شماره تأمین اجتماعی موقت – Sidecare ، تعداد موقت: عملکرد ، شرایط و قیمت ها

تعداد موقت: عملکرد ، شرایط و قیمت ها

همه پیشنهادات هنگام همسان قابل تجدید هستند. پیشنهادات می تواند با a همراه باشد بسته اعتبار پیامک که باعث می شود پیامک های دریافت شده بر روی شماره مجازی خود به طور مستقیم به شماره شخصی خود (و بنابراین در تلفن همراه) تغییر مسیر دهید.

شماره تأمین اجتماعی موقت

شماره تأمین اجتماعی موقت ، چیست ?

شماره تأمین اجتماعی موقت کدی برای شناسایی یک شخص بیمه شده در فهرست ملی برای شناسایی افراد (RNIPP) است که توسط Insee اداره می شود. مانند شماره نهایی ، شامل موارد زیر است:

 • 13 شکل
 • یک کلید ایمنی 2 دیجیتالی که در انتهای شماره واقع شده است.

تعداد موقت فقط برای یک دوره محدود اعطا می شود. در انتظار ثبت نام تأمین اجتماعی ، این شماره به شما امکان می دهد توسط بیمه مدیریت و بیمه درمانی شناسایی شوید.

شماره تأمین اجتماعی موقت همان حقوق را به عنوان یک کد نهایی می دهد. به طور خاص ، به یک کارفرما اجازه می دهد تا کارمندی را در انتظار ثبت نام بیمه درمانی اعلام کند. از طرف دیگر ، این مسئله موقت اجازه نمی دهد:

 • برای ایجاد یک فضای شخصی در آملی
 • یک کارت حیاتی دریافت کنید.

شخصی که دارای شماره تأمین اجتماعی موقت در این دوره انتقالی از پرداخت شخص سوم نیست ، زیرا آنها کارت حیاتی ندارند. از طرف دیگر ، شخص به خوبی توسط تأمین اجتماعی و متقابل بازپرداخت می شود. برای انجام این کار ، باید برگه های مراقبت را حفظ کرده و آنها را از طریق پست به امنیت اجتماعی و در قالب دیجیتالی به متقابل احتمالی خود بفرستد.

خوب است بدانید: در بعضی موارد هنگام ثبت نام برای شرکت بیمه متقابل ، شماره تأمین اجتماعی موقت شما رد می شود (به دلیل اولین رقمی که حتی پایین تر تغییر می کند). برای درک نحوه ثبت نام بدون گذراندن دوره دیجیتال ، باید با شرکت بیمه متقابل خود تماس بگیرید.

که می تواند یک شماره تأمین اجتماعی موقت داشته باشد ?

شماره تأمین اجتماعی موقت به افرادی که در انتظار ثبت نام تأمین اجتماعی هستند اهدا می شود. به این زمان اعطا می شود که صندوق بیمه درمانی اولیه (CPAM) پرونده متقاضی را بررسی کرده و به درخواست وی دسترسی پیدا کند. به عنوان یک قاعده کلی ، این افراد خارجی هستند که پس از درخواست ثبت نام خود هنگام ورود به قلمرو ، از تعداد موقت بهره مند می شوند. هیچ شرایطی برای داشتن شماره امنیتی موقت جدا از شرط اقامت پایدار در فرانسه وجود ندارد.

به عنوان یک یادآوری ، در اینجا چگونه یک شماره تأمین اجتماعی خراب می شود:

 • شکل 1: جنس بیمه شده (1 برای یک مرد ، 2 برای یک زن)
 • 2 تا 3: سال تولد
 • 4 تا 5: ماه تولد
 • 6 تا 7: گروه تولد
 • 8 تا 10: تعداد کمون های تولد
 • 11 تا 13: دستور ثبت نام در شهرداری
 • 14 تا 15: کلید ایمنی

تنها تفاوت بزرگ بین یک شماره تأمین اجتماعی موقت و یک شماره تأمین اجتماعی نهایی در ارقام اول نهفته است.
برای شماره نهایی تأمین اجتماعی ، اولین رقم لزوماً 1 (مرد) یا 2 (زن) است.
برای تعدادی از امنیت اجتماعی موقت رقم اول یا 7 (مرد) یا 8 (زن) است.

چگونه شماره تأمین اجتماعی نهایی را بدست آوریم ?

برای بهره مندی از شماره تأمین اجتماعی باید برای باز کردن حقوق بیمه درمانی اقدام کنید. باید به CPAM که مخصوص کارمند است و به خانه وی وصل شده است.

این درخواست شماره تأمین اجتماعی موقت را ارائه می دهد. حداقل 2 ماه طول می کشد ، در حالی که CPAM درخواست و اسناد پشتیبان را بررسی می کند (سند هویت ، مجوز اقامت و غیره.) ، برای شناسایی شناسه نهایی. در ضمن ، متقاضی هیچ قدم دیگری برای انجام آن ندارد.

تعداد موقت: عملکرد ، شرایط و قیمت ها

شما به دنبال اطلاعاتی در مورد بدست آوردن شماره موقت هستید و نمی دانید روش دنبال کردن چیست؟ ? مزایای یک مسئله موقت ، کدام سایت ها و اپراتورها به شما مراجعه می کنند ، قیمت ها چیست و این تعداد چه چیزی را به شما امکان می دهد ? در این مقاله تمام عناصر مهم در مورد شماره تلفن های موقت را پیدا خواهید کرد.

شما به دنبال یک پیشنهاد موبایل جدید هستید ?

 • ضروری:
 • آ شماره موقت به شما امکان می دهد برای یک دوره محدود از شماره تلفن دوم بهره مند شوید.
 • آ شماره موقت به شما امکان می دهد از حریم خصوصی خود محافظت کنید.
 • در شماره تلفن های موقت به طور گسترده ای برای احراز هویت مضاعف در اینترنت استفاده می شود.
 • برای بهره مندی از شماره موقت, شما باید به یک برنامه ، یک وب سایت یا یک شرکت تخصصی مراجعه کنید.
 • اپراتورهای تاریخی فرانسه ارائه نمی دهند اعداد موقت جدا از روشهای قابلیت حمل.

تعداد موقت چیست ?

شماره موقت

آ شماره تلفن موقت یک شماره تلفن همراه است که همانطور که از نام آن پیداست ، موقتی است: در یک دوره محدود کار می کند. این شماره را می توان به سیم کارت شما اضافه کرد ، یا فقط برای دریافت پیامک به صورت آنلاین قابل دسترسی است. در بیشتر موارد ، برای استفاده از آن نیازی به سیم کارت دوم ندارید ، این یک است شماره تلفن مجازی.

اعتبار مدت زمان a شماره موقت می تواند برود از 48 ساعت تا چند ماه, بسته به پیشنهادات انتخاب شده.

در چه شرایطی تعداد موقت مفید است ?

شماره تلفن موقت در مورد قابلیت حمل

آ شماره موقت می توان هنگام تغییر اپراتور به شما اختصاص داد و قابلیت حمل. به عنوان مثال اگر اپراتور فعلی خود را برای Bouygues Telecom یا Orange و Sosh ترک کنید. در شماره موقت بنابراین توسط اپراتور جدید شما ارائه می شود و به شما امکان می دهد در طول مدت قابلیت حمل قابل دسترسی باشید و از سیم کارت جدید خود استفاده کنید. پس از حمل و نقل شما ، شماره موقت دیگر معتبر نخواهد بود و غیرفعال خواهد شد ، می توانید دوباره از شماره تلفن همراه شخصی خود استفاده کنید.

در این حالت ، شما هیچ کاری برای انجام دادن ندارید ، شماره به طور خودکار توسط اپراتور به شما اختصاص می یابد. این یک است خدمات کاملاً رایگان.

قابلیت حمل چیست ? درخواست قابلیت حمل رویکردی است که به شما امکان می دهد شماره تلفن همراه فعلی خود را نگه دارید در مورد تغییر اپراتور. این یک رویکرد رایگان است ، که همه اپراتورهای فرانسوی ارائه می دهند. برای بهره مندی از آن ، تمام آنچه شما نیاز دارید اشتراک شماست تا شماره IMEI خود را ارائه دهید.

شما می خواهید برنامه تلفن همراه خود را تغییر دهید ?

شماره تلفن موقت برای محافظت از حریم خصوصی شما در اینترنت

موقعیت هایی وجود دارد که شما می توانید نیاز به ایجاد یک شماره موبایل موقت.

