Snapchat مسدود شده حل شده: چگونه می توان حساب Snapchat خود را در آیفون باز کرد?, نحوه بازیابی حساب Snapchat خود: غیرفعال ، هک شده ، مسدود شده ، رمزعبور فراموش شده ..

نحوه بازیابی حساب Snapchat خود: غیرفعال ، هک شده ، مسدود شده ، رمزعبور فراموش شده ..

دلیل 1. در بیشتر موارد ، حساب Snapchat شما مسدود شده است زیرا شما از برنامه های سوم ، افزونه ها یا تنظیمات مانند Phantom ، 6SNAP و غیره استفاده می کنید. که غیرقانونی هستند یا توسط Snachat پشتیبانی نمی شوند.

Snapchat مسدود شده: چگونه می توان حساب Snapchat خود را در آیفون باز کرد?

خلاصه: در این صفحه ، پاسخ همه سؤالات مربوط به Snapchat مسدود شده را پیدا خواهید کرد ، از جمله اینکه چرا Snapchat حساب من را مسدود کرد ، چه مدت Snapchat من به طور موقت مسدود خواهد شد ، چگونه می توان حساب Snapchat را در آیفون باز کرد. برای باز کردن حساب Snapchat در آیفون ، آن را دنبال کنید.

نمای کلی از مشکل Snapchat مسدود شده

Snapchat یکی از محبوب ترین برنامه های مکالمه در بین کاربران آیفون است. و با محبوبیت آن ، مشکل مسدود شده Snapchat شدیدتر است. بیشتر کاربران می گویند که حساب Snapchat آنها مسدود شده است و سؤالات زیر به طور مکرر توسط کاربران Snapchat درخواست می شود: “Snapchat به طور موقت مسدود شده” ، “چرا Snapchat حساب من را مسدود کرد” ، “چه مدت Snapchat من به طور موقت مسدود خواهد شد” ، “چگونه می توان حساب Snapchat را در آیفون باز کرد” ، “Snapchat حساب من را باز نمی کند”. در اینجا ما به هر یک از آنها یک به یک پاسخ خواهیم داد نحوه باز کردن حساب Snapchat در آیفون.

سوالات و پاسخ های فعلی در مورد مشکل Snapchat مسدود شده

سوال 1. چرا اسنپ چت حساب من را مسدود کرد?

دلیل 1. در بیشتر موارد ، حساب Snapchat شما مسدود شده است زیرا شما از برنامه های سوم ، افزونه ها یا تنظیمات مانند Phantom ، 6SNAP و غیره استفاده می کنید. که غیرقانونی هستند یا توسط Snachat پشتیبانی نمی شوند.

دلیل 2. اگر Snapchat تشخیص دهد که شما اسپم ، اسنپ یا پیام های ناخواسته را در گربه و سایر رفتارهای توهین آمیز ارسال می کنید ، حساب شما مسدود خواهد شد.

دلیل 3. Snapchat همچنین هنگام اضافه کردن آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود ، حساب شما را مسدود می کند.

دلیل 4. هنگامی که Snapchat کاربرد برنامه را به طور مکرر منتشر می کند ، بسیاری از حساب ها می توانند اختصاص و قفل شوند.

سوال 2. اسنپ ​​چت من به طور موقت مسدود خواهد شد?

مهم نیست که Snapchat به چه دلیلی حساب شما را مسدود یا قفل کرده است ، می توانید شوکه شده و گیج شوید که چه مدت Snapchat شما قفل خواهد شد. در حقیقت ، مدت زمانی که Snapchat حساب مسدود شده شما را نگه می دارد بستگی به این دارد که تیم Snapchat برای قفل کردن آن چه کاری انجام داده است. بیشتر اوقات ، اسنپ چت به طور موقت به دلایل جزئی مسدود می شود و برای بازیابی یا باز کردن حساب شما چند ساعت طول می کشد. اما گاهی اوقات اسنپ چت به دلایل جدی می تواند به طور دائم مسدود شود. در این حالت ، تیم Snapchat ممنوعیت دائمی خدمات Snapchat را به شما می دهد و هیچ راهی برای باز کردن حساب Snapchat وجود ندارد.

سوال 3. نحوه باز کردن حساب Snapchat در آیفون?

اگر پیامی دریافت کرده اید که نشان می دهد حساب Snapchat شما به طور موقت مسدود شده است ، یک سفر وجود دارد. صبر کنید و سعی کنید بعد از یک روز دوباره به هم وصل شوید ، سپس به حساب Snapchat خود باز و دسترسی پیدا کنید. و اگر حساب شما برای مدت طولانی مسدود شده است ، می توانید راهنمای زیر را برای باز کردن قفل حساب خود امتحان کنید.

مورد توجه: قبل از تلاش برای باز کردن حساب Snapchat ، ابتدا بررسی کنید که برنامه های شخص ثالث ، افزونه ها و اصلاحات را غیرفعال کرده اید یا حذف کرده اید.

