قدرت SFR: آزمون و نظر ما ، SFR Box 7: پیشنهادات ، تست ها و بررسی های جعبه 4K SFR (2023)

SFR Box 7: پیشنهادات ، تست ها و بررسی های 2023

Contents

Netflix یا Video Prime 6 ماه ارائه دادند

قدرت SFR: آزمون و نظر ما

از میان سه جعبه اینترنت SFR ، پیشنهاد برق اشتراک میانی رده است. مجهز به Wi-Fi 6 و یک رمزگذار 4K ، تمام ویژگی های یک جعبه اینترنت را با ارزش خوب برای پول جمع می کند.

نتایج تست قدرت جعبه SFR ما

نکات خوب

 • رمزگذار تلویزیون Android
 • سازگاری Wi-Fi 6
 • جریان فیبر تا 2 گیگابایت در ثانیه
 • Netflix یا Amazon Prime Video به مدت 6 ماه ارائه شده است

نکات منفی

 • قیمت آن از سال دوم
 • تکرار کننده Wi-Fi که پرداخت می کند

Netflix یا Video Prime 6 ماه ارائه دادند

 • فیبر 2 گیگابایت در ثانیه
 • 200 کانال تلویزیونی
 • تماسهای ثابت و موبایل
 • wi-fi 6

به مدت 12 ماه ، سپس 39.99 یورو.

Netflix یا Video Prime 6 ماه ارائه دادند

 • فیبر 2 گیگابایت در ثانیه
 • 200 کانال تلویزیونی
 • تماسهای ثابت و موبایل
 • wi-fi 6

به مدت 12 ماه ، سپس 39.99 یورو.

از آنجا که تغییر شکل از اینترنت آن ، SFR جعبه قدرت SFR را به عنوان پیشنهاد قلب خود قرار می دهد ، که هم سرعت اینترنت خوب و هم قیمت مناسب را ترکیب می کند (سال اول). قیمت ، خدمات ، بدهی ، ویژگی ها … بیایید برای تست خود در SFR Power برویم.

�� بدهی: سریعترین بازار نیست

در نسخه اصلی خود ، SFR Box Power عملکرد نسبتاً کلاسیک را از نظر سرعت نزولی نشان می دهد. برای چی ? فقط به این دلیل که می تواند برای بارگیری به 1 گیگابایت بر ثانیه برسد ، سرعت بیشتر اینترنت ورودی از اکثر اپراتورها ارائه می دهد. اما جایی که جریان آن جالب می شود ، زمانی است که آن است سرعت رو به پایین می تواند تا 2 گیگابایت در ثانیه به اشتراک گذاشته شود. با توجه به مقدار جعبه SFR به صورت قائم ، لازم نیست انتظار سرعت جریان بیشتر از 700 مگابایت در ثانیه باشد.

اگر هنوز واجد شرایط دریافت فیبر SFR نیستید ، باید با فناوری ADSL به قدرت SFR برگردید. در صورت واجد شرایط بودن برای VDSL ، شما در ADSL و حداکثر 95 مگابایت در ثانیه حداکثر 20 مگابایت در ثانیه و حداکثر 95 مگابایت در ثانیه خواهید داشت. یا همان اتصال به سایر اپراتورها سرعت می یابد. در واقع ، با فن آوری های XDSL ، تمام جعبه های اینترنتی دارای جریان نظری یکسان هستند.

تعجب خوب با Wi-Fi 6

حتی اگر قدرت SFR یک پیشنهاد میانی باشد ، ما تعجب خوب برای یافتن Wi-Fi 6 ، که تجربه روان تر و سریع تری را ارائه می دهد, با یک شبکه اینترنتی بی سیم هوشمند و فوق العاده عملکرد. باهوش ، اول از همه. زیرا ، به لطف Wi-Fi Smart ، سیگنال Wi-Fi با توجه به کاربردهای شما ، هر کجا که در خانه باشید ، هوشمندانه توزیع و تقویت می شود.