تلفن

متداول ترین وضعیت وضعیت است محافظت از حریم خصوصی در اینترنت. در واقع ، خطر هک و کلاهبرداری یا آزار و اذیت در شبکه مطرح می شود. بنابراین ، الف شماره موقت می تواند برای شما مفید باشد زیرا از گردش اطلاعات شما جلوگیری می کند:

 • به عنوان مثال ، امروز ، بسیاری از وب سایت ها به احراز هویت مضاعف. این احراز هویت مضاعف به این معنی است که شما شماره تلفن همراه خود را وارد می کنید ، تا بتوانید کد شخصی را با پیامک دریافت کنید تا دسترسی شما به سایت را تأیید کند. مشکل این است که شما نمی دانید بعد از آن با شماره تلفن خود چه کاری انجام می شود. استفاده از یک شماره موقت به شما امکان می دهد از ورود شماره تلفن شخصی خود بر روی سکو خودداری کنید و از آن استفاده می شود.
 • در برنامه های دوستیابی و سایت های دوست یابی آنلاین امروزه به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرند. با این وجود ، دومی خطر را شامل می شود ، زیرا در ابتدا ، ما نمی دانیم که در پشت صفحه چه کسی را خطاب می کنیم. یک شماره موقت همچنین به شما امکان می دهد بدون هیچ گونه خطری ، یک شماره تلفن را به متقابل خود ارائه دهید.
 • فراتر از خطرات ناشی از استفاده از اینترنت و برنامه های خاص ، فقط می توانید اذیت شوید. داشتن شماره تلفن موقت می تواند در صورت مفید باشد شما می خواهید توسط یک بخش فروش فراخوانده شوید (مانند مقایسه بیمه) ، یا وقتی منتشر می کنید تبلیغ آنلاین, توسط همه ، در یک سایت دست دوم یا استخدام قابل مشاهده است. در شماره موقت به شما امکان می دهد تا از تأیید غیرقابل اطمینان در خط خصوصی خود جلوگیری کنید.

شماره موقت سفر و فعالیت حرفه ای شما

اگر مجبور به سفر به کشور دیگری هستید ، خدمات خاصی از اعداد موقت می تواند شما را فراهم کند شماره تلفن محلی. این مورد است برنامه Onoff چه کسی می تواند یک شماره بین المللی از شما ایجاد کند 3.49 یورو در هر ماه, بدون درگیری.

برای شما فعالیت حرفه ای, به خصوص اگر خودتان هستید ، داشتن یک ثانیه ممکن است مفید باشد شماره موقت تا ارتباطات خصوصی و حرفه ای خود را با هم مخلوط نکنید. اگر فعالیت شما چیزی است که فکر می کنید در دراز مدت از آن استفاده می کنید ، در این مورد توصیه می شود که یک خط دوم واقعی را باز کنید ، چه از طریق پیشنهادات حرفه ای اپراتور و یا به طور بالقوه یک موبایل دو سیم کارت ، یا مراجعه به چنین مواردی مانند روشن خاموش که برای چند ماه شماره دوم را برای شما فراهم می کند (برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این مقاله به زیر مراجعه کنید).

شما به دنبال یک پیشنهاد موبایل نوآورانه هستید ?

اپراتور Onoff با پیشنهاد خود 100 ٪ راه حل های اختصاص داده شده به نیازهای متخصصان ارائه می دهد تجارت ONOFF.

چگونه یک شماره تلفن موقت داشته باشیم ?

برای به دست آوردن شماره تلفن موقت, روش های مختلفی برای اقدام به وجود دارد که به ویژه به اعتبار مدت شماره مورد نظر شما و خدمات مرتبط بستگی دارد (دریافت پیامک بصورت آنلاین ، امکان استفاده از شماره موقت خود در تلفن همراه شخصی و غیره). ابتدا می توانید با مراجعه به انجمن ها ، یک جستجوی اینترنتی انجام دهید تا نشانه ها و شهادت هایی در مورد روش پیگیری داشته باشید. در غیر این صورت ، می توانید مستقیماً با اپراتور تماس بگیرید که از لیست زیر شما را مورد علاقه قرار می دهد: Onoff ، LineBis ، Virty.

به غیر از قابلیت حمل ، اپراتورهای سنتی فرانسوی مانند Bouygues Télécom ، SFR ، رایگان و نارنجی شماره موقت را ارائه نمی دهند. نارنجی برای چند سال خدمات اختصاص داده شده به مشترکان خود ، که خوانده می شد ، راه اندازی کرده بود شماره سوئیچ, اجازه ایجاد یک شماره موقت معتبر برای 48 ساعت. این سرویس امروز دیگر وجود ندارد ، اما شاید در ماه ها یا سالهای آینده توسط اپراتور جایگزین شود.

شماره موقت رایگان: کدام سایت ها و اپراتورها آنها را ارائه می دهند ?

اگر به دنبال یک شماره موقت رایگان, می توان آن را در وب سایت های خاصی از جمله دریافت کرد clickatell یا دریافت-SMS-ONLINE.اطلاعات.

این سایت های بین المللی و شماره موقت که شما انتخاب می کنید فقط به صورت آنلاین قابل استفاده است ، این یک است تعداد یکبار مصرف که فقط 24 ساعت طول می کشد. این شماره باید برای تأیید اعتبار شما در وب سایت هایی که به آن نیاز دارند استفاده شود. کد مستقیماً به پلت فرم Clickatell ارسال می شود اما مراقب باشید ، توسط همه قابل مشاهده است ، زیرا چندین نفر می توانند از همان تعداد استفاده کنند. علاوه بر این ، شما یک سلب مسئولیت پیدا خواهید کرد که به رنگ قرمز در سایت مورد نظر نوشته شده است “هرکسی می تواند محتوای کد تأیید پیامک را ببیند ، لطفاً از آن برای ذخیره اطلاعات مهم استفاده نکنید.»»

برای استفاده از شماره ای در یکی از این سایت ها ، به سادگی روی یکی از شماره های ارائه شده برای فرانسه کلیک کنید و شماره را در وب سایت که نیاز به احراز هویت مضاعف دارد کپی کنید. سپس فقط باید با کلیک روی شماره با پیامک ارسال شده به شماره مشورت کنید.

با صدای بارز.com: یک شماره موقت از 1 یورو

در سایت با صدای بارز.کم, شما امکان دریافت شماره تلفن موقت را دارید که به شما امکان می دهد پیامک خود را بصورت آنلاین دریافت کنید, برای قیمت هایی که شروع می شود از 1 €. این تعداد توسط شرکت در سراسر جهان اجاره می شود (بلژیک ، اسپانیا ، فرانسه ، انگلستان ، لهستان ، سوئد ، ایالات متحده ، الجزایر) ، و به طور گسترده برای تأیید حساب های موجود در اینترنت استفاده می شود (توجه ، شماره های ویرتی نمی تواند برای فیس بوک و استفاده شود احراز هویت گوگل).

برای به دست آوردن شماره موبایل ویرتی.com ، شما باید با آدرس ایمیل خود و یک رمز ورود شخصی ثبت نام کنید.

 • برای 1 یورو, شما یک شماره تلفن موقت دریافت می کنید که 24 ساعت معتبر خواهد بود.
 • برای 1.95 یورو شما یک شماره تلفن موقت دریافت می کنید که به مدت 48 ساعت معتبر خواهد بود.
 • برای 4.95 یورو شما یک شماره تلفنی موقت دریافت می کنید که به مدت یک هفته معتبر خواهد بود و اگر کسی که برای شما مناسب نیست ، می توانید شماره مجازی جدید را بدست آورید.

همه پیشنهادات هنگام همسان قابل تجدید هستند. پیشنهادات می تواند با a همراه باشد بسته اعتبار پیامک که باعث می شود پیامک های دریافت شده بر روی شماره مجازی خود به طور مستقیم به شماره شخصی خود (و بنابراین در تلفن همراه) تغییر مسیر دهید.

BIS Line: یک شماره مجازی به مدت 3 یورو به مدت 2 هفته معتبر است

خط بیست خدماتی است که به شما امکان می دهد شماره مجازی و موقت فقط در چند دقیقه ، از طریق یک تماس ساده. شماره های خط BIS در یک دوره از اعتبار معتبر هستند 15 روز, و می توانید این دوره را تمدید کنید. برای به دست آوردن شماره خط BIS ، باید با آن تماس بگیرید 36 36.

این تماس به شما صورتحساب می شود 3 یورو, که توسط اپراتور فعلی تلفن همراه شما گرفته می شود. از طریق تلفن ، از شما خواسته می شود شماره بخش خود را وارد کنید: یک شماره مجازی و موقت دریافت خواهید کرد که با نشانگر منطقه شما شروع می شود و به طور خودکار با شماره خط خصوصی شما همراه خواهد بود. شماره تلفن شما پس خواهد بود ارسال شده توسط پیام کوتاه و فعال سازی فوری است.

یعنی 48 ساعت قبل از پایان دو هفته ، پیامکی دریافت خواهید کرد که در صورت تمایل به تجدید اعتبار شماره مجازی موقت خود ، شما را دعوت می کند و 36 36 را به یاد می آورید. شماره های خط BIS به شما امکان استفاده می دهد واتساپ, برای دسترسی به یک سرویس پیام صوتی, و با همکاران خود تماس بگیرید.

Onoff: شماره دوم شخصی یا حرفه ای بدون تعهد

Onoff شرکتی است که به شما امکان می دهد شماره تلفن دوم را مستقیماً از طریق تلفن همراه خود دریافت کنید ، به لطف یک کاربرد. شما می توانید شماره شخصی یا شماره حرفه ای را بدست آورید. این در مورد است از پیشنهادات غیر اتصال : بنابراین شما این فرصت را دارید که سرویس را در صورت تمایل متوقف کنید.

