SFR یا نارنجی: کدام اپراتور برای عضویت در یک جعبه یا بسته بندی با آن?, SFR یا نارنجی: که بهترین است? مقایسه اپراتورها | اخبار LiveBox

SFR یا نارنجی: که بهترین است? مقایسه اپراتورها

نارنجی انتخاب گسترده ای ازگزینه های بین المللی که بسته های آن را تکمیل می کند ، برای رسیدن به یک مقصد خاص برای نرخ ترجیحی. به همین ترتیب ، SFR به شما اجازه می دهد تا مشترک شوید بسته های بین المللی برای مناطق جغرافیایی خاص: فقط به منطقه مشتری خود بروید.

SFR یا نارنجی: کدام اپراتور برای عضویت در یک جعبه یا بسته بندی با آن ?

نارنجی و SFR دو اپراتور اصلی تلفن همراه در فرانسه هستند. آنها هر دو طیف گسترده ای از بسته های تلفن همراه ، نرخ ها و اغلب مطالب بسیار کامل و جذاب را ارائه می دهند. پیشنهادهایی که توسط این دو اپراتور به بازار عرضه می شود به طور کلی بسیار نزدیک است. خصوصیات آنها چیست ? که به آن بهتر است ?

 • ضروری
 • شبکه های موبایل نارنجی و SFR در نظر گرفته می شوند دو بهترین در فرانسه.
 • پیشنهادات این دو اپراتور بسیار نزدیک است : اختلافات اغلب در داده ها و مقصد های موجود در آن ایجاد می شود.
 • پیشنهاد نارنجی و SFR بسته های مسدود شده ، بسته های 5G و بسته های بین المللی.
 • دو اپراتور ارائه می دهند دسته گزینه ها که خودش است.

نارنجی و SFR: که بهترین جعبه اینترنت را ارائه می دهد ?

این مقاله یک است مقایسه ای, که اینترنت و پیشنهادات نارنجی و موبایل را ارائه می دهد ، که به افزایش سفارش قیمت طبقه بندی می شود. سئو رایگان.

بازار نارنجی و SFR چندین بسته اینترنتی ، همه مشمول یک سال نامزدی. این پیشنهادات با فناوری های ADSL و فیبر سازگار است. در اینجا خلاصه ای از اشتراک های مختلف اینترنت SFR و نارنجی وجود دارد:

SFR Box Starter است اقتصادی ترین : اشتراک فقط می تواند در آن مشترک شود 20.99€/ماه سال اول ، ضمن ارائه خدمات جالب ، از جمله 160 کانال تلویزیونی. با این حال ، پیشنهادات Orange LiveBox در حال حاضر جالب است زیرا دو ماه اول اشتراک ارائه شده است.

پیشنهادات Orange LiveBox متمایز است با تشکر از تلفن : آنها مقصد زیادی را برای تماس با تلفن های ثابت ، بلکه موبایل نیز ارائه می دهند. SFR بازی می کند تلویزیون : SFR Box Power پیشنهادات به شما امکان می دهد بیش از 200 کانال تلویزیونی را در Ultra HD تماشا کنید.

پیشنهادات موبایل 5G: نارنجی یا SFR

از پایان سال 2020 ، SFR و Orange هر دو پیشنهاد داده اند بسته های 5G. 5G مزایای بسیاری در مقایسه با 4G ، به ویژه a بارگیری تا ده برابر بیشتر. دامنه 5G از دو اپراتور با 3 برنامه 5G SFR از 140 گیگابایت تا 220 گیگابایتی و 4 برنامه 5G نارنجی نیز از 100 گیگابایت تا 240 گیگابایتی نزدیک است:

بین دو پیشنهاد 5G برای انتخاب شما تفاوت هایی وجود دارد.

 • پیشنهادات 5G SFR 140 گیگابایتی و نارنجی 100 گیگابایتی در دسترس ترین است.
 • نارنجی یک سرویس چند سیما ارائه می دهد, که به درخواست اجازه می دهد یک سیم کارت اضافی برای تجهیز دستگاهی مانند رایانه لوحی بدست آورید. این گزینه در SFR وجود دارد اما پرداخت می شود (10 €/سیم کارت).
 • پیشنهاد SFR اجازه می دهد ارتباطات با چین, از طریق پیشنهاد 220 گیگابایتی.

علاوه بر این مزایا ، همچنین می توانید با کارت در دسترس بودن 5G در سایت دو اپراتور مشورت کنید تا از صلاحیت آن قبل از انتخاب خود اطمینان حاصل کنید.

