بازیابی تلفن SFR: نحوه دریافت پول در برابر موبایل استفاده شده?, بازیابی موبایل SFR را بصورت آنلاین انجام دهید

نحوه بازیابی موبایل SFR بصورت آنلاین

Contents

اگر تصمیم دارید یک موبایل جدید برای جایگزینی موبایل قدیمی خود خریداری کنید ، می توانید از تخفیف اضافی استفاده کنید: بازیابی جایزه.

بازیابی تلفن SFR: نحوه دریافت پول در برابر موبایل استفاده شده ?

با تشکر از سرویس بازیابی موبایل SFR ، می توانید در حالی که 500 یورو برای خرید موبایل جدید خود کسب کرده اید ، تلفن هوشمند قدیمی خود را بازیافت کنید. نحوه ارزیابی میزان تلفن خود ? تلفن هوشمند خود را از کجا ارسال کنید ? سرویس بازیابی تلفن SFR پس از خواندن این مقاله دیگر هیچ اسرار برای شما نخواهد داشت.

می خواهید با موبایل در یک بسته SFR مشترک شوید ?

می خواهید با موبایل در یک بسته SFR مشترک شوید ?

 • ضروری:
 • با سیستم بازیابی تلفن SFR, می توانید تلفن هوشمند قدیمی خود را به اپراتور ارسال کرده و درآمد کسب کنید.
 • آنجا ارزش تلفن شما بستگی دارد مدل او و از حالت آن. ارزیابی اوست در سایت بازیافت موبایل SFR.
 • SFR از هزینه های حمل و نقل پشتیبانی می کند از تلفن قدیمی شما. می توانید آن را با یک پاکت آزاد شده که طی 72 ساعت توسط اپراتور ارسال شده است به صورت رایگان ارسال کنید.
 • اگر وضعیت تلفن هوشمند شما هنگام تخمین ارزش آن با اعلامیه شما مطابقت دارد ، دریافت می کنید پرداخت شما با انتقال ظرف 10 روز.

بازیابی تلفن SFR برای چیست؟ ?

معمول است که یک تلفن هوشمند قدیمی داشته باشید و نمی دانم با آن چه کار کنید. بسیاری از افراد در حالی که تلفن همراه قدیمی خود را در یک کشو می خوابند ، از خرید یک قیمت جدید با قیمت هزینه راضی هستند. فروش مجدد می تواند باشد یک راه حل جالب, اما مرتب سازی از طریق سایت های مختلف فروش مجدد در اینترنت گاهی اوقات دشوار است. با بازیابی تلفن SFR, مشکل حل شده است.

با اطمینان می توانید تلفن هوشمند قدیمی خود را مستقیماً از طریق وب سایت اپراتور دوباره بفروشید. SFR به همه کسانی که مایل به خرید یک تلفن هوشمند جدید هستند ارائه می دهد از سرگیری تلفن همراه قدیمی آنها. علاوه بر خلاص شدن از شر تلفن قدیمی ، سیستم بازیابی موبایل SFR به شما امکان می دهد تا 500 یورو برنده شوید برای خرید تلفن جدید خود.

شما به دنبال یک تلفن همراه ارزان هستید ? همچنین می توانید به یک موبایل SFR بازپرداخت شده مراجعه کنید.

شما می خواهید یک موبایل بازنشسته بخرید ?

چگونه بازیابی موبایل SFR کار می کند ?

بهره بردن از مزایای بازیابی تلفن SFR, هیچ چیز ساده تر نیست. فقط به وب سایت اپراتور بروید وارزش تلفن خود را تخمین بزنید. SFR در وب سایت خود ارائه می دهد پیشنهادات مختلف بازیابی مبلغ آنها به مدل تلفن هوشمند و وضعیت آن بستگی دارد. این به لطف همکاری با 3 بازیافت اعتماد ::

 • بازیافت من
 • عیاش
 • بواضل

هنگامی که پیشنهادی را پیدا کردید که مناسب شما باشد و ارزش تلفن هوشمند خود را تخمین زده اید ، فقط داریدارسال رایگان به SFR. سپس دریافت می کنید پول شما در حساب بانکی خود.

