اینترنت SFR: کدام اینترنت ارائه می دهد SFR در سپتامبر 2023 مشترک است?, فیبر SFR: این پیشنهاد جعبه فیبر را کشف کنید – SFR

فیبر SFR

Contents

اپراتور با پیشنهاد اینترنت SFR خود گزینه های مختلفی را در اختیار مشترکان خود قرار می دهد. دقت مهم: برخی از این گزینه ها با جعبه های مختلف SFR گنجانده شده اند ، برخی دیگر نه و پرداخت نمی شوند.

اینترنت SFR: کدام اینترنت ارائه می دهد SFR در سپتامبر 2023 مشترک است ?

شما می خواهید یک پیشنهاد اینترنت SFR را بیرون بیاورید و در مورد خدمات مرتبط تعجب می کنید ? شما به دنبال جالب ترین نرخ SFR جعبه هستید ? اپراتور طیف گسترده ای از اشتراک اینترنت را ارائه می دهد. جعبه SFR ADSL ، THD ، فیبر یا 4G+، قبل از عضویت در اشتراک اینترنتی SFR ، تمام اطلاعاتی را که باید در اینجا بدانید پیدا کنید.

 • ضروری
 • SFR ارائه می دهد 3 پیشنهاد اینترنتی از جانب 20.99 €/ماه سال اول برای پیشنهاد سطح ورودی در 35.99 €/ماه سال اول برای پیشنهاد حق بیمه.
 • اشتراک های اینترنتی SFR همه پیشنهادات است بازی سه گانه. این بدان معنی است که او همه یک تلویزیون ، تلفن و سرویس اینترنتی را درک می کند.
 • برای اطلاع از فناوری اینترنت SFR که می توانید در آن مشترک شوید ، باید یک تست واجد شرایط بودن فیبر را انجام دهید.

برنامه خوب SFR اینترنت la فیبر جعبه قرمز است 19.99 €/ماه به مدت 12 ماه و بدون تعهد. علاوه بر این ، لذت ببرید 1 ماه ارائه شده !

کدام اینترنت ارائه می دهد SFR مشترک است ?

SFR در حال حاضر یک پیشنهاد اینترنت SFR در ADSL یا فیبر کامل شود. وجود دارد 3 پیشنهاد اینترنت SFR در وب سایت اپراتور موجود است. اشتراک سطح ورودی از 20.99 €/ماه, یک پیشنهاد واسطه و یک پیشنهاد حق بیمه به منظور متناسب با نیازهای هر مشتری.

جعبه های اینترنتی SFR با فیبر چیست ?

کلیه افرادی که محل اقامت آنها برای فیبر نوری SFR واجد شرایط است می تواند در یکی از آنها مشترک شود 3 پیشنهاد ارائه شده توسط اپراتور. برای بهره مندی از آن ، محل اقامت باید در آن وصل شود فوت (فیبر به خانه یا فیبر به خانه). این نوع اتصال ارائه می دهد جالب ترین جریان در بازار.

توجه داشته باشید SFR همچنین پیشنهادات جعبه + تلویزیون را برای بهره مندی از تلویزیون هوشمند سامسونگ یا Hisense با قیمت های ترجیحی ، در برابر تعهد 24 ماهه ارائه می دهد. این پیشنهادات از موجود است 30 €/ماه سال اول. خرید یک تلویزیون هوشمند از1 یورو, بسته به مدل اینترنتی منتخب اینترنتی و اشتراک.

SFR علاوه بر جعبه SFR خود گزینه های بسیاری را با نرخ ترجیحی ارائه می دهد: به عنوان مثال می توانید در بسته سینمای دیزنی+ و SFR مشترک شوید 6 €/ماه به مدت 2 ماه 12 € در ماه ، بسته استاندارد Netflix با SFR Entertainment+ (در 13.49 یورو در ماه به جای 23.49 یورو در ماه) یا Plus Sport Pack ، که شامل کانال های RMC Sport و Bein Sport با تعهد یک ساله است ، با قیمت 19 یورو/ماه به جای 34 یورو در ماه.

کدام پیشنهاد اینترنت SFR با سرعت بسیار بالا (THD) در دسترس است ?

در صورت واجد شرایط بودن فیبر با سرعت بسیار بالا, 3 پیشنهاد در دسترس هستند. در سرعت بسیار بالا (THD) SFR از اتصال در fttla (فیبر به آخرین تقویت کننده یا فیبر تا آخرین تقویت کننده). اتصال فیبر تا آخرین گره اتصال ، که عموماً در خیابان برای مناطق مسکونی یا زیرزمین ساختمانها واقع شده است ، ساخته می شود. اتصال به محل اقامت سپس توسط کابل کواکسیال انجام می شود.

اگر اتصال فیبر FTTH از نظر جریان جالب ترین باشد ، سرعت اتصال FTTLA بسیار زیاد است. این پیشنهادات با همان قیمت اینترنت SFR Box در FTTH ارائه می شود.

آرزو می کنی واجد شرایط بودن فیبر SFR خود را آزمایش کنید ? تست واجد شرایط بودن ما را کشف کرده و وارد شوید کمتر از یک دقیقه اگر شما اسکان به خوبی با فیبر SFR سازگار است قبل از تهیه یک جعبه.

جعبه اینترنت SFR در ADSL چیست ?

در صورت صلاحیت مسکن غیر فیبری ، این یکی از اشتراک ها است جعبه اینترنت SFR ADSL که ما باید مشترک شویم. تنها تفاوت درپیشنهاد اینترنت SFR ADSL در جریان است. جریان ADSL می تواند برسد 20Mbit/s در سرعت نزولی و 1Mbit/s در افزایش نرخ.

هر شخص واجد شرایط SFR VDSL می تواند از جریان های بالاتر با حداکثر جریان افت 70mbit/s و مقدار حداکثر 50Mbits/s استفاده کند. برای بهره مندی از آن ، ابتدا باید یک بسته اینترنتی SFR ADSL را تهیه کنید. پس از آن می توان از گزینه VDSL رایگان ، منوط به واجد شرایط بودن استفاده کرد. برای مناطق غیر بدون سرنشین ، باید بدانید که اپراتور بسته اینترنت SFR را با قیمت 5 یورو در ماه دیگر ارائه می دهد.

شما می خواهید یک پیشنهاد را به تنهایی با اینترنت ارائه دهید ? توجه داشته باشید که می توان با تنظیم در هنگام عضویت در سایت SFR ، جعبه اینترنت را به تنهایی در یک جعبه اینترنت مشترک کرد “رمزگشایی تلویزیون را دریافت کنید”. با این حال ، آیا شما یک رمزگذار تلویزیون دریافت می کنید یا نه ، قیمت اشتراک تغییر نمی کند.

جعبه 4G+: 4G با اشتراک اینترنتی SFR

اپراتور SFR همچنین ارائه می دهد جعبه 4G+ برای 34.99 €/ماه. این پیشنهاد عمدتاً برای افرادی که در یک منطقه ناخواسته ساکن هستند یا در آن جریان ADSL نسبتاً کم است در نظر گرفته شده است. اشتراک این جعبه 4G بسته بندی شده است: محل اقامت شما باید چندین معیار واجد شرایط بودن را رعایت کند تا بتوانید از آن بهره مند شوید.

با نرخ جریان تا 260 مگابیت در ثانیه در پایین و 50 مگابیت در ثانیه از نظر بدهی ، این اینترنت SFR Box به شما امکان می دهد ازاینترنت پرسرعت با شبکه 4G/4G+. محدودیت داده موجود از 200 گیگابایت در ماه, فراتر از آن دسترسی به اینترنت در شبکه 3G خواهد بود. این حد هر ماه در سالگرد اشتراک تجدید می شود. در ماه اول رایگان است زیرا این یک ماه است.

بسته اینترنت SFR به همه جا متصل است: Wifi در همه جا برای همه دستگاه های خود

کلید 4G

علاوه بر این ، SFR ارائه می دهد کلید اینترنتی 4G, جعبه جیب ، برای داشتن ترمینال WiFi خاص خود. بسته های متصل به همه جا به شما امکان سوء استفاده از شبکه 4G برای اتصال مستقیم دستگاه های خود به WiFi. چندین پیشنهاد ، با اشتراک یا کارت پیش پرداخت ، برای همه دستگاه های WiFi شما در دسترس است.