برای اینکه بتوانید از 5G بهره مند شوید ، برای تهیه یک بسته 5G کافی نیست. شما همچنین باید یک تلفن هوشمند 5G داشته باشید و توسط اپراتور انتخاب شده در یک منطقه 5G تحت پوشش قرار بگیرید.

SFR یا نارنجی برای یک بسته بین المللی ?

بین المللی

شما قصد دارید به طور مرتب به خارج از کشور یا از خارج از کشور ارتباط برقرار کنید و به دنبال یک بسته بین المللی باشید ? SFR و Orange هر دو مقصد زیادی را برای ارتباطات ارائه می دهند ، که در بالاترین محدوده محدوده گنجانده شده اند.

با پایان رومینگ ، تمام بسته ها اکنون ارتباطی را به منطقه اروپا و از منطقه اروپا ارائه دهید, غیر قابل پیش بینی. نارنجی همچنین شامل سوئیس و آندورا در تمام بسته های خود است ، این دو مقصد که از بسته 80 گیگابایتی در SFR گنجانده شده است.

ارتباطات به چین در بالاترین بسته های بین المللی SFR قرار دارد ، اما در نارنجی نیست. گرانترین برنامه های SFR و نارنجی نیز به بیش از 100 کشور امکان پذیر است. لیست این مقصد ها در مقایسه کننده تلفن همراه SELECTRA موجود است.

نارنجی انتخاب گسترده ای ازگزینه های بین المللی که بسته های آن را تکمیل می کند ، برای رسیدن به یک مقصد خاص برای نرخ ترجیحی. به همین ترتیب ، SFR به شما اجازه می دهد تا مشترک شوید بسته های بین المللی برای مناطق جغرافیایی خاص: فقط به منطقه مشتری خود بروید.

بسته های مسدود شده: نارنجی در مقابل SFR

در کمک هزینه آیا بسته هایی هستند که از بسته شدن خارج می شوند ، با جلوگیری از تماس های مثال یا مرور اینترنت هنگام برقراری ارتباطات موجود در بسته ،. SFR و نارنجی به ترتیب یک و دو بسته مسدود شده را ارائه می دهند.

بسته های SFR و بسته های نارنجی همه هستند بدون درگیری.

بسته های مسدود شده 2 -100mo از دو اپراتور بسیار مشابه هستند: آنها همان محتوای را با همان قیمت ارائه می دهند. دو اپراتور این بسته های مسدود شده را ارائه دهید برای یک سال اگر مشتری اینترنتی در خانه هستید: این می تواند به شما کمک کند بین این دو پیشنهاد تصمیم بگیرید.

نارنجی همچنین یک بسته مسدود شده با داده های بیشتر و همچنین 3 شماره ارائه می دهد که مشترک می تواند نامحدود باشد. این بسته ، که به شما امکان می دهد ضمن اجتناب از فرم ، در 4G به طور رضایت بخش حرکت کنید ، می تواند به ویژه برای یک نوجوان جالب باشد.

SFR یا نارنجی: که بهترین شبکه موبایل را دارد ?

شبکه فرانسه

نارنجی از نظر تاریخی دارای بهترین شبکه تلفن همراه در فرانسه : این اپراتور به مدت 10 سال متوالی توسط ARCEP (سازمان نظارتی برای ارتباطات الکترونیکی ، پست ها و توزیع مطبوعات) به عنوان اولین شبکه تلفن همراه فرانسوی انتخاب شد. SFR نباید از آن خارج شود: شبکه آن به طور کلی در نظر گرفته می شود دومین شبکه برتر فرانسوی و بخش بسیار بزرگی از قلمرو کلانشهر را پوشش می دهد.

سطح شبکه 3G, براساس داده های ARCEP ، SFR و نارنجی هر دو بیش از 99 ٪ از جمعیت فرانسه را پوشش می دهند. شبکه نارنجی 3G 94 ٪ از قلمرو کلانشهر فرانسه را پوشش می دهد در حالی که SFR به 98 ٪ می رسد. بنابراین SFR برای 3G کمی جلوی نارنجی است.

مربوط به شبکه 4G, شبکه بیشترین استفاده در حال حاضر توسط اپراتورها, نارنجی و SFR معادل هستند : این دو اپراتور بار دیگر بیش از 99 ٪ از جمعیت فرانسه را پوشش می دهند. تقریباً همه واجد شرایط 4G از دو اپراتور هستند و بنابراین هنگام عضویت در یک بسته تلفن جدید ، بین این دو انتخاب می کنند.

