بسته بین المللی: تماس با و از خارج از کشور – SFR ، قرمز توسط SFR International: گزینه های تلفن همراه و بسته های خارج از کشور

Red by SFR International: گزینه های تلفن همراه و بسته های خارج از کشور

Contents

هر پیشنهاد دارای یک پاکت داده موبایل خاص برای خارجی ها است ، یعنی برای سفرهای شما به اروپا و DOM. در اینجا Basic Red توسط SFR Mobile پیشنهادات ارائه شده است:

پیشنهادات بین المللی

SFR به مشتریان خود اجازه می دهد تا با عزیزان خود در اوکراین در تماس باشند. از آنجا که دوشنبه 21 فوریه 2022 و تا زمانی که شنبه 30 سپتامبر 2023 شامل ، تماس ها و پیامک های صادر شده توسط مشترکین تلفن همراه از متروپولیتن فرانسه تا ثابت و موبایل اوکراینی به صورت خودکار به فاکتور بعدی ارائه یا بازپرداخت می شوند. این همچنین برای تماس های انجام شده از جعبه های SFR ، قرمز توسط SFR و عددی قابل استفاده در ثابت و موبایل های اوکراین صدق می کند.

کاربردهای شما از خارج و خارج از کشور

بسته های ما برای برقراری ارتباط به خارج از کشور مناسب است

تماس های نامحدود و پیام کوتاه 100 گیگابایت از اروپا و تماس های DOM و پیام کوتاه در خارج از کشور
جعبه قیمت مشتری 49.99 €/ماه
تماس های نامحدود و پیام کوتاه 100 گیگابایت از اروپا و DOM
به مدت 12 ماه 44.99 یورو در ماه
تعهد 24 ماهه
جعبه قیمت مشتری 23.99 یورو در ماه به مدت 12 ماه و سپس 36.99 یورو

بسته های تلفن همراه بدون تعهد

تخفیف -20 €/ماه برای مشتریان جعبه
تماس های نامحدود و پیام کوتاه 100 گیگابایت از اروپا و تماس های DOM و پیام کوتاه در خارج از کشور
جعبه قیمت مشتری 14.99 یورو در ماه
تماس های نامحدود و پیام کوتاه 100 گیگابایت از اروپا و DOM
به مدت 12 ماه 30.99 یورو در ماه
بدون درگیری
جعبه قیمت مشتری 10.99 یورو در ماه به مدت 12 ماه و سپس 25.99 یورو

گزینه های بین المللی ما را کشف کنید

قیمت مشتری SFR

امارات بسته است

از 1000 دقیقه تماس ، 1000 پیام کوتاه (به استثنای MMS) و 1 گیگابایت از امارات متحده عربی استفاده کنید.

قیمت مشتری SFR

بسته اقامت ایالات متحده آمریکا

از 30 دقیقه تماس صادر شده/دریافت شده ، 30 پیام کوتاه (به استثنای MMS) و 200 مگابایت به مدت 25 € ، 7 روز معتبر استفاده کنید.

قیمت مشتری SFR

بسته اقامت مغرب

از 30 دقیقه تماس صادر شده/دریافت شده ، 50 پیام کوتاه (به استثنای MMS) و 3 گیگابایت به مدت 25 روز معتبر استفاده کنید.

مشتری در حال حاضر ?

چگونه سفر خود را آماده کنیم ?

پرسش

چگونه می توان دانست که آیا بسته SFR آن در سطح بین المللی کار می کند ?

برای اطلاع از مقصد بین المللی موجود در بسته SFR خود ، به منطقه مشتری خود بروید ، بخش ارائه ، بخش بین المللی. اگر کشوری که مایل به برقراری تماس و یا دریافت تماس در آن هستید در بسته شما گنجانده نشده است ، می توانید در یکی از بسته های اقامت معتبر برای مقصد اصلی جهان مشترک شوید.

من یک بسته SFR دارم ، اگر از خارج از کشور فراخوانده شوم ، پرداخت می کنم ?

وقتی در فرانسه هستید ، دریافت تماس رایگان است ، خواه خبرنگار شما در فرانسه باشد یا خارج از کشور.
هنگامی که در خارج از کشور هستید ، هزینه تماس های دریافت شده با توجه به کشورهای پخش متفاوت است: به محض ورود به خارج از کشور ، SFR از طریق پیام کوتاه از قیمت های اساسی شما به شما اطلاع می دهد.
از اتحادیه اروپا/DOM ، تماس ها و پیامک های دریافت شده رایگان است.
دریافت پیامک از خارج از کشور رایگان است.

چه بسته ای برای بین المللی ?

اگر به دنبال یک بسته مناسب بین المللی هستید ، SFR بسته 100 گیگابایتی 5G از جمله صدا ، پیام کوتاه ، MMS و استفاده از اینترنت را از همه کشورهای اروپایی ، ادارات خارج از کشور فرانسه ، سوئیس و آندورا توصیه می کند ، همراه با یک بسته ماندن برای انتخاب مطابق کشور از مقصدی که در آن می روید. شما قادر خواهید بود از بسیاری از مقصد های جهان از قیمت های سودمند بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بسته های موجود در دسترس ، در بخش پیشنهادات بین المللی به وب سایت ما بروید.

چه بسته ای برای تماس با مراکش ?

برای تماس با مراکش با قیمت ترجیحی ، توصیه می کنیم بسته خود را با یکی از گزینه های تماس با Maghreb مرتبط کنید ، که به شما امکان می دهد از کلانشهر فرانسه تا تلفن های همراه و تلفن های ثابت مراکش و همچنین به تونس و تونس تماس بگیرید. الجزایر (تماس تلفنی در خارج از شماره ها و خدمات ویژه). برای اطلاع از تمام گزینه های موجود برای تماس با مراکش ، به بخش پیشنهادات بین المللی وب سایت ما بروید.

چگونه می توان مصرف خود را از خارج نظارت کرد ?

شما می توانید مصرف خود را از خارج از کشور در منطقه مشتری SFR یا برنامه SFR & ME خود در بخش “Conso Info” نظارت کنید.
با این حال ، هنگامی که شما در خارج از کشور هستید ، SFR همیشه نمی تواند در زمان واقعی از صدای و پیامک های شما استفاده کند و شکاف 48 تا 72 ساعت را می توان بین مصرف واقعی شما و آن را که توسط اطلاعات مصرف اعلام شده است ، پیدا کرد.
همچنین ، فراموش نکنید که گزینه هشدار دهنده اینترنت را با مسدود کردن فعال کنید: پس از آن پیامک مربوط به مصرف اینترنت خود را از خارج دریافت خواهید کرد.
در صورت عدم بسته بودن ، استفاده از اینترنت شما مسدود می شود ، اما می توانید با پاسخ دادن به پیام کوتاه یا از منطقه مشتری SFR خود ، آنها را باز کنید.

آیا می توانم از خارج از کشور به اینترنت گشت و گذار کنم؟ ? چقدر برام اب میخوره ?

اگر در گزینه مسدود کردن مشترک نشده اید ، می توانید از طریق خارج از کشور گشت و گذار کنید ، و SFR Monde ، پیشخوان بین المللی یا SFR Voyage را فعال کرده اید. سپس با توجه به حجم مصرف خود با توجه به گزینه برگزار شده صورتحساب می شوید. توجه داشته باشید که اتصالات اینترنتی موبایل از اتحادیه اروپا/DOM در حال حاضر با توجه به شرایط پیشنهاد شما در بسته شما گنجانده شده است.
همچنین می توانید در یک بسته اقامت که اجازه می دهد داده های صوتی ، پیام کوتاه و اینترنت در سایر کشورها معتبر باشد ، مشترک شوید.
از طرف دیگر ، اگر گزینه مسدود کردن ، یک بسته مسدود شده یا SFR را به کارت ارائه دهید ، وقتی در خارج از کشور هستید نمی توانید از اینترنت گشت و گذار کنید.

چه کاری باید انجام دهم تا بتوانم از بسته خود استفاده کنم یا SFR خود را از خارج از کشور ارائه می دهد ?

برای استفاده از خدمات SFR از خارج ، شما باید یکی از این گزینه های رایگان را داشته باشید: SFR Monde ، بین المللی یا SFR Voyage – ارتباط از خارج.
بدون یکی از این گزینه ها ، شما قادر به برقراری ارتباط با عزیزان خود نخواهید بود یا از خارج از کشور وصل خواهید شد.
شما می توانید در آن مشترک شوید ، اشتراک یا اشتراک یا بررسی اینکه آنها از منطقه مشتری شما در سایت SFR فعال شده اند.FR ، برنامه تلفن همراه SFR & ME یا از طریق تلفن با خدمات مشتری با ساخت 1023 (از سرزمین اصلی فرانسه: خدمات رایگان + قیمت تماس).
توجه: اگر به تازگی خط SFR خود را فعال کرده اید ، ارتباطات به خارج از کشور 7 تا 15 روز پس از فعال سازی امکان پذیر است.

من برای تماس و ارسال پیامک از خارج هزینه بیشتری پرداخت می کنم ?

هزینه تماس های صادر شده بسته به کشورهای انتشار متفاوت است: به محض ورود به خارج از کشور ، SFR از طریق پیام کوتاه از قیمت های اساسی شما به شما اطلاع می دهد.
از اتحادیه اروپا/DOM ، تماس ها و پیامک های صادر شده به سرزمین اصلی فرانسه و اتحادیه اروپا/DOM بسته به شرایط پیشنهاد شما در بسته شما گنجانده شده است. ما از شما دعوت می کنیم جزئیات بسته SFR خود را مستقیماً در منطقه مشتری خود یا با تماس با خدمات مشتری SFR بررسی کنید.

من به کشوری از اتحادیه اروپا یا DOM سفر می کنم ، آیا کاربردهای من در بسته من درک شده است ?

از اتحادیه اروپا و ادارات خارج از کشور فرانسه ، می توانید تماس بگیرید ، پیامکی و MMS را به سرزمین اصلی فرانسه و اتحادیه اروپا/DOM بدون هزینه اضافی ارسال کنید ، با توجه به استفاده معقول از بسته خود و در حدود ساعت های موجود در بسته خود.
بسته به شرایط پیشنهاد خود می توانید اینترنت را از اتحادیه اروپا و DOM بدون هزینه اضافی گشت و گذار کنید (به استثنای بسته هایی با گزینه مسدود کردن و ارائه کارت).
توجه: برای استفاده از خدمات SFR از خارج ، باید یکی از این گزینه های رایگان (SFR Monde ، پیشخوان بین المللی یا SFR Voyage – ارتباط از خارج از کشور).

من یک خط تلفن همراه خانواده SFR دارم!, آیا می توانم گیگای خود را در اتحادیه اروپا/DOM به اشتراک بگذارم ?

بله ، به لطف خانواده SFR! شما می توانید گیگای خود را از اتحادیه اروپا/DOM با خطوط استارت گروه خانواده SFR خود به اشتراک بگذارید!
به صفحه اصلی منطقه مشتری SFR & ME خود بروید و سپس “اشتراک اینترنت موبایل” را انتخاب کنید.
اگزوز گیگای شما که در EU DOM قابل استفاده است ، عملکرد اشتراک گذاری دیگر در دسترس نخواهد بود.

گزینه SFR Voyage – از خارج از کشور ارتباط برقرار کنید برای کل اعتبار خط شما در دسترس است. فعال کردن این گزینه با اشتراک خط شما رایگان و اتوماتیک است مگر اینکه از نظر شما مناسب باشد. لازم است اگر می خواهید از اتحادیه اروپا ، ادارات خارج از کشور فرانسه و سایر مقصد های خارج از کشور از موبایل خود استفاده کنید. با استفاده از گزینه SFR Voyage – از خارج از کشور ارتباط برقرار کنید ، می توانید از بیش از 278 کشور یا مقصد و 200 کشور برای بسته هایی با گزینه مسدود کردن و SFR کارت ، در محدوده مناطقی که توسط شبکه های خارجی SFR قرار دارد ، تماس بگیرید و به آن متصل شوید. اپراتورهای همکار.

5 گرم : شبکه 5G ، مستقر ، مشروط بر پوشش با پیشنهاد 5G سازگار و ترمینال معتبر است. شبکه 5G 3.5 گیگاهرتز یا 2100 مگاهرتز مطابق با شهرداری های جمع آوری شده در دسترس. جزئیات را در https: // کمک.SFR.fr/mobile-et-s-bablette/reseau-sfr/couverture-reseau-sfr.HTML . 5G با عملکرد متفاوت بسته به فرکانس های مورد استفاده ، حداکثر جریان نظری در سراشی.

5G از خارج از کشور با پیشنهاد SFR و یک ترمینال 5G سازگار ، در محدوده مناطق تحت پوشش شبکه های 5G اپراتورهای خارجی که توافق نامه رومینگ را به پایان رسانده اند ، در دسترس است.

