جامعه عمومی خاص: همه چیز را در مورد پیشنهادات این بانک بدانید ، در یک حساب خاص در Société Générale – الیرو مشترک شوید

در یک حساب خاص در Société Générale مشترک شوید

با این حال ، به شدت توصیه می شود پرونده ها را از طریق دیجیتال برای تسریع در روش باز کردن حساب ارسال کنید. به محض اینکه بانک اسناد مورد نیاز را دریافت کرد ، از طریق پیامک یا از طریق ایمیل پذیرش یا امتناع از درخواست خود برای باز کردن حساب خاص ، به مشتریان اطلاع داده می شود. اگر جواب مثبت باشد ، آنها باید حداقل پرداخت مورد نیاز در بانک را برای تأیید تأسیس حساب انجام دهند. پس از اتمام تمام این فرایندها ، بانک کارت بانکی و کد مشتری مشترک را ارائه می دهد.

یک حساب Société خصوصی باز کنید

ژنرال

افتتاح حساب بانکی با Société Générale پیچیده نیست. ساده ، کاربردی و سریع ، یک حساب بانکی پرداخت خریدهای شما را با کارت بانکی تسهیل می کند. و نه تنها ، باز کردن در نظر گرفتن پول شما با اطمینان است. اما نحوه باز کردن یک حساب خاص شرکت عمومی عمومی ? حساب های موجود چیست ? هزینه خدمات چقدر هزینه دارد ? برنامه چگونه کار می کند ? در اینجا یک مقاله کامل در مورد حساب (همچنین به مقاله ما در مورد BNP My Account مراجعه کنید) بانکداری برای افراد Société Générale.

نحوه باز کردن یک حساب خاص ?

حساب بانکی Société Générale برای افراد جزئی یا عمده, با توجه به شرایط خاص ، در قلمرو فرانسه ساکن است. افتتاح یک حساب می تواند مستقیماً در یک آژانس فیزیکی یا آنلاین انجام شود.

هر انتخابی ، هر شخصی که مایل به باز کردن یک حساب عمومی خاص است باید ارائه دهد اسناد خاص ::

 • یک شناسه : کارت هویت ملی ، گذرنامه ، مجوز محل اقامت یا مجوز اقامت ، اگر این عکس هویت دارنده را تضمین کند ، می تواند گواهینامه رانندگی مجاز باشد
 • اثبات آدرس : اعلامیه مالیاتی ، فاکتور آب یا برق ، گواهی اسکان
 • آامضاء برای تأیید اعتبار در طی عملیات بانکی به بانک (همچنین HSBC خصوصی را کشف کنید) واریز شود.

این به بانک بستگی دارد که آیا بسته به وضعیت هر یک مجاز به باز کردن حساب مجاز خواهد بود یا خیر. یک شخص در بانکی ممنوع نمی تواند از خدمات بانکی به تأسیس بهره مند شود.

حساب های مختلف موجود

آیا دوست دارید یک حساب بهداشت عمومی خصوصی باز کنید ? انتخاب بین انواع مختلف حساب.

حساب بانکی انفرادی

یک حساب جاری به شما امکان می دهد از پشتیبانی از آن بهره مند شوید مدیریت حساب شما با یک شماره حساب واحد.

حساب بانکی پیوست

این یک حساب مشتری است که بین دو یا چند نفر مشترک است. اشتراک این پیشنهاد باقی مانده است ساده و عملی.

حساب بانکی کودکان

در Société Générale ، باز کردن یک حساب کاربری برای فرزند خود کاملاً امکان پذیر است. رویکرد است رایگان.

حساب بانکی بانکسوپ

این نوع حساب بانکی اجازه می دهد به نوجوانی برای بهره مندی از کارتهای بانکی. با این حال ، نگه داشتن حساب همچنان مسئولیت والدین است.

حساب بانکی دانشجویی

حساب دانشجویی به طور ویژه برای دانشجویان تنظیم شده است بین 18 تا 25 سال. پیشنهاد امن از آنها در طول تحصیلات خود پشتیبانی می کند.

حساب بانکی فعال جوان

این نوع حساب بانکی برای جوانان مسن در نظر گرفته شده است بین 25 تا 29 سال. افرادی که مشترک شده اند از مزایای بسیاری بهره مند می شوند.