آموزش ویدیویی برای خارج شدن از تهیه تعمیر خودکار

0:24 Snapchat با مشکل رمز عبور مسدود شده است

0:46 حساب من را باز کنید

01:07 مدیریت برنامه ها

منبع ویدیویی: https: // www.یوتیوب.com/cannel/ucphz4uhiolzklgbab1kra

روش 1. برنامه های شخص ثالث یا افزونه ها را حذف نصب کنید

اگر Snapchat شما به دلیل نصب برنامه های حزبی سوم قفل شده است ، می توانید سعی کنید برنامه یا افزونه آیفون خود را به طور کامل حذف کنید و سعی کنید دوباره به آن متصل شوید. اگر این کار نمی کند ، می توانید سعی کنید سیستم iOS خود را در آخرین نسخه به روز کنید ، سپس برنامه های سوم را حذف کنید.

روش 2. به وب سایت Snapchat بروید

اگر حساب شما به طور موقت قفل شده است ، می توانید برای باز کردن حساب Snapchat خود در چند ساعت به این وب سایت بروید.

روش 3. روی دکمه باز کردن قفل زرد کلیک کنید و چند ساعت صبر کنید

بسیار محتمل است که Snapchat حساب شما را باز کند و رمز عبور جدیدی را برای شما ارسال کند. و اگر سعی کنید قبل از آماده شدن Snapchat وارد شوید ، یک پیام خطا دریافت خواهید کرد. در این حالت ، می توانید یک ایمیل را مستقیماً به Snapchat ارسال کنید تا در مورد مشکل خود به او بگویید یا به سادگی در مورد این مشکل صدای جیر جیر کنید که نشانگر snapchatsupport است.

روش 4. اینترنت خود را دوباره وصل کنید

اگر راه حل های ذکر شده در بالا کار نمی کند ، می توانید با قرار دادن تلفن خود در حالت هواپیما و برگرداندن آن ، اینترنت خود را دوباره وصل کنید.

روش 5. حذف آیفون

این یکی دیگر از راه حل های احتمالی است که می توانید برای حل مشکل “Snapchat قفل شده” استفاده کنید. این روند در زیر نشان داده شده است.

برای آیفون 8 و نسخه های بعدی: دکمه کم حجم را فشار داده و به سرعت آزاد کنید> فشار دهید و سریع دکمه حجم Haut را فشار دهید> دکمه آماده به کار را به ترتیب نگه دارید تا زمانی که اسلاید کشویی به سمت خاموش ظاهر شود> حرکت آن را از چپ به راست.

برای نسل قبلی آیفون: دکمه های خانه و خواب/بیداری را نگه دارید تا زمانی که ظاهر نشانگر به قدرت ظاهر شود ظاهر می شود. جوش ها را آرام نکنید. تا زمانی که آرم اپل را ببینید ، آنها را غرق نگه دارید.

روش 6. اسنپ ​​چت آیفون خود را دوباره نصب کنید

آخرین راهی که می توانید برای حل این مشکل استفاده کنید ، نصب مجدد اسنپ چت از آیفون خود است. به طور کلی ، نصب مجدد یک برنامه می تواند بیشتر مشکلات را حل کند.

سوال 4. نحوه باز کردن یک حساب SNAP به طور قطعی مسدود شده ?

مسدود شدن دائمی در Snapchat می تواند ناامید کننده باشد. اما این پایان جهان نیست ، زیرا می توانید مراحل زیر را برای بازیابی حساب خود دنبال کنید.

مرحله 1. به کمک Snapchat بروید> “با ما تماس بگیرید” را انتخاب کنید> “من یک مشکل اتصال دارم”> “من نمی توانم به Snapchat وصل شوم” انتخاب کنید.

مرحله 2. “من رمز ورود خود را فراموش کردم” یا “فکر می کنم حساب من قفل شده است” را انتخاب کنید “.

نحوه باز کردن یک حساب SNAP به طور قطعی مسدود شده

مرحله 3. “بله” را برای “من هنوز به کمک نیاز دارم” را در زیر انتخاب کنید.

مرحله 4. سپس باید فرم مربوط به اطلاعات از حساب خود را ارسال کنید. شما می توانید پرونده خود را بنویسید تا وضعیت خود را برای متخصص Snapchat شناخته شود.

مرحله 5. پس از آن ، می توانید صبر کنید تا اسنپ چت حساب خود را باز کند.

نحوه بازیابی پیام ها و گربه ها در Snapchat با ابزار بازیابی Snapchat

آموزش ذکر شده در بالا می تواند به شما در باز کردن حساب Snapchat کمک کند. اما چه اتفاقی می افتد اگر به دلیل حذف تصادفی ، قالب بندی دیسک یا دلایل دیگر ، اسنپ چت ، عکس ، فیلم یا پیام تاریخ گپ خود را دریافت کنید ، چگونه می توانید آنها را بازیابی کنید? در اینجا ، Easeus Mobisaver ، یک ابزار بازیابی Snapchat برای کمک به شما آماده است!

