بسته های SFR SFR SFR سپتامبر 2023 ، بسته SFR بدون تعهد: پیشنهادات موبایل چیست?

بسته SFR بدون تعهد: پیشنهادات موبایل چیست

Contents

اگر می خواهید یک بسته SFR را بدون تعهد با تلفن هوشمند جدید بیرون بیاورید ، امکان پذیر است ! با این حال, شما نمی توانید از مزایای پاداش تلفن های هوشمند SFR بهره مند شوید توسط اپراتور تنظیم شده و مجبور خواهد شد تلفن جدید خود را در 1 بار پرداخت کنید (که می تواند بسیار گران شود).

تمام برنامه های موبایل SFR بدون تعهد

کشف کردن بسته های SFR بدون تعهد در حال حاضر در دسترس است. این اپراتور دامنه مقایسه ای گسترده ای از بسته های تلفن همراه را بدون تعهد به هر قیمت ارائه می دهد. بنابراین ، هرچه به تلفن همراه شما نیاز داشته باشد ، پیشنهادی را پیدا خواهید کرد که در SFR مناسب شما باشد. بنابراین برای انتخاب ، با ما بمانید. ما همه شما را در زیر جزئیات می دهیم.

100 مگابایت از جمله 100 مگابایت در خارج از کشور

2 ساعت تماس و پیام کوتاه نامحدود

رایگان برای مشتریان SFR Box

4 یورو /ماه
برای یک سال 7.99 €

5 گیگابایت از جمله 5 گیگابایت در خارج از کشور

تماس ها و پیامک های نامحدود

جعبه قیمت مشتری: 8.99 یورو در ماه

13.99 € /ماه
برای یک سال 16.99 €

100 گیگابایت در 5G شامل 100 گیگابایت در خارج از کشور

تماس ها و پیامک های نامحدود

10.99 یورو در صورت جعبه مشتری SFR

5G 10.99 € اگر جعبه مشتری است
15.99 € /ماه
برای یک سال 30.99 €

50 گیگابایت که 50 گیگابایت در خارج از کشور است

تماس ها و پیامک های نامحدود

جعبه قیمت مشتری: 21.99 یورو در ماه

تلفن از 1 €
26.99 € /ماه
حتی بعد از 1 سال

200 گیگابایت در 5G شامل 100 گیگابایت در خارج از کشور

تماس ها و پیامک های نامحدود

جعبه قیمت مشتری: 14.99 یورو در ماه

جعبه قیمت مشتری 5G: 14.99 یورو در ماه
34.99 € /ماه
حتی بعد از 1 سال

240 گیگابایت در 5G شامل 100 گیگابایت در خارج از کشور

تماس ها و پیامک های نامحدود

جعبه قیمت مشتری: 49.99 یورو در ماه

64.99 € /ماه
حتی بعد از 1 سال

تمام بسته های SFR بدون تعهد

ارزانترین بسته غیر اتصال SFR: فقط 4 یورو در ماه

موجود از 4€/ماه و سپس 7.99 یورو/ماه بعد از 1 سال, بسته 4G با 100 مگابایت همه چیز برای اغوا کردن شما دارد. این بدون تعهد است ، بنابراین انتخاب آن این است که در صورت تمایل آزاد بمانید تا پیشنهاد خود را تغییر دهید. اما در اینجا متوقف نمی شود. این بسته موبایل ارزان SFR بدیهی است که پیام کوتاه و MMS نامحدود را به شما ارائه می دهد. شما همچنین 2 ساعت تماس حق خواهید داشت. علاوه بر این ، هنگامی که در خارج از کشور (اروپا و DOM) هستید ، بسته SFR شما همچنین باعث می شود از این خدمات بهره مند شوید. برای کسانی که دوست ندارند عادت خود را تغییر دهند مفید است.

توجه داشته باشید که به لطف پنک های SFR 100 مگابایتی SFR شما ، از این لذت می برید 4 گرم. سرانجام ، برای به پایان رساندن ، 100 مگابایت شما می تواند در اتحادیه اروپا و در DOMS استفاده شود. شما همچنین از 100 گیگابایت فضای ذخیره سازی بهره مند خواهید شد. اگر به بسته SFR بدون تعهد علاقه دارید ، ادامه مطلب را ادامه دهید. ما نحوه اشتراک در زیر را توضیح خواهیم داد. یکی از بهترین بسته های 4G نامحدود SFR.

