خاتمه جعبه SFR: چگونه بسته اینترنت SFR خود را خاتمه دهیم?, چگونه SFR را بدون هیچ هزینه ای خاتمه دهیم? آیا امکان دارد?

جعبه SFR و خاتمه رایگان موبایل: نحوه انجام

Contents

نامه خاتمه خود را توسط پست ثبت شده ارسال کنید,

نحوه خاتمه اشتراک SFR اینترنت ?

در حال حاضر در یک پیشنهاد اینترنتی از اپراتور SFR مشترک شده اید ، می خواهید قرارداد خود را فسخ کنید ? آیا می توانید در هر زمان قرارداد خود را متوقف کنید ? آیا شما در معرض هزینه های خاتمه خواهید بود ? چگونه نامه لغو اشتراک خود را بنویسیم و به چه آدرس خاتمه برای ارسال آن بپردازید ? ما علاوه بر مدل نامه خاتمه جعبه اینترنت SFR و وسیله ای برای تماس با خدمات مشتری اپراتور ، به سوالات شما پاسخ می دهیم !

پرونده ما را کشف کنید تا در مورد خاتمه پیشنهاد SFR همه چیز را بیاموزید.

1. شرایط خاتمه اشتراک اینترنتی SFR

روش شکستن اشتراک SFR در اینترنت چیست؟ ?

اشتراک اینترنتی SFR خود را خاتمه دهید

هر پیشنهادی که در SFR مشترک شده است (جعبه خانگی SFR ، جعبه ، جعبه THD یا فیبر SFR و غیره.) ، خاتمه قرارداد مستلزم ارسال نامه ثبت شده با تأیید دریافت به خدمات مشتری اپراتور است.

محتوای نامه خاتمه ای که به SFR ارسال می کنید باید با این دلیل سازگار باشد که شما را به سمت ترک این اپراتور سوق می دهد. برای تحقق آن ، به سادگی ما را باز کنید مدل نامه ویژه خاتمه اینترنت SFR, و خواهید فهمید که محتوا مطابق با الگوی انتخاب شده در حال تغییر است.

خاتمه پیشنهاد اینترنت SFR چیست ?

در طی 10 روز از زمان دریافت ، SFR پایان قرارداد شما را تأیید می کند.

نحوه خاتمه دسته های تلویزیونی مشترک با جعبه SFR آن ?

شما ممکن است با جعبه SFR ، Canal+، Bein Sports در برخی از دسته های پرداخت شده مشترک باشید. شما باید در مورد خاتمه این سرویس ها به طور جداگانه از جعبه خود فکر کنید. اگر ارائه دهنده دسترسی را تغییر دهید ، می توانید درخواست کنید قابلیت حمل شماره خط ثابت.

پس از آن FAI جدید است که جعبه SFR را برای شما خاتمه می دهد ، مگر اینکه از آن استفاده کنید دلیل مشروع. در واقع ، درخواست باید با a همراه باشد اثبات, و ارسال نامه ثبت شده به آدرس خاتمه SFR اجباری است.

نمونه ای از نامه خاتمه پیشنهاد اینترنت SFR

در زیر نوع نامه خاتمه اشتراک اینترنتی SFR پیدا خواهید کرد. از مشورت با مدل تعاملی ما دریغ نکنید ، دقیقاً نامه خاتمه را برای جعبه SFR مورد نیاز خود بدست آورید.

مدل نامه خاتمه یک جعبه SFR

نامه خاتمه ثبت شده با تأیید دریافت
هدف: خاتمه اشتراک SFR اینترنت

من امروز با این نامه خاتمه ارسال شده از طریق نامه ثبت شده با تأیید رسید ، که می خواهم به اشتراک اینترنت SFR خود پایان دهم ، برای خط تلفن که شماره آن شماره آن است [نشان دهنده شماره خاتمه یافته است] به شما اطلاع می دهم.

مشتری وفادار ، من توجه می کنم که خدمات شما که توسط SFR ارائه شده است دیگر برای من مناسب نیست ، و من می خواهم از پیشنهاد جذاب تر ارائه دهنده دسترسی به اینترنت دیگر استفاده کنم (FAI). بنابراین من تصمیم خود را برای خاتمه اشتراک اینترنتی خود اعلام می کنم و از شما می خواهم که اقدامات مناسب را برای پایان دادن به قرارداد مشترک در خدمات خود انجام دهید.

درخواست خاتمه من باید ظرف 10 روز پس از دریافت این نامه ، مطابق با ماده L توسط شما در نظر گرفته شود.224-39 از کد مصرف کننده. با تشکر از شما برای ارسال نامه ای برای من ارسال شده است که مدت قرارداد اشتراک من را تأیید می کند.

لطفا بپذیرید ، خانم ، آقا ، بیان تبریک های برجسته من.

برای ارسال نامه ثبت شده با تأیید رسید ، نیازی به حرکت نیست. درهم شکستن.com ، آن را آماده کنید و آن را از خانه ، 24 ساعت شبانه روز و 7 روز در هفته ارسال کنید. اثبات واریز ، پیگیری ، متهم و کپی نامه در منطقه مشتری شما طبقه بندی می شوند.

برای خاتمه جعبه SFR خود چه هزینه هایی را پرداخت خواهید کرد ?

در پیشنهادات اینترنتی SFR شامل a تعهد اولیه 12 ماهه. بنابراین ، مشتری که مایل به فسخ پیشنهاد خود ADSL استارت یا استارت فیبر ، Power ، در این دوره یک ساله ، مسئولیت پرداخت ماهانه باقی مانده تا پایان ماه دوازدهم خواهد بود. این مجازات به هزینه خدمات خدمات 49 یورو اضافه می شود.

از طرف دیگر ، به محض اینکه تعهد اولیه فراتر رفت ، امکان پذیر است در هر زمان و بدون مجازات خاتمه دهید.

اگر بتوانید دلیل قانونی را توجیه کنید ، خاتمه بدون مجازات در طول دوره تعهد امکان پذیر است. حتی می توان در برخی موارد از هزینه های خدمات خدمات فرار کرد.

2. اینترنت SFR را بدون هیچ هزینه ای در طول تعهد خاتمه دهید

هزینه های بسته شدن خط 49 یورو و در برخی موارد می توان از خاتمه جلوگیری کرد. خنثی کردن هزینه خاتمه در شرایط کلی فروش SFR نشان داده شده است. در اینجا لیست است:

 • عدم دسترسی به این سرویس در طول اجرای یا اولیه سازی آن
 • بیکاری به دنبال پارگی یک قرارداد دائمی ، بیش از حد مجاز
 • مرگ ، بستری طولانی مدت و/یا مرخصی بیمار بیش از سه ماه ، حبس
 • حرکت در منطقه ای که توسط شبکه ADSL SFR پوشانده نشده است ، یا برای مدت طولانی در خارج از قلمرو کلانشهر فرانسه
 • پرونده نیرو به معنای فقه دادگاه کاسه.

برای درخواست خاتمه بدون هیچ هزینه ای در SFR ، فراموش نکنید که نامه ثبت شده خود را با اثبات همراهی کنید.

3. خاتمه جعبه ها بدون هیچ هزینه ای در صورت اصلاح قرارداد توسط SFR

SFR تمایل دارد کانال ها یا گزینه های جدیدی را به مشتریان خود تحمیل کند. آنها در ابتدا رایگان هستند ، سپس پرداخت می شوند. این سرویس های جدید که توسط مشتریان SFR درخواست نشده است ، این امکان را فراهم می آورد که اشتراک خود را بدون مجازات ها خاتمه دهید و بدون اینکه منتظر پایان دوره حداقل نامزدی باشید.

شرایط عمومی فروش موارد افزایش قیمت را فراهم می کند. این به شما این حق را می دهد که تا 4 ماه پس از این اصلاح ، قرارداد خود را به صورت رایگان محکوم کنید. بنابراین شما مجبور نخواهید بود 49 یورو هزینه خاتمه یا پرداخت ماهانه باقی مانده را بپردازید.

اگر از این موارد استفاده می کنید هنگام نگه داشتن شماره تلفن خود ، اپراتور را تغییر دهید, با خارج کردن قرارداد جدید خود شروع کنید. خاتمه اشتراک SFR شما به طور خودکار شروع می شود. برای به دست آوردن معافیت از هزینه ها و مجازات ها ، هنوز باید نامه ثبت شده با تأیید دریافت به SFR ارسال کنید.

