نحوه اضافه کردن تاریخ در Snapchat: 6 مرحله ، 8 رویداد که داستان Snapchat را مشخص کرده اند | بررسی رسانه ها

8 رویداد که داستان Snapchat را مشخص کرده است

یکی از محبوب ترین ویژگی های Snapchat ، که قادر به ارسال فیلم است ، هنگام ایجاد وجود ندارد. این در سال 2012 اضافه شده است. در آوریل 2015 ، این شرکت اعلام کرد که هر روز 4 میلیارد فیلم در سرویس خود دیده می شود. این رقم در ماه نوامبر به 6 میلیارد نفر افزایش می یابد ، سپس به 8 میلیارد در فوریه 2016 و 10 میلیارد فیلم دو ماه بعد. در همین زمان ، فیس بوک اعلام کرد که روزانه 8 میلیارد فیلم بر روی پلتفرم آن دیده می شود. به عنوان یک یادآوری ، به محض راه اندازی این فیلم ، نمای Snapchat به رسمیت شناخته می شود و تعداد کل شامل محتوای آن است داستان, برای کشف و پیام های خصوصی بین کاربران. در فیس بوک ، تنها پس از 3 ثانیه مشاهده است که یک فیلم دیده می شود.

نحوه اضافه کردن تاریخ در Snapchat

این مقاله با همکاری ناشران و محققان واجد شرایط برای تضمین صحت و کامل بودن محتوا نوشته شده است.

تیم مدیریت محتوای Wikihow با دقت کار تیم تحریریه را بررسی می کند تا اطمینان حاصل کند که هر مورد مطابق با استانداردهای با کیفیت بالا ماست.

در این مقاله 9353 بار مشورت شد.

ارسال اسنپ خوب است ، اما ارسال اسنپ ها با تاریخ بهتر است ! چگونه ? شما نمی دانستید که می توانید تاریخ را در یک ضربه محکم و ناگهانی قرار دهید ?

تصویر با عنوان اضافه کردن تاریخ در Snapchat Step 1

  • اگر به حساب خود متصل نیستید ، این کار را با نشان دادن نام کاربری و رمز عبور خود انجام دهید.

تصویر با عنوان اضافه کردن تاریخ در Snapchat Step 2

اسنپ ​​کردن. برای ایجاد ضربه محکم و ناگهانی ، فقط باید دکمه Capture را فشار دهید و برای تهیه یک فیلم ، انگشت خود را روی آن نگه دارید. این دکمه یک دایره بزرگ سفید است که در پایین صفحه نمایش شما واقع شده است. هنگامی که ضربه محکم و ناگهانی خود را گرفتید ناپدید می شود.

تصویر با عنوان اضافه کردن تاریخ در Snapchat Step 3

ضربه محکم و ناگهانی خود را به سمت چپ حرکت دهید. وقت خود را برای تحسین اسنپ عالی که تازه ساخته اید تحسین کنید و انگشت خود را به سمت چپ روی صفحه بکشید تا به فیلترها دسترسی پیدا کنید. فیلترها جلوه های خنده دار دارند که به شما امکان می دهد عکس های خود را شخصی سازی کنید ، اما آنها همچنین امکان اضافه کردن تاریخ ، زمان ، آب و هوا و حتی سرعت ، جغرافیایی و آنچه می خواهید انجام دهید [1] منبع تحقیقاتی !

تصویر با عنوان اضافه کردن تاریخ در Snapchat Step 4

فیلتر را پیدا کنید ساعت دیجیتال. این زمان فعلی را در مرکز ضربه محکم و ناگهانی روی دستگاه شما نشان می دهد. وقتی آن را پیدا کردید ، انگشت خود را متوقف کنید.

تصویر با عنوان اضافه کردن تاریخ در Snapchat مرحله 5

روی ساعت ضربه بزنید. اکنون می توانید تاریخ را ببینید و دیگر زمان نیست.

تصویر با عنوان اضافه کردن تاریخ در Snapchat Step 6

دوباره روی صفحه ضربه بزنید. تاریخ همیشه قابل مشاهده است ، اما حالت نمایش تغییر یافته است !

8 رویداد که داستان Snapchat را مشخص کرده است

هفت سال پیش اسنپ چت متولد شد. برنامه ایجاد شده توسط ایوان اشپیگل ، بابی مورفی و رجی براون باعث شده است که بسیاری از آنها تقلید کنند. در چند تاریخ به تاریخ این برنامه برگردید.

ارسال شده در 20 سپتامبر 2018

زمان خواندن: 5 دقیقه

در سپتامبر 2011 بود که اسنپ چت ظاهر شد. برنامه از ابتدا مفهومی را ارائه می دهد که موفقیت خود را ایجاد کرده است: عکس هایی که بلافاصله پس از مشورت محو می شوند. به طور دقیق ، منشأ خدمات به بهار 2011 باز می گردد. اولین برنامه ، به نام Picaboo ، در ژوئیه سال جاری متولد شد. اما به سرعت ، او توسط سازندگان خود تغییر نام داد. این برنامه به تدریج به تعقیب نوجوانانی تبدیل می شود که پیام هایی را ارسال می کنند که اگر خدمات دیگری را طی می کردند ، بعداً می توانند شواهد آزار دهنده ایجاد کنند. Snapchat بدین ترتیب به سرعت با افراد 18-24 ساله بسیار محبوب است ، که در سال 2015 تقریباً 47 ٪ از کل کاربران برنامه (در مقابل 16.5 ٪ در فیس بوک و 18 ، 2 ٪ در توییتر همزمان)) بسیار محبوب است).

یکی از محبوب ترین ویژگی های Snapchat ، که قادر به ارسال فیلم است ، هنگام ایجاد وجود ندارد. این در سال 2012 اضافه شده است. در آوریل 2015 ، این شرکت اعلام کرد که هر روز 4 میلیارد فیلم در سرویس خود دیده می شود. این رقم در ماه نوامبر به 6 میلیارد نفر افزایش می یابد ، سپس به 8 میلیارد در فوریه 2016 و 10 میلیارد فیلم دو ماه بعد. در همین زمان ، فیس بوک اعلام کرد که روزانه 8 میلیارد فیلم بر روی پلتفرم آن دیده می شود. به عنوان یک یادآوری ، به محض راه اندازی این فیلم ، نمای Snapchat به رسمیت شناخته می شود و تعداد کل شامل محتوای آن است داستان, برای کشف و پیام های خصوصی بین کاربران. در فیس بوک ، تنها پس از 3 ثانیه مشاهده است که یک فیلم دیده می شود.

در آن سال ، این شرکت با یک شبح کوچک ویژگی جدیدی را ارائه می دهد که سالهاست فناوری و رسانه جدید را مشخص می کند: آنجا داستان. این ابزار که برای همه کاربران در دسترس است ، به شما امکان می دهد جانشینی “snaps” ، عکس یا فیلم ، که از یکدیگر پیروی می کنند ، ایجاد کنید ، هر یک از این محتویات 24 ساعت پس از قرار دادن آنلاین ناپدید می شوند. این احتمالاً از اختراع است داستان که ما می توانیم درباره تأثیر Snapchat در صنعت فناوری جدید قضاوت کنیم. این ویژگی جدید پس از آن چندین بار کپی شد. و به ویژه توسط فیس بوک در سال 2017 (داستان های فیس بوک) و شرکت تابعه اینستاگرام آن ، در سال 2016. جنبه زودگذر قالب ها ، فیلترهای واقعیت افزوده ، همه چیز در آنجاست. که اوان اشپیگل پاسخ داده بود: “فیس بوک می تواند ویژگی های ما را بازتولید کند اما کپی کردن ارزشهای ما دشوار است”. امروز ، عملکرد داستان اینستاگرام هر روز توسط 400 میلیون نفر استفاده می شود ، در برابر کمتر از 200 میلیون نفر در سمت Snapchat. وقتی می دانید که فیس بوک سعی در خرید اسنپ چت برای چند میلیارد دلار در سال 2012 داشت ، این طنز بی رحمانه است.

در سال 2015 ، Snapchat راه اندازی می شود کشف کنید ، ویژگی جدیدی که به Partner Media با مؤلفه تولید خود اجازه می دهد داستان. این رزومه ، در طرح کلی ، روشی که در آن داستان برای کاربران “ساده” ، اما پتانسیل خلاقانه بسیار مهمتر است. تیم ها می توانند استفاده کنند طرح حرکت و امکان انتشار مقالات را در زیر درج های خاص داشته باشید. در ایالات متحده ، اولین رسانه های شریک Buzzfeed ، CNN ، ESPN ، Mashable بودند, مردم, معاون. در سپتامبر 2016 ، Discover وارد فرانسه شد و محتوای ارائه شده به ویژه توسط معاون, کنبینی, تیم وت پاریس همخوانی داشتن. چندین رسانه دیگر بعداً وارد خواهند شد ، از جمله من بیان می کنم, جامعه, رویایی و MTV در ژوئن 2017. کشف بین روزانه (اکثریت) و هفتگی (اکثریت) (اکثریت) تقسیم می شود (اکثریت)من بیان می کنم وت جامعه). 11 سپتامبر 2018, جهان اعلامیه به یک میلیون مشترک در این سرویس رسیده است.

در ماه آگوست ، NBC Universal با Snapchat توافق می کند که این امکان را به گروه رسانه ای چند ملیتی می دهد تولید گازهای گلخانه ای را که به طور خاص به برنامه اختصاص داده شده است تولید کنید. هنگامی که در مارس 2017 وارد بازار سهام خواهد شد ، ارتباطات اسنپ بر جایگزین تلویزیون که اسنپ چت است ، تأکید می کند و توضیح می دهد که این برنامه از انتقال توجه بسیاری از بینندگان به صفحه تلفن خود استفاده می کند. برای این شرکت ، این یک استدلال برای توضیح برای تبلیغ کنندگان است که تبلیغات موجود در برنامه به آنها بازخورد بسیار بهتری نسبت به برنامه های پخش شده در تلویزیون ارائه می دهد. چند ماه بعد ، شرکا ، بیشتر از دنیای رسانه ها بیشمار هستند. Discovery ، BBC ، ABC ، ​​ESPN و Vice Media از جمله مقامات منتخب خوشحال هستند. این انتشار گازهای گلخانه ای ، از مدت زمان سه تا پنج دقیقه ، همیشه منحصر به برنامه است. در دسامبر سال 2017 ، CNN مسئله خود را لغو کرد ، که چهار ماه قبل از آن آغاز شد ، به دلیل درآمدهای حاصل از آن کافی نیست. اسنپ ​​چت در آگوست 2018 حلقه را به سازندگان مستقل گسترش می دهد ، و همچنین به محتوایی که دیگر لزوماً منحصر به سیستم نیستند. امروز ، اسنپ چت هر هفته در جهان 30 نمایش پخش می کند.

در سپتامبر 2016, Snapchat در حال شروع به بازار تجهیزات الکترونیکی است با عینک هوشمند خود به نام “نمایش”: پس از اتصال به تلفن ، به کاربر اجازه می دهد با استفاده از دوربین روی تخته ، فیلم و عکس بگیرد. به همین مناسبت ، شرکت مادر برنامه نام و Snapchat Incl خود را تغییر می دهد. Snap Inc می شود. چند ماه پیش ، ایوان اشپیگل صحبت کرده بود که می گوید اسنپ چت عمدتاً یک بود ” شرکت دوربین “یا شرکتی که در توسعه دوربین ها و دوربین ها متخصص است. در نوامبر 2017 ، این شرکت اعلام کرد که نزدیک به 40 میلیون دلار با “نمایش” ها از دست داده است ، حتی اگر آن باشد لنگه, ماشین های در نظر گرفته شده برای فروش این عینک ، باعث ایجاد حسی شده اند. از آوریل 2018 ، چندین نسخه جدید بهبود یافته “نمایش” توسط این شرکت فروخته شده است.

در نوامبر 2017 ، ایوان اشپیگل اعلام کرد کاربرد آن از یک طرح جدید بهره مند خواهد شد. دلیل اصلی این تصمیم ? استفاده از برنامه را آسان تر کنید ، به خصوص برای جذب کاربران جدید. یکی از بارزترین تأثیرات این تغییر ، جدایی حتی سختگیرانه تر بین مبادلات کاربر و تولید رسانه های موجود در Discover است. با این حال ، این تغییر طراحی اثر مورد انتظار را ندارد ، کاملاً برعکس. براساس داده های یک مطالعه YouGov که در ماه مه 2018 منتشر شده و علاقه مند به قدردانی مصرف کنندگان با توجه به اسنپ چت ، در بخشی از افراد 18-34 ساله – بیشترین جمعیت برای برنامه – کسانی هستند که نظر خوبی از این سرویس دارند بسیار کاهش یافته است. شخصیت های تأثیرگذار مانند کایلی جنر به دنبال این تغییرات ، نارضایتی خود را ابراز کردند (حتی اگر دومی در پاییز قیمت شرکت در بورس سهام که پس از آن تنها نیست). در ضمن ، اسنپ دوباره ویژگی های خاصی را دوباره طراحی کرده است تا کمی بیشتر کاربران خود را بیگانه نکند.

در 23 مه ، اسنپ از ایجاد “زرد” خبر داد, انکوباتور در نظر گرفته شده برای کمک به سازندگان و کارآفرینان که مایل به توسعه پروژه های جدید در بخش رسانه هستند. این ساختار به خصوص در سیستم عامل های تلفن همراه ، به ویژه در واقعیت افزوده (منطقه ای که قبلاً توسط برنامه با فیلترهای زیادی مورد بررسی قرار گرفته است) ، محتوای تعاملی و همچنین توسعه روایتی سازگار با استفاده های عشایری علاقه مند است. اسنپ ​​اعلام کرده است که می خواهد 150،000 دلار در هر یک از تیم هایی که در نتیجه تماس نامزدها انتخاب می شوند سرمایه گذاری کند.

در سال 2018 ، اسنپ چت 188 میلیون کاربر فعال روزانه ، از جمله 80 میلیون در آمریکای شمالی ، 60 میلیون در اروپا (و در میان آنها بیش از 13 میلیون در فرانسه) و همچنین 100 میلیون کاربر فعال ماهانه در آمریکای شمالی داشت. ارقامی که رشد آنها در طی سالها توانسته است تحلیلگران خاصی را ناامید کند و در مقابل فیس بوک و اینستاگرام بسیار سنگین نباشد. دومی به ترتیب 1.47 میلیارد کاربر فعال روزانه و 1 میلیارد کاربر فعال ماهانه در سراسر جهان دارند. اگر اسنپ چت به عنوان سرویس اصلی آینده سیلیکون دره دیده شود ، برنامه کمی از دست داده های کمی از دست داده است. نکته مثبت: تا همین اواخر ، اسنپ چت براساس یک مطالعه توسط مرکز تحقیقات پیو موفق به جذب کاربران جوان بیشتر از دو رقیب خود شد. در فرانسه ، 60 ٪ از افراد 13-34 ساله هر روز از اسنپ چت استفاده می کنند ، براساس داده های ابلاغ شده توسط Snapchat. به اندازه کافی برای اطمینان کمی به خود … با این حال در آگوست 2018 ، Snapchat کاربران (سه میلیون) را برای اولین بار در وجود خود از دست داد. به نظر می رسد اسنپ در مواجهه با رقابت فزاینده ای سخت از نظر بد است. اما با گذشت سالها ، این شرکت و کاربرد آن بازار شبکه های اجتماعی را برای اثر خود مشخص کرده اند. آینده آنها شاید در کار متنوع سازی آنها در سالهای اخیر نهفته باشد.