پس از آن ، به دلیل قدرت Wi-Fi 6 به استفاده و اتصال چندین دستگاه به طور همزمان و با تمام توان اجازه می دهد. و برای داشتن پوشش گسترده Wi-Fi ، SFR همچنین یک Wi-Fi Smart را ارائه می دهد ، 3 € در ماه. حتی اگر تکرار کننده Wi-Fi برای بهره مندی از اتصال Wi-Fi خوب در تمام محل های اسکان شما ضروری نباشد ، درست است که همیشه داشتن یک مورد برای مقابله با چندین اتصالات همزمان مفید است.

جدید : SFR به مشتریان جدید خود این فرصت را می دهد که از اینترنت تضمین شده بهره مند شوند. از چه چیزی تشکیل شده است ? همانطور که از نام آن پیداست ، این گزینه ای است که به شما امکان می دهد در هر زمان ارتباط برقرار کنید: در حالی که منتظر اتصال خانه خود هستید ، در صورت خرابی یا در صورت حرکت. همه اینها به لطف یک جعبه جیب که به شما امکان می دهد 4G را ضبط کنید+. اما این گزینه بدون تعهد رایگان نیست … برای به دست آوردن آن باید 5 € در ماه بپردازید.

جعبه برق SFR شما را اغوا می کند اما نمی دانید واجد شرایط بودن فیبر SFR هستید ? بهترین راه برای دانستن آن انجام یک تست واجد شرایط بودن است.

�� یک دسته تلویزیونی برای کل خانواده و Netflix یا Amazon Prime Video به مدت شش ماه گنجانده شده است

در این بخش از نظر در مورد قدرت SFR ، ما خدمات تلویزیونی و همچنین کانال های موجود در دسته SFR را تجزیه و تحلیل خواهیم کرد. اسپویلر: جعبه 7 و 8 متأسفانه شامل پخش رایگان نمی شود.

نکته مهم برای مشخص کردن قبل از شروع تجزیه و تحلیل تلویزیون در جعبه قدرت: مشترکین این تصمیم را دارند که یک رمزگذار تلویزیون با اشتراک خود دریافت کنند یا خیر. در زمان ریخته گری و پخش یا سیستم عامل های تلویزیونی زنده مانند Molotov ، بسیاری از خانوارها برای تماشای تلویزیون نیازی به رمزگشایی ندارند. تنها مشکل: می تواند قابل توجه باشد که مشترکانی که تصمیم می گیرند با جعبه SFR خود رمزگشایی نکنند ، از کاهش اضافی قیمت اشتراک بهره مند می شوند. رمزگشایی یا رمزگشایی: شما همان قیمت را پرداخت خواهید کرد.

بنابراین بیایید به پیشنهاد تلویزیون ارائه شده توسط SFR با جعبه قدرت خود ادامه دهیم. دسته تلویزیونی در Decoder Connect TV از 200 کانال تلویزیونی با دسته تلویزیونی SFR تشکیل شده است ، بنابراین کاربران از زنجیره های ملی و منطقه ای و همچنین کانال های خبری مانند:

RMC Sport با نیمی از قیمت ، اما نه تنها

از نظر تلویزیون, SFR به لطف گزینه Half Sport RMC از سایر اپراتورها جدا می شود. به دلایل خوب ، اپراتور با تمام جعبه های SFR خود ، گزینه RMC Sport (با تعهد 12 ماهه) را تنها 9 یورو در ماه به جای 19 یورو در زمان عادی ارائه می دهد. مزیت مقدس برای ورزش و دوستداران برنامه خوب !

این همش نیست. پیشنهاد SFR Power یک جعبه اینترنت میانه است. با این وجود ، و این برای یک جعبه در این گروه کافی است ، به شما امکان می دهد از یک جایزه تلویزیون بهره مند شوید. در واقع ، با این اشتراک ، مشتریان از شش ماه اشتراک موجود در Netflix استاندارد با Pub یا Amazon Prime (Video) بهره مند می شوند. یک مزیت قابل توجه که سزاوار آن است که مورد تأکید قرار گیرد.

ویژگی های تلویزیون: حداکثر 100 ساعت ضبط

رمزگشگر TV Connect که در صورت درخواست با جعبه برق ارائه شده است دارای چندین ویژگی زیبا است. اینها امکان تسهیل ناوبری در رابط تلویزیون و بهبود تجربه تلویزیونی کاربران را فراهم می آورد. وضعیت سریع عملکردها:

 • بازپخش
 • ضبط همزمان
 • راهنمای برنامه

مزیت بزرگ برای تأکید: اگر در یک جعبه برق مشترک شوید ، با استفاده از رمزگذار Connect TV 2 ، از یک هارد دیجیتال که امکان ضبط حداکثر 100 ساعت برنامه را دارد ، بهره مند خواهید شد. کیفیتی که چندین جعبه رقیب ندارد !

�� تلفنی: تماس با جعبه برق به ثابت و موبایل

مانند همه جعبه های اینترنتی ، جعبه برق شامل یک سرویس تلفنی با تماس های نامحدود برای ثابت به کلانشهر فرانسه و همچنین اروپا ، ادارات خارج از کشور فرانسه و صد مقصد دیگر در خارج از کشور است. اما ، مانند همه جعبه های اینترنتی پریمیوم ، پیشنهاد برق شامل تماس های موبایل در سرزمین اصلی فرانسه و دام دام است. یک مزیت بزرگ برای این جعبه قلب.

�� تجهیزات: حالت -از تجهیزات -ART با قدرت SFR

اگر در جعبه برق مشترک شوید ، از چه تجهیزاتی برخورد خواهید کرد ? تعجب خوب: جعبه برق دارای تجهیزات با عملکرد بالا است ، با یک کار شده طراحی شده اما همچنین مدرن. بیایید کمی صحبت کنیم ، بیایید در مورد مودم صحبت کنیم ! مودم SFR جعبه 8 از این رو مجهز به Wi-Fi 6 است که به آن اجازه می دهد تا به جریان خوبی برسد ، در تمام اتاق های خانه. با توجه به بی سیم ، جعبه 8 SFR فقط 2 درگاه اترنت دارد ، در حالی که برخی از رقبای آن به 4 می روند.

مودم جدید SFR 8x

در سمت رمزگذار تلویزیون ، تجربه تلویزیونی ابعاد دیگری را به خود اختصاص می دهد زیرا جعبه تلویزیون جعبه برق مجهز به فناوری Dolby Atmos و 4K HDR Dolby Vision است. کیفیت صدا و تصویر که SFR پر از ستایش است: “با Ultra HD 4K ، شما برنامه های خود را در یک سطح از جزئیات چهار برابر بالاتر از Full HD مشاهده می کنید.””

یک مزیت دیگر ، و مهم نیست: رمزگذار TV Connect با سیستم عامل Android اجرا می شود, بنابراین به شما امکان می دهد به فروشگاه Android دسترسی داشته باشید و برنامه های مورد علاقه خود را به راحتی و سریع بارگیری کنید.

�� قبل از عضویت در جعبه SFR چه چیزی را بدانید

ممکن است قبلاً در مورد اشتراک یا فاکتورهای خاتمه خود متوجه شده باشید ، هزینه های خاصی هنگام عضویت یا خاتمه یک جعبه اینترنت اجتناب ناپذیر است. SFR یک استثنا نیست زیرا هزینه های خاصی را اعمال می کند:

 • هزینه های تنظیم: 49 یورو
 • هزینه های بسته شدن خدمات: 49 یورو
 • تکرار کننده Wi-Fi: اختیاری در 3 € در ماه
 • بازپرداخت هزینه خاتمه اپراتور سابق: تا 100 یورو

قیمت پیشنهاد SFR چقدر است ?

