چگونه اشتراک SFR خود را خاتمه دهیم ، چگونه می توان یک بسته موبایل SFR را در 6 امتیاز خاتمه داد?

بسته موبایل SFR را در 6 امتیاز خاتمه دهید

Contents

درخواست برداشت شما باید توسط نامه ثبت شده با تأیید رسید.

یک جعبه SFR را دوباره پر کنید

شما در یک پیشنهاد جعبه SFR مشترک هستید و می خواهید قرارداد خود را فسخ کنید ? شما به طور کلی باید منتظر پایان دوره تعهد خود باشید تا هیچ هزینه ای بپردازید.

چگونه بسته اینترنت SFR خود را خاتمه دهیم؟

خلاصه

 • نحوه خاتمه جعبه SFR ?
 • – حق برداشت
 • – هزینه خاتمه
 • – نحوه خاتمه رایگان ?
 • خاتمه آنلاین
 • مدل های نامه رایگان
 • آدرس خاتمه
 • سوال ها و جواب ها

این مقاله به خاتمه یک جعبه SFR اختصاص داده شده است ، همچنین می توانید در مورد خاتمه موبایل SFR یا قرمز توسط SFR با مقالات ما مشورت کنید.

نحوه خاتمه جعبه SFR ?

اشتراک ها جعبه SFR (استارت ، قدرت ، فیبر پریمیوم. ) به طور کلی با a همراه است دوره تعهد 12 ماهه یا 24 ماهه. اگر در طول دوره تعهد حل شده اید ، باید بپردازید هزینه های خاتمه زودرس. در هر صورت مجبور به پرداخت آن هستید هزینه بسته شدن خط 49 یورو.

اگر شما ارائه دهنده دسترسی را تغییر دهید, این اپراتور جدید است که جای شما را خاتمه می دهد ، مشروط بر اینکه از شما خواسته باشید شماره خود را حفظ کنید و این امکان وجود دارد.

شما می توانید ورزش کنید حق جمع شدن برای اشتراک خود را بدون هیچ هزینه ای لغو کنید. اگر شما دلیل مشروع خاتمه زودهنگام (بیکاری به دنبال قرارداد دائمی ، حرکت در مناطق غیر پوشیده ، افزایش نرخ مورد انتظار..) ، ممکن است نیازی به پرداخت هزینه های خاتمه زودرس نداشته باشید.

نامه خاتمه شما مطابق با شرایط عمومی باید توسط ارسال شود نامه ثبت شده با تأیید رسید. خاتمه 10 روز پس از دریافت محموله توسط SFR انجام می شود. شما می توانید از سرویس خاتمه آنلاین ما (ارسال از طریق ایمیل ثبت شده) استفاده کنید.

هزینه خاتمه

هنگامی که یک بسته SFR اینترنت ثابت را با یک جعبه خاتمه می دهید ، باید هزینه های خاتمه را پرداخت کنید:

– هزینه های بسته شدن خط: 49 یورو
– هزینه های خاتمه زودرس (اگر هنوز هم متحمل شده اید)

در هزینه های خاتمه زودرس طبق ماده L224-28 از کد مصرف کننده اداره می شود. آنها در اول ژانویه 2023 مطابق با مفاد قانون جدید خرید قدرت اصلاح می شوند

در اینجا جدول خلاصه ای از هزینه های خاتمه وجود دارد که اگر در طول دوره تعهد ، قبل و بعد از 1 ژانویه 2023 خاتمه دهید ، انتظار می رود:

هزینه خاتمه زودهنگام یک بسته جعبه SFR

مثال برنامه 12 ماهه 24 ماه به تنهایی 24 ماه با تجهیزات یارانه ای
(Smart TV ، PS5 ، پروژکتور ویدیویی سامسونگ)
قبل از 1 ژانویه 2023 100 ٪ از پرداخت های ماهانه باقی مانده 100 ٪ از پرداخت ماهانه باقیمانده تا ماه دوازدهم شامل
+ 25 ٪ از پرداخت های ماهانه باقیمانده از سیزدهم تا 24 ماه شامل
100 ٪ از پرداخت ماهانه باقیمانده تا ماه دوازدهم شامل

تغییر ارائه دهنده دسترسی

اگر ارائه دهنده دسترسی را تغییر دهید (رایگان ، نارنجی ، numéricable ، bouygues..) ، شما نیازی به خاتمه اشتراک خود به شرط درخواست ندارید قابلیت حمل شماره شما. اشتراک SFR شما توسط اپراتور جدید خاتمه می یابد.

