به سادگی نظر پیانو از یک معلم – برنامه وبلاگ Solfège ، به سادگی پیانو – آزمون و بررسی (کلاهبرداری? )

به سادگی پیانو – تست و بررسی (کلاهبرداری? )

Contents

به طور خلاصه ، به سادگی پیانو به عنوان یک عمل می کند پارتیشن تعاملی در تلفن همراه یا رایانه لوحی. یادداشت ها یا آکورد هایی که یاد خواهید گرفت روی دامنه روی صفحه نمایش داده می شود و همچنین می توانید ببینید که این یادداشت ها باید روی صفحه کلید پخش شوند. به سادگی هدف اصلی پیانو این است که به شما یادداشت ها ، آکورد ، کلیدها ، انگشتان و شماره ها را به شما آموزش دهد.

به سادگی نظر معلم پیانو

به سادگی بررسی های پیانو

به سادگی پیانو برنامه ای در Android و Apple است. چه کسی به شما قول می دهد که بدون کمک یک معلم ، پیانو را به طور مستقل یاد بگیرید.

با یک رابط کاربری سرگرم کننده و دستیابی به این نرم افزار کوچک شما را در یادگیری پیانو همراهی می کند.

به سادگی پیانو ثبت نام را بررسی می کند

مراقب باشید اگر آدرس ایمیل را وارد کنید ، آن را خوب بررسی کنید زیرا هیچ تأیید وجود ندارد. بنابراین اگر اشتباه کنید ، تمام پیشرفت های شما در یک حساب ذخیره می شود که فقط می توانید به سختی بهبود پیدا کنید.

در اینجا صفحه اصلی است. شما می توانید تمام دوره هایی را که در اختیار شما قرار دارد از اصول اولیه پیانو تا زمان یادگیری آکورد های جاز از طریق آهنگ های معمولی مشاهده کنید.. فقط فصل اول ، یعنی اصول اولیه پیانو ، به صورت رایگان در دسترس است.

بنابراین شما اولین دوره را با ویدئویی شروع می کنید که توضیح می دهد چگونه دست راست خود را به خوبی روی پیانو قرار دهید.

سپس به تدریج یادداشت های موسیقی را یاد می گیرید. انجام دهید ، سپس اواسط و غیره.

هر دوره با یک فیلم توضیحی کوتاه شروع می شود. لطفاً توجه داشته باشید که صدای آن در زیرنویس انگلیسی فرانسوی است. برای در نظر گرفتن اگر فرزند شما می خواهد به تنهایی شروع به کار کند ، ممکن است برای درک توضیحات به کمک نیاز داشته باشد.

به هر حال ، برنامه بسیار بصری است و به تدریج شما را در یادگیری پیانو و تئوری موسیقی همراهی می کند.

پس از اتمام تعدادی درس ، بالاخره این فرصت را خواهید داشت که موسیقی زیادی پخش کنید.

لیست طولانی است و بیش از صد آهنگ از همه سبک ها وجود دارد. قطعات بر اساس طبقه بندی و بر اساس سطح ذخیره می شوند. اگر به عنوان مثال فقط در توافق نامه های پاپ کار کرده اید می توانید آهنگ ها را در این گروه در آنجا پخش کنید و آنها در سطح شما خواهند بود.

به سادگی لیست آهنگ های پیانو

هزینه پیانو چقدر هزینه دارد ?

این برنامه رایگان نیست. چندین فرمول به شما ارائه می شود. اگر اشتراک یک ساله را بدست آورید ، 84 یورو یا 7 یورو در ماه پرداخت خواهید کرد.

در غیر این صورت 54 یورو به مدت 6 ماه یا 43 یورو به مدت 3 ماه است.

ممکن است برای یک برنامه تلفن همراه گران به نظر برسد ، با دانستن اینکه اکثر برنامه ها رایگان هستند. اما به سادگی پیانو با نگرفتن یک معلم پیانو ، شما را پس انداز می کند. یک درس خاص با یک معلم به طور متوسط ​​25 € دوره است. بنابراین اگر هر هفته یک درس می گیرید ، حداکثر 100 یورو در ماه است.

بنابراین وقتی با آن مقایسه می کنیم کمی سودآورتر است. اما مراقب باشید که عملکرد همان نیست که من زودتر به این باز خواهم گشت.

به سادگی قیمت پیانو

حال بیایید نکات مثبت و سپس نکات منفی را مرور کنیم.

