بورسوراما – ما کی هستیم?, Société Générale از امضای توافق نامه مشارکت نهایی بین Boursorama و Ing به منظور ارائه بهترین راه حل جایگزین برای بانکی برای مشتریان در فرانسه – Société Générale خبر داد

Société Générale از امضای توافق نامه مشارکت نهایی بین بورسوراما و ING به منظور ارائه بهترین راه حل جایگزین بانکی برای مشتریان در فرانسه خبر داد

بورسوراما با توسعه متمرکز بر انتظارات ، سادگی و کارآیی مشتری جدید ، اما همچنین امنیت و کاهش هزینه ها ، موقعیت خود را به عنوان یک بازیکن مهم بانکی هر سال در فرانسه تأیید می کند.

ما که هستیم ?

Boursorama در سه فعالیت اصلی خود یک بازیگر پیشگام و رهبر است: بانکداری آنلاین ، کارگزاری آنلاین و اطلاعات مالی در اینترنت.

بورسوراما با توسعه متمرکز بر انتظارات ، سادگی و کارآیی مشتری جدید ، اما همچنین امنیت و کاهش هزینه ها ، موقعیت خود را به عنوان یک بازیکن مهم بانکی هر سال در فرانسه تأیید می کند.

 • سه فعالیت مکمل و در هم افزایی کامل (بیشتر بدانید)
 • توانایی ماندن از مرحله در مقایسه با رفتار مصرف کننده ، در منطق کیفیت خدمات و رضایت مشتری
 • یک کارفرمای متعهد در سطح اجتماعی و مسئول در مقیاس محیط زیست (بیشتر بدانید)

برای حمایت از رشد شرکت ، یک دفتر مرکزی جدید ساخته شد و بخشی از تیم ها در پایان سال 2016 در آنجا مستقر شدند. این منطقه در یک منطقه سازگار با محیط زیست از بولگن-بیلنکور ، یکپارچه در یک قلمرو نوآورانه ، مانند بانک واقع شده است.

رهبر بانکی آنلاین

Visual Clinking 5 میلیون مشتری

پیشرو نسل جدید بانک با بانک آنلاین خود که در سال 2005 راه اندازی شد ، Boursorama Banque امروز مورد تحسین و توصیه تقریباً 85 ٪ از مشتریان خود قرار گرفته است . برای همه در دسترس است و ارزانترین بانک را به مدت 15 سال طبقه بندی کرده است ، تعداد مشتریان خود را در سه سال گذشته دو برابر کرده است. Boursorama هر سال در فرانسه موقعیت خود را به عنوان یک بازیکن بزرگ بانکی تقویت می کند و قصد دارد 5.5 میلیون مشتری در پایان سال 2023 داشته باشد.

 • یک استراتژی قیمت گذاری بسیار رقابتی که با گذشت زمان توسط بازار شناخته شده است
 • یک تجربه مشتری سیال که هم از استقلال استفاده و هم رابطه مستقیم بین بانک و مشتری حمایت می کند
 • یک پیشنهاد بانکی کامل و کارآمد در سرویس انتظارات مصرف کننده جدید

1 5 میلیون مشتری از 6 ژوئیه 2023 تحت تأثیر قرار گرفته اند
2 نظرسنجی انجام شده به صورت آنلاین توسط Ondingway در سال 2022 با 11770 مشتریان Boursorama Banque ، مطابق با رویه ها و قوانین ISO 20252. این نمونه نماینده مشتریان Boursorama Banque از نظر تقسیم مشتری است. جزئیات تحقیق را مشاهده کنید

متخصص کارگزاری آنلاین

Visual Clé 600،000 حساب بورس اوراق بهادار

پیشگام بورس اینترنت در فرانسه ، Boursorama اکنون دسترسی به کلیه محصولات قابل مذاکره در بازار سهام را ارائه می دهد: سهام ، اوراق قرضه ، ETF ، محصولات بورس تحصیلی. چالش مدل Boursorama ، اطلاعات مالی با کارآمدترین ابزارها (نسبت ارزیابی ، اجماع تحلیلگر ، حساب های شرکت) همراه است تا به سرمایه گذاران ما اجازه دهد تا در زمان مناسب تصمیم درستی بگیرند.

 • یکی از رهبران کارگزاری آنلاین فرانسوی
 • پیشنهادی که قادر به سازگاری با پروفایل های مختلف سرمایه گذار باشد
 • نوآوری های مداوم برای تقویت دانش و پشتیبانی از سرمایه گذار در یک فعالیت توسعه قوی

پرتال اطلاعات اقتصادی و مالی مرجع

شکل بصری شکل 54.7 میلیون بازدید ماهانه

اولین سایت اطلاعات اقتصادی و مالی در فرانسه ، پورتال Boursorama.com 54.7 میلیون بازدید* و نزدیک به 500 میلیون صفحه دیده شده است. این هفدهمین رسانه دیجیتالی است که طبق ACPM بیشتر در فرانسه بازدید می شود. کیف پول.پخش بازار سهام و اخبار اقتصادی (قیمت های ارزش ، اطلاعات تجاری ، اعزام آژانس). یک مجتمع محتوای واقعی ، پورتال همچنین اطلاعات کلی تری ارائه می دهد و به فیلم ها ، مقالات ، انجمن های بحث و گفتگو و اخبار به طور مداوم به روز می شود.