از 80 گیگابایت داده با قیمت 14.99 یورو در SFR استفاده کنید

از جانب 14.99 یورو در ماه و سپس 29.99 یورو در ماه بعد از 1 سال, شما می توانید از یک پاکت نامه بهره مند شوید 80 گیگابایت داده ها با بسته های SFR بدون تعهد. مانند بسته قبلی ، با این فرمول ، اشتراک خود را در هر زمان خاتمه داده یا تغییر دهید. علاوه بر این ، این بسته SFR بدون تعهد شامل تماس ، پیام کوتاه و MMS در نامحدود در فرانسه ، اروپا و DOM است. حتی با عزیزانتان در ارتباط باشید.

سپس ، برای راحتی خود ، SFR 80 گیگ 4 گرم را برای استفاده در اروپا و DOM به شما ارائه می دهد. دیگر ترس در خارج از کشور با بسته ها باقی نمی ماند SFR بدون درگیرحرف. می خواهید عکس های عزیزانتان را جمع کنید? فرمول SFR بدون تعهد 100 گیگابایت ذخیره سازی روی ابر را به شما ارائه می دهد. برای ذخیره عناصر مهم برای شما مفید است. قانع نشده ? ما هنوز بسته های SFR بدون تعهد به ارائه شما داریم.

یک بسته 5G سازگار با 140 گیگابایتی بدون تعهد در SFR

اگر به گیگای بیشتری احتیاج دارید ، فقط 20.99 یورو/ماه سپس 32.99 یورو/ماه بعد از 1 سال, لذت ببرید 140 گیگابایت داده. با این بسته SFR بدون تعهد ، می توانید در هر زمان ترک کنید. اما این همه چیز نیست زیرا می توانید پیامک/MMS را به فرانسه و از اروپا نامحدود ارسال و ارسال کنید. به عنوان مثال برای تعطیلات بعدی خود در اسپانیا عملی است ؛). علاوه بر این ، با بسته SFR خود بدون تعهد ، با سرعت خوب با 5G مرور می کنید. سپس ، اپراتور مورد علاقه شما نیز 100 گیگابایت اتصال اینترنت را برای استفاده در خارج از کشور و 100 گیگابایت ابر به شما ارائه می دهد. اگر می خواهید عکس هایی را که برای شما مهم است نگه دارید ، بسته های SFR ما را انتخاب کنید . تعداد داده ها برای شما کافی نیست ? با ما بمان ! این باقی مانده است که بسته غیر اتصال را با مهمترین پاکت و CRI از نظر یک شبکه جایزه ارائه دهید !

بسته 5G سازگار با 220 گیگابایتی و همیشه بدون تعهد

بسته بندی برتر 5G SFR

موجود در قیمت 51.99 یورو/ماه و سپس 64.99 یورو در ماه, این بسته غیر اتصال از مزایای بسیاری آن قوی است. اول ، یک پاکت داده بزرگ دارد. در واقع ، شما از کمتر از 220 گیگابایت با تشکر از اپراتور شما.

علاوه بر این ، مانند سایر موارد ، بدون تعهد باقی می ماند. در همه زمان ها از انتخاب خود عاری باشید ! علاوه بر این ، شما از تماس های SFR نامحدود پیام کوتاه و MMS در فرانسه ، اروپا و از ادارات خارج از کشور فرانسه استفاده خواهید کرد !

عملی که شما یک مسافر عالی هستید ؛). علاوه بر این ، بسته غیر اتصال شما حداکثر راحتی را با 100 گیگابایت اینترنت برای اروپا و DOM ، یک بسته بین المللی SFR ایده آل به شما ارائه می دهد ! سرانجام ، شما یک فضای ابری در فرمول خود دارید 100 گیگابایت ! دیگر از اضافه بار حافظه برای پرونده هایی که با عزیزانتان به اشتراک می گذارید نترسید.

برای نشان دادن اینکه این بسته SFR بدون تعهد همه چیز را برای او دارد ، بدانید که می توانید از ناوبری بهینه بهره مند شوید زیرا این بسته باشبکه E 5G. همچنین می توانید از 5G نامحدود بهره مند شوید ، چگونه می توانید انجام دهید ? با اضافه کردن 10 € در ماه برای استفاده از بسته نامحدود 5G.

چرا SFR را برای بسته تلفن همراه خود انتخاب کنید ?

انتخاب برای بسته موبایل SFR بدون تعهد انتخاب آرامش است. در واقع ، شما در هر زمان آزاد می شوید که بسته خود را فسخ یا تغییر دهید. از طرف دیگر ، بسته ها برای همه کیف پول ها با قیمت مناسب باقی می مانند. با این حال, قیمت ها اصلاح و افزایش می یابد پس از 1 سال اشتراک. انتخاب یک برنامه موبایل SFR بدون تعهد نیز امکان استفاده از آخرین فریاد از نظر مرور اینترنت است. همانطور که اشاره کردیم ، با بسته 140 گیگابایتی ، 5G برای چند یورو در دست است. شما می توانید از نظر شبکه تلفن همراه از آخرین فریاد استفاده کنید و این با قیمت های کم و بیش ارزان قیمت است.