Netflix یا Video Prime 6 ماه ارائه دادند

SFR Box 7: پیشنهادات ، تست ها و بررسی های 2023

SFR یک جعبه اینترنت جدید را در ADSL و فیبر خود به بازار عرضه می کند. با نام SFR Box 7 یا SFR 4K Box ، WiFi کارآمدتر و آخرین رمزگشایی UHD نسل را ارائه می دهد. از سال 2017 ، به طور قطعی جایگزین Old Newbox 6 و رمزگشایی تکامل آن شده است. چه فکر می کنیم در مورد جعبه 4K SFR ? در اینجا راهنمای کامل ما در مورد این کادر و پیشنهادات اپراتور آورده شده است.

 1. SFR Box 7 4K: ارائه پیشنهاد
 2. اینترنت با جعبه SFR 7
 3. تلویزیون با جعبه SFR 4K
 4. بررسی مشتری در کادر SFR 7
 5. SFR Box 7 4K: نظر CableReview متخصص شما

جعبه SFR 7

خلاصه : SFR جعبه 7

یادداشت نوشتن: 7/10

نظر SFR جعبه 7

 • از 20.99 €/ماه
 • تا 500 مگابایت در ثانیه ترسیم می کند
 • رمزگذار سازگار 4K
 • بدون WiFi 6
 • نه تلویزیون اندرویدی
 • No Dolby Vision و Dolby Atmos

SFR Box 7 4K: ارائه پیشنهاد

20.99€/ماه
به مدت 1 سال 34.99 €
تعهد 12 ماهه

 • فیبر تا 500 مگابایت در ثانیه – ADSL
 • مودم سازگار WiFi 5
 • رمزگذار سازگار با 4K HDR ، تلویزیون اندرویدی
 • تماس های نامحدود برای رفع

بهترین جعبه اینترنت SFR

SFR Box 7 برای 20.99 €/ماه به مدت 1 سال ، 34.99 €/ماه با ADSL و 34.99 €/ماه با فیبر (نامزدی 12 ماه).

با وجود کاهش قیمت آن ، این اشتراک اینترنتی خوب است یک پیشنهاد بازی سه گانه, با اینترنت ، تلفن و تلویزیون.

با تخفیف SFR Multi -K ، می توانید از بسته های SFR بدون تعهد در کاهش قیمت بهره مند شوید.

جعبه SFR در پیشنهادات SFR به بازار عرضه می شود ، اما همچنین با پیشنهادات جعبه قرمز نیز به بازار عرضه می شود.

اینترنت با جعبه SFR 7

SFR Box 7 همچنین دارای WiFi 5 است. این سرعت سریع و پوشش بهبود یافته خانه شما را تضمین می کند.

همچنین با قدرت اتصال آن متمایز است. با تشکر از فیبر نوری و پیشنهاد استارت ، کادر 7 می تواند در هنگام پایین آمدن 500 مگابایت در ثانیه و 500 مگابایت در ثانیه تحویل دهد. اگر واجد شرایط فیبر نیستید ، SFR Box 4K به شما امکان می دهد اتصال باند پهن توسط ADSL یا VDSL داشته باشید.

برای اینکه یک مرور کلی از کیفیت اتصال با SFR Box 7 به شما ارائه دهیم ، ما یک تست جریان فیبر انجام داده ایم. نتایج بسیار رضایت بخش است: با پیشنهاد 1 gb/s نظری وقتی پایین می روید ، بیش از 600 مگابایت در ثانیه در شرایط “واقعی” به دست می آوریم.

تست بدهی SFR جعبه 7

فیبر ADSL یا SFR ?

برای اینکه دریابید که آیا محل اقامت شما واجد شرایط ADSL یا SFR فیبر است ، یک آزمایش واجد شرایط انجام دهید.

تلویزیون با جعبه SFR 4K

یک رابط تلویزیونی ساده و بصری

SFR Box 7 یک رابط تلویزیونی ساده و تصفیه شده را اتخاذ می کند. این بخش ها به شکل Vignettes سازماندهی می شوند و ناوبری به لطف کنترل از راه دور بسیار ساده انجام می شود.