برای استفاده از آن ، فقط داشته باشید:

 • یک پوشش 4G
 • یک دستگاه 4G
 • یک بسته متصل همه جا.

SFR دو گزینه ارائه می دهد اینترنت SFR در همه جا متصل است. اپراتور آنها را بدون تعهد ارائه می دهد (شرایط و قیمت های معتبر در 16 نوامبر 2022).

بسته اینترنتی در همه جا:

 • 3 €/روز بدون تعهد در اولین استفاده
 • اینترنت نامحدود در سرزمین اصلی فرانسه
 • 2 گیگابایت اینترنت در روز در اروپا/DOM
 • برنامه های تلفن همراه TV SFR با 130 کانال با WiFi SFR گنجانده شده است

جعبه جیب 4G ZTE – MF92ou:

 • 59 € به تنهایی یا 39 € با بسته اینترنت در همه جا
 • اجازه می دهد تا حداکثر 5 کاربر همزمان وصل شود
 • شبکه های 2G/3G/3G+/4G
 • سیم کارت با بسته اینترنت در همه جا

تعهد یک بسته اینترنتی SFR چیست؟ ?

مدت زمان نامزدیپیشنهاد SFR اینترنت از 12 ماه برای همه جعبه ها ، به جز جعبه 4G+ SFR که یک جعبه SFR بدون تعهد است. فراتر از این دوره امکان ادامه پیشنهاد آن وجود خواهد داشت ، یا آن را به صورت رایگان خاتمه می دهد. با این وجود باید بدانید که ارتقاء قیمت های ارائه شده توسط اپراتور فقط در 12 ماه اول مؤثر است. بنابراین قیمت پیشنهاد پس از یک سال افزایش می یابد.

هرکسی که مایل به فسخ بسته اینترنت SFR خود در طول سال اول درگیری باشد ، باید تا پایان تعهد ، جبران خسارت را تا پرداخت ماهانه پرداخت نشده پرداخت کند.

چگونه واجد شرایط بودن اینترنت SFR خود را آزمایش کنیم ?

بسته به صلاحیت مسکن مشترکان آینده ، ممکن است هزینه پیشنهادات متفاوت باشد. بین ADSL ، سرعت بسیار بالا و فیبر ، چه پیشنهادی واجد شرایط هستید ? برای فهمیدن ، انجام یک تست واجد شرایط بودن لازم است.

شما می خواهید یک تست واجد شرایط بودن SFR انجام دهید ?

شما می خواهید یک تست واجد شرایط بودن SFR انجام دهید ? 09 87 67 96 18

شما می خواهید یک تست واجد شرایط بودن SFR انجام دهید ? خود را امتحان کنید صلاحیت جعبه های اینترنتی SFR و پیشنهادهایی را که واجد شرایط آن هستید مقایسه کنید ! تست خط

روش نصب اینترنت با SFR در محل اقامت شما چیست؟ ?

اتصال فیبر SFR چقدر است ?

اگر واجد شرایط بودن فیبر اینترنت SFR هستید ، اما هنوز محل اقامت شما به هم وصل نشده است ، برای استفاده از بهترین نرخ جریان ، باید روش اتصال را راه اندازی کنید. بسته به محل اقامت شما ، قیمت ها متفاوت است. شمردن 60 € برای اتصال یک ساختمان یا خانه ای از چهار خانه و موارد دیگر. از طرف دیگر ، برای یک خانه جدا شده یا خانه ای کمتر از چهار خانه ، برنامه ریزی لازم خواهد بود 149 € برای یک اتصال زیرزمینی یا 299 یورو برای اتصال هوایی.

جعبه های اینترنتی تجهیزات SFR چیست ?

پیشنهاد اینترنت SFR شامل اجاره نامه است جعبه SFR در قیمت های آنها و همچنین ضبط کننده تلویزیون. هر پیشنهاد دارای محتوای و اتصالات مختلف است.

اپراتور که اخیراً در بازار راه اندازی شده است ، جعبه جدیدی را نیز ارائه می دهد: SFR Box 8X. این امکان دسترسی به WiFi 6 را فراهم می کند که جریان اتصال می تواند به سرعت 40 برابر بیشتر برسد در جریان WiFi 5. این اینترنت SFR Box به شما امکان می دهد حداکثر دو برنامه همزمان را ضبط کرده و به تلویزیون در همه صفحه ها دسترسی پیدا کنید.

زمان دریافت تجهیزات اینترنتی SFR چقدر است ?

تحویل جعبه SFR

بسته به گزینه انتخاب شده در طول اشتراک یک پیشنهاد اینترنتی SFR, دریافت و نصب تجهیزات متفاوت خواهد بود. اگر این انتخاب در نصب تجهیزات توسط یک تکنسین سقوط کند ، این کسی است که مسئولیت تهیه تجهیزات را در طول قرار ملاقات ثابت خواهد داشت و جعبه را به هم وصل می کند. از طرف دیگر ، اگر مشترک جدید بخواهد تجهیزات خود را نصب کند ، وی طی یک هفته تا چهار هفته آنها را از طریق پست دریافت می کند. در انتظار این پذیرش ، مشترکان قادر به اتصال به شبکه WiFi SFR خواهند بود.

آیا می توان شماره تلفن ثابت خود را نگه دارید؟ ?

SFR مشترکین خود را به شماره تلفن ثابت خود را نگه دارید اگر موقعیت جغرافیایی به آنها اجازه دهد. در واقع ، شماره تلفن های ثابت بسته به منطقه شماره گیری ابتدایی (ZNE).

در مورد حرکتی ، اگر در منطقه دیگری از شماره فعلی شما ساخته شود ، بنابراین مشترکین موظف به تغییر تعداد هستند. از طرف دیگر ، اگر منطقه یکسان باشد ، امکان انتقال خط امکان وجود دارد. برای این ، لازم است که او بازیابی شود شماره ریو با تماس با 3179 از تلفن ثابت او. شماره به دست آمده هنگام عضویت در پیشنهاد جدید SFR ابلاغ می شود.

بازپرداخت 100 یورو در هزینه های خاتمه: چگونه می توان از آن بهره مند شد ?

اپراتور مشترکین جدید خود را ارائه می دهد ، فقط اشتراک اینترنت خود را لغو می کند ، و هزینه خاتمه SFR را تا 100 یورو بازپرداخت می کند. برای این کار ، آنها باید به سایت ODR بروند.SFR.EN برای 60 روز از اشتراک آنها در یک بسته اینترنت SFR و رویه داده شده را دنبال کنید.

شما می خواهید پیشنهادات اینترنتی SFR را مقایسه کنید ?

شما می خواهید پیشنهادات اینترنتی SFR را مقایسه کنید ? 09 87 67 96 18

شما می خواهید پیشنهادات اینترنتی SFR را مقایسه کنید ? جعبه های اینترنتی مختلف SFR را کشف کرده و واجد شرایط بودن فیبر خود را آزمایش کنید ! پیشنهادات کمتری را ببینید

سوالات مکرر در مورد پیشنهادات اینترنتی SFR

قیمت اشتراک اینترنتی در SFR چقدر است ?

ارزانترین اشتراک اینترنتی SFR با هزینه است 20.99 €/ماه به مدت 12 ماه 34.99 €/ماه با جعبه SFR Starter. سایر اشتراک های اینترنتی SFR با هزینه 29.99 €/ماه یا 35.99 €/ماه سال اول و مطابقت با SFR Box Power و SFR Box Premium.

بسته های اینترنتی در SFR چیست ?

