تست گزینه قدرت سایه: چاپ های ما روی رایانه در ابر استروئید ، Shadow در حال ایجاد انقلاب خود است: در اینجا پیشنهادات جدید و ویژگی های جدید ارائه شده است

Shadow انقلاب خود را ایجاد می کند: در اینجا پیشنهادات جدید و ویژگی های جدید ارائه شده است

چند هفته پس از به اشتراک گذاری با شما اولین برداشت های ما از پیشنهاد قدرت Shadow ، ما سرویس انتشار رسمی این سیستم عامل را آزمایش کرده ایم ، زیرا تاکنون به نسخه اولیه دسترسی داشته ایم. از نظر تئوری ، ما به دستگاه های با GPU های بهتر و همچنین تعداد بیشتری از سرورها دسترسی پیدا می کنیم که باید عملکرد گرافیکی را بهبود بخشند و به کاهش تأخیر کمک کنند.

تست گزینه Power Shadow: چاپ های ما روی رایانه در ابر استروئید

به روزرسانی تست ما پس از دسترسی زود هنگام گزینه Power Shadow.

چند هفته پس از به اشتراک گذاری با شما اولین برداشت های ما از پیشنهاد قدرت Shadow ، ما سرویس انتشار رسمی این سیستم عامل را آزمایش کرده ایم ، زیرا تاکنون به نسخه اولیه دسترسی داشته ایم. از نظر تئوری ، ما به دستگاه های با GPU های بهتر و همچنین تعداد بیشتری از سرورها دسترسی پیدا می کنیم که باید عملکرد گرافیکی را بهبود بخشند و به کاهش تأخیر کمک کنند.

ما آزمایش را با تجهیزات یکسان (رایانه شخصی ، مانیتور ، اتصال به اینترنت در اترنت) و دقیقاً در شرایط بازی انجام دادیم: تعریف 1440p ، کیفیت فوق العاده ، ردیابی اشعه و DLS فعال شده.

به طور کلی ، تجربه بازی ما در طول این آزمایش از پیش نمایش خوشایند تر بود. ما برای همان پارامترهای گرافیکی پیکربندی شده متوجه سود خالص تصاویر در ثانیه شده ایم. تأخیر کمی کمتر است ، اما قابل توجه است. بهبود در این سطح نسبت به افزایش FPS کمتر آشکار است ، اما به یاد داشته باشید که تأخیر نیز به عملکرد اتصال اینترنت و مسافتی که ما را از سرور که به آن وصل شده ایم ، بسیار وابسته است.

در کنترل ، ما بین 75 تا 80 تصویر در ثانیه از جنگ ، در برابر 60 قبل از آن اندازه گیری می کنیم. هنگامی که دشمنان ظاهر می شوند ، فریمر در حدود 60 فریم در ثانیه پایین می آید ، که بسیار رضایت بخش تر از 45-50 فریم در ثانیه است که ما در هنگام دسترسی زود هنگام در این شرایط حق داشتیم.

جلسه بازی ما در Metro Exodus Enhanced Edition این مشاهدات را تأیید می کند. در دنیای باز پس از آخرالزمانی عنوان ، ما از قله های 120 تصویر در ثانیه بهره مند می شویم ، هنگامی که به ندرت از 90 فریم در ثانیه در پیش نمایش قدرت سایه فراتر می رویم. سود قابل توجهی که ما در صحنه های جنگی نیز به آن توجه می کنیم ، اکنون که سرویس بازی Cloud Gaming به پتانسیل کامل خود رسیده است.

سرانجام ، بگذارید اضافه کنیم که ما توانستیم از یک تجربه پایدار ، بدون از دست دادن بسته ها ، کندی های بداهه یا کاهش ناگهانی لذت ببریم.

از زمان کسب سایه توسط Octave Klaba (بنیانگذار و رئیس جمهور OVH) در بهار سال 2021 ، سرویس پردازش ابری برای تجدید تجهیزات خود و مدرن سازی پیشنهادات خود برای راه اندازی مجدد تصمیم گرفته است. برای جذب بازیکنان و کاربران حرفه ای ، Shadow در حال راه اندازی گزینه جدید قدرت است که از 26 اکتبر 2022 در دسترس است. ما این فرصت را داشتیم که چند روز قبل از انتشار آن قدرت سایه را آزمایش کنیم ، این همان چیزی است که ما به آن فکر کردیم.

جزئیات پیشنهاد قدرت سایه

با عضویت در گزینه Shadow Power ، کاربران به رایانه شخصی مجهز به پیکربندی زیر دسترسی پیدا می کنند:

 • پردازنده AMD EPYC 7543P با 4 هسته و 8 موضوع.
 • کارت گرافیکی Nvidia GeForce RTX 3070 (یا مدل های معادل آن برای متخصصان) یا GPU AMD بر اساس معماری RDNA 2 مانند Radeon Pro V620 ، برای Cloud Computing و Cloud Gaming تهیه شده است.
 • 16 گیگابایت رم.

Shadow مشخص می کند که هنگام راه اندازی گزینه برق ، فقط GPU های NVIDIA RTX A4500 است که ارائه می شود, “قبل از اعزام طیف متنوعی از کارتهای گرافیکی”.

وعده این است که یک تجربه بازی 4K را به 60 فریم در ثانیه با کیفیت فوق العاده و با ردیابی اشعه سازنده ارائه دهید.

شرایط رسیدگی

در حال حاضر ، ما به جای یک تست نهایی با یک یادداشت ، به شما پیشنهاد ارائه قدرت را ارائه می دهیم. در واقع ، ما این پلتفرم را در یک نسخه دسترسی اولیه امتحان کرده ایم ، که نباید دقیقاً همان شرایطی را که با ارتقاء 26 اکتبر اعطا شده است ، نشان دهد.

