Shadow PC: PC Gaming Cloud ، Shadow قدرت اشتراک آن را بالا می برد و قیمت آن نیز.

سایه قدرت اشتراک خود را بالا می برد و قیمت او نیز ..

از تجربه بازی بومی یک رایانه شخصی ویندوز استفاده کنید و از طریق یک تجربه جریان با کیفیت بالا ، وضوح بالا و یک قاب برتر ، بدون تأخیر قابل درک ، به تمام بازی های خود دسترسی پیدا کنید

اشتراک سایه

ثبت نام کنید و شروع کنید

بدون پیکربندی لازم ، فقط با کلیک به رایانه سایه خود وصل و دسترسی پیدا کنید

در تمام دستگاه های شما

به لطف یک برنامه یا از مرورگر خود ، هر لپ تاپ ، رایانه لوحی ، تلفن هوشمند یا مک را به یک رایانه شخصی ویندوز تبدیل کنید

همه برنامه های شما

رایانه سایه شما مانند رایانه شخصی جدید است ، تمام برنامه ها و بازی های مورد علاقه خود را نصب کنید

برای تمام نیازهای شما طراحی شده است

از سایه استفاده کنید که گویی این رایانه شخصی شماست: روی پرونده های خود کار کنید ، تمام پروژه های خود را ایجاد کنید ، آخرین بازی های ویدیویی را انجام دهید.

Shadow یک کامپیوتر ویندوز قدرتمند است که از راه دور به آن دسترسی پیدا می کنید. نیازی به خرید تجهیزات گران قیمت نیست: هر آنچه شما نیاز دارید اتصال به اینترنت است. برنامه را راه اندازی کنید ، وارد شوید و وارد شوید: تصویر و صدا مستقیماً از طریق دیتاسنرهای ایمن ما به طور مستقیم از طریق دستگاه شما پخش می شود. به همین سادگی.

طراحی شده برای داشتن بار کاری مهم با تمام انعطاف پذیری مورد نیاز ، هر چه فعالیت شما باشد

از تجربه بازی بومی یک رایانه شخصی ویندوز استفاده کنید و از طریق یک تجربه جریان با کیفیت بالا ، وضوح بالا و یک قاب برتر ، بدون تأخیر قابل درک ، به تمام بازی های خود دسترسی پیدا کنید

همه جا با شما

Shadow PC به لطف برنامه های بومی خود ، در همه سیستم عامل ها یا به سادگی ، عملکرد نفس گیر را ارائه می دهد از مرورگر خود! و شما را در همه جا در دستگاه های سازگار خود دنبال کنید.

سایه قدرت اشتراک خود را بالا می برد و قیمت او نیز ..

به مناسبت اولین نکته اصلی خود ، Shadow استراتژی خود را برای آینده سرویس محاسبات ابری خود شرح داد. این شرکت می خواهد برای بازیکنان ، سازندگان و متخصصان ضروری شود. و این به ویژه شامل ورود یک اشتراک جدید ، قدرتمندتر ، اما همچنین گرانتر است.

در طول Shadow Spotlight ، نکته اصلی آن که در روز چهارشنبه برگزار شد ، این شرکت از گزینه Power که پیشنهادات شرکت فرانسوی را پس از تجدید نظر در سال گذشته به طرز چشمگیری تجدید نظر می کند ، رونمایی کرد. “” بهترین فناوری محاسبات ابری ما “توضیح می دهد مدیر سایه سایه اریک سول ، که پس از کسب صندوق سرمایه گذاری Octave Klaba ، بنیانگذار Ovhcloud ، در بهار سال 2021 به سفارشات آمد.

سال گذشته ، سیاست قیمت گذاری به سمت بالا تجدید نظر شده و ساده شده است تا در حالی که به درخواست ها پاسخ می دهد ، ضرر و زیان را کاهش ندهد ، بلکه برای کاهش ضرر نیز کاهش یافته است. برای این کار ، اشتراک های جدید باز شده بود و اکنون هر شخصی که مایل به عضویت در Shadow است می تواند این کار را انجام دهد و در 1 ساعت به یک رایانه شخصی بالا در ابر وصل شود. ورود گزینه قدرت باعث می شود تا پیشنهاد کمی بیشتر گسترش یابد.

بازیکنان در منظره یاب

ما در سایه بیکار نیستیم. چندین به روزرسانی اخیراً سازگاری با صفحه نمایش Double و صفحه نمایش از راه دور ، بهبود رنگ ها ، دسترسی زودهنگام به Shadow VR را برای استفاده از واقعیت مجازی در ابر به ارمغان آورده است. و برنامه ها با یک طراحی جدید برای آرم از یک رابط کاربری طراحی مجدد لذت می برند.