بسته های اینترنتی در SFR:

 • SFR adsl starter داشتن 20.99 €/ماه به مدت 12 ماه 34.99 €/ماه (افت جریان 20 مگابایت در ثانیه)
 • قدرت SFR ADSL داشتن 29.99 €/ماه به مدت 12 ماه 39.99 €/ماه (افت جریان 20 مگابایت در ثانیه)
 • حق بیمه SFR ADSL داشتن 35.99 €/ماه به مدت 12 ماه 46.99 €/ماه (افت جریان 20 مگابایت در ثانیه)
 • SFR Thd starter داشتن 20.99 €/ماه به مدت 12 ماه 34.99 €/ماه (سرعت 500 مگابایت در ثانیه)
 • قدرت THD SFR داشتن 29.99 €/ماه به مدت 12 ماه 39.99 €/ماه (افت جریان 1 گیگابایت در ثانیه)
 • حق بیمه SFR داشتن 35.99 €/ماه به مدت 12 ماه 46.99 €/ماه (افت جریان 1 گیگابایت در ثانیه)
 • استارت فیبر SFR داشتن 20.99 €/ماه به مدت 12 ماه 34.99 €/ماه (سرعت 500 مگابایت در ثانیه)
 • قدرت فیبر SFR داشتن 29.99 €/ماه به مدت 12 ماه 39.99 €/ماه (جریان 2 گیگابایت در ثانیه)
 • فیبر حق بیمه SFR داشتن 35.99 €/ماه به مدت 12 ماه 46.99 €/ماه (جریان 8 گیگابایت در ثانیه)

به روز شده در 05/09/2023

Benoit که یک علاقه مندان بزرگ در زمینه ارتباطات از راه دور ، تخصص واقعی در مورد بازیکنان تلفن همراه و اینترنت دارد. و پیشنهادات آنها. وی از سال 2011 مقالات خبری را نوشت و از تفکیک پیشنهادات سحابی و تجهیزات اپراتورها بسیار لذت برد.

فیبر SFR

تصویر تلویزیونی را به هم وصل کنید

تلویزیون SFR را در تلویزیون خود با کیفیت 4K HD پیدا کنید.

اینترنت تضمین شده

 • شما اپراتور را تغییر می دهید ?
 • تو حرکت کن ?
 • خط شما خراب است ?

با گزینه تضمین شده اینترنت ، شما اطمینان دارید که تمام وقت دسترسی به اینترنت داشته باشید: وقتی جعبه شما خراب می شود ، در حین اتصال یا حین حرکت.

علاوه بر این ، شما در هر ماه یک اینترنت موبایل 30 گیگابایتی دارید.

تصویر تلویزیونی را به هم وصل کنید

تصویر جعبه جیب 4G

تکرار کننده وای فای

شما می خواهید شبکه WiFi جعبه SFR خود را در همه جا در خانه گسترش دهید ?

با تشکر از تکرار کننده وای فای ، سیگنال وای فای جعبه شما در طول محل اقامت شما توزیع و تقویت می شود. شما از تمام قدرت وای فای خود ، در تمام تجهیزات خود ، هر کجا که در خانه هستید و هر اندازه محل اقامت خود را از آن استفاده می کنید.

پوشش گسترده و بهینه

یک نصب ساده

یک تجربه کامل تلویزیون

نمایش های مورد علاقه خود را پس از پخش آنها با بسیاری از کانال های پخش مجدد پیدا کنید.

نمایش در انواع مختلف

سوابق همزمان

برای مشاهده برنامه های خود در هر زمان یک ضبط زنده یا برنامه نویسی انجام دهید.

سوابق همزمان تصویر

کنترل مستقیم

برنامه های خود را به صورت زنده تماشا کنید ، آنها را مکث کنید یا به عقب برگردید.

نمایش در انواع مختلف

هارد دیجیتال

هارد دیجیتال

8 ساعت ضبط شامل ذخیره برنامه ها ، فیلم ها و سریال های مورد علاقه خود

پانچه D

رابط شخصی

شروع برنامه پخش را در نظر بگیرید ، بدون اینکه قبلاً آن را ضبط کرده باشد.

نمایش در انواع مختلف

برای اجاره یا خرید ، از بسیاری از فیلم ها ، کارتون ها و مستندها در صورت تقاضا استفاده کنید.

پانچه D

کانال های تلویزیون

بیشتر تلویزیون با 160 کانال تلویزیونی و خدمات

با استفاده از دسته های تلویزیونی SFR ، که در صندوق های اینترنتی خود گنجانده شده است ، از بیشتر کانال های ملی و منطقه ای و بهترین اطلاعات با BFM TV ، BFM Paris ، BFM Business و I24 News استفاده کنید.

فراخوانی

تماس با موبایل

تماس از فرانسه به موبایل متروپولیتن فرانسه در هر دقیقه 0.35 یورو (+ هزینه اتصال با تماس 0.35 یورو).

همه مقصد ها را ببینید

 • داشتن
 • آلاسکا
 • شرح
 • بااهاماس
 • برمودا
 • در مقابل
 • چین
 • جزایر کریسمس
 • کانادا
 • اشمیه
 • ایالات متحده
 • سخنرانی
 • هاوایی
 • من
 • جزایر کیمن
 • جزایر فائید
 • جزایر ماریانای شمالی
 • جزایر ویرجین ایالات متحده
 • جزایر بیداری
 • مگس
 • ماکائو
 • پ
 • پورتو ریکو.
 • حرف
 • ساموای آمریکایی
 • حرفهای
 • واتیکان

تماس های نامحدود برای رفع

تماس های نامحدود از متروپولیتن فرانسه و ادارات خارج از کشور فرانسه برای رفع 100 مقصد از تلفن متصل به جعبه SFR .

همه مقصد ها را ببینید

 • داشتن
 • اوزوره
 • آفریقای جنوبی
 • آلاسکا
 • آلبانی
 • آلمان
 • وابسته به اندریایی
 • انگلستان
 • وابسته به آرژانتین
 • استرالیا
 • اتریش
 • شرح
 • بااهاماس
 • بحرین
 • وابسته به بالر
 • بلژیک
 • برمودا
 • برزیل
 • برونئی
 • بلغارستان
 • در مقابل
 • کامبوج
 • کانادا
 • قناری
 • شیلی
 • چین
 • جزایر کریسمس
 • قبرس
 • کلمبیا
 • کره جنوبی
 • کاستاریکا
 • کرواسی
 • د
 • دانمارک
 • اشمیه
 • اسکاتلند
 • اسپانیا
 • وابسته به استنی
 • ایالات متحده
 • ج
 • عظم
 • جف
 • گرجستان
 • جبل الطارق
 • یونان
 • گادلوپ
 • گام
 • گورزی
 • گویانا
 • گویانا فرانسوی
 • سخنرانی
 • هاوایی
 • هنگ کنگ
 • مجارستان
 • من
 • جزایر بالوریک
 • جزایر Caimans
 • جزایر قناری
 • جزایر فارو
 • جزایر ماریانای شمالی
 • جزیره ایستر
 • جزایر ویرجین آمریکا
 • جزایر بیداری
 • هندوستان
 • اندونزی
 • ایرلند
 • ایرلند شمالی
 • ایسلند
 • اسرائيل
 • ایتالیا
 • j
 • ژاپن
 • پیراهن ورزشی
 • اردن
 • سعادت
 • لئوس
 • لتونی
 • لیختن اشتاینشتین
 • لیتوانی
 • لوکزامبورگ
 • مگس
 • ماکائو
 • مقدونیه شمالی
 • مادیرا
 • مالزی
 • مالت
 • مراکشی
 • مارتینیک
 • موناکو
 • نه
 • نروژ
 • نیوزلند
 • پ
 • پانما
 • عید پاک (جزیره)
 • پاراگوئه
 • ولز
 • هلند
 • پروانه
 • لهستان
 • کشور پرتغال
 • پورتوریکو
 • حرف
 • جمهوری چک
 • ملاقات
 • واقع در رومانی
 • روسیه
 • حرف
 • عبادت
 • سان مارینو
 • سنت مارتین (آنتیل فرانسوی)
 • Saint-Pierre-Et-Miquelon
 • ساموای آمریکایی
 • سنگاپور
 • اسلوکیا
 • اسلوونی
 • سوئد
 • سوئیس
 • حرف
 • تایوان
 • تایلند
 • تثلیث و توباگو
 • تونس
 • Türkiyeye
 • حرفهای
 • واتیکان
 • ونزوئلا
 • ویتنام