اپراتور قرمز ، مارک کم هزینه SFR

مانند بسیاری از اپراتورهای اصلی دیگر ، اپراتور SFR مجبور شد به ورود بسته ها پاسخ دهد بدون تعهدات سیار. با توجه به این ، گروه SFR قرمز را تأسیس کرد. قرمز نسخه کم هزینه SFR است. در واقع ، این فقط بسته های غیر اتصال را به قیمت های مقرون به صرفه. دامنه بسته های موبایل غیر اتصال که توسط اپراتور با یک مربع قرمز به بازار عرضه می شود ، اقتصادی کمتری دارد ، این یک جایگزین با هزینه کمتری است.

نحوه عضویت در یک برنامه موبایل SFR بدون تعهد ?

برای عضویت در بسته موبایل غیر اتصال از SFR ، چندین امکان برای شما در دسترس است. اولین مورد این است که مستقیم به وب سایت SFR. برای انجام این کار ، پیشنهادی را انتخاب کنید که مناسب شما در سایت Mezabo باشد. با کلیک بر روی آن ، مستقیماً به صفحه اشتراک هدایت می شوید. اگر می خواهید از 5G بهره مند شوید ، بسته 140 گیگابایتی یا 220 گیگابایتی را انتخاب کنید و به سادگی روی دکمه مشخص شده کلیک کنید. سرانجام ، دومین احتمال مشترک شدن از طریق تلفن با Mezabo است. یک مشاور شما را راهنمایی می کند تا بسته ای مطابق با نیازهای خود را انتخاب کنید. او همچنین می تواند برای شما مشترک باشد همچنین تصمیم می گیرد تلفن فعلی خود را نگه دارید یا یک تلفن جدید خریداری کنید. برای SFR بدون ارائه تعهد به انتخاب شما. بنابراین دریغ نکنید که تماس بگیرید 09 71 00 32 59.

پیشنهاد SFR خود را بدون تعهد خاتمه دهید

خاتمه خدمات مشتری

اگر می خواهید بسته SFR خود را بدون تعهد خاتمه دهید ، بسیار ساده است. ابتدا با ارائه شماره خط خود به وب سایت SFR بروید. سپس به منطقه مشتری خود وصل شوید و به بخش “راهنما” بروید.

در آخر ، به سادگی روی تماس با مشتری کلیک کنید تا آن را از آرزوی خاتمه خود مطلع کنید. در غیر این صورت ، شما به سادگی می توانید یک ارسال کنید نامه خاتمه در SFR. شما باید آن را از طریق نامه ثبت شده با تأیید دریافت به سرویس خاتمه اپراتور ارسال کنید.

جدول مقایسه بسته های SFR بدون تعهد

در اینجا خلاصه ای از پیشنهادات SFR بدون تعهد وجود دارد ، یکی را انتخاب کنید که مناسب شما باشد

ارائه 5 بسته SFR بدون تعهد
ارائه می دهد بسته 100 مگابایتی بسته 80 گیگابایتی بسته 140 گیگابایتی بسته 220 گیگابایتی 5G بسته 5G نامحدود
داده ها 100 مگابایت 80 گیگابایت 140 گیگابایت 220 گیگابایت نامحدود
شبکه 4 گرم 4 گرم 5 گرم 5 گرم 5 گرم
تماس ها و پیامک/mms 2 ساعت تماس نامحدود و پیام کوتاه/MMS نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
قیمت بسته 3 €/ماه 15 €/ماه 21 یورو/ماه 50 €/ماه 60 € در ماه
وب سایت اپراتور پیشنهاد را ببینید پیشنهاد را ببینید پیشنهاد را ببینید پیشنهاد را ببینید پیشنهاد را ببینید

بسته SFR بدون تعهد: پیشنهادات موبایل چیست ?

تماس رایگان

بسته SFR بدون تعهد

در کل ، 6 برنامه موبایل SFR بدون تعهد وجود دارد. بدون محدودیت و خاتمه دادن در هر زمان ، یک بسته غیر اتصال دهنده ضمانت آزادی بیشتر است. در واقع ، دیگر لازم نیست که برای مدت 12 یا 24 ماه با یک اپراتور مرتکب شوید. چه بسته ای بدون تعهد برای انتخاب ? آیا می توانم بسته SFR را بدون تعهد با تلفن هوشمند جدید بیرون بیاورم ? ما همه چیز را برای شما توضیح خواهیم داد.

