر می کنید 5 گرم قرمز توسط SFR ?

5G هنوز در فرانسه مستقر است و در بیش از 2000 شهرداری در دسترس است. قرمز توسط SFR این انتخاب را برای موقعیت خود در این باند فراهم کرد تا حداکثر سرعت نظری 1 گیگابایت در ثانیه را در قلب آگیلومرهای بوردو ، مارسی ، Aix-en-Provence ، Montpellier ، Nantes ، Nice یا Paris ارائه دهد. توجه داشته باشید که برخی از شهرداری ها افتتاح تجاری شهرداری خود را به تأخیر می اندازند ، اگرچه این شبکه در جای خود قرار دارد و توسط SFR توسط قرمز پوشانده شده است.

اپراتور در مواجهه با این استقرار کمی آهسته کم هزینه تصمیم به ارائه سرعت 5G فقط به مشتریان با حداکثر پاکت داده خود ، یعنی 130 گیگابایت. بنابراین ، قرمز توسط SFR می تواند بزرگترین مصرف کنندگان داده های تلفن همراه را برآورده کند ، که ناوبری اینترنتی حتی در زمان بارگذاری صفحات کاهش یافته نیز روان تر خواهد بود. به عنوان مثال ، بارگیری یک فیلم HD در حدود 5 گیگابایت فقط 2 دقیقه طول خواهد کشید ، در مقابل تقریباً 17 دقیقه با شبکه 4G.

قرمز توسط شبکه موبایل SFR چیست ?

قرمز توسط شبکه موبایل 4G SFR

پوشش موبایل عالی 3G و 4G در فرانسه

داشتن گزینه های زیادی و دستکاری بسته خود همانطور که می خواهید خوب است. اما لذت بردن از یک پوشش بهینه مهم نیست که در کجا زندگی می کنیم بهتر است. به همین دلیل ، قرمز به زیرساخت های شبکه جامد SFR متکی است که هیچ کس غیر از اپراتور دوم فرانسوی در پشت نارنجی نیست.

کل قلمرو فرانسه توسط آنتن های 4G و 4G+یا حداقل توسط 3G پوشانده شده است. شعبه های این شرکت از این طریق نیازهای 4G و 4G+ از 98.7 ٪ از جمعیت را پوشش می دهد ، که اپراتور قرمز را با توجه به فشار سنج ZD NET در موقعیت اول قرار می دهد. برای 3G ، SFR پوشش 99 ٪ را ارائه می دهد.

پیشنهاد کم هزینه بنابراین قرمز از یک زیرساخت بسیار محکم بهره می برد. مگر اینکه در یک منطقه بسیار دورافتاده در حومه شهر یا کوهستان اقامت داشته باشید ، بنابراین شبکه را در هر شرایطی کاملاً ضبط خواهید کرد. یک مزیت بزرگ در برابر سایر اپراتورهای کم چاه یا MVNO هایی که برای ارائه خدمات بین اپراتورها دست و پنجه نرم می کنند.

5G RED توسط پوشش SFR چیست؟ ?

همانطور که در بالا دیدیم ، قرمز از زیرساخت SFR استفاده می کند ، که کسی نیست جز اپراتور فرانسوی دوم. بسیار قابل اعتماد و ایمن ، این شبکه نه تنها کل قلمرو را در 3G و 4G پوشش می دهد ، بلکه سطح بالایی از عملکرد را برای تماس ها و همچنین پیام کوتاه/MMS تضمین می کند. بنابراین پوشش GSM به 99.6 ٪ از جمعیت فرانسه گسترش می یابد.

پوشش خوب اروپایی و جهانی به لطف شبکه Vodafone

بازی بد کلمه ای را که دنبال خواهد شد ببخش ، اما SFR در هنگام صحبت از پتو به سمت او دریغ نمی کند. پوشش شبکه. برای اطمینان از پیش بینی خود در رقبای خود ، اپراتور فرانسوی به همکاری با Vodafone متکی است. شما می توانید هنگام سفر به اروپا ، بدون نیاز به پرداخت مکمل ، از بسته خود به روشی کلاسیک استفاده کنید. تماس ها ، پیام ها و داده های 4G بنابراین تا زمانی که در محدوده پاکت خود بمانید ، چیزی بیش از حد معمول برای شما هزینه نخواهد کرد.

مشتریانی که به Globe de Lanst سفر می کنند ، می توانند از بسیاری از بسته های اقامت ویژه در بسیاری از مناطق جهان مانند آسیا ، ایالات متحده یا حتی خاورمیانه لذت ببرند. این بسته ها شامل موارد ضروری برای برقراری ارتباط به راحتی در خارج از کشور است.

جعبه و فیبر: با جعبه های SFR و فیبر چه فکر کنید ?

جعبه اینترنت Red by SFR چیست ?

اپراتور با جعبه قرمز بدون اتصال ، اپراتور کم هزینه تجربه کاملی را از طریق یک رابط کاربری آسان و بصری در کلیه دستگاه های خانگی ، اعم از تلفن های هوشمند ، تبلت یا رایانه ارائه می دهد. البته ، پیشنهاد Red by SFR امکان دسترسی به اینترنت سیمی و همچنین Wi-Fi را فراهم می کند ، اما همچنین دسترسی به یک فضای ذخیره سازی آنلاین بزرگ 10 گیگابایت یا بیشتر برای همان قیمت در طول تبلیغات مختلف اپراتور در سراسر کشور را باز می کند امسال.