برای دریافت یک راهنمای دقیق ، لطفاً به نحوه بازیابی یک ضربه محکم و ناگهانی حذف شده مراجعه کنید.

نحوه بازیابی حساب Snapchat خود: غیرفعال ، هک شده ، مسدود شده ، رمزعبور فراموش شده ..

اگر دیگر نمی توانید به حساب Snapchat خود متصل شوید ، در اینجا چندین روش برای بازیابی آن آورده شده است.

Arthur Aballéa / منتشر شده در 24 دسامبر 2021 ساعت 9:06 صبح

اسنپ ​​چت

چگونه می توان یک حساب Snapchat حذف شده را دوباره فعال کرد یا حذف شد

اگر می خواهید پس از حذف حساب خود به صورت دستی ، حساب خود را دوباره فعال کنید ، 30 روز فرصت اتصال مجدد دارید. فراتر از 30 روز بدون تلاش برای اتصال مجدد ، حساب و همچنین تمام داده های مرتبط (SNAPS ، دوستان ، گربه ها ، داستان ها ، داده های مکان و غیره) به طور قطعی حذف و غیرقابل برگشت خواهد بود. برای بازیابی حساب خود می توانید از طریق برنامه تلفن همراه یا یک مرورگر وب مجدداً وصل شوید. Snapchat مشخص می کند که 24 ساعت ممکن است گاهی اوقات لازم باشد تا یک حساب غیرفعال فعال شود.

نحوه بازیابی یک حساب Snapchat دزدان دریایی

اگر فکر می کنید حساب Snapchat شما هک شده است ، در اسرع وقت به صفحه راهنمای اختصاصی بروید. تمام پیوندهای لازم را برای تماس با کمک و تغییر رمز عبور خود پیدا خواهید کرد. فراموش نکنید که نام کاربری ، آدرس ایمیل ، شماره تلفن و همچنین هرگونه اطلاعات مفید دیگری را ارائه دهید که می تواند به پشتیبانی اجازه دهد ثابت کند که حساب مربوطه متعلق به شما است.

برای اطلاع از هک کردن حساب شما ، می توانید نکات زیر را بررسی کنید:

  • اسپم ها از حساب شما به دانش شما ارسال شده اند,
  • شما هشدار دریافت کرده اید که نشان می دهد شخصی در تلاش است از یک مکان ، آدرس IP یا دستگاه دیگری به حساب شما وصل شود,
  • شما باید دائماً به برنامه وصل شوید,
  • مخاطبین بدون مجوز شما به لیست شما اضافه شده اند,
  • شماره تلفن و/یا آدرس ایمیل شما بدون توافق شما تغییر یافته است.

اولین رفلکس شما باید سعی کنید رمز ورود خود را برای ایمن کردن حساب خود تغییر دهید (نگاه کنید به. بخش چگونه در صورت فراموشی ، رمز عبور خود را در Snapchat تنظیم کنید برای خواندن زیر در پایان مقاله).

نحوه بازیابی یک حساب اسنپ چت مسدود شده

این امکان وجود دارد که حساب شما به دلایل مختلف توسط شبکه اجتماعی (به طور موقت یا قطعی) مسدود شده باشد. در صورت مسدود کردن نهایی ، اسنپ چت مشخص می کند که تیم کمک قادر به باز کردن آن نخواهد بود. برای باز کردن یک حساب ممنوعه به طور موقت ، می توانید با انتخاب گروه ، از طریق برنامه تلفن همراه یا در وب مجدداً وصل شوید باز کردن.

چگونه در صورت فراموشی ، رمز عبور خود را در Snapchat تنظیم کنید

Snapchat به شما امکان می دهد رمز عبور خود را در هر زمان ، از برنامه تلفن همراه (iOS و Android) یا یک مرورگر وب تغییر دهید. شبکه اجتماعی یک صفحه راهنمای اختصاصی ایجاد کرده است که در صورت فراموش کردن رمز عبور خود ، کلیه رویه ها را توضیح می دهد.

به لطف برگه می توانید از طریق آدرس ایمیل یا شماره تلفن تأیید شده تنظیم مجدد کنید رمز ورود خود را فراموش کرده اید ? در صفحه اتصال واقع شده است. اگر روش را از طریق ایمیل انتخاب کرده اید یا یک کد تأیید برای وارد کردن صفحه اتصال در صورت انتخاب روش SMS ، یک لینک تنظیم مجدد دریافت خواهید کرد. پس از دسترسی به فرم تنظیم مجدد ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک رمز عبور امن جدید را تعریف کنید (و فراموش نکنید). لطفاً توجه داشته باشید ، رمز عبور باید حداقل 8 نویسه را شامل شود ، و نام ، نام کاربری ، شماره تلفن یا تاریخ تولد خود را درج نکنید.

در صورت دسترسی به ایمیل و/یا شماره تلفن مرتبط با حساب ، هیچ بازنشانی امکان پذیر نخواهد بود.