جعبه SFR خود را حذف کنید | نامه خاتمه آنلاین خود را ارسال کنید ، SFR را خاتمه دهید: اطلاعات عملی و خاتمه آنلاین – LA Poste

چگونه اشتراک SFR خود را خاتمه دهیم

Contents

نامه خود را با تأیید دریافت در نامه ثبت شده ارسال کنید. این اثبات ارسال شما است. SFR تاریخ دریافت برای راه اندازی این روش را در نظر می گیرد.

اشتراک SFR جعبه آن را در سال 2023 خاتمه دهید: رویکرد

شما یک اشتراک اینترنتی ADSL یا SFR فیبر دارید و مایل به شکستن قرارداد خود هستید ? این که آیا با یک رقیب درگیر شوید یا به هر دلیل دیگری ، این را بدانید جعبه اینترنت خود را تغییر دهید, این روش همانند یک برنامه تلفن همراه است ، بسیار آسان و سریع است. ما در اینجا توضیح می دهیم که چگونه یک جعبه SFR را خاتمه دهیم . رهبر را دنبال کنید !

نحوه خاتمه اشتراک SFR ?

SFR مشتریانی را پیشنهاد می کند که در ابتدا مایل به اشتراک خود هستند برای تماس با آنها در شماره 1023 یا تماس با SFR در توییتر . به طور رسمی اجازه دهید مشاوران مشتری بتوانند آدرس دقیقی را که می توانند درخواست خاتمه را برای آنها ارسال کنند ارتباط برقرار کنند. با این حال ، آنها ممکن است امیدوار باشند که مشاور موفق شود مشتری را متقاعد کند که در خانه بماند ، با ارائه به عنوان مثال یک پیشنهاد تجاری جذاب.

فقط دارنده خط می تواند با 1023 (شماره صورتحساب با قیمت یک تماس کلاسیک) تماس بگیرد تا اشتراک اینترنتی SFR خود را خاتمه دهد. بنابراین او باید هنگام تماس حضور داشته باشد.

توسط نامه ثبت شده

برای نوشتن درخواست خود نیازی به استعدادهای نوشتن بزرگ نیست. شما فقط باید نکات ضروری خاصی مانند نام ، شماره مشتری یا دلایل خاتمه خود را ذکر کنید. اگر نمی دانید در این نامه ثبت شده چه چیزی را بنویسید ، می توانید از خدمات ما برای ارسال نامه خاتمه استفاده کنید. شما فقط باید عناصر موجود در پرانتز مدل نامه ما را با اطلاعات دقیقی که مربوط به شما است جایگزین کنید.

یا نامه خاتمه جعبه SFR خود را ارسال کنید ?

سپس شما باید این نامه ثبت شده را به اپراتور به Carré Red به آدرس ذکر شده در زیر ارسال کنید:

آدرس خاتمه SFR:

سرویس خاتمه SFR
TSA 30103
69947 لیون Cedex 20

هزینه های خاتمه یک جعبه SFR

قانون چتل

از زمان قانون چتل در سال 2008 ، شرایط خاتمه قرارداد به نفع مصرف کنندگان آرام شده است. وضعیت قراردادی شما هر چه باشد, هزینه های بسته شدن خدمات به مبلغ 49 یورو شارژ می شود. اگر مدت زمان تعهد شما گذشت ، هیچ هزینه اضافی نخواهید داشت.

دوره تعهد 12 ماهه

اگر تصمیم دارید قبل از پایان سال اول ، اشتراک اینترنت SFR خود را فسخ کنید ، باید تمام پرداخت های ماهانه باقی مانده را که برای آنها انجام داده اید پرداخت کنید.

دوره تعهد 24 ماهه

اگر اشتراک SFR خود را قبل از پایان سال اول طنین انداز کنید ، به دلیل سال اول به علاوه یک چهارم پرداخت ماهانه به دلیل سال دوم ، مجبور به پرداخت ماهانه می شوید. در صورتی که در سال دوم تعهد 24 ماهه خود باشید ، باید یک چهارم از پرداخت های ماهانه باقی مانده را بپردازید.