ویژگی های پیشنهاد

جعبه SFR 7

سرعت

 • حداکثر 500 مگابایت در ثانیه برای بارگیری و 500 مگابایت در ثانیه در ارسال

بي سيم

اتصالات

 • بنادر اترنت: 4
 • بندر تلفن: 1

ابعاد + وزن

 • L X W X D: 244 X 202 X 42 (میلی متر)
 • وزن: 550 گرم

مسئولیت اقتصادی

بسته بندی
 • مقوا / منشور: مقوا Kraft خنثی
 • جوهرهای گیاهی: بله
تولید – محصول
 • دستگاه / مواد: پلاستیک 100 ٪ قابل بازیافت
 • تجهیزات مصرف الکتریکی: فعال: 8W

تلویزیون SFR 7 تلویزیون

کیفیت تصویر / صدا

محتوای موجود

ویژگی های تلویزیون

 • راهنمای تلویزیون
 • کنترل زنده
 • مجدداً
 • ضبط

خدمات شریک

دستیار آواز

 • OK SFR از کنترل از راه دور و فرمان صوتی از راه دور

بي سيم

بلوتوث

اتصالات

 • بندر اترنت: 1
 • بندر TNT: 1
 • بندر HDMI: 1
 • پورت USB A: 1
 • درگاه SPDIF: 1

مسئولیت اقتصادی

بسته بندی
 • مقوا / منشور: مقوا Kraft خنثی
 • جوهرهای گیاهی: بله
 • کاهش پلاستیک های یکبار مصرف: نه
 • کاهش چاپ و مقالات: نه
تولید – محصول
 • دستگاه / مواد: پلاستیک 100 ٪ قابل بازیافت
 • اندازه / وزن محصول: ++
 • دستگاه / مصرف برق: ساعت عمیق (ژوئن 2022)
 • فناوری ضبط: هارد دیسک فیزیکی یا مجازی / کارت SD
 • شاخص تعمیر: 9.1
امتیاز جهانی

بیشتر ببین

اینترنت + بسته تلفن همراه

حداکثر 20 یورو در ماه در بسته تلفن همراه خود با جعبه خود صرفه جویی کنید و تلفن خود را با بهترین قیمت خریداری کنید.

با جعبه خود تا 20 € در ماه در بسته تلفن همراه خود صرفه جویی کنید و تلفن خود را با بهترین قیمت خریداری کنید

شبکه اینترنتی
فیبر

سرعت بسیار بالا را کشف کنید
و پهنای باند
موجود در خانه !

جعبه های دیگر

فیبر قدرت فیبر SFR با بهترین WiFi
حداکثر 2 گیگابایت در ثانیه 700 مگابایت در ثانیه
كشف كردن 200 کانال های تلویزیونی گنجانده شده است
به مدت 1 سال 39.99 €/ماه
تعهد 12 ماهه

تست واجد شرایط بودن من بیشتر به خدمات اینترنتی کمتر مراجعه کنید

تکرار کننده WiFi 6 Wifi 6 در سراسر خانه
جعبه جیب 4G تضمین شده اینترنت برای اتصال بدون وقفه
تصویر Android TV Image 4K HDR ، Dolby Vision ، Dolby Atmos را به هم وصل کنید
200 کانال تلویزیونی و خدمات
تماس های نامحدود به ثابت و موبایل در فرانسه
فیبر حق بیمه SFR یک جریان استثنایی و ضمانت اتصال
كشف كردن 200 کانال های تلویزیونی شامل اینترنت تضمین شده شامل WiFi 6 Repeater فراگیر
به مدت 1 سال 46.99 €/ماه
تعهد 12 ماهه

تست واجد شرایط بودن من بیشتر به خدمات اینترنتی کمتر مراجعه کنید

تکرار کننده وای فای هوشمند برای اسکان بیش از 80 متر مربع
جعبه جیب 4G تضمین شده اینترنت برای اتصال بدون وقفه
SFR Box 8 TV Image 4K HDR ، Dolby Vision ، Dolby Atmos ، بلندگو متصل
200 کانال تلویزیونی و خدمات
تماسهای نامحدود به موبایل های ثابت و در اروپا

گوش دادن به خدمات مشتری

14 روز برای تغییر نظر خود

پرداخت امن

تحویل رایگان

پرداخت در 4x ، 12x ، 24x یا 36x

استارت فیبر SFR

هزینه های افتتاح و خاتمه خدمات هر کدام 49 یورو. جعبه SFR اجباری و در دسترس قرار گرفت. تعهد 12 ماهه. ​

پیشنهادات مربوط به شرایط ، در دسترس در معرض صلاحیت فنی و جغرافیایی و ارتباط مؤثر خانه مشتری. جعبه خاتمه اجباری و در دسترس ساخته شده است. بسته به آدرس اتصال و پیشنهاد مشترک ، حداکثر میزان نظری در دسترس 500 مگابایت در ثانیه و نرخ نظری که حداکثر در دسترس 500 مگابایت در ثانیه یا 1 گیگابایت در ثانیه است. جزئیات و قیمت خدمات موجود در بروشور قیمت موجود.​

سرعت: بسته به آدرس اتصال ، حداکثر میزان نظری در دسترس 500 مگابایت در ثانیه و حداکثر نزولی نظری موجود در 500 مگابایت در ثانیه.

تلفن نامحدود از موقعیت ثابت: متصل به جعبه به بیش از 100 مقصد ، در سرزمین اصلی فرانسه ، در ادارات خارج از کشور فرانسه (گوادلوپ ، مارتینیک ، اتحاد مجدد و گویان فرانسوی ، به استثنای مایوت). به استثنای شماره های کوتاه و ویژه و خدمات رادیویی پیام رسانی ، حداکثر 250 خبرنگار/ماه. حداکثر 3 ساعت در هر تماس.​

(1) تماس های نامحدود از موقعیت ثابت متصل به جعبه SFR برای مشتریان جعبه SFR به پست های ثابت در مراکش ، به استثنای تماس با تعداد تحرک محدود اپراتورهای WANA و مدیتل و شاخص های تلفن زیر (+212 526 ؛ +212 527 ؛ + + 212 533 ؛ +212 534 ؛ +212 540 ؛ +212 549 ؛ +212 547 ؛ +212 550 ؛ +212 553 ؛ +212 546). فراتر از آن ، این تماس ها را می توان با نرخ قابل استفاده برای تماس های انتخابی به مراکش موجود در www صورتحساب داد.SFR.خط

.حداکثر 3 ساعت در هر تماس. در محدوده استفاده غیرقانونی و/یا کلاهبرداری معتبر است. ​

. حداکثر در هر تماس.​

Bouquet SFR TV 160 کانال و خدمات در منطقه بدون بند مشمول واجد شرایط بودن فنی در سرویس تلویزیونی است. حداقل جریان IP مورد نیاز 3.6 مگابایت در ثانیه. رمزگشایی اجباری و در دسترس ساخته شده است. مجازات های غیرقانونی 150 یورو.

اینترنت تضمین شده: مشروط به شرایط مربوط به مشترکان با پیشنهاد جعبه SFR. پس از اشتراک و در صورت بروز مشکل فنی در اتصال به اینترنت ، تهیه از طریق نامه یک جعبه جیب اجازه دسترسی به اینترنت را از طریق شبکه موبایل 4G SFR فراهم می کند. منحصراً به آدرس اشتراک ارائه شده و فقط از این آدرس قابل استفاده است: 30 گیگابایت اینترنت در هر ماه ، فراتر از آن. به محض عضویت و قبل از اتصال به اینترنت نامحدود در محدوده 90 روز اول. گزینه 5 € در ماه. در صورت درخواست با پیشنهاد حق بیمه SFR. هزینه های فعال سازی سیم کارت 10 €. تخفیف 5 یورو در ماه اول.

SFR Homesound: حداکثر قیمت پیشنهادی فروش SFR Homesound بلندگو: 169 یورو یا SFR Homesound Premium: 349 یورو. پیشنهاد شرایط در سرزمین اصلی فرانسه که برای مشترکان جعبه SFR برای خرید بلندگو خانه یا خانه پریمیوم خانگی از 12/22/2022 تا 21/08/2023 موجود است ، در محدوده سهام موجود معتبر است.

جعبه SFR: کدام اینترنت SFR را انتخاب می کند ?

