Société Générale پرداخت فوری برای شرکت ها – Société Générale ، انتقال سقف Société Générale: حداکثر مبلغ چیست؟? عاقل

سقف انتقال Société Générale: حداکثر مبلغ چقدر است

Contents

اگر سقف های مربوط به نقل و انتقالات Société Générale برای شما مناسب نیست ، بدانید که می توان آنها را اصلاح کرد. تنها روشهایی که امکان حذف این محدودیت ها را به Société Générale امکان پذیر است ، تماس با بانک در شماره خدمات خود یا نزدیک شدن به مشاور بانکی خود است.

Société Générale در حال پرداخت فوری برای شرکت ها است

مشتریان تجاری Société Générale هم اکنون می توانند پرداخت های فوری را صادر و دریافت کنند*. از برنامه بانکی “Sogecash Net” خود در اینترنت ** ، آنها فقط باید گیرنده انتقال را انتخاب کنند. معامله در کمتر از 10 ثانیه انجام می شود. به محض دریافت اعلان ، به ذینفع اعتبار داده می شود و می تواند بلافاصله از مبلغ منتقل شده استفاده کند. این سرویس ، 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته ، به عنوان گزینه ای در دسترس است ، با هزینه 0.60 یورو به استثنای مالیات برای هر معامله صادر شده ، یک هزینه در بین ارزان ترین بازار.

پرداخت فوری بنابراین انتقال پول را در بسیاری از مواقع ساده می کند. به عنوان مثال اجازه می دهد تا بلافاصله یک تأمین کننده را برای تحویل در برابر کالا بپردازید ، فوراً یک پرداخت نادرست را تصحیح کنید یا حتی پس از بازگشت خرید خود ، مشتری را مستقیماً بازپرداخت کنید.

“” پس از موفقیت در پرداخت فوری با افراد ، ما مفتخریم که جزو اولین بانک های فرانسه هستیم که این سرویس نوآورانه را به شرکت ها ارائه می دهیم. فوری و برگشت ناپذیری در درمان به آنها اجازه می دهد تا روابط را هم با تأمین کنندگان خود و هم با مشتریان خود تأمین کنند “توضیح می دهد Houria Chaiblaine ، مدیر بازار تجارت.

*مبلغ انتقال در هر کار 15000 یورو در محدوده سقف پرداخت روزانه در اشتراک است.
** گزینه دوم نیز از طریق تلفن همراه در دسترس خواهد بود.

بستن مدیریت کوکی

Société Générale برای اطمینان از عملکرد مناسب سایت ، بهبود ناوبری خود ، ایجاد آمار بازدید و شناسایی بازدیدهای از کمپین های رسانه ای ، از ردیاب (از این پس “کوکی ها”) استفاده می کند.
برخی از این کوکی ها مشمول رضایت شما هستند.
شما می توانید انتخاب خود را به روشی جهانی بیان کنید ، یا ترجیحات خود را با نهایی بودن کوکی ها پیکربندی کنید.
شما می توانید این گزینه ها را در هر زمان تغییر دهید.

سقف انتقال Société Générale: حداکثر مبلغ چقدر است?

حداکثر مبلغی که می توان با Société Générale تبدیل کرد ? آیا می توانیم سقف انتقال را افزایش دهیم و چگونه در صورت این مورد ادامه دهیم ? انواع نقل و انتقالات که می توان با Société Générale انجام داد ? سؤالاتی که در این مقاله به آنها پاسخ خواهیم داد !

با یک حساب عاقلانه ، از مزایای بسیاری از جمله امکان ارسال پول به بیش از 70 کشور و در 50 ارز مختلف مانند یورو ، دلار و پوند استرلینگ در میان دیگران بهره مند شوید.

توجه داشته باشید که WISE هنگام تبدیل ارز به قیمت واقعی بازار متکی است و امکان صرفه جویی در هر عملیات انتقال را فراهم می کند !

سقف انتقال Société Générale: هر آنچه شما باید بدانید

در فرانسه ، هیچ آیین نامه ای وجود ندارد که بانک ها را ملزم به احترام به سقف مشترک برای نقل و انتقالات کند. همه بانک های فرانسه محدودیت های خود را برای نقل و انتقالات اعمال می کنند. اما آنچه این سقف ها در Société Générale از آن تشکیل شده است ? تمرکز.

شرکت فوری Société Générale سقف: محدودیتی که نباید از آن استفاده کرد

انتقال فوری انتقال است که بلافاصله توسط بانک تحت درمان قرار می گیرد. به عنوان مثال به Société Générale ، یک دوره 20 ثانیه برای وجوه منتقل شده در حساب ذینفع کافی است.

در مورد سقف شرکت فوری Société Générale ، دومی 15000 یورو با عمل و تا 150،000 یورو روز در روز. توجه داشته باشید که امکان انجام این نوع انتقال به صورت آنلاین ، از پلتفرم وب و کاربرد موبایل Société Générale وجود دارد.

سقف انتقال استاندارد Société Générale

درباره نقل و انتقالات استاندارد (دقیق یا دائمی) ، یعنی ساطع شده از یک حساب به یک حساب شخص ثالث ، Société Générale یک سقف از 50،000 یورو در هر عمل.

عملیاتی که صادرکننده می تواند هر چند بار که می خواهد تکرار کند زیرا وجود ندارد بدون سقف روزانه برای این نوع انتقال به Société Générale. به عنوان احتیاط ، هنگام انتقال مبالغ زیاد ، اسناد پشتیبانی می توانند مورد نیاز باشند.

سقف انتقال بین المللی Société Générale

سقف نقل و انتقالات بین المللی در Société Générale 50،000 یورو در هر عملیات است و تا 150،000 یورو در روز افزایش می یابد -. این همان سقف است که برای انتقال SEPA Société Générale اعمال می شود.

با یک حساب عاقلانه ، می توانید برای انتقال 6 میلیون یورو ارسال کنید.
بیشتر بدانید

کنترل جامعه عمومی سقف را ویرایش کنید: رویه ای که باید دنبال شود

اگر سقف های مربوط به نقل و انتقالات Société Générale برای شما مناسب نیست ، بدانید که می توان آنها را اصلاح کرد. تنها روشهایی که امکان حذف این محدودیت ها را به Société Générale امکان پذیر است ، تماس با بانک در شماره خدمات خود یا نزدیک شدن به مشاور بانکی خود است.

با توجه به پروفایل ها و ماهیت درخواست ، مشتری می تواند تشریفات را پر کند و قبل از تأیید درخواست وی ، برخی از اسناد را ارائه دهد.

متداول سقف ویروس Société Générale

بگذارید این نکته را در مورد انتقال جامعه عمومی شرکت توسط این سؤالات متداول برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد موضوع نتیجه بگیریم.

انتقال اینترنت سقف Société Générale: محدودیتی که از آن فراتر نمی رود ?

Société Générale به شما امکان می دهد که انجام دهید نقل و انتقالات آنلاین, از طریق سایت و برنامه تلفن همراه آن. سقف های اعمال شده برای نقل و انتقالات در اینترنت همان موارد نقل و انتقالات انجام شده از یک پیشخوان است.

سقف یک انتقال خارجی Société Générale چیست ?

نقل و انتقالات خارجی در Société Générale (در سرزمین اصلی فرانسه) در ذینفع ثبت شده دارای سقف 10،000 یورو با عملیات است.

نحوه انتقال از منطقه مشتری من ?

برای انتقال از فضای مشتری Société Générale ، با دسترسی به حساب مشتری خود از سایت بانک یا برنامه تلفن همراه شروع کنید.

سپس ذینفع مورد نظر خود را انتخاب کنید یا اگر در لیست مخاطب شما ظاهر نشود ، یکی را اضافه کنید.

در آخر ، نوع انتقال مورد نظر خود را انتخاب کنید ، مقدار مبلغی که باید منتقل شود و عملیات را تأیید کند.

با عاقلانه ، به راحتی پول ارسال کنید و در تمام نقل و انتقالات خود پس انداز کنید !

در حالی که بیشتر بانک های سنتی در هنگام نقل و انتقالات بین المللی از نرخ افزایش یافته استفاده می کنند ، با تبدیل ارزها ، از طریق قیمت نامحدود بین بانکی می گذرد.