 • ضروری
 • وجود دارد 4 پیشنهاد SFR بدون تعهد : 2H 100mo ، 5 گیگابایت 4G+، 100 گیگابایت 5G و 200 گیگابایت 5G
 • برای خاتمه یک بسته غیر اتصال در SFR ، باید با 1023 وت نامه خاتمه در آدرس پستی نشان داده شده است.
 • شما می توانید از وب سایت اپراتور به صورت آنلاین توسط SFR Mobile Package بصورت آنلاین مشترک شوید.

بسته های SFR بدون تعهد چیست ?

SFR بخش بزرگی از برنامه های موبایل غیر اتصال خود را ارائه می دهد. از میان 6 برنامه SFR موجود از اپراتور ، برخی دوره تعهد 24 ماهه خود را برای مشتریانی که مایل به تهیه بسته ای با موبایل هستند ، حفظ می کنند.

بسته 2 ساعته 100 مگابایت: کوچکترین بسته اپراتور

بسته غیر اتصال به مدت 2 ساعت 100MB یک بسته SFR ارزان قیمت است ، ایده آل برای مصرف کنندگان که از نظر تماس و اینترنت داده می توانند به آن احتیاج داشته باشند. موجود با گزینه مسدود کننده, این اغلب با یک بسته تلفن همراه برای نوجوانان همراه است.

بسته 5 گیگ 4G+: برای مصرف کنندگان تماس عمده و پیام کوتاه

این برنامه موبایل SFR بدون تعهد برای افرادی که دارای یک هستند ایده آل است مصرف زیاد تماس ها و پیامک ها در فرانسه, و چه کسی برعکس است, نیازی به داده های اینترنتی زیادی نیست. در واقع ، بسته 5 گیگابایتی تماس های نامحدود ، پیامکی و MMS را با قیمت بسیار جذاب ارائه می دهد.

بسته 100 گیگابایتی 5G: بهترین ارزش برای پول

اگر به دنبال یک بسته SFR غیر اتصال و ارزان قیمت هستید ، با یک حجم داده نسبتاً بزرگ اینترنت ، بدون شک بسته 100 گیگابایتی 5G است که باید آن را بچرخانید. با تماس های نامحدود ، پیام کوتاه/MMS و پاکت 100 گیگابایتی اینترنت آن ، یک بسته ارزان قیمت بسیار جالب است. علاوه بر این ، متفاوت ارائه می دهد مزایایی برای کارگران متقاطع از جمله سوئیس و آندورا برای تماس و اینترنت.

بسته 200 گیگابایتی 5G: 5G بدون تعهد برای بیش از 30 € در ماه

گام به گام, 4G جای خود را به شبکه 5G می دهد, سریعتر و کارآمدتر. اگر یک تلفن هوشمند سازگار دارید ، بنابراین جالب است که یک بسته SFR را بدون تعهد با 5G تهیه کنید. بسته 200 گیگابایتی برای آن ایده آل است حجم زیادی از داده های اینترنتی ، قابل استفاده در فرانسه و خارج از کشور, با قیمت بسیار رقابتی (که بعد از 1 سال افزایش نمی یابد).

اشتراک یک بسته SFR بدون 5G بدون CompAbstable تلفن همراه شما 5G سازگار نیست ? وحشت نکنید ، حتی اگر یک بسته 5G را مشترک کنید ، می توانید از حجم داده های اینترنتی خود در شبکه 4G استفاده کنید. در واقع ، لزوماً لازم نیست که یک تلفن هوشمند 5G در اختیار داشته باشد ، شبکه به طور خودکار در 4G کج می شود.

نحوه عضویت در SFR بدون بسته تعهد ?

برای عضویت در بسته SFR موبایل بدون تعهد آنلاین:

 1. به وب سایت SFR مراجعه کنید
 2. در صفحه اصلی ، روی برگه کلیک کنید “بسته ها و تلفن”
 3. در منوی Drop -down ، انتخاب کنید “بسته های تلفن همراه”
 4. وقتی بسته خود را انتخاب کردید ، روی کلیک کنید “به سبد خرید اضافه کنید”
 5. پس از افزودن برنامه موبایل خود ، در سبد خرید خود کلیک کنید “مرحله بعدی را بردارید”
 6. سفارش خود را برای استفاده از بسته تلفن همراه SFR خود بدون تعهد نهایی کنید

یک پیشنهاد SFR موبایل را بدون تعهد در فروشگاه یا از طریق تلفن مشترک کنید ? شما می خواهید با یک مشاور همراه باشید تا پیشنهادی را پیدا کنید که مناسب شما باشد ? آگاه باشید که می توان مستقیماً در فروشگاه ها یا از طریق تلفن مشترک شد (سرویس Selectra رایگان).