در شبکه 5G هنوز در دو اپراتور مستقر است. طبق ARCEP و در سپتامبر 2023 ، نارنجی 7448 دارد سایت های 5G 3500MHz (فرکانس که بهترین سرعت 5G را ارائه می دهد) در برابر 6822 برای SFR. SFR در مقابل کل سایتهای 5G (700 مگاهرتز ، 2100 مگاهرتز و 3500 مگاهرتز) قرار دارد: 9977 در برابر 7531 برای نارنجی. این دو اپراتور در حال حاضر پوشش 5G خوبی در شهرهای بزرگ فرانسه دارند, در حالی که 1 یا 2 سال پیش ، شکاف بین پوشش از یک شهر به شهر دیگر تغییر کرده است.

خدمات و گزینه های تلفن همراه: SFR vs Orange

اگر می خواهید علاوه بر بسته تلفن همراه خود ، از خدمات اضافی نیز بهره مند شوید ، اپراتورها ارائه می دهند انتخاب های بسیار متفاوتی از گزینه ها.

در اینجا لیست گزینه هایی که مکمل یک برنامه تلفن همراه SFR هستند:

 • Deezer Premium با قیمت 10.99 یورو در ماه (1 یورو/ماه برای 6 ماه اول) و خانواده دیزر با قیمت 17.99 یورو در ماه (6 یورو/ماه به مدت 4 ماه).
 • بازی های نامحدود SFR با قیمت 9.99 یورو در ماه (ماه اول ارائه شده است).
 • بازی SFR ماه اول و سپس 10 یورو در ماه ارائه داد.
 • سنبل, یک سرویس سری صوتی ، با قیمت 3.99 یورو در ماه (1 یورو در ماه برای 6 ماه اول).
 • SFR Kids Récré با قیمت 7.99 یورو در ماه ، با ماه اول عرضه شده.
 • RMC Sportبه مدت 9 € در ماه به مدت یک سال (با تعهد) سپس 19 € در ماه.
 • نوتفلیکس با 8.99 یورو در ماه.
 • کاتالوگ مطبوعات دیجیتال کافه با قیمت 8 € در ماه.
 • کنترل والدین خانواده SFR که امکان محافظت از 5 تجهیزات برای 5 € در ماه را فراهم می کند.
 • امنیت SFR برای یک تجهیزات واحد (3 یورو در ماه با ماه اول در 1 یورو) یا چند (5 یورو در ماه با ماه اول در 1 €).

نارنجی گزینه های نسبتاً متفاوتی را ارائه می دهد:

 • کنترل والدین مربی دیجیتال Xooloo با قیمت 3.50 یورو در ماه ، با ماه اول ارائه شده است.
 • Deezer Premium با قیمت 9.99 یورو در ماه (3 ماه اول 1 یورو در ماه است).
 • بسته OCبا قیمت 12.99 یورو در ماه.
 • سرویس مطبوعات دیجیتال پیادهبا قیمت 9.99 یورو در ماه (ماه اول ارائه شده است).
 • زیاد گزینه های بین المللی, مانندگزینه مراکش (5 ساعت تماس با 5 یورو در ماه) یاگزینه تونس (5 ساعت تماس با 5 یورو در ماه).

بنابراین ، طیف وسیعی از گزینه های اپراتورها به شما امکان می دهد بین این دو انتخاب کنید: SFR به عنوان مثال چندین گزینه اختصاص داده شده را ارائه می دهد بازی, در حالی که نارنجی رویبین المللی.

شما به دنبال پیشنهاد SFR یا نارنجی هستید ? با یکی از مشاوران Selectra ما به صورت رایگان تماس بگیرید تا به شما کمک کند بسته به بودجه خود ، پیشنهادی را پیدا کنید که متناسب با نیاز شما باشد.

تلفن همراه خود را با یک بسته نارنجی یا یک بسته SFR خریداری کنید ?

این دو اپراتور امکان خرید یک موبایل را به اشتراک یک بسته جدید امکان پذیر می کنند تا از قیمت کاهش یافته بهره مند شوند. در اینجا به عنوان نمونه نرخ های مختلف برای دستیابی به آیفون 14 SFR یا Bouygues با 128 گیگابایت ، از ارزش 999 € به تنهایی خریداری شده. محاسبه پس انداز با تفاوت بین قیمت بسته تلفن هوشمند + اشتراک و دو مورد خریداری شده جداگانه مطابقت دارد.

13.99 یورو در ماه پس از آن 1 سال
16.99 یورو در ماه

اگر آنها با تلفن هوشمند مشترک شوند ، تمام این بسته ها مشمول تعهد 24 ماهه هستند.