از طرف تلفن ، جعبه قرمز اجازه می دهد تا تماس های نامحدودی برای رفع مشکل در سرزمین اصلی فرانسه و دام تام و همچنین بیش از 100 کشور جهان انجام شود. یک گزینه پرداخت شده ، اما به طور مرتب رایگان ، همچنین اجازه تماس های نامحدود به موبایل ها را می دهد. با همان روحیه اشتراک تلفن همراه قابل تنظیم خود ، جعبه قرمز امکان امتناع از رمزگشایی تلویزیون را ارائه می دهد ، که همه FAI انجام نمی دهند. با این حال ، Red توسط SFR هنوز هم از طریق برنامه تلفن همراه Red TV و سایت تلویزیونی ، دسترسی به 35 کانال تلویزیونی و 8 ساعت ضبط ، حتی بدون رمزگشایی را ارائه می دهد.SFR.FR اختصاص داده شده.

چه چیزی را باید با پیشنهادات SFR فیبر فکر کنید ?

در فرانسه ، تعداد مسکن واجد شرایط برای سرعت بسیار زیاد SFR 24.6 میلیون است. و شهرهای برتر که این پیشنهادات در دسترس است پاریس ، مارسی ، نانت ، لیون ، لیل و بوردو است. در میان سه فناوری مختلف که عملکرد سرعت بسیار بالایی را فراهم می کند ، فیبر نوری SFR را پیدا می کنیم ، تا 50 برابر سریعتر از ADSL.

بنابراین امکان دستیابی به حداکثر سرعت بارگیری (یا سرعت رو به پایین) 1 گیگابایت در ثانیه امکان پذیر است. در مقابل ، مبلغ می تواند به 500 مگابیت در ثانیه برسد. به طور خلاصه ، رهبر فرانسوی با سرعت بسیار بالا با کابل ، دسترسی سریع و روان به اینترنت را تضمین می کند.

و این ، حتی با دستگاه های تلفن همراه شما ، از آنجا که فیبر قرمز توسط SFR ، به عنوان یک گزینه ، با دسترسی Wi-Fi 6 همراه است که سه برابر قدرتمندتر است و به شما امکان می دهد 2 گیگابایت در ثانیه بارگیری و 500 مگابیت در هر دوم بارگذاری. چه چیزی حتی از فیلم های مورد علاقه و پخش سریال های مورد علاقه خود نیز سود بیشتری کسب کنید ، بدون اینکه بسته موبایل خود را مصرف کنید.

خدمات مشتری: آیا می توانیم به خدمات پس از فروش SFR به RED اعتماد کنیم ?

انتقال به سرویس بعد از فروش اغلب ترس آزمایشی توسط بسیاری از کاربران است. باید اعتراف کرد که برخورد با سرورهای خودکار اغلب سنگین و بسیار خاموش نیست. Red by SFR خوشبختانه راه های بسیاری برای جلوگیری از این دوره مانع تنظیم می کند.

یک سرویس مشتری دیجیتال در دسترس 24/7

با وجود تجربه محکم و زیرساخت هایی با پیاز کوچک ، همیشه یک حادثه می تواند رخ دهد. در این حالت ، این مهم است که بتوانید به سرعت خدمات مشتری را ضمیمه کنید. Red by SFR روش های مختلفی را برای حل و فصل نگرانی های خود در اسرع وقت یا به سادگی به سوالات خود در اختیار شما قرار می دهد.

اولین مورد ، سؤالات متداول بزرگ و پر از سؤالات اصلی است که می توانید از خود بپرسید ، از عملکرد ساده خط شما گرفته تا حل مشکلات خارق العاده تر. اگر نمی توانید پاسخ مناسبی پیدا کنید ، پس توسط SFR یک انجمن را در اختیار شما قرار می دهد. این باعث می شود مشتریان این برند با مشاوران در تماس باشند. سؤال و پاسخ برای همه قابل دسترسی است ، که به شما امکان می دهد از تجربیات همه استفاده کنید.

مثل بسیاری از مارک ها کم هزینه رقبا ، قرمز نیز برای تسهیل تماس به دیجیتال متکی است. از این رو تیم های این برند از طریق توییتر و فیس بوک می توانند به 24/7 برسند ، بلکه توسط CAT نیز به دست می آیند. بنابراین خدمات مشتری از طریق وسیله ارتباط مورد علاقه شما به راحتی قابل دسترسی است !

چگونه می توان با RED توسط SFR خدمات مشتری ارتباط برقرار کرد ?

برای ادامه ، می توانید با انجمن SFR به رهبری متخصصان برند با Red By Red مشورت کنید. نگرانی های زیادی به طور روزانه در آنجا حل می شود و این مکان را به مکانی اساسی برای فراتر از نمایشگاه کلاسیک تبدیل می کند.

اگر علیرغم این ، پاسخی برای مشکل خود ندارید ، به لطف گربه ای که در برنامه Red & Me یکپارچه شده است ، می توانید به خدمات مشتری برسید. شبکه های اجتماعی ، در دسترس 24/7 ، همچنین یک روش خوب برای حل و فصل بیشترین نگرانی ها هستند. با انجام خدمات دیجیتالی ، باید در بیشتر موارد سردرد سرورهای خودکار خود را نجات دهید.

اگر می خواهید با جزئیات بیشتری بدانید که چگونه این کار را انجام دهید ، ما در طی این فرآیند در مقاله اختصاصی ما “نحوه تماس با RED توسط خدمات مشتری SFR” از شما پشتیبانی می کنیم.

نحوه دستیابی به خدمات مشتری SFR از طریق تلفن ?

Red by SFR یک سرویس کمک دیجیتال جامد تنظیم می کند. بنابراین ، دومی مورد علاقه قرار می گیرد ، مشاورانی که می توانند تمام هفته از ساعت 9 صبح تا 7 بعد از ظهر توسط گربه به شما پاسخ دهند.

اگر علی رغم همه چیز ، هیچ پاسخی برای سؤالات خود پیدا نمی کنید – که به نظر می رسد بسیار غیرممکن است – می توانید با شماره 0 809 400 243 با خدمات مشتری تماس بگیرید. این شماره تلفن فقط به نظارت بر سفارش موبایل شما اختصاص یافته است. این تنها ظرف دو ماه پس از ثبت نام شما کار خواهد کرد.

بررسی قرمز توسط SFR: پاسخ به تمام سوالات شما

چه 4G ، 3G و 2G برای قرمز توسط SFR جریان می یابد ?

با بهره گیری از دومین شبکه تلفنی بزرگ در فرانسه ، Red اجراهای عالی را در سراسر قلمرو ملی ارائه می دهد. مقاله ما با این وجود جریان های مختلفی را که در 2G ، 3G و 4G در RED توسط SFR ارائه می شود به شما می دهد.

پوشش تلفن SFR در فرانسه قرمز است ?

با بیش از 98 ٪ از جمعیت تحت پوشش ، SFR به عنوان دومین اپراتور تلفن همراه در فرانسه قرار می گیرد. ما تمام جزئیات موجود در پرونده خود را به شما می دهیم “پوشش تلفن SFR در فرانسه ارزش قرمز چیست ? »».

نحوه خاتمه دادن قرمز آن توسط SFR ?

آیا به تغییری در منظر نیاز دارید ? قرمز مانند بسیاری از رقبای خود ، بسته های غیر اتصال دهنده متحرک را ارائه می دهد. راهنمای ما را دنبال کنید تا دریابید که چگونه به راحتی بسته SFR قرمز خود را به راحتی خاتمه دهید و به رقابت بروید.

نحوه فعال کردن قرمز خود توسط SFR سیم کارت ?

این همان است ، سیم کارت کاملاً جدید شما وارد شده است. با تشکر از آموزش ما ، خواهید دید که چگونه می توانید قرمز خود را توسط SFR سیم کارت از سایت Red یا برنامه تلفن هوشمند Red & Me فعال کنید.

چگونه Rio Red خود را با کد SFR بازیابی کنیم ?

شما می خواهید اپراتور را تغییر دهید اما بدون تغییر شماره تلفن فعلی خود ? به لطف دستگاه ریو امکان پذیر است. مقاله ما “چگونه می توان کد ریو خود را در Red Bu SFR بازیابی کرد ? »روشی را برای به دست آوردن کدی که امکان حمل شماره را فراهم می کند به شما می دهد.

نحوه مهاجرت از SFR به قرمز توسط SFR ?

به عنوان مشتری SFR ، ممکن است شما بخواهید به بسته مدولار ارائه شده توسط Red بروید. مراحل ساده شده و توضیح کاملی در آموزش ما برای مهاجرت از SFR به RED توسط SFR پیدا می کنند.

چگونه می توان توسط منطقه مشتری SFR به RED خود متصل شد و حساب خود را مدیریت کرد ?

قرمز توسط SFR همه چیز را در دیجیتال قرار می دهد. در این منظر از 100 ٪ تخریب شده ، فضای شخصی شما مرکز عصبی برای مدیریت حساب شما خواهد بود. مقاله ما “نحوه اتصال به منطقه مشتری قرمز و مدیریت حساب خود ? »تمام رشته ها را برای اتصال و مدیریت حساب خود از طریق اینترنت به شما می دهد.

نحوه پیکربندی دستگاه پاسخگویی قرمز توسط SFR ?

آیا می دانید که ماشین پاسخ دهنده توسط SFR قابل تنظیم است طولانی و گسترده است ? از پیام پذیرش گرفته تا گزینه های مختلف پیشرفته تر ، ما تمام نکاتی را به شما ارائه می دهیم تا از دستگاه پاسخگویی SFR خود در راهنمای ما نهایت استفاده را ببرید “نحوه پیکربندی دستگاه پاسخ دهنده آن توسط SFR ? »».

نحوه پیکربندی APN RED توسط SFR در تلفن هوشمند آن ?

اگر در بیشتر موارد ، تلفن هوشمند شما می داند که چگونه تمام پارامترهای نقطه دسترسی نام را مدیریت کند ، اتفاق می افتد که باید به صورت دستی تنظیم شود. بدون پیکربندی مناسب ، شما قادر به استفاده از MMS یا حتی 4G نخواهید بود. ما در آموزش پیکربندی خود به شما می گوییم نحوه پیکربندی APN RED توسط SFR در تلفن هوشمند آن.