مراقب باشید اگر شما متحمل شده اید ، این چیزی را در هزینه های خاتمه که مجبور به پرداخت آن هستید تغییر نمی دهد. با این حال ، ISP ها اغلب بازپرداخت هزینه ها را تا 100 یورو ارائه می دهند.

توجه داشته باشید که نمی توانید یک شماره را در 01 ، 02 نگه دارید, ..05 اگر منطقه خود را تغییر دهید.

برای نگه داشتن شماره تلفن خود ، باید هنگام ثبت شماره RIO در خط خود ، اپراتور جدید را ارائه دهید. می توانید آن را به صورت رایگان و به سادگی با تماس با 3179 از خط ثابت خود دریافت کنید.

حق جمع شدن

شما می توانید اشتراک SFR خود را بدون هیچ هزینه ای در 14 روز پس از اشتراک شما اگر از راه دور انجام شد (اینترنت ، تلفن یا نمابر).

اگر قبلاً آن را دریافت کرده اید باید جعبه و تجهیزات مرتبط را به هزینه خود برگردانید (رمزگذار تلویزیون ، تکرار کننده. )

شما توسط SFR پرداخت هایی که قبلاً در طی 14 روز پس از دریافت نامه خود انجام شده است ، بازپرداخت خواهید شد.

لطفاً توجه داشته باشید: اگر در پیشنهاد SFR Box + Smart TV مشترک شده اید ، باید تلویزیون هوشمند را مستقیماً به سامسونگ برگردانید.

درخواست برداشت شما باید توسط نامه ثبت شده با تأیید رسید.

بدون هیچ هزینه ای

ابتدا می توانید با پرداخت هزینه های بسته شدن خط با خاتمه پس از حداقل دوره تعهد ، خاتمه دهید. اگر هنوز متعهد هستید, به عنوان مثال می توانید بدون هیچ هزینه و مجازات در موارد زیر خاتمه دهید. به یاد داشته باشید که به نامه خاتمه خود یک یا چند نفر برسید اسناد پشتیبان از وضعیت شما.

 • در حال حرکت
 • مسائل فنی
 • بیکاری به دنبال عزل
 • بیماری جدی ، بستری شدن
 • مرگ
 • افزایش قیمت بی سابقه

در حال حرکت

حرکت به سرزمین اصلی فرانسه در منطقه ای در فرانسه که در آن سرویس SFR کاملاً غیرقابل دسترسی است (که بسیار نادر است) یا به طور سیستماتیک در خارج از کشور برای مدت زمان بیشتر از 6 ماه دلیلی برای خاتمه زودرس قرارداد شما در شرایط عمومی است.

– ماده 5.2 شرایط عمومی
استخراج کردن : “(. ) برای مدت طولانی ، خارج از قلمرو فرانسه یا در منطقه ای که سرویس ثابت یا موبایل کاملاً قابل دسترسی از خانه یا محل کار مشتری است ، حرکت کنید “

مسائل فنی

در صورت عدم موفقیت سیستماتیک و مکرر سرویس SFR.

بیکاری ، مشکلات مالی

به دنبال پارگی یک CDI ، در صورت ورشکستگی شخصی ، انحلال قضایی

مشکل سلامتی

در صورت بستری یا مرخصی بیمار برای مدت طولانی بیش از 3 ماه.

مرگ

مرگ دارنده خط دلیلی است که توسط SFR پذیرفته شده است (و همه اپراتورها)

افزایش قیمت

در صورت افزایش نرخ در شرایط عمومی قراردادی که شما انجام داده اید ، SFR وظیفه دارد به شما اطلاع دهد و سپس می توانید ظرف 4 ماه خاتمه دهید.

خاتمه آنلاین

خاتمه از منطقه مشتری شما مثبت نیست. شما باید با شماره 1023 تماس بگیرید و انتخاب را “درخواست های دیگر” و سپس “خاتمه” تایپ کنید. سپس نامه بسته شدن خدمات را با آدرس خاتمه دریافت خواهید کرد. شما باید نامه ثبت شده را با تأیید دریافت ارسال کنید.

شما می توانید از سرویس نامه ثبت شده الکترونیکی (LRE). از طریق فرم خاتمه ما نامه خود را با اطلاعات تماس خود تشکیل می دهید ، و طی 48 ساعت از طریق پست به SFR چاپ و ارسال می شود. این سرویس بسیار کاربردی هر ماه توسط هزاران کاربر اینترنت استفاده می شود و مانع از انتقال شما به اداره پست می شود.