به طور خاص ، GPU های ارائه شده NVIDIA RTXA4500 نیستند ، اما RTXA4000 ، که عملکرد کمی پایین دارند. در مورد ما ، این سرویس همچنین می تواند در معرض فعالیت های نگهداری باشد ، که می تواند تجربه را تغییر دهد. سرانجام ، در طول آزمایش ما ، ما به دیتاسنتر Ovhcloud در Dunkirk متصل شدیم. در خروج از گزینه برق ، داده های نزدیک به موقعیت ما باید برای بهبود کیفیت جریان و کاهش تأخیر در دسترس باشند.

گزینه برق در هر ماه 14.99 یورو صورتحساب می شود ، که باید اشتراک اصلی آن در PC Shadow اضافه شود ، که ماهانه 29.99 یورو نمایش داده می شود. این مبلغ 256 گیگابایت ذخیره سازی SSD را اعطا می کند. 2.99 یورو برای هر ترانشه 256 گیگابایتی اضافی ، حداکثر 5 تا.

تمام بازی های رایانه ای خود ، در همه پشتیبانی ها

ما قصد نداریم به جزئیات عملکرد سرویس و رابط کاربری آن در اینجا بپردازیم زیرا قبلاً در فرمول اصلی آن نظر کامل در مورد سایه منتشر کرده ایم. فقط بخاطر داشته باشیم که سایه امکان دسترسی به رایانه در ابر را فراهم می کند ، به طوری که سیستم آن از هرجایی و در هر زمان قابل دسترسی باشد ، تا زمانی که به یک اتصال اینترنتی خوب دسترسی داشته باشید.

سایه حداقل 15 مگابیت در ثانیه در جریان نزولی ، 5 مگابیت در ثانیه در جریان افزایش و حداکثر 30 میلی ثانیه تأخیر توصیه می کند.

Shadow در لپ تاپ یا دسک تاپ (مک یا ویندوز) ، تبلت (اندرویدی یا آیپادو) و تلفن هوشمند (Android یا iOS) در دسترس است. این آزمایش مداوم و شفاف است ، یعنی می گویند شما پیشرفت خود را از سر می گیرید که هنگام رفتن از یک دستگاه به دستگاه دیگر متوقف شده اید.

یکی از مزایای عالی سایه در مقایسه با سایر خدمات بازی های ابری (GeForce Now ، Xbox Cloud Gaming, Google Stadia) این است که این پلتفرم دقیقاً همان تجربه را بازآفرینی می کند که اگر از رایانه ویندوز خود به طور عادی محلی استفاده کرده اید. شما دست خود را بر روی سیستم خود دارید ، امکان سفارشی کردن آن در صورت تمایل ، و نصب نرم افزار مورد نظر خود ..

نتیجه اصلی بازیکنان این است که Shadow به شما امکان می دهد تا تمام بازی های رایانه ای را که ما در پرتابگرهای مختلف داریم ، نصب و بازی کنید: Steam ، Gog ، Epic Games ، Uplay ، Ubisoft Connect ، Blizzard Battle.خالص ، مبدا … بنابراین این پلتفرم محدودیت شرم آور سرویس های بازی Cloud Gaming را که محدودیت کاتالوگ ها را در بر می گیرد ، منفجر می کند. همچنین این بدان معنی است که شما می توانید برای بازی های خود حالت نصب کنید ، که این یک فقدان بی رحمانه در جای دیگر است.

256 گیگابایت ذخیره سازی اساسی ، نصب چندین بازی AAA کمی است.

در عوض ، در Shadow غیرممکن است که بلافاصله مانند سایر خدمات یک بازی را راه اندازی کنیم ، ما باید هر بازی را که می خواهیم در فضای ذخیره سازی که به ما اختصاص داده شده است ، نصب کنیم. و در آنجا ، مالش: 256 گیگابایت اعطا شده به خوبی برای داشتن انتخاب گسترده ای از عناوین بدون نیاز به حذف و نصب مجدد بازی ها در هر بار کافی نیست. پس از نصب Cyberpunk 2077 ، Control و Metro Exodus Enhanced Edition ، ما قبلاً فقط چند GO در دسترس داشتیم. اضافه کردن ذخیره سازی با جابجایی به صندوق پول ، امکان پذیر است ، اما این هنوز هم این لایحه را افزایش می دهد ، در حال حاضر قابل توجه است.

اجرا و احساس در بازی

حالا بیایید به قلب موضوع برویم: آیا وعده های عملکردی در معرض خطر است ? برای قرار دادن گزینه قدرت از Shadow تا Test ، ما جلسات بازی را در سه عنوان لذیذ راه اندازی کرده ایم که به عنوان ویندوز فناوری برای کیفیت گرافیکی آنها ، مدیریت فیزیک آنها یا استفاده از ردیابی اشعه عمل می کنند. اگر این پلتفرم در Cyberpunk 2077 ، Control و Metro Exodus Enhanced Edition نشان داده شود ، باید برای هر بازی 2022 انجام شود. هر بار ، ما در تعریف QHD 1440p و با کیفیت فوق العاده بازی می کنیم. ما همچنین DLSS را فعال می کنیم ، یک فناوری مقیاس پذیر سازگار با GPU RTXA4000.

در Cyberpunk 2077 ، Shadow بیشتر شبیه به مزیت او است. با پارامترهای تنظیم شده Ray Tracing Ultra, شرایط بازی کاملاً صحیح است ، بدون اینکه بهینه باشید. ما به طور متوسط ​​45 تا 50 تصویر در ثانیه با DLS در حالت اتوماتیک اندازه گیری می کنیم که با توجه به گزینه های گرافیکی که انتخاب کرده ایم رضایت بخش است. بازیکنان عادت به بازی در 60 فریم در ثانیه با این وجود تفاوت سیالیت را ذکر می کنند. برای مقایسه ، توجه داشته باشید که GeForce اکنون در بسته RTX 3080 خود با نمایش بین 55 تا 60 فریم در ثانیه یا تقریباً 10 فریم در ثانیه بیشتر است. اما ، بگذارید یک بار دیگر به یاد بیاوریم که یک GPU کارآمدتر ، RTXA4500 ، باید در هنگام راه اندازی رسمی در تاریخ 26 اکتبر ، وضعیت گزینه قدرت را بهبود بخشد.