خاتمه ظرف 10 روز از دریافت نامه شما در نامه ثبت شده توسط SFR مؤثر است. با این حال ، می توانید از طریق نامه خود درخواست کنید که خاتمه در تاریخ بعدی در نظر گرفته شده است. علاوه بر این ، شما همیشه می توانید درخواست خاتمه خود را تا زمانی که مؤثر نباشد لغو کنید.

نحوه خاتمه رایگان ?

برخی موارد امکان پرداخت هزینه خاتمه یا به طور خاص برای بازپرداخت را ممکن می سازد. ما به ویژه می توانیم در میان آنها نقل قول کنیم:

دلایل خاتمه مشروع

این موارد خاص در قرارداد ظاهر می شود و مشتریان باید یک سند پشتیبانی برای بهره مندی از این تحویل ارائه دهند. موارد به شرح زیر است:

  • از دست دادن یک قرارداد دائمی
  • حبس بیش از 3 ماه
  • اطلاع رسانی بیش از حد یا ورشکستگی
  • در منطقه ای که توسط فیبر ADSL یا SFR پوشانده نشده است حرکت کنید
  • برای مدت بیش از 6 ماه به خارج از کشور بروید
  • Majeure Force ، همانطور که توسط دادگاه Cassation تعریف شده است
  • دلیل بیماری یا معلولیت که از استفاده از بسته اینترنت آن جلوگیری می کند
  • خدمات اینترنتی در طی 7 روز از راه اندازی از شبکه GSM غیرقابل دسترسی است
  • عدم دسترسی به اینترنت برای مدت زمان بیش از 2 هفته در ماه پس از راه اندازی
  • مرگ دارنده خط

مراقبت از اپراتور جدید

این عملی ترین ، اما همچنین اقتصادی ترین راه حل است. در واقع ، بیشتر ISP ها بازپرداخت هزینه های خاتمه را ارائه می دهند که می تواند تا 150 یورو برسد. هدف از این پیشنهاد بدیهی است که اپراتور جدید برای جذب مشتریان جدید. مورد بعدی از کل روش مراقبت می کند و شما فقط باید تجهیزات خود را به SFR برگردانید.

دستورالعمل ها

اول از همه ، شما باید خود را بازیابی کنید ریو (بیانیه هویت اپراتور), یک شناسه منحصر به فرد با 12 نویسه. برای به دست آوردن آن ، به سادگی با 3179 تماس بگیرید. همچنین می توانید با اتصال به منطقه مشتری SFR یا با تماس با خدمات مشتری ، آن را پیدا کنید.

شما فقط باید هنگام عضویت در یک پیشنهاد جدید ، آن را به ارائه دهنده دسترسی به اینترنت جدید خود ارسال کنید و این مسئولیت انصراف از قرارداد خود در SFR را بر عهده خواهد داشت.

تجهیزات را روشن کنید

این همان است ، شما با تماس با خدمات مشتری و ارسال نامه ثبت شده به SFR ، روش خاتمه را راه اندازی کرده اید (یا به ارائه دهنده دسترسی جدید اینترنت خود اجازه دهید از آن مراقبت کند). شما فقط یک قدم آخر برای جلوگیری از مجازات های احتمالی باقی مانده اید.

یک بسته را تهیه کنید و تمام تجهیزات را در یک جعبه جمع کنید. فراموش نکنید: شما 20 روز از تاریخ دریافت نامه های ثبت شده برای ارسال آنها دارید. به یاد داشته باشید که تمام تجهیزات مانند کابل ها و کنترل های از راه دور را برگردانید. اگر یکی از عناصر را فراموش کنید ، ممکن است مجبور شوید مجازات بپردازید.

سپس برچسب برگشتی را که SFR شما را به نامه تأیید خاتمه خود ارسال می کند (می توانید آن را در فضای SFR خود نیز پیدا کنید) روی بسته خود بچسبانید و آن را در یک نقطه رله یا اداره پست قرار دهید.

تفاوت بین SFR و قرمز توسط فیبر جانبی SFR چیست ?