آدرس خاتمه اینترنت SFR

آدرس خاتمه جعبه SFR

در صورت استفاده از حق انصراف خود ، این آدرس برای خاتمه یا لغو قرارداد شما استفاده می شود

خاتمه SFR TSA 30103 69947 Lyon Cedex 20

شماره خدمات مشتری: 1023 (کلانشهر فرانسه) ، +33 6 1000 1023 از خارج

آدرس خدمات مصرف کننده SFR

این آدرس فقط در صورتی که در ابتدا با خدمات مشتری تماس گرفته اید ، استفاده می شود و از پاسخ ارائه شده راضی نیستید ، به عنوان مثال برای شکایت و درخواست بازپرداخت در صورت اختلال در عملکرد خط شما.

SFR Service Consumer SFR TSA 20102 69947 Lyon Cedex 20

شماره خدمات مشتری: 1023 (کلانشهر فرانسه) ، +33 6 1000 1023 از خارج

همچنین می توانید از ژنراتور سرویس خاتمه آنلاین ما استفاده کنید:

بازگشت جعبه و رمزگشایی

مطابق با اینترنت CGV SFR ، شما باید تجهیزات کاملی (لوازم جانبی موجود در آن) را در شرایط مناسب و در بسته بندی مناسب در حداکثر بیست (20) روز از درخواست درخواست نامه بسته شدن سرویس ارسال شده توسط SFR برگردانید. در غیر این صورت SFR مجازات های زیر را برای شما شارژ می کند:
– شصت یورو (60 یورو) برای یک مودم,
– صد و پنجاه یورو (150 یورو) برای رمزگشایی
– بیست و یک یورو (21 یورو) برای هر لوازم جانبی مفقود شده

راه حل نظارت از راه دور “خانه توسط SFR” را دوباره پر کنید

سرویس “Home by SFR” یک سیستم هشدار متصل است که به شما امکان می دهد خانه خود را کنترل کرده و نفوذ احتمالی را تشخیص دهید. بسته به اشتراک شما از یک نیروگاه ، یک پری دریایی و لوازم جانبی مختلف تشکیل شده است: دوربین ، سنسور infr-قرمز و آشکارسازها (حرکات ، دهانه های درب ، دود ، نشت آب..). در صورت بروز مشکل می توانید از طریق رایانه یا تلفن هوشمند خود هشدار دهید.

قرارداد “خانه توسط SFR” شامل یک تعهد 12 ماهه و یک دوره اخطار 1 ماهه است. مطابق با شرایط فروش “خانه توسط SFR” ، در صورت خاتمه در دوره تعهد خود ، هزینه خاتمه 149 یورو انجام می شود.

آدرس خاتمه “خانه توسط SFR”

خانه توسط خدمات مشتری SFR
TSA 90420
92919 La Défense Cedex

خاتمه تقویت کننده SFR FEMTO

SFR Femto یک تقویت کننده شبکه خانگی است و به شما امکان می دهد شبکه WiFi خود را بهتر ضبط کنید. برای مشترکین SFR ارائه می شود.

گزینه های SFR را خاتمه دهید

پرس SFR

SFR Press یک کیوسک دیجیتال است ، این سرویس مشاوره روزنامه ها و مجلات را ارائه می دهد (Liberation ، Le Parisien ، Elle ، Paris..) در برابر اشتراک 19.99 یورو برای افراد غیر Abonnés SFR ، و برای مشترکین SFR رایگان است. خاتمه یک گزینه رایگان است و در حساب شما انجام می شود.

SFR Sport

SFR Sport دسته ای از 5 کانال تلویزیونی است که به ورزش اختصاص داده شده است. SFR Sport 1 یک کانال فوتبال با یک قرارداد اختصاصی با اولین لیگ فوتبال انگلیس (لیگ برتر) است ، کانال های دیگر به ورزش های دیگر اختصاص داده شده اند (راگبی ، بسکتبال ، تنیس ، هنرهای رزمی..). این کانال به صورت رایگان در دسترس مشتریان SFR و مشتریان SFR RED با قیمت 9.99 یورو در هر ماه است. پیشنهاد بدون تعهد است ، بنابراین می توانید در هر زمان خاتمه دهید. برای مشتریان غیر SFR ، این پیشنهاد به نام “SFR Sport 100 ٪ دیجیتال” نیز به تنهایی یا با Beinsport در دسترس است و همچنین بدون تعهدات است.