جریان 5G در خارج از کشور به اپراتورهای محلی SFR بستگی دارد.

Red by SFR International: گزینه های تلفن همراه و بسته های خارج از کشور

قرمز توسط SFR بازارهای کاملاً مناسب برای استفاده در خارج از کشور ، خواه در حال حرکت باشید یا می خواهید به یک کشور دیگر بپیوندید. بسته بین المللی Red by SFR در اروپا و بخش های خارج از کشور فرانسه قابل استفاده است ، اما برخی از گزینه ها امکانات بیشتری را به شما ارائه می دهند. بیایید با هم سهام بگیریم.

 • ضروری
 • تمام بسته های قرمز توسط SFR شامل یک پاکت داده خاص تلفن همراه برای شما است کاربردهای بین المللی.
 • برای بهره مندی از قرمز توسط بسته بین المللی SFR قابل توجه تر ، می توانید گزینه 30 گیگابایتی را به 5 € در ماه اضافه کنید.
 • قرمز همچنین گزینه های بسیاری را برای شخصی سازی شما ارائه می دهد پیشنهاد بین المللی قرمز SFR.

بهترین بسته بین المللی قرمز چیست ?

بسته بین المللی

قرمز توسط SFR چندین برنامه تلفن همراه را به بازار عرضه می کند ، بین 5 گیگابایت و 130 گیگابایت اینترنت موبایل در هر ماه در فرانسه.

هر پیشنهاد دارای یک پاکت داده موبایل خاص برای خارجی ها است ، یعنی برای سفرهای شما به اروپا و DOM. در اینجا Basic Red توسط SFR Mobile پیشنهادات ارائه شده است:

با مقایسه این بسته های اصلی قرمز ، بهترین پیشنهاد برای استفاده بین المللی بسته قرمز 11.99 €/ماه, که شامل 16 گیگابایت اینترنت موبایل از اروپا و DOM است. همچنین یک پاکت داده بسیار قابل توجهی در فرانسه ، با 80 گیگابایت در ماه ارائه می دهد.

با این وجود با انتخاب گزینه 30 گیگابایتی از یک بسته قرمز بین المللی بهره مند می شود. این گزینه ، با 5 یورو/ماه اضافی در دسترس است ، به شما امکان می دهد از یک پاکت داده با 30 گیگابایت اینترنت موبایل در هر ماه لذت ببرید ، در سطح بین المللی شامل 20 گیگابایت در ایالات متحده و کانادا.

در اینجا ارائه هر بسته با گزینه بین المللی و همچنین قیمت های اعمال شده ارائه شده است.

با انتخاب یک پیشنهاد بین المللی SFR بین المللی ، شما از هر چه اشتراک انتخاب شده ، از 30 گیگابایت از اروپا ، DOM شامل 20 گیگابایت از ایالات متحده و کانادا بهره مند می شوید.

در این حالت ، برای انتخاب قرمز توسط بسته بین المللی SFR مناسب ترین ، همه اینها به نیازهای اینترنتی شما در فرانسه بستگی دارد:

 • اگر آنها کم باشند ، می توانید ادامه دهید بسته قرمز فقط 4.99 €/ماه, که شامل 5 گیگابایت اینترنت موبایل در هر ماه است.
 • اگر نیازهای اینترنت شما در فرانسه بیشتر است و می خواهید از 5G لذت ببرید ، بهتر است ادامه دهید بسته قرمز 80GO یا 130 گیگابایت

مقصد های موجود در بسته قرمز بین المللی من چیست؟ ?

با عضویت در یک پیشنهاد بسته بین المللی قرمز, هنگام رفتن به خارج از کشور می توانید به استفاده از اشتراک خود ادامه دهید.

اگر بدون گزینه بین المللی در یک بسته مشترک شده اید ، می توانید از پیشنهاد خود از همه مقصد اروپایی و همچنین در بخش های خارج از کشور فرانسه استفاده کنید, بیرون سوئیسی و آندورا.