تفاوت اصلی بین SFR و قرمز توسط SFR سطح قیمت است. در واقع ، اگر فیبر را با SFR مصرف کنید ، سال اول ارزان تر خواهد بود (16 یورو در ماه) اما دوم بسیار گرانتر (38 € در ماه) در حالی که برای RED توسط SFR ، 20 €/ماه پرداخت می کنید دائما.

من از SFR به RED توسط SFR می روم. آیا می توانم از پیشنهادات خوش آمدید استفاده کنم ?

نه ، شما قادر نخواهید بود از پیشنهادات مشتریان جدید از SFR تا RED توسط SFR استفاده کنید و برعکس تا آنجا که این دو شرکت از همان گروه آمده اند.

چه زمانی می توانم اشتراک SFR خود را خاتمه دهم ?

شما می توانید اشتراک SFR خود را در هر زمان خاتمه دهید. با این وجود ، بدانید که اگر هنوز متعهد هستید ، باید ماه های باقی مانده را تا پایان تعهد خود و بسته شدن خط خود برای 49 € پرداخت کنید. بنابراین حتماً بدانید که پس از خاتمه قرارداد خود هنوز تحت تعهد ، به چه چیزی متعهد هستید. اگر از دوره تعهد فراتر رفته باشید ، می توانید همانطور که می بینید فسخ کنید ، اما هنوز هم باید بسته بندی خط 49 یورو را بپردازید.

اگر در یک اپراتور جدید مشترک شوم ، دومی هزینه های خاتمه را پوشش می دهد ?

بله ، اگر به یک اپراتور جدید بروید ، هزینه های خاتمه شما در حداکثر ارتفاع 100 یورو برای همه اپراتورهای اینترنتی بازپرداخت می شود . با این حال ، شرایط را برای هر یک از آنها بررسی کنید تا از شگفتی های ناخوشایند جلوگیری شود.

چگونه اشتراک SFR خود را خاتمه دهیم ?

SFR چندین پیشنهاد اینترنت (فیبر ، فیبر 8 ، ADSL ، ADSL Power 8 ، 4G+) و موبایل (4G+، 5G) ارائه می دهد. نحوه خاتمه اینترنت SFR یا اشتراک تلفن همراه خود را پیدا کنید.

در مورد فیلم نحوه نوشتن نامه خاتمه را کشف کنید:

چگونه اشتراک اینترنتی SFR خود را خاتمه دهیم ?

اشتراک 4G+ جعبه بدون تعهد است ، می توان آن را بدون هیچ هزینه ای در هر زمان و در هر زمان خاتمه داد. پیشنهادات دیگر شامل یک دوره تعهد 12 ماهه است. مگر اینکه یک مورد از Majeure Force را توجیه نکنید ، در صورت خاتمه زودهنگام باید پرداخت های ماهانه باقی مانده را پرداخت کنید.

هزینه خاتمه 49 یورو اعمال می شود ، از جمله برای پیشنهاد 4G+. این هزینه ها و هرگونه پرداخت ماهانه باقیمانده ، در صورت توجیه خاتمه به دلیل قانونی ، می تواند معاف باشد.

نامه ثبت شده را بدون ترک خانه خود ارسال کنید:

ond ارسال نامه ثبت شده با تأیید رسید
service سرویس در دسترس آنلاین 7 روز در هفته و 24 ساعت در روز
✓ مراقبت فوری از نامه
 اثبات سپرده بلافاصله تحویل داده می شود
✓ امکان پیروی از محموله خود

پس از دریافت نامه خود ، با در نظر گرفتن درخواست ظرف 10 روز مؤثر خواهد بود. همچنین می توانید تاریخ بعدی را مشخص کنید.

پس از شروع روش خاتمه ، 20 روز فرصت دارید تا تجهیزات SFR را برگردانید. اگر پرداخت کرده اید ضمانتنامه هنگام عضویت ، این بازپرداخت پس از دریافت بازپرداخت می شود. اگر تجهیزات آسیب دیده یا ناقص باشد ، می توان مجازات ها را اعمال کرد.

خوب است بدانید

می توانید اشتراک جعبه خود را خاتمه داده و بسته های تلفن همراه خود را حفظ کنید ، یا برعکس. با این حال ، کاهش مرتبط (چند بسته) ممکن است تحت تأثیر قرار گیرد.

چگونه بسته تلفن همراه SFR خود را خاتمه دهیم ?

SFR با تعهد 12 ماهه پیشنهادات ارائه می دهد. در صورت خاتمه زودهنگام ، شما باید تمام پرداخت های ماهانه باقی مانده را بپردازید.

اگر بسته شما با خرید موبایل با امکانات پرداخت همراه است ، دوره تعهد 24 ماه است. اگر قبل از پایان این دوره تعهد ، باید هزینه کنید ، باید پرداخت کنید:

• تمام پرداخت های ماهانه باقیمانده برای 12 ماه اول ؛
• 25 ٪ برای 12 ماه گذشته.

اگر درخواست خاتمه شما به یک دلیل ضروری توجیه شود ، دیگر نیازی به پرداخت پرداخت ماهانه باقی مانده نیست.

برای خاتمه خود بسته موبایل SFR, بفرست یک نامه ثبت شده با تأیید رسید. پس از دریافت ، 10 روز طول خواهد کشید تا درخواست شما در نظر گرفته شود.

خوب است بدانید:

تا زمانی که خاتمه مؤثر بسته موبایل SFR خود باشد ، می توانید نظر خود را تغییر دهید. به سادگی برای لغو درخواست به منطقه مشتری خود بروید.

مدل های خاتمه SFR

نامه خود را با تأیید دریافت در نامه ثبت شده ارسال کنید. این اثبات ارسال شما است. SFR تاریخ دریافت برای راه اندازی این روش را در نظر می گیرد.

با استفاده از مدل رایگان ارائه شده توسط La Poste ، Atments و Releieur SFR خود را ساده کنید:

اطلاعات خود را (تاریخ ، مکان ، اطلاعات تماس و غیره) و آدرس حمل و نقل توصیه شده نشان دهید:

برای خاتمه اینترنت ::
جعبه SFR و خدمات مشتری فیبر ، سرویس خاتمه ، TSA 30103 ، 69147 Lyon Cedex 20
برای خاتمه تلفن همراه ::
SFR موبایل ، سرویس خاتمه ، TSA 30103 ، 69147 Lyon Cedex 20

سؤالات متداول – سوالات متداول

چگونه هزینه خاتمه را پرداخت نکنیم ?

خاتمه باقیمانده و پرداخت ماهانه می تواند در موارد زیر و ارائه اثبات معاف باشد:

• مرگ ؛
• بیکاری ناشی از برکناری یک قرارداد دائمی
• مشکل بهداشتی یا ناتوانی جلوگیری از استفاده از خدمات
• قرار دادن مدت زمان بیش از 3 ماه ؛
• بازیابی ، انحلال اجباری یا بیش از حد
• حرکت در خارج از منطقه پوشش ؛
• خطای یا خطای SFR.

چه زمانی می توانیم SFR را خاتمه دهیم ?

اشتراک 4G+ اینترنت می تواند در هر زمان و بدون هیچ هزینه ای خاتمه یابد. سایر اشتراک های اینترنتی و موبایل با حداقل یک دوره تعهد 12 ماهه همراه است. اگر دیگر متعهد نیستید ، در صورت تمایل آزاد هستید. اگر هنوز هم متحمل شوید ، در صورت خاتمه زودرس هزینه ها اعمال می شود.

چگونه می توان تاریخ پایان تعهد خود را دانست ?

این اطلاعات در قرارداد و فاکتورهای شما ذکر شده است. همچنین آن را در منطقه مشتری خود پیدا خواهید کرد. در سایت SFR ، دو ماشین حساب هزینه خاتمه در دسترس شما است (یکی برای پیشنهاد تلفن همراه شما و دیگری برای اشتراک جعبه) ، که از منطقه مشتری شما قابل دسترسی است. اطلاعات خود را برگردانید: نام اشتراک ، تاریخ تعهد و خاتمه مطلوب. میزان هزینه های قابل اجرا و باقی مانده پرداخت ماهانه به شما ابلاغ می شود.

خاتمه با سایر اپراتورها