ما همه پیشنهادات SFR را بررسی کرده ایم: استارت ، قدرت یا حق بیمه . کدام جعبه SFR تمام معیارهای شما را رعایت می کند ? به لطف ما آن را کشف کنید راهنمای خرید.

چرا پیشنهاد اینترنت SFR را انتخاب کنید ?

SFR اخیراً سازمان پیشنهادات اینترنتی خود را اصلاح کرده است. اکنون اشتراک های اینترنتی را ارائه می دهد: SFR Starter ، SFR Power و SFR Premium. بنابراین raSions مناسب برای عضویت در یک بسته اینترنتی SFR چیست:

 • SFR جعبه های قدرت و حق بیمه خود را با ارائه می دهد Netflix یا Amazon Prime Video ارائه شده است.
 • SFR تجهیزات نسبتاً کارآمد و مدرن را ارائه می دهد و یکی از سریعترین پیشنهادات موجود در بازار را با حق بیمه SFR نشان می دهد ، که می تواند در بدهی نزولی تا 8 گیگابایت در ثانیه برسد.
 • می توان یک پیشنهاد SFR را بیرون کشید از 20.99 یورو در ماه
 • با SFR, هزینه های خاتمه اپراتور سابق شما تا 100 یورو بازپرداخت می شود
 • SFR
 • از راه دور Bouygues
 • رایگان
 • قرمز توسط SFR
 • نارنجی
 • سد
 • NRJ تلفن همراه
 • 5 نفر دیگر
 • فیبر نوری
 • ADSL
 • جعبه 4G / 5G
 • ماهواره
 • بهترین پیشنهادات
 • کمتر از 25 €
 • اینترنت به تنهایی
 • بدون درگیری
 • تلفن
 • با Wi-Fi سریع
 • با یک بسته 4G/5G گنجانده شده است
 • قیمت (- عزیز)
 • جریان (+ سریع)

پیشنهادات بارگیری

فیلتر و مرتب سازی

 • SFR
 • از راه دور Bouygues
 • رایگان
 • قرمز توسط SFR
 • نارنجی
 • سد
 • NRJ تلفن همراه
 • 5 نفر دیگر
 • فیبر نوری
 • ADSL
 • جعبه 4G / 5G
 • ماهواره
 • بهترین پیشنهادات
 • کمتر از 25 €
 • اینترنت به تنهایی
 • بدون درگیری
 • تلفن
 • با Wi-Fi سریع
 • با یک بسته 4G/5G گنجانده شده است
 • قیمت (- عزیز)
 • جریان (+ سریع)

چیست قیمت و جعبه SFR در محل شما ? برای پیدا کردن آدرس یا شماره تلفن ثابت خود را در فرم ما پیدا کنید.

 1. کدام جعبه SFR ارزان ترین است ?
 2. کدام جعبه SFR سریعترین جریان را دارد ?
 3. چه جعبه SFR برای داشتن کانال های بیشتر ?
 4. جریان جعبه های SFR چیست ?
 5. تلویزیون در اینترنت SFR ارائه می دهد
 6. کدام SFR برای انتخاب یک تلویزیون هوشمند پیشنهاد می کند ?
 7. یک پروژکتور ویدیویی با جعبه SFR خود
 8. SFR + PS5: کنسول سونی با Mini Price با جعبه SFR خود
 9. یک لپ تاپ همراه با جعبه SFR شما
 10. تلفن در جعبه های SFR
 11. چه مزایایی با Box + Mobile SFR ?
 12. با جعبه های SFR چه گزینه هایی وجود دارد ?
 13. جعبه 4G+ SFR برای بدهی فراموش شده
 14. نحوه عضویت در جعبه SFR ?
 15. نحوه تماس با SFR ?
 16. این مقالات در مورد SFR ممکن است شما را مورد علاقه قرار دهد
 17. نکته اصلی که باید در پیشنهادات اینترنت SFR به خاطر بسپارید

شما به دنبال یک پیشنهاد اینترنتی جدید هستید و می خواهید بدانید که اپراتور SFR چه چیزی را ارائه می دهد ? ما پیشنهادات ، مزایای آنها و همچنین قیمت آنها را برای شما توصیف می کنیم.

کدام جعبه SFR ارزان ترین است ?

حداکثر 100 € بازپرداخت

 • فیبر 500 مگابایت در ثانیه
 • 157 کانال تلویزیونی
 • تماس با ثابت
 • wi-fi 5

به مدت 12 ماه ، پس از آن 34.99 یورو.

حداکثر 100 € بازپرداخت

 • فیبر 500 مگابایت در ثانیه
 • 157 کانال تلویزیونی
 • تماس با ثابت
 • wi-fi 5

به مدت 12 ماه ، پس از آن 34.99 یورو.

جعبه استارت ارزان ترین اشتراک SFR است. اما چه کسی می گوید قیمت پایین می گوید سرعت کمی پایین تر است. در واقع ، این جعبه ، که در ADSL یا فیبر موجود است ، به شما امکان می دهد تا حداکثر 500 مگابیت در ثانیه به سرعت برسید ، بهتر از آنکه برخی از اپراتورها به ما بگویند ، اما این کمترین پیشنهاد از SFR است. فراتر از این بدهی ، این پیشنهاد SFR شامل تماس های نامحدود برای رفع فرانسه و 100 مقصد بین المللی است و به 160 کانال و خدمات تلویزیونی دسترسی می دهد. رمزگشگر TV Connect ، که در این پیشنهاد موجود است ، به شما امکان می دهد تا به کانالهای 4K خاصی نگاه کنید.

در حال حاضر ، SFR starter فقط با قیمت 20.99 یورو در ماه فقط سال اول (پس از آن 34.99 یورو در ماه فیبر مانند ADSL). با توجه به تعهد 12 ماهه ، این پیشنهاد SFR یک جعبه ارزان است و حتی افزایش می یابد در ارزان ترین پیشنهادات تریبون در حال حاضر.

SFR Starter همه چیز را برای خوشحال کردن خانوارهایی که نمی خواهند در اشتراک اینترنت خود در سال اول پول زیادی بپردازند ، خوشحال کند. مانند همه پیشنهادات اپراتورهای مخابراتی ، قیمت آن در سال دوم به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. با این حال ، به طور متوسط ​​قیمت جعبه ورودی باقی مانده است.

این جعبه SFR متناسب با خانه هایی است که از اتصال اینترنتی خود برای حرکت و تماشای سری پخش استفاده می کنند. با این حال ، برای خانواده های بزرگی که مرتباً چند کاربرد و اتصالات را در چندین دستگاه انجام می دهند ، کمتر مناسب خواهد بود.

نقاط قوت شروع کننده SFR:

 • قیمت کوچک آن در سال اول
 • رمزگذار تلویزیون اتصال که به یک تصویر 4K اجازه می دهد
 • 160 کانال و سرویس تلویزیونی گنجانده شده است

کدام جعبه SFR سریعترین جریان را دارد ?

یک تکرار کننده Wi-Fi گنجانده شده است

 • فیبر 8 گیگابایت در ثانیه
 • کانال های تلویزیون
 • تماسهای ثابت و موبایل
 • wi-fi 6

به مدت 12 ماه ، سپس 46.99 یورو.

یک تکرار کننده Wi-Fi گنجانده شده است

 • فیبر 8 گیگابایت در ثانیه
 • کانال های تلویزیون
 • تماسهای ثابت و موبایل
 • wi-fi 6

به مدت 12 ماه ، سپس 46.99 یورو.

از نظر بدهی ، این حق بیمه SFR است که رفقای خود را در SFR Flat ضرب و شتم می کند. در واقع ، این جعبه یک جریان نظری به 8 گیگابایت در ثانیه به اشتراک گذاشته شده و 1 گیگابایت بر ثانیه در حالی که از فیبر نوری صعود می کنند. یک جریان تقویت شده در فوریه 2022 ، که اکنون نیز با Delta Freebox نیز برابر است ، که تا آن زمان سریعترین جعبه در بازار بود. این اشتراک علاوه بر جریان فوق العاده سریع آن ، یک تکرار کننده Wi-Fi ، یک دسته گل تلویزیونی با 200 کانال و تماس های نامحدود به ثابت و موبایل در فرانسه و بیش از 100 کشور کشور ، با استفاده از رمزگذار SFR یا بدون آن ، ارائه می دهد.

