Société Générale “SG” را به عنوان نام تجاری جدید خود پذیرفته است ، Société Générale برند جدید SG خود را در شبکه خود مستقر می کند – Agefi

Société Générale برند جدید SG خود را در شبکه خود مستقر می کند

برای ارتقاء این سازمان جدید و این نام جدید ، این بانک از آغاز یک تبلیغات تبلیغاتی از 11 ژوئن خبر داد. در تلویزیون ، تا 9 ژوئیه از طریق پخش چندین فیلم پخش می شود. کمپین “مطبوعات و دیجیتال” از 25 ژوئن آغاز می شود و برجسته خواهد شد “پیشنهادات تجاری SG در بودجه (JET PRO اعتبار ، اعتبار اکسپرسو برای افراد ، بسته خورشیدی برای مشاغل یا تأمین اعتبار کار نوسازی انرژی برای افراد) ، پس انداز (با نسل جدید پس انداز) و بیمه (با بیمه اتومبیل) ».

Société Générale “SG” را به عنوان نام تجاری جدید خود پذیرفته است

به عنوان بخشی از ادغام دو شبکه آژانس خود ، Société Générale و Crédit du Nord ، گروه بانکی تصمیم گرفتند که از سال 2023 ، شبکه جدید تحت یک برند واحد “SG” را متحد کنند ، اما مطابق با مناطق یا همراه با برخی از قدرتها کاهش یافته است. مارک های منطقه ای گروه Crédit du Nord. درمجموع ، ده مارک با یک آرم مشترک و هویت بصری ، شبکه قلمرو را تضمین می کنند. ادغام شبکه ها باید در تاریخ 1 ژانویه 2023 عملیاتی شود.

Société Générale آرزو دارد شبکه منحصر به فرد خود را بر روی یک مدل عمدتا غیر متمرکز بسازد

این یک گام مهم در سایت برای گرد هم آوردن دو شبکه آژانس گروه بانکی ، Société Générale از یک طرف است و از طرف دیگر با مارک های منطقه ای خود اعتبار دو نورد را اعتبار می دهد. بدون تعجب واقعی ، بنابراین Société Générale از سال 2023 تصمیم گرفته است دو شبکه را تحت همان مارک ملی متحد کند ، در حالی که ادغام قانونی انجام شد.

این مارک جدید “SG” با ده مارک منطقه ای همراه خواهد بود, “برای نشان دادن نزدیکی”, که به ویژه نام بانکهای منطقه ای را به شدت در محلی تأسیس می کند ، یعنی SG Crédit du Nord (لیل) ، SG Laydernier (Annecy) ، SG Auvergne Rhône Alpes (Lyon) ، SG SMC (Marseille) ، SG Courtois (Toulouse) و SG Tarneaud (Limoges).

آرم جدید

با این بانک های تاریخی چندین منطقه تحت مارک SG صرفاً با شناسایی منطقه ای همراه هستند: SG Grand EST ، SG Sud-Ouest (Bordeaux) ، SG Grand Ouest و SG Société Générale for Ile-de-France و Corsica. به هر حال ، آرم تاریخی قرمز و سیاه نیز به سمت یک مربع باز تکامل می یابد “نماد تعادل و تقارن بین برند ملی و مارک های منطقه ای”, همیشه در رنگ های Société Générale ، یک نشانگر جدید هویت بصری برای کل گروه. بنابراین از ستاره آبی و آبی غالب گروه Crédit du Nord خارج شوید.

این آرم جدید همچنین مدرن تر و البته پر از وعده های سازماندهی جدید بانک خرده فروشی غیر متمرکز تر است. توجه داشته باشید که آرم مرتبط با این برند اکنون در دنیای بانکی تعمیم یافته است.

“ما در این ادغام مطابق با برنامه برنامه ریزی شده و مطابق با تمام تعهداتی که ما در مقابل مشتریان و کارمندان خود انجام داده ایم ، پیشرفت می کنیم”, Sébastien Proto ، معاون مدیر عامل ، مسئول بانک خرده فروشی در فرانسه ، در بیانیه مطبوعاتی منتشر شده در این روز سه شنبه به یاد می آورد. ادغام شبکه ها باید در تاریخ 1 ژانویه 2023 عملیاتی شود و باید منجر به 3 شود.700 کاهش شغل تا سال 2025, “بدون عزیمت محدود”.

سایت های موازی

این بانک همچنین یک سری از قرار ملاقات ها را در رأس این ده گروه منطقه ای انجام داد و از آن مراقبت کرد تا از تعادل بین تیم های این دو شبکه اطمینان حاصل کند.