 • اطلاعات جامع ، قابل تنظیم و جمع شده در خدمات تخصص مالی مخاطبان مختلف
 • نرخ مشاوره که او را به عنوان رقیب مطبوعات اقتصادی سنتی قرار می دهد
 • محصولات داخلی محتوای اصلی از جمله برنامه Ecorama

*منبع ACPM – مارس 2022

1998-2015: کارگزاری در مینیتل
توزیع کامل خدمات نوآورانه بانکی

Boursorama با ظهور وب متولد شد ، یک شرکت تابعه از گروه Société Générale است. از زمان ایجاد آن ، Boursorama با هدف برآورده کردن انتظارات بانکی جدید فرانسوی ها از نظر استقلال ، سادگی و پس انداز ، به نوآوری خود ادامه داده است.

Visual of the Boursorama Studio Video با Laurent Grassin به عنوان مجری

توسعه
به عنوان یک کارگزار و پورتال

در سال 1998 توسط رهبران یک راه اندازی نانسی ، پورتال Boursorama ایجاد شده است.com پیشگام در بازار سهام آنلاین و اطلاعات مالی است. این شرکت در سال 2002 توسط Fimatex ، بازیگر اصلی کارگزاری آنلاین از سال 1995 ، متعلق به گروه Société Générale به دست آورد: Fimatex-Boursorama با ارائه پیشنهاد ترکیبی از اطلاعات مالی و پس انداز آنلاین ، رهبر مالی آنلاین فرانسوی می شود. او موقعیت خود را با خرید رقیب خود Seftrade تثبیت می کند و به بورسوراما تبدیل می شود.

بصری D

راه اندازی
فعالیت بانکی: نوآوری ها
و رشد تسریع

فعالیت بانکی در سال 2005 راه اندازی شد ، این امکان را برای مشتریان فراهم می کند که یک حساب جاری را که می تواند یک کارت پرداخت در آن باشد ، باز کند. در نتیجه ، Boursorama با هدف برآورده کردن انتظارات بانکی مصرف کننده جدید ، نوآوری را متوقف نکرده است: 1 عرضه اعتبار املاک و مستغلات 100 ٪ آنلاین در سال 2010 ، ابزار مدیریت بودجه در سال 2011 ، سپس وام های شخصی ، مشروط … این پیشنهاد کامل در بازار ضروری است به عنوان ارزان ترین و کاربردی ترین ، همانطور که در تسریع فتح مشتری مشهود است.
Boursorama یک بار دیگر تمایل خود را برای تغییر بخش ، FINTECH FINTECH فرانسوی ، متخصص فرانسوی در راه حل های مدیریت مالی شخصی (PFM) ، در سال 2015 به دست می آورد و بنابراین رهبری خود را در بانک آنلاین آنلاین تقویت می کند.

Boursorama ، از سال 2015 تا امروز: موفقیت برنامه استراتژیک آن

Visual of the Boursorama Banque Pub که نشان می دهد

ارزانترین بانک در فرانسه به مدت 15 سال ، بورسوراما در 3 سال از نظر اندازه دو برابر شده است و در ژوئیه 2023 5 میلیون مشتری دارد ، در حالی که نرخ توصیه ای را نشان می دهد که هنوز تقریباً 85 ٪ 1 و یک مروج خالص +36 2 است .

 • Boursorama امروز بیش از 70 میلیارد استند ، که به طور عادلانه بین هر طیف وسیعی از محصولات توزیع می شود ، مشتریان آن با استفاده از تمام پیشنهادات گسترده در دسترس آنها توزیع می شود. به طور کلی ، پیشروی های این بانک به شکلی متعادل و همگن با سرعت پایدار دستیابی به مشتریان جدید پیشرفت می کنند ، بنابراین کارآیی مدل Boursorama را نشان می دهد.
 • Boursorama برای همه بدون درآمد و ثروت در دسترس است ، از 12 تا 17 سال با پیشنهاد آزادی به کارآفرینان با Boursorama Pro ، جمعیت فزاینده ای را مورد علاقه خود قرار می دهد.
 • از زمان ایجاد آن ، وعده بورسوراما یکسان است: به طور روزانه ، زندگی مشتریان خود ، با بهترین قیمت و با بهترین کیفیت خدمات را ساده کنید. فراتر از این پیش نیازهای تحسین شده توسط فرانسوی ها ، این شوق برای بورسوراما با غنی سازی مداوم پیشنهاد توضیح داده می شود: روزانه بانک ، اعتبار (املاک و مستغلات ، مصرف ، لومبارد ، تجدید پذیر) ، پس انداز بانکی ، بورس تحصیلی ، بورس تحصیلی ، بیمه عمر بورس تحصیلی ، بیمه خانه ، بیمه ماشین. همچنین یک کاتالوگ بیش از 1000 ویژگی – به ویژه بر اساس فناوری های جدید ارائه می دهد.
 • کارفرمایان متعهد به سطح اجتماعی و مسئول مقیاس محیط زیست ، بورسوراما بیش از 900 کارمند مستقر در بووگن-بیلینکور (92) و نانسی (54) دارد و در بین بهترین کارفرمایان 2023 ، در فرانسه ، توسط سرمایه و آمار منصوب شد.