رابط تلویزیونی جعبه SFR 4K

در طول تست های خود ، ما هیچ اشکالی یا کندی را برآورده نکردیم ، که این یک چیز بسیار خوب است. بنابراین SFR قسمت نرم افزاری از جعبه خود را به خوبی بهینه کرده است تا تجربه تلویزیونی بسیار دلپذیر را به کاربر ارائه دهد.

یک دسته گل تلویزیونی کامل با کانال های اختصاصی

پیشنهاد SFR Box 7 شامل می شود بیش از 160 کانال تلویزیون و خدمات. در میان این کانال ها ، ما از TNT ، منطقه ای و همچنین انتخاب کانال های موضوعی می یابیم. بیشتر کانال ها با کیفیت بالایی برخوردار هستند و خدمات پخش مجدد دارند.

بسته برق SFR Box 7 40 کانال اضافی ، دسته ای از 200 کانال اضافه می کند. دسته گل TV Power به طور خاص شامل می شود 8 کانال اختصاصی از جمله Discovery ، Syfy ، E!, mycuisine ، و همچنین خیابان 13.

جعبه 4K SFR: کانال های منحصر به فرد Power

یک تصویر با کیفیت 4K

همانطور که با نام او نشان داده شده است, رمزگذار SFR با 4K سازگار است. شما می توانید از یک تصویر با کیفیت 4 برابر بیشتر از HD ، در برنامه های سازگار لذت ببرید.

دو کانال خطی با کیفیت UHD از طریق رمزگشاهای SFR پخش می شود: RMC Sport 1 UHD با مسابقات لیگ قهرمانان اروپا و کانال رویداد TF1 4K. علاوه بر این ، برنامه های YouTube ، Netflix و Amazon Prime انتخاب گسترده ای از محتوای 4K را ارائه می دهند. اگر اشتراک کانال+ دارید ، می توانید به کانال کانال+ UHD نیز دسترسی پیدا کنید.

YouTube ، Netflix و Video Prime در تلویزیون خود

جعبه SFR 4K برنامه دارد یوتیوب. فیلم های مورد علاقه خود را به صورت بزرگ در تلویزیون خود تماشا کنید. در هر زمان ، به لطف عملکرد بازیگران می توانید یک فیلم YouTube را از طریق تلفن همراه خود از طریق تلفن همراه خود پخش کنید.

اشتراک دارید نوتفلیکس یا حق بیمه ویدیو ? این دو سرویس نیز در رمزگذار SFR موجود است. شما فقط باید شناسه های خود را در برنامه اختصاصی جعبه وارد کنید.

گزینه های تلویزیونی

مشتریان SFR می توانند از قیمت های بسیار سودمند در محتوای رسانه ای منتشر شده توسط اپراتور استفاده کنند. این “به علاوه” است که می توانید برای غنی سازی بسته خود اضافه کنید:

 • RMC Sport
  لیگ قهرمانان اروپا ، لیگ برتر ، بسکتبال فرانسه ، ورزش شدید و مبارزه ..
  9 €/ماه برای مشتریان SFR به جای 19 یورو
 • SFR Ciné Séries
  بهترین سینما ، فیلم و سریال نامحدود
  4 یورو در ماه برای مشتریان SFR به جای 10 یورو

کانال های دیگر به عنوان گزینه ای مانند Telefoot در دسترس هستند.

ویژگی های رمزگشایی 4K SFR

شروع مجدد

شروع برنامه خود را از دست داده اید ? با قابلیت شروع مجدد, یا از ابتدا شروع کنید ، دوباره آن را از ابتدا شروع کنید. محتوای مورد نظر شما دوباره شروع می شود. کانال هایی که از راه اندازی مجدد بهره مند می شوند ، مربوط به TF1 ، M6 France Télévisions (فرانسه 2 ، 3 ، 4 …) ، Bein Sport ، OCS ، Ciné+، RMC Sport است ..

ضبط ابری

همانطور که در تمام جعبه های اینترنتی ، جعبه SFR 4K به شما امکان می دهد یک برنامه تلویزیونی را ضبط کنید ، بعداً با آن مشورت کنید یا آن را از طریق تلفن هوشمند تماشا کنید.