 • آزورس ، Åland ، آلمان ، انگلیس ، اتریش,
 • Balearic ، بلژیک ، بلغارستان,
 • قناری ها ، قبرس ، کورفو ، کرت ، کرواسی ، سیکلادها,
 • دانمارک ، اسکاتلند ، اسپانیا ، استونی ، فنلاند,
 • یونان ، جبل الطارق ، گورنسی ، مجارستان,
 • ایرلند ، ایرلند شمالی ، ایسلند ، ایتالیا ، ایل جرسی,
 • لتونی ، لیختن اشتاین ، لیتوانی ، لوکزامبورگ,
 • مادیرا ، مرد ایل ، ایل فارو ، مالت ، نروژ,
 • ولز ، هلند ، لهستان ، پرتغال ، جزایر رودز ، رومانی,
 • سنت مارین ، ساردینیا ، سیسیل ، اسلواکی ، اسلوونی ، سوئد,
 • جمهوری چک ، واتیکان.
 • گوادلوپ ، گویان فرانسوی,
 • مارتینیک ، مایوت ، جلسه,
 • سنت بارتیلمی ، سنت مارتین (آنتیل فرانسوی) ، سنت پیر و میکلون,
 • La Désirade ، Marie Galante ، Saintes Saintes.

اگر تصمیم گرفتید قرمز توسط بسته بین المللی SFR با گزینه 5 یورو در ماه ، پیشنهاد شما نسبت به و از آن زمان معتبر است:

 • اروپا و ادارات خارج از کشور فرانسه.
 • ایالات متحده و کانادا.
 • سوئیس و آندورا.

در اینجا مقصد های موجود ، با یا بدون گزینه بین المللی Red SFR وجود دارد.

در کدام کشورها می توانیم از RED خود توسط SFR International Package استفاده کنیم ?

شامل مقصد بسته قرمز کلاسیک گزینه بین المللی بسته SFR Red
اروپا / دام
ایالات متحده / کانادا

بسته بین المللی Red by SFR: گزینه های قرمز موجود چیست ?

گزینه 30 گیگابایتی در سطح بین المللی با 5 یورو در ماه

گزینه اینترنت موبایل

همانطور که کمی زودتر دیدیم ، قرمز توسط SFR ارائه می دهد گزینه بین المللی که به شما امکان می دهد از استفاده در خارج از کشور ، از اروپا ، دام ، سوئیس ، آندورا ، ایالات متحده و کانادا بهره مند شوید .

این گزینه بسته بین المللی قرمز بسیار کامل در 5 یورو در ماه موجود است . برای استفاده از آن ، وقتی بسته بندی بین المللی خود را شخصی سازی می کنید ، آن را در طول اشتراک خود انتخاب کنید.

این چند مرحله را دنبال کنید:

 1. به وب سایت Red by SFR مراجعه کنید.
 2. روی برگه کلیک کنید بسته بندی و تلفن.
 3. بخش را انتخاب کنید برنامه تلفن همراه.
 4. پاکت داده ای را که می خواهید در فرانسه از آن بهره مند شوید انتخاب کنید.
 5. روی 4G یا 5G کلیک کنید.
 6. گزینه را انتخاب کنید 30 گیگابایت از UE/DOM شامل 20 گیگابایت از ایالات متحده و کانادا در 5 € در ماه.
 7. روی دکمه کلیک کنید سفارش.

پس از انتخاب RED توسط SFR ، می توانید قبل از اعتبار اشتراک خود یک یا چند گزینه اضافی اضافه کنید.

گزینه های قرمز قرمز رایگان

3 گزینه بین المللی رایگان وجود دارد:

 1. گزینه هشدار جهانی اینترنت با مسدود کردن : این امکان را به شما می دهد تا در صورت بسته بندی غیر طراحی شده در خارج از کشور ، هشدار داده شوید و مصرف خود را در خارج از کشور مسدود کنید که بیش از 60 یورو باشد.
 2. ممنوعیت استفاده های اضافی : این امکان را به شما می دهد تا تماس ها ، پیامک یا MMS را به شماره های همپوشانی که از 089 شروع می شود ، یا به شماره های کوتاه پرداخت شده ، مسدود کنید ، و در نتیجه از هرگونه خطر خاموشی جلوگیری کنید.
 3. گزینه SFR Voyage : این امکان را به شما می دهد تا هنگام تماس ، ارسال پیامک یا دسترسی به اینترنت از خارج از کشور از قیمت های اساسی بهره مند شوید.

شما می خواهید یک بسته بین المللی SFR RED توسط SFR بیرون بیاورید ?