همه اینها به دنبال یک مسیر جدید است: Shadow اکنون می خواهد به عنوان یک پیشنهاد سرویس فکر کند ، با رایانه شخصی در ابر در قلب و امکان تنظیم عملکرد آن به عنوان نیازها. برای انجام این کار ، گزینه Power پیشنهاد فعلی را با 29.99 یورو در هر ماه غنی می کند.

گزینه Power شامل موارد زیر است:

 • یک پردازنده AMD EPYC 7543P با 4 هسته و 8 موضوع
 • GPU به عنوان تابعی از دیتاسنتر محلی:
  • کارتهای گرافیکی NVIDIA RTX A4500 یا NVIDIA GEFORCE RTX CLASS 3070
  • کارتهای گرافیکی معادل Nvidia که برای متخصصان طراحی شده است
  • کارتهای گرافیکی مبتنی بر RDNA 2 AMD ، از جمله AMD Radeon Pro V620 که برای محاسبات ابری و بازی ها طراحی شده اند

  با این پیشنهاد ، Shadow با ارائه پیکربندی قدرتمندتر در سطح GPU ، بیش از همه بازیکنان هدف را پنهان نمی کند. برای اجرای برخی از نرم افزارهای حریص تر روی سرورها ، عدم وجود رم را می توان احساس کرد. “” ما می خواهیم دوباره در ابر بازی ضروری شویم. به همین دلیل است که اکثر کاربران برای دیدن ما آمده اند “، اریک سول در حالی که پیشینیانش سعی کرده بودند تصویر” بازی “سایه را برای ترویج آن جهانی تر و متنوع تر از بین ببرد ، پیشرفت می کند پردازش ابری »پارتیشن بندی کمتر. “” ما می خواهیم همه کارها را انجام دهیم و برای همه راه حلی ارائه دهیم ، از خلاق تا متخصصان از طریق بازیکن »، هنگامی که ما تغییر واژگان و الگوی را برجسته می کنیم ، رئیس محل را تلاوت می کند.

  گزینه ای که فاکتور را باد می کند

  با این حال ، ما باید کمی بیشتر به سمت پرداخت برویم. گزینه برق با قیمت 14.99 یورو در هر ماه اعلام می شود که این اشتراک تقریباً 45 یورو ماهانه به ارمغان می آورد. “” کمی گرانتر است ، اما ما باید با مشکل در یافتن کارتهای گرافیکی ، مشکلات مؤلفه و مدیریت سرورها روبرو شویم “، در سایه زیرین ، اضافه کنید که با 15 یورو اضافی ، هزینه ها بیشترین فشار را دارند و حاشیه حداقل.

  برای لحظه ای ، Shadow می خواهد با گزینه جدید خود به سمت بالا برود. “” ما همچنان به قول خود ادامه می دهیم که همیشه تجهیزات -دات و کارآمد داشته باشیم “مدیر عامل Shadow را نشان می دهد. “” قدیمی در گوشه ای از سر ما باقی مانده است تا در آینده کار دیگری انجام دهیم. »و چرا پیشنهاد سایه ای کمتر جاه طلب و ارزان تر برای خدمت به کسانی که می خواهند از کمی برای اتوماسیون ساده اداری راضی باشند ? این نباید از این امر مستثنی شود ، ما می توانیم بشنویم ..

  پیش نمایش های گزینه قدرت تابستان امسال برای در دسترس بودن در پاییز آغاز می شود. ثبت نام می شود تا امیدوار باشد که در دسترسی زودهنگام شرکت کند. مشترکان فعلی در سایه بدیهی است که اولویت خواهد بود ، اما پس از آن ، هر کاربر جدید قادر به ثبت نام و عضویت در گزینه Power خواهد بود.

  ذخیره پیشنهادی در مقایسه با پیشنهاد اصلی (256 گیگابایت و امکان تنظیم علاوه بر این) تکامل نمی یابد. برای 15 یورو بیشتر در هر ماه ، و هدف هدف سازندگان و متخصصان ، حتی بازیکنان ، جالب بود که شاید به 500 گیگابایت فضا بروید ، اگر فقط مطمئن باشید که می توانید بدون رسیدن به بیش از دو بازی بزرگ بارگیری کنید در اشباع. اما به همین دلیل ، Shadow یک راه حل تازه از جیب خود ، Shadow Drive دارد که 20 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان و حداکثر 2 سل را در نسخه ممتاز ارائه می دهد.

  پیوندهای خاصی از این مقاله وابسته است. ما همه چیز را در اینجا توضیح خواهیم داد.

  برای دنبال کردن ما ، ما از شما دعوت می کنیم تا برنامه Android و iOS خود را بارگیری کنید. می توانید مقالات ، پرونده های ما را بخوانید و آخرین فیلم های YouTube ما را تماشا کنید.