سمت چپ: قدرت سایه / در سمت راست: GeForce اکنون RTX 3080

برای نسخه پیشرفته Metro Exodus ، ما همچنین از ردیابی Ultra Ray استفاده می کنیم ، با DLSS کیفیت را به دست می آورد. مراحل اکتشافی به ویژه در این بازی خوب است که زندگی را به هم نمی زند. ما به راحتی به 80-90 تصاویر در ثانیه می رسیم ، تصویر فوق العاده است ، به طور خلاصه ، سواری مسحور کننده است. ما به محض مواجه شدن با دشمنان ، از نظر منطقی FPS را از دست می دهیم ، اما سیالیت درگیری ها کاملاً کافی است. DLSS 2.0 اینجا شگفتی می کند. با این حال ، ما توجه می کنیم که با اتخاذ گزینه های گرافیکی یکسان ، Exodus Enhanced Edition جلوه های پیشرفته تری و موفق تری (به عنوان مثال شن و ماسه روی ویزور) در GeForce Now RTX 3080 امکان پذیر می کند.

سیالیت در نسخه پیشرفته Metro Exodus بسیار رضایت بخش است.

کنترل یک بازی است که برای اجرای شرایط خوب با تمام جلوه های فعال شده به منابع زیادی نیاز دارد و ما به لطف DLSS موفق شده ایم به 60 فریم در ثانیه برسیم. ما توجه می کنیم که حدود 45-50 فریم در ثانیه به محض ورود به جنگ و استفاده از قدرت های telekinesis مانند Levitation یا راه اندازی اشیاء استفاده می کنیم. باز هم ، ما نتایج کاملاً مناسبی کسب می کنیم ، حتی اگر در سیستم عامل های دیگر بهتر دیده ایم.

کنترل زیر 60 فریم در ثانیه می رود

اکنون سوال تأخیر مطرح می شود. این در طول جلسات بازی ما ، بسیار بیشتر از GeForce Now یا Xbox Cloud Gaming قابل توجه بود. در بازی های انفرادی ، ما در نهایت حرکت می کنیم. بهتر است از FST FPS در Doom یا بازی های مسابقه مانند Forza Horizon جلوگیری کنید. برای بازی های آنلاین رقابتی ، Battle Royale مانند Fortnite یا Apex Legends و همچنین بازی های تیراندازی به روشی کلی تر (CS: Go ، Overwatch 2) ، تأخیر می تواند به یک مشکل واقعی بر عملکرد و تبدیل شدن به منبع ناامیدی تبدیل شود. به یاد داشته باشید که ما برای این دسترسی اولیه بسیار دور از سرور تست بودیم و تأخیر باید با تأمین سایر مراکز داده جذب شود.

گزینه Power Shadow: Clubic Review

گزینه قدرت سایه

گزینه Shadow Power عملکرد رضایت بخش را برای کاربرانی ارائه می دهد که در مورد پیکربندی اصلی سرویس Cloud Gaming بسیار ضعیف برای بازی در شرایط خوب قضاوت می کنند. می توان از کیفیت گرافیکی بسیار خوبی برخوردار بود ، با این که ردیابی اشعه بر روی عناوین سازگار فعال شده است ، و مدیریت DLSS امکان پرواز فریم را امکان پذیر می کند. latence وجود دارد ، اما برای تمرین بازی های انفرادی قابل کنترل است. قول سایه برای بهره مندی از دسترسی به رایانه ابری برای چندین پشتیبانی ، حفظ می شود و در مقایسه با رقابت مزایای قابل توجهی می دهد: بدون محدودیت کاتالوگ ، امکان نصب مودها ..

 • عملکرد منسجم
 • یک کامپیوتر واقعی در ابر
 • چند جانبه
 • تمام بازی های رایانه ای در دسترس است
 • قیمت بالا
 • تأخیر قابل توجه
 • ذخیره سازی کوچک شامل
 • مشخصات فنی متغیر با توجه به سرور
 • عملکرد منسجم
 • یک کامپیوتر واقعی در ابر
 • چند جانبه
 • تمام بازی های رایانه ای در دسترس است
 • قیمت بالا
 • تأخیر قابل توجه
 • ذخیره سازی کوچک شامل
 • مشخصات فنی متغیر با توجه به سرور

این مقاله حاوی پیوندهای وابستگی است ، به این معنی که می توان کمیسیون را به Clubic اهدا کرد. قیمت های ذکر شده احتمالاً در حال تحول هستند.
منشور قابل اعتماد را بخوانید

آخرین تست ها

Lenovo Yoga Pro 9i تست: ظرافت و عملکرد در خدمت ایجاد

آیفون 15 و آیفون 15 پلاس تست: یک جهش نسل واقعی برای اپل

بررسی های Boursobank (Boursorama): آیا هنوز هم بهترین بانک آنلاین در سال 2023 است ?

بررسی های Wix (تست 2023): کاملترین سرویس برای ایجاد وب سایت شما

تست Logitech G Pro X Superlight 2: ماوس پر از وزن که برای جوانب مثبت طراحی شده است

به جامعه باشگاه بپیوندید

به جامعه علاقه مندان به فن آوری های جدید بپیوندید. بیا و اشتیاق خود را به اشتراک بگذارید و اخبار را با اعضای ما که به یکدیگر کمک می کنند و روزانه تخصص خود را به اشتراک می گذارند ، بحث کنید.

نظرات (42)

متأسفانه با این نوع فناوری نیست که ردپای کربن را کاهش می دهیم … کاملاً برعکس.

از آنجا که نه تنها یک رایانه شخصی در دسترس H24 فقط برای چند ساعت (حداکثر) در روز وجود دارد ، بلکه هر آنچه که به طور معمول بدون “انرژی اضافی” بین رایانه شخصی و صفحه نمایش شما اتفاق می افتد ، اکنون با چندین ده تصویر در هر بار پیچیده شده است دوم از طریق شبکه.

زیرا فکر می کنید این یک کامپیوتر فیزیکی توسط مشتری است ? اگر از منابع استفاده نمی کنید ، کاربر دیگری این کار را می کند و در پایان ، بسیار کم مصرف می کند.

آیا رایانه ابر نیز مجازی سازی را امکان پذیر می کند ? یک پیشنهاد قدرتمند اما کمتر گیمر گرا (و بنابراین کمی ارزان تر) می تواند جالب باشد که آزمایشگاه ها را “در حق” انجام دهند بدون اینکه از لاجورد و غیره عبور کنند. اگر دستگاه مناسبی نداریم.
ایده بد ?

بیایید بپذیریم ، اما شما منابع ، مطالعاتی در مورد این موضوع دارید که بسیار طبقه بندی شود ? به نظر می رسد شخصاً آنقدر واضح نیست.
دستگاه های موجود در سرورها با مدیریت انرژی که با آن همراه است ، ماشین آلات کمتری در مشتری هستند ، به ذکر مصاحبه ها … مدیریت گرما (گاهی اوقات استفاده می شود) و غیره ..
من کنجکاو خواهم بود که یک مطالعه واقعی را در مورد همه اینها بخوانم.

جابجایی پویا آنقدر پویا نیست ، شما فقط کسری را خراش می دهید ، وقتی از منبع استفاده نمی کنید ، اگر رایانه مجازی “بالا” باشد ، VCORE شما و واقعی شما در واقع “محفوظ است” و به دیگران فروخته نمی شود.
Ditto برای فضای دیسک ، شما یک حجم کاملاً رزرو شده دارید و H24 است,

آنها بیش از حد از منابع استفاده می کنند:
به عنوان مثال: در سرور خود چیزی برای قرار دادن 10 VM از 8 گیگابایت رم دارید و خوب آنها 11 یا 12 متوقف می شوند ، زیرا حتی اگر منابع رزرو کرده باشید ، همه در تمام مدت 100 ٪ سوء استفاده نمی کنند. شما این کار را در 10 سرور انجام می دهید ، به جای 100 نفر 120 نفر را گنگ می کنید ، این باعث می شود 2 سرور ذخیره کنید. بنابراین در نهایت صرفه جویی در منابع
همه آنها این کار را می کنند ، حتی به عنوان آمازون / لاجورد

من فکر نمی کنم مطالعاتی در مورد این موضوع وجود داشته باشد ، من به منطق اعتماد دارم: یک سرور وب ، در Datacenter مؤثر است ، زیرا آن را کپی نمی کند ، زیرا این کار H24 -7/7-365 است ، بنابراین برای جمع کردن Alims ، شاسی ، پشتیبان گیری برقی.
در آنجا ، مطمئناً در مقابل فردی که میزبان وب سایت خود است ، به دست می آید.
در Cloud Gaming شما یک نسخه کپی دارید: دوچرخه محلی “پوسیده” شما با مصرف آن از آن + دوچرخه “مجازی” که دلیل خاصی برای فوق العاده کمتری نسبت به جریان محلی + جریان عظیم بین دو عنصر ندارد.
به آن “کمی” یک دوچرخه از راه دور اضافه کنید ، که بنابراین در مقایسه با یک محلی باقی خواهد ماند.
تنها دستاوردها ، و به نظر من بسیار لاغر است ، ممکن است بر روی انرژی خاکستری یک برج عمدتاً مشترک تر باشد ، و به اشتراک گذاری و استفاده مجدد فوری در پایان اشتراک ، بنابراین کمی اثر اکولوژیکی کمتر (و دوباره دوباره استفاده می کند (و دوباره) ، با یک گیمر که روی چرخ دنده در گوشه گوشه فروش می کند ، باید ببینید) .
در مواجهه با مصرف ، به هر حال نباید وزن داشته باشد.
من به اصل پارسیمونی تکیه می کنم ، اما اگر شما یک استدلال گسترده به نفع افزایش انرژی برای خرد کردن کپی و جریان دارید ، من آماده هستم که آن را در نظر بگیرم.

شما می گویید مزخرف. با عرض پوزش ، اما در یک سایت فناوری پیشرفته نمی رود.
برای خاموش کردن فاصله دوچرخه ، داستان شما همان است.
این یک دستگاه فیزیکی نیست ، سیستم های ساعت اتوماتیک در سایه و جاهای دیگر و غیره وجود دارد.
با عرض پوزش ، من نمی خواهم به شما آموزش دهم ، واقعاً تنبل ، اما دوست ندارم دیگران تحت تأثیر اشتباه شما قرار بگیرند.

من می خواهم تصور کنم که شما در کمک هزینه ها سهم بیش از.
اما همانطور که محاسبه شما نشان می دهد ، شما چه چیزی را خراشیده اید ? 20 ٪ از “ظرفیت مزرعه” ، که به عنوان مثال هیچ چیز نمی گوید ، از اوورنون که توسط همه کسانی که ماشین مجازی خود را ترک کرده اند ، هنگامی که دوچرخه محلی خود را خاموش کرده اند ، ایجاد شده است.
این سود در این منبع به احتمال زیاد مصرف جریان عظیم دو طرفه + کپی مورد نیاز یک دوچرخه محلی با مصرف خاص خود را برای کار با سیستم پاک می کند ?

برعکس ، من همه می شنوم ، مرا آزاد کردم

Philouze:
20 ٪ “ظرفیت مزرعه”
فکر می کنم هنوز هم قابل توجه است
Philouze:
به عنوان مثال ، هیچ چیز در مورد Overcono ایجاد شده توسط همه کسانی که دستگاه مجازی خود را ترک کرده اند ، هنگامی که به ناچار دوچرخه محلی خود را خاموش کرده اند ، نمی گوید.
من تقریباً مطمئن هستم که VMS در صورت عدم استفاده منابع را به مینی کاهش داده و کاهش می دهد.
Philouze:
این سود در این منبع به احتمال زیاد مصرف جریان عظیم دو طرفه + کپی مورد نیاز یک دوچرخه محلی با مصرف خاص خود را برای کار با سیستم پاک می کند ?
از داشتن ماشین های بزرگ در خانه جلوگیری می کند ، به عنوان مثال یک رایانه شخصی 65W به جای 650W به عنوان مثال.

شما ممکن است درست باشید ، و استدلال شما برگزار می شود ، و من نمی دانم که به اندازه کافی برای قضاوت یا متناقض با شما.
اما درست است که یک مطالعه در مورد این موضوع می تواند جالب باشد.

mrassol:
از داشتن ماشین های بزرگ در خانه جلوگیری می کند ، به عنوان مثال یک رایانه شخصی 65W به جای 650W به عنوان مثال.
بله ، اما مصرف کنندگان (GPU ، پردازنده ها) در پایان زنجیره یکسان هستند ، بار شارژ به احتمال زیاد یکسان خواهد بود (برای ثبت یک منبع تغذیه به هر حال >90 ٪ ، در انتظار یک دور فرضی “شخصی” که می تواند به استثنای وسایل RGB “عملکرد بد” داشته باشد ، سود بسیار کمی وجود دارد.
بنابراین به هر حال شما مصرف محلی 65W خود را به جریان و جریان VPS اضافه خواهید کرد

از این اصل شروع می کند که یک ساعت مشاهده یک فیلم در Netflix به همان اندازه تهویه مطبوع که 40 دقیقه در حال اجرا است ، مصرف می کند ، فکر می کنم بازی های ابری چیزها را نمی سازد … رایانه من در خانه (اگر من در خط بازی نکنم) فکر می کنم کمتر مصرف کنم.

آه بله ، شما بیشترین تجزیه و تحلیل را که امروز دیده ام انجام می دهید … و با چه اصولی یک ساعت Netflix معادل 40 دقیقه تهویه مطبوع است ?
صریحاً کلاه.

این درب باز برای دسترسی توسط رایانه شخصی وی با اشتراک ..

همه اینها به منبع انرژی سرور بستگی دارد
سپس سخت افزار Consome را کمتر از هر نوبت خود با اجزای سازنده ها به بازی های ثروتمند تغییر دهید.
سپس همه لزوماً 4K را انجام نمی دهند ، بنابراین یک سود نیز وجود دارد ، ..
شخصاً قیمت آن بالا است ، 600 یورو در هر سال چیزی نیست ، حتی اگر امکان انعطاف پذیری دنده را فراهم کند.
از طرف دیگر برای جوانب مثبت از بازی های ویدیویی جالب است اگر بتوانیم از نوع نرم نرم Houdini ، Ansys ، … اما به GPU هایی که به عنوان CPU دنبال می شوند ، نیاز دارید. برای موسیقی ، کارت صدا و درایور ASIO در سایه بیشتر تأخیر خواهد بود ، ..
داشتن.

صادقانه بگویم.
1 اگر واقعاً کاری برای انجام دادن دارید می توانید یک تبلت را پخش کنید ..
2 سطل هرگز توسط اینترنت در شبکه پخش نمی شود. این فقط 2 کامپیوتر نیست.بنابراین وقتی به کل زنجیره نگاه می کنیم
3 در شخص واقعی تعجب نمی کند که آیا سرور او از آن استفاده می کند (ابر یا نه) Ecolo Frendly است
4 Take Server Clubic از انرژی سبز استفاده می کند یا نه ?! شما دو 2 ساعت دارید

Netflix: 1 ساعت جریان به همان اندازه CO2 به عنوان 40 دقیقه تهویه مطبوع در اینجا منتشر می شود? خوب من برس ها را بین انتشار CO2 و مصرف مخلوط کردم … اما یکی دیگر را آموزش می دهد ..

و شما چگونه برای CG نیز آن را در 100 نفر به اشتراک گذاشتید? این مفهوم نیست ، این یک CG توسط کاربر است.
در YouTube یک فیلم عالی از Dev دارید که سیستم را راه اندازی کرده است که این عملیات را توضیح می دهد. و همچنین چگونه جعبه پس از آن غرق شد

ezechielxae:
و شما چگونه برای CG نیز آن را در 100 نفر به اشتراک گذاشتید
شما به سادگی چندین GPU را بر اساس سرور قرار می دهید ، در همان اصل پوشیدن.