اگر هنوز در SFR مشترک نشده اید ، می توانید در یک بسته SFR با موبایل مشترک شوید و آن را برای فروش مجدد تلفن هوشمند قدیمی خود با سرویس بازیابی تلفن SFR بگیرید. برای انجام این کار ، روی دکمه زیر کلیک کنید. پس می توانید مراحل فروش تلفن خود را انجام دهید و از مزایای بازیابی موبایل SFR استفاده کنید.

بازیابی موبایل SFR: نحوه تخمین ارزش تلفن خود ?

قیمت تلفن هوشمند خود را با بازیابی تلفن SFR تعیین کنید

برای قیمت تلفن همراه خود را تعیین کنید, با رفتن به سایت بازیافت موبایل SFR : بازیافت-موبیل.SFR.خط. سپس شما فقط چند قدم برای دنبال کردن دارید.

 1. به دنبال مدل تلفن خود در میان باشید پیشنهادات ارائه شده توسط سایت SFR موبایل بازیابی. روی کلیک کنید “ارزیابی” تحت پیشنهادی که به شما علاقه مند است به مرحله بعدی دسترسی پیدا کنید.
 2. پس از انتخاب مدل تلفن هوشمند خود ، می توانید اجرا کنید تشخیص وضعیت او مستقیم از وب سایت. برای انجام این کار ، فقط پاسخ دهید 4 سوال ::
  • Pimples عملکردی هستند ?
  • صفحه نمایش و پوسته دست نخورده است ?
  • موبایل به یک حساب کاربری مرتبط است ? وجود کد قفل یا نمودار قفل ?
  • آیا تلفن همراه شما روشن می شود ?
 3. پس از پاسخ به سوالات ، دوباره روی کلیک کنید “ارزیابی”. سپس به لیستی از شریک مختلف SFR از سرگیری موبایل ارائه می دهد. آنها با توجه به مبلغ ارائه شده توسط SFR Partner Recycles طبقه بندی می شوند. روی کلیک کنید “این پیشنهاد را انتخاب کنید” در کنار یکی که به شما علاقه مند است.
 4. آ خلاصه عملیات روی صفحه شما ظاهر می شود. روی کلیک کنید “برای سفارش” برای اعتبارسنجی بازیابی موبایل SFR خود.
 5. آگاه کردن اطلاعات شخصی شما (آدرس پستی ، شماره تلفن ، آدرس ایمیل). سپس روش پرداخت را بررسی کنید “انتقال بانکی” و Iban و Code BIC خود را ثبت کنید. سپس روی کلیک کنید “ادامه هید”.

تأیید سفارش بازیابی موبایل SFR شما روی صفحه نمایش شما نمایش داده می شود. شما فقط باید تلفن همراه خود را به SFR ارسال کنید برای دریافت پول خود.

عملکرد مکان عملکرد را غیرفعال کنید “آیفون من را پیدا کنید” لزوما باید غیرفعال شدن به طوری که آیفون شما یک ارزش دارد. اگر این عملکرد را غیرفعال نکنید ، توسط سیستم بازیابی موبایل SFR پشتیبانی نمی شود.

چه اتفاقی می افتد در صورت توضیحات غیر سازگار از تلفن همراه شما ?

اگر تلفن هوشمند دریافت شده توسط SFR Partner Recycler نیست مطابق با توضیحات نیست که شما داده اید ، موضوع خواهد بودیک ارزیابی جدید. سپس از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد یک پیشنهاد قیمت جدید. شما دارید 7 روز برای پذیرش آن, یا نه.

در صورت عدم پاسخ یا امتناع, تلفن هوشمند شما به شما بازگردانده می شود. فروش مجدد به هزینه شماست. شما باید SFR را معادل هزینه حمل و نقل ارسال کنید.

اگر پیشنهاد جدید بازیافت شریک SFR را بپذیرید ، در روزهای بعد ، مبلغ این پیشنهاد جدید را پرداخت می کنید.

نحوه ارسال تلفن خود به SFR Service Recovery Mobile ?

SFR از هزینه های حمل و نقل تلفن هوشمند شما کاملاً پشتیبانی می کند. برای تلفن قدیمی خود را به صورت رایگان ارسال کنید, شما فقط 2 مرحله برای دنبال کردن دارید.

