بسته تلفن همراه SFR: مقایسه اشتراک SFR | ، بسته SFR: پیشنهادات و تبلیغات اشتراک تلفن همراه

بسته SFR

این پیشنهاد در نسخه مسدود شده یا مسدود نشده موجود است. بنابراین این اشتراک شامل 2 ساعت تماس در هر ماه و همچنین اس ام اس و MMS نامحدود در فرانسه و همچنین از اروپا و DOM است. برای استفاده از اینترنت از طریق تلفن همراه ، فرمول 100 مگابایت اینترنت در هر ماه سوار می شود. دسترسی به اینترنت فراتر از آستانه تبادل داده 100 مگابایتی در هر ماه ، تا تاریخ صورتحساب بعدی مسدود خواهد شد. به لطف شارژ 100 ماه صورتحساب 2 € ، در حد 4 پر کردن مجدد در هر ماه صورتحساب ، می توان آن را باز کرد.

بسته های تلفن همراه در SFR

SFR ارائه می دهد طیف گسترده ای از برنامه های تلفن همراه که می تواند در همان شرایط در سرزمین اصلی فرانسه ، در ادارات خارج از کشور فرانسه و از اروپا استفاده شود. اپراتور گروه Altice هر دو قیمت پایین و پیشنهادهای تلفنی نامحدود را به بازار عرضه می کند. بیشتر بسته های SFR با تعهد یا بدون تعهد در دسترس هستند.

اگر یک جعبه اینترنت در اپراتور دارید ، می توانید با عضویت در A از تخفیف ویژه ای لذت ببرید بسته موبایل SFR. در صورت اشتراک اینترنت عددی نیز می توانید از این کاهش بهره مند شوید.

برنامه های ارزان قیمت SFR

اگر به دنبال یک بسته ارزان قیمت هستید ، در SFR پیدا خواهید کرد دو پیشنهاد موبایل در کمتر از 15 € : بسته 2 ساعت 100 مگابایت و بسته 5 گیگابایتی 4G+. این پیشنهادات برای افرادی که به دنبال اشتراک کم هزینه از جمله ملزومات هستند ، ساخته شده است.

بسته موبایل SFR 2 ساعت 100 مگابایت 5 گیگابایت 4G+
مطالب ارائه شده – 2 ساعت تماس
– پیام کوتاه/mms نامحدود
– 100 مگابایت داده های تلفن همراه
– تماس های نامحدود
– پیام کوتاه/mms نامحدود
– 5 گیگابایت داده های تلفن همراه
نامزدی بدون تلفن همراه جدید 12 ماه 12 ماه
قیمت مشتریان SFR Box 0 €/ماه به مدت 12 ماه ، سپس 5 € در ماه 7 €/ماه به مدت 12 ماه ، سپس 12 € در ماه
قیمت 3 €/ماه به مدت 12 ماه ، سپس 8 € در ماه 12 €/ماه به مدت 12 ماه ، سپس 17 € در ماه

برای مشتریان جعبه SFR ، بسته 2 ساعت 100 مگابایتی سال اول رایگان است و آن را به یکی از جالب ترین پیشنهادات موجود در بازار تبدیل می کند.

اگر می خواهید پس انداز کنید ، می توانید از تبلیغات در بسته های SFR نیز استفاده کنید. اپراتور تخفیف در طول سال ارائه می دهد.

برنامه های موبایل نامحدود SFR

در SFR چند نفر پیدا خواهید کرد تماس های نامحدود با تماس های نامحدود با قیمت های بالاتر یا پایین از جمله گزینه های کم و بیش.

بسته موبایل SFR 10 گیگ 4 گرم+* 80 گیگ 4 گرم+ 120 گیگ 4 گرم+
مطالب ارائه شده – تماس های نامحدود
– پیام کوتاه/mms نامحدود
– 10 گیگابایت داده های تلفن همراه
– ابر SFR 100 گیگابایت
– چند منظوره
– تلویزیون SFR
– تماس های نامحدود
– پیام کوتاه/mms نامحدود
– 80 گیگابایت داده های تلفن همراه
– ابر SFR 100 گیگابایت
– چند منظوره
– تلویزیون SFR
– تماس های نامحدود با تمام موبایل های ثابت و موبایل سرزمین اصلی فرانسه ، اروپا ، دام ، ایالات متحده ، کانادا ، چین ، ترکیه ، اسرائیل و رفع 100 مقصد
– پیام کوتاه/MMS نامحدود به کلانشهر فرانسه ، اروپا ، DOM ، ایالات متحده ، کانادا ، چین ، ترکیه ، اسرائیل
– 120 گیگابایت داده های تلفن همراه
– ابر SFR 100 گیگابایت
– چند منظوره
– تلویزیون SFR
نامزدی بدون تلفن همراه جدید 12 ماه 12 ماه 12 ماه
جعبه قیمت مشتری 21 یورو/ماه 10 €/ماه به مدت 12 ماه و سپس 25 € در ماه 20 €/ماه به مدت 12 ماه و سپس 35 € در ماه
قیمت 26 €/ماه 20 €/ماه به مدت 12 ماه ، سپس 35 € در ماه 35 €/ماه به مدت 12 ماه ، سپس 50 € در ماه

*بسته 10 گیگابایتی 4G+ برای مشتریانی که از قبل پیشنهاد موبایل SFR دارند ، محفوظ است.

بسته SFR 80 GB 4G+ یکی از بهترین پیشنهادات موبایل ارائه شده توسط اپراتور است. اگر به دنبال اشتراک 4G نامحدود هستید یا به شما امکان سفر به خارج از کشور را می دهید ، بسته 4G + نامحدود برای شما ساخته شده است. با وجود قیمت بالای آن ، این در حال حاضر یکی از کامل ترین پیشنهادات موبایل در بازار است.

برنامه های موبایل SFR بدون تعهد

شما به دنبال یک بسته SFR بدون تعهد هستید ? از سال 2020 ، پیشنهاد 4G+ موبایل اپراتور با تعهد یا بدون تعهد ارائه شده است.

بسته SFR بدون تعهد 5 گیگابایت 4G+ 10 گیگ 4 گرم+* 80 گیگ 4 گرم+ 120 گیگ 4 گرم+
مطالب ارائه شده – تماس های نامحدود
– پیام کوتاه/mms نامحدود
– 5 گیگابایت داده های تلفن همراه
– تماس های نامحدود
– پیام کوتاه/mms نامحدود
– 10 گیگابایت داده های تلفن همراه
– ابر SFR 100 گیگابایت
– چند منظوره
– تلویزیون SFR
– تماس های نامحدود
– پیام کوتاه/mms نامحدود
– 80 گیگابایت داده های تلفن همراه
– ابر SFR 100 گیگابایت
– چند منظوره
– تلویزیون SFR
– تماس های نامحدود با تمام موبایل های ثابت و موبایل سرزمین اصلی فرانسه ، اروپا ، دام ، ایالات متحده ، کانادا ، چین ، ترکیه ، اسرائیل و رفع 100 مقصد
– پیام کوتاه/MMS نامحدود به کلانشهر فرانسه ، اروپا ، DOM ، ایالات متحده ، کانادا ، چین ، ترکیه ، اسرائیل
– 120 گیگابایت داده های تلفن همراه
– ابر SFR 100 گیگابایت
– چند منظوره
– تلویزیون SFR
جعبه قیمت مشتری 17 €/ماه 26 €/ماه 35 €/ماه 50 €/ماه
قیمت 22 €/ماه 31 €/ماه 45 €/ماه 65 €/ماه

*پیشنهاداتی را برای مشتریانی که قبلاً یک برنامه موبایل SFR دارند رزرو کنید.

همچنین می توانید با SFR بدون بسته تعهد ، قرمز را بیرون بیاورید. مارک تجاری کم هزینه SFR یک پیشنهاد موبایل کاملاً کامل با نرخ جذاب دارد.

کارتهای پیش پرداخت SFR ، جایگزینی برای بسته های غیر اتصال

شما به یک برنامه تلفن همراه کوتاه نیاز دارید ? به جای تهیه پیشنهاد بدون تعهد ، می توانید کارت پیش پرداخت را نیز انتخاب کنید. SFR چندین دوره معتبر را برای یک دوره محدود ارائه می دهد.

بسته SFR با اینترنت نامحدود

SFR یکی از معدود اپراتورهایی است که ارائه می دهد بسته تلفن همراه با اینترنت نامحدود. این پیشنهاد برای Globetrotters است ، زیرا به شما امکان می دهد تماس بگیرید و از چهار گوشه جهان پیام ارسال کنید.

بسته نامحدود اینترنت SFR 4G نامحدود+
محتوای پیشنهاد سرزمین اصلی فرانسه – تماس های نامحدود و پیام کوتاه/MMS از فرانسه به موبایل متروپولیتن فرانسه ، DOM ، اروپا ، ایالات متحده ، کانادا ، چین ، ترکیه ، الجزایر ، مراکش ، تونس ، آفریقا از جنوب ، اسرائیل ، از روسیه و تماس های نامحدود با ثابت از 100 مقصد
– اینترنت نامحدود موبایل در سرزمین اصلی فرانسه
– ابر SFR 100 گیگابایت
– چند منظوره
– تلویزیون SFR
محتوای پیشنهاد از خارج -باران غیرمجاز و پیام کوتاه/MMS به سمت و از اتحادیه اروپا ، دام ، سوئیس ، آندورا ، ایالات متحده ، آمریکا ، خاورمیانه ، آسیا/اقیانوسیه ، الجزایر ، مراکش ، تونس ، آفریقای جنوبی و روسیه
-100 گیگابایت داده های تلفن همراه از اتحادیه اروپا ، DOM ، سوئیس ، آندورا ، ایالات متحده ، آمریکا ، خاورمیانه و آسیا/اقیانوسیه ، الجزایر ، مراکش ، تونس ، آفریقا از جنوب و روسیه
تعهد یا بدون تعهد
جعبه قیمت مشتری 165 €/ماه بدون تعهد یا 145 € در ماه با 12 ماه درگیری
قیمت موبایل 180 €/ماه بدون تعهد یا 160 € در ماه با 12 ماه درگیری

بسته های SFR با تلفن همراه

شما به دنبال تلفن هوشمند هستید ? هنگام عضویت در پیشنهاد SFR خود ، امکان دستیابی به تلفن جدید را دارید. به این گفته می شود بسته موبایل یارانه ای. عملکرد این نوع پیشنهاد ساده است: وقتی در بسته خود مشترک می شوید ، بخشی از مبلغ تلفن را پرداخت می کنید. سپس علاوه بر قیمت اشتراک تلفن همراه خود ، هر ماه مبلغ کمی اضافی نیز پرداخت خواهید کرد. توجه داشته باشید که اگر تصمیم دارید از SFR تلفن بگیرید ، حداقل مدت زمان تعهد بسته شما در 24 ماه افزایش می یابد.

بسته های SFR برای کلید 4G چیست ?

SFR همچنین ارائه می دهد بسته اینترنتی همه جا برای کلیدهای 4G. به مدت 3 € در روز ، به شما امکان می دهد 2 گیگابایت در روز در 4G/4G+ از سرزمین اصلی فرانسه ، DOM و اتحادیه اروپا دسترسی پیدا کنید. این پیشنهاد برای جعبه های جیب ، تبلت ، رایانه های شخصی و کلیدهای 4G ارائه شده است ، اما به هیچ وجه یک بسته موبایل نیست.

چگونه پیشنهاد موبایل SFR خود را انتخاب کنیم ?

برای انتخاب خود در بین همه بسته های موبایل SFR, ابتدا باید عادات مصرف خود را تعریف کنید. اگر از اینترنت موبایل زیادی استفاده می کنید ، از یک پاکت داده مهم استفاده کنید. اگر برعکس ، شما از طریق تلفن خود به اینترنت ارتباط کمی دارید ، بسته 5 گیگابایتی 4G+ باید کافی باشد. شما همیشه می توانید اشتراک خود را با اضافه کردن گزینه ها بدون تعهد شخصی کنید.

پس از تعیین نیازهای خود ، باید بودجه خود را تعریف کنید. برای یافتن سریع بهترین پیشنهاد تلفنی ، از مقایسه کننده بسته بندی موبایل ما استفاده کنید. به محض اینکه اشتراک را پیدا کردید که نیازهای شما را برآورده کند ، می توانید مستقیماً بصورت آنلاین مشترک شوید.

کیفیت شبکه موبایل SFR چیست ?

SFR پوشش خوبی را برای مشترکین خود ارائه می دهد. در سال 2020, اپراتور تقریباً 99 ٪ از جمعیت را در 4G پوشش می دهد و 86 ٪ از قلمرو فرانسه ، که آن را درست در پشت نارنجی قرار می دهد. در حال حاضر ، SFR همچنان شبکه 4G و 5G خود را در فرانسه مستقر می کند.

اما واقعاً بدانید که آیا SFR منطقه جغرافیایی شما را به خوبی پوشش می دهد ، با نقشه شبکه های تلفن همراه در وب سایت ARCEP (سازمان نظارتی برای ارتباطات و پست های الکترونیکی) مشورت کنید)).

چگونه بسته SFR خود را خاتمه دهیم ?

خاتمه دادن بسته موبایل SFR, شما باید با 1023 تماس بگیرید تا آدرس ارسال نامه خاتمه خود را به شما داده شود. درخواست شما باید از طریق پست انجام شود و 10 روز از دریافت نامه شما مؤثر خواهد بود.

بسته به مدت زمان قرارداد ، باید انتظار پرداخت آن را داشته باشید هزینه خاتمه. اگر یک سال است که متعهد شده اید و می خواهید پیشنهاد خود را قبل از پایان 12 ماه اول فسخ کنید ، باید تمام پرداخت های ماهانه باقی مانده را بپردازید.

از طرف دیگر ، از زمان ورود به قانون چتل در سال 2008 ، هزینه های خاتمه برای بسته های با 24 ماه تعهد متفاوت است. دو مورد وجود دارد:

 • شما طی 12 ماه اول حل شد : شما باید تمام پرداخت های ماهانه باقیمانده سال اول + 25 ٪ از پرداخت ماهانه سال دوم را بپردازید. به عنوان مثال ، شما SFR موبایل 10 یورو در ماه هزینه دارد و بعد از 6 ماه اول آن را حل می کنید. برای سال دوم باید 60 یورو برای 6 ماه باقیمانده سال اول + 30 € ، یعنی 90 € بپردازید
 • شما پس از 12 ماه اول اشتراک : شما باید 25 ٪ از پرداخت های ماهانه باقی مانده را بپردازید. به عنوان مثال ، بسته خود را 10 یورو در ماه پرداخت می کنید و پس از 14 ماه اشتراک آن را حل می کنید. شما باید 25 ٪ از 10 ماه باقیمانده یا 25 € را بپردازید.

برای کمک به شما در محاسبات ، SFR یک شبیه ساز هزینه خاتمه را در سایت خود قرار داده است. برای جلوگیری از شگفتی های ناخوشایند از استفاده از آن دریغ نکنید.

انواع بسته های تلفن همراه در SFR

 • تماس های نامحدود با تماس های نامحدود SFR
 • بسته های ارزان در SFR
 • بسته های تبلیغاتی در SFR
 • بسته های بین المللی در SFR
 • بسته های رایگان موبایل در SFR
 • بسته های تلفن های هوشمند در SFR
 • بسته های 4G/4G+ در SFR
 • برنامه های تلفن همراه بدون اینترنت در SFR
 • در مورد انتخاب.کم
 • اطلاع قانونی
 • منشور برای محافظت از داده های شخصی
 • با ما تماس بگیرید
 • اعلامیه را انتخاب کنید.کم
 • نویسندگان

بسته SFR

SFR (انجمن Radiotelephone فرانسوی) یک شرکت 100 ٪ متعلق به Vivendi تا پایان سال 2014 بود و به گروه Altice که دارای عددی است نیز فروخته می شود. اپراتور تلفن به عنوان اولین اپراتور Converge ارتباطات ، رسانه ها و تبلیغات قرار دارد. شبکه تلفن همراه آن بیش از 99 ٪ از جمعیت را در 3G پوشش می دهد و به لطف سرعت پایدار آن در دهانه آنتن های 4G از سال 2016 ، Altice در 31 دسامبر 2018 به میزان پوشش 4G با 99 ٪ رسیده است.

آرم SFR

سایر اپراتورها

آرم تصویر La Poste Mobile آرم تصویر برتر آرم تصویر B & شما تصویر آرم موبایل رایگان آرم تصویر تلفن همراه قرمز تصویر آرم yourprice تصویر آرم SOSH سایر اپراتورها

بسته های SFR بدون تعهد بدون خرید لپ تاپ یا بیش از 24 ماه با نرخ ترجیحی برای خرید یک تلفن هوشمند جدید در دسترس هستند. SFR با ارائه پیشنهادی برای مصرف کنندگان کوچک از جمله 2 ساعت تماس نامحدود ، پیام کوتاه و MMS و 100 مگابایت داده ، با تمام پروفایل ها سازگار است. فرمول های دیگر که همه تماس های نامحدود در فرانسه دارند ، پاکت های وب با حجم بین 5 گیگابایت و 220 گیگابایت با استفاده های موجود در آن به سمت و از بین المللی برای بزرگترین بسته اپراتور … شرکت تابعه گروه Altice با امکان اضافه کردن محتوای اختصاصی به عنوان یک محدوده کامل ارائه می دهد. گزینه هایی مانند SFR RMC Sport یا Sport Plus Cannels با نرخ ترجیحی. و اگر پیشنهادات جعبه تلفن همراه و اینترنت خود را در SFR جمع می کنید ، از مزایای بسیاری و همچنین تخفیف هر ماه در قیمت اشتراک خود بهره مند می شوید … در اینجا تمام جزئیات آورده شده است بسته های SFR در کاتالوگ وب اپراتور ارائه شده است ::

برنامه تلفن همراه با 2 ساعت و 100 مگابایت

اپراتور در محدوده موبایل خود تغییراتی ایجاد کرده است. اشتراک با 2 ساعت ارتباطات در هر ماه تکامل می یابد و اکنون شامل 100 مگابایت داده ها است. این فرمول SFR با قیمت 4 یورو در هر ماه و سپس 7.99 یورو ، بدون موبایل و بدون مدت یا حتی 0 یورو برای مشتریان SFR Box در سال اول و سپس 3.99 € در ماه. این پیشنهاد برای افرادی که داده های اینترنتی کمی مصرف می کنند در نظر گرفته شده است.

این پیشنهاد در نسخه مسدود شده یا مسدود نشده موجود است. بنابراین این اشتراک شامل 2 ساعت تماس در هر ماه و همچنین اس ام اس و MMS نامحدود در فرانسه و همچنین از اروپا و DOM است. برای استفاده از اینترنت از طریق تلفن همراه ، فرمول 100 مگابایت اینترنت در هر ماه سوار می شود. دسترسی به اینترنت فراتر از آستانه تبادل داده 100 مگابایتی در هر ماه ، تا تاریخ صورتحساب بعدی مسدود خواهد شد. به لطف شارژ 100 ماه صورتحساب 2 € ، در حد 4 پر کردن مجدد در هر ماه صورتحساب ، می توان آن را باز کرد.

یک برنامه تلفن همراه 4G با تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS

اشتراک دیگر با تماس های نامحدود شامل 5 گیگابایت هر ماه در هر ماه برای گشت و گذار از طریق تلفن هوشمند خود در شبکه 4G+ SFR. این پیشنهاد SFR برای بودجه های کوچک که به دنبال یک بسته موبایل با ارتباطات نامحدود و یک پاکت وب هستند مناسب است.
با انتخاب این بسته SFR ، می توانید از تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS در فرانسه و از اروپا و DOM استفاده کنید. برای کاربردهای وب ، شما می توانید یک حجم 5 گیگابایت در سرزمین اصلی فرانسه و از اروپا و DOMS را از 13 انتخاب کنید.99 € در ماه. این اشتراک بدون مدت تعهد است.

چهار بسته با حداکثر داده برای رفتن به 5 گرم SFR

اپراتور SFR امکان استفاده از شبکه 5G خود را با انتخاب یکی از چهار بسته متصل به شما ارائه می دهد و به شرط آنکه در یک منطقه تحت پوشش قرار داشته باشید و یک تلفن هوشمند 5G را نگه دارید. شما می توانید با خرد کردن بسته 210 گیگابایتی یا 240 گیگابایتی ، یک تلفن هوشمند جدید سازگار با شبکه نسل پنجم را انتخاب کنید. بسته های 100 گیگابایتی و 200 گیگابایتی بدون تعهد به مدت زمان ارائه می شود. این پیشنهادات برای لذت بردن از برنامه های مورد علاقه خود ، گشت و گذار در شبکه ، تماشای فیلم های پخش کننده ایده آل است. این فرمول ها همچنین به شما امکان می دهند از کاربردهای بین المللی و بین المللی بهره مند شوید.