اکثر

 • ابتدا برنامه کاربردی بسیار آسان است که نام آن به سادگی پیانو است.
 • شما می توانید با هر پیانو چه آکوستیک و چه دیجیتال بازی کنید. زیرا از میکروفون تلفن یا رایانه لوحی شما برای گوش دادن به آنچه بازی می کنید استفاده می کند.
 • علاوه بر این ، من با خوشحالی تعجب کردم که اتصال USB بسیار خوب کار می کند و حتی اجازه می دهد تا صفحه کلید کوچک من تهیه شود !
 • دوره های ارائه شده به تدریج اصول اولیه پیانو را به شما می آموزد.
 • می توانید چندین پروفایل در یک حساب داشته باشید. وقتی شما و فرزندانتان می خواهید بازی کنید.
 • همه درس ها با یادآوری کمی شروع می شوند که البته می توانید اسکیپر.
 • یک رپرتوار بسیار متنوع که ممکن است برای همه جذاب باشد. باخ ، اما همچنین بیلی ایلیش یا باب دیلن. برای هر سلیقه چیزی وجود دارد.
 • این آهنگ ها بسیار ساده هستند که به همه امکان می دهد موسیقی مورد نظر خود را به سرعت پخش کنند.

کمرها

 • چیزی که بیشتر از همه مرا آزار داد ، امکان دسترسی به آهنگ ها از ابتدا نیست. اگر قبلاً سطح خاصی داشته باشید ، قبل از اینکه بتوانید از موسیقی دیگر لذت ببرید ، باید دو فصل اول را بازی کنید.
 • به خصوص از آنجا که درسها نمی توان پرش کرد. شما باید همه این کارها را انجام دهید.
 • در یادگیری تئوری موسیقی و به طور دقیق تر از نظر ریتم ، صفر است. هیچ نشانه ای در هنگام یادگیری بازی سفید یا قلاب به عنوان مثال وجود ندارد ، اگر خیلی زود یا خیلی دیر بازی می کنید ، واقعاً نمی توانید آن را بدانید. علاوه بر این ، شما به سادگی می توانید کلید را چکش کنید ، هنوز هم فقط شما را حساب می کند.
 • من چندین بار مشکلات شناخت داشته ام ، به خصوص هنگامی که چندین یادداشت پخش می شود. وقتی در حالت آهنگ هستید خیلی نگران کننده نیست زیرا نمره به رژه ادامه می دهد. از طرف دیگر وقتی در حالت آموزش هستید ، برنامه می خواهد یادداشت های مناسب را بشنود و گاهی اوقات کمی خسته کننده است که مجبور شوید همان توافق را به طور مداوم تکرار کنید. بعد از اینکه اگر مستقیماً به USB وصل شوید ، دیگر این مشکل وجود ندارد.
 • وقتی ترانه ای را پخش می کنید ، نمی توانید آزادانه پارتیشن را به سمت کار حرکت دهید

به سادگی نظر من پیانو

حال سوال این است: به عنوان معلم پیانو ، من به سادگی پیانو را توصیه می کنم ?

خوب جواب بله است اما !

بله ، برای مبتدیان بزرگ که هنوز در یادگیری این ساز دریغ می کنند. این یک راه حل در دسترس و بسیار سرگرم کننده است. این به شما امکان می دهد اولین کار خود را در دنیای موسیقی انجام دهید.

با این حال ، اگر زیاد و به طور مرتب کار می کنید ، بیش از 6 ماه یا حتی 3 ماه اشتراک نگذارید. از آنجا که محتوای این برنامه به سرعت به حد خود می رسد و ممکن است بعداً رفلکس های بدی داشته باشید. به سادگی پیانو تفاوت های ظریف یا موسیقی ، بیان ، استفاده از پدال را به شما یاد نمی دهد ، همه عناصر زیادی که در پیانو ضروری هستند و ما خیلی زود با یک معلم یاد می گیریم. بنابراین با فکر بازاریابی در مورد صرفه جویی در یک سال کامل ، حداکثر 6 ماه را فریب ندهید و سپس برنامه ریزی کنید تا با یک معلم واقعی ادامه دهید.

با این وجود ، مهمترین چیز سرگرمی و لذت بردن از نواختن پیانو است. بنابراین اگر به سادگی پیانو به شما اجازه می دهد این کار را انجام دهید ، پس به دنبال آن بروید !

شما می توانید برنامه های دیگر را در وبلاگ من کشف کنید: پیانو را به تنهایی یاد بگیرید – لمس موسیقی

به سادگی پیانو – تست و بررسی (کلاهبرداری ?)