صحبت از ارز ، حساب عاقلانه به شما امکان می دهد 50 مدیریت و داشته باشید و پول خود را به بیش از 70 کشور با حداقل هزینه ارسال کنید.

همچنین توجه داشته باشید که عاقلانه به وضوح و دقیقاً از هزینه هایی که صادرکننده سفارش باید قبل از اقدام به انتقال بپردازد ، ذکر می کند. ما به شما اجازه می دهیم که در رابطه با آنچه در جای دیگر انجام می شود ، چقدر سودمند هستند.

سرانجام ، توجه داشته باشید که افتتاح حساب شما 100 ٪ رایگان است و هیچ هزینه ماهانه یا سالانه انتظار نمی رود.

  1. زمان درمان برای انتقال فوری به Société Générale.
  2. سقف هایی که برای نقل و انتقالات در Société Générale اعمال می شود.

منابع آخرین بار در 15 آوریل 2023 تأیید کردند.

این نشریه فقط برای اطلاعات عمومی ارائه شده است و هدف آن پوشش همه جنبه های موضوعاتی نیست که با آن سروکار دارد. این تنها منبع توصیه ای نیست که باید به آن اعتماد کنید. شما باید قبل از گرفتن یا پرهیز از آن ، توصیه های حرفه ای یا تخصصی را بدست آورید تا بر اساس محتوای این نشریه تصمیمی بگیرید. اطلاعات موجود در این نشریه ، مشاوره حقوقی ، مالیاتی یا سایر مشاوره های حرفه ای از Wise Payments Limited یا شرکت های وابسته آن را تشکیل نمی دهد. نتایج گذشته نتیجه مشابهی را تضمین نمی کند. ما هیچ اعلامیه ای ، تضمین شده ، بیان یا ضمنی ارائه نمی دهیم که محتوای انتشار دقیق ، کامل یا به روز است.

در اینجا و جاهای دیگر ، پول شما همیشه

امور مالی شخصی

taptap ارسال نظر: چیست و چگونه کار می کند?

ارسال taptap و نحوه عملکرد آن چیست ? نحوه استفاده از آن و چه هزینه ای با نقل و انتقالات انجام می دهد ? ما در مورد آن صحبت می کنیم !

سوفیان بابا

30.06.23 در 4 دقیقه بخوانید

امور مالی شخصی

سقف انتقال LCL: حداکثر مقدار چقدر است?

سقف انتقال LCL چیست ? چگونه آن را افزایش دهیم ? انواع انتقال که می تواند در LCL انجام شود چیست؟ ? ما همه چیز را به شما می گوییم !

سوفیان بابا

27.06.23 در 2 دقیقه بخوانید

امور مالی شخصی

سقف انتقال Fortuneo: حداکثر مقدار چقدر است?

سقف انتقال Fortuneo چیست ? نحوه اصلاح آن ? انواع نقل و انتقالات که می تواند در این بانک آنلاین انجام شود ? تحقیق و بررسی !

سوفیان بابا

27.06.23 در 3 دقیقه بخوانید

امور مالی شخصی

سقف انتقال اعتبار متقابل: حداکثر مبلغ چقدر است?

سقف نقل و انتقالات در Crédit Mutuel چیست ? نحوه افزایش این سقف و انواع نقل و انتقالات که می توان انجام داد ? تحقیق و بررسی !

سوفیان بابا

27.06.23 در 3 دقیقه بخوانید

امور مالی شخصی

سلام سقف انتقال بانک: حداکثر مبلغ چقدر است?

حداکثر مبلغی که با Hello Bank قابل تبدیل است چیست؟! ? نحوه افزایش سقف ? کلید دیجیتال چیست ? تحقیق و بررسی !

سوفیان بابا

27.06.23 در 3 دقیقه بخوانید

امور مالی شخصی

سقف انتقال HSBC: حداکثر مقدار چقدر است?

حداکثر مقدار انتقال HSBC چقدر است ? آیا می توانیم این سقف ها را به سمت بالا تجدید نظر کنیم و اگر چنین است ، چگونه ادامه دهیم ? ما همه چیز را به شما می گوییم !