Snapchat در فروشگاه App ، Snapchat for Android – بارگیری APK از Uptododown

بروزرسانی ضربه محکم و ناگهانی

فقط یک ضبط سریع بگیرید ، یک پیام اضافه کنید و طول زمانی را که برای دوستان خود قابل مشاهده است انتخاب کنید. این همه چیز است.

اسنپ ​​چت 12+

خلاصه :Snapchat و یک شبکه اجتماعی می توانید پیام هایی را برای تماس با ویدیویی به آواز ارسال کنید … وقتی Snap Chat را شروع می کنید ، پوستی دارید که شخصیتی را شخصی سازی می کنید که می توانید شخصی سازی کنید یا پایه او را نشان می دهد (نه موظف بلکه خوب) بنابراین با پوست شما قفل استیکرهای را در جایی که پوست DCP شما وجود دارد ، می توانید عکس های گالری عکس خود را نیز ارسال کنید ، بازی های مینی وجود دارد که من قرعه کشی او را برای بچه های کوچک پیدا می کنم اما هر یک از طعم او بنابراین شما منطقه ای را بازی می کنید و می توانید با شخصی که می توانید قرار دهید نیز متعهد شوید احساسات خود را در این پیام که شخص دیگر برای شما فوق العاده خنک خود را برای شما ارسال می کند ، ما همچنین دارای کامو هستیم و مانند استیکرها وجود دارد و می توانیم GRP های چند نفره را ایجاد کنیم که شما ماری لنا و جید را می گیرید و می توانید با آن یک GRP ایجاد کنید اهدای اسنپ شما همچنین می توانید با فیلترها عکس های ویدیویی بگیرید و آنها را به داستان یا دوستان خود ارسال کنید��‍♂ همچنین می توانید داستان دوستان و شخص مشهور را نیز ببینید ، یک دکمه نیز وجود دارد و شما را به سمت ویدئویی مانند Tiktok SA هدایت می کند اگر حوصله داشته باشید ، توصیه می کنم که می توانید مکان T Friends را ببینید. به طور خلاصه c خوب اما به قوانین کاربر احترام بگذارید خوب می خوانم که سوپر آن ���� من شما را اکیداً توصیه می کنم

حساب قطعی مسدود شده

5 ستاره چیزی بیشتر مطرح می شود !! حساب Snapchat من به طور قطعی توسط افراد هک شده حساب من مسدود شده بود و ما قوانین Snapchat را می شکنیم که دیگر نمی توانم به آن دسترسی پیدا کنم ، من از سال 2015 حساب Snapchat خود را دارم !! من تمام خاطراتم را از بین بردم و این یک برنامه ناامن است که من واقعاً توصیه نمی کنم !! اگر می توانستم ستاره صفر را یادداشت کنم ، آن را انجام می دادم !! دوستانی به من که داستان من را تماشا کرده بودند به من گفتند که انتشارات عجیب ! اما اکنون اکنون از رسیدن به تیم اسنپ چت متنفرم . من دوست داشتم با تیم Snapchat ارتباط برقرار کنم زیرا همانطور که گفتم از سال 2015 حساب خود را دارم. من هرگز قوانین را نقض نکرده ام اگر راهی برای بازیابی حساب خود وجود داشته باشد ، از تیم Snapchat می خواهم که از شما بخاطر درک شما تشکر کند. و من همچنین می خواهم پیشنهادی برای حذف گزینه گزارش ارائه دهم زیرا همه می توانند از عهده گزارش هر چیزی و هر چیز دیگری استفاده کنند. گزینه گزارشگری شما خوب نیست. از آنجا که همه می توانند یک حساب کاربری را برای هر چیزی و هر چیزی گزارش دهند و شما حساب را مسدود کنید.

Yaya Le Chocolala ، 02/04/2023

ناامید

Snapchat یک شبکه اجتماعی است که من واقعاً از آن قدردانی می کنم ، فقط مشکلی که من داشتم اما واقعاً ناامید شدم زیرا برخی از عکس های سوغاتی من حذف شده است و متأسفانه اولین بار نیست که اتفاق می افتد. من واقعاً بسیار عصبانی بودم به خصوص برای این زمان که این خاطرات برای من مهم بودند ، من بسیار ناامید شده ام … من در حال حاضر هستم که وقتی نوعی “ساعت” بالاتر از عکس/فیلم وجود دارد ، این بدان معنی است که این فیلم یا عکس به طور کامل در برنامه ذخیره نمی شود و لازم نیست که برنامه را حذف کنید ، زیرا این امر لزوماً پاک می شود ، اما در مواردی که من این برنامه را حذف نمی کنم ، بنابراین من هنوز نمی فهمم … واقعاً ناامید شدم ، دانستن دانستن این برای من یک برنامه کاربردی است که شایسته 5 ستاره است زیرا بسیار خوب کار می کند ، اما به دلیل این مشکل ، خاطرات خود را بدون هیچ دلیلی از دست می دهم ، که من را بسیار ناراحت می کند و می دانم که این خاطرات بسیار مهم هستند … بنابراین من مجبور هستم یک حذف کنم ستاره با وجود این واقعیت که این یک کاربرد بسیار خوب است.

اگر می توانید فضایی ایجاد کنید که حذف آنها در داخل باشد تا بتوانید آنها را بازیابی کنید ، بسیار خوب خواهد بود و خاطرات گمشده را بازیابی می کند.

محرمانه بودن برنامه

Snap Developer ، Inc. نشان داد که پردازش داده ها همانطور که در زیر شرح داده شده است می تواند از نظر محرمانه بودن از جمله شیوه های برنامه باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، با سیاست حفظ حریم خصوصی توسعه دهنده مشورت کنید.

داده ها برای دنبال کردن شما استفاده می شوند

 • جزئیات تماس
 • شناسه ها

داده هایی که پیوندی با شما ایجاد می کنند

داده های زیر را می توان جمع آوری و به هویت شما مرتبط کرد:

 • خریدها
 • محل
 • جزئیات تماس
 • مخاطب
 • محتوای کاربر
 • تاریخچه تحقیق
 • شناسه ها
 • از داده ها استفاده کنید
 • تشخیص

شیوه های محرمانه بودن ممکن است به ویژه بسته به ویژگی هایی که استفاده می کنید یا سن شما متفاوت است. بیشتر بدانید

اطلاعات

سازگاری آیفون به iOS 12 نیاز دارد.4 یا بعد از آن. iPod Touch به iOS 12 نیاز دارد.4 یا بعد از آن.

فرانسوی ، آلمانی ، انگلیسی ، عربی ، بنگالی ، ساده چینی ، چینی سنتی ، کره ای ، دانمارکی ، اسپانیایی ، فیلیپینی ، فنلاندی ، یونانی ، گجراتی ، هندی ، اندونزی ، ایتالیایی ، ژاپنی ، کانادایی ، مالزی ، مالاییایی ، مراتی ، نروژی ، هلندی ، هلندی ، هلندی ، هلندی ما ، پندجابی ، لهستانی ، پرتغالی ، رومانیایی ، روسی ، سوئدی ، تامیل ، تلوگو ، تایلندی ، ترکی ، ویتنامی

سن 12+ صحنه های نادر/متوسط ​​از مصرف یا مراجعه به الکل ، دخانیات یا داروها برای صحنه های نادر/متوسط ​​طنز مبتذل یا کفرآمیز صحنه های نادر/متوسط ​​صحنه های نادر/برهنه صحنه های نادر/متوسط ​​که برای بزرگسالان محفوظ است (حاکی از آن)

موقعیت حتی در صورت باز بودن ، این برنامه می تواند از موقعیت جغرافیایی شما استفاده کند و استقلال دستگاه شما را کاهش دهد.

چتر

Snapchat برنامه ای است که شما را با سیستم پیام رسانی چندرسانه ای تعاملی خود با دوستان و خانواده در ارتباط نگه می دارد. رویدادهای خود را به صورت زنده به اشتراک بگذارید یا آنها را به عنوان پیام های ویدیویی ذخیره کنید که به طور خودکار بدون ترک اثری پس از چند ثانیه ناپدید می شوند.

فقط یک ضبط سریع بگیرید ، یک پیام اضافه کنید و طول زمانی را که برای دوستان خود قابل مشاهده است انتخاب کنید. این همه چیز است.

گفته می شود ، برای اینکه کسی اسنپ های خود را دریافت کند ، آنها نیز باید برنامه را نیز نصب کنند. به عنوان یک اقدام امنیتی اضافی ، به محض اینکه یک عکس می فرستید و شخصی یک عکس می گیرد ، به شما اطلاع داده می شود ، بنابراین همیشه می دانید که چه کسی در اختیار دارد که کدام عکس ها را در اختیار دارد.

در گذشته ، اسنپ چت به طور خلاصه وسیله ای بود ، به طور خلاصه ، ارسال عکس های درشت که می توان به راحتی پاک کرد. خوشبختانه ، اکنون این پلت فرم پیام رسانی محبوب برای نشان دادن آنچه به نظر می رسد مؤلفه اصلی آینده رسانه های اجتماعی است: پیام رسانی ویدیویی زودگذر.

در پایان ، Snapchat یک برنامه بسیار مفید برای ماندن در تماس با دوستان به روشی سریع ، ساده و بصری است. از این گذشته ، چرا می توانید آن را با یک عکس واحد بیان کنید? یک عکس هزار کلمه ارزش دارد.

بررسی توسط آندرس لوپز ترجمه شده توسط تیم محلی سازی Uptodown

شرایط مورد نیاز (آخرین نسخه)

 • به اندروید 4 نیاز دارد.4 یا بیشتر

سوالات متداول

اسنپ ​​چت چیست و برای چیست ?

Snapchat یک شبکه اجتماعی و یک برنامه پیام رسانی است که به شما امکان می دهد تصاویر و فیلم ها (به نام Snaps) را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. آنچه در Snapchat جالب است این است که همه مطالب پس از مشاهده ناپدید می شوند.

خطرات مرتبط با استفاده از اسنپ چت چیست ?

محتوای ارسال شده به Snapchat پس از چند ثانیه حذف می شود. گفته می شود ، شخصی که به آن ارسال می کنید می تواند تصاویر را بسازد ، بنابراین به آنچه ارسال می کنید توجه کنید.

اسنپ ​​چت به زبان اسپانیایی به چه معنی است ?

اسنپ ​​چت به زبان اسپانیایی ترکیبی از کلمات “snap” و “گربه” به زبان انگلیسی است. کلمه “SNAP” دارای چندین معنی است ، اما در اینجا به معنای فوری است. از طرف دیگر ، گربه به توانایی صحبت با افراد دیگر اشاره دارد.

چه کاری می توانم در Snapchat انجام دهم ?

در Snapchat می توانید تصاویر ، فیلم ها و پیام های متنی را با مخاطبین خود ارسال و دریافت کنید.

چگونه می توانم یک فیلم Snapchat را در گالری خود ذخیره کنم ?

هنگامی که یک فیلم را در Snapchat ذخیره می کنید ، می توانید آن را در خاطرات ذخیره کنید ، که آن را به گالری شما اضافه می کند. برای ذخیره محتوای سایر کاربران ، باید از یک برنامه ضبط صفحه استفاده کنید.

نحوه بارگیری فیلم ها از Snapchat ?

برای بارگیری ویدئویی از Snapchat ، می توانید از عملکرد ضبط صفحه ارائه شده با دستگاه Android خود استفاده کنید.

نحوه بارگیری فیلم ها از Snapchat در Android ?

می توانید فیلم های Snapchat خود را با ذخیره آنها در خاطرات بارگیری کنید. اگر این ویدیویی است که برای شما ارسال شده است ، می توانید از برنامه های ضبط صفحه یا عملکرد یکپارچه ثبت نام صفحه نمایش Android خود استفاده کنید.

چگونه می توانم یک ویدیو را در تلفن هوشمند خود ذخیره کنم ?

اگر آن را در خاطرات ذخیره کردید ، می توانید یک فیلم Snapchat را در تلفن هوشمند خود ذخیره کنید. همچنین می توانید از عملکرد ضبط صفحه ارائه شده با دستگاه Android خود استفاده کنید.

اطلاعات بیشتر

نام بسته کم.چتر.اندروید
مجوز رایگان
سیستم عامل اندروید
دسته بندی شبکه های اجتماعی
زبان فرانسوی