به سادگی پیانو یک است کاربرد آموزشی برای iPhone ، iPad یا Android موجود است که بیش از 10 میلیون بار بارگیری شده است. اما به سادگی پیانو مشروع است ? آیا واقعاً می توانیم یاد بگیرید که پیانو نواختید ? ما در زیر سوالات متداول پاسخ می دهیم.

به سادگی پیانو

فهرست

به سادگی پیانو کلاهبرداری است ?

هیچ, به سادگی پیانو از شرکت Joytunes کلاهبرداری نیست. شما یاد خواهید گرفت که یادداشت ها را بخوانید ، چند آهنگ پاپ و آهنگ های کلاسیک ، خواندن توافق نامه ها ، درک پارتیشن ها و موارد دیگر. حتی اگر شما به یک پیانیست فصلی با پیانو ساده تبدیل نشوید ، این یک است مکمل عالی برای درس های پیانو و کتابچه های آموزشی. و ، برای برخی از دانش آموزان ، حتی می تواند یک باشد جایگزین اقتصادی برای درس های پیانو آنلاین.

فراموش نکنید: شما از پیانو که آنچه در آنجا قرار داده اید حذف نخواهید کرد. اگر برنامه را بارگیری کنید و هرگز ورزش نکنید ، البته هدر دادن پول خواهد بود ، اما اگر هر روز از ده دقیقه از برنامه استفاده کنید ، با گذشت زمان ، جنبه های مهم خاصی از بازی پیانی را جذب خواهید کرد.

گفته می شود ، یک برنامه هرگز شما را تا آنجا (و در زمان کم) به عنوان یک معلم باتجربه هدایت نمی کند.

به سادگی پیانو واقعاً رایگان است ?

به سادگی پیانو یک دوره رایگان ، “اصول پیانو” را ارائه می دهد. از طرف دیگر ، پس از اتمام آن ، شما خواهید بود تشویق به پرداخت اشتراک برای دسترسی به دوره های پیشرفته تر. علاوه بر این ، قبل از عضویت در نسخه پرداخت شده برنامه ، شما امکان امتحان کردن آن به صورت رایگان, به مدت هفت روز.

نسخه رایگان پیانو به سادگی چیست؟ ?

 • درس 1: شما Do Middle ، Ré و MI و همچنین تعداد هر انگشت را یاد خواهید گرفت.
 • درس 2: شما FA و زمین را یاد خواهید گرفت
 • درس 3: شما در 5 یادداشت آموخته شده در دست راست ورزش خواهید کرد و با یادگیری “Ode to Joy” با مدل 5 انگشت که تازه یاد گرفته اید ، به پایان می رسید.

و این برای نسخه رایگان است ! این یک معرفی جالب پیانو, با تشکر از شما می توانید قضاوت کنید که آیا سبک یادگیری استفاده شده توسط برنامه را دوست دارید یا نه.

نسخه پرداخت شده به سادگی پیانو چقدر است ?

اگرچه این برنامه قیمت های خود را به صورت میانگین ماهانه ارائه می دهد ، لطفاً توجه داشته باشید که در واقعیت ، هزینه اشتراک خود را سه ، شش یا دوازده ماه به طور همزمان پرداخت می کنید.

 • اشتراک 3 ماهه 56.99 یورو یا به طور متوسط ​​18.99 یورو در هر ماه هزینه دارد.
 • اشتراک 6 ماهه 89.99 یورو ، به طور متوسط ​​14.99 یورو در هر ماه است.
 • اشتراک 12 ماهه 107.99 یورو یا به طور متوسط ​​8.99 یورو در هر ماه هزینه دارد.

اگر اشتراک 12 ماهه را انتخاب کنید ، می توانید از آزمایش هفت روزه رایگان بهره مند شوید. اما ، مهمتر از همه ، اگر از آن راضی نیستید ، اشتراک را فراموش نکنید !

به سادگی پیانو ارزشش را دارد ?

بله ، از دیدگاه معلم دانش آموز, به سادگی پیانو ارزشش را دارد. علاوه بر این ، وقتی می دانید که درس پیانو بین 70 تا 100 یورو در ماه هزینه دارد. این برنامه بسیار ارزان تر است و حتی اگر شما به اندازه درس های چهره -درسی یاد نخواهید گرفت ، آن مقدمه ای عالی یا مکمل دوره ها را تشکیل می دهد.