آیا می توان بدون تعهد به تلفن هوشمند در یک بسته موبایل SFR مشترک شد؟ ?

زنی که تعجب می کند

اگر می خواهید یک بسته SFR را بدون تعهد با تلفن هوشمند جدید بیرون بیاورید ، امکان پذیر است ! با این حال, شما نمی توانید از مزایای پاداش تلفن های هوشمند SFR بهره مند شوید توسط اپراتور تنظیم شده و مجبور خواهد شد تلفن جدید خود را در 1 بار پرداخت کنید (که می تواند بسیار گران شود).

در مقابل ، اگر تصمیم دارید با SFR موبایل به یک بسته تغییر دهید ، مشمول تعهد 24 ماهه ، شما حق دارید:

 • تجدید تلفن همراه خود با قیمت مناسب همه 18 ماه.
 • وام یک تلفن هوشمند رایگان جدید در صورت خرابی ، شکستگی ، از دست دادن یا سرقت تلفن همراه خود.
 • 1 گیگابایت اینترنت موبایل علاوه بر با سیم کارت دوم ارائه شده است.
 • قیمت تضمین شده SFR در حین تجدید تلفن همراه (با مهار مجدد 24 ماهه).

شما می خواهید یک بسته SFR را با موبایل بیرون بیاورید ?

چگونه بسته موبایل SFR SFR خود را خاتمه دهیم ?

برای خاتمه پیشنهاد موبایل SFR خود ، باید با 1023 از طریق تلفن به منظور آدرس پستی را بشناسید که نامه خاتمه شما را ارسال می کند. به محض اینکه نامه نامه ثبت شده شما بازپرداخت شد ، شما خاتمه ظرف 10 روز مؤثر خواهد بود.

اگر نظر خود را تغییر دهید و در نهایت می خواهید پیشنهاد موبایل خود را حفظ کنید ، می توانید آن را از خدمات صالح SFR درخواست کنید. در حالی که خاتمه شما مؤثر نیست ، می توانید درخواست خاتمه خود را لغو کنید.

قرمز توسط SFR: کدام موبایل بدون تعهدی برای انتخاب ارائه می دهد ?

قرمز توسط SFR اپراتور 100 ٪ آنلاین, متعلق به همانطور که نام آن به گروه SFR نشان می دهد. با قرمز ، می توان از بسته تلفن همراه بدون تعهد با قیمت تضمین شده برای زندگی. در واقع ، برخلاف SFR ، قیمت SFR قرمز بعد از سال اول افزایش نمی یابد.

شما می خواهید یک بسته تلفن همراه قرمز را با تلفن هوشمند بیرون بیاورید ? امکان تهیه یک بسته تلفن همراه بدون تعهد با تلفن هوشمند جدید در RED امکان پذیر است. شما می توانید از امکانات پرداخت استفاده کنید 4 برابر بدون هزینه در آیفون 13 یا بسیاری از مدل های تلفن همراه دیگر.

تلفن همراه خوب

10 گیگابایت 5.99 یورو دیدن

100 گیگابایت 16.99 یورو دیدن

20 گیگابایت 5.99 یورو دیدن

تلفن همراه خوب

5.99 یورو پیشنهاد را ببینید

5.99 یورو پیشنهاد را ببینید

2.99 یورو پیشنهاد را ببینید

بهترین پیشنهاد لحظه را پیدا کنید !

امروز: 09/22/2023 15:58 – 1695391132

اشتراک اینترنت و موبایل

اشتراک اینترنت یا تلفن همراه را تغییر دهید ?

بهترین پیشنهادات را از تأمین کنندگان شریک ما کشف کنید

تماس رایگان

اشتراک اینترنت یا تلفن همراه را تغییر دهید ?

مرکز تماس ما در حال حاضر بسته است. یک یادآوری رایگان بخواهید.

بنابراین ما این کار را با هم انجام می دهیم ? 1.6 میلیون فرانسوی قبلاً به ما اعتماد کرده اند

مشاور خدمات شما

از دوشنبه تا جمعه از 7 صبح تا 9 بعد از ظهر ، شنبه 8:30 صبح تا 6.30 بعد از ظهر و یکشنبه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر.