اول – snptv ، از شش ضلعی فراتر می رود

از شش ضلعی فراتر می رود

رهبران پذیرش.به گفته توماس پاولوفسکی ، به زودی باید کابینه فلور پلین ، وزیر اقتصاد دیجیتال را در این باره ملاقات کند. متقاضی.COM ادعا می کند 5.7 میلیون ثبت شده از زمان ایجاد و 468.640 مشترک در 31 آوریل 2013.

متقاضی.com> اول

حوزه این جلسه یک محیط بسیار رقابتی است ، یا بیش از 2000 بازیگر ارجاع شده است. متقاضی.com که در اوایل سال 2008 توسط مانوئل کونژو و فلورنت اشتاینر ایجاد شد ، کدهای این بخش را متحول کرد و در برابر روند لحظه ای که برای زن و شوهر بود ، گرفت.

نامطلوب پذیرش.com یک شبکه اجتماعی از جلسه است که هدف آن بی نظیر و خنده دار است. متقاضی.com مانند یک سوپر مارکت جلسه ای است که زنان مردان را در سبد خود قرار می دهند.

وزوز فوری بود ، AdopteUnmec.با تأمین اعتبار در پس زمینه ، در کمتر از 5 سال موفق شده است 5.7 میلیون ثبت نام کننده و به ویژه در انجام کاری که هیچ سایت دیگری تاکنون نتوانسته است برابری را در سایت بشناسد ، جمع کند ، در واقع این سایت شامل بسیاری از دختران است پسران.

در مورد پذیرش.com زنانی هستند که تصمیم می گیرند ، هیچ پسری نمی تواند با آنها صحبت کند اگر دومی تصمیم نگرفته باشد. بنابراین این خانمهای جوان احساس اطمینان بیشتری می کنند..

مشکل ساز

برای اولین کارزار ارتباطی خود ، AdopteUnmec.com نمی خواست کدهای کلاسیک این بخش را وام بگیرد که شامل برجسته کردن یک زن و شوهر خوشحال از ملاقات و چه کسی وعده عشق بزرگ است.

طبق یک مطالعه مستقل از شرکت HCG که مربوط به سال 2011 است ، AdopteUnmec.com سایتی است که بیشتر وعده مشتری خود را برآورده می کند. متقاضی.com نمی خواست وعده عشق بزرگی را بدهد و از این طریق به تک آهنگ ها فشار آورد. ما بدون اینکه خودمان را جدی بگیریم به فرزندخواندگی می رسیم و در نهایت جدی می شود. علاوه بر این قبل از راه اندازی کمپین AdopteUnmec.com ، سایت به تازگی با یک تغییر گرافیکی لیس تر و شیک تر به بازار عرضه شده است.

متقاضی.COM مجبور بود هر دو تصویر رده بالا را به یک مفهوم عجیب و غریب و همچنین اصرار بر اینکه پذیرش سایتی است که برای زنان طراحی شده است ، ارائه دهد ، حتی اگر این سایت برای آنها کاملاً رایگان باشد.

بنابراین ایده خلاقانه این است که کدهای لوازم آرایشی و مد را که برای مردان اعمال می شود ، استفاده کنیم. برای برجسته کردن این اثر ، ما صدای اصلی L’Oréal و موسیقی مربوط به آن را از سر گرفتیم. Lucienne ، Muse of the Newspaper Canal+ برای برجسته کردن سمت طنز تبلیغات و اطمینان از درک این تبلیغ در درجه دوم وجود داشت

متقاضی.com از فرانسه فراتر می رود

سایت دوست یابی در اسپانیا ، ایتالیا و لهستان در حال راه اندازی است ، اما تمایل به پلاستیک ، فرانسه و در برخی از کشورهای اروپایی دارد.

ارسال شده در تاریخ 05/22/2013 ساعت 11:53 صبح

–> ->

زمان خواندن: 1 دقیقه

 • به موارد دلخواه من اضافه کنید مقاله به موارد دلخواه شما اضافه شده است
 • اخبار گوگل
 • اظهار نظر
 • اشتراک گذاری
  • فیس بوک
  • توییتر
  • وابسته به لینکدین
  • واتساپ
  • اینستاگرام
  • پیوند را کپی کنید

  سایت دوست یابی فرانسوی اتخاذ می کند.کام ، که امسال “رشد استثنایی” گردش مالی خود را می شناسد ، در اسپانیا ، ایتالیا و لهستان ، توماس پاولوفسکی ، مدیر بازاریابی و ارتباطات آن روز چهارشنبه اعلام کرد. “Adopteunmec.توماس پاولوفسکی در مورد این سایت دوست یابی ، که در سال 2008 ایجاد شده است ، در اسپانیا ، ایتالیا و لهستان راه اندازی شده است.

  رفیق.آی تی

  به نام Adoptuentio.در اسپانیا یا adottaunragazzo.به گفته مدیر ، این سایت ها با “ویژگی های فرهنگی محلی” سازگار خواهند شد. او به ویژه به “شوخی های روی سرخ ها که در اسپانیا کار نمی کردند” اشاره می کند ، یک کمپین تبلیغاتی که در فرانسه با این موضوع پخش می شود. “امسال ، ما رشد نسبتاً استثنایی ایجاد کردیم. ما +71 ٪ با گردش مالی به استثناء مالیات 16.1 میلیون یورو ، در برابر 9.4 میلیون یورو برای سال گذشته انجام دادیم. “.

  خبرنامه اقتصاد

  هر پنجشنبه ساعت 5 بعد از ظهر

  بهترین اخبار اقتصادی را دریافت کنید.

  با تشکر !
  ثبت نام شما با آدرس ایمیل در نظر گرفته شد:

  برای کشف همه خبرنامه های دیگر ما ، به اینجا بروید: حساب من

  وی افزود: این سایت حدود چهل کارمند دارد و “باید حدود 25 تا 30 ٪ سود قبل از مالیات باشد ، مانند سال گذشته”. توماس پاولوفسکی گفت: “اما ما یک مشکل واقعی داریم ، به عنوان مثال در آلمان و ایتالیا سرقت ادبی شدیم.”.چه کسی همان مفهوم را می گیرد و یک نمایش مشابه. “در فرانسه ، ما قبلاً سعی کرده ایم چندین بار از ما کپی کنیم. از طرف دیگر ، امروز ، در مقیاس اروپایی ، ما نمی توانیم کاری انجام دهیم ، و این یک مشکل واقعی برای جامعه ای است که می خواهد در خارج از کشور شروع کند ، “.

  رهبران پذیرش.به گفته توماس پاولوفسکی ، به زودی باید کابینه فلور پلین ، وزیر اقتصاد دیجیتال را در این باره ملاقات کند. متقاضی.COM ادعا می کند 5.7 میلیون ثبت شده از زمان ایجاد و 468.640 مشترک در 31 آوریل 2013.

  یک اطلاعیه یا نظر ?

  نظر خود را با اعضای دیگر از نقطه به اشتراک بگذارید.

  این سرویس برای مشترکان محفوظ است. شناسایی کردن

  شما دیگر نمی توانید پس از ارائه مشارکت در پاسخ به منشور اعتدال نقطه ، به مقالات واکنش نشان دهید.