به سادگی پیانو می تواند برای شما مفید باشد:

 • مدتی قادر به همکاری با معلم خود نیستید (تعطیلات تابستانی و غیره.),
 • شما می خواهید از آن به عنوان یک ابزار آموزش خانگی اضافی استفاده کنید,
 • شما می خواهید آن را به کسی که هنوز مطمئن نیست که می خواهید پیانو نواختید ارائه دهید,
 • والدین می توانند ببینند که فرزندانشان عاشق طرف بازیگوش پیانو هستند.

پیانو به سادگی کار می کند ?

به سادگی برنامه پیانو

به طور خلاصه ، به سادگی پیانو به عنوان یک عمل می کند پارتیشن تعاملی در تلفن همراه یا رایانه لوحی. یادداشت ها یا آکورد هایی که یاد خواهید گرفت روی دامنه روی صفحه نمایش داده می شود و همچنین می توانید ببینید که این یادداشت ها باید روی صفحه کلید پخش شوند. به سادگی هدف اصلی پیانو این است که به شما یادداشت ها ، آکورد ، کلیدها ، انگشتان و شماره ها را به شما آموزش دهد.

بنابراین ، آیا این یک گیتار قهرمان ساده نخواهد بود اما به پیانو منتقل می شود ? خیلی از اینجا دور نیست ! زیرا, وقتی یادداشت بدی بازی می کنید ، موسیقی متوقف می شود, یادداشت نادرست را برجسته می کند و شما را مجبور می کند قبل از از سرگیری آن را به درستی بازی کنید.

برنامه همچنین به شما امکان می دهد آهنگ های پاپ را یاد بگیرید ، به زودی موسیقی خوبی برای پخش دوستان خود خواهید داشت.

به سادگی هدف کلی پیانو این است که به شما امکان دهید یک قطعه موسیقی یا یک امتیاز را امتحان کنید ، یادداشت ها را بخوانید و آنها را به صورت TEMPO روی پیانو پخش کنید.

مفاهیم مربوط به ساده پیانو چیست ?

اصول و اصول اساسی پیانو

یادداشت های پیانو و شماره ای را که به هر انگشت اختصاص داده شده است یاد خواهید گرفت. سپس ، شما یاد می گیرید که با هر دو دست بازی کنید ، یک اکتاو کامل از یادداشت ها (8 یادداشت) را پر کنید ، تا از حرکات پایین از دیس ها متمایز شوید و دامنه های آن را بدانید. سپس به تفسیر ملودی در زمینه حمایت از توافق نامه ها (طبقه بندی شده توسط جنسیت) خواهید رفت.

برنامه سپس به ریتم های مختلف مانند سنکوپ و دیگران پرداخته است. این برنامه با پیشرفت در دوره ها ، این مفاهیم اساسی را یکی پس از دیگری اضافه می کند.

موسیقی محبوب

شما آهنگهای محبوب طبقه بندی شده با مشکل را بیاموزید و به عنوان بخشی از این دوره ، شما خود را با توافق های فزاینده پیشرفته ، ریتم های همگام سازی شده ، حالت های محبوب و دامنه هایی که معمولاً در بلوز ، جاز و برخی از ژانرهای محبوب دیگر استفاده می شود ، آشنا خواهید کرد.

موسیقی کلاسیک

دوره موسیقی کلاسیک ظرفیت خواندن و تکنیک شما را آزمایش می کند. بر خلاف دوره های موسیقی محبوب ، که بر توافق ها تمرکز می کنند. شما آهنگ هایی مانند منوی موجود در طبقه یا Arioso را یاد خواهید گرفت.

پارتیشیه ها

آیا برای استفاده ساده پیانو به پیانو نیاز دارید ?

به سادگی پیانو برای کودکان و بزرگسالان خوب است ?

به سادگی کودکان پیانو

بله ، از بسیاری از معلمان به سادگی پیانو را به عنوان یک روش مکمل برای کودکان توصیه می کنند. دانش آموزان بزرگسال ، آنها از سهولت جمع آوری دانش پیانو از تلفن خود قدردانی می کنند.

صادقانه بگویم ، فرزندان خردسال در صورت استفاده از والدین یا یک مربی ، بخشی از برنامه را بیشتر می گیرند. به طور کلی ، رابط کاربری آسان است ، روش یادگیری به خوبی ساختار یافته است و برنامه برای همه نسل ها جذاب است. او خوب می توانست فرزند خود را به یادگیری پیانو تشویق کنید در خانه.