من شخصاً این سرویس را بسیار جالب می دانم !
بسیار گران است (600 € در سال) اما نباید فراموش کرد که یک پیکربندی معادل بیش از دو برابر هزینه خواهد داشت و منجر به مصرف الکتریکی قابل توجهی می شود (بیش از 40 کیلو وات در ماه برای رایانه شخصی قدیمی پسرم).
با تشکر از این راه حل ، ما می توانیم در MCDO ، در تلویزیون اتاق نشیمن ، یا روی یک صفحه نمایش رایانه ای ساده با جعبه اندرویدی (جعبه میانی) روی چنین رایانه لوحی بازی کنیم.
در مورد مصرف سرورها ، من یک سرور “Unraid 5600G” کوچک + 2 RX6700XT و 2 VM WIN11 “کارت” (از طریق پارس) برای پسرم و من + 1 VM Win10 ساده برای همسرم دارم.
هنگامی که 3 VM در “بیکار” قرار دارند (اما نه وب ، git ، خدمات plex ، …) ، مصرف جهانی 62watts است ، به سختی + که فقط یک کامپیوتر است. ویندوز هیچ چیزی را در حالت استراحت مصرف نمی کند ، این مؤلفه هایی است که مطابق استفاده از آنها برق مصرف می کند. و در مورد من ، فقط یک مادربرد ، یک پردازنده واحد (Ryzen 5700G) و تنها یک رژیم غذایی (فراخوان: عملکرد = 90 ٪) وجود دارد.
مطمئناً Datacenters خوب مصرف می کند +، اما اصل یکسان است:
پس انداز نردبان ! → چندین کاربر برای یک سخت افزار واحد
باور کنید که این سیستم به دلیل سودآوری آن پیش بینی شده است. و بنابراین 40 یورو در هر ماه سرمایه گذاری سخت افزار ، مصرف انرژی ، نگهداری ، توسعه ، ..
با قیمت فعلی برق ، اگر بار CPU/GPU حداکثر زمان باشد ، قابل استفاده نخواهد بود.
بیش از 2 سال طول می کشد تا پیکربندی خوب سودآور باشد ، اما در فناوری ، 2 سال بسیار زیاد است. علاوه بر این ، اجاره همیشه بیش از خرید با گذشت زمان هزینه داشته است ، چیز جدیدی نیست و این بحث دیگری است.

بنابراین تقریباً 45 یورو در هر ماه روی یک رایانه مجازی “گیمر” که دارای 256 گیگابایت ذخیره است تا بتواند بازی های خریداری شده را انجام دهد ?? باشه ..

با OVH پشت فرار بود ، زیرا روزی که باید به خدمات پس از فروش خود انجام دهید … موفق باشید
بیش از حد در فضای ذخیره سازی. وقتی پیکربندی با 3070 دارید ، هرگز SSD 256 گیگابایت ندارید.

“یکی از مزایای عالی سایه در مقایسه با سایر خدمات بازی های ابری”
Shadow یک بازی ابری نیست ، این محاسبات ابری است.
از طرف دیگر قیمت مورد سوء استفاده قرار می گیرد ، به معنای واقعی کلمه 3 برابر بسیار گران است.

564 یورو در سال با ظرفیت 512 گیگابایت … خوب معمولاً یک کیت تکامل با این قیمت 5 سال از وجود اضافی “برج قدیمی” ما را بدون نیاز به عبور از فیبر نوری تضمین می کند. این سرقت نیست زیرا در واقع شما باید زیرساخت های پشت آن را بسازید اما اصلاً سودآور نیست. اما به لطف کمبود ، کامپیوتر به یک لوکس تبدیل می شود و در آنجا سودآور خواهد بود اما دوباره به لطف بهانه های ژئوپلیتیکی برای تنظیم قیمت تجهیزات که در حال حاضر همان قیمت را برای تولید هزینه نمی کند.

صادقانه بگویم ، قیمت مسخره می شود ، شخصاً من اجاره لپ تاپ را انتخاب کردم ، ارزان تر و حداقل رایانه شخصی شما است و بعد از اولین اجاره ، حتی ارزان تر می شود ، علاوه بر این.

Feladan:
علاوه بر این ، اما این بستگی به مشاغل دارد ، کار در یک نقطه عصبی برای کاهش ردپای کربن ، به جای هزاران دستگاه آسانتر است.
لطفاً توجه داشته باشید ، از طرف خود ، اثر انرژی و منبع جریان سرعت بسیار بالا مورد نیاز سایه را کاملاً فراموش می کنید. شما معادل 4K/60fps Netflix را فقط برای شما ارائه می دهید
در صورت وجود ، این سود فقط می تواند با بخش مشترک دنده ارتباط داشته باشد (تصور می کنیم که بازده نزدیک است ، همانطور که توضیح دادم که Alims حتی شخصی بسیار نزدیک به ایده آل هستند).
حتی با تصور اینکه جنبه ساعت VPS ناچیز است ، منطق تکرار کپی/محلی + استفاده فشرده از جریان ، مصرف کننده منابع و انرژی اختصاص داده شده است.
در واقع ، ما این ارقام را نداریم ، اما اصل کمبود به وضوح به نفع محل تکیه می کند. اگر حداقل VP ها “واقعی” مشترک بودند ، می توانستیم بحث کنیم ، اما این مورد نیست ، بخش عمده ای از اعطا شده وجود دارد.
این همان چیزی است که من در سخت افزار Thom پیدا می کنم:
“سایه می تواند در 4K با 60 فریم در ثانیه پخش شود. هیچ جادویی در آنجا وجود ندارد: وقتی GeForce اکنون از کارتهای شبکه استفاده می کند که قدرت آن بین چندین کاربر به اشتراک گذاشته شده است ، Shadow یک کارت گرافیک را به هر یک از مشتریان خود اختصاص می دهد. هر سرور سایه به شکل یک قفسه 4U ، با ده ها GeForce GTX می گیرد. فقط CPU و فضای ذخیره سازی بین چندین مشتری مجازی شده و به اشتراک گذاشته می شود. جعبه رمزگشایی فقط 7 W مصرف خواهد کرد.””
وقتی می دانیم که در مورد آنچه که از متقابل سازی باقی مانده است ، VDISK قالب بندی شده و نسبت داده می شود (ما واقعاً فضای دیسک را برای خودمان مسدود می کنیم) ، و Vcores CPU شاید تنها عناصر موجود در بیش از حد باشد (و این مطمئن نیستید ، زیرا شما مجبور نیستید. سناریویی را که 10 بازیکن به طور همزمان به آن متصل می شوند) مدیریت کنید ، تنها Mutu واقعی شاسی ، MB و Alims است.
و در آنجا باید یک جریان خروجی را با سرعت 10*4K/60 فریم در ثانیه بچرخانید
خیلی برای جمع کردن منابع و سوسک.
برای ساده سازی ، شما در واقع یک کامپیوتر دوردست بسیار فیزیکی با کارت گرافیک بزرگ آن دارید ، با این مزیت که آن را حلقه می کنید و از یک فاصله قابل دسترسی است.
اما من مطمئن نیستم که سطح منابع ، تا زمانی که شما اتاق و جریان داشته باشید ، و این بازیکنان اصلی سخت احتمالاً ساعات بازی را دارند ، ما در خود شاری سود داریم. معنی من برعکس است.