پیشنهادات Onoff از شروع می شود 3.49 یورو در هر ماه, با تماس های نامحدود و پیام کوتاه. برای عضویت در Onoff ، به سادگی برنامه را در تلفن همراه خود بارگیری کنید.

Onoff همچنین یک پیشنهاد تجاری اختصاص داده شده به شرکت ها و مدیران ناوگان موبایل ، که فقط با چند کلیک تعداد حرفه ای را به کارمندان می دهد. در اینجا دوباره ، این سرویس از طریق برنامه Onoff می رود ، که می تواند با تیم های مایکروسافت همگام شود. شماره های تلفن همراه Onoff Business هستند از 9 یورو در ماه, 12 یورو برای شماره تیم های مایکروسافت.

شماره موقت: مورد کارتهای پیش پرداخت

سیم کارت

اگر می خواهید شماره موقت برای مدت زمان طولانی تر و اینکه شما از تغییر سیم کارت استفاده نمی کنید ، یک راه حل ساده و بسیار متداول وجود دارد: خرید سیم کارت پیش پرداخت. این سیم کارتها به طور کلی در سوپر مارکت ها و دفاتر دخانیات یافت می شوند ، همچنین می توانید آنها را خریداری کنید با اپراتور خود. آنها به طور کلی بسیار ارزان هستند و شما آنها را با استفاده از اعتبار ارتباطی مورد نیاز خود شارژ می کنید. علاوه بر این ، شماره های موبایل به دست آمده توسط سیم کارت پیش پرداخت ، هیچ خطری برای ممنوع بودن توسط سایتهای خاص مانند Google یا Facebook ندارند ، که کنترل آنها را سخت کرده است.

در اینجا ، این نوع باز کردن خط دوم است ، زیرا سیم کارت دوم را می گیرید. با این حال ، این رویه ها در رابطه با اشتراک یک برنامه تلفن همراه با یا بدون تعهد بسیار ساده شده اند.

به روز شده در 06/06/2023

مگالی در سال 2020 به عنوان ویراستار آزاد به Selectra پیوست. این عمدتا از مقالات مربوط به موضوعات مرتبط با مضامین موبایل و اینترنت مراقبت می کند.

برنامه هفته: یک 06 یا یک موقت 07 بدون تغییر سیم کارت ، عملی برای محافظت از خود

شماره و Onoff به شما امکان می دهد بدون تغییر سیم کارت از شماره تلفن لذت ببرید.

من قبلاً اشتباه کردم که شماره تلفن همراه خود را در یک مقایسه کننده بیمه طی کنم: چه خطایی ! و سپس من همین را برای یک اعلامیه کوچک ارسال شده در Leboncoin دوباره رد کردم. ما به ندرت از اشتباهات او می آموزیم.

در صورت نیاز به شماره تلفن موقت برای ایجاد تبلیغات یا اینکه توسط یک سرویس فروش فراخوانده شده اید, در اینجا شماره سوئیچ است. این برنامه طراحی شده در منطقه Prime of Orange Labs به شما امکان می دهد تا 48 ساعت یک شماره موقت رایگان 06 را بدست آورید. این سرویس با همه اپراتورها کار می کند ، اما تعداد شماره های موجود در حال حاضر محدود است. اگر 06 در دسترس ندارید ، درد خود را در صبر و تحمل تحمل کنید. توجه داشته باشید که شماره موقت فقط برای تماس کار می کند.

Screenshot_20191222-122734

Screenshot_20191222-122728

استفاده از برنامه بسیار ساده است ، به سادگی شماره تلفن فعلی خود را وارد کنید تا از 06 یا 07 موقت بهره مند شوید.

شماره سوئیچ

این نرم افزار دیگر در دسترس نیست

همچنین یک سرویس معادل به نام Onoff وجود دارد که به شما امکان می دهد بدون تغییر سیم کارت ، مانند شماره سوئیچ از شماره دوم بهره مند شوید. از طرف دیگر ، شما می توانید برای چند ماه از این شماره بهره مند شوید ، که به شما امکان می دهد یک شماره اختصاص داده شده به زندگی حرفه ای یا زندگی خصوصی خود داشته باشید. این برنامه همچنین امکان داشتن شماره بین المللی را ارائه می دهد. بر خلاف شماره سوئیچ ، می توانید از پیامکی با شماره هایی که به شما اختصاص داده شده است استفاده کنید.