علاوه بر این پروژه ، Société Générale استراتژی رشد خود را در بانک خرده فروشی و خدمات مالی با خرید LeasePlan ادامه می دهد تا به رهبر جهانی در لیزینگ خودرو تبدیل شود و از سرگیری جزئی توسط بورسراما از تجارت مشتریان خصوصی که فرانسه است ، از طریق توافق سئو.

از طرف دیگر ، این گروه مجبور شد با اعلام فروش شرکت تابعه روسیه خود Rosbank به یک گروه روسی ، جاه طلبی های خرده فروشی بین المللی خود را بررسی کند. عملیاتی که باید منجر به از دست دادن حسابداری حدود 3 میلیارد یورو شود. با این حال ، او دو نمایش جامد در جمهوری چک و رومانی دارد. به همین دلیل موفقیت همجوشی شبکه شبکه ها برای گروه استراتژیک تر می شود.

Société Générale برند جدید SG خود را در شبکه خود مستقر می کند

ادغام با اعتبار شمال ادامه دارد. بیش از 1.000 آژانس به زودی دو نامه نمادین بانک را به نمایش می گذارند ، که قصد دارد آن را از طریق یک کمپین ارتباطی شناخته شود.

ارسال شده در 13 ژوئن 2023 در 13:20 – 13 ژوئن 2023 در 23:25

SG Société Générale Rue Monge آژانس جدید آرم جدید

این بانک با یک آرم قرمز و سیاه در آخرین مرحله ادغام شبکه خود با اعتبار Du Nord وارد می شود. Société Générale گفت که آنها “با موفقیت ساخته شده” مهاجرت های رایانه ای و ادغام قانونی نهادها در نیمه اول سال 2023.

اکنون زمان استقرار برند جدید برای خرده فروشی بانکداری در فرانسه و ارتباطات است. دوستان بانک قبلاً او را به این شکل صدا می کردند ، این اکنون نام رسمی است که به تدریج در تمام آژانس های شش ضلعی در گروه ظاهر می شود. Exit Société Générale برای “SG” ساده تر با نسخه های منطقه ای: Sg Crédit du Nord ، Sg Grand Est ، Sg Laydenier ، Sg Auvergne Rhône Alpes ، SG SMC ، Sg Courtois ، Sg Sud Ouest ، Sg Tarneaud ، SG Grand Ouest and SG Sociéété Gétéale and Gétéale and Gétéale and Gétéale and Gétéale and Gétéale and Gétéale and Gétéale and Gétéale and Gétéale and Gétéale and Gétéale and Gétéale and Gétéale and Gétéale and Gétéale and Gétéale and Gétéle برای کورسیکا و île-de-france.

10 میلیون مشتری

شبکه جهانی در حال نزدیک شدن است.450 آژانس در سراسر قلمرو و 10 میلیون مشتری ادعا می کنند.

برای ارتقاء این سازمان جدید و این نام جدید ، این بانک از آغاز یک تبلیغات تبلیغاتی از 11 ژوئن خبر داد. در تلویزیون ، تا 9 ژوئیه از طریق پخش چندین فیلم پخش می شود. کمپین “مطبوعات و دیجیتال” از 25 ژوئن آغاز می شود و برجسته خواهد شد “پیشنهادات تجاری SG در بودجه (JET PRO اعتبار ، اعتبار اکسپرسو برای افراد ، بسته خورشیدی برای مشاغل یا تأمین اعتبار کار نوسازی انرژی برای افراد) ، پس انداز (با نسل جدید پس انداز) و بیمه (با بیمه اتومبیل) ».

تقریباً سه سال پیش برای اولین بار برانگیخته شد ، در سپتامبر 2020 ، ادغام شبکه های Société Générale و اعتباری Du Nord باید به بانک اجازه دهد تا 450 میلیون یورو در هزینه هر هزینه برای هر هزینه از سال 2025 از طریق بسته شدن آژانس به 450 میلیون یورو برسد. از سال 2023 ، 157 باید با هم گروه بندی شوند.

برای تکمیل این پروژه به مدیرکل جدید بانک ، Slawomir Krupa ، که در این موقعیت در این موقعیت جایگزین Frédéric Oudéa شد ، بارگذاری کنید. و دیگران را پرتاب کنید. در بازار سهام ، Société Générale عقب مانده از دو بانک ذکر شده فرانسوی دیگر. عمل آن در پنج سال بیش از 30 ٪ کاهش یافته است که کشتار کرودیت ضرر را به 5 ٪ محدود می کند. عنوان BNP Paribas حتی در طول دوره 3 ٪ پیشرفت می کند.