SFR با سایر اپراتورها متفاوت است ، زیرا رمزگذار 4K هارد دیسک یا کارت SD ندارد. در واقع ، ضبط مستقیماً در ابر انجام می شود.

فرمان صوتی

کنترل از راه دور ، که با رمزگذار جعبه SFR 4K تحویل داده می شود ، خاصیت داشتن میکروفون را دارد. دومی به سادگی اجازه می دهد کنترل تلویزیون با صدا, با تشکر از عملکرد فرمان صوتی.

با تشکر از دستور صوتی ، امکان تغییر کانال ها ، راه اندازی پخش مجدد ، باز کردن VOD یا حتی برنامه ضبط به سادگی توسط The Voice امکان پذیر است.

SFR اولین کسی نیست که یک دستور صوتی ارائه می دهد: Bouygues Télécom و Bbox Ultym آن ، دقیقاً مانند Freebox Mini 4K ، از Google Assistant با Android TV استفاده کنید.

بررسی مشتری در کادر SFR 7

نظرات مثبت در مورد SFR کادر 7

بعد از چند ماه استفاده, SFR Box 7 موفق به جذب بسیاری از مشترکان است به لطف عملکرد قابل توجه آن ، به ویژه از نظر جریان. به یاد بیاورید که SFR Box 4K قادر به رسیدن به 500 مگابایت در ثانیه از سرعت جریان نوری است. به نظر می رسد WiFi سریع 5 -AC آن اکثریت قریب به اتفاق مشترکان را برآورده می کند.

با توجه به قسمت تلویزیونی ، مشتریان SFR به ویژه از سازگاری 4K قدردانی می کنند. دومی از تعریف فوق العاده بالا در برنامه های مورد علاقه خود ، مانند Netflix یا Prime Video ، بلکه در کانال های ورزشی نیز استفاده می کند. کیفیت رابط تلویزیون نیز توسط مشترکین SFR تأکید می شود.

نکته مثبت دیگر: مشتریان از قیمت SFR کادر 7 قدردانی می کنند. به یاد داشته باشید که برای 20 در دسترس است.99 €/ماه به مدت 1 سال ، آن را به یکی از ارزان ترین جعبه های بازی سه گانه در بازار تبدیل کرد.

نظرات منفی در جعبه SFR 7

برخی از مشتریان پشیمان هستند که SFR Box 7 شامل WiFi 6 نیست. اگر WiFi از SFR Box 7 یکی از بهترین های موجود در بازار باشد ، نسبت به آخرین فناوری WiFi نسل کارآمدتر است. WiFi 6 در واقع برای SFR Box 8 ، جعبه حق بیمه SFR رزرو شده است.

علاوه بر این ، SFR Box 7 با Dolby Vision سازگار نیست. این فناوری صوتی امکان انتشار صدای با کیفیت استثنایی را فراهم می کند. Dolby Atmos ، با ارائه صدای 3 بعدی ، توسط SFR Box 7 پشتیبانی نمی شود.

SFR Box 7 4K: نظر CableReview متخصص شما

نظر SFR جعبه 7

از 20 موجود است.فقط 99 €/ماه ، جعبه 4K SFR یک جعبه اینترنتی بایک نسبت عملکرد خوب. به لطف فیبر نوری ، جریان اینترنتی سریع را ارائه می دهد و از WiFi با کیفیت خوبی برخوردار است. با توجه به تلویزیون ، این جعبه دارایی های جدی برای ادعا دارد. علاوه بر سازگار با 4K فوق العاده عالی ، جعبه SFR انتخاب گسترده ای از کانال ها و گزینه های تلویزیونی و همچنین خدمات زیادی را ارائه می دهد.

نقاط مثبت SFR کادر 7:

 • از 20.99 €/ماه
 • تا 500 مگابایت در ثانیه ترسیم می کند
 • فای سریع
 • رمزگذار سازگار 4K
 • بیش از 160 کانال تلویزیونی