4. در حالی که شماره خط ثابت خود را نگه دارید ، اپراتور را تغییر دهید

تو می توانی از اپراتور جدید خود قابلیت حمل شماره ثابت را بخواهید هنگام عضویت در پیشنهاد آن. او سپس مراقبت خواهد کرد قرارداد منعقد شده در SFR را خاتمه دهید. قبل از آن ، با تماس از خط تلفن ثابت در 3179 (تماس رایگان) یا از خط دیگر در 0800 97 3179 ، ریو (بیانیه هویت اپراتور) خود را بازیابی کنید.

5. خانه خدمات خانه را توسط SFR خاتمه دهید

در خانه توسط سرویس SFR در هر زمان و با یک ماه اخطار ، با ارسال نامه ثبت شده به خانه توسط خدمات مشتری SFR ، به این آدرس می توان قطع کرد: TSA 90420 – 92919 La Défense Cedex. این درخواست پس از اولین مهلت ماهانه پر از قرارداد پس از دریافت نامه در نظر گرفته می شود.

لطفاً توجه داشته باشید ، در صورتی که در 12 ماه اول قرارداد رزرو کرده اید ، هزینه خاتمه 149 یورو اعمال می شود. توقف سرویس اتوماسیون منزل منجر نمی شود خاتمه پیشنهاد خانه SFR Box.

بسته هشدار ویدیویی حق بیمه منوط به تعهد 12 ماهه است. در صورت نقض قرارداد در این دوره ، هزینه خاتمه 99 یورو درخواست می شود.

6. داده های شخصی خود را در سرور SFR بازیابی کنید

در پایان قرارداد اینترنتی ، SFR به داده های شخصی و صندوق های پستی دسترسی می دهد. این دسترسی برای مشترکین سابق SFR برای مدت شش ماه از خاتمه مؤثر قرارداد در دسترس است. پس از این دوره ، اپراتور تمام اطلاعات ذخیره شده در سرور خود را حذف می کند (E -Mails ، پیام های تلفنی ، صفحات شخصی. ).

آنجا خاتمه پیشنهاد جعبه SFR علاوه بر این منجر به خاتمه کلیه گزینه های موجود یا مشترک شده است. برای ذخیره داده های خود لازم است. به یاد داشته باشید که تمام پرونده هایی را که می توانستید در ابر SFR نگه دارید ، بازیابی کنید.

مراقب باشید ، اگر با سرویس SFR از خانه طنین انداز هستید ، تجهیزات بلافاصله غیرقابل استفاده می شوند و فیلم های ضبط شده پاک و از بین می روند. اگر می خواهید داده های خود را نگه دارید ، به یاد داشته باشید قبل از ارسال خاتمه آن را بارگیری کنید.

7. بازگشت کادر پس از خاتمه قرارداد SFR

تجهیزات موجود در دسترس یا اجاره ای باید برگردانده شود. SFR یک کوپن بازگشت پیش پرداخت را فراهم می کند ، بنابراین پرداخت تجهیزات به شما بستگی ندارد. شما 20 روز از درخواست خاتمه برای بازگشت تجهیزات ، به دنبال نشانه های برگشتی مشخص شده در نامه تأیید اشتراک اشتراک. اگر کوپن برگشتی خود را دریافت نکرده اید ، می توانید درخواست را مستقیماً از منطقه مشتری SFR خود تمدید کنید.

تجهیزات جعبه خانگی باید در آدرس زیر به هزینه کاربر برگردانده شود: Crodon Cr Hub SFR – Quai 2 Building L8 – 11 Rue du Nouette – Zi de Quévert – 22998 Dinan.

اگر مواد برنگشته اند ، SFR قادر به شارژ شما خواهد بود:

هزینه های غیرقانونی تجهیزات SFR

مادی هزینه
جعبه (همه مدل ها ، از جمله Box Plus ، به استثنای جعبه فیبر SFR) 60 یورو
جعبه فیبر SFR 299 €
رمزگذار تلویزیون (کلاسیک ، تکامل ، Google Play ، Mini یا ماهواره) 150 €
مودم SFR با سرعت بسیار بالا 99 €
کارت دیجیتال جعبه فیبر SFR 20 یورو
هارد جعبه فیبر SFR 69 €
مینی هارد دیسک 49 یورو
همه هارد دیسک های دیگر 50 یورو
منبع تغذیه CPL 50 یورو
زن 100 یورو
خانه توسط نیروگاه SFR 60 یورو
خانه توسط دوربین SFR 199 یورو
لوازم جانبی گمشده 21 €

8. با خدمات مشتری SFR تماس بگیرید

باید اطلاعات تماس خود را به روز کنید یا بسته اینترنتی خود را مدیریت کنید ? از منطقه مشتری SFR بصورت آنلاین استفاده کنید. این سریعترین راه برای به روزرسانی قرارداد SFR شما باقی مانده است.