خرید آیفون 14 128 گیگابایت در نارنجی – قیمت 12 سپتامبر 2023

بسته نارنجی قیمت بسته قیمت موبایل پس انداز ساخته شده
2h 100mo 2.99 یورو در ماه پس از آن 1 سال
8.99 یورو/ماه
969 € 30 €
2H 20 گیگابایت 16.99 یورو در ماه پس از آن 1 سال
19.99 یورو/ماه
969 € 30 €
10 گیگابایت 24.99 یورو در ماه پس از آن 1 سال
27.99 یورو/ماه
859 € 53 €
100 گیگابایت 5 گرم 16.99 یورو در ماه پس از آن 1 سال
31.99 یورو/ماه
969 € 30 €
170 گیگابایت 5 گرم 22.99 یورو در ماه پس از آن 1 سال
34.99 یورو در ماه
969 € 30 €
200 گیگابایت 5 گرم 32.99 یورو در ماه پس از آن 1 سال
44.99 یورو در ماه
629 € 370 €
240 گیگابایت 5 گرم 64.99 یورو در ماه پس از آن 1 سال
64.99 یورو در ماه
429 € 570 €

بسته های 170 گیگابایتی و 240 گیگابایتی در معرض تعهد 24 ماهه در هنگام مشترک شدن با یک موبایل است. بقیه بدون تعهد است.

 • برای بسته هایسطح ورودی و از میانه, SFR کاهش قابل توجهی بیشتر در تلفن هوشمند یارانه ای ارائه می دهد.
 • برای بسته ها بالای خط, همیشه SFR است که با ضرب و شتم قیمت نارنجی ، یک تلفن هوشمند یارانه ای را با کمترین قیمت خریداری می کند.

تبلیغات SFR و نارنجی قبل از انتخاب ، همچنین می تواند برای مشورت با تبلیغات و معاملات خوب این دو اپراتور مفید باشد. SFR و نارنجی گهگاه پیشنهاد می دهند تخفیف در اشتراک بسته های خاص یا درخرید تلفن هوشمند.

یک یادآوری رایگان توسط یک مشاور نارنجی بخواهید:

خدمات برای اشتراک های جدید رزرو شده است. مشتری در حال حاضر ? لطفا با 3900 تماس بگیرید.

با کلیک بر روی “اعتبارسنجی” ، شما موافقت می کنید که توسط یک مشاور نارنجی فراخوانده شوید. شماره شما فقط برای این درخواست فراخوان استفاده می شود و به اشخاص ثالث ارسال نمی شود.

یک یادآوری رایگان توسط یک مشاور نارنجی بخواهید:

خدمات برای اشتراک های جدید رزرو شده است. مشتری در حال حاضر ? لطفا با 3900 تماس بگیرید.

یک مشاور نارنجی ظرف 48 ساعت به شما یادآوری می کند

با کلیک بر روی “اعتبارسنجی” ، شما موافقت می کنید که توسط یک مشاور نارنجی فراخوانده شوید. شماره شما فقط برای این درخواست فراخوان استفاده می شود و به اشخاص ثالث ارسال نمی شود.

در تاریخ 09/12/2023 به روز شده است

آرماند عمدتا از نوشتن مقاله و راهنما در مورد اپراتورهای SFR و Bouygues مراقبت می کند. او فارغ التحصیل کارشناسی ارشد بازاریابی دیجیتال و تجزیه و تحلیل داده ها ، وی در دسامبر سال 2020 به Selectra پیوست.

SFR یا نارنجی: که بهترین است ? مقایسه اپراتورها

نارنجی

نارنجی

به تبلیغات مراجعه کنید

آرم SFR

09 87 67 93 84

SFR یا نارنجی: کدام یک را برای یک برنامه تلفن همراه انتخاب می کند ?

�� ارزانترین بسته را ارائه می دهد ?

برای یک بسته مینی بدون تعهد (2H 100 مگابایت)

برای یک بسته 5G بدون موبایل (100 گیگابایت 5 گرم)

برای یک بسته 5G با موبایل (200 گیگابایت 5 گرم)

* کاهش به مدت 12 ماه. تعهد مدت زمان صفر در این بسته ها (به استثنای 200 گیگابایت 5 گرم).

برای یک بسته مینی بدون تعهد (2H 100 مگابایت)

برای یک بسته 5G بدون موبایل (140 گیگابایت 5 گرم)

برای یک بسته 5G با موبایل (150 گیگابایت 5 گرم)

* کاهش به مدت 12 ماه. تعهد مدت زمان صفر در این بسته ها (به استثنای 150 گیگابایت 5 گرم).

