ارائه Smart #1 Brabus | هوشمند Be ، Smart #1 Brabus ، سبک بیشتر و حداکثر 440 اسب بخار

BRABUS SMART #1 ، سبک تر و حداکثر 440 اسب بخار

با جزئیات بیشتر هر خط پایان موجود در راه اندازی Smart #1. می توانید فضای داخلی و خارج را به طور گسترده تر کشف کنید ، و ترکیبات رنگ موجود برای هر خط.

BRABUS را کشف کنید

مصرف الکتریکی ترکیب شده در کیلووات ساعت/100 کیلومتر: 18.2 (Brabus) ، 17.4 (Pro+) ، 16.8 (حق بیمه) ، 18.2 (پالس) (WLTP) ؛ انتشار CO2 ترکیب شده در گرم/کیلومتر: 0 ؛ استقلال برقی (WLTP) در کیلومتر: 400 (Brabus) ، 440 (حق بیمه) ، 420 (Pro+) ، 400 (پالس).⁴

¹ قیمت های نشان داده شده با قیمت فروش مالیات بر ارزش افزوده شامل می شود. قیمت منوط به تغییرات است و بسته به بازار ممکن است متفاوت باشد. قیمت های ذکر شده به عنوان یک نشانه ارائه شده است. اطلاعات اضافی در سایت حقوقی پیدا خواهید کرد | هوشمندانه

با برابوس ، از 47 به سطح بالایی بروید.995 یورو*

Brabus با ویژگی های قدرت و عملکرد خود ، که با زحمت ترکیب ظرافت و اسپرت را با هم ترکیب می کند ، طرف ورزشی Smart #1 را برجسته می کند.

بیرون را کشف کنید

19 “رینگ” ، طراحی زیبا و ویژگی های ورزشی ، این نمای بیرونی جدید را کشف کنید که به La Brabus به طرف قدرتمند خود می دهد.

فضای داخلی را کشف کنید

منحصر به فرد با عملکرد در Brabus همراه است که در آن صندلی های راحت Alcantara و کلیدهای ورزشی به یک تجربه با تجربه جذاب کمک می کنند.

همه هوشمند شماره 1 خود را دارند

با جزئیات بیشتر هر خط پایان موجود در راه اندازی Smart #1. می توانید فضای داخلی و خارج را به طور گسترده تر کشف کنید ، و ترکیبات رنگ موجود برای هر خط.

شماره 1 هوشمند خود را انتخاب کنید

اتصال به خدمات شما

ناوبری هوشمند ، به روزرسانی های زمان واقعی در مورد ترافیک و دستیار صوتی شما در اتصال به صفحه بی سابقه ای ارائه می دهد. علاوه بر این ، هر سفر به لطف همراهی شما حتی دلپذیر تر است: برنامه سلام هوشمند.

یک سفر سیال تر از همیشه

ناوبری هوشمند ، به روزرسانی های زمان واقعی در مورد ترافیک و دستیار صوتی شما در اتصال به صفحه بی سابقه ای ارائه می دهد. علاوه بر این ، هر سفر به لطف همراهی شما حتی دلپذیر تر است: برنامه سلام هوشمند.

یک آینده الکتریکی

خود را آماده کنید ! زمان آن رسیده است که آینده ای بصری تر را با SUV جدید SMART SMARE SUV شماره 1 انتخاب کنید.

شارژ ساده در مسیر

هرگز به لطف یکی از گسترده ترین ایستگاه های شارژ برقی در اروپا ، نگرانی بیشتری در مورد شارژ مجدد در این راه ندارید.

شارژ مجدد خانه ایمن

سیستم Home Smart Charge خود ما هر زمان که به آن نیاز داشته باشید ، شارژ سریع و قابل اعتماد خانه را تضمین می کند.

تمام تصاویر و تصاویر فقط به عنوان اطلاعات ارائه می شوند. وسیله نقلیه یا تجهیزات سفارش داده شده ممکن است اختلاف رنگ ذاتی در فرآیند تولید داشته باشد. تفاوت در ظاهر ، به ویژه از نظر رنگهای بیرونی و داخلی ، بنابراین نمی توان از این امر مستثنی شد. گزینه ها و تجهیزات ویژه نمایش داده شده بر روی تصاویر به طور خودکار بخشی از پیشنهاد نیستند.

جزئیات انتشار CO2 ، مصرف برق و استقلال الکتریکی با توجه به روش اندازه گیری تجویز شده تعیین شده و مطابق با مقررات (EU) 715/2007 در نسخه قابل اجرا است. مقادیر NEDC نشان داده شده بر اساس روش اندازه گیری WLTP جدید تعیین شد. آنها برای اهداف مقایسه به مقادیر روش اندازه گیری NEDC تبدیل می شوند. راهنمای مصرف سوخت و انتشار CO2 حاوی داده ها برای کلیه مدلهای جدید اتومبیل خصوصی را می توان به صورت رایگان در تمام نقاط فروش بدست آورد.

سطح استقلال که با استفاده از چرخه استاندارد WLTP تعیین می شود ، می توان مقایسه ای را بین تولید کنندگان برقرار کرد. آنها همچنین شامل دامنه اندازه گیری به دست آمده توسط بازیابی (بازیابی انرژی به ترمز). استقلال که برای مسافت های طولانی نشان داده شده است به عنوان یک مقدار مرجع برای طولانی ترین سفرها. این ماده بر اساس یک چرخه WLTP جزئی ، مشخصه سفرهای طولانی که در آن از تجهیزات کمکی استفاده می شود (مانند تهویه مطبوع) محاسبه می شود. سبک رانندگی و رفتار پشت فرمان هر راننده ، سرعت ، حالت شتاب ، دمای خارجی ، تسکین و استفاده از وسایل نقلیه برقی در استقلال واقعی تحت تأثیر قرار می گیرد. این عوامل به کاهش یا در شرایط خاص در افزایش استقلال واقعی کمک می کند. مقادیر با توجه به روش اندازه گیری تصریح شده توسط اتحادیه اروپا ایجاد شد. مقادیر واقعی ممکن است با مقادیر مندرج در محدودیت های رانندگی متفاوت باشد.

زمان شارژ باتری بسته به عوامل مختلفی از جمله اختلاف دما ، قدرتهای موجود و سایر محدودیت ها یا استفاده از کنترل های از راه دور (به عنوان مثال ، تهویه مطبوع کنترل شده از راه دور ، پیش گرم شدن وسیله نقلیه و غیره می تواند متفاوت باشد.). با منبع تغذیه سه فاز ، می توانید تا 22 کیلو وات شارژ کنید و از 10 ٪ به 80 ٪ در 3 ساعت از شرایط شارژ (SOC) بروید. با یک ایستگاه شارژ سریع CC ، می توانید تا 150 کیلو وات شارژ کنید و در 30 دقیقه از 10 ٪ به 80 ٪ SOC بروید.

برای شارژ مجدد با استفاده از رسانه های متناوب (CA) ، SMART توصیه می کند که باتری ولتاژ بالا را با استفاده از سوکت صنعتی ، در یک ایستگاه شارژ عمومی یا با جعبه دیوار بارگذاری کند. این منجر به راندمان بیشتر و زمان شارژ قابل توجهی در مقایسه با سهام شارژ خانه می شود. این همچنین باعث می شود عمر باتری افزایش یابد.

قدرت موتور موجود وسایل نقلیه الکتریکی که بر روی باتری کار می کنند به چندین عامل بستگی دارد ، مانند مدت زمان عملکرد مورد نیاز ، ولتاژ باتری و دما. حداکثر توان ممکن برای هر مقدار شتاب می تواند چندین بار حاصل شود ، اما هرگز بلافاصله پس از دیگری ، به دلیل عوامل اساسی بدنی.

Smart ویژگی های کنترل از راه دور عملی را از طریق تلفن های همراه برای همه مدل های آن ارائه می دهد. بنابراین توابع استاندارد استاندارد در کلیه پیشنهادات گنجانده شده است. گزینه های مربوط به تقاضا برای تجربه بهبود یافته و متصل فقط برای هزینه های اضافی در دسترس است. یک اشتراک سالانه باید مشترک شود تا بتواند از کلیه توابع اتصال ممتاز ، از جمله حجم اتصال گسترده بهره مند شود. (اضافه کردن پیوند به صفحه اتصال) سازگاری فعلی برنامه هوشمند با سیستم عامل های iOS/Android در برنامه کنترل از راه دور هوشمند ، موجود در فروشگاه App توضیح داده شده است. برای اینکه بتوانید از آن استفاده کنید ، قبل از شناسه باید ثبت نام کنید.هوشمندانه.کم. استفاده هوشمند و شرایط مجوز برای کلیه خدمات از راه دور اعمال می شود.

پرداخت قبل یا کوپن یک قرارداد خرید معتبر خرید وسیله نقلیه نیست. لطفاً شرایط رزرو فروشنده را در نظر بگیرید. T&C

تمام رابط های وسیله نقلیه ، برنامه تلفن همراه و تمام عناصر مربوطه ارائه شده در این فیلم تنها هدف برجسته کردن یک محیط مفهومی و سبک است. ویژگی های اثبات شده و محتوای مؤثر منوط به بازاریابی قطعی این محصولات است.

تصاویری که به دلیل اثرات سه بعدی می توانند کمی با واقعیت متفاوت باشند.
یکی از اولین کسانی باشید که شماره 1 هوشمند را سفارش می دهد.

ساده است. پیش از مرجع کاملاً قابل استرداد خود را دریافت کنید و یکی از اولین کسانی باشید که شماره 1 هوشمند خود را در زمستان 2023 سفارش دهید.

BRABUS SMART #1 ، سبک تر و حداکثر 440 اسب بخار

Smart #1 با یک کیت بدنه اختصاصی و دو موتور برقی که بیش از 400 اسب بخار در حال توسعه است ، به دست Brabus منتقل می شود.

توسط: آلبرتو کارمون

پیوند بین هوشمندانه وت سرود تاریخی است. تهیه کننده آلمانی در دو دهه گذشته مسئولیت تولید برخی از داغترین نسخه های این محدوده را بر عهده داشته است. و به این دلیل نیست که آینده برقی متفاوت خواهد بود !

با وجود این واقعیت که Smart Orbit مرسدس را برای ورود به آن از Geely چینی ها رها کرده است ، Brabus یک نسخه ورزشی از Smart تولید می کند شماره 1 برقی.

لهجه های ورزشی

Smart #1 طراحی شده توسط Brabus ظاهری نامطبوع و پرخاشگرانه دارد ، اما طراحی براق و منحنی نسخه اصلی را حفظ می کند. آنچه نسخه ورزشی را متمایز می کند ، درج های قرمز روی درها و پروفایل های سپر و همچنین بال کاملاً قرمز است.

خود ضربه گیرها با مصرف هوای جدید دوباره طراحی شده اند ، در حالی که رینگ های آلیاژ دو رنگ 19 اینچی در کنار هم متمایز هستند. قرمز همچنین بر فضای داخلی حاکم است: در دوخت صندلی ها و در جزئیات داشبورد و پیشانی ها یافت می شود. همچنین روی یک پدالهای چرمی ، میکرو فیبر و آلکانتارا و پدال های آلومینیومی وجود دارد.

قدرت بیشتر

مشخصات فنی هنوز ناشناخته است. فراتر از عکسهای رسمی ، در واقع ، Brabus هنوز قدرت اضافی پنهان شده در پیشرانه شماره 1 را فاش نکرده است.

با این حال ، طبق گفته های رسانه های چینی ، SUV برقی می تواند برای یک موتور دوتایی دوتایی مجهز شود 406 چاک یا 434 اسب بخار. این یک پیشرفت بزرگ در مقایسه با 272 اسب بخار در حال حاضر از نسخه استاندارد خواهد بود ، که – به یاد داشته باشید – فقط موتور الکتریکی عقب را دارد.

در زیر ویدیوی شماره 1 هوشمند همکاران ما از Motor1 Italy کشف کنید:

با استفاده از عرضه تمام چرخ های چرخ ، شتاب از 0 تا 100 کیلومتر در ساعت (هنوز اعلام نشده است) می تواند به طور قابل توجهی پایین باشد. از طرف دیگر ، عملکرد ورزشی بیشتر و وزن اضافی به دلیل موتور جلو می تواند استقلال اولیه را 443 کیلومتر کاهش دهد. علاوه بر موتور جدید ، تغییرات اساسی در سیستم ترمز و سیستم تعلیق پیش بینی می شود.

چه زمانی BRABUS هوشمند شماره 1 را خواهیم دید ? اولین مورد برای 26 اوت در نمایشگاه اتومبیل چنگدو در چین برنامه ریزی شده است. ما هنوز نمی دانیم که آیا این مدل به اروپا وارد خواهد شد.