1 نظرسنجی انجام شده توسط Ondionway در سال 2022 با 11770 مشتریان Boursorama Banque ، مطابق با روش ها و قوانین استاندارد ISO 20252. این نمونه نماینده مشتریان Boursorama Banque از نظر تقسیم مشتری است. جزئیات تحقیق را مشاهده کنید
2 درجه 1 از بخش از نظر رضایت مشتری از NPS +36 ، BAIN و شرکت – ژانویه 2023

Société Générale از امضای توافق نامه مشارکت نهایی بین بورسوراما و ING به منظور ارائه بهترین راه حل جایگزین بانکی برای مشتریان در فرانسه خبر داد

Société Générale از امضای Boursorama از توافق نامه مشارکت نهایی با ING به منظور ارائه مشتریان بانکداری آنلاین ING در فرانسه بهترین راه حل جایگزین بانکی ، با یک مسیر اشتراک ساده و پیشنهادات اختصاصی در مورد محصولات و خدمات مشترک ، خبر داد.

امضای توافق نامه نهایی در تاریخ 4 آوریل 2022 به دنبال تصمیم Ing مبنی بر خروج از بازار خرده فروشی بانکداری در فرانسه است. Boursorama بنابراین پیشنهادات اختصاصی برای مشتریان ING در فرانسه و پشتیبانی اختصاصی ارائه می دهد.

با بیش از 3.3 میلیون مشتری در پایان دسامبر 2021 ، این توافق نامه بیشتر موقعیت رهبر بورسوراما در فرانسه را تقویت می کند. Boursorama با توسعه متمرکز بر انتظارات جدید مشتری ، با بدست آوردن بالاترین امتیاز توصیه مشتری در بین بانکهای فرانسوی در سال 2021 ، خود را متمایز کرده است.

این عملیات تأثیر بسیار محدودی بر نسبت CE گروه Société Générale خواهد داشت.

پیشنهادات ارائه شده روزانه به بانک (حساب های دید و کارت های بانکی) ، جزوه ها ، بیمه عمر و همچنین حساب های بورس مربوط می شود. از طرف دیگر ، اعتبار بخشی از محیط توافق نامه نیست.

Benoit Grisoni ، مدیرعامل Boursorama , اعلام شده: ” ما خشنودیم خوش آمدی مشتریانی که می خواهند و از آنها در پروژه های آینده خود با یک تجربه دیجیتالی شناخته شده در مورد پیشنهاد کامل محصولات با عملکرد بالا و وعده کمترین هزینه های موجود در بازار پشتیبانی کنند. این توافقنامه موقعیت غیرقابل انکار بورسوراما را به عنوان رهبر بانکداری آنلاین در فرانسه تقویت می کند ، که رشد ارگانیک آنها هرگز با آن قوی نبوده است رکورد فتح بیش از 100.000 مشتری جدید در ماه از نوامبر گذشته. »»

Frédéric Oudéa ، مدیرعامل Société Générale , اظهار نظر: “” این توافقنامه مرحله جدیدی در توسعه بورسوراما است و بیشتر آن را تقویت می کند پیشگام و مدل منحصر به فرد که توانایی خود را در رفع نیازهای مشتری و توسعه سریع نشان داده است. این توافق نامه در تسریع رشد شدید بورسوراما که بیش از 4 میلیون مشتری در پایان سال 2022 هدف از یک سال در برنامه فتح خود قرار دارد ، شرکت خواهد کرد. »»

مخاطب را فشار دهید:

فانی روبی _+33 1 57 29 11 12_ fanny.rouby@socgen.کم

توجه به ناشران:
1 نمره خالص مروج یا NPS نشانگر اندازه گیری توصیه مشتری به یک برند است. این راه اندازی C توسط Bain & Company در دسامبر 2021 تأسیس شد

انتشار مطبوعات را بارگیری کنید

بستن مدیریت کوکی

Société Générale برای اطمینان از عملکرد مناسب سایت ، بهبود ناوبری خود ، ایجاد آمار بازدید و شناسایی بازدیدهای از کمپین های رسانه ای ، از ردیاب (از این پس “کوکی ها”) استفاده می کند.
برخی از این کوکی ها مشمول رضایت شما هستند.
شما می توانید انتخاب خود را به روشی جهانی بیان کنید ، یا ترجیحات خود را با نهایی بودن کوکی ها پیکربندی کنید.
شما می توانید این گزینه ها را در هر زمان تغییر دهید.