�� بهترین انتخاب به نظر ما

نارنجی

ترویج 16.99 €/ماه برای 1 سال و سپس 31.99 €/ماه

بسته نارنجی 100 گیگابایتی 5G

 • 100 گیگابایت داده در فرانسه و اروپا در 5 گرم
 • تعهد مدت زمان صفر
 • تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS

آرم SFR

در تبلیغ 34.99 €/ماه به مدت 1 سال و سپس 34.99 €/ماه

بسته SFR 140 گیگابایت 5G

 • 140 گیگابایت داده در فرانسه (از جمله 100 در اروپا) در 5G
 • تعهد مدت زمان صفر
 • تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS

✅ مزایای SFR و نارنجی برای موبایل

نارنجی

 • انتخاب بین بسته های بدون تعهد یا با تعهد 24 ماهه (با خرید موبایل)
 • بهترین شبکه موبایل برای دوازدهمین بار متوالی (گزارش ARCEP)
 • وام موبایل در 24 ساعت در صورت خرابی ، از دست دادن یا پرواز
 • اینترنت چند سیم که با بسته های 5G ارائه شده است (به جز 100 گیگابایت 5 گرم)
 • اگر مشتری LiveBox را تخفیف می دهد حداکثر 15 € در ماه

آرم SFR

 • انتخاب بین بسته بدون تعهد یا تعامل 2 ساله (با خرید موبایل)
 • حداکثر -15 €/ماه برای مشتریان جعبه
 • نرخ رقابتی ، به ویژه در مورد قیمت تلفن های هوشمند
 • بهترین اپراتور برای کیفیت صوتی تماس ها در شهرهای بزرگ (گزارش ARCEP T4 2022)
 • با بسته های SFR خانواده به اشتراک بگذارید (اگر مشتری جعبه مشتری نیز هست)

❌ مضرات SFR و نارنجی برای موبایل

نارنجی

 • گرانترین قیمت های موجود در بازار
 • تعهد 24 ماهه لازم برای استفاده از تخفیف قابل توجه در تلفن هوشمند

آرم SFR

 • تعهد 24 ماهه لازم برای استفاده از تخفیف قابل توجه در تلفن هوشمند
 • مطابق با مطالعات ARCEP ، شبکه تلفن همراه کم کارآمد در مقایسه با نارنجی
 • پرداخت گزینه چند سیم

✏ یک بسته موبایل را مشترک کنید

نارنجی

آرم SFR

نارنجی یا SFR: چه کسی جعبه اینترنت را انتخاب می کند ?

�� ارزانترین جعبه را ارائه می دهد ?

برای یک پیشنهاد فیبر اساسی (Fiber LiveBox)

برای یک پیشنهاد اساسی ADSL (LiveBox ADSL)

برای یک پیشنهاد فیبر ممتاز (فیبر LiveBox Max)

برای یک جعبه 4G (4G خانه 300 مگابیت در ثانیه)

* کاهش به مدت 12 ماه (به استثنای جعبه 4G) ، تعهد 12 ماهه.

برای یک پیشنهاد فیبر اساسی (جعبه فیبر استارت)

برای یک پیشنهاد اساسی ADSL (جعبه استارت ADSL)

برای یک پیشنهاد فیبر برتر (جعبه فیبر پریمیوم)

برای یک جعبه 4G (4G+ 260 mbit/s)

* کاهش به مدت 12 ماه (به استثنای جعبه 4G) ، تعهد 12 ماهه.

⭐ که بهترین خدمات اینترنتی را ارائه می دهد ?

نارنجی

در فیبر به 2 گیگابایت در ثانیه بروید

تعهد 12 ماهه

حداکثر 160 کانال تلویزیونی

حداکثر 3 تکرار کننده WiFi شامل

ضبط تلویزیون تا 300 ساعت ذخیره سازی

رمزگشگر TV Ultra HD 4K با فیبر (HD با ADSL)

تماس های نامحدود به موبایل از LiveBox UP

پاداش با توجه به پیشنهاد: ReplayMax ، رمزگشایی 2 یا کلید تلویزیون ، Airbox 20 GB ، مربی WiFi گنجانده شده است

آرم SFR

در فیبر به 8 گیگابایت در ثانیه بروید

نامزدی 12 یا 24 ماه

حداکثر 200 کانال تلویزیونی

حداکثر 1 تکرار کننده وای فای هوشمند شامل

هارد دیسک 300H +بلندگو متصل با SFR Premium

HDR 4K HDR و DOLBY ATMOS TV DECODER از SFR Power

تماس های نامحدود به موبایل از SFR Power

پاداش مطابق با پیشنهاد: سرویس پخش برای انتخاب به مدت 6 ماه

✅ مزایای نارنجی و SFR برای جعبه اینترنت

نارنجی

 • کیفیت اتصال به اینترنت بسیار مورد استقبال مشتریان قرار می گیرد (رصدخانه ARCEP T4 2022)
 • تجهیزات حق بیمه برای تقویت اتصال به اینترنت گنجانده شده است
 • WiFi 6 موجود در فیبر LiveBox 6
 • اپراتور با بهترین نرخ پوشش فیبر
 • بدون هزینه راه اندازی
 • هزینه خاتمه تحت پوشش تا 150 یورو

