Skyscanner – پیشنهادات سفر در فروشگاه App ، 10 برنامه برای بارگیری در تلفن خود قبل از سفر

10 برنامه برای بارگیری در تلفن خود قبل از سفر

Contents

Spawn یک برنامه عالی برای آشنایی با مکان جدید است.

Skyscanner – سفر 4+

وقتی سفرهایی را انتخاب می کنم ، همیشه این عملکرد را انجام می دهم ، پس از آن یک معیار را با توجه به قیمت های مختلف انجام می دهم که بلیط های مختلفی را که می تواند در سفر من مورد علاقه من باشد ، تأیید می کنم
متأسفانه من فقط این واقعیت را از دست می دهم.
ماسه من از برنامه خوشحال هستم

آلن آسیا ، 10/11/2018

مقایسه پروازهای مستقیم امکان پذیر نیست

هنوز هم امکان مقایسه در جدول فقط قیمت پروازهای مستقیم وجود ندارد. عملکرد اساسی از چند به روزرسانی ناپدید شد. پس از آخرین به روزرسانی 21 اوت ، هنوز امکان مقایسه قیمت پروازهای مستقیم روی گرافیک وجود ندارد . برای رفع این نگرانی ، فقط کافی است جعبه “فقط پرواز مستقیم” را در پایین تقویم و گرافیک مانند وب سایت اضافه کنید. برنامه iPhone/iPad این جعبه را ندارد. دوباره از توسعه دهنده Skyscanner متشکرم. به زودی همان جدول مقایسه ای ماهانه قیمت مستقیم پرواز خواهد بود تا بهترین انتخاب را در سایت انجام دهد ?که به شما امکان می دهد بهترین قیمت را انتخاب کنید وقتی برنامه فقط پس از انتخاب تاریخ این کار را ارائه می دهد. با تشکر

پاسخ توسعه دهنده ,

/ از بازخورد شما متشکرم. متأسفیم که شما این تجربه بد را داشته اید. این برای ما بسیار مفید خواهد بود اگر بتوانید جزئیات بیشتری در مورد پروازهای مورد نظر به ما ارائه دهید تا بتوانیم https را بررسی کنیم: // کمک.اسبیسر.net/hc/fr/درخواست ها/جدید. ما با علاقه منتظر پاسخ شما هستیم. تیم Skyscanner

Kévin Darras ، 03/09/2020

برخی از عناصر برای مرور

برنامه نسبتاً بصری ، سریع است و سیستم تحقیق برای تحقیق قابل توجه است. با این حال ، خیلی اوقات ، وقتی قیمت پرواز ارائه شده به صورت گرافیکی را در مقایسه (به عنوان مثال ماهانه) انتخاب می کنید ، این قیمت دیگر به تفصیل پروازهای مربوط به این روز در دسترس نیست. ارزانترین پرواز ارائه شده با 50 یورو در یک مقایسه می تواند هنگام انتخاب روز مربوطه در 80 ظاهر شود. این به ویژه دردناک است ، به خصوص که این نگرانی مکرر است. علاقه یک مقایسه کننده قیمت در چشم انداز قرار می گیرد.
و اگر قیمت ناپدید شود ، به این دلیل نیست که در این میان یک یا چند رزرو وجود داشته باشد و قیمت دیگر در دسترس نباشد: این اتفاق در هر ساعت از روز یا شب رخ می دهد و زمان بین تحقیقات و زمان بسیار کوتاه است بارگیری در جزئیات نتایج به گونه ای که ناگهان پرواز مورد نظر دیگر در دسترس نباشد.
خیلی بد است زیرا این امر کاملترین مقایسه کننده در بین مواردی است که وجود دارد.

پاسخ توسعه دهنده ,

سلام کوین! ما برای پیشرفت به صداقت کاربران نیاز داریم ، بنابراین از نظرات شما متشکرم – ما آنها را به تیم توسعه خود منتقل خواهیم کرد. Skyscanner با ذخیره قیمت هایی که کاربران ما در 15 روز گذشته پیدا کرده اند ، کار می کند و از این اطلاعات برای پر کردن جداول و نماها در تقویم ها استفاده می کند.

محرمانه بودن برنامه

توسعه دهنده Skyscanner اظهار داشت که پردازش داده ها همانطور که در زیر شرح داده شده است می تواند از جمله شیوه های برنامه در امور محرمانه بودن باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، با سیاست حفظ حریم خصوصی توسعه دهنده مشورت کنید.

داده ها برای دنبال کردن شما استفاده می شوند

 • شناسه ها
 • از داده ها استفاده کنید

داده هایی که پیوندی با شما ایجاد می کنند

داده های زیر را می توان جمع آوری و به هویت شما مرتبط کرد:

 • خریدها
 • محل
 • جزئیات تماس
 • شناسه ها
 • از داده ها استفاده کنید
 • تشخیص

شیوه های محرمانه بودن ممکن است به ویژه بسته به ویژگی هایی که استفاده می کنید یا سن شما متفاوت است. بیشتر بدانید

اطلاعات

فروش محدود Skyscanner

سازگاری آیفون به iOS 14 نیاز دارد.0 یا بعد. iPad به iPados 14 نیاز دارد.0 یا بعد. iPod Touch به iOS 14 نیاز دارد.0 یا بعد.

فرانسوی ، آلمانی ، انگلیسی ، عربی ، بلغاری ، کاتالان ، ساده چینی ، چینی سنتی ، کره ای ، کرواسی ، دانمارکی ، اسپانیایی ، فنلاندی ، یونانی ، هندی ، مجارستانی ، عبری ، اندونزیایی ، ایتالیایی ، ژاپنی ، مالزی ، نروژی ، هلندی ، لهستانی ، پرتغالی ، رومانیایی ، روسی ، اسلواکی ، سوئدی ، تاگالوگ ، چک ، تایلندی ، ترکی ، اوکراینی ، ویتنامی

کپی رایت © Skyscanner Ltd

 • وب سایت توسعه دهنده
 • معاونت
 • توافق محرمانه
 • وب سایت توسعه دهنده
 • معاونت
 • توافق محرمانه

10 برنامه برای بارگیری در تلفن خود قبل از سفر

دوست دارد یا نه ، تلفن های همراه مکان مهمی در زندگی ما دارند. ما از آنها برای تماس ، ارسال پیام ، قرار ملاقات ، راه خود در شهر استفاده می کنیم ، با حساب های خود مشورت می کنیم … به طور خلاصه انجام روزانه بدون آن دشوار است.

و مسافرت ، اغلب همین چیز است ! این که آیا این است که به عزیزان خود خبر بدهد ، رستوران کوچک را در محیط اطراف پیدا کنید ، عکس بگیرید ، تلفن ما ابزاری ممتاز است که زندگی ما را در انتهای دیگر جهان آسان تر می کند. و برای استفاده بیشتر از آن ، در اینجا لیستی از 10 برنامه برای نصب روی تلفن خود قبل از سفر وجود دارد.

برای خوشحال کردن همه ، من فقط برنامه های موجود در iOS و Android را انتخاب کردم

شما باید از تلفن خود در خارج از کشور استفاده کنید ? پس برو به مقاله من نگاهی بیندازید کدام برنامه موبایل برای انتخاب سفر ?

1. برنامه های Google

خوب به نظر می رسد صحبت کردن در مورد Google احمقانه به نظر می رسد زیرا تصور می کنم اگر این وبلاگ را بخوانید ، شما هنوز هم حداقل در مورد این شرکت آگاه هستید. اما ما واقعاً نمی توانیم انکار کنیم که برنامه های زیادی دارد که می تواند در یک سفر بسیار مفید باشد ، در اینجا مواردی وجود دارد که من به خصوص توصیه می کنم:

  • Google Maps : من دیگر نقشه های Google را ارائه نمی دهم ، برنامه کلاسیک برای یافتن راه خود در خانه یا مسافرت.
   از طرف دیگر می توانم ویژگی ای را برای شما ارائه دهم که ما کمتر در مورد برنامه می دانیم. در واقع می توان کارت کشورهایی را که در آن می روید از قبل بارگیری کنید. شما قادر خواهید بود بدون اینترنت با کارت مشورت کنید.
   همچنین می توانید نکاتی را که می خواهید بازدید کنید اضافه کنید و آنها را در دسته های مختلف (رستوران ها ، دیدگاه ها و غیره) طبقه بندی کنید
  • مترجم گوگل : وقتی به کشوری می روید که زبانش را نمی دانید ، این برنامه می تواند زندگی شما را نجات دهد. اول از همه به این دلیل که به شما امکان می دهد چند جمله کوچک را ترجمه کنید که به شما امکان می دهد وقتی به عنوان مثال به دنبال راه خود هستید ، خود را درک کنید. بلکه به این دلیل که برنامه دارای قابلیت بسیار مفیدی است: ترجمه متون گرفته شده در عکاسی. این ویژگی به عنوان مثال در رستوران های مختلف که در آنجا به جمهوری چک رفتم ، به من خدمت کرد. در کمپین چک ، پیدا کردن رستوران هایی با منو به زبان انگلیسی یا فرانسوی در واقع دشوار بود ، با یک عکس ساده که من تمام ترجمه ها را داشتم.
  • سفرهای گوگل : Google Trips برنامه ای است که به شما امکان می دهد پرواز ، رزرو و توصیه های خود را در همان مکان انجام دهید. برنامه به حساب Gmail شما متصل شده و ایمیل ها را برای پروازها ، رزرو هتل ها و غیره تشخیص می دهد … با به روزرسانی مطابق با آنچه دریافت می کنید. این برای همه کاربران یک پیام جیمیل عملی است.

  2. n26

  برای سفرهای خود ، بهتر است در مورد نرخ های کار شده توسط بانک خود در کشور که در آن می روید اطلاعات کسب کنید. بیشتر آنها برداشت و پرداخت کارت فاکتور. بنابراین من به شما توصیه می کنم برنامه N26 را پیش بینی کرده و بارگیری کنید ، یک بانک آنلاین که هزینه های بانکی شما را در خارج از کشور کاهش می دهد.

  چند سال است که من این بانک را کشف کردم و باید بگویم که امروز همان چیزی است که من برای 99 ٪ سفرهایم استفاده می کنم. ثبت نام کاملاً آنلاین در برنامه است و کاملاً رایگان است ، شما حتی یک کارت بانکی مستقیماً در خانه دریافت می کنید. پرداخت کارت رایگان است و کمیسیون های برداشت بسیار پایین تر از بانک های “کلاسیک” است.

  من با جزئیات بیشتری در مورد بانک ها برای انتخاب در مقاله خود با شما صحبت می کنم: کدام بانک را در یک سفر انتخاب کنید ?

  3. قسمت بالای فضای

  این سفر کشف فرهنگ های جدید ، جلسات غیر منتظره ، مناظر باشکوه و غیره است … اما مهمتر از همه این است که وقت خود را داشته باشید. از کارهای روزمره خود خارج شوید و کار کنید تا در نهایت آنچه را که دوست داریم انجام دهید. و برای کمک به من در شارژ باتری ها ، اخیراً برنامه ای را کشف کردم که باید شما را خوشحال کند: Headspace !

  برنامه ای که به شما امکان می دهد اصول واسطه گری را بیاموزید. این شامل طیف گسترده ای از برنامه های موجود با توجه به اهداف شما می خواهید خود را تعیین کنید (اضطراب مبارزه ، کاهش استرس ، تمرکز بیشتر و غیره). هدف این است که در سفرهای فقط 10 دقیقه یک روال ایجاد کنید که به شما کمک می کند تا خود را بر روی ایده های خود ، بر روی بدن خود متمرکز کنید … به نظر نمی رسد مانند آن باشد اما وقتی فکر می کنید ، چه مدت می روید واقعاً به خودتان فکر کنید و بدن شما ?

  4. ماهی قزل آلا

  که قبلاً با دوستان خود سفر کرده و با انجام حساب ها در پایان سفر از مو گرفته شده است ? هر کس ! (اگر اینطور نیست ، می توانید به برنامه زیر بروید ��)

  Tricout روش مناسبی برای حل این مشکل فاکتور است ! پس از بارگیری برنامه ، تمام هزینه های مشترک خود را وارد می کنید ، نشان می دهید که چه کسی به چه کسی پرداخت کرده است. در پایان سفر ، درخواست محاسبه می کند افرادی که باید هزینه ها را بازپرداخت کنند و به خصوص برای چه کسی. دیگر پازل روی یک ورق کاغذ و تصور اینکه نیمی از تعطیلات دوستان خود را پرداخت کرده اید.

  5. طغیان

  این برنامه به شما امکان می دهد در زمان واقعی نرخ ارز تمام ارز در جهان ایده داشته باشید. محاسبه قیمت محلی و تخمین آنها به یورو بسیار مفید است. اما همچنین می تواند به شما در هنگام مراجعه به دفتر مبادله کمک کند: می توانید ببینید که آیا نرخ ارز که آنها تمرین می کنند کاملاً از نرخ واقعی جدا شده اند یا نه.

  باور کنید که وقتی خود را در مقابل توزیع کننده خود در ویتنام می بینید ، می توان این نوع برنامه را مفید دانست و این پیشنهاد را برای برداشتن 1،000،000،000 دونگ در بزرگترین آرامش ارائه می دهد ��

  6. قیف

  هاپر برنامه ای برای آماده سازی سفر خود به صورت عالی است ! پروازها و هتل ها را گرد هم می آورد و مهمتر از همه به شما امکان می دهد هشدارهایی ایجاد کنید تا قبل از رزرو منتظر بهترین قیمت باشید. برنامه تخمین از لحظه ممتاز برای رزرو بلیط خود در یک مقصد خاص به شما می دهد. برای ذخیره کافی است !

  7. بابل (قابل پرداخت)

  هنگام سفر به یک کشور خارجی ، دانستن برخی از اصول اولیه زبان محلی می تواند مفید باشد ! اول از همه به این دلیل که شما را از سفارش هر چیزی در رستوران جلوگیری می کند ، بلکه به این دلیل که گفتن “سلام” یا “متشکرم” به یک محل به زبان شما راهی خوب برای نشان دادن آن است که شما به فرهنگ آن علاقه مند هستید. باور کنید ، در بیشتر موارد آنها حتی اگر لهجه شما اصلاً نباشد خوشحال می شوند.

  برای داشتن این پایه ها ، می توانید از طریق برنامه Babbel بروید ، که به شما امکان می دهد نزدیک به 13 زبان خارجی را بیاموزید. این است که آیا این چند کلمه را بدانید یا واقعاً چیزها را جدی بگیرید و یک زبان جدید را کشف کنید. برنامه پرداخت می شود اما با کلیک بر روی پیوند مقاله ، 3 ماه رایگان برای آزمایش آن دارید

  من در فیلم خود در ویدیوی خود در مورد لیسبون در مورد آن صحبت می کنم که می توانید در اینجا مشاهده کنید:

  8. خوشحال

  این برنامه به سادگی خوشبختی خالص برای گیاهخوانانی مثل من است. کمی شبیه به TripAdvisor ، این امکان را به شما می دهد تا رستوران هایی را که به خوبی در اطراف شما رتبه بندی شده اند ، شناسایی کنید ، اما این فقط روی موسسات گیاهخواری و وگان متمرکز است.

  و همچنین فرصتی مناسب برای طعم دادن به غذاهای گیاهی در صورت مسافرت است

  9. پنهان کردن الاغ من (VPN)

  سانسور یک روش معمول در مناطق خاصی از جهان است و همچنین می تواند بر اینترنت و محتوای آن تأثیر بگذارد. این ممکن است مربوط به فیس بوک یا گوگل باشد اما همچنین سایتهای بی ضرر مانند ویکی پدیا. برای مقابله با این سانسور می توانید برنامه VPN (شبکه خصوصی مجازی) را بارگیری کنید. این امکان را به شما می دهد تا با یک آدرس IP در یک کشور دیگر ، شبکه را گشت و گذار کنید ، بنابراین می توانید با تمام محتوای قابل دسترسی از این کشور مشورت کنید. و این به روشی کاملاً ناشناس. به عنوان مثال می توانید از آن برای تماشای پخش مجدد برنامه ای استفاده کنید که محتوای آن در کشوری که در آن قرار دارد مسدود شده است.

  همچنین راهی برای اطمینان از اتصال شما است زیرا با مخفی کردن آدرس IP و ایجاد ارتباط خود ناشناس تر ، از پیگیری تحقیقات خود در وب جلوگیری می کنید. بنابراین می توانید حتی در شبکه های WiFi عمومی به صورت آنلاین (به عنوان مثال برای رزرو هتل) به صورت آنلاین خرید کنید.

  برنامه های بسیاری وجود دارد که این سرویس را ارائه می دهند و من به ویژه یکی را توصیه می کنم: الاغم را پنهان کن. این موردی است که من روزانه از آن استفاده می کنم و می توانم آن را برای یک چیز خاص به شما توصیه کنم: سهولت استفاده از آن. شما آدرس IP خود را در 2 کلیک بدون هیچ گونه تغییر قابل مشاهده در سرعت اتصال تغییر می دهید. وقتی زیاد سفر می کنید و اغلب به شبکه های ناشناخته متصل می شوید ، بسیار عالی است.

  شما می توانید 7 روز درخواست را آزمایش کنید ، پس از آن پرداخت می شود اما 30 روز ضمانت رضایت یا بازپرداخت دارید.

  10. حیاط

  دوباره در مورد موضوع امنیت ، به شما توصیه می کنم Avast ، آنتی ویروس کلاسیک و رایگان را بارگیری کنید. من بر این موضوع اصرار دارم زیرا هنگام مسافرت ، ما اغلب برای اتصال به شبکه های جدید WiFi عمومی (به عنوان مثال به عزیزان) که کم و بیش ایمن هستند ، متصل می شویم. برای جلوگیری از نگرانی های بیش از حد در این باره ، Avast یک راه حل ساده و مؤثر است. این محصول نیز انتخاب شده است بهترین نرم افزار امنیتی IT در سال 2018.

  و علاوه بر این رایگان است

  (جایزه) واتس اپ

  WhatsApp هنگام سفر یک برنامه کاربردی اساسی است. من می دانم که بسیاری از شما قبلاً آن را از طریق تلفن خود دارید (به همین دلیل من آن را به عنوان یک جایزه قرار داده ام) اما من هنوز هم آن را توصیه می کنم. این بهترین راه برای برقراری ارتباط با عزیزانتان است ، فقط برای ارسال پیام یا برقراری تماس ، نیاز به یافتن یک اتصال اینترنتی دارید.

  همچنین توجه داشته باشید که واتس اپ در اکثر کشورهای جهان تا حد زیادی محبوب است. اگر با جوانان آمریکای جنوبی ملاقات می کنید ، این احتمال وجود دارد که آنها از شما بخواهند WhatsApp خود را در تماس بمانند. به همین ترتیب در کشورهایی مانند روسیه که فیس بوک واقعاً محبوب نیست و بنابراین استفاده از پیام رسان با افراد محلی برای شما دشوار خواهد بود.

  امیدوارم ممکن است این لیست به شما در یافتن برنامه های مفید برای آماده سازی سفر خود کمک کند. از ارائه توصیه های خود در نظرات دریغ نکنید

  10 برنامه سفر برتر!

  شما به یک سفر می روید و قصد دارید تلفن خود را بیاورید تا به شما در کشف مکان بازدید شده یا در ارتباط با عزیزان خود کمک کند?

  ما 10 برنامه را ارائه می دهیم که هر مسافر “متصل” باید بداند!

  آنها به شما کمک می کنند تا با کارآمدتر حرکت کنید ، یک سرویس مجاور پیدا کنید و از مزایای داشتن تلفن در طول اقامت خود لذت ببرید.

  شماره 1. برای همان عصر یک اتاق هتل با قیمت پایین رزرو کنید!

  شما نوعی مسافر هستید که دوست دارید در آخرین لحظه ای که شب را می گذرانید انتخاب کنید?

  برنامه هتل امشب به شما امکان می دهد این کار را انجام دهید ضمن ارائه بهترین پیشنهادات آخرین بار برای یافتن یک اتاق هتل در شهری که بازدید می کنید.

  هتل امشب برنامه

  شماره 2. با برنامه های حمل و نقل عمومی بیش از 400 شهر مشورت کنید

  استفاده از حمل و نقل عمومی یک روش عالی برای کشف یک شهر است ، اما چگونه می توانید در کلانشهرهای بزرگ که در آن بسیاری از مترو ، اتوبوس ، قطار و خطوط تراموا وجود دارد ، راه خود را پیدا کنید?

  برنامه ترانزیت برنامه های حمل و نقل عمومی بیش از 50 شهر در سراسر جهان را ارائه می دهد. مناسب برای برنامه ریزی سفرهای خود در طول سفر!

  ترانزیت درخواست حمل و نقل عمومی

  شماره 3. مغازه ها و جاذبه های اطراف را کشف کنید

  Spawn یک برنامه عالی برای آشنایی با مکان جدید است.

  این برنامه با نشان دادن هتل ها ، رستوران ها ، کافه ها و پارکینگ های اطراف شما به نوعی در راهنمای توریستی بازی می کند. ایده آل برای سازماندهی کمی سفر در آخرین لحظه!

  در اطراف

  شماره 4. اندازه لباس خود را در کشور دیگری بدانید

  خرید در یک کشور خارجی همیشه آسان نیست وقتی که اندازه برچسب های لباس را نمی فهمید! مگر اینکه مبدل اندازه ای مانند برنامه ارائه شده توسط برنامه اندازه پوشاک داشته باشید.

  برنامه ای برای پیدا کردن اندازه لباس در ده ها کشور!

  کاربرد اندازه لباس

  شماره 5. نزدیکترین پمپ بنزین را پیدا کنید

  شما یک مسیر جاده را انجام می دهید یا یک ماشین اجاره کرده اید تا مقصد تعطیلات خود را کشف کنید?

  Gasbuddy ممکن است شما را از ساخت 1001 مسیر دفع برای یافتن ایستگاه خدمات جلوگیری کند. برنامه به شما امکان می دهد نزدیکترین پمپ بنزین را با استفاده از مکان GPS خود پیدا کنید.

  کاربرد بادی بنزین

  شماره 6. ترس خود را از هواپیما بررسی کنید

  برنامه ای برای کنترل ترس او از هواپیما ، وجود دارد? بله بله! این هدف این است که شما را در مورد پدیده های عادی که اغلب با هواپیما (مانند تلاطم) اتفاق می افتد ، به شما اطلاع دهد تا استرس شما را کاهش داده و ترس های شما را از بین ببرد.

  همچنین آمار ، مشاوره و نکات آرامش وجود دارد. پرواز خوب!

  برنامه Skyguru

  شماره 7. یک شبکه Wi-Fi در این نزدیکی پیدا کنید

  شما می خواهید بدون استفاده از داده های بسته تلفن همراه خود ، وب را در خارج از کشور مرور کنید?

  این برنامه پیشنهاد می کند یک شبکه Wi-Fi در این نزدیکی را در بیش از 140 کشور جهان پیدا کند. در کل ، حدود 600000 مکان ذکر شده است.

  برنامه WiFi Finder

  شماره 8. هشدار دریافت کنید تا از بسته داده خود فراتر نرود

  شما یک بسته داده را از طریق تأمین کننده خود در خارج از کشور گرفته اید و می خواهید از آن فراتر بروید تا هنگام بازگشت از فاکتور خوش طعم خودداری کنید?

  برنامه هایی برای یافتن مصرف داده های خود و دریافت هشدارهایی وجود دارد تا اطمینان حاصل کنید که از حد بسته خود تجاوز نمی کنید!

  برنامه مدیر داده ها

  #9. نرخ ارز ارز خارجی را بدانید

  هنگامی که در خارج از کشور خرید می کنید ، انجام یک محاسبه ذهنی برای دانستن مقدار تقریبی کالا به ارز دیگر پیچیده است.

  برنامه مبدل ارز به شما امکان می دهد نرخ ارز را برای بیش از 180 ارز بدانید.

  درخواست مبدل ارز

  #10. نوک را برای هر استان کانادا محاسبه کنید

  چه مبلغی را به عنوان نوک در رستوران یا جاهای دیگر ترک کنید?

  برنامه ماشین حساب فروش کانادا نه تنها انجام محاسبه را با توجه به درصد مورد نظر امکان پذیر می کند ، بلکه مالیات های موجود در هر استان کانادایی را نیز در نظر می گیرد تا میزان نهایی فاکتور را بشناسد.