اشتراک اشتراک: برنامه مناسب برای پس انداز بزرگ ، sliiit: احتمالاً در این سایت حساب های Netflix ، Spotify یا Amazon Prime خود را به اشتراک می گذارید? شمار

SPLIIIT: چه چیزی را به اشتراک گذاری Netflix ، Spotify یا Amazon Prime خود در این سایت به اشتراک می گذارید 

حتما از رمز عبور خود به خوبی محافظت کنید. // منبع: مونتاژ Numerama

اشتراک اشتراک: برنامه مناسب برای پس انداز بزرگ

اشتراک اشتراک: برنامه مناسب برای پس انداز بزرگ

پخش ، بازی های ویدیویی ، نرم افزار ، VPN ، مطبوعات … بسیاری از خدمات در مورد پرداخت اشتراک ارائه می شوند. اما ما می توانیم با به اشتراک گذاشتن یک حساب کاربری به لطف سیستم عامل های تخصصی ، فاکتور را به طرز چشمگیری پایین بیاوریم.

Netflix ، Amazon Prime ، Disney+، Canal+، Paramount+، Molotov ، Deezer ، Spotify ، Qobuz ، Microsoft 365 ، Xbox Game Pass ، Nintendo Switch Online ، PlayStation ، Google One ، YouTube Premium ، Nordvpn ، Cyberghost ، Le Figaro ، ، Liberation … همه این مطالب ، این ابزارها و این خدمات یک چیز مشترک دارند: دسترسی آنها منوط به اشتراک است ، بدیهی است که پرداخت می کند. و در بیشتر موارد ، استفاده از آن با چند مورد امکان پذیر است. یک هدف قابل ستایش از ناشران که به این ترتیب به چندین عضو از همان خانه اجازه می دهند از این سرویس بهره مند شوند. به جز این که این استفاده ، که معمولاً برای یک حلقه در نزدیکی محفوظ است ، اغلب به منظور دسترسی به دوستان یا اعضای خانواده جزئی منحرف می شود کاملاً صحبت کردن بخاری.

نتفلیکس قصد دارد این عمل را مترادف با کمبود پایان دهد. غول جریان آمریکایی قول داد گزینه ای – پرداخت شده ، بدیهی – برای به اشتراک گذاشتن یک حساب در بهار سال 2023 تنظیم کند. فرمولی که قبلاً در چندین کشور آزمایش شده است و به زودی باید در فرانسه با کنترل الزام آور وارد شود (به مقاله ما مراجعه کنید). سرویس پخش موسیقی Spotify قبلاً سعی کرده بود با تکیه بر جغرافیایی کاربران خود ، اشتراک حساب را محدود کند. پس از یک اعتراض عمومی ، سوئدی عقب نشینی کرده بود.

در ضمن ، اشتراک اشتراک ها ادامه دارد. و اگر بیشتر مشترکان آن را به صورت رایگان تمرین می کنند ، دیگران آن را راهی برای سبک کردن فاکتورهای خود با درخواست مشارکت در هزینه ها در کسانی که مایل به استفاده از این سرویس هستند ، می بینند. نوعی “زیر مجموعه” که برای اشتراک های آنلاین اعمال می شود ، همانطور که انجام می شود ، با احتیاط ، در املاک و مستغلات. و برای سازماندهی همه این موارد ، امروزه چندین سیستم عامل متخصص در اشتراک اشتراک وجود دارند ، مانند SPLIIIT ، SHARIT ، SHARESUB یا DIIVII. و این خدمات مؤثر هستند: ما این را با سه اشتراک در کل 47 یورو در ماه با کمتر از 10 یورو مشاهده کرده ایم. یک کاهش عالی که هنوز هم در طی یک سال پس انداز تقریبا 400 یورو را نشان می دهد !

چگونه اشتراک اشتراک آنلاین کار می کند ?

این سیستم عامل های اشتراک اشتراک اشتراک با استفاده از مفهومی که در دنیای کارپولینگ شناخته شده است ، بر اساس اصل عرضه و تقاضا از طریق یک بازار (بازار به زبان انگلیسی) کار می کند. دارندگان اشتراک مشترک به عنوان مثال با یک سرویس VOD یا SVOD ، بسته به فرمولی که آنها حفظ کرده اند ، از چندین “مکان” مربوط به بسیاری از پروفایل های مختلف که با حساب خود در دسترس هستند ، بهره مند می شوند. بنابراین آنها می توانند مکان های موجود را که از آنها استفاده نمی کنند ارائه دهند.

به عنوان مثال ، یک بسته حق بیمه Netflix با 17.99 یورو در هر ماه امکان مدیریت چهار کاربر را به طور همزمان ارائه می دهد. اگر تنها باشیم ، بنابراین می توانیم سه حساب کاربری را در دسترس قرار دهیم و فاکتور را چهار تقسیم کنیم تا در پایان ، اشتراک خود را فقط 4.50 یورو بپردازیم (مشروط بر اینکه سه ویندوز را پیدا کنید). از طرف خود ، کاربران علاقه مند بدون تماس با صاحب حساب ، مستقیماً در سیستم عامل مشترک هستند. پس از ثبت اشتراک آنها ، اعتبارسنجی و قیمت درخواست شده پرداخت شده ، می توانند به سرویس متصل شوند. گذشته از Netflix و Disney+ حتی امروز ، لازم نیست شناسه و رمز ورود حساب را ارائه دهید. بیشتر خدمات برای پیوستن به حساب از پیوندهای دعوت استفاده می کنند. ساده ، عملی و ایمن از آنجا که هیچ اطلاعات محرمانه ای رد و بدل نمی شود. پرداخت ها از سیستم عامل نیز انجام می شود.

توجه داشته باشید که دارنده اشتراک می تواند در هر زمان پیشنهاد خود را پس بگیرد و “همکار” نیز می تواند اشتراک خود را در صورت تمایل متوقف کند. در صورت بذر ، سکوی اشتراک گذاری تمام یا بخشی از هزینه های اشتراک را بازپرداخت می کند. و اگر قبلاً با یک سرویس حساب کاربری دارید ، وحشت نکنید. ما توانستیم به عنوان مثال با Apple Music تجربه را انجام دهیم. ما قبلاً یک حساب صورتحساب 9.90 یورو از اپل داشتیم. ما به آن پایان دادیم تا اشتراک را از طریق یک بستر اشتراک گذاری با قیمت 3.32 یورو در هر ماه انجام دهیم. پس از کلیک بر روی پیوند دعوت دریافتی ، ما یک بار دیگر به سرویس دسترسی پیدا کردیم و تمام لیست های پخش و ترجیحات خود را پیدا کردیم. کاربردی.

اشتراک اشتراک قانونی است ?

وجود این سیستم عامل ها مبتنی بر یک مبهم قانونی است. اشتراک حساب امکان ارائه شده توسط خدمات آنلاین است. به طور کلی ، این محدود به دایره خانواده یا افراد “از همان خانه” است. با این حال ، کنترل این خدمات که بخشی از همان خانه است دشوار است (خانواده مخلوط ، هم اتاقی ، کارگران فصلی که عمدتا در خارج از خانه خود زندگی می کنند و غیره.). بنابراین این مفهوم بسیار مبهم است که سختگیرانه باشد ، اما سیستم عامل های اشتراک هنوز اقدامات احتیاطی خود را انجام می دهند تا خود را در یک بیش از حد پیدا نکنند. بنابراین همه آنها در شرایط کلی استفاده خود (CGU) مشخص می کنند که کاربر که اشتراک خود را به اشتراک می گذارد مطابق با CGU و GTC (شرایط عمومی فروش) خدماتی است که می خواهد به اشتراک بگذارد. به عبارت دیگر ، همه با دقت در حال خواندن قرارداد اشتراک خود هستند تا دریابند که آیا حق دارند کاربران را در دسترس قرار دهند تا بخشی از خانه پروفایل های بلااستفاده نباشند. به طور کلی ، جواب نه ، اما چه اهمیتی دارد.