نحوه باز کردن قفل تلفن هوشمند در RED توسط SFR ?

شما یک تلفن هوشمند را از قرمز خریداری کرده اید ، اما توسط اپراتور مسدود شده است ? مشکلی نیست ، مقاله ما تمام کلیدهای لازم برای درک نحوه باز کردن قفل تلفن هوشمند در Red توسط SFR را به شما می دهد.

نحوه فعال کردن تماس های Wi-Fi در Red توسط SFR ?

4G عبور نمی کند ? شما به یک شبکه Wi-Fi دسترسی دارید ? بنابراین می توانید تماس برقرار کنید ، به وب گشت و گذار کنید و پیام های متنی ارسال کنید که گویی هیچ اتفاقی نیفتاده است. در آموزش فداکار ما ، ما به شما می گوییم چگونه می توانید تماس های Wi-Fi را در Red توسط SFR فعال کنید.

نحوه فعال کردن انتقال تماس به RED توسط SFR ?

بسته به نیاز شما ، ممکن است در آینده به شما آورده شود تا بخواهید تماس های تلفن همراه خود را به تلفن دیگری منتقل کنید یا برعکس. این گزینه بسیار ساده برای مدیریت انتقال تماس در مقاله ما “چگونه می توان انتقال تماس را به RED توسط SFR فعال کرد ? »».

چگونه برنامه حمایت مالی SFR توسط SFR کار می کند ?

حمایت مالی روش دیگری برای پس انداز بزرگ است ، زیرا ما در مورد چندین ماه بسته رایگان صحبت می کنیم. قرمز توسط SFR DAME ، علاوه بر این ، پیاده روی رقبای خود در این زمینه از آنجا که این تنها یکی از تنها کسانی است که محدودیتی را برای تعداد خدایی که می توانید از آن حمایت کنید ، تعیین نمی کند.

عمل بسیار ساده است. هنگام عضویت در بسته بندی SFR در یک موبایل یا جعبه قرمز ، یک کد اسپانسر دریافت خواهید کرد تا به دوستان و خانواده خود منتقل شود. هنگامی که یک خدای با اپراتور ثبت نام می کند ، او فقط باید وقتی از وی خواسته شود این کد را وارد کند. به محض تأیید اشتراک وی ، او از یک ماه رایگان بهره مند می شود ، درست مثل شما به عنوان یک اسپانسر.

با این حال مراقب باشید: حتی اگر تعداد خدایان نامحدود باشد ، باید برخی از شرایط رعایت شود. اول از همه ، Godson در سه ماه گذشته نباید اشتراک فعال در Red توسط SFR داشته باشد. دوم ، کد حمایت مالی فقط به مدت سه ماه از لحظه ارسال آن به یک خدای معتبر است. و سرانجام ، باید بدانید که این پیشنهاد فقط یک بار در هر گدون معتبر است.

یکی از عزیزان شما علاقه مند به رفتن به قرمز توسط SFR است ? ما با جزئیات بیشتری برای شما توضیح می دهیم ، در آموزش اختصاصی ما ، چگونه می توان از شخصی در Red توسط SFR حمایت مالی کرد !

بسته قرمز توسط SFR: بهترین پیشنهادات بدون تعهد

رد با استراتژی فتح خود و سیاست بسیار تهاجمی قیمت ، رد توانسته است پیشنهاد خود را به یکی از قابل فهم ترین و رقابتی ترین بازار در بازار تبدیل کند. از نظر ما ، بسته غیر اتصال آن بهترین سازش بین قیمت و عملکرد را ارائه می دهد. تبلیغات متعدد که کمپین های قرمز را سوراخ می کنند ، واقعاً فرصت های خوبی برای تغییر بسته های خود هستند.

 • بسته های 4G بدون تعهد و بدون قیمت که بعد از یک سال دو برابر می شود
 • امکان اضافه کردن گزینه های بسیاری در وصیت نامه
 • پیشنهادات بدون مدت زمان
 • پوشش عالی شبکه در فرانسه
 • همیشه 10 یورو هزینه سیم کارت
 • هزینه بیش از داده ها: 2 یورو برای 1 گیگابایت (چهار حداکثر شارژ در ماه)
 • بسته های 4G بدون تعهد و بدون قیمت که بعد از یک سال دو برابر می شود
 • امکان اضافه کردن گزینه های بسیاری در وصیت نامه
 • پیشنهادات بدون مدت زمان
 • پوشش عالی شبکه در فرانسه
 • همیشه 10 یورو هزینه سیم کارت
 • هزینه بیش از داده ها: 2 یورو برای 1 گیگابایت (چهار حداکثر شارژ در ماه)

نظرات ما در مورد سایر اپراتورها:

 • نظر ما در مورد اپراتور B & You
 • نظر ما در مورد اپراتور Bouygues Telecom
 • نظر ما در مورد اپراتور Cdiscount Mobile
 • نظر ما در مورد اپراتور رایگان
 • نظر ما در مورد اپراتور La Poste Mobile
 • نظر ما در مورد اپراتور NRJ Mobile
 • نظر ما در مورد اپراتور نارنجی
 • نظر ما در مورد اپراتور prixtel
 • نظر ما در مورد اپراتور SFR
 • نظر ما در مورد اپراتور SOSH
 • نظر ما در مورد اپراتور موبایل SYMA

خیلی نزدیک به کنسول های بازی های ویدیویی و بسیار مشروط به امواج اسباب بازی های پیشرفته ، من اشتیاق به این مناطق ایجاد کردم که باعث می شود خشونت آمیز / پریشان / افسردگی / بررسی شود.