داشتن یک جریان سریع پرداخت می شود. به همین دلیل حق بیمه SFR گرانترین پیشنهادات SFR است. قیمت آن در واقع 35.99 یورو در ماه سال اول و سپس 46.99 یورو در ماه در سال دوم است. که در حال حاضر یکی از گرانترین اشتراک های اینترنتی موجود در بازار است. به دلایل خوب ، این پیشنهاد عالی SFR است اما همچنین یکی از بهترین جعبه های اینترنتی موجود در بازار است.

در حالی که سیستم عامل های جریان کاملاً از پیشنهاد فیبر حق بیمه SFR غایب بودند ، اپراتور تصمیم گرفت به لطف یک سری محدود ، دو ادغام شود. در واقع ، SFR شامل می شود Netflix یا Amazon Prime (فیلم) به مدت 9 ماه در پیشنهاد حق بیمه. پس از 9 ماه ، شما باید برای این دو گزینه 12.98 یورو در ماه بپردازید.

جعبه SFR 8 یک پیشنهاد کامل است

جریان فوق العاده حق بیمه SFR بدون شک بزرگترین مزیت آن است. با این حال ، بسیاری از خدمات مانند دستیار صدا الکسا یا 4K HDR و Dolby Vision برای گسترش این پیشنهاد برای مشروعیت بخشیدن به افزایش قیمت آن در سال دوم بیایید. کاربرانی که این جعبه SFR را انتخاب می کنند ، پروفایل هایی هستند که معیار اصلی آنها را قیمت نمی کنند و بهترین جعبه SFR را آرزو می کنند ، به خصوص از نظر بدهی اینترنت.

نقاط قوت فیبر حق بیمه SFR:

 • سرعت جریان آن
 • دسته تلویزیونی
 • Netflix یا Amazon Prime (Video) به مدت 9 ماه گنجانده شده است
 • Wi-Fi 6 (تکرار کننده)
 • بلندگو متصل گنجانده شده است

چه جعبه SFR برای داشتن کانال های بیشتر ?

Netflix یا Video Prime 6 ماه ارائه دادند

 • فیبر 2 گیگابایت در ثانیه
 • 200 کانال تلویزیونی
 • تماسهای ثابت و موبایل
 • wi-fi 6

به مدت 12 ماه ، سپس 39.99 یورو.

Netflix یا Video Prime 6 ماه ارائه دادند

 • فیبر 2 گیگابایت در ثانیه
 • 200 کانال تلویزیونی
 • تماسهای ثابت و موبایل
 • wi-fi 6

به مدت 12 ماه ، سپس 39.99 یورو.

تمام جعبه های SFR به شما امکان می دهد از تلویزیون لذت ببرید. اما یکی از آنها به شما امکان می دهد از 200 کانال تلویزیونی بهره مند شوید: قدرت SFR. قدرت SFR کمتر از قدرت SFR ، قدرت SFR با این وجود امکان دسترسی به فیبر SFR را به a امکان پذیر می کند هزینه پایین 2 گیگابایت در ثانیه مشترک و مبلغ 700 مگابیت در ثانیه. ما همچنین حضور Wi-Fi 6 در این پیشنهاد قلب را دوست داریم ، که می تواند از Wi-Fi 5 راضی باشد. این جعبه SFR امکان برقراری تماس های نامحدود به ثابت و موبایل در فرانسه و رفع بیش از 100 کشور را فراهم می کند. از طرف رمزگذار تلویزیون ، این پیشنهاد با تعهد 12 ماهه به 200 کانال و خدمات تلویزیونی دسترسی می دهد و به شما امکان می دهد تا به کانال های 4K خاصی نگاه کنید. با تشکر از SFR Power ، شما به کانال های موسیقی مانند MCM ، MTV یا حتی ردیابی شهری دسترسی خواهید داشت.

قیمت کوچک آن در سال اول بدون شک یکی از بزرگترین مزایای وی است. قدرت فیبر SFR در واقع با قیمت 29.99 یورو در ماه دوازده ماه اول ارائه می شود و در سال دوم به 39.99 یورو در ماه می رود. بنابراین ، دوازده یورو بیشتر ، بنابراین ، اما تا حد زیادی توسط Wi-Fi 6 ، تکرار کننده Wi-Fi و سرعت مناسب صادر شده توسط جعبه SFR و خدمات اضافی موجود در پیشنهاد جبران می شود.

ما از عدم وجود سکوی جریان در پیشنهاد SFR ابراز ابراز ناراحتی کردیم. خوب ، تصور کنید که SFR این خطا را اصلاح کرده است. اپراتور در واقع انتخاب مشترکان جدید خود را برای انتخاب انتخاب می کند Netflix یا Amazon Prime (فیلم) به مدت 6 ماه ارائه شده است. بعد از شش ماه ، شما باید 5.99 یورو در ماه برای استاندارد Netflix با تبلیغات یا 6.99 یورو در ماه برای گزینه Amazon Prime بپردازید.

قدرت فیبر SFR یک است سازش خوب برای لذت بردن از فیبر با قیمت نسبتاً مناسب. با این وجود ، افزایش جایزه آن در سال دوم می تواند برخی از خانواده های خاص را که به دنبال یک پیشنهاد ارزان و ماندگار هستند ، کند کند.

نقاط قوت فیبر SFR:

 • قیمت نسبتاً جذاب آن سال اول است
 • wi-fi 6
 • Netflix یا Amazon Prime (ویدئو) به مدت 6 ماه گنجانده شده است

SFR همچنین پیشنهادات اینترنتی بسیار پر سرعت خود را در میلیون ها خانوار متصل به فیبر یا کابل به بازار عرضه می کند.

جریان جعبه های SFR چیست ?

SFR تمام جعبه های خود را در ADSL ، VDSL2 ، فیبر یا نسخه نسخه THD ارائه می دهد. بنابراین سرعت اینترنت SFR با توجه به فناوری ها و اشتراک ها متفاوت است. ما می توانیم تا حد امکان در 20 مگابایت بر ثانیه در ADSL در پذیرش و 95 مگابایت در ثانیه برای مشتریان متصل به VDSL2 حساب کنیم. در انتشار ، نرخ انتقال 800 کیلوبایت در ثانیه در ADSL است و می تواند در VDSL2 تا 30 مگابایت در ثانیه حرکت کند. توجه داشته باشید که ADSL و VDSL2 به واجد شرایط بودن فنی خط تلفن شما بستگی دارد بلکه بیش از همه به فاصله بین گره اتصال و جعبه شما بستگی دارد. واضح است: هرچه خانه شما از ADSL مرکزی فاصله بیشتری داشته باشد و سرعت شما سریعتر خواهد بود.

مشتریان واجد شرایط برای پیشنهادات فیبر SFR می توانند سرعت اتصال تا 8 گیگابایت در ثانیه برای بارگیری و 1 گیگابایت بر ثانیه در پخش را ارائه دهند.

اینترنت SFR بدهی را ارائه می دهد

SFR starter قدرت SFR حق بیمه SFR
فیبر نوری حداکثر 500 مگابیت در ثانیه حداکثر 2 gbit/s مشترک حداکثر 8 گیگابایت در ثانیه
ADSL بین 1 تا 20 مگابیت در ثانیه بین 1 تا 20 مگابیت در ثانیه بین 1 تا 20 مگابیت در ثانیه
vdsl2 بین 20 تا 95 مگابیت در ثانیه بین 20 تا 95 مگابیت در ثانیه بین 20 تا 95 مگابیت در ثانیه
کابل (THD) حداکثر 500 مگابیت در ثانیه حداکثر 1 گیگابایت در ثانیه حداکثر 1 گیگابایت در ثانیه

با این وجود این جریان های نظری است. جریان واقعی جعبه های SFR در واقع متفاوت است ، با میانگین 19 مگابایت در ثانیه در ADSL/VDSL و 444 مگابایت در ثانیه در فیبر نوری (منبع Degreptte سپتامبر 2023).