در انتظار شفاف سازی قانون یا فقه ، سیستم عامل های اشتراک اشتراک هنوز آینده ای روشن را در پیش دارند. به خصوص که همه برنده می شوند. سیستم عامل های جریان یا خدمات وب Garner و نگه داشتن کاربرانی که احتمالاً با نرخ قوی مشترک نیستند و کاربران کمتر پرداخت می کنند. بدیهی است ، در معادله ، به اشتراک گذاری سیستم عامل ها نیز حساب خود را پیدا می کنند.

اشتراک اشتراک آنلاین چقدر است ?

سیستم عامل های اشتراک هیچ چیز بشردوستانه نیستند. برای اتصال دارندگان اشتراک و همبازی ها ، آنها یک وب سایت ، سرورهای ایمن ، سیستم معامله بانکی ، پرسنل دارند … همه این عناصر هزینه ای دارند و برای پرداخت خود ، آنها یک سیستم کمیسیون را اعمال می کنند. مقدار بسیار نزدیک به یکدیگر است. کمیسیون اول برای دارنده اشتراک اعمال می شود. این 25 ٪ از معامله تعیین شده است (به جز با SHARESUB که کمیسیون اعمال نمی شود). کمیسیون دوم از همزمان با مصرف همزمان (بین 4.5 تا 10 ٪ از مبلغ معامله با توجه به سیستم عامل ها) کسر می شود که به آنها هزینه های ماهانه ثابت بین 0.20 تا 0.35 یورو اضافه می شود. SHARESUBE علاوه بر کمیسیون ، برای بخشی از هزینه های 0.39 یورو در هر معامله نیز اعمال می شود.

با وجود این ، “مشترک” سودآور و بسیار ارزان تر از یک اشتراک استاندارد است. به عنوان مثال ، به جای پرداخت 42.97 یورو در هر ماه برای استفاده از حق بیمه Netflix (17.99 یورو در ماه) ، Spotify Family (15.99/ماه) و دیزنی+ (8.99 یورو در ماه) ، این صورتحساب با 10.69 یورو در هر ماه کاهش می یابد. برای این سه سرویس در بالاترین کاهش آنها. هزینه ای که توسط چهار تقسیم شده است (گاهی اوقات حتی بسته به خدمات انتخاب شده و سیستم عامل های اشتراک گذاری).

اشتراک اشتراک آنلاین مطمئن است ?

به سیستم عامل های به اشتراک گذاری شخص ثالث اعتماد دارند. پول دریافت شده در یک حساب Sequestrian قرار می گیرد و هر ماه در صورتی که همه چیز بین دارنده اشتراک و همدستانش خوب پیش می رود صادر می شود. گامی که از اشتراک گذاری به عنوان مثال ، با استفاده از امور مالی ، دوره آزمایشی رایگان در یک سرویس آنلاین جلوگیری می کند. همه سیستم عامل ها همچنین نشان می دهند که اصلاح رمز عبور یک حساب به طور کلی تحت یک روش ایمن است (به عنوان مثال احراز هویت مضاعف) که مانع از مشترک شدن رمز عبور به یک سرویس بدون اطلاع صاحب حساب می شود. با این حال به شدت توصیه می شود از یک رمز عبور متفاوت از آنچه برای سایر حساب ها استفاده می شود استفاده کنید (خدمات آنلاین ، پیام رسانی و غیره.). با این وجود ، هیچ چیز مانع از اشتراک مشترکین به نوبه خود شناسه های لازم برای دسترسی به یک سرویس نمی شود.

سرانجام ، توجه داشته باشید که خدماتی مانند Amazon Prime Video که شناسه های آنها برای دسترسی به جریان استفاده می شود ، بلکه برای فروشگاه و ذخیره آنلاین نیز به اشتراک گذاری ارائه نمی شود. سرانجام ، هیچ نگرانی در مورد اشتراک گذاری اشتراک در یک سرویس ابری مانند Google One یا iCloud وجود ندارد. آنها با پیوند دعوت کار می کنند و داده های هر کاربر بدیهی است که برای دیگران غیرقابل دسترسی است.

سیستم عامل های اصلی اشتراک اشتراک چیست؟ ?

