Skilleos | ✉ یاد بگیرید که از جعبه gmail خود به صورت آنلاین ، gmail آنلاین استفاده کنید

Google Gmail

Contents

33 فیلم موجود

از پیام Gmail خود استفاده کنید

از پیام Gmail خود استفاده کنید

در این دوره برای یادگیری نحوه استفاده از کادر آنلاین Gmail ، Régis L’Onostis راهنمای شما خواهد بود و تمام ویژگی ها و پارامترهایی را که با سرویس Gmail ارائه می شود برای ارسال پیام و دریافت نامه شما به راحتی توضیح می دهد. شما همچنین یاد خواهید گرفت که یک سیستم تصفیه ایمیل را تنظیم کنید که به شما امکان می دهد از طریق مشاوره و توصیه های بزرگترین سازمان های سازمان ، بهره وری و آرامش کسب کنید. با این آموزش ، شما به این ترتیب تمام دانش را برای کنترل کامل سرویس پیام رسانی Gmail خود و سازگاری و پیکربندی پیام های Google با توجه به نیازهای خود به منظور ارسال پیام های خود و دریافت تا حد امکان نامه خود. شما قادر خواهید بود برای نوشتن و ارسال پیام و همچنین ارسال ایمیل و مدیریت ایمیل های دریافت شده. شما یاد می گیرید که سرویس پیام رسانی Google خود را تمیز کرده و از خبرنامه ها اشتراک خود را بپردازید و تکنیک هایی را برای مدیریت جعبه پذیرش خود یاد خواهید گرفت. شما همچنین با ایجاد و مدیریت برچسب ها آشنا خواهید شد و بنابراین سرویس پیام رسانی Google خود را سازماندهی می کنید ، آن را پیکربندی می کنید و همچنین ایمیل های خود و پیام های مختلفی را که دریافت کرده اید پردازش کنید. بیشتر بخوانید

معرفی

اهداف دوره را درک کنید

Gmail را کشف کنید

به روزرسانی ها و پیشرفت های انجام شده در Gmail را کشف کنید

صندوق پستی خود را تمیز کنید

جوانان خود را حذف یا ذخیره کنید

پیام های خود را به طور موثر مدیریت کنید

اشتراک از خبرنامه را لغو کنید و پیام های خود را با از بین بردن ایمیل های منسوخ تمیز کنید

پست

برچسب ها را ایجاد و مدیریت کنید ، از فیلترها و موتور جستجو استفاده کنید

تنظیمات ، شخصی سازی و امنیت

پیام رسانی خود را پیکربندی کنید ، آن را سفارشی کنید و ویژگی های امنیتی اصلی را بدانید

درمان ایمیل ها را بهبود بخشید

با ایمیل بهینه رفتار کنید

ماژول ها و پسوندها

ماژول ها و پسوندها را اضافه کنید

نتیجه

در مورد مهارت های به دست آمده نتیجه بگیرید

حالت معاینه

در شرایط واقعی معاینه بی پایان تمرین کنید

گواهی موفقیت

دوره خود را برای دسترسی به گواهینامه کامل کنید

یا از Skilleos رایگان استفاده کنید و از CSE خود بخواهید که به شما Skilleos پیشنهاد دهد

متخصص ما

Régis L’Ostemis

تصویر پروفایل L

پرشور در مورد فناوری ، Régis L’Ostemis چندین سال است که در زمینه رایانه کار می کند. او بسیاری از افراد را در استفاده از ابزارهای دیجیتالی جدید (عمدتا در برنامه های G Suite) آموزش و مشاوره می دهد و از آنها در ادغام و استفاده از این راه حل ها در زندگی روزمره خود پشتیبانی می کند. او همچنین در مورد توسعه شخصی ، سازماندهی و پیشرفت مداوم پرشور است ، وی در سال 2013 در آموزش آنلاین شروع کرد تا دانش خود را به اشتراک بگذارد و در مورد همه این مضامین بحث کند.

نظر زبان آموزان در مورد این دوره

تقریبا 1 ماه پیش
خوب برای خواندن بیشتر ارائه شده است
تقریبا 1 ماه پیش
حدود 2 ماه پیش
نظرات دیگر را نشان دهید

چرا این دوره را طی کنید ?

شما می خواهید به طور کامل به سرویس ایمیل Gmail خود تسلط داشته باشید و ضمن صرفه جویی در وقت و بهبود بهره وری خود پیام ارسال و دریافت کنید ? این که آیا شما با استفاده از پیام رسانی شروع می کنید و می خواهید به طور مؤثر برای استفاده از این سرویس Google Workspace Suite یاد بگیرید ، یا اینکه در مورد استفاده از سرویس Gmail تأیید شده اید ، به این دوره Gmail بصورت آنلاین بپیوندید تا از قدرتمندترین و قدرتمندترین استفاده کنید محبوب ترین پذیرایی و ارسال پیام الکترونیکی در جهان !

عکس پروفایل متخصص

متخصص ما

Régis L’Ostemis

جزئیات دوره

زبان آموزانی که این دوره ابزار مشترک را طی کرده اند نیز علاقه مند هستند

تیم های مایکروسافت

تیم ها ، کانال ها و مکالمات تیم را مدیریت کنید ، در جلسات و تماس های صوتی یا ویدیویی سازماندهی و شرکت کنید. مبتدی همانطور که تأیید شد ، شما تمام عناصر را برای تسلط بر پتانسیل کامل ابزار کار همکاری تیم های مایکروسافت با پشتیبانی لودوویچ بیانیایی ، متخصص ما خواهید داشت.

تیم های مایکروسافت

فرم های گوگل

در این دوره که توسط ماتیو بلانکو انجام شده است ، تمام ویژگی های فرم های Google را کشف خواهید کرد. شما یاد می گیرید که یک پرسشنامه Google ایجاد و سازماندهی کنید و نحوه مدیریت داده های خود را کشف کنید. شما در فرآیند ایجاد فرم های Google که در هر نوع موقعیتی مرتبط هستند ، هدایت نمی شوید. متخصص شما به شما در ایجاد و پیکربندی فرم خود و همچنین اصلاح پارامترها کمک می کند تا فرمت هر پاسخ ، اطلاعات تماس یا نماد را انتخاب کنید. خواهید دید که چگونه سؤال و اشیاء تعاملی مانند تصویر ، عکس یا فیلم اضافه کنید. در نهایت یاد خواهید گرفت که سناریوها را بسازید و نتایج را به منظور مدیریت آمار نمایش داده و درک کنید. پس از این دوره آنلاین ، فرم های Google دیگر اسرار برای شما نخواهد داشت !

فرم های گوگل

سایت های Google: اصول

با استفاده از این دوره در سایت های آنلاین Google ، تمام اطلاعات اساسی را برای دانستن پروژه وب خود خواهید داشت. متخصص ما Régis L’Onetheris شما را گام به گام در فرآیند ایجاد راهنمایی می کند تا به شما امکان دهد سایتی را طراحی کنید که نیازهای شما را کاملاً برآورده کند و شما یاد می گیرید که آن را اداره کنید ، آن را حفظ کنید و آن را مرجع کنید.

سایت های Google: اصول

سایت های Google: اصول

پرونده های گوگل

شما می خواهید بدانید که چگونه از Google Docs استفاده کنید ، اما نمی دانید از کجا شروع کنید ? همراه با Régis L’Ostis ، علاقه مند به فناوری و متخصص در زمینه رایانه ، در این دوره آنلاین یاد بگیرید تا به طور کامل به برنامه Google Docs تسلط داشته باشید ، یک راه حل ساده اما قدرتمند پردازش کلمه. برای انجام این کار ، شما به مرحله به مرحله توسط معلم خود ، متخصص در آموزش ابزارهای دیجیتالی جدید ، در چنگال ابزار پردازنده Word Google آنلاین همراه خواهید بود. شما با کشف رابط برنامه (منو ، نوار ابزار شروع می کنید. ) ، یک حساب Google ایجاد کنید و یک سند اسناد اول را سازماندهی کنید. سپس ، تمام ویژگی های اساسی را برای قالب بندی یک سند Docs ، پیکربندی یک صفحه و قالب بندی متن برای تهیه اسناد با کیفیت کشف خواهید کرد. همچنین ویژگی های دیگری مانند Seizure Vocal ، تاریخچه نسخه ها ، بلکه گزینه های اشتراک و همکاری را نیز برای همکاری همزمان با همکاران یا دوستان خود در Google Docs کشف خواهید کرد. این که آیا شما با استفاده از یک ابزار پردازش کلمه مبتدی هستید یا واسطه ای هستید ، این آموزش به شما امکان می دهد تسلط خوبی از Google Docs کسب کنید. یک سند را به اشتراک بگذارید ، داده های خود را در یک پرونده وارد کنید ، در نوار ابزار حرکت کنید. همه این گزینه ها به زودی هیچ اسرار برای شما نخواهد داشت ! دریغ نکنید و در این دوره آنلاین شروع کنید تا نحوه استفاده از Google Docs را یاد بگیرید. انتخاب ، کلیک ، سازماندهی !

پرونده های گوگل

علامت Zoho: با امضای دیجیتال اسنادی ایجاد کنید

با ایجاد اسناد تعاملی که می توانید از راه دور امضا کنید ، در وقت و آرامش صرفه جویی کنید. این دوره آنلاین به همه کسانی که می خواهند یاد بگیرند چگونه از علامت zoho استفاده کنند که آیا شما یک مبتدی هستید یا یک متخصص است.

علامت Zoho: با امضای دیجیتال اسنادی ایجاد کنید

علامت Zoho: با امضای دیجیتال اسنادی ایجاد کنید

آسانا: اصول

توسط Bastien Siebman و Julien Renaud

در تجارت ، کلید موفقیت سازماندهی و ارتباطات است. برای این کار ، نرم افزار همکاری و مدیریت پروژه راهی عالی برای به دست آوردن بهره وری و کارآیی در هر تیم است. Asana ابزاری است که به این اهداف دست می یابد ! هنوز هم باید بدانید که چگونه از آن استفاده کنید. همراه با Bastien Siebman و Julien Renaud ، Co -founders of IDO ، یک شریک رسمی آسانا برای فرانسه ، شما یاد می گیرید که پروژه های خود را به طور مؤثر با Asana همکاری و سازماندهی کنید. شما با آشنایی با رابط کار خود را شروع خواهید کرد و مزایای این ابزار ارگونومیک را درک خواهید کرد. شما اصول اولیه آسانا را یاد خواهید گرفت ، چگونه معماری آن ساخته شده است ، روش ایجاد تیم ها و پروژه ها چیست. شما همچنین می توانید به لطف مدیریت وظایف و زیرمجموعه های آسانا ، کار خود را سازماندهی کرده و با همکاران خود همکاری کنید. شما همچنین می توانید از Asana استفاده کنید تا دیدگاه جهانی از اهداف و همچنین پروژه های شرکت داشته باشید و به مسائل اداری و امنیتی بپردازید. کارشناسان ما شما را آموزش می دهند تا بتوانید نسخه های موجود آسانا را تشخیص داده و مسئولیت کنسول دولت را بر عهده بگیرید. هر بخش با یک مسابقه برای آزمایش و اعتبارسنجی دانش شما در مورد تسلط آسانا به پایان می رسد. با مشاهده کل دوره آنلاین ، گواهی موفقیت را دریافت خواهید کرد که این دوره را دنبال کرده اید و می دانید چگونه از آسانا استفاده کنید ! آیا به لطف مدرک کارشناسی ارشد خود در آسانا آماده تحت تأثیر قرار دادن همکاران خود هستید؟ ? بیا بریم !

آسانا: اصول

آسانا: اصول
توسط Bastien Siebman و Julien Renaud

لیست های مایکروسافت

Microsoft Lists یک برنامه جدید است که در مجموعه Office ساخته شده توسط شرکت Microsoft به منظور بهینه سازی مدیریت کار در حین کار تیمی ایجاد شده است. لیست های مایکروسافت برای کار با سایر برنامه های اداری مجموعه مانند SharePoint ، Teams یا Excel طراحی شده است. در این دوره که توسط Ludovic Bianay انجام شده است ، تمام ویژگی های ابزار Microsoft Lists را کشف خواهید کرد. شما این دوره را با یادگیری استفاده از لیست های مایکروسافت در نسخه کلاسیک خود و همچنین در نسخه وب خود قبل از دیدن نحوه ایجاد لیستی از مدل ها شروع خواهید کرد. پس از آن ، خواهید دید که چگونه یک لیست و همچنین ویژگی های مدیریت پیشرفته را خودکار کنید. سرانجام ، شما این دوره را با یادگیری ایجاد و استفاده از لیست ها با SharePoint و تیم ها پایان خواهید داد. بعد از این دوره در لیست های مایکروسافت به صورت آنلاین ، مدیریت وظیفه تیم های شما دیگر برای شما مشکلی نخواهد داشت و هنگام کار روی پروژه های تیمی قادر خواهید بود داده ها و اطلاعات را به طور مؤثر پردازش کنید. بنابراین دیگر صبر نکنید ، صفحه کلید خود را بگیرید و شروع کنید !

لیست های مایکروسافت

SharePoint را بصورت آنلاین اداره کنید

با اعتماد به نفس در SharePoint به صورت آنلاین شروع کنید و تمام سایت های تجاری خود را به عنوان یک حرفه ای اداره کنید ! با استفاده از حساب Administrator خود ، پارامترهای فعال سازی ، پیکربندی OneDrive را برای ساخت ، معیارها و رفلکس ها برای اتخاذ مسئولیت مدیریت آنلاین SharePoint و ایجاد پروژه های مشترک خود را کشف کنید.

SharePoint را بصورت آنلاین اداره کنید

SharePoint را بصورت آنلاین اداره کنید

چشم انداز 2016

Outlook ، قبلاً Hotmail سرویس ایمیل الکترونیکی مایکروسافت است که در مجموعه Office یکپارچه شده است ، این برنامه هم در نسخه اینترنتی و هم در نسخه قابل بارگیری در رایانه موجود است و تحت ویندوز و مک کار می کند. Outlook مانند Gmail رقیب خود ، گزینه های پیکربندی زیادی را ارائه می دهد و به کاربران خود امکان می دهد تا ایمیل خود را مدیریت کنند. در این دوره برای یادگیری نحوه استفاده از جعبه آنلاین Outlook 2016 ، میشل مارتین راهنمای شما خواهد بود و تمام گزینه ها و تنظیمات را برای پیکربندی سرویس Outlook 2016 برای ارسال پیام و دریافت نامه به راحتی توضیح می دهد. شما این دوره را بصورت آنلاین با ایجاد حساب خود و آشنایی با Outlook 2016 قبل از دیدن ماژول نامه ، نحوه شخصی سازی ایمیل های آن و اضافه کردن عناصر غیر متنی شروع خواهید کرد و همچنین گزینه های پیشرفته تری از این ماژول را مشاهده خواهید کرد امضای الکترونیکی یا پرونده ها. پس از آن ، ماژول های تقویم ، مخاطبین و همچنین ماژول های دیگر مانند کارها یا یادداشت ها را کشف خواهید کرد. سرانجام ، خواهید دید که چگونه پیام های خود را سفارشی کنید: به طور خودکار ایمیل ها را در پوشه ها سازماندهی کنید ، جعبه پذیرش و غیره را سبک کنید. پس از این دوره ، شما می توانید تمام دانش را برای کنترل کامل سرویس ایمیل Outlook خود و سازگاری و پیکربندی پیام رسانی Microsoft Office با توجه به نیازهای خود داشته باشید تا پیام های خود را ارسال کرده و نامه خود را به ساده ترین روش ممکن دریافت کنید. بنابراین دیگر صبر نکنید و شروع کنید !

Google Gmail

Gmail یک سرویس ایمیل الکترونیکی است ، رایگان برای افراد ، که توسط Google ارائه می شود. پیام های دریافت شده در یک حساب Gmail را می توان از طریق مشتری پیام رسانی ، یک برنامه تلفن همراه یا با یک مرورگر وب خوانده شد

اهداف آموزش Google Gmail

این آموزش به شما امکان می دهد اصول ارتباطات Google Gmail را درک کنید.

پیش نیازهای Google Gmail

برای اینکه بتوانید از خدمات ارائه شده در سایت استفاده کنید ، قبل از شروع آموزش خود برای تسلط بر مهارت های زیر لازم است:
– دانستن نحوه حرکت در یک سایت
– دانستن نحوه بارگیری یک فایل در ایستگاه کاری خود
– پرونده ضبط شده را پیدا کنید

تعلیم و تربیت

33 فیلم موجود

17 PDF برای یادگیری

10 مورد عملی برای درک

مدت تخمین زده شده: 4:00

برنامه آموزش Google Gmail

رابط عمومی

معرفی کلی در فضای کاری Google
حساب Google را ایجاد کنید
برنامه Gmail را باز کنید
آشنایی با رابط

پست

ارسال یک ایمیل – پنجره
یک ایمیل – بدنه متن را منتقل کنید
ارسال یک ایمیل – درج
ارسال پیام را مدیریت کنید
پست الکترونیک
انتقال نامه
از حالت محرمانه استفاده کنید

ایمیل و پرونده های خود را مدیریت کنید

جعبه پذیرایی خود را مدیریت کنید
جعبه پذیرش خود را مدیریت کنید – دنبال کردن
به لیست کار اضافه کنید – وظایف
انتقال ایمیل
برچسب ها را مدیریت کنید
گزینه ها – دنبال کردن
گزینه ها – ترجمه – بارگیری
جستجو کردن
از فیلترها بهره برداری کنید

صندوق پستی خود را پیکربندی کنید

مقدمه کلی برای پیکربندی
عکس نمایه خود را تغییر دهید
امضای خود را مدیریت کنید
پاسخهای خودکار
پیکربندی – برخی از نمونه ها
پیوندی به Gmail در دسک تاپ ایجاد کنید