اما روش های دیگری برای تبادل با یک مشاور SFR در خدمات مشتری وجود دارد: تلفن ، ایمیل ، رسانه های اجتماعی ، نامه.

به منطقه مشتری SFR متصل شوید

دسترسی به منطقه مشتری SFR با آگاهی از شناسه و رمز عبور آن است. شناسه اتصال می تواند شماره تلفن همراه ، آدرس ایمیل یا جدید شما باشد.

شما فقط می توانید اشتراک خود را با بارگیری برنامه SFR & ME Mobile در تلفن هوشمند خود مدیریت کنید.

از SFR Customer از پشتیبانی آنلاین استفاده کنید

اپراتور SFR دارای چندین پشتیبانی آنلاین در دسترس است که در آن کاربران و مشتریان می توانند سوالات خود را بپرسند و پاسخ های متناسب با نیازهای خود را بدست آورند.

این مورد کمک SFR یا جامعه SFR است. سایت کمک.SFR.en از یک نمایشگاه برای سؤالات طبقه بندی شده بر اساس طبقه بندی شده است. جامعه SFR ، به نوبه خود ، انجمن رسمی این برند است.

با اپراتور اینترنت و تلفن همراه می توانید از طریق حساب کاربری در توییتر و فیس بوک تماس بگیرید: sfr.

از طریق ایمیل یا تلفن با SFR تماس بگیرید

فقط مشتریان SFR می توانند از طریق ایمیل مبادله ای درخواست کنند. برای انجام این کار ، شما باید به حساب SFR من وصل شوید و یک پیام الکترونیکی برای یک مشاور به اپراتور تلفن و اینترنت ارسال کنید.

از طریق تلفن ، مشتریان می توانند در 10 23 ، دوشنبه تا شنبه ، 8 صبح تا 10 بعد از ظهر معامله کنند. خدمات مشتری SFR نیز می تواند در 10 99 برای افراد غیر مشترک باشد.

9. پرسش و پاسخ

اطلاعات ضروری برای اشتراک از اینترنت SFR

آیا باید جعبه SFR خود را با نامه ثبت شده خاتمه دهید ?

بله ، شما باید با ارسال نامه خاتمه به SFR از طریق نامه ثبت شده با تأیید رسید ، درخواست خود را به شما اطلاع دهید.

آیا باید منتظر پایان تعهد به خاتمه باشیم ?

شما می توانید پیشنهاد اینترنت خود را قبل از دوازدهمین ماه درگیری خاتمه دهید ، اما اپراتور از شما می خواهد که پرداخت ماهانه باقی مانده را تا پایان ماه دوازدهم بپردازید. به این اضافه می شود هزینه های کاهش خدمات ، که حتی اگر دیگر متحمل نشوید.

چگونه می توان از هزینه های خاتمه SFR جلوگیری کرد ?

دلایل قانونی اجازه نمی دهد تا هزینه خاتمه SFR را پرداخت نکند. آنها در این راهنما مفصل هستند و شما باید نامه خاتمه خود را به اپراتور ارائه دهید.

10. خاتمه SFR: همه راهنماهای ما

راهنماهای ما شما را در فرآیند اشتراک مشترک SFR خود همراهی می کنند.

 • خاتمه کلید 4G SFR
 • خاتمه اینترنت La Réunion SFR
 • خاتمه بسته موبایل SFR
 • خاتمه موبایل SFR – 6 امتیاز
 • خاتمه بیمه موبایل chubb
 • بازگشت جعبه اینترنت SFR
 • هزینه های خاتمه SFR
 • خاتمه بیمه موبایل SFR

نامه خاتمه خود را از طریق نامه ثبت شده ارسال کنید ، بدون اینکه دور خود را بدست آورید

 • با همکاری La Poste
 • خدمات موجود 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته
 • سفر دیگری نیست ، شما در وقت خود صرفه جویی می کنید !