در واقع من واقعاً آب را در شراب خود قرار ندادم ، زیرا در پایین ، منطق (آن کپی) تغییر نکرده است.
هدف وجود دارد که گیمر هسته سخت نیز توسط Shadow نمایش داده می شود. گران است ، و همیشه برای یک دانش آموز لامبدا که می خواهد خودش را در بازی قرار دهد ، کمی پیچیده به نظر می رسد.
این بدان معنی است که دستگاه محلی تقریباً همیشه یک دستگاه گیمر (قدیمی) خواهد بود ، نه ترومبون که 60W ، نه ، یک دستگاه گیمر مصرف می کند.
من نمی گویم که از نظر لپ تاپ نیز از این قاعده مستثنی و یا هیچ کس وجود نخواهد داشت ، می گویم از نظر آماری ، جعبه ای که گیمر اصلی را هدف قرار می دهد ، مشتری را به این ترتیب مجهز می کند. به طور عمده.
فقط به جای قرار دادن 2K یورو در یک CG جدید و/یا یک MOBO جدید برای اینکه آخرین Machinchose Ryzen را بچسبانید ، مانند یک ماشین اجاره طولانی مدت خانواده ها را انجام می دهید.
و شما دو برابر خواهید شد. شما می خواهید خیلی زیاد یا دور و نه جریان مصرف کنید ، و یک CG را که توضیح می دهد سخت افزار TOMS ، زیبا و به خوبی اختصاص داده شده است.
فقط یک نکته وجود دارد که من به شما اعطا می کنم: کار کردن اقتصاد یا یک قرارداد 100 ٪ سبز در سطح دیتاسنتر در واقع امکان پذیر است ، در حالی که برای قسمت توزیع شده غیرممکن است.
فقط ، یک بار دیگر ، ما مصرف محلی را ریشه کن نکرده ایم ، هنوز هم آنجاست و به سختی از ابتدا مهمتر خواهد بود.
من در را به داده های تهیه شده که می تواند اشتباه من را ثابت کند ، نمی بندم ، من فقط در ابتدا در مورد نخست غیر واقعی قضاوت می کنم (اما من به داده ها تعظیم می کنم)

تا زمانی که حلقه Elden را با سرعت 60 فریم در ثانیه تبدیل کند ، مناسب من است ، من در حال حاضر سایه سایه دارم و منتظر قدرت هستم

از طرف من فکر می کنم تمام شده ام ، عدم مراقبت HDR و HDMI 2.1 برای لحظه ای ممنوع است.
من از ساخت فقط یک بازی ویدیویی دور هستم و برای بعضی از فیلم ها آن را از دست می دهم.
این پیشنهاد بد نیست اما به دور از جالب بودن در هنگام راه اندازی ، که مطمئناً واقعاً قابل استفاده نبود.
من امیدوارم که آنها این استدلال را “پیکربندی همیشه به روز” قرار داده اند زیرا مدتی است که دیگر این طور نیست.

با 540 یورو در سال برق که برای یک دستگاه تقریباً معادل رایانه شخصی با 1500 یورو گنجانده شده است ، بدیهی است که شما معادل این دستگاه اختصاص داده شده به شما 24/7 نیستید و آنها همه کارها را انجام می دهند تا تعداد کاربران را به حداکثر برسانید دستگاه ..
فقط CPU EPYC 7543P برای 32 هسته 5000 یورو است. از آنجا که آنها 4 می فروشند ، اگر منابع 100 ٪ اختصاص داشته باشند ، 8 مشتری وجود دارند. 8 مشتری با 540 یورو در سال در دستگاهی که با کلمه بسیار کم (5،000 یورو CPU ، 5،000 یورو GPU ، 500 € رم ، 500 یورو SSD ، 2،000 یورو …) 13،000 یورو وجود دارد ، باید بیشتر از آن باشد. 3 ساله فقط برای استهلاک دستگاه ، بدون شمارش انرژی ، افراد محلی ، کارکنان ..

“قیمت بالا”
آنها همچنین باید صورتحساب برق خود را پرداخت کنند

هیچ مطالعه ای در مورد این موضوعات ممکن است نشان دهد که خطر صحبت در مورد آن وجود دارد و ما به ما اجازه می دهیم که برعکس در نهایت بهتر باشد !? هیچ

بنابراین در واقع نه. اینها ماشینهای مجازی روی سرورهایی هستند که 32 قلب فیزیکی دارند و دارای 8 GPU هستند که به آنها امکان می دهد 8 ولت از 4 قلب / 8 موضوع را همزمان راه اندازی کنند. ذخیره سازی غیر متمرکز است ، بنابراین سیستم و داده ها برای هر سرور قابل دسترسی هستند.
هنگامی که کاربر استفاده از یک VM “سخت افزار” را متوقف می کند بنابراین برای کاربر دیگری در دسترس می شود.

کاملا. و در واقع آنها حتی می توانند بسته به استفاده ای که توسط مشتریان انجام می شود ، بیش از 8 VM را همزمان با ماشین راه اندازی کنند. در واقع شرایط عمومی مشخص می کند که حتی وقتی VM شروع می شود ، نمی توان تمام توان مشترک را اختصاص داد ، اگر کاربر از قدرت سوء استفاده نکند ، VM کمتر اختصاص می یابد:
Shadow می تواند اشتراک و/یا گزینه های پرداخت شده را ارائه دهد و به پیکربندی های متمایز دسترسی پیدا کند ، یا مکانیسم های تخصیصی بهینه شده را برای منابع محاسبه سرورها با توجه به کاربران کاربر پیاده سازی کند. بنابراین ، در صورتی که کاربر در حال راه اندازی برنامه ها و برنامه های کاربردی از Shadow® نیست که به منابع مادی که در آن مشترک شده است ، نیازی به استفاده از منابع کم کارآمد خواهد داشت ، به محض تغییر تجربه کاربر.
شرایط مشخص شده و همچنین VM ها در هنگام استفاده از آنها به طور خودکار در حالت آماده به کار قرار می گیرند:
به منظور اطمینان از تخصیص بهینه از منابع IT خود ، Shadow® با یک مکانیزم آماده به کار از راه دور با انقراض و/یا خودکار کار می کند. سایه مسئول از دست دادن داده هایی نیست که می تواند منجر به آماده به کار یا انقراض شود ، کاربر قبل از هر ایستاده یا انقراض سایه خود هشدار داده شده است.

fyi pc me me ces در تلویزیون Shield من که من آن را روی صفحه 4K پرتاب می کنم و در سطح مصرف در مقایسه با یک رایانه شخصی کلاسیک ثابت واقعا کم است و ما همچنین می توانیم سایه مستقیم در اتصال به تلویزیون باشند ، بنابراین حتی در ردپای کربن نیز سودآور تر است مرحله

Shadow انقلاب خود را ایجاد می کند: در اینجا پیشنهادات جدید و ویژگی های جدید ارائه شده است

سایه در آغاز تابستان امسال با پیشنهادات جدید و ویژگی های جدید برمی گردد. متخصص کامپیوتر در ابر پیشنهاد خود را تازه کرده و وعده دسترسی از یک مرورگر ساده را می دهد.

سایه در مرورگر

شرکت فرانسوی ، متخصص در Cloud Computing ، گرد و غبار را از پیشنهاد خود خارج کنید. Shadow که در سال 2021 توسط Octave Klaba به دست آمده است ، از نوبت جدیدی راه اندازی شده است و یک سال است. متخصص فرانسوی پس از پر کردن پیشنهادات جدید در سال 2022 ، فرمول های جدیدی را برای خلاقان و متخصصان در ماه مه ارائه داد. اکنون سایه با اعلام چندین اعلامیه مهم به عموم مردم حمله می کند.

پیشنهادات جدید برای فرانسه

Shadow به عنوان یک بازیکن در بازار Cloud Computing قرار دارد و اشتراک را ارائه می دهد و امکان دسترسی به رایانه شخصی مجازی در ابر را فراهم می کند. این مفهوم سالهاست که جذاب بوده و علاقه های خاصی به مایکروسافت که در حال کار بر روی راه اندازی ویندوز در ابرها است. Shadow همچنین از پیشنهادات Cloud Gaming متمایز است ، ترجیح می دهد یک راه حل کامل ارائه دهد که نه تنها به سمت بازی های ویدیویی گرایش پیدا کند. این توضیح می دهد که چرا امروز پیشنهادهایی برای سازندگان (برای سازندگان) و متخصصان (برای تجارت) وجود دارد.

به روزرسانی پیشنهادات فرصتی برای رها کردن فرمول با 29.99 یورو در ماه ، به نفع اشتراک با 32.99 یورو است. افزایش 3 یورو در ماه برای دسترسی به رایانه در ابر ، که سایه با دو برابر شدن ذخیره سازی SSD توجیه می کند. از 256 گیگابایت به 512 گیگابایت می رود.

قیمت سایه 2023

گزینه قدرت همچنین با ارائه 512 گیگابایت ذخیره سازی (SSD) و افزایش رم از 16 به 28 گیگابایت تکامل می یابد. این تغییرات با افزایش 2 یورو در ماه همراه است و قیمت آن 16.99 یورو در ماه (به جای 14.99 یورو). درمجموع ، این لایحه با ترکیب پیشنهاد PC Shadow و گزینه برق 5 یورو در هر ماه (49.98 یورو در ماه) صعود می کند.

این شرکت مشخص می کند که این پیشنهادات جدید گزینه های قبلی را جایگزین می کند و بلافاصله برای همه کاربران جدید قابل دسترسی است. مشترکان فعلی قادر به حفظ فرمول های فعلی خود خواهند بود و موظف به مهاجرت به پیشنهادات جدید نخواهند بود.

سایه وارد یک مرورگر می شود

Shadow ثابت می کند که از تعداد زیادی دستگاه قابل دسترسی است ، از رایانه ها (ویندوز ، MacOS ، GNU/Linux ، Raspberry PI) گرفته تا تلفن های هوشمند و تبلت ها (Android ، iOS) از طریق تلویزیون هوشمند (Android TV ، TVOS). با این وجود ، نمی توان از وب به سایه رایانه شخصی خود دسترسی پیدا کرد.

سایه در مرورگر

این سرویس تیراندازی را اصلاح می کند و امکان اتصال از یک مرورگر ساده را اعلام می کند. Shadow Expokes Instant و Download Access را نشان می دهد ، و تضعیف مشکلات امنیتی مرتبط با نصب نرم افزار اضافی را برجسته می کند. عملکرد PC Shadow in Browser در ماه ژوئیه به دسترسی زودرس می رسد.

یک چیز دیگر…

Shadow با نشان دادن ورود یک تابع جدید “Drag & Drop” که حرکت پرونده ها را تسهیل می کند ، به پایان می رسد. اکنون در برنامه بتا و “به زودی” برای همه کاربران موجود است.

سرانجام ، Shadow Drive اکنون در PC Shadow قرار می گیرد. تصمیمی که به دنبال افت قیمت در راه حل ذخیره سازی ابری است ، که اکنون حداکثر 2 ذخیره تا 4.99 یورو در هر ماه را ارائه می دهد.