تلویزیون در اینترنت SFR ارائه می دهد

اشتراک های اینترنتی اپراتور Red Carré شامل دسترسی به یک سرویس تلویزیونی SFR است که 160 تا 200 کانال در این برنامه مطابق با پیشنهادات ADSL و فیبر و 200 تا 260 کانال کابل در این برنامه قرار دارد.

علاوه بر این ، از پیشنهاد برق ، مشتریان برند Red Carré از طیف وسیعی از کانال های منحصر به فرد از جمله The Discovery Channel Universe ، Syfy ، سیزدهم Rue ، E بهره مند می شوند! سرگرمی. اشتراک های جعبه SFR همچنین به شما امکان می دهد تا در دسته های مختلف تلویزیون و خدمات مانند Netflix ، OCS ، Bein Sport یا RMC Sport مشترک شوید تا از این برنامه ها مستقیماً در تلویزیون خود استفاده کنید.

نکته مهم دیگر: نگاه کردن به لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا RMC Sport, به مشترکین SFR نرخ ترجیحی ارائه می شود: 9 یورو در ماه به جای 19 یورو.

سطح مواد ، اکنون. بسته به اینکه شما در استارت ، قدرت یا پیشنهاد حق بیمه مشترک شده اید ، رمزگذار تلویزیون SFR یکسان نیست. با پیشنهاد مشترکین استارت مجهز به رمزگذار تلویزیون SFR Box 7. با پیشنهاد برق ، مشترکان مجهز به رمزگذار تلویزیون Android TV Connect هستند. و در آخر ، با پیشنهاد حق بیمه ، مشترکان مجهز به رمزگذار تلویزیون SFR Box 8 ، تجهیزات -از تجهیزات -ART هستند که به شما امکان می دهد تجربه غنی شده ای داشته باشید. دقت مهم: این سه رمزگذار تلویزیون 4K HDR سازگار هستند.

Toujous در تلویزیون در پیشنهادات SFR ، اپراتور از تابستان سال 2021 به مشتریان جدید خود یک تازگی کوچک ارائه می دهد: SFR Internet با رمزگشایی تلویزیون یا بدون آن ارائه می دهد. این بدان معناست که در زمان اشتراک ، آنها ممکن است تصمیم بگیرند که آیا با اشتراک خود رمزگذار تلویزیون داشته باشند یا خیر. اما حتی اگر آنها یک جعبه اینترنت را بدون سرویس تلویزیونی انتخاب کنند ، قیمت پیشنهادات یکسان است.

توجه داشته باشید ، سرانجام ، مشترکان قدرت و حق بیمه از 6 و 9 ماه اشتراک موجود در Netflix Standard به ترتیب با Pub ، Amazon Prime (ویدئو) بهره مند می شوند (ویدئو).

کدام SFR برای انتخاب یک تلویزیون هوشمند پیشنهاد می کند ?

اپراتور Red Carré با تمام جعبه های اینترنتی خود ، گزینه “Box + TV” را ارائه می دهد. این گزینه باعث می شود اشتراک اینترنتی با یک تلویزیون هوشمند ارتباط برقرار کند. مزیت مشترک ? از یک دولت -از تلویزیون -art با قیمت کاهش یافته بهره مند شوید. این پیشنهادات با تمام فناوری ها سازگار است: ADSL ، فیبر و THD.

در حال حاضر ، دو مارک تلویزیونی توسط SFR ارائه می شود: سامسونگ و هسنس. در چندین قالب موجود ، این تلویزیون های هوشمند دارای فناوری 4K هستند و مجهز به صفحه نمایش خارج از انتها هستند. مزیت کوچک برای تلویزیون Hisense SFR ، که با Dolby Atmos و Dolby Audio Technology سازگار است

قیمت جعبه های اینترنتی SFR در Box + TV ارائه می شود با جعبه ها به تنهایی یکسان نیست. در واقع ، اگر به عنوان مثال حق بیمه فیبر SFR را با تلویزیون هوشمند در نظر بگیریم ، قیمت اشتراک از 33.99 یورو در ماه به 43.99 یورو در ماه سال اول می رود: ده یورو اضافی SO. قیمت پرداخت برای بهره مندی ازیک تلویزیون هوشمند با نرخ ترجیحی ، فقط از 1 یورو. لطفاً توجه داشته باشید ، این بسته های جعبه + تلویزیون مشمول تعهد 24 ماهه هستند.

�� چرا یک جعبه SFR + پیشنهاد تلویزیون را انتخاب کنید ?

SFR پیشنهادات اینترنتی + تلویزیون را ارائه می دهد

 • داشتن یک تلویزیون مدرن
 • برای صرفه جویی در هزینه و گسترش پرداخت تلویزیون هوشمند خود
 • برای استفاده از سرعت اتصال یک جعبه SFR

یک پروژکتور ویدیویی با جعبه SFR خود

از 17 فوریه 2022, SFR یک پیشنهاد اینترنتی جدید ارائه می دهد. در واقع ، برای هرگونه اشتراک در پیشنهاد جعبه SFR ، اپراتور پیشنهاد می کند علاوه بر این سامسونگ پروژکتور ویدیویی آزاد, ارزش 999 یورو با نرخ خرید ترجیحی. حمل جعبه به محض اعتبار سفارش و حمل و نقل پروژکتور ویدیویی ساخته می شود.

قابل تنظیم در دمای 180 درجه ، پروژکتور ویدیو سامسونگ Freestyle به شما امکان می دهد محتویات خود را در جایی که می خواهید ، با یک صفحه 30 تا 100 اینچی پخش کنید. علاوه بر این ، Freestyle به طور خودکار تصاویر تله را اصلاح می کند تا هر بار یک صفحه مستقیم و مستطیل شکل بدست آورید. و اگر دیوار سفید ندارید ، مشکلی ندارید ، تصویر را با توجه به رنگ دیوار بهینه می کند و تجربه مشاهده شما را بهبود می بخشد. سرانجام ، با بلندگو یکپارچه خود ، صدای غنی 360 درجه ای را برای لذت بردن از یک تجربه همهجانبه در هر کجا که هستید ارائه می دهد.

SFR + PS5: کنسول سونی با Mini Price با جعبه SFR خود

SFR به طور مرتب عملکرد جعبه + PS5 خود را راه اندازی می کند. در واقع, برای هر اشتراک در جعبه SFR حق بیمه, فیبر یا ADSL ، امکان پذیر استیک دیجیتال پلی استیشن 5 را با کاهش قیمت بخرید, خرید. PS5 دیجیتال ، با دو کنترلر ، است فقط 119 €, +8 €/ماه به مدت 24 ماه. یک بون ! زیرا علاوه بر صرفه جویی در هزینه ، مطمئناً دست خود را به بهترین کنسول بازار در بازار می گیرید ، که موفقیت آنها به گونه ای است که پیدا کردن آن در قفسه های فروشگاه ها تقریبا غیرممکن است. هنوز هم این فرصت را از دست نمی دهد وقتی که خود را ارائه می دهد.

با استفاده از این عملیات SFR + PS5 ، اپراتور تنوع اشتراک های اینترنتی خود را ضرب می کند و به این ترتیب هدف جدیدی را به خود جلب می کند: نسل جوان و افرادی که مایل به بهره مندی از سرعت بسیار خوب هستند تا بتوانند بدون برش به صورت آنلاین بازی کنند. و بدون کندی. با این حال مراقب باشید ، این فروش های فلش به طور کلی فقط چند روز طول می کشد (حداکثر آخر هفته) ، زیرا عملیات SFR + PS5 هنگام خسته شدن سهام به پایان می رسد.

یک لپ تاپ همراه با جعبه SFR شما

هرگز از ایده های خوب کوتاه نیست ، SFR از نوامبر 2022 پیشنهاد فیبر جدیدی را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد یک لپ تاپ را با قیمتی بی نظیر داشته باشید.

در واقع, برای هر اشتراک در یکی از سه پیشنهاد فیبر از SFR ، امکان داشتن یک رایانه شخصی با قیمت پایین امکان پذیر است. برای استفاده از آن ، بسیار ساده است: شما جعبه اینترنت SFR خود را 10 یورو گران تر می کنید ، با آنچه که ASUS PC قابل حمل E510 با پیشنهاد SFR Premium ، 29 یورو با پیشنهاد SFR Powert و پیشنهاد SFR Powert به 1 یورو باز می گردد. 49 با پیشنهاد SFR استارت. کاهش قیمت برای خرید که باید به مدت 24 ماه 8 یورو پرداخت شود.