خیلی نزدیک به کنسول های بازی های ویدیویی و بسیار مشروط به امواج اسباب بازی های پیشرفته ، اشتیاق به این مناطق ایجاد کردم که باعث می شود خشونت / پریشان / افسردگی باشد / صفت را کافی بررسی کند یا یک جدید اضافه کند. من گربه ها ، هری پاتر را دوست دارم و فکر می کنم ارباب حلقه ها ، بهتر از جنگ ستارگان است. من فرض می کنم ، و حتی از گفتن آن نمی ترسم !

این مقاله حاوی پیوندهای وابستگی است ، به این معنی که می توان کمیسیون را به Clubic اهدا کرد. قیمت های ذکر شده احتمالاً در حال تحول هستند.
منشور قابل اعتماد را بخوانید

 • استقلال
 • شفافیت
 • تجربه و تخصص

تیم Clubic صدها محصول را انتخاب و آزمایش می کند که متداول ترین کاربردها را برآورده می کند بهترین قیمت / قیمت ممکن.

آخرین راهنماهای خرید بسته های موبایل

آخرین نظرات

بررسی های Boursobank (Boursorama): آیا هنوز هم بهترین بانک آنلاین در سال 2023 است ?

بررسی های Wix (تست 2023): کاملترین سرویس برای ایجاد وب سایت شما

بررسی بانک نارنجی: ارزش بانک آنلاین که به BNP Paribas می پیوندد چقدر است ?

CleanMymac X Review: آیا این بهترین نرم افزار تمیز کننده برای Mac است ?

بررسی PCLOUD (تست 2023): تست کامل ذخیره سازی آنلاین سوئیس ما

به جامعه باشگاه بپیوندید

به جامعه علاقه مندان به فن آوری های جدید بپیوندید. بیا و اشتیاق خود را به اشتراک بگذارید و اخبار را با اعضای ما که به یکدیگر کمک می کنند و روزانه تخصص خود را به اشتراک می گذارند ، بحث کنید.

نظرات (23)

صبح بخیر.
مراقب سردرگمی بسته های موبایل قرمز برای زندگی باشید ، که به تازگی 60 ٪ و بدون انتخاب دیگری از آن استفاده کرده اند: یا بپذیرید یا ترک کنید ! (در 01/01/2021)
آنها ظاهراً مرسوم هستند زیرا. برای واکنش با دادخواستهای موجود در وب مشورت کنید
بنابراین توصیه نمی شود

SFR متخصصان غیرقانونی هستند بدون اینکه بگویند اشتراک به شما مکمل ها را می پردازند ، گزینه های غیرقانونی را اضافه می کنند. آنها آن را به طور مرتب تمرین می کنند تا انجمن ها فرار کنند.

در واقع کلاهبرداری ها رایج و به خوبی تسلط دارند. آنها به استاد رفتند تا بدون اینکه در مورد آن بگویند بیشتر به شما بپردازند!

من در SFR بودم و کاملاً با نظرات در مورد این واقعیت موافقم که SFR فقط فکر می کند این مشتریان را فریب دهد
بسته های افزایش یافته بدون اطلاع مشتری ، خدمات مشتری به مشترکان و شبکه های غای !!)

کم و بیش یک سال از من در خانه هستم ، موبایل و اینترنت (فیبر برای هفته های QQ) ، و من چیزی برای شکایت ندارم ، هیچ نگرانی برای پوشش ، خدمات مشتری که توسط گربه قابل دسترسی است ، حتی می توانیم بخواهیم از طریق تلفن خود یادآوری کنید ، که تقریباً فوری است.

من 4 سال با آنها بوده ام … پوشش خوب است ، در فرانسه و اروپا بسیار خوب کار می کند.
من فقط از 60 گیگابایت/13 € در 5/5 گیگابایت تغییر کردم … این برای من مناسب است.

من از پایان سال 2019 ، هنگامی که آنها برنامه های جمعه سیاه را منتشر کردند ، در Red بوده ام.
من 100 گیگابایت در هر ماه داده با 12 یورو در هر ماه دارم.
از آنجا که من در اروپا خانواده ای دارم ، و همچنین به این ترتیب که من را از طریق پیام کوتاه/MMS به دوستانی که به طور خلاصه در خارج از فرانسه در اروپا حضور دارند ، از بسته بندی خارج نمی کنم ، من این گزینه را به 1 € برای پیام کوتاه/MMS نامحدود در اروپا اضافه کردم.
به علاوه لیست قرمز رایگان ، من یک بسته خوب با قیمت 13 یورو در هر ماه دارم.
و از بسته های فعلی ارزان تر است ، معامله بسیار خوبی برای من است !!