امروز ، چهار سیستم عامل بزرگ فرانسوی به شما امکان می دهد اشتراک های دیجیتال را با هزینه کمتری به اشتراک و دسترسی به اشتراک بگذارید. افراد دیگری مانند ToxePrice (ایتالیا) یا Gamsgo (انگلیس) وجود دارند اما اصل عملیاتی آنها بسیار واضح و نظارت شده است و بیشتر نشانه ها ترجمه نمی شوند.

دوی

DIIVII بیش از 40 سرویس پخش صوتی و تصویری ارائه می دهد. دسترسی به این سرویس بسیار ساده است و کمیسیون ها به اندازه کافی کم برای رسیدن به پس اندازهای عالی.

سهام

این پلتفرم تنها کسی است که کمیسیون را از دارندگان اشتراک که شروع به اشتراک گذاری می کند ، نمی گیرد. از طرف دیگر ، کمیسیون همبازی ها بالاترین است. Sharesub همچنین دارای ثروتمندترین کاتالوگ با 75 سرویس پخش صوتی و تصویری در دسترس است.

شرک

از نام کامل خود sharitandstream ، این پلتفرم بسیار ساده است. مقدار کمیسیون های کسر شده معقول باقی مانده است و کاتالوگ خدمات ارائه شده برای یافتن چیزی برای سرگرمی و کار با هزینه کمتری ارائه می شود.

با شکوه

SPLIIIT اولین پلتفرم اشتراک اشتراک بود که در سال 2019 در فرانسه راه اندازی شد. این دارایی این مزیت را می دهد که از تعداد زیادی از کاربران استفاده می کند تا اشتراک مناسب شما را پیدا کنند. علاوه بر این ، Spliiit کمیسیون را از دارنده اشتراک (25 ٪ از مبلغ معامله ای که در 1 یورو) که ماه اول است) می گیرد.

امروز دشوار است که بگوییم آینده سیستم عامل های اشتراک اشتراک چه خواهد بود ، اگر این قانون در حال تحول باشد یا اینکه خدمات مانند Netflix شرایط استفاده آنها را اصلاح می کنند. همیشه این است که این سیستم به خوبی کار می کند ، و همانطور که متوجه شدیم ، به شما امکان می دهد پس انداز خوبی داشته باشید. هیچ دلیلی برای محروم کردن آنها بنابراین !

در اطراف همان موضوع

 • بهترین سایت اشتراک اشتراک
 • به اشتراک گذاری عکس> راهنما
 • اشتراک حساب Netflix> راهنما
 • برنامه مشترک Google> راهنما
 • اشتراک موقعیت> راهنما
 • اشتراک صفحه WhatsApp> راهنما

ابزار

 • Wetransfer رایگان: ارسال پرونده ها از طریق اینترنت
 • فرستنده یک ایمیل را پیدا کنید
 • یک آدرس IP را پیدا کنید: نحوه دیدن آن در کارت ?
 • کد رایگان QR: نحوه ایجاد یک کد شخصی
 • کد شهروند پایتون
 • پیمایس: یک ابزار مزاحم تشخیص چهره
 • چگونه می توان مصرف برق آن را با یک حساب enedis دنبال کرد
 • اخبار جعلی: منشأ یک عکس یا یک فیلم را پیدا کنید
 • Etik: خدمات آنلاین رایگان بهتر از Google
 • پرونده های آنلاین را به اشتراک بگذارید: راه حل های رایگان
 • بزرگنمایی: نحوه برقراری تماس های ویدیویی به راحتی
 • قیمت آمازون: نحوه پیروی از تحولات تعرفه
 • انتقال پی پال: ارسال پول به سادگی و رایگان
 • به راحتی یک وب سایت حرفه ای با Webador ایجاد کنید
 • بسته بندی پیگیری -up: نحوه پیروی از تحویل ها در مسیر
 • OneDrive Windows 10: نحوه استفاده از ذخیره آنلاین
 • سایت های برتر دزدان دریایی
 • انتقال پرونده بزرگ: بهترین خدمات رایگان
 • ایجاد یک وب سایت: همه راه حل ها
 • حذف داده های شخصی ufc
 • پایان صفحات شخصی نارنجی
 • URL کوتاه: نحوه کوتاه کردن آدرس اینترنتی

راهنمای خدمات آنلاین

 • برنامه کد تبلیغی
 • مقالات زیادی که از آن استفاده می شود: برنامه مناسب برای خرید ارزان تر
 • یک روزه aliexpress

خبرنامه

اطلاعات جمع آوری شده برای اطمینان از ارسال خبرنامه شما برای گروه معیار CCM در نظر گرفته شده است.

آنها همچنین توسط گروه معیار CCM برای هدف قرار دادن تبلیغات و جستجوی تجاری در گروه Le Figaro ، و همچنین با شرکای تجاری ما ، توسط گروه معیار CCM مورد استفاده قرار می گیرند. درمان ایمیل شما برای تبلیغات و محتوای شخصی هنگام ثبت نام در این فرم انجام می شود. با این حال ، شما می توانید در هر زمان با آن مخالفت کنید.

به طور کلی ، شما از حق دسترسی و تصحیح اطلاعات شخصی خود و همچنین درخواست پاک کردن در محدوده مقرر در قانون بهره مند می شوید.

همچنین می توانید گزینه های خود را از نظر جستجوی تجاری و هدف گذاری بررسی کنید. در مورد خط مشی رازداری یا سیاست کوکی ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.

SPLIIIT: چه چیزی را به اشتراک گذاری Netflix ، Spotify یا Amazon Prime خود در این سایت به اشتراک می گذارید ?

استاد هیچ // منبع: Netflix

سایت sliiit از شما دعوت می کند تا اشتراک ها را در خدمات آنلاین به اشتراک بگذارید تا کمتر بپردازید. این عمل نگرانی های ایمنی زیادی را ایجاد می کند که سایت هنوز نمی تواند برطرف شود.

از ماه مه ، یک سایت جدید در بازار ابزارهای پخش ظاهر شده است. نام او sliiit (با سه “من”) است و توسط 3 فرانسوی ایجاد شده است. هدف این است که یک بستر برای به اشتراک گذاشتن حساب های SVOD یا اشتراک های دیگر خود ارائه دهید و در نتیجه هر ماه کمتر پرداخت کنید. ایده جذاب ممکن است خیلی زیبا به نظر برسد. با استفاده ضعیف ، می تواند برای شما مشکل ایجاد کند.

تصویر SPLIIIT

وعده های spliiit چیست ?

ثبت نام در سایت رایگان است. پس از ایجاد حساب خود ، می توانید اشتراک هایی را که مشترک شده اید و مواردی که می خواهید مشترک شوید ، نشان دهید. انتخاب متنوع است. بیش از شصت سرویس وجود دارد ، مانند Netflix ، YouTube Premium ، موسیقی یا خدمات بازی های ویدیویی در صورت تقاضا ، بلکه سیستم عامل های غیر منتظره تری نیز وجود دارد: سالن های ورزشی ، سایت های تجارت الکترونیکی ، ذخیره سازی پرونده آنلاین ، موزه ها ، سینماها یا حساب در بازی های فرانسوی.

به اشتراک گذاری اشکال مختلفی می گیرد. بیشتر سایتهای ارائه شده به کاربران خود اجازه می دهند حساب خود را با چند نفر به اشتراک بگذارند (اما فقط با خانواده یا با ساکنان همان خانه) ، برخی دیگر به شما امکان می دهند عزیزان خود را از پیشنهادات حامی مالی سودمند بهره مند شوید. در بعضی موارد مانند به اشتراک گذاری جعبه اینترنت بین هم اتاقی ها ، سایت فقط یک بستر برای ساده کردن بازپرداخت ها است … با کمیسیون 4 ٪ (ممکن است یک پیشکسوت را ترجیح دهد).

جاناتان للینک به ما گفت که این قیمت با اجرای V2 سایت کمی تغییر خواهد کرد – برای لحظه ای نسخه بتا است -: ” افرادی که مایل به اشتراک حساب خود برای پرداخت ارزان تر هستند ، باید برای هر اشتراک جدید ، یورو به ما پرداخت کنند ، فقط در ماه اول. سپس ما کمیسیون کلاسیک 4 ٪ را در اختیار خواهیم گرفت. »»

اگر کمیسیون را کنار بگذاریم ، واقعاً امکان پذیر است برای صرفه جویی در پول. به عنوان مثال در Netflix ، برای پانزده یورو ، شما می توانید در یک حساب یکسان تا 4 نفر باشید که هر یک از آنها می توانند یک جلسه محفوظ داشته باشند. مشکل این است که گاهی اوقات ایمن نیست و خدمات همه آن را مجاز نمی دانند.

تصویر SPLIIIT

رمز ورود خود را به کسی ندهید

برای برخی از سیستم عامل ها ، لازم نیست رمز عبور خود را برای به اشتراک گذاشتن یک مزیت در یک سرویس ارائه دهید – یک لینک وابسته این ترفند را انجام می دهد. اما این مورد در همه جا وجود ندارد و اینجاست که Spliiit شیوه های بد را تشویق می کند.

کاربری که خود را Klakinoumi صدا می کند در یک پست وبلاگ متوجه شد که برای به اشتراک گذاشتن یک حساب Netflix ، لازم بود … رمز عبور خود را به صورت واضح از طریق یک سیستم پیام به اشتراک بگذارید.

مجمع شماره

حتما از رمز عبور خود به خوبی محافظت کنید. // منبع: مونتاژ Numerama

جاناتان للینک این کار را از طریق تلفن تأیید کرد. “” برای نتفلیکس متأسفانه ما نمی توانیم در غیر این صورت انجام دهیم, او گفت. ما توصیه می کنیم رمز عبور را از طریق ایمیل و فقط با اقوام به اشتراک بگذارید »».

سایر خدمات SVOD ، به ویژه OCS ، و همچنین حساب Xbox نگران هستند.

با این نوع اشتراک گذاری دو مشکل بوجود می آید. اول ، بسیاری از افراد هنوز هم برای بسیاری از آنها یا حتی تمام حساب های خود از همان رمز عبور استفاده می کنند. در این نوع مورد خطرناک و دقیق تر است. با دادن رمز عبور خود به هر کسی ، ممکن است شبکه های اجتماعی خود را هک یا حساب های مربوط به خرید سایت ها را داشته باشید که ممکن است داده های کارت بانکی خود را نیز داشته باشید. شما در زندگی خود به غریبه ها باز می شوید. و برخلاف آنچه که sliiit evance ، یک رمز عبور واضح را از طریق ایمیل به اشتراک بگذارید نه یک عمل امن.

خطر دیگر این است که شما را به پرواز در حساب خود تبدیل کنید. این امکان وجود دارد که شما به Netflix وصل شوید تا رمز ورود حساب را تغییر دهید. خیلی راحت است. شما به طور معمول یک ایمیل برای اطلاع شما دریافت خواهید کرد ، اما همچنین می توانید آدرس ایمیل را تغییر دهید و از تحقق آن جلوگیری کنید.

تیم های SPLIIIT هنوز در تلاشند تا با Netflix در مورد این موضوع بحث و گفتگو کنند ، اما بدون موفقیت. برای لحظه ای ، جاناتان لالینک اعتراف می کند که کمی از ایده ها کوتاه است. “” برای لحظه ای که خدمات ما به وضوح به خانواده ها یا دوستان اختصاص داده شده است ، بنابراین به افرادی که می توانند به خودی خود اعتماد کنند ، اما بسیاری از مردم از ما خواسته اند که آن را برای غریبه ها باز کنیم. “او مشخص می کند که نسخه بعدی سایت در مورد خطرات متحمل شده صریح تر خواهد بود ، که لحظه ای را در سؤالات نسبتاً نسبتاً مشخص می کند و اذعان می کند که در صورت سرقت حساب ، آنها نمی توانند” کاری »».

شما همیشه می توانید با بانک خود پرداخت را پایان دهید ، اما اگر امتناع ورزد ، نمی توانید شکایت کنید. Netflix CGUS مشخص می کند که شما فقط باید حساب خود را به عنوان یک خانواده به اشتراک بگذارید: با احترام به آنها ، قرارداد تصویب شده با شرکتی را که می تواند این واقعیت را علیه شما بازگرداند ، قطع می کنید.

پول در برابر اشتراک … بدون تضمین وجود آنها

وقتی تصمیم می گیرید با شخصی “Spliiiter” را “Spliiiter” کنید ، سایت درخواست می کند به حساب PayPal ما وصل شود – این تنها روش پرداخت موجود در حال حاضر است. و ما باید قبل از اینکه بتوانیم تأیید کنیم که شخص دیگر اشتراک هایی را که قول می دهند ، پرداخت را تأیید کنیم.

بنابراین بهتر است حساب های خود را با افراد معتبر به اشتراک بگذارید تا غریبه هایی که در وب با آنها روبرو می شوند. در صورت بروز مشکل ، مخالفت با حساب بانکی یا پی پال به عهده شما خواهد بود. سپس سایت باید حساب مشکل ساز را حذف کند. طبق آزمایشات ما (با یک حساب ناشناس انجام شده است) ، به نظر می رسد خدمات مشتری چت به ویژه واکنشی نشان می دهد و این مزیت را دارد که توسط انسانهای واقعی برگزار شود و نه یک ربات.

آیا مردم به جزئیات بانکی ما دسترسی دارند ?

در بیشتر حسابهای شما ، ممکن است تصمیم گرفته باشید که جزئیات بانکی خود را ضبط کنید تا بتوانید خریدهای خود را سریعتر انجام دهید.

سی سی فضای منفی

سی سی. فضای منفی

در این مورد ، پیشینی وجود ندارد که نگران نباشید. حساب های تجارت الکترونیکی مستقل هستند. این مورد در Amazon Prime به عنوان مثال است: Spliiit فقط شما را به دعوت شخص دیگری برای آزمایش یک پیشنهاد آزمایشی رایگان دعوت می کند. بنابراین به اشتراک نمی گذارد. شخص مورد نظر با حساب خود وصل خواهد شد ، که از آن به مزایا دسترسی خواهند داشت.

بنابراین به حساب شما دسترسی ندارد و نمی تواند خریدها را انجام دهد یا جزئیات بانکی خود را بازیابی کند. از طرف دیگر ، او باید برای تاریخ تولد شما ثبت نام کند … که می تواند خطرناک باشد. بسیاری از افراد از این تاریخ به عنوان رمز عبور در سایت های دیگر یا به عنوان یک سوال امنیتی برای خدمات استفاده می کنند.

در سایت های خرید جعبه آشپزی ، می توانید آدرس پستی خود را مشاهده کنید. از آنجا که این مسئله به اشتراک گذاری محتوای جعبه برای چندین پس از دریافت آن است ، این پیشنهاد واقعاً برای افرادی که یکدیگر را می شناسند (تجارت ، هم اتاقی) در نظر گرفته شده است … و در صورت ایجاد با غریبه ها می تواند خطرات قابل توجهی را داشته باشد.

واقعاً یک سرویس ابری به اشتراک بگذارید ?

SPLIIIT همچنین پیشنهاد می کند خدماتی را به اشتراک بگذارید که خطر نقض حریم خصوصی برای آنها مهم است. این مورد خدمات ذخیره سازی ابری است که به شما امکان می دهد پرونده ها و عکس های آنلاین خود را مانند Dropbox یا Google Drive ذخیره کنید.

عکس

SPLIIIT دو روش برای انجام دادن را برجسته می کند: یا همه حساب خود را حفظ می کنند و مزایای سهام خود را به اشتراک می گذارند (بنابراین ما به حمایت مالی می پردازیم) ، یا حساب به اشتراک گذاشته می شود. در این مورد دوم ، خطر حریم خصوصی بسیار مهم است: در نظر بگیرید که یک درب باز برای زندگی دیجیتال خود دارید.

آیا واقعاً توسط سایت ها مجاز است ?

به اشتراک گذاشتن حساب های خود ممکن است در بعضی موارد بی گناه به نظر برسد ، اما در بیشتر موارد برخلاف قوانین استفاده (CGU) از سیستم عامل ها است ، که فقط این امکان را به اشتراک گذاری بین نزدیک – به اشکال خاص امکان پذیر می کند.

به عنوان مثال یک پیشنهاد خانوادگی در YouTube Premium وجود دارد. برای 6 یورو بیشتر از اشتراک کلاسیک (با 11.99 یورو) ، این امکان را می دهد تا حداکثر 6 حساب YouTube فردی را گروه بندی کنید. این پیشنهاد از نظر تئوری برای افرادی که در همان خانه خانوادگی زندگی می کنند محفوظ است.

همین مشکل در نتفلیکس ، که CGU به وضوح تصریح می کند: ” سرویس (…) برای استفاده شخصی (…) محفوظ است و نباید با افراد خارج از خانه شما به اشتراک گذاشته شود »».

تصویر Netflix

تصویر Netflix

پاسخ های Spliiit در سؤالات نسبتاً او در تلاش برای متقاعد کردن است.

تصویر SPLIIIT

sliiit با برخی از شرکت ها که خدمات آنها ارائه شده است در تماس است. با این حال ، دیگران از قبل مشورت نکرده اند. بنابراین آنها می توانند تصمیم بگیرند که آیا می خواهند یک شبه حساب شما را ببندند.

نتفلیکس به دلیل تحمل زیاد در این موضوع شناخته شده است. خود مدیرعامل وی می گوید برای اشتراک های مشترک مطلوب است. برای این شرکت ، این به شما امکان می دهد مخاطبی را که وسیله و یا تمایل به پرداخت 8 یورو در هر ماه ندارد ، فتح کنید ، اما این آماده است که 4 یورو تسلیم شود. بنابراین شما از طرف قانونی خطر زیادی ندارید ، اما رمز عبور خود را با غریبه ها به اشتراک خواهید گذاشت … که توصیه نمی شود.

برای سایر خدمات ، این spliiit است که خطر بزرگی را به خطر می اندازد. به طور خاص سینماها به دلیل وفاداری خود در به اشتراک گذاری اشتراک یا بهینه سازی قیمت های گروهی برای افراد مشهور نیستند.

20،000 استخر جایزه ایجاد شده از ماه مه

امروز ، سایت در حال حاضر 30،000 ثبت نام کرده است. حدود 20،000 استخر جایزه ایجاد شده است ، اما همه فعال نیستند. جاناتان للینک به ما می گوید که 10 ٪ از کاربران در حال حاضر واقعاً فعال هستند ” زیرا این یک نسخه بتا است و فقط قادر به پرداخت آنها از طریق ترمزهای پی پال خواهد بود. »»

یک رقیب ایتالیایی به شما امکان می دهد پتانسیل سایت را تحقق بخشید. پلت فرم ToxPrice حدود یک سال است و بیش از 250،000 کاربر ادعا می کند. این دسترسی مشترک به سیستم عامل های مشابه مانند Netflix ، Spotify یا Dropbox را ارائه می دهد. به نظر می رسد که اعلامیه ها در مورد آن به اشتراک گذاشته شده است.

عکس گوگل

چندین کاربر اینترنت کلاهبرداری را گزارش می دهند ، پرداختی دریافت نشده است یا نمی توان آن را لغو کرد: به نظر می رسد آنها عمدتاً با خدمات مشتری که متوسط ​​است مرتبط است. از طرف دیگر به نظر نمی رسد که حساب آن به دلیل استفاده از سکو حذف شده است. دومی برای ما توضیح داد که او برخی از خدمات SVOD را متقاعد کرده است: یکی از آنها موافقت می کند که یک سیستم اتصال را با پیوندی پیدا کند تا از به اشتراک گذاشتن رمز عبور خود جلوگیری کند.

اما آیا شرکت ها موافقت می کنند که در جهت این خدمات به همکاری با آنها بپردازند ? آنها می توانند به راحتی ارائه دهند شکاف خانه ، بومی و ایمن.

منبع: مونتاژ Numerama

سرویس SVOD برای شما چه کاری انجام شده است ? Netflix ، Disney+، Canal+، OCS: مقایسه 2023 پیشنهادات SVOD در فرانسه مقایسه ما را کشف کنید

آینده NUMERAMA به زودی فرا می رسد ! اما قبل از آن ، ما به شما احتیاج داریم. شما 3 دقیقه فرصت دارید ? به تحقیقات ما پاسخ دهید