در مورد ASUS PC قابل حمل E510 ، که با جعبه اینترنت SFR شما گنجانده شده است ، این یک کامپیوتر برای بیشترین استفاده های لذیذ نیست ، بلکه یک رایانه شخصی است. بنابراین این پیشنهاد جدید کاربران اینترنت را که به دنبال تجهیز خود با رایانه با قیمت پایین برای استفاده روزانه هستند ، هدف قرار می دهد.

جدید : به مناسبت شروع سال تحصیلی ، SFR پیشنهاد بی سابقه ای را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد تجهیز کنیدیک تبلت با قیمت استثنایی. در واقع ، برای هر اشتراک در یکی از استارت های SFR ، جعبه های قدرت یا حق بیمه ، با افزایش قیمت 10 یورو و دو سال درگیری ، امکان داشتن قرص سامسونگ گلکسی Tab A8 وجود دارد فقط از 1 یورو.

تلفن در جعبه های SFR

تمام جعبه های SFR ، از جمله جعبه 4G+، یک سرویس تلفنی دارند. مراقب باشید ، با این حال ، در برخی از جعبه های SFR ، فقط تماس های مربوط به رفع وجود دارد.

 • SFR Starter: این فقط شامل تماس های نامحدود به رفع De France و بیش از 100 کشور در اتحادیه اروپا و سایر نقاط جهان است.
 • قدرت SFR: این شامل تماس های نامحدود به موبایل ثابت و موبایل فرانسه و بیش از 100 کشور در اتحادیه اروپا و سایر نقاط جهان است.
 • حق بیمه SFR: این شامل تماس های نامحدود به ثابت و موبایل در اروپا و بیش از 100 کشور در اتحادیه اروپا و سایر نقاط جهان است.

همه اشتراک های اینترنتی SFR امکان ایجاد نامحدود بیش از 100 کشور مانند آلمان ، اتریش یا اسپانیا در اروپا یا آفریقای جنوبی ، آندورا و باهاما را در سایر نقاط جهان امکان پذیر می کند.

چه مزایایی با Box + Mobile SFR ?

جمع آوری بسته های تلفن همراه و اشتراک اینترنتی ، اغلب مترادف با اقتصاد است. به همین دلیل SFR Family SFR را راه اندازی کرد ، بسته ای که تمام برنامه های اینترنتی و موبایل خود را در یک پیشنهاد یکسان جمع می کند. چندین مزیت می تواند خانه ها را در جستجوی اقتصاد اغوا کند:

 • 10 یورو پس انداز در هر ماه در هر بسته. با جعبه های اینترنتی SFR ، یک فرمول چند بسته ارائه می شود که کلید بین 3 تا 15 یورو در صرفه جویی در هر ماه در هر بسته موبایل SFR در خانواده (حداکثر 4 خط در هر خانواده) ارائه می شود. تخفیف هایی که در برنامه های SFR در زمینه تبلیغات نیز اعمال می شود ، بنابراین امکان استفاده از قیمت های بسیار جذاب ، به ویژه سال اول را فراهم می آورد.
 • به اشتراک گذاری گیگاس و محتوا. با تشکر از برنامه Family SFR ، دارنده خط اصلی (SFR Box Minimum) مرتبط با یک جعبه SFR همچنین می تواند گیگای بسته خود را به اشتراک بگذارد و همچنین محتوای آن (Napster ، Bein Sport ، RMC Sport) را با سایر خطوط شروع کننده در سایر خطوط شروع کند. همان خانه.

با جعبه های SFR چه گزینه هایی وجود دارد ?

اپراتور با پیشنهاد اینترنت SFR خود گزینه های مختلفی را در اختیار مشترکان خود قرار می دهد. دقت مهم: برخی از این گزینه ها با جعبه های مختلف SFR گنجانده شده اند ، برخی دیگر نه و پرداخت نمی شوند.

اول از همه وجود دارد گزینه های تلویزیونی, با :

 • Multi TV ، که به شما امکان می دهد یک رمزگذار تلویزیون دوم داشته باشید
 • دسته های تلویزیونی ، از جمله Netflix ، Disney+، Amazon Prime Video ، Canal+، Bein Sports ، RMC Sport (نیمی از قیمت) یا حتی SFR Cinema و SFR Entertainment و دسته های بین المللی و دسته های بین المللی

سپس وجود دارد گزینه های سرگرمی, با :

 • دسته مطبوعات دیجیتال Cafeyn
 • بازی SFR

هنوز وجود دارد گزینه های اینترنتی, با :

 • اینترنت تضمین شده و اینترنت در همه جا
 • خانواده SFR
 • ابر SFR 1000 گیگابایت
 • تکرار کننده Wi-Fi هوشمند

سرانجام گزینه های موجود در خانه های متصل ، به ویژه با بلندگو SFR Homesound, یا تلفنی با تماس با الجزایر ثابت و موبایل.

جعبه 4G+ SFR برای بدهی فراموش شده

توجه به همه خانوارهایی که هنوز واجد شرایط فیبر نیستند اما هنوز هم می خواهند از آنها استفاده کنند و از آنها استفاده کنند: جعبه SFR 4G+ راه حل است. این امکان را فراهم می آورد با تشکر بسیار پر سرعت از شبکه 4G و 4G+. این علاوه بر تنها اشتراک اینترنتی SFR اینترنت است.

کادر SFR 4G+ شامل تماس های نامحدود در فرانسه و DOM به ثابت و موبایل ، 200 گیگابایت اینترنت در هر ماه است و پس از بیش از این حد ، جریان کاهش می یابد.

قیمت جعبه 4G+ SFR 35 یورو در ماه است بدون افزایش قیمت در سال دوم و در صورت عدم رضایت از پیشنهاد در ماه 1 ، امکان بازپرداخت را ارائه می دهید. یکی دیگر از مزایای قیمت ، جعبه 4G+ به مشترکین SFR اجازه می دهد تا از 10 یورو در ماه در بسته تلفن همراه خود بهره مند شوند.

جعبه 4G به افرادی که هنوز به فیبر نوری در خانه خود دسترسی ندارند اجازه می دهد تا از طریق 4G از سرعت بسیار بالا بهره مند شوند+. یک راه حل خوب برای انتظار تا رسیدن فیبر نوری در خانه.

نحوه عضویت در جعبه SFR ?

برای عضویت در اشتراک SFR ، سه راه حل وجود دارد:

 • با یک مشاور آریاسه با شماره 02 99 36 30 54 تماس بگیرید و به راحتی و به سرعت در پیشنهادی که مورد علاقه شما قرار می گیرد مشترک شوید.
 • مستقیماً به وب سایت SFR بروید و سپس روی پیشنهادی که مورد علاقه شما قرار می گیرد کلیک کنید. سپس اشتراک خود را با برقراری ارتباط تمام اطلاعات تماس خود نهایی کنید.
 • برای ادامه مستقیم در فروشگاه ، مستقیماً به یکی از فروشگاه های 840 SFR بروید

توجه داشته باشید که برای مشتریان جدید SFR ، اپراتور Red Carré هزینه های خاتمه جعبه اینترنت قدیمی خود را تا 100 یورو پوشش می دهد. همچنین توجه داشته باشید که به لطف قابلیت حمل ، می توانید به راحتی شماره تلفن خود را بدون ارسال نامه خاتمه به اپراتور سابق خود نگه دارید.

نحوه تماس با SFR ?

روش های مختلفی برای تماس با خدمات مشتری SFR وجود دارد:

 • از طریق تلفن در 1023
 • از طریق نامه به آدرس: SFR Service Consumer. TSA 20 102 ، 69 947 Lyon
 • از طریق کمک آنلاین در وب سایت SFR موجود است
 • جعبه های نارنجی
 • جعبه های مخابراتی Bouygues
 • جعبه های رایگان
 • جعبه های قرمز
 • جعبه های SOSH