بازی های فوری ، عملکرد جدید Snapchat | ، نحوه بازی در Snapchat در سال 2023

نحوه بازی در Snapchat در سال 2023

هیچ راه نهایی برای خلاص شدن از بازی های اسنپ چت در گربه وجود ندارد ، زیرا ممکن است ویژگی های هر کاربر متفاوت باشد. با این حال ، برخی از نکات برای خلاص شدن از شر بازی ها عبارتند از:
-بازی مورد نظر را فشار داده و آن را نگه دارید ، سپس “X” را که در گوشه سمت چپ بالای صفحه ظاهر می شود فشار دهید.
-جارو به سمت چپ بازی مورد نظر.
-بازی را فشار داده و آن را نگه دارید ، سپس “Delete Cat” را انتخاب کنید.

بازی های فوری ، عملکرد جدید Snapchat

شبکه های اجتماعی فاقد ایده هایی برای نگه داشتن ما در سکوی خود هستند. کپی کردن یکدیگر بیشتر اوقات به منظور تکمیل خود و اجازه دادن به کاربران خود به رقابت. به همین دلیل اسنپ چت که در حضور شدید حضور داشت و بنابراین در بورس سهام ، بازی های اسنپ را راه اندازی می کند.

بازی های اسنپ چیست ?

آخرین این نام صریح است پیشنهاد جدید Snapchat. به محض اینکه توانستی بازی بازی های ویدیویی چند نفره بین دو اشتراک عکس به شدت فیلتر شده. این گزاره یادآور پیام رسان فیس بوک است که در حال حاضر بازی های زیادی را برای بازی با دوستان خود ارائه می دهد ، چه مستقیم و چه برای مقایسه نمرات خود. بازی های ارائه شده توسط Snapchat در حال حاضر شش نفر هستند (منبع فوری.com):

  • حزب بیتموجی, شما در طول یک سری مینی بازی های خنده دار و سریع به کفش Bitmoji خود می روید.
  • سلطنت کوچک De Zynga ، دوستان و شما در یک Royale Mini-Combat Battle شرکت می کنید.
  • تیم ملی از بسته شدن بازی ، دوستان و شما باید همه کارها را انجام دهید تا آخرین نفر در حال اجرا باشید !
  • در مقابل.داشتن.حرف.حرف. مسابقه رانش ، تولید شده توسط Zepptolab ، شما رانش می کنید و برای پیروزی باید از دوستان خود فراتر بروید !
  • تیم نجات زامبی از Pikpok ، تیم شما باید بازماندگان شهری آلوده به زامبی ها را نجات دهد.
  • علوفه, ایجاد شده توسط Spry Fox ، شما باید برای آموزش کلمات و ساخت دهکده خود در اسرع وقت همکاری کنید.

بازی های فوری - بازی ها

برای پخش این عناوین ، بارگیری یک برنامه لازم نیست, فقط نماد موشک را فشار دهید برای بازی با دوستان خود.

اما اسنپ چت قصد ندارد در آنجا متوقف شود و درهای مشارکت را باز نگه دارد. توسعه دهندگان که مایل به شرکت در ماجراجویی هستند ، از این رو دید خوبی دارند. حاوی کسب درآمد توسط تبلیغات, Snapchat می تواند به یک الدورادو جدید برای توسعه دهندگان بازی تبدیل شود که ما در انگشت شست بازی می کنیم.

نظر شما در مورد بازی های اسنپ چیست ?

نحوه بازی در Snapchat در سال 2023

نحوه بازی در Snapchat

برای بازی در Snapchat ، ابتدا برنامه را باز کنید ، سپس به سمت چپ جارو کنید تا دوربین باز شود. از آنجا ، می توانید از خود یا محیط خود عکس یا فیلم بگیرید. پس از گرفتن عکس یا فیلم ، آن را فشار داده و نگه دارید تا مجموعه ای از گزینه ها ظاهر شود. سپس بازی مورد نظر خود را در لیست انتخاب کنید.

سؤالات متداول در مورد نحوه بازی در Snapchat

چگونه خودتان بازی را در Snapchat انجام دهیم

چندین روش برای بازی در اسنپ چت توسط خودتان وجود دارد. اولین راه پیدا کردن یک بازی در فروشگاه App است. پس از یافتن بازی ، آن را باز کنید و شروع به بازی کنید. راه دوم یافتن یک بازی در وب است. برای انجام این کار ، Snapchat را باز کرده و به نوار جستجو دسترسی پیدا کنید. سپس “بازی ها” را تایپ کرده و گزینه اول را انتخاب کنید. این شما را به وب سایت می برد که در آن می توانید بازی های مختلفی انجام دهید.

چگونه می توان بازی های اسنپ چت را با دوستان انجام داد

برای فعال کردن مکان در Snapchat ، برنامه را باز کرده و نماد Ghost را در بالای صفحه فشار دهید. سپس دنده پارامتر را در گوشه سمت راست بالا فشار داده و “مکان” را انتخاب کنید. “خدمات موقعیت مکانی” را فعال کنید و Snapchat از شما اجازه دسترسی به موقعیت خود را می خواهد. برای ادامه “خوب” را فشار دهید.

بازی های Snapchat برای بازی با Crush

اگر به دنبال بازی هایی برای بازی با Crush خود در Snapchat هستید ، گزینه هایی وجود دارد. یک بازی این است که برای آنها عکسی از چیزی بفرستید ، سپس آنها را به چالش بکشید تا حدس بزنید که چیست. بازی دیگر این است که برای آنها عکسی از چیزی ارسال کنید ، سپس از آنها سؤال کنید. آنها اگر اشتباه کنند باید یک کار انجام دهند یا چیزی را تسلیم کنند.

چگونه خودتان بازی های Bitmoji را انجام دهیم

روش های مختلفی برای انجام بازی های Bitmoji توسط خودتان وجود دارد. راهی برای استفاده از گزینه “Multiplayer” است که شما را در یک بازی با سایر بازیکنان تصادفی قرار می دهد. راه دیگر استفاده از گزینه “خصوصی” است که شما را با دوستانی که بازی را نیز انجام می دهند ، در یک بازی قرار می دهد. همچنین می توانید با انتخاب گزینه “شخصی” و دعوت از دوستان برای پیوستن به شما ، بازی خود را ایجاد کنید.

چگونه می توان از بازی های Snapchat در گربه خلاص شد

هیچ راه نهایی برای خلاص شدن از بازی های اسنپ چت در گربه وجود ندارد ، زیرا ممکن است ویژگی های هر کاربر متفاوت باشد. با این حال ، برخی از نکات برای خلاص شدن از شر بازی ها عبارتند از:
-بازی مورد نظر را فشار داده و آن را نگه دارید ، سپس “X” را که در گوشه سمت چپ بالای صفحه ظاهر می شود فشار دهید.
-جارو به سمت چپ بازی مورد نظر.
-بازی را فشار داده و آن را نگه دارید ، سپس “Delete Cat” را انتخاب کنید.

بهترین بازی های Snapchat چیست ?

بسیاری از بازی های Snapchat وجود دارد ، از جمله انتخاب ، اما برخی از بهترین ها عبارتند از:
مار – این بازی کلاسیک مورد علاقه در بین کاربران Snapchat است.
Word Scrible – این بازی برای تست مهارت های واژگان خود سرگرم کننده است.
2048 – این بازی تحریک کننده مورد علاقه طرفداران پازل است.
Tic Tac Toe – این بازی ساده به یک دلیل کلاسیک است.

چگونه می توان از بازی های Snapchat در گربه خلاص شد

برای حذف بازی های گربه ، به تنظیمات خود بروید و گزینه “بازی ها” را غیرفعال کنید.

چه بازی هایی را می توانیم در Snapchat بازی کنیم ?

بازی های متنوعی وجود دارد که می توان در Snapchat بازی کرد. یک بازی محبوب “Ghostbusters” نامیده می شود. در این بازی ، بازیکنان به چالش کشیدن تصاویر از ارواح که در عکس های خود ظاهر می شوند ، به چالش می کشند ، سپس آنها را در یک تاریخ عمومی منتشر می کنند. یکی دیگر از بازی های محبوب “Snapparazzi” نام دارد. در این بازی ، بازیکنان سعی می کنند بدون اطلاع خود از عکسهای دیگر بازیکنان عکس بگیرند.