آرم SFR

 • حداکثر جریان نظری در بالاترین بازار در بازار
 • خدمات کامل تلویزیونی سازگار با همه نسل ها
 • WiFi 6 به لطف جعبه SFR 8 موجود از SFR Power (در ADSL یا فیبر)
 • کلید 4G با حق بیمه SFR گنجانده شده است

❌ نارنجی و SFR برای یک جعبه اینترنت

نارنجی

 • از بالاترین نرخ در بازار
 • تعداد کمی از کانال های تلویزیونی گنجانده شده است
 • هزینه های فعال سازی برای رمزگشایی و سایر لوازم جانبی گنجانده شده

آرم SFR

 • هزینه های راه اندازی منظم
 • اتصال فیبر (آپارتمان یا خانه)
 • چند تجهیزات برای بهبود اتصال (1 تکرار کننده WiFi Max) گنجانده شده است
 • FAI با کمترین سطح رضایت (فیبر مانند ADSL) با توجه به رصدخانه ARCEP T4 2022

⬇ صلاحیت من را آزمایش کنید

نارنجی

آرم SFR

نظر در مورد نارنجی و SFR چیست ?

�� چه عقایدی از طرف مشتریان باقی مانده است ?

نارنجی

یادداشت متوسط ​​بر اساس 710 رای

آرم SFR

یادداشت متوسط ​​بر اساس 690 رای

✏ نظرات اخیر

نارنجی

بعد از لغو 3 قرار ملاقات نصب ، من خوش شانس بودم که با خانم برون ، خیلی متخصصانی که پرونده من را رها نکردند ، قبل از تنظیم آن ، خیلی نادر ، که من وقت خود را در اینجا می گیرم تبریک می گویم.

آرم SFR

امروز صبح با شماره 1023 تماس بگیرید ، خوش آمدید ، توجه ، مبادله خوب ، مشاور با توضیحات روشن ، عالی.

نارنجی و SFR جزو اصلی ترین اپراتورهای تلفن در فرانسه هستند. پیشنهادات آنها بسیار مشابه است ، اما نارنجی بیشتر روی کیفیت اتصال (موبایل به عنوان اینترنت) تمرکز می کند در حالی که SFR بیشتر در خدمات موجود است. برای کمک به شما در انتخاب بین SFR و نارنجی ، LiveBox-News پیشنهادات و خدمات هر اپراتور را مقایسه کرده و نتیجه گیری های خود را به شما می دهد.

کدام یک از SFR یا نارنجی بهترین پیشنهادات را ارائه می دهد ?

بسته های سیار

مقایسه بین SFR و بسته های موبایل نارنجی – به روز شده در ماه مه 2023

شاخص نارنجی SFR
تعهد ❌ 2 بسته با تعهد 24 ماهه در ازای کاهش در تلفن هوشمند ❌ 2 بسته با تعهد 24 ماهه در ازای کاهش در تلفن هوشمند
سازگاری 5G بسته های 4 5 گرم از 16.99 €/ماه بسته های 2 5 گرم از 34.99 €/ماه
شبکه موبایل ✅ شماره 1 مطابق ARCEP برای 12 بار در سال 2022 ❌ عملکرد خوب کمتری دارد ، اما برای کیفیت صوتی تماس ها بسیار مناسب است
خرید تلفن هوشمند به تنهایی ✅ پرداخت تا 4 بار با 1ᵉʳ پرداخت گسترش یافته است ✅ پرداخت تا 4 بار با 1ᵉʳ پرداخت گسترش یافته است
تخفیف قابل توجه در تلفن هوشمند جدید ✅ تلفن هوشمند با قیمت های سودمند اگر تعهد 24 ماه و تجدید هر 2 سال است ✅ تلفن هوشمند با قیمت های سودمند اگر تعهد 24 ماه و تجدید هر 2 سال است
خارج از کشور ✅ حداکثر 140 گیگابایت داده در اروپا ✅ حداکثر 100 گیگابایت داده در اروپا
وام موبایل در صورت خرابی یا سرقت ✅ وام رایگان در 24 ساعت و به مدت 1 ماه ✅ وام رایگان و به مدت 1 ماه
چند سیم برای به اشتراک گذاشتن بسته در یک دستگاه 2D ✅ شامل رایگان با برنامه های 5G (فعال سازی ارائه شده) ❌ در صورت درخواست با فعال سازی 10 €

اگر برنامه های موبایل نارنجی را با برنامه های SFR مقایسه کنیم ، متوجه می شویم شباهت های زیادی از آنجا که دو اپراتور برنامه های معادل ارائه می دهند (با یا بدون تعهد ، با وام موبایل یا بدون تلفن همراه ، در صورت از دست دادن ، 4G یا 5G و غیره.). نارنجی از کیفیت شبکه تلفن همراه خود که باقی مانده است ، می ایستد با توجه به ARCEP کارآمدترین (پوشش ، پایداری و سرعت) برای 12ᵉ متوالی در سال 2022.