 1. اولین کاری که باید انجام شود این استانتصاب ملک خود را چاپ کنید. می توانید آن را مستقیماً از صفحه تأیید سفارش بازیابی شما. همچنین می توانید آن را پیدا کنید تأیید نامه الکترونیکی تأیید از سرگیری موبایل SFR چند دقیقه پس از ارزیابی تلفن هوشمند شما توسط اپراتور ارسال شده است.
 2. سپس دریافت می کنید یک دوره 72 ساعت یک پاکت حباب قبل از Affranchia. شما فقط باید این پاکت را با:
  • تلفن هوشمند شما
  • یک فتوکپی راست از سند هویت شما
  • کوپن فروش ملک شما امضا کردن

در صورت ارسال تلفن همراه خود از 15 روز تجاوز نکنید فراتر از یک دوره 15 روزه از ارزیابی انجام شده در وب سایت SFR, قیمت تلفن همراه شما می تواند در معرض ارزیابی مجدد باشد. این از طریق ایمیل برای شما ارسال می شود. شما می توانید آن را بپذیرید یا نه. در صورت امتناع ، تلفن هوشمند شما با هزینه شما به شما بازگردانده می شود.

چگونه پرداخت برای بازیابی تلفن SFR کار می کند ?

پرداخت موبایل SFR

اگر وضعیت تلفن شما با توضیحی که داده اید مطابقت داشته باشد ، SFR و بازیافت کننده شریک زندگی آن متعهد به ارسال شما هستند پرداخت شما با انتقال بانکی ظرف 10 روز از دریافت تلفن هوشمند خود.

اگر وضعیت تلفن همراه شما با توضیحات مطابقت ندارد که هنگام ارزیابی قیمت در سایت بازیافت موبایل SFR ساخته اید ، موبایل شما در معرضارزیابی مجدد. سپس با پیشنهاد جدید بازیابی موبایل SFR ایمیلی دریافت می کنید. اگر مقدار جدیدی از تلفن هوشمند خود را بپذیرید ، یک ایمیل تأیید فروش جدید دریافت می کنید. SFR متعهد می شود شما را بفرستد انتقال شما ظرف 10 روز پس از دریافت این ایمیل.

در همین حال ، می توانید به فروشگاه آنلاین SFR بروید و یک تلفن هوشمند را با اپراتور خریداری کنید.

نحوه تماس با سرویس بازیابی موبایل SFR ?

چه کسی در صورت بروز سوال در مورد وضعیت تلفن هوشمند شما تماس می گیرد ?

اگر تو داری سوالات مربوط به وضعیت تلفن همراه شما وت ارزیابی او, می توانید برسید سرویس بازیابی تلفن SFR ::

 • از طریق تلفن در 03 21 87 99 05.
 • از طریق ایمیل در آدرس [ایمیل محافظت شده].

نحوه تماس با من ?

شما می توانید تماس بگیرید بازیافت من ::

 • از طریق تلفن از دوشنبه تا جمعه از 9 صبح تا 5.30 بعد از ظهر 09 70 25 22 17.
 • از طریق اینترنت در سایت Recycle-Moi ، در بخش “مخاطب”.

نحوه تماس با AllorePrise ?

شما می توانید تماس بگیرید عیاش از طریق تلفن از دوشنبه تا جمعه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر 01 84 23 06 50.

نحوه تماس با Mobilerachat ?

شما می توانید تماس بگیرید بواضل ::

 • از طریق تلفن از دوشنبه تا جمعه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر 01 45 72 58 70.
 • از طریق ایمیل در آدرس [ایمیل محافظت شده].

نحوه بازیابی موبایل SFR بصورت آنلاین ?

ASS_VISUEL_ACCES_PAGE_REPRISE_MOBILE_SFR

اگر گزینه اول را انتخاب کنید ، می توانید از آن بهره مند شوید بازیابی جایزه در خرید تلفن واجد شرایط جدید معتبر است. برای اطلاعات بیشتر ، به بخش مراجعه کنید نکات و نکات در پایین این صفحه.

من تلفن قدیمی خود را به صورت رایگان ارسال می کنم

پس از نهایی کردن درخواست بازیابی ، یک برچسب حمل و نقل دریافت می کنید ظرف 10 روز تلفن قدیمی خود را ارسال کنید (بدون لوازم جانبی آن) به خریدار آن.

برای فروش ملک تلفن همراه خود نیز باید یک کوپن نقل و انتقالات را امضا کنید.

من درخواست بازیابی هستم

به www بروید.SFR.FR/Monitoring/، بخش بازیابی تلفن ها.

برای دنبال کردن پیشرفت درخواست بازیابی ، آدرس ایمیل و شماره سفارش خود را وارد کنید.

دانستن
دانستن

شماره سفارش شما از 3 حرف و 10 رقم تشکیل شده است (مثال: SFR2011111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111. این مرجع را در ایمیل ها و پیامک های ارسال شده توسط SFR پیدا خواهید کرد.

من طی 72 ساعت یک انتقال دریافت می کنم

از دریافت تلفن قدیمی خود ، طی 72 ساعت از خریدار انتقال دریافت می کنید.

این با مقدار ارزش تخمین زده شده تلفن شما مطابقت دارد مگر اینکه اطلاعاتی که ارائه کرده اید نادرست باشد.

در واقع ، دستگاه شما پس از ورود به خریدار ما بررسی می شود. در صورت برآورد اشتباه ، خریدار می تواند تخمین جدیدی را به مدت 7 روز به شما ارائه دهد. در صورت امتناع از این ضد پیش بینی ، مراجعه به تلفن بر عهده شماست.

اگر تلفن جدیدی را خریداری کرده اید که از پاداش بازیابی بهره می برد, مبلغ این پاداش توسط SFR زیر 40 تا 60 روز پس از اعتبار سنجی بازیابی شما توسط خریدار پرداخت می شود.

نکات و نکات

با خرید تلفن جدید از پاداش بازیابی SFR استفاده کنید !

اگر تصمیم دارید یک موبایل جدید برای جایگزینی موبایل قدیمی خود خریداری کنید ، می توانید از تخفیف اضافی استفاده کنید: بازیابی جایزه.

هرچه تلفنی که می خواهید فروش مجدد کنید ، می توانید از این تخفیف حداکثر 200 یورو بهره مند شوید (بسته به تلفن جدید انتخاب شده).

ASS_VISUEL_BONUS_REPRISE_SFR

برای … بیشتر

تلفن همراه من چه خواهد شد ?

موبایل شما توسط یکی از کارخانه های خریداران ما پردازش و آزمایش می شود. اگر کاربردی باشد ، برای یافتن یک زندگی دوم در بازار دست دوم بازپس گیری می شود.

موبایل من توسط یک کد محافظت می شود: آیا باید قبل از ارسال آن را باز کنم ?

ضروری است که تمام کدهای قفل یا حفاظت خود را غیرفعال کنید تا به خدمات مختلف اجازه دهید دستگاه شما را به طور موثر کنترل کند.

من فراموش کردم که داده های شخصی خود را حذف کنم: آنها چه خواهند شد ? آیا می توانم آنها را بازیابی کنم ?

خریداران به طور سیستماتیک تمام داده های محصولات مورد بازیافت را پاک می کنند. بنابراین ، پس از ارسال محصول خود ، دیگر امکان بازیابی این داده ها را نخواهید داشت.

من در فرانسه زندگی می کنم اما تلفن همراه که می فروشم در خارج از کشور خریداری شده است: آیا می توانم از بازیابی موبایل SFR بهره مند شوم ?

در طول برآورد آنلاین موبایل که در خارج از کشور خریداری شده است ، اگر مدل به رسمیت شناخته شود و مقدار بازیابی نمایش داده شود ، ممکن است تلفن شما گرفته شود.

آیا باید لوازم جانبی را از طریق تلفن همراه خود ارسال کنم؟ ?

نه ، محصولات بدون لوازم جانبی آنها بازیافت می شوند.

چرا تهیه نسخه ای از سند هویت من و امضای یک کوپن انتقال ضروری است ?

برای اینکه بتوانید تلفن همراه خود را داشته باشید و آن را در بازار دوم با فروش دوباره فروش کنید ، قانون فرانسه به این اسناد نیاز دارد که به هویت شما گواهی دهد تا تأیید کند:

 • شما صاحب دستگاه منتقل شده هستید,
 • شما یک بزرگسال هستید.