شما می خواهید یک بسته بین المللی SFR RED توسط SFR بیرون بیاورید ? 01 86 65 26 84

شما می خواهید یک بسته بین المللی SFR RED توسط SFR بیرون بیاورید ? 20 گیگابایت در ایالات متحده و کانادا, این به شما علاقه مند است ? بسته های مختلف توسط SFR را برای سفر به خارج از کشور کشف کنید ! پیشنهادات را ببینید

گزینه های قرمز بین المللی پرداخت شده

اگر به طور مرتب نیاز به برقراری تماس یا ارسال پیامک به خارج از کشور دارید ، ترجیح داده می شود اشتراک یک گزینه سازگار برای جلوگیری از هزینه های بالا و بالا.

در اینجا گزینه های بین المللی ارائه شده توسط Red ارائه شده است.

گزینه های مناسب برای یک بسته بین المللی SFR بین المللی – معتبر در تاریخ 06 سپتامبر 2023

نام گزینه شرح قیمت گزینه
اس ام اس های نامحدود اتحادیه اروپا / DOM اس ام اس نامحدود از و به اروپا ، ادارات خارج از کشور فرانسه ، سوئیس و آندورا. 1 €/ماه
اروپا نامحدود اروپا را صدا می کند تماس های نامحدود از کلانشهر فرانسه ، به سمت اروپا ثابت. 1 €/ماه
تماس های نامحدود آمریکای شمالی تماس های نامحدود از کلانشهر فرانسه ، به سمت موبایل و ثابت آمریکای شمالی. 2 €/ماه
بسته مغرب 30 دقیقه 30 دقیقه با موبایل ثابت و موبایل تماس می گیرد. 9 €/ماه
منطقه 1 آفریقا 1 ساعت تماس با تلفن های ثابت و موبایل 38 کشور آفریقایی. 12 €/ماه
بسته مغرب 60 دقیقه 60 دقیقه به موبر ثابت و موبایل تماس می گیرد. 17 €/ماه
منطقه 2 آفریقا 1 ساعت تماس با موبایل ثابت و 9 کشور آفریقایی. 18 €/ماه
بسته مغرب 120 دقیقه 120 دقیقه با موبایل Maghreb تماس می گیرد. 29 یورو/ماه

گزینه های بین المللی قرمز بین المللی به صورت رایگان ارجاع شده و براساس قیمت طبقه بندی می شوند.

 • در اینجا کشورهایی که در آفریقا 1 و 2 منطقه گنجانده شده اند:
 • منطقه 1 آفریقا : آفریقای جنوبی ، آنگولا ، بنین ، بوتسوانا ، Burkina Faso ، Burundi ، Cap-Vert ، Comoros ، Jibouti ، مصر ، اتیوپی ، گابون ، گامبیا ، غنا ، غنا ، گینه ، گینه استوایی ، گینه بیسائو ، کنیا ، لسوتو ، لیبریا ، لیبی ، لیبیا ، لیبیا ، لیبیا ، لیبی ، مالاوی ، موزامبیک ، نامیبیا ، نیجر ، نیجریه ، اوگاندا ، جمهوری آفریقای مرکزی ، جمهوری تانزانیا ، تانزانیا ، رواندا ، سائو توم-اتر ، سیرا لئون ، سومالی ، سودان ، سوازیلند ، چاد ، توگو ، زامبیا.
 • منطقه 2 آفریقا : کامرون ، کنگو ، ساحل عاج ، ماداگاسکار ، مالی ، موریتانی ، جمهوری دموکراتیک کنگو ، سنگال ، زیمبابوه.

نرخ بین المللی RED SFR: هزینه های SFR قرمز در خارج از کشور چقدر است ?

اگر بسته بین المللی قرمز شما مقصد خاصی را شامل نمی شود ، می توانید در صورت تماس تلفنی از خارج یا خارج از کشور یا استفاده از اینترنت از طریق تلفن هوشمند خود هزینه های اضافی را پرداخت کنید. بنابراین مهم است که از کشورهای موجود در پیشنهاد شما برای جلوگیری از هرگونه خارج از فوریه استفاده کنید.

تجدید نظر خارجی Red SFR: هزینه تماس خارج از کشور چقدر است ?

اگر هر تماس دریافت شده در پیشنهاد قرمز شما گنجانده شده است ، تماس هایی که در خارج از کشور هنگام حضور در فرانسه انجام می شود ، طبق مقصد صورتحساب می شوند. در اینجا قیمت های اعمال شده توسط Red SFR آورده شده است.

قرمز توسط SFR خارجی: چه قیمت بسته به مقصد تماس ?

منطقه / کشور نرخ بسته تماس SFR قرمز در خارج از کشور
منطقه 1 اروپا 0.225 یورو در دقیقه
سوئیس / آندورا 0.67 یورو در دقیقه
دوران مشمول
الجزایر ، مراکش ، تونس 0.81 یورو در دقیقه
آمریکای شمالی (ایالات متحده ، پورتوریکو ، جزایر ویرجین آمریکا ، کانادا)
منطقه 3 اروپا
سایر مقصد ها (بقیه دنیا) 1.99 یورو در دقیقه

اطلاعات مورخ 06 سپتامبر 2023.

از 21 فوریه 2022 ، تماس ، پیام کوتاه و MMS صادر شده توسط مشتریان قرمز به تلفن ثابت یا موبایل اوکراینی مستقیماً در فاکتور بعدی آنها بازپرداخت شده است. این اقدام کمک تا 31 دسامبر 2022 مؤثر است.

قیمت بین المللی Red SFR: ارسال پیام کوتاه چقدر است ?

ارسال پیام کوتاه به اروپا است 0.07 € یا 0.40 € اگر به هر کشور دیگری پیامکی ارسال کنید.

قیمت پیام کوتاه بسته به مقصد

منطقه / کشور قیمت پیام کوتاه خارجی
اروپا 0.07 یورو در هر پیام کوتاه
کشورهای دیگر 0.40 یورو در هر پیام کوتاه

اطلاعات مورخ 06 سپتامبر 2023.

قیمت MMS بین المللی چقدر است ?

با توجه به MMS ، یک محموله با همان قیمت صورتحساب می شود ، هر منطقه ای که به آن ارسال شده است . از طرف دیگر ، قیمت با توجه به نوع MMS. در اینجا یک جدول خلاصه از قیمت های اعمال شده آورده شده است.

قیمت یک MMS در خارج از کشور با توجه به نوع MMS

متن MMS قیمت عکس MMS قیمت ویدیویی قیمت MMS
0.79 یورو در هر میلی متر 1.58 یورو در هر میلی متر 2.90 یورو در هر ویدئوی میلی متر

اطلاعات مورخ 06 سپتامبر 2023.

بسته اینترنت قرمز خارجی: هزینه یک بسته اینترنت بین المللی اینترنت چقدر است ?

استفاده از اینترنت موبایل شما در خارج از کشور از بسته SFR از قرمز شما کسر می شود . بنابراین شما 10 گیگابایت یا 16 گیگابایت از اروپا و DOM یا 30 گیگابایت از اروپا دارید ، DOM شامل 20 گیگابایت از ایالات متحده و کانادا با گزینه بین المللی 5 یورو در ماه.

اگر فراتر از این پاکت داده در هنگام اقامت در خارج از کشور هستید ، قیمت خارج از قیمت بسیار زیاد است. در اینجا یک جدول خلاصه بسته به کشوری که در آن قرار دارید آورده شده است.

قیمت مصرف اینترنت موبایل در استثناء بسته بندی

منطقه / کشور قیمت پیام کوتاه خارجی
اروپا / دام 0.007 یورو در هر ماه اضافی
وابسته به اندریایی 0.24 یورو در هر ماه اضافی
سوئیس 1.98 یورو در هر ماه اضافی
ایالات متحده 9.24 یورو در هر ماه اضافی
آفریقا 13.20 یورو در هر ماه اضافی
اروپای شرقی
خاورمیانه
در قاره آمریکا
آسیا / اقیانوسیه
تونس 15.84 یورو در هر ماه اضافی
منطقه ماهواره
بقیه دنیا 18.48 یورو در هر ماه اضافی

اطلاعات مورخ 06 سپتامبر 2023.

شما می خواهید قرمز را برای بسته های بین المللی مقایسه کنید ?

شما می خواهید قرمز را برای بسته های بین المللی مقایسه کنید ? 01 86 65 26 84

شما می خواهید قرمز را برای بسته های بین المللی مقایسه کنید ? شما به دنبال یک بسته قرمز برای سفر بین المللی هستید ? تمام پیشنهادات موجود با Red توسط SFR را مقایسه کنید ! پیشنهادات را ببینید

به روز شده در 06/09/2023

امانوئل مسئول ایجاد اخبار و راهنماهای Echosdunet است. این کار با بسیاری از موارد از راه دور و صفحات اختصاص داده شده به اپراتورها است.