RMC Sport

RMC Sport یک کانال تلویزیونی ورزشی است که به مشترکان جعبه SFR ارائه می شود. قبل از عضویت هوشیار باشید زیرا مطابق با شرایط خاص RMC Sport شما از زمان برداشت بهره نمی برید. این پیشنهاد می تواند با یا بدون تعهد (12 ماه) باشد

خاتمه آنلاین RMC Sport

شما می توانید یک اشتراک را بدون تعهد RMC Sport از حساب SFR خود خاتمه دهید. برای اشتراک با تعهد ، باید با خدمات مشتری تماس بگیرید.

جزئیات پیشنهادات و تاریخچه شرایط عمومی

شرایط عمومی مطابق با پیشنهادات تکامل می یابد ، در اینجا تاریخچه ای برای کمک به شما در یافتن مواردی است که اگر آنها را از دست داده باشید ، با وضعیت شما مطابقت دارد.

سوال ها و جواب ها

آیا می توانم درخواست خاتمه خط خود را لغو کنم ?

بله کاملاً ، تا زمانی که خاتمه جعبه SFR شما مؤثر نباشد ، یا به طور کلی در مدت 10 روز پس از دریافت نامه خاتمه SFR Altice شما می توانید درخواست خود را از طریق تلفن با شماره 1023 یا در هر گربه لغو کنید.

آیا می توانم شماره تلفن خود را نگه دارم ?

در شرایط خاصی امکان پذیر است. اول ، اگر شماره ای مربوط به یک منطقه جغرافیایی دارید (با شروع 01 ، 02 ، 03 ، 04 ، 05..) شما باید در همان منطقه بمانید. اگر در همان شهرداری بمانید می توانید شماره خود را حفظ کنید. برای نگه داشتن شماره خود ، باید به اپراتور جدید خود ریو خود ارتباط برقرار کنید ، که می توانید با آهنگسازی شماره جهانی 3179 از خط ثابت خود دریافت کنید. به یاد داشته باشید که این اپراتور جدید شما است که از خاتمه مراقبت خواهد کرد.

بعد از خاتمه خط خود ، دیگر نمی توانم با شماره 1023 با خدمات مشتری SFR تماس بگیرم ، چگونه می توانم انجام دهم ?

پس از خاتمه خط شما ، به عنوان مثال برای اختلاف در مورد بازپرداخت ، 1023 دیگر به طور مؤثر قابل دسترسی نخواهد بود. با این وجود می توانید با Facebook ، Twitter یا Post با SFR تماس بگیرید.

چه تأثیری برای تخفیف چند بسته من ? (میشل م.)

چند بسته تخفیف حداکثر 10 یورو در هر ماه در صورت داشتن پیشنهاد جعبه SFR و موبایل SFR اعطا می شود. اگر پیشنهاد جعبه SFR خود را خاتمه دهید ، دیگر نمی توانید از تخفیف در پیشنهاد موبایل SFR خود استفاده کنید.

من به مدت 12 ماه از طریق SFR با قیمت 9 یورو اشتراک داشتم و این اشتراک را خاتمه دادم که خاطرنشان کردم که باید 9 ماه باقیمانده را پرداخت کنم اما از 9 ماه به 19 یورو گرفته شد می تواند این مبلغ 184 را برای من توضیح دهد.90 در واقع فکر کردم 81 یورو مسئول هستم ? (ژولین s. 25 ژوئیه 2022)

شما ماههای باقیمانده را با نرخ غیر حرکتی پرداخت کرده اید ، که تفاوت را توضیح می دهد.

چه کسی Euroacting SFR است ?

Euroactting یک شرکت مجموعه است که توسط SFR برای مدیریت بدون حقوق ، مانند EOS France (EOS Contentia ، intrum justicia فرانسه ، یا recofact/recocash ، موظف است. در اینجا اطلاعات تماس آنها وجود دارد: Euroacting ، 26 Rue de Chambéry ، CS 81532 ، 75741 Paris Cedex 15 ، 01 80 97 51 50)

به دنبال خاتمه من چه زمانی باید جعبه SFR خود را برگردانم و به چه آدرس ? (24 اوت 2020 ، استفانی د.)

پس از دریافت نامه شما ، SFR با دستورالعمل های بازگشت کادر پیامی برای شما ارسال می کند.

نحوه خاتمه Téléfoot ?