یورو

پول خود را در یک حساب Société عمومی قرار دهید

بانک Société Générale ارائه می دهد راه حل های سرمایه گذاری بستگی به اهداف شما دارد.

برای کسانی که مایل به پس انداز با امکان ترسیم آن در هر زمان برای مقابله با غیر منتظره هستند ، ریسک -کتابچه های پس انداز رایگان مانند آنچه شما نیاز دارید ، مانند یک جزوه, کتاب توسعه پایدار ، کتابچه جوان ، حساب کتابچه ، کتابچه پس انداز محبوب.

برای خرید پروژه ها پروژه های مسکن ، ماشین یا مسافرتی ، می توانید اصطلاح حساب ، برنامه های پس انداز مسکن ، حساب پس انداز را پیدا کنید.

به منظور یافتن راه حل پس انداز مناسب برای بازنشستگی اضافی ، موسسه بانکی ارائه می دهد بیمه عمر, با یک چارچوب مالیاتی سودمند.

هزینه های خدمات مختلف

مانند همه مؤسسات بانکی ، اشتراک در پیشنهادات بانک هزینه دارد. در اینجا قیمت کلی پیشنهادات فعلی SG آورده شده است.

 • نمایش یا ارسال یک دفترچه چک, 15 تا 20 یورو برای چک بانکی و 2.60 یورو با هزینه پست برای چکرهای ثبت شده ؛
 • اشتراک سالانه متفاوت است بین 45 یورو و 330 یورو ؛
 • انتخاب هزینه کد محرمانه 10 یورو و جایگزینی کارت بانکی است 16 یورو ؛
 • اشتراک در حساب شخصی آنلاین باقی مانده است رایگان.

برای اطلاع از سایر هزینه های خدمات ، توصیه می شود مستقیماً با وب سایت رسمی بانک مشورت کنید.

نحوه استفاده از برنامه ?

برنامه SG Mobile کاملاً است رایگان برای مشتریان. با شناسه و رمزعبور ، که قبلاً توسط بانک ابلاغ شده بود ، به فضای شخصی خود دسترسی پیدا کنید.

برنامه تلفن همراه به شما امکان می دهد تمام عملیات فعلی انجام شده ، در هر کجا ، H24 را کنترل کنید: پرداخت ، نقل و انتقالات ، برداشت ، بازپرداخت و غیره. درخواست دنده و مشاوره با قرارداد بیمه ساده تر می شود.

همچنین ممکن است با مشاور مشتری تماس بگیرید برای قرار ملاقات یا درخواست اطلاعات خاص ، فقط در چند کلیک.

بازتاب

عضویت در فضای موبایل می تواند منتشر شود اعلان ها و هشدارها توسط پیامک برای هر یک از عملیات بانکی در حال انجام. برای استفاده از آن ، فقط برنامه را بارگیری کنید iOS و Android.

در یک حساب خاص در Société Générale مشترک شوید

اولیرو

پرشور در مورد دنیای تجارت ، همیشه به دنبال فعالیت های جدید برای به چالش کشیدن همکاران است.

جنبه های اجتماعی

بسیاری از موسسات مالی وب سایت ها را توسعه می دهند تا کاربران بتوانند حساب های بانکی از راه دور ایجاد کنند تا از دیجیتالی شدن استفاده کنند. این شامل عضویت در یک حساب بانکی خاص است. این اشتراک برای Société Générale نیز می تواند در یک آژانس انجام شود. رویه هایی که باید دنبال شود ممکن است از یک فرد به فرد دیگر متفاوت باشد ، اما اسناد مورد نیاز هرگز تغییر نمی کنند.

یک حساب شخصی ، چیست ?

یک حساب شخصی یک حساب بانکی است که همانطور که از نام آن پیداست ، برای افراد محفوظ است. این برنامه از کلیه مراحل استاندارد بانکی ، از جمله نقل و انتقالات پول ، برداشت و سپرده پشتیبانی می کند. در اصل دو دسته مختلف از حساب های شخصی وجود دارد:

حساب مشترک ، که می تواند دو یا چند نگهدارنده داشته باشد. حساب فردی که توسط یک شخص مجرد برگزار می شود. این شکل از حساب محبوب ترین است ، به خصوص در بین زوجین. حساب شخصی علاوه بر خدمات اساسی حساب شخصی ، از کارت بانکی (یا دو کارت برای یک حساب مشترک) ، یک دفترچه چک ، وام بانکی ، از متوسط ​​بیمه پرداخت ، اضافه برداشت مجاز ، امکان بهره مندی از آن را فراهم می آورد. از دنده فرانسوی.

مشتری باید هزینه ماهانه را در Société Générale بپردازد تا بتواند از یک حساب خاص استفاده کند. میزان این هزینه با توجه به خدمات مالی انتخاب شده و همچنین سن مشترک تعیین می شود.

یک حساب شخصی در Société Générale توسط هر کسی باز می شود. هر کسی که حداقل 18 سال داشته باشد و ممنوعیت بانکی را مورد اصابت قرار نداده باشد ، یعنی یک بزرگسال که توسط بانک دو فرانسه رهایی یافته است ، می تواند یک حساب شخصی در Société Générale ایجاد کند. اما شما باید داشته باشید:

یک سند هویت معتبر ؛ از یک مجوز اقامتگاه حداقل از سه ماه. بر خلاف ایجاد یک حساب کاربری حرفه ای (حساب بانکی برای مشاغل یا شرکت ها) ، Société Générale بدون در نظر گرفتن ظرفیت پرداخت یا توانایی دریافت درآمد ، به مشتریان فردی پیشنهاد می دهد.

علاوه بر این ، Société Générale یک پیشنهاد خاص با نیاز افراد خردسال ، از جمله خدمات بانکی منظم و کاهش قیمت ماهانه برای کارت بانکی ارائه می دهد. به عبارت دیگر ، فرزندان غیرمجاز بالای 12 سال که مجوز والدین را ارائه می دهند یا رضایت سرپرست قانونی خود مجاز به ایجاد حساب بانکی هستند.

لازم به ذکر است که تمام کلاسهای اقتصادی و اجتماعی ، از جمله کارمندان ، بیکاران و افراد دارای درآمد ثابت یا موقت ، به حساب Société Générale دسترسی دارند.

حساب خاص sg

نحوه اشتراک در یک حساب شخصی Société Générale ?

در Société Générale ، افتتاح یک حساب شخصی می تواند به صورت حضوری در یک آژانس یا بصورت آنلاین در وب سایت شرکت انجام شود. با این حال ، لازم به ذکر است که این اشتراک به طور معمول در آژانس به دلایل امضاء نهایی می شود.

برای خواندن نحوه محاسبه ظرفیت وام ?

بررسی تمام شرایط واجد شرایط بودن قبل از باز کردن یک حساب شخصی با Société Générale ضروری است. به طور کلی ، یک مشترک بالقوه باید یک فرد طبیعی باشد ، بزرگسالان (موسسات مالی خدمات خود را به افراد زیر سن قانونی نمی فروشند) و به دلایل مالیاتی در فرانسه اقامت می کنند. علاوه بر این ، باید از هرگونه کنترل بانک عاری باشد و یک شماره تلفن یا آدرس الکترونیکی در بهره برداری داشته باشد.

رویه هایی که برای باز کردن حساب بانکی در یک آژانس دنبال می شود به شرح زیر است: اولین قدم پر کردن فرم با کلیه اطلاعات مربوطه در مورد مشتری است. نام ، نام ، آدرس و غیره. نمونه هایی هستند. مرحله بعدی انتخاب یک آژانس است (Société Générale اکنون 2100 آژانس بانکی دارد). برای انجام این کار ، مشترک برای کشف آژانس های اطراف باید جستجو کند.

سپس ، مشترک باید در دسترس بودن خود را برای تأیید قرار ملاقات با یک مشاور شخصی انتخاب کند. مشاور به مشتری کمک می کند تا تصمیم بگیرد که پیشنهادی را که انتخاب می کند با نیازهای وی سازگار باشد. تهیه اسناد پشتیبان لازم برای این جلسه ضروری است. با این حال ، لازم به ذکر است که این جلسه در آژانس مورد علاقه مشترکین برگزار می شود.

مصرف کننده همچنین باید توافق نامه حساب را برای تأیید ایجاد حساب بانکی خود امضا کند.

نحوه ایجاد یک حساب شخصی آنلاین با دنبال کردن این مراحل

مشترکین آینده یک حساب خاص می توانند از راه دور با استفاده از بستر اینترنتی Société Générale استفاده کنند. برای انجام این کار ، آنها باید مراحل خاصی را انجام دهند. آنها ابتدا باید فرم درخواست آنلاین را با تمام اطلاعات شخصی متقاضی (هویت ، سن ، آدرس و غیره) تکمیل کنند. سپس تمام مقالات لازم برای ایجاد یک حساب بانکی را ارسال کنید. مشترک برای این کار دو گزینه دیگر دارد: او می تواند آنها را به صورت دیجیتالی یا از طریق پست به آژانس مورد نظر خود ارسال کند.

با این حال ، به شدت توصیه می شود پرونده ها را از طریق وسایل دیجیتالی برای تسریع در روش ایجاد حساب ارسال کنید. به محض دریافت بانک اسناد مورد نیاز ، مشتریان از طریق پیام کوتاه یا از طریق پست الکترونیکی پذیرش یا امتناع از درخواست خود برای باز کردن یک حساب خاص مطلع می شوند. در صورت دریافت پاسخ مطلوب ، باید کل مبلغ را بپردازند.

با این حال ، به شدت توصیه می شود پرونده ها را از طریق دیجیتال برای تسریع در روش باز کردن حساب ارسال کنید. به محض اینکه بانک اسناد مورد نیاز را دریافت کرد ، از طریق پیامک یا از طریق ایمیل پذیرش یا امتناع از درخواست خود برای باز کردن حساب خاص ، به مشتریان اطلاع داده می شود. اگر جواب مثبت باشد ، آنها باید حداقل پرداخت مورد نیاز در بانک را برای تأیید تأسیس حساب انجام دهند. پس از اتمام تمام این فرایندها ، بانک کارت بانکی و کد مشتری مشترک را ارائه می دهد.

برای خواندن همچنین intrum justitia: پوشش جامعه مطالبات قابل دریافت

لازم به ذکر است که پس از ارسال اسناد مورد نیاز ، مشترک باید درخواست خود را با ویدئو کنفرانس با یک مشاور مشتری از Société Générale تأیید کند. اگر این تأیید در ساعات کار آژانس انجام شود ، می توان بلافاصله انجام داد. در غیر این صورت ، متقاضی باید از برنامه Société Générale برای تعیین وقت با مشاور استفاده کند. آخرین مرحله برای فعال کردن حساب بانکی در مشترکین برای امضای توافق نامه حساب به منظور تأیید اعتبار اشتراک خود در یک حساب خاص تشکیل شده است. این مهم است که بدانید این امضای می تواند بصورت آنلاین با استفاده از امضای الکترونیکی از منطقه مشتری انجام شود. پس از فعال سازی حساب بانکی خود ، یک کد مخفی و کد مشتری از طریق پست الکترونیکی به مصرف کننده ارسال می شود. اینها به او اجازه می دهد 24/7 به حساب خود دسترسی پیدا کند.

چه نوع اسناد برای باز کردن یک حساب شخصی لازم است ?

اسناد مورد نیاز همان است که شما یک حساب بانکی را بصورت حضوری در یک آژانس یا بصورت آنلاین در وب سایت Société Générale ایجاد می کنید. دقیق تر است

از یک سند هویت ، مانند کارت هویت ملی یا گذرنامه مشترک. اثبات محل زندگی ، مانند فاکتور اخیر خدمات عمومی ، آب یا موارد دیگر ، از طرف متقاضی ، قدمت آن کمتر از سه ماه است. آخرین رسید اجاره ای که فقط توسط یک حرفه ای اعطا شده است. یا آخرین اعلامیه مالیات بر دارایی. توجه داشته باشید که اگر مشترک توسط شخص ثالث قرار داشته باشد ، اسناد زیر ضروری است: سند هویت میزبان و یک گواهی در مورد افتخاری که توسط میزبان تأیید و تأیید شده است. نسخه ای از اثبات آدرس دوم نیز لازم است. توجه داشته باشید که صورتحساب تلفن همراه به عنوان اثبات آدرس پذیرفته نمی شود.