این چهار اشتراک گنجانیده شده است تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS به فرانسه و دام و همچنین استفاده از این بسته از اروپا و ادارات خارج از کشور فرانسه در تمام طول سال و همچنین سوئیس و آندورا از بسته 200 گیگابایتی یا حتی از ایالات متحده آمریکا ، خاورمیانه (ترکیه و اسرائیل) و کانادا با فرمول 240 گیگابایتی. برای مصارف بین المللی خود ، از تماس های نامحدود با موبایل های اروپایی ، DOM ، ایالات متحده ، کانادا ، چین ، ترکیه و اسرائیل استفاده کنید و بیش از 100 مقصد را با بسته 220 گیگابایتی و همچنین استفاده از بسته خود مانند فرانسه از اروپا برطرف کنید. ، سوئیس ، آندورا ، ایالات متحده ، ادارات خارج از کشور فرانسه ، کانادا ، ترکیه و اسرائیل.

با دو بسته 210 و 240 گیگابایتی نیز از آن بهره مند شوید جایزه تلفن هوشمند ذیل:

 • تلفن جدید با قیمت ترجیحی
 • تلفن را با بهترین قیمت تغییر دهید
 • در صورت خرابی ، شکستگی ، سرقت یا از دست دادن سریع و رایگان تلفن
 • 1 گیگابایت اینترنت موبایل ارائه شده است
 • از سرگیری تلفن هوشمند خود با قیمت های تضمین شده در حین تجدید

قیمت بسته های نامحدود در SFR:

 • بسته 100 گیگابایتی 5G بدون تعهد با قیمت 15 در دسترس است.99 €
 • بسته 200 گیگابایتی بدون تعهد به قیمت 34 ارائه می شود.99 €
 • بسته 210 گیگابایتی 31 صورت گرفته است.99 € در هر ماه با خرید تلفن های هوشمند و تعهد 24 ماهه.
 • بسته 240 گیگابایتی 64 صورت گرفته است.99 € در هر ماه با خرید تلفن های هوشمند و تعهد 24 ماهه.

خانواده SFR: جعبه خانواده و خطوط قابل حمل خود را در SFR جمع کنید

خانواده SFR به شما امکان می دهد از مزایای بسیاری استفاده کنید و از این سرویس برای همه اعضای خانواده که باید استفاده کنید ، استفاده کنید:
-مشترک در یک فیبر SFR یا ADSL SFR
-مشترک شدن در یک بسته SFR Power یا Premium که خط اصلی خواهد بود (پیشنهادات جدید موجود از 26 آوریل 2016)
-در 3 خط اضافی با قیمت های ترجیحی مشترک شوید
هر ماه ، این 100 گیگابایت داده برای به اشتراک گذاشتن با خانواده SFR Lines Starter Lines است. در واقع, SFR با انتخاب بسته برق و جعبه SFR ، داده های نامحدودی را به دارندگان خط اصلی ارائه می دهد از 24 مارس بدون هیچ هزینه اضافی. موارد اضافی یا اضافی موجود در خط اصلی نیز با خطوط استارت متعلق به گروه خانواده SFR به اشتراک گذاشته می شود ، با توجه به شرایط بسته شما ، خط اصلی می تواند موارد استفاده بیش از حد و خارج و فراتر از آن را محدود کند. اگر خانه شما از پوشش بهینه شبکه SFR بهره نمی برد ، می توانید یک تقویت کننده SFR GSM برای بهره مندی از خدمات بهینه شده اضافه کنید.

پیشنهاد 5G نامحدود با بسیاری از مقصد بین المللی برای جوانب مثبت

بسته 5G نامحدود یک فرمول قدیمی است که در هر ماه 180 یورو با خرید تلفن هوشمند و تعهد 24 ماهه یا بدون تعهد صورتحساب می شود. این پیشنهاد بدون خرید موبایل و تعهد 12 ماهه با قیمت 160 یورو در دسترس بود. مشتریان SUP یا New SFR Box از تخفیف 10 یورو در هر ماه استفاده کردند. این بسته شامل 4G نامحدود با بسیاری از مقصد بین المللی برای تماس با فرانسه بلکه از خارج از کشور است. تماس های شما در واقع از اتحادیه اروپا ، ادارات خارج از کشور فرانسه ، سوئیس ، آندورا ، ایالات متحده ، آمریکا ، خاورمیانه ، آسیا ، اقیانوسیه ، الجزایر ، مراکش ، تونس ، آفریقای جنوبی و روسیه بی حد و حصر بود.

آخرین بررسی ها در مورد EDCOM (به 108 بررسی EDCOM مراجعه کنید)

شما پیشنهاد یا اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کرده اید? دریغ نکنید که آیا از سایت ما راضی هستید یا اینکه می توانیم پیشرفت کنیم !