خاتمه Téléfoot (پخش تلویزیون Bouquet Ligue 1 و به ویژه لیگ قهرمانان) از منطقه مشتری SFR شما یا با تماس با یک مشاور است. لطفاً توجه داشته باشید ، برخی از پیشنهادات شامل یک دوره نامزدی 1 ساله است ، بنابراین در صورت بروز این دوره در این دوره ، هزینه های خاتمه قابل توجهی (باقی مانده ماهانه) را ریسک می کنید.

چگونه می توانم شکایت کنم اگر من به دنبال خاتمه خود با SFR اختلاف نظر داشته باشم ، به عنوان مثال در مورد هزینه های خاتمه ?

در این حالت ، ابتدا باید از طریق تلفن با خدمات مشتری SFR تماس بگیرید. اگر جواب شما را راضی نمی کند ، می توانید از طریق پست ، ترجیحاً از طریق نامه ثبت شده با تأیید دریافت ، با خدمات مصرف کننده تماس بگیرید. اگر جواب هنوز شما را راضی نکرده است ، یا بیش از 1 ماه پاسخی نداشته اید ، می توانید در اینجا وارد واسطه مخابرات شوید.

من می خواهم اشتراک SFR جعبه خود را خاتمه دهم اما در گزینه “SFR + La Chaine Telefoot” مشترک شده ام. آیا می توانم همچنان در دیجیتال از آن بهره مند شوم ? (آلن م., 12 ژانویه 2021)

خاتمه بسته جعبه SFR شما منجر به پایان گزینه می شود. اگر می خواهید مستقیماً از طریق وب سایت آنها به کانال های Telefoot دسترسی داشته باشید ، در حال حاضر می توانید یک پیشنهاد را تهیه کنید ، اما با توجه به بسته شدن احتمالی Telefoot این خطرناک است.

RSA و خاتمه

من می خواهم بدانم که آیا دلیل حضور در RSA امکان خاتمه رایگان در اپراتور SFR را فراهم می کند ? (آلن م., چهارشنبه 13 ژوئیه 2022)

به دانش ما در RSA دلیلی برای خاتمه مشخص شده در شرایط عمومی نیست. مشکلات مالی پیگیری در مورد اعلان پذیرش در کمیته برای بیش از حد افراد یا وضعیت بیکاری در پی عزل یک قرارداد دائمی که پس از اشتراک خدمات از طرف دیگر رخ داده است ، می تواند به شما اجازه دهد از قبل خاتمه دهید زود.

با این وجود من به شما توصیه می کنم با خدمات مشتری SFR تماس بگیرید تا درخواست کاهش دهید. در واقع بسته های RSA و تخفیف برای بسته های اینترنتی موبایل و ثابت ، برای ذینفعان RSA و الاغ (کمک هزینه همبستگی معلولیت) وجود دارد. لازم است اثبات شود ، به عنوان مثال گواهی قانون RSA که می توانید از CAF خود سؤال کنید.

منبع: ماده R20-34 کد مصرف کننده (کاهش بسته برای RSA ، ASS ، ذینفعان AAH)

نحوه ارسال توصیه شده ?

لغزش نامه ثبت شده

برای ارسال نامه خاتمه خود داشتن SFR از طریق نامه ثبت شده با تأیید رسید ، بدون حرکت ، مراحل زیر را دنبال کنید:

 • نامه خود را از فرم شخصی سازی کنید و نامه های ثبت شده خود را در عرض چند دقیقه ، بدون مسافرت ارسال کنید -> مشخصات تماس خود را نشان دهید ->
 • آیین نامه را انجام دهید (از 7.49 یورو ، بدون اشتراک)

نامه ارسال شده توسط پست

آخرین بروزرسانی پنجشنبه 10 نوامبر 2022

خاتمه آنلاین

نامه خاتمه خود را از طریق نامه ثبت شده به
SFR

بسته موبایل SFR را در 6 امتیاز خاتمه دهید

پیشنهاد رقابت ارزان تر ، حرکت به خارج از کشور ، از دست دادن اشتغال. دلایل زیادی برای خاتمه بسته موبایل SFR وجود دارد. توجه ، نامه خاتمه ، قابلیت حمل و هزینه ها ، ما همه چیز را در این راهنما به شما می گوییم. به سرعت اطلاعات را پیدا کرده و اشتراک خود را با چند کلیک به لطف سرویس ارسال آنلاین ما پایان دهید.

بسته موبایل SFR را در 6 امتیاز خاتمه دهید

پرونده ما را کشف کنید تا در مورد خاتمه پیشنهاد SFR همه چیز را بیاموزید.