نارنجی همچنین داده های بیشتری را در خارج از کشور برای کسانی که سفر می کنند ارائه می دهد ، و بسته های بیشتری از جمله 5G (برخی از آنها بدون تعهد). SFR مطمئناً عملکرد کمتری برای شبکه خود دارد ، با این حال عملکرد آن است قیمت های قابل دسترسی بیشتر و همیشه لازم نیست گزینه اضافی + هزینه های فعال سازی (که تقریباً در نارنجی سیستماتیک است) پرداخت کنید.

در اینجا بسته های تلفن همراه ارائه شده توسط دو اپراتور در حال حاضر:

�� برنده: نارنجی
برای نتیجه گیری ، نارنجی برای تلفن همراه در مقایسه با SFR بهتر است. اول از همه به این دلیل که این اپراتور با بهترین شبکه در فرانسه است ، که مصرف کنندگان را در پوشش شبکه در سراسر فرانسه و حتی فراتر از آن اطمینان می دهد. سپس ، بسته های 5G و داده های بین المللی بیشتری را ارائه می دهد. SFR گزینه جالبی برای مشتریان با بودجه کمتری است ، به خصوص که قیمت تلفن های هوشمند آن به طور کلی پایین تر است.

متخصص LiveBox-News در پیشنهادات نارنجی و SOSH

جعبه اینترنت

مقایسه بین SFR و اشتراک های جعبه اینترنت نارنجی – به روز شده در ماه مه 2023

شاخص نارنجی SFR
تعهد ❌ نامزدی 12 ماه ❌ تعهد 12 یا 24 ماه
هزینه خاتمه 50 € + کمک هزینه در صورت خاتمه زودرس در صورت خاتمه زودهنگام 49 € + کمک هزینه ها
هزینه راه اندازی ✅ 0 € ❌ 49 €
فیبر ✅ ارائه شده ❌ بین 60 تا 299 €
حداکثر جریان. فیبر نظری (نزولی) ❌ 2 گیگابایت در ثانیه ✅ 8 gbit/s
تلویزیون ❌ تا 160 کانال گنجانده شده است ✅ حداکثر 200 کانال گنجانده شده است

با توجه به پیشنهادات جعبه اینترنت, نارنجی و SFR هنوز در دست دارند از آنجا که آنها به طور عمده قراردادهای سه گانه بازی (تلفن ثابت ، اینترنت و تلویزیون) یا حتی بازی Quadruple را ارائه می دهند اگر مشتریان بسته موبایل خود را اضافه کنند (با تحویل روی بسته). تا آنجا که همه حداقل مدت زمان نامزدی را تحمیل می کنند ، هزینه های خاتمه در یک و دیگری می تواند شور باشد. علاوه بر این ، لازم است حساب شود هزینه راه اندازی (و احتمالاً اتصال فیبر) با رفتن به SFR. این ضرر بزرگ SFR در مقایسه با نارنجی و پیشنهادات جعبه آن است.

از طرف دیگر ، SFR این مزیت را دارد کانال های تلویزیونی بیشتر و دسته های تلویزیونی یا خدمات پخش شده به مدت 6 ماه. رمزگشایی های ارائه شده توسط SFR و همچنین لوازم جانبی مرتبط (بلندگو متصل) به ویژه کارآمد و کامل هستند. بنابراین افرادی که به دنبال تجربه تلویزیونی منحصر به فرد هستند ، از SFR خوشحال می شوند.

 • بسته های باز نارنجی
 • چگونه می توان خط را با نارنجی باز کرد ?
 • قیمت فیبر در نارنجی چقدر است ?

در اینجا اشتراک های اینترنتی در حال حاضر توسط SFR و نارنجی برای افراد ارائه شده است:

�� برنده: برابری نارنجی با SFR
خلاصه, نارنجی و SFR برای جعبه اینترنت آرنج شده اند. در واقع ، اگر اپراتور تاریخی با استفاده از هزینه های نصب کمی از آن استفاده کند ، با این وجود از قیمت پیشنهادات خود گران تر است و موارد اضافی را برای فعال سازی تجهیزات اعمال می کند. سپس ، اگرچهنارنجی بهتر توسط مشتریان خود رتبه بندی شده است (مطابق رصدخانه رضایت مشتری ARCEP در سال 2022) ، با پیشنهاد تلویزیون و جریان فیبر فیبر عقب مانده است. تلویزیون نارنجی فقط 160 کانال رایگان در برابر 200 برای SFR دارد. علاوه بر این ، SFR به طور سیستماتیک شامل دسته های ارائه شده در پیشنهادات خود است ، وقتی باید منتظر یک پیشنهاد ویژه در نارنجی باشیم.

متخصص LiveBox-News در پیشنهادات نارنجی و SOSH

چه کسی بهترین خدمات مشتری را دارد: نارنجی یا SFR ?

مقایسه خدمات مشتری رایگان و نارنجی – به روز شده در ماه مه 2023

امکانات نارنجی SFR
تعداد مغازه ها 505 پوند 570 پوند
ساعت خدمات مشتری ❌ 6/7 از 8 صبح تا 8 بعد از ظهر 7/7 از 9 صبح تا 9 بعد از ظهر
سطح خدمات مشتری عمومی* ✅ 6.5/10 5.8/10
٪ مشتریانی که حداقل با 1 مشکل روبرو شده اند* ✅ 31 ٪ 39 ❌
سطح رضایت از نظر اتصال به اینترنت* 7.4/10 ❌ 6.9/10
سطح رضایت از نظر راه اندازی اینترنت* ✅ 8/10 ❌ 7.2/10
سطح رضایت از نظر کیفیت و پوشش شبکه تلفن همراه برای اینترنت* 7.8/10 ❌ 7.2/10
سطح رضایت در سطح اجرای بسته موبایل* 8.2/10 7.6/10
نرخ حل مسئله پس از تماس در خدمات مشتری* ✅ 83 ٪ ❌ 80 ٪

* داده های رصدخانه رضایت مشتری ARCEP ، نسخه 2022.

در سطح جهانی, سطح رضایت مشتری در نارنجی بهتر از SFR است. با این حال ، خدمات مشتری SFR را می توان در شکاف های زمان بزرگتر به دست آورد و شبکه بیشتری از فروشگاه ها دارد. علاوه بر این ، مطالعه انجام شده توسط ARCEP به ما می گوید خدمات مشتری SFR در حل مشکلات پاسخگوتر است : به طور متوسط ​​ظرف 3 روز در 60 ٪ موارد در برابر 53 ٪ برای نارنجی انجام می شود.

همیشه از طریق رصدخانه ARCEP ، می بینیم که SFR اپراتوری است که مشتریان اعلام می کنند بیشترین میزان را دارند مشکلات صورتحساب (19 ٪ نگرانی بیش از حد در SFR ، در مقایسه با 7 ٪ در نارنجی). با توجه به کلاهبرداری و تماس های ناخواسته ، نارنجی و SFR به همان اندازه هستند (28 ٪ شکایات).

�� برنده: نارنجی
در سطح خدمات مشتری ، نارنجی نمرات بهتری نسبت به SFR دارد (به بررسی مشتری در مورد نارنجی مراجعه کنید). SFR در حل مسئله کارآمدتر به نظر می رسد و به راحتی از نارنجی قابل دستیابی است.

متخصص LiveBox-News در پیشنهادات نارنجی و SOSH

 • نارنجی یا رایگان: چه کسی را انتخاب می کند ?
 • چه کسی بین نارنجی و بوویگ بهترین است ?
 • نارنجی یا SOSH: چه تفاوت هایی ?

آرم نارنجی

یک یادآوری رایگان توسط یک مشاور نارنجی بخواهید:

خدمات برای اشتراک های جدید رزرو شده است. مشتری در حال حاضر ? لطفا با 3900 تماس بگیرید.

با کلیک بر روی “اعتبارسنجی” ، شما موافقت می کنید که توسط یک مشاور نارنجی فراخوانده شوید. شماره شما فقط برای این درخواست فراخوان استفاده می شود و به اشخاص ثالث ارسال نمی شود.

آرم نارنجی

یک یادآوری رایگان توسط یک مشاور نارنجی بخواهید:

خدمات برای اشتراک های جدید رزرو شده است. مشتری در حال حاضر ? لطفا با 3900 تماس بگیرید.

یک مشاور نارنجی ظرف 48 ساعت به شما یادآوری می کند

با کلیک بر روی “اعتبارسنجی” ، شما موافقت می کنید که توسط یک مشاور نارنجی فراخوانده شوید. شماره شما فقط برای این درخواست فراخوان استفاده می شود و به اشخاص ثالث ارسال نمی شود.