یوهان ، ادعای مقاله “اپراتور با این وجود موفقیت خود را حفظ می کند ، یعنی قیمتی که افزایش نمی یابد ، حتی اگر از یک تبلیغ محدود بهره مند شوید. “دروغ است.
مانند سایرین که قبلاً تحت آن قرار گرفته ایم ، + 60 ٪ بسته موبایل ‹برای زندگی› در ازای 30 گیگابایت داده هایی که من هیچ ارتباطی با 30 گیگابایت قبلی و 30 ٪ در سال در بسته باند پهن ندارم ، در 01/01/2021 رد نشده است. در سالهای اخیر (در حالی که مودم ارائه شده اجازه جریان اعلام شده را نمی دهد) ، تنها آخرین افزایش رد شد.

سلام,
جمله من ممکن است ضعیف شده باشد ، من باید توضیح می دادم که قیمت پس از سال اول افزایش نمی یابد. که مانع از افزایش عملگر در هنگام تمایل او پس از این دوره نمی شود. من خودم قیمت را در ابتدای سال پرداخت کردم. متأسفانه قانونی است و همه اپراتورها حق دارند چنین شیوه هایی را انجام دهند.

چگونه می توانید با SFR 9 و SOSH 8 به قرمز توجه کنید.
هیچ عینیتی در مورد این اندازه گیری ها وجود ندارد ، من می خواهم معیارهای رتبه بندی شما را بدانم زیرا کافی است که به انجمن ها نگاه کنید تا در مورد کیفیت خدمات قضاوت کنید.
برای تجربه شخصی من در همراهم ، چندین SFR لعنتی به دلیل نگرانی های مختلف برای پیوستن به رایگان و Bouygues.
بنابراین معیارهای یادداشت خود را توضیح دهید.
این پیوندهای حمایت مالی نشان داده نشده است?

Kuicke:
این پیوندهای حمایت مالی نشان داده نشده است?
شما باید در پایین مقاله بخوانید.

متأسفانه قانونی است و همه اپراتورها حق دارند چنین شیوه هایی را انجام دهند.
این واقعیت را که ما می توانیم برخی از روشهای دردناک را پیدا کنیم یا خیر ، تغییر نمی دهد.
من حدود یک سال در “Red by SFR” بوده ام (12 €/100GIG). و در حال حاضر یک افزایش تلاش که به طور خودکار اعمال می شود اگر من در سایت آنها اقدامی انجام ندهم تا از آن امتناع کنم.
با این حال ، من فهمیدم که قیمت پس از یک سال افزایش نمی یابد.
حتی اگر این ممکن است کاملاً قانونی باشد ، من آن را در سطح تجاری مشکوک می دانم. به عنوان یک مشتری ، من را لاستیک می کند و باعث می شود وقت خود را تلف کنم.
من متن ایمیلی را که چند روز پیش دریافت کردم نقل می کنم ، همه در مورد آنچه فکر می کنند قضاوت می کنند:
xxxxx,
SFR سرمایه گذاری های خود را ادامه می دهد و استقرار شبکه خود را تسریع می کند تا بهترین تجربه مشتری را در تمام کاربردهای جدید و نیازهای شما به شما ارائه دهد.
برای اینکه به شما امکان استفاده کامل از آن را بدهید ، از یک پیشنهاد موبایل جدید که شامل GIGA های بیشتری است بهره مند می شوید: در مجموع 130 گیگابایت در ماه در بسته خود ، تنها با 3 یورو بیشتر در ماه (1) .
و این همه چیز نیست: این پیشنهاد جدید موبایل با 5G (2) SFR سازگار است ، که در حال حاضر در تقریباً 300 شهرداری در فرانسه موجود است. اگر در منطقه ای تحت پوشش SFR 5G هستید ، فقط باید یک تلفن هوشمند سازگار برای زندگی 5G داشته باشید !
برای استفاده از آن ، شما هیچ کاری برای انجام دادن ندارید ، ما از همه چیز مراقبت می کنیم. شما در یک ماه ، در تاریخ فاکتور بعدی خود به طور خودکار و بدون تعهد بهره خواهید برد.
البته ، شما تمام گزینه های ممکن را در حال حاضر نگه دارید.
شما ترجیح می دهید در پیشنهاد فعلی خود بمانید ? Pas de Souci ، dites-le nous avant facture d’août 2021 (3) en اتصال دهنده sur xxxxxxxxxxxx
به زودی میبینمت,
تیم قرمز توسط تیم SFR

صبح بخیر
چند سال مشکلی ندارد ، من 20 گیگابایت برای 4 و سپس 50 گیگابایت با 5 یورو با یوتیوب نامحدود در اروپا داشتم ، بنابراین در اتوبوس خوب بود اما بعد از اینکه چندین بار متوجه شدم که هرگز بسته های بهتری وجود ندارد (برای وسایل من ، بسیار کم (بسیار پایین ( 0) و استفاده فشرده من) ، من مانند هر کس دیگری حق افزایش 3 یورو را داشتم. کسانی که گرانتر پرداخت می کنند ، می توانند این افزایش را لغو کنند اما دیگران نیستند.
من به NRJ رفتم. اشتباه کردم ، کد را لغو کرده بودم. ارتقاء به پایان رسید اما من هنوز ارتقاء داشتم. برای همه چیز ، چنین بیمه ای و غیره اگر به شما گفته شود که کاهش قیمت امکان پذیر نیست ، نادرست است. این همان اصل است که آن را افزایش می دهد و مشکلی نخواهد بود (شما ضمانت های خود را از دست خواهید داد ، این طبیعی است)
آنچه من را با NRJ و دیگران ارزان می کند این است که اغلب شبکه SFR است اما اکنون NRJ Bouygue است.
5/6 متر بعد از 13 بنابراین مجبور شدم پس انداز کنم.