SFR را در 2 دقیقه به اشتراک بگذارید

 • این مدل شامل فرمولاسیون به هر دلایل وآدرس خاتمه SFR.
 • درخواست خود را با چند کلیک شخصی کنید و نامه خاتمه SFR.
 • نامه خود را از طریق نامه ثبت شده از رایانه خود ارسال کنید. پست آن را چاپ می کند و دوباره در دست می گیرد خدمات مشتری SFR.

با همکاری

نامه خاتمه خود را توسط پست ثبت شده ارسال کنید,

بدون حرکت ! که در 2حداقل

جعبه SFR و خاتمه رایگان موبایل: نحوه انجام ?

هنگامی که قصد دارید اشتراک SFR را خاتمه دهید ، چه جعبه و چه موبایل باشد ، هزینه خاتمه به طور کلی اعمال می شود. آیا این هنوز هم است ? چگونه از آنها جلوگیری کنیم ? نحوه خاتمه قرارداد SFR ? راهنمای ما همه چیز را به شما می گوید !

SFR را در یک لحظه به اشتراک بگذارید

نامه خاتمه خود را با برنامه CableReview رایگان ایجاد کنید.

کابلی

SFR را بدون هیچ هزینه ای خاتمه دهید: آیا امکان پذیر است ?

SFR را بدون هیچ هزینه ای خاتمه دهید

بسیاری تعجب می کنند چگونه نمی توان جعبه SFR یا هزینه خاتمه موبایل را پرداخت کرد. جواب اینجاست. سرانجام ، این سه پاسخ ، زیرا سه سناریو وجود دارد که به شما امکان می دهد با هزینه خاتمه SFR یا SFR برای تلفن یا اینترنت هزینه قرمز را پرداخت نکنید.

پیشنهاد غیر اتصال

این ساده ترین راه حل است. با عضویت در یک بسته بدون تعهد ، هیچ تعهدی به اپراتور خود ندارید. خاتمه SFR ساده است, شما در صورت تمایل اپراتور را تغییر می دهید. به عنوان بخشی از یک برنامه تلفن همراه ، هیچ هزینه خاتمه ای برای پرداخت آن نخواهید داشت. برای جعبه اینترنت SFR ، باید 49 یورو بپردازید.

لطفا توجه داشته باشید: SFR از سال 2015 دیگر پیشنهادات بازار را بدون تعهد ارائه نمی دهد. با این حال ، می توان با نام تجاری SFR به سمت قرمز کم هزینه حرکت کرد. پیشنهاد جعبه قرمز یکی از بهترین مدرک های بازار است ، با قیمتی که بعد از سال دوم افزایش نمی یابد.

قرمز بدون تعهد

مزایای این جعبه اینترنت چیست ?

 • اینترنت: 1 گیگابایت در ثانیه پایین می رود ، 500 مگابایت در ثانیه وقتی
 • تلویزیون: 35 کانال با یک رمزگشایی موجود برای خرید با قیمت 19 یورو در دسترس است
 • تلفن: تماس های نامحدود برای رفع De France و 110 مقصد
 • پیشنهاد غیر اتصال

با انتخاب این پیشنهاد ، هزینه های خاتمه 49 € ثابت است ، مهم نیست که در کجا تصمیم به فسخ دارید.

قرارداد SFR خود را پس از تاریخ خاتمه دهید

اگر با تعهد قرارداد خود را انتخاب کرده اید ، صبور باشید. به محض پایان تعهد شما هزینه های خاتمه اعمال نمی شود. اگر بسته یا اشتراک را با تعهد 1 ساله دریافت می کنید ، از روز اول سال بعد ، از شما دور می شوید و هزینه خاتمه SFR را برای پرداخت آن ندارید. لطفاً توجه داشته باشید ، با تغییر تلفن همراه ، گاهی اوقات دو سال دوباره به مدت محدود می کنید تا هزینه تلفن را محدود کنید. قبل از خاتمه قرارداد خود را به خوبی بررسی کنید.

نکته ما: برای اطلاع از قبل آیا قرارداد شما در معرض دید قرار می گیرد ، ساده ترین راه استفاده از برنامه ما است, برنامه CableReview. در پلتفرم ما ، تمام برنامه های اینترنتی و موبایل خود را وارد کنید ، ما از طریق ایمیل از تکامل پیشنهادات خود به شما اطلاع می دهیم. بنابراین دیگر هرگز تعجب نخواهید داشت.

خاتمه SFR بدون هیچ هزینه ای به دلایل قانونی

همانطور که فهمیدیم ، هزینه های خاتمه در SFR 49 یورو است که ما به دلیل پایان قرارداد ، پرداخت ماهانه را به آن اضافه می کنیم. با این حال ، آگاه باشید که بدون نیاز به پرداخت چیزی ، می توان قبل از پایان کار خود خاتمه داد. نحوه خاتمه SFR بدون هزینه در طول اشتراک ? در اینجا برخی از امکانات در زمینه دلایل مشروعیت بسیار خاص وجود دارد:
– عدم دسترسی به سرویس ؛
– بیکاری به دنبال پارگی CDI ؛
– بیش از حدبتی ؛
– مرگ دارنده قرارداد ؛
– معلولیت یا بیماری دیگر اجازه استفاده از سرویس SFR را نمی دهد
– حبس حداقل 3 ماه ؛
– حرکت به منطقه ای که توسط SFR پوشانده نشده است
– موارد نیرو با توجه به قانون فرانسه.

اپراتور جدید شما از همه چیز مراقبت می کند

جعبه اینترنت یا بسته تلفن همراه را تغییر دهید ، اپراتور جدید شما از مراحل خاتمه مراقبت می کند !

محاسبه هزینه خاتمه SFR

نحوه محاسبه هزینه های خاتمه SFR ? اگر برای بعضی از آنها تار به نظر برسد ، در واقع بسیار ساده است. اگر با تعهد اشتراک دریافت کرده اید و قصد دارید قبل از پایان قرارداد خود خاتمه دهید ، باید دو نوع هزینه را بپردازید: هزینه های ثابت و پرداخت ماهانه به دلیل پایان اشتراک خود. هزینه خاتمه با هزینه SFR چقدر است ? هزینه ثابت 49 یورو.

بنابراین ، هر اتفاقی بیفتد و هر چه تعهدی را که امضا کرده اید ، بشکنید ، قرارداد شما 49 یورو برای شما هزینه خواهد کرد. به این امر باید قبل از پایان دوره تعهد خود ، پرداخت های ماهانه باقی مانده را اضافه شود. برای محاسبه هزینه های خاتمه SFR یک مثال ساده بگیرید. شما در تاریخ 1 ژانویه با یک سال اشتراک قرارداد امضا کرده اید ، بنابراین تا 31 دسامبر درگیر هستید. اشتراک SFR موبایل یا جعبه شما در هر ماه 29 یورو هزینه دارد. شما می خواهید در تاریخ 30 ژوئن خاتمه دهید ، بنابراین 6 ماه تعهد دارید.

بنابراین هزینه های خاتمه SFR 49 + (29 6 6) = 223 یورو. مقدار بسیار بالایی که باعث می شود شما بخواهید راه حل هایی برای خاتمه SFR بدون هیچ هزینه ای پیدا کنید.

لطفا توجه داشته باشید: یک ظرافت برای تعهدات بیش از 12 ماه وجود دارد
. در واقع ، برای سال دوم درگیری ، شما فقط یک چهارم مبلغ پرداخت ماهانه خود را از ماه سیزدهم پرداخت می کنید.

بنابراین بیایید یک مثال دیگر: شما در تاریخ 1 ژانویه 2020 یک قرارداد 24 ماهه که برای شما 29 یورو در ماه هزینه دارد ، مشترک شده اید. شما می خواهید اشتراک SFR خود را در تاریخ 30 ژوئن 2020 خاتمه دهید. بنابراین شما باید هزینه های خاتمه SFR زیر را محاسبه کنید:
49 + (29 x6) + [(29/4) x 12) = 310 یورو. بنابراین هزینه های خاتمه SFR در سال دوم درگیری 4 برابر کمتر است.

چگونه اشتراک SFR خود را خاتمه دهیم ?

ساده است ، فقط یک نامه ثبت شده را به آدرس زیر ارسال کنید:
خاتمه SFR
TSA 30103
69947 لیون Cedex 20

جعبه و اپراتور تلفن شما باید ظرف 10 روز از دریافت نامه شما درخواست شما را در نظر بگیرد. مراقب باشید ، اگر فقط یک نامه ساده ارسال می کنید ، SFR ممکن است ادعا کند که هرگز آن را دریافت نکرده است.

اگر سوالی دارید ، می توانید به فروشگاه SFR بروید یا با شماره 1023 با فسخ خدمات مشتری SFR تماس بگیرید.

نمونه نامه خاتمه اشتراک SFR

نامه ثبت شده با تأیید رسید

آدرس: خاتمه SFR ، TSA 30103 ، 69947 Lyon Cedex 20

موضوع: درخواست خاتمه اشتراک SFR من

من شما را از تمایل خود برای پایان دادن به قرارداد SFR N ° (شماره قرارداد) مشترک در (تاریخ) مطلع می کنم.

مطابق با ماده L 131-84.2 مورد از کد مصرف کننده ، لطفاً ظرف 10 روز پس از دریافت این نامه به قرارداد من پایان دهید.

لطفاً میزان هزینه خاتمه را که باید تحمل کنم و به من بگویید روش برای بازگشت تجهیزات خود به شما (اگر این یک پیشنهاد جعبه است) به من بگویید.

در ضمن ، لطفاً خانم ، آقا ، بهترین احساساتم را بپذیرید.

پس از محاسبه هزینه های خاتمه ، اگر هنوز هم متحمل شوید ، باید نامه ای به SFR بنویسید. در اینجا یک مدل نامه خاتمه SFR برای پایان دادن به قرارداد شما آورده شده است. اگر قرارداد شما بالغ شده است و شما دیگر درگیر نیستید یا اگر بدون تعهد قرارداد برقرار کرده اید ، و بنابراین بدون هزینه خاتمه SFR ، فقط باید این مدل نامه خاتمه قرارداد SFR را بگیرید و بخشی را در مورد هزینه های خاتمه حذف کنید.

خوب است بدانید : اگر اپراتور را تغییر دهید ، از طرف اپراتور جدید شما از خاتمه مراقبت می شود. این اطمینان حاصل می شود که قرارداد شما به خوبی منتقل شده است. به عنوان بخشی از اشتراک تلفن همراه ، از او بخواهید که وی همچنین قابلیت حمل شماره تلفن شما را برای جلوگیری از رویکردهای سنگین مربوط به تغییر تعداد تضمین می کند.

آیا می توان برای هزینه های خاتمه SFR بازپرداخت کرد ?

امکان دریافت بازپرداخت هزینه های خاتمه وجود دارد. اگر تصمیم به تغییر اپراتورها دارید ، در زمانی که رقابت به ویژه سخت است ، اپراتورها برای جذب مشتریان جدید رویه های تجاری را اجرا می کنند. بنابراین ، با رفتن به نارنجی ، رایگان یا bouygues, از درخواست اینکه اپراتور جدید شما از هزینه های خاتمه پشتیبانی کند ، دریغ نکنید. برخی از آنها مبلغ سقف را ارائه می دهند ، کمک مهمی برای برقراری یک قرارداد جدید که اغلب ارزان تر است (زیرا این امر به طور کلی مزیت تغییر اینترنت و اپراتور تلفن همراه است). گاهی اوقات حتی پیشنهادات استثنایی با بازپرداخت بالاتر از حد معمول با هزینه های خاتمه SFR وجود دارد.

در مورد بازگشت تجهیزات چیست ?

بازگشت تجهیزات SFR

اگر جالب است بدانید که چگونه یک قرارداد SFR را بدون هیچ هزینه ای خاتمه دهید ، فراموش نکنید که در زمینه برخی از پیشنهادات خاص ، به ویژه پیشنهاد اینترنت ، باید جعبه اینترنت و تجهیزات خود را برگردانید. اگر ارسال شما کامل نیست ، می توانید شارژ شوید. به عنوان مثال ، اگر شما از ارسال جعبه خود صرف نظر کنید ، 120 یورو برای شما هزینه خواهد کرد. بهتر است هنگام انجام بسته خود هوشیار باشید.

اپراتور جدید شما از همه چیز مراقبت می کند

جعبه اینترنت یا بسته تلفن همراه را تغییر دهید ، اپراتور جدید شما از مراحل خاتمه مراقبت می کند !

برای خواندن نیز:

ثبت نام در خبرنامه Tons of Cableereview

قبل از هر کس دیگری به برنامه های خوب در جعبه های اینترنتی ، بسته های تلفن همراه و اشتراک های جریان هشدار داده شود !

✅ 1 ایمیل در هفته ، بدون هرزنامه !