 • آخرین لغزش حقوق برای یک کارمند,
 • آخرین اعلامیه مالیاتی برای یک بازنشسته,
 • آخرین گواهی کاری که توسط آژانس اشتغال برای یک جستجوگر شغل صادر شده است,
 • شماره Siret/Siren که برای یک کارگر خود شاغل روی یک برگ سفید چاپ شده است,
 • نسخه شماره تأمین اجتماعی مشترک همه اثبات درآمد قابل قبول است.

بسته به وضعیت اجتماعی مشترک ، اسناد پشتیبان ممکن است به شرح زیر باشد: یک نسخه معتبر از کارت دانشجویی یا یک گواهینامه تحصیلی معتبر برای دانش آموز. آخرین لغزش حقوق برای یک کارمند ؛ آخرین اعلامیه مالیاتی برای یک بازنشسته ؛ آخرین گواهی کاری آژانس اشتغال برای یک جستجوگر شغل ؛ شماره Siret/Siren که برای یک کارگر خود شاغل روی یک برگ سفید چاپ شده است. این اسناد باید از طریق پست ارسال شده یا از منطقه مشتری محافظت شده Société Générale توسط مشترکانی که تصمیم به ایجاد یک حساب بانکی شخصی از راه دور دارند بارگیری شود. از طرف دیگر ، هنگام افتتاح حساب آژانس ، هنگام انجام قرار ملاقات به مشاور مشتری داده می شود.

همچنین Crédit Agricole de Charente-Maritime را بخوانید: چرا شرط بندی در CACMDS در حساب بانکی حرفه ای خود ?

مزایای ایجاد یک حساب شخصی در Société Générale چیست ?

مهمترین مزیت ایجاد یک حساب بانکی شخصی در Société Générale ، تسهیلاتی است که می توان روند اشتراک با آن را انجام داد ، چه بصورت آنلاین و چه در یک مکان فیزیکی. علاوه بر این ، باز کردن حساب نسبتاً سریع است.

علاوه بر این ، Société Générale یک شماره حساب زندگی و یک شماره حساب بانکی متمایز (RIB) را به هر مشتری اختصاص می دهد.

هرکسی که اخیراً با Société Générale یک حساب کاربری خاص را در اختیار شما قرار داده است می تواند از تغییر رایگان در محل زندگی بانکی خود بهره مند شود.

از جمله مزایای دیگر ، اجازه دهید این امکان را برای مشتریان Société Générale برای دسترسی به حساب های خود در هر زمان ، روز و شب از طریق منطقه مشتری وب سایت شرکت نقل قول کنیم. علاوه بر این ، صورتهای حساب به صورت رایگان از طریق پست الکترونیکی در زمان واقعی ارسال می شوند. فقط برنامه Société Générale را برای شروع بارگیری کنید.

Société Générale برای غیر مقیم

برای ایجاد یک حساب کاربری در Société Générale ، غیر مقیم باید از ملیت فرانسه باشد و اقامتگاه اصلی آن در خارج از فرانسه باشد.

افراد غیر مقیم شامل اتباع خارجی هستند که به عنوان اعضای نیروهای مسلح یا کارمندان دولت در فرانسه مستقر هستند.

او باید یک سند هویت قانونی از جمله عکس هویت و اثبات آدرس ارائه دهد.

Société Générale برای جوانان

یک خردسال می تواند از روز تولد خود یک حساب بانکی ایجاد کند.

از دوازده سالگی ، او می تواند به نام خود حساب باز کند ، اما ابتدا باید توافق والدین خود (یا سایر نمایندگان قانونی) را بدهد. اسناد مورد نیاز در این شرایط است

 • اثبات آدرس کمتر از شش ماه
 • اسناد اثبات هویت خردسال و والدینش.
 • جزوه خانوادگی
 • اعلامیه کتبی که توسط نماینده قانونی امضا شده است,
 • تصدیق دریافت میزبان.

امضای خردسال و همچنین نمایندگان حقوقی نیز باید واریز شود. اگر در حال حاضر در مدرسه است ، این بانک نسخه ای از کارت دانشجویی یا دیپلم جزئی را می خواهد.