آیا معلمان پیانو می توانند به سادگی پیانو را به دانش آموزان خود توصیه کنند ?

اگرچه شما نمی توانید دانش آموزان خود را وادار به پرداخت هزینه درخواست کنید ، اما می تواند بسیار مفید باشد:

 • از آن به عنوان یک سیستم پاداش برای کودکان خردسال استفاده کنید. اگر آنها به خوبی جذب شده اند ، به آنها اجازه دهید برای پنج دقیقه آخر درس از برنامه استفاده کنند.
 • این یک ابزار عالی برای معرفی موسیقی به یک دانش آموز با تجربه تر است.
 • به ویژه بزرگسالان از داشتن درجه خاصی از استقلال در فرایند یادگیری خود قدردانی می کنند.

خلاصه, معلمان پیانو همه چیز را دارند تا بتوانند اشتراک خود را به سادگی پیانو بدست آورند. مربیان می توانند از آن به عنوان کمک در پیشرفت دانش آموزان جوان استفاده کنند ، تجهیزات خواندن موسیقی را با دانش آموزان متوسط ​​امتحان کرده و آن را به دانشجویان بزرگسال ارائه دهند که مایل به استقلال در خانه هستند.

درباره نویسنده

الکس از موسیقی پرشور است زیرا من اولین یادداشت های پیانو و وب مستر را در اوقات فراغت شنیدم. من تصمیم گرفتم این سایت را ایجاد کنم تا دانش خود را در مورد سازهای موسیقی به ارمغان بیاورم و مواردی را که برای یک نوازنده جالب ترین آنها را آزمایش می کنم آزمایش کنم.

انتخاب ما از 3 بهترین پیانو برای مبتدیان

انتخاب ما از 3 بهترین پیانو برای مبتدیان

سلام ، ماسترو آینده ! �� شما آرزو دارید که ستاره های موسیقی را لمس کنید ? پیانوی الکترونیکی ، گذرنامه خود را برای ماجراجویی صدا کشف کنید ! بیش از فقط یک صفحه کلید ، این همراهی شما در دنیای ملودی ها است. جاز مبهوت ، سنگ پر جنب و جوش.

آزمون و بررسی Casio PX-870

آزمون و بررسی Casio PX-870

اگر به شما “پیانو دیجیتال” گفته شده است ، احتمالاً به کاسیو و چند مارک دیگر فکر می کنید. Casio تعداد زیادی از مدل های پیانو دیجیتال را ایجاد می کند و می توان بین پیانوهای اساسی سبک و قابل حمل یا مدل هایی مانند انتخاب کرد.

آزمون و بررسی Yamaha EZ-220

آزمون و بررسی Yamaha EZ-220

آیا به دنبال صفحه کلید مناسب برای مبتدیان هستید ? اگر می خواهید چیزی آسان برای استفاده و مقرون به صرفه باشد ، باید موارد زیر را در مورد Yamaha EZ-220 بخوانید. اما آیا این واقعاً صفحه کلید مناسب برای شماست ? قبل از خرید آن ، بخوانید.

بهترین 10 هادی شناخته شده

بهترین 10 هادی شناخته شده

دنیای موسیقی کلاسیک گسترده ، جذاب ، پر از شخصیت های افسانه ای است که داستان را با ملودی های مبهم خود از ماستروس شکل داده اند که ، در دست ، توانسته اند یادداشت ها را روی کاغذ به حماسه های عاطفی تبدیل کنند. آماده برای.

بهترین آهنگسازان فرانسوی: سفر به قلب ملودی های ابدی

بهترین آهنگسازان فرانسوی: سفر به قلب ملودی های ابدی

آه ، فرانسه ! شراب ، کشور عاشقانه. و ملودی های بی انتها. چه چیزی می تواند بهتر از سفر به یک سفر صوتی در قلب خیابان های آسفالت شده در پاریس ، شبهای پرشور در پرووانس یا کوههای برفی آلپ باشد ? برای چرخش آماده شوید.

7 بهترین آهنگ کلارا لوسیانی بهترین ها

7 بهترین آهنگ کلارا لوسیانی بهترین ها

وقتی کلارا لوسیانی میکروفون را می گیرد ، این یک جهان کامل از احساسات است که برای ما باز می شود. ترانه های او ، گاه درخشان ، گاه مالیخولیایی ، ما را به داستانهای صمیمی ، داستانهای جهانی می برد که همه می توانند خود را پیدا کنند. ما خودمان را غوطه ور می کنیم ، پرواز می کنیم ، ما.