این اپراتور با توجه به قرمز توسط SFR مراقب باشید ، این اپراتور مشتریان جدیدی را جذب می کند و سپس به طور یک جانبه تصمیم می گیرد که بسته ها را افزایش دهد. مشتریان رنج می برند یا ترک می کنند. این تنها گزینه های ممکن است.

صبح بخیر,
SFR و شرکتهای تابعه آن کلاهبردار هستند. من تمام مدت در هر ماه در یک بسته برای دخترم مشترک شده بودم. با این حال ، معلوم می شود که در پایان بیش از یک ، بدون اینکه از من بخواهید مجوز خود را (بدون ارتباط پستی یا نامه اطلاعاتی) SFR برای اصلاح 3 یورو بیشتر در ماه اصلاح کنید.
با وجود درخواست های کتبی من در مورد برنامه ، سرویس SFR پاسخ نمی دهد. علاوه بر این من تنها در این مورد نیستم … اعتراف می کنم که خوشبختانه با سایر اپراتورها با این مشکل روبرو نشده ام.
من از عمل این سیاست های تجاری خطرناک سرخوردگی کردم ، من مجبور شدم اپراتورها را تغییر دهم. من به شدت در برابر SFR و تمام شرکتهای تابعه آن برای مدیریت مشتریان و عدم توجه به آنها توصیه می کنم
برای فرار زیرا حتی اگر بتوانیم عناصر بسته را تغییر دهیم ، همیشه هزینه های خاتمه وجود دارد ..

در واقع ، اگر بسته RED توسط SFR را انتخاب کنید ، باید مبلغ بدهی های مستقیم ماهانه خود را بررسی کنید ، می توانند مبلغ بدهی مستقیم شما را دو برابر کنند وقتی که فکر می کنند پیشنهاد آنها برای آنها سودآور نیست ، در حالی که فکر می کنید مشترکی را مشترک کرده اید با نرخ “زندگی” … در مورد قرمز توسط SFR بسیار هوشیار باشید

یک جهنم
یک تکنسین 3 روز پیش گذشت و خط من کار نکرده است زیرا “این گزارش در سیستم های آنها در دسترس نیست”. با این حال ، از طریق ایمیل برای من ارسال شد و بنابراین در دسترس است. بنابراین این یک اشکال در کنار آنهاست. خدمات مشتری “صبر” را تماشا می کند ، به امید اینکه اشکال رایانه ای آنها مانند جادو حل شود. آنها منتظر هستند تا گزارش خط من را فعال کنند که برای آنها اتفاق نمی افتد.
بنابراین من بدون راه حل ، بدون اینترنت هستم ، و … من در خلاء پرداخت می کنم. هیچ ایده ای که حل شود. من این واقعیت را به شما منتقل می کنم که یک مشاور به من گفت که پرونده من به عنوان اولویت برچسب گذاری می شود. من سپس شخص دیگری از این سرویس به چنین کسانی داشتم که به من می گوید هیچ وضعیتی در پرونده ها وجود ندارد. شرم و کلاهبرداری.

قرمز توسط SFR Sur-Fatory مشتریان خود را با تحمیل گزینه های خوانده نشده ، با اصلاح بسته های بدون توافق و بدون احترام به ماده L224-33. این یک مشکل مفرد نیست ، تکرار می شود. chatbot غیرقابل کنترل است و تنها راه برای به دست آوردن این پرونده است: توییتر و وقت خود را هدر دهید. من منتظر ماه آینده هستم تا بازپرداخت و احترام به انتخاب های اولیه خود را بررسی کنم. من به طور موازی به دنبال یک اپراتور جدید هستم. من توصیه نمی کنم.

سلام ، بنابراین مقاله شما آنقدر نادرست و نادرست است که من یک حساب کاربری ایجاد کردم تا بتوانم پیام ارسال کنم ، زیرا ما نمی توانیم اجازه دهیم این مسئله را بدست آورد.
من چندین سال مشتری قرمز بودم ، نمی فهمم که چگونه شیوه های آنها می تواند قانونی باشد ، واقعاً باورنکردنی است ، شما در یک پیشنهاد با 10 یورو مشترک هستید و آنها همیشه راهی برای پرداخت بیشتر پیدا می کنند ، قوانین آنها از نظر تماس های بین المللی فقط است یک شوخی ، آنها به شما می گویند “تماس های بین المللی موجود در بسته بدون مشکل” و سپس از فرانسه در یونان تماس می گیرید و 10 € از بسته دارید و شما را توضیح می دهد “آه بله اما می دانید C” طبیعی است ، در جهت دیگری که در بسته شما قابل درک است “.
و بعد از یک سال شما مراقب نیستید و متوجه می شوید وقتی کنترل می کنید 13 یورو در هر ماه به شما تعلق می گیرد و با آنها تماس می گیرید و در آنجا به شما می گوییم “آه بله اما طبیعی است ، ما یک ایمیل ارسال کرده ایم تا به شما هشدار دهیم ، ما گزینه ای به شما اضافه کرد ، طبیعی است که شما می دانید “و به آنها می گویید” نه ، اما من هرگز نخواندم گزینه های این آشفتگی را اضافه کنم ? “و آنها به شما پاسخ می دهند” آه ، اما طبیعی است ، ما گزینه را برای شما قرار می دهیم و این به شما بستگی دارد ، طبیعی است که شما می دانید “.
و سپس شما گزینه را مجدداً تنظیم می کنید و فاکتور بعدی خود را کنترل می کنید و همیشه 13 € از شما گرفته می شود ، بنابراین آرام هستید و با آنها تماس می گیرید و در آنجا به شما پاسخ می دهند “آه ، اما این طبیعی است که من توضیح می دهم: شما در یک پیشنهاد مشترک شده اید در 10 یورو ، سپس گزینه ای را در 3 یورو اضافه کردیم ، بنابراین 13 یورو است ، سپس آن را خاتمه دادید ، اما پیشنهاد شما در 10 € دیگر وجود ندارد ، این یک پیشنهاد تبلیغاتی بود ، اکنون پیشنهاد معادل آن وجود ندارد. در 10 یورو 13 یورو است ، می بینید که طبیعی است “.
آنها در سوراخ ها بازی می کنند ، همانطور که می گویند ، قانون فرانسه واقعاً چشمگیر است.
به طور خلاصه ، فرار کنید.

این M است.RDE
بنا به درخواست من برای خاتمه ، 1 ماه اشتراک ارائه شده در حالی که برای یافتن مستاجری که احتمالاً علاقه مند به گرفتن خط و در نتیجه اجتناب از هزینه های خاتمه است ، ارائه می دهد. telecheorde به من می گوید که برای تأیید ماه ارائه شده ایمیلی ارسال می شود. من چیزی دریافت نمی کنم. مستاجر علاقه ای ندارد. من به خاتمه می خواهم ، به من گفته می شود که ماه ارائه نمی شود زیرا این پیشنهاد مشمول یک شرط است: مستاجر مجبور شد خط را از سر بگیرد. در پایان ، آنها موفق شدند من را برای 1 ماه پرداخت کنم. به عنوان یک جایزه ، خاتمه 10 روز پس از درخواست + 50 یورو در هزینه خاتمه است. همه این کارها به صورت شفاهی انجام می شود و هیچ نوشتن برای دفاع از خود انجام می شود ، کلمات پرواز می کنند که نوشته ها باقی می مانند ، از طرف دیگر آنها مکالمات را ضبط می کنند. مانند نازی ها ، کارکنان نسبت به هر چیزی احساس مسئولیت نمی کنند ، آنها فقط تحت سفارش هستند.

فروش اجباری – بدون خدمات مشتری – مسدود کردن نظرات منفی ..
بعد از چند بسته در طول عمر ، من تعجب ناخوشایند را دیدم که به طور ناگهانی بسته خود را افزایش می دهم. بنابراین برای املاک من بسته بندی شده بسته من را به یک بسیار بهتر تغییر داده اند اما البته گرانتر … من چرخیدم ، بنابراین به بسته قدیمی که هنوز وجود دارد بازگشتم اما در عبور SFR قرمز به مدت 3 € نگه داشته می شود در هر ماه بدون تحقق من فروخته می شود ، یعنی 6 یورو در کل در جیب من ..
خدمات مشتری Red SFR وجود ندارد: دستیابی به آنها از طریق تلفن غیرممکن است ، پاسخ های ایمیل استاندارد شده است و شما به شما ارائه نمی دهید !
قیمت ها که تضمین شده مسدود شده است ، نیست: بدون هشدار به شما (اگرچه از خود دفاع می کنند) با گفتن اینکه خیلی بهتر است (در حالی که هنوز هم وجود دارد) ، شما را به بسته بالایی منتقل می کنند ، بدیهی است که گرانتر است ! شما همیشه می توانید هنگامی که متوجه آن هستید ، به بسته قدیمی برگردید اما از هر طریق حداقل 3 یورو را از دست می دهید در حالی که آنها به طور منظم یا حتی بیشتر (3 € در ماه) دارند اگر به سرعت واکنش نشان نمی دهید ..
سرانجام ، آنها به محض تحقق آن ، نظرات منفی علیه آنها را مسدود می کنند و/یا شما چند نفر را ترک می کنید … وقتی می بینیم که آنها حتی نیمی از مشتری ها را توصیه نمی کنند ، ممکن است تعجب کنیم که اگر همه عقاید وجود داشته باشد واقعاً مجاز ..

2 ماه است که Red-by-SFR باید برای من یک نصب کننده برای فیبر ارسال کند ، اما “هیچ شکافی وجود ندارد” !! من به مدت 2 ماه بدون اتصالات مورد توجه قرار گرفته ام ، هنوز هم امروز است ، آنها به من می گویند که “هیچ شکافی وجود ندارد” برای قرار ملاقات با نصب کننده در دسترس است و قول می دهد هفته آینده را به خاطر بسپارم ، اما بدون موفقیت !!

با کیفیت شبکه SFR موافق نیستید. قطع تماس ، جریان فاجعه بار تعداد روزانه در شهر چهارم فرانسه است. تا جایی که مجبور شدم در یک بسته دیگر در نارنجی مشترک شوم
اما یک بسته قدیمی SFR بسیار جالب در خارج از کشور است که باید هر سال مذاکره شود.