آیفون – اپل (SN) ، آیفون – خرید آیفون – اپل (کالیفرنیا)

چرا آیفون خود را در جای دیگر خریداری کنید

آلومینیوم با پشت شیشه ای

آیفون

هویج و پوسته های مغناطیسی: این مطرح شده است ، بیایید برویم. و همانطور که Magsafe شارژ بی سیم را افزایش می دهد ، عالی است.

کلوچه

یکی را در صفحه کلید خود آویزان کنید. دیگری به کوله پشتی شما. و اگر به دنبال یکی یا دیگری هستید ، فقط از برنامه برنامه استفاده کنید.

سیب

 • در دسترس بودن ویژگی ها ممکن است بسته به کشورها یا مناطق جغرافیایی متفاوت باشد. برای دیدن لیست کامل اینجا را کلیک کنید.
 1. صفحه نمایش گوشه هایی گرد دارد که از خط ظریف دستگاه پیروی می کنند و بخشی از یک مستطیل استاندارد هستند. اگر این مستطیل را اندازه بگیریم ، صفحه نمایش مورب 5.42 اینچ (آیفون 13 مینی) ، 6.06 اینچ (آیفون 14 ، آیفون 13) ، 6.12 اینچ (آیفون 14 Pro) ، از 6.68 اینچ (آیفون 14 پلاس) یا 6.69 اینچ (6.69 اینچ (6.69 اینچ (آیفون 14 Pro) را نشان می دهد. آیفون 14 طرفدار حداکثر). منطقه نمایش واقعی کمتر است.
 2. چهره های پیشرفته استقلال به شبکه سلولی ، مکان ، شدت سیگنال ، پیکربندی عملکردها ، استفاده و بسیاری از عوامل دیگر بستگی دارد. عملکرد واقعی ممکن است متفاوت باشد. باتری ها تعداد محدودی از چرخه شارژ دارند. در نهایت ممکن است جایگزینی آنها لازم باشد. استقلال و تعداد چرخه بار بسته به استفاده و تنظیمات متفاوت است. آزمایش باتری در آیفون خاص انجام می شود. برای اطلاعات بیشتر ، به صفحات اپل مراجعه کنید.com/sn/باتری و سیب.com/iPhone/باتری.HTML.
 3. آیفون 14 و آیفون 14 Pro می توانند یک تصادف جدی در اتومبیل را تشخیص داده و برای کمک به. نیاز به اتصال سلول یا تماس های Wi -Fi دارد.
 4. بسته داده مورد نیاز است. 5G و LTE فقط در بازارهای خاص و از طرف اپراتورهای خاص موجود است. سرعت بسته به پیکربندی محل و اپراتور متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سازگاری با 5G و LTE ، با اپراتور خود تماس بگیرید و با اپل مشورت کنید.com/iPhone/سلولی.

کپی رایت © 2023 Apple Inc. کلیه حقوق محفوظ است.

تلفن آیفون

تیتانیوم با شیشه های تنی متری

آلومینیوم با پشتی شیشه ای رنگ

آلومینیوم با پشت شیشه ای

آلومینیوم و شیشه

4 -Core پردازنده گرافیکی A15 تراشه بیونیک

سیستم دوربین

12 دوربین اصلی MPX

حالت پرتره با کنترل عمق

1 برابر

دامنه بزرگنمایی نوری

تا 3 بعد از ظهر
خواندن ویدیو 6

مدیریت فناوری USB 2

کمک خواستن? clavarde ، با 1 800 my-apple تماس بگیرید یا
یک مغازه پیدا کنید.

فراتر رفتن. وقتی می خواهی.

پس از پیکربندی آیفون شما با توجه به تنظیمات برگزیده خود ، امروز در مورد کارگاه های رایگان ما در اپل اطلاعات کسب کنید. اصول عکاسی را بیاموزید ، فیلم های خود را به روشی کاملاً جدید به زندگی بیاورید یا ببینید که ایجاد موسیقی چقدر آسان است.

سیب

 1. مقدار مبادله بسته به وضعیت ، سال و پیکربندی دستگاه واجد شرایط متفاوت است. برخی از دستگاه ها حق تخفیف نمی دهند. شما باید حداقل 18 سال سن داشته باشید تا واجد شرایط مبادله دستگاه خود برای تخفیف یا کارت هدیه اپل باشید. ارزش مبادله را می توان برای خرید یک دستگاه واجد شرایط یا اضافه شده به کارت هدیه اپل اعمال کرد. مقدار مبادله پس از دریافت یک دستگاه واجد شرایط مطابق با توضیحات ارائه شده در زمان تخمین مشروط است. محاسبه مالیات فروش بر اساس ارزش کل دستگاه جدید است. برای پیشبرد مبادله در فروشگاه ها ، شما باید یک سند هویت عکس معتبر ارائه دهید (در صورت نیاز به قانون ، اطلاعات ظاهر می شود). این پیشنهاد ممکن است در همه مغازه ها لازم نیست. ارزش تبادل آنلاین ممکن است با فروشگاه متفاوت باشد. برخی از فروشگاه ها ممکن است نیازهای اضافی را تحمیل کنند. اپل و شرکای Exchange این حق را دارند که از هرگونه معامله مبادله ای با صلاحدید خود امتناع کنند یا محدود کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مبادله و بازیافت دستگاه های واجد شرایط ، از شرکای خود مسئول مبادله بخواهید. محدودیت ها و محدودیت ها می توانند اعمال شوند.
 2. Applecare+ برای آیفون تعداد نامحدودی از تعمیرات را در صورت بروز خسارت تصادفی به دلیل برخورد ، پوشش می دهد ، هر کدام منجر به 29 دلار برای خسارت به صفحه نمایش یا پشت شیشه ای یا 99 دلار برای هرگونه آسیب تصادفی دیگر می شود. تعمیر پشت شیشه ای فقط برای مدل های آیفون 12 ، آیفون 13 ، آیفون 14 و آیفون 15 ارائه می شود. مزایای AppleCare+ به ضمانت محدود اپل و به هر قانونی که طبق قوانین حمایت از مصرف کننده در استان یا قلمرو خود دارید اضافه می شود. آنها از این ضمانت و این حقوق متمایز هستند. برنامه Applecare+ منوط به پذیرش روش ها است. خرید این طرح هنگام خرید آیفون اجباری نیست. برای اطلاع از تمام جزئیات ، اصطلاحات موجود در اپل را ببینید.com/ca/fr/حقوقی/فروش-پوپ/AppleCare/AppleCarePlus/ca-fr/ .
 3. صفحه نمایش گوشه هایی گرد دارد که از یک طرح خمیده باشکوه پیروی می کنند و در یک مستطیل معمولی قرار دارند. مورب این مستطیل 5.42 در (آیفون 13 مینی ، آیفون 12 مینی) ، 5.85 “(آیفون 11 پرو ، آیفون X S ، آیفون X) ، 6.06″ ، آیفون 12 PRO ، آیفون 12 ، آیفون 11 ، آیفون X R) ، 6.12 ” (iPhone 14 Pro ، iPhone 15 ، iPhone 15 Pro) ، 6.46 In (iPhone 11 Pro Max ، iPhone X S Max) ، 6.68 PO (iPhone 14 Plus ، iPhone 13 Pro Max ، iPhone 12 Pro Max) یا 6.69 “(آیفون 14 Pro Max ، iPhone 15 Plus ، iPhone 15 Pro Max). سطح نمایش کمتر است.
 4. این سرویس پس از فعال کردن مدل آیفون 14 یا آیفون 15 به مدت دو سال به صورت رایگان ارائه می شود. زمان اتصال و پاسخ بسته به مکان ، شرایط و سایر عوامل متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به صفحه پشتیبانی https: // مراجعه کنید.سیب.com/fr-ca/ht213426.
 5. آیفون 14 ، آیفون 15 و آیفون 15 Pro می توانند یک تصادف جدی در اتومبیل را تشخیص دهند و برای کمک به شما تماس بگیرند. نیاز به اتصال سلولی یا تلفن Wi -Fi دارد.
 6. تمام ارقام استقلال پیشرفته به پیکربندی شبکه و بسیاری از عوامل دیگر بستگی دارد. نتایج واقعی متفاوت است. باتری تعداد محدودی از چرخه بار دارد و در نهایت ممکن است جایگزین آن شود. استقلال و تعداد چرخه بار باتری بسته به استفاده و تنظیمات متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر ، به اپل مراجعه کنید.com/ca/fr/باتری و سیب.com/ca/fr/iphone/باتری.HTML.
 7. به کابل USB 3 با سرعت جریان 10 گیگابایت در ثانیه نیاز دارد.

حتی راه های خرید بیشتر: یک فروشگاه اپل یا یک فروشنده را در این نزدیکی پیدا کنید. یا با 1800 APPLE تماس بگیرید.

© 2023 Apple Inc. کلیه حقوق محفوظ است.

 • سیاست حفظ حریم خصوصی
 • استفاده از شاهدان
 • شرایط استفاده
 • فروش و بازپرداخت
 • مشاوره قضایی
 • نقشه سایت