1. خاتمه یک برنامه موبایل SFR

  در بسته های موبایل SFR با تعهد 12 ماهه و 24 ماه است اگر در یک موبایل به علاوه مشترک شده اید.

در هزینه خاتمه با توجه به تعداد پرداخت های ماهانه باقی مانده در آینده محاسبه می شود ، به شرح زیر:

دوره تعهدات هزینه خاتمه
تا ماه دوازدهم شامل از سیزدهم تا 24 ماه گنجانده شده است
تمام پرداخت های ماهانه باقی مانده یک چهارم از پرداخت ماهانه باقی مانده

2. سؤال و پاسخ در مورد خاتمه SFR موبایل

آیا امکان پرداخت هزینه خاتمه در SFR وجود ندارد ?

شرایط خاص اجازه می دهد بسته SFR را بدون هیچ هزینه ای در دوره تعهد اولیه خاتمه دهید. مثلا :

 • از دست دادن یک کار دائمی
 • ورشکستگی شخصی
 • بیش از حد –
 • حرکت در یک منطقه غیر پوشیده یا عزیمت به مدت طولانی به خارج از کشور
 • در بیمارستان یا مرخصی بیمار بیش از سه ماه
 • حبس
 • مرگ
 • یا هر مورد دیگری از نیرو ماجور ، که توسط قانون شناخته شده است.

نحوه درخواست قابلیت حمل شماره و خاتمه بسته SFR ?

با تماس با 3179 ، از خط تلفن همراه SFR که خاتمه می دهید شروع کنید. بیانیه هویت اپراتور را با پیام کوتاه دریافت خواهید کرد ، که بهتر به عنوان ریو شناخته می شود. این کد باید به اپراتور جدید ابلاغ شود و به آن اجازه می دهد تا در زمان خاتمه SFR موبایل شماره شما را بازیابی کند.

تو می توانی از اپراتور جدید بخواهید خط SFR خود را خاتمه دهد برای شما. با این حال ، به خصوص اگر هزینه های خاتمه وجود داشته باشد ، نامه ثبت شده ایمن تر است. این مانع از بازی قابلیت حمل آن نمی شود.

3. نامه خاتمه موبایل SFR

نامه ای برای خاتمه SFR موبایل

برای متوقف کردن قرارداد تلفن SFR ، لازم است نامه ثبت شده با تأیید دریافت ارسال کنید. پیدا کردن چندین مدل برای شخصی سازی با کلیک بر روی تصویر کوچک حرف.

اگر الگوی قانونی دارید ، به خود بپیوندید اثبات. پس از اتمام توسط شما ، روی “ارسال” کلیک کنید. نامه خاتمه موبایل SFR شما است به پست واگذار شد سپس با دست اختصاصی به SFR Mobile تحویل داده می شود.

با نامه خاتمه ، شما مراحل خود را از زمان و جایی که می خواهید انجام دهید, با ایمن.

4. راهنماهای دقیق ما برای خاتمه SFR

برای پیدا کردن دفاتر برای اشتراک از یک پیشنهاد SFR ، با راهنماهای مختلف ما مشورت کنید.

 • خاتمه کلید 4G SFR
 • خاتمه بیمه موبایل chubb
 • بازگشت جعبه اینترنت SFR
 • هزینه های خاتمه SFR
 • خاتمه جعبه اینترنت SFR
 • خاتمه اینترنت La Réunion SFR
 • خاتمه بسته موبایل SFR
 • خاتمه بیمه موبایل SFR

نامه خاتمه خود را از طریق نامه ثبت شده ارسال کنید ، بدون اینکه دور خود را بدست آورید

 • با همکاری La Poste
 • خدمات موجود 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته
 • سفر دیگری نیست ، شما در وقت خود صرفه جویی می کنید !

پیشنهاد موبایل SFR خود را در 2 دقیقه ضبط کنید

 • این مدل شامل فرمولاسیون به هر دلایل وآدرس خاتمه SFR.
 • در خود مشخص کنید نامه خاتمه SFR اطلاعات تماس ، شماره تلفن و شکستن اشتراک.
 • نامه خود را از طریق نامه ثبت شده از رایانه خود ارسال کنید. پست آن را چاپ می کند و دوباره در دست می گیرد خدمات مشتری SFR.

با همکاری

نامه خاتمه خود را توسط پست ثبت شده ارسال کنید,

بدون حرکت ! که در 2حداقل