تست Sonos Era 300: یک نماد جدید ، تست باردار Sonos Era 300.

آزمون ERA 300

افرادی که “پنجه سونوس” را می شناسند ، از هم پاشیده نمی شوند ! این شرکت آمریکایی به خاطر کارهای دقیق خود که به مواد اساسی ، انتخاب هنرمندان احترام می گذارد ، شناخته شده است. بر خلاف مارک هایی مانند Bose یا Apple که دارای امضاهای صوتی بسیار مشخصی هستند ، با یک الگوریتم که برای تمسخر گوش شما سخت کار می کند, سونوس صدای بسیار متعادل تری را انتخاب می کند. دو چیز به ویژه در دوران 300 به گوش رسید:

آزمون Sonos Era 300: یک نماد جدید

همزمان با دوران 100 ، ERA 300 مظهر اواسط بلندگوهای Sonos است. خاصیت آن: صدای مکانی. ما آن را آزمایش کردیم.

ارسال شده در 16 مه 2023 در ساعت 8:00 بعد از ظهر

آزمون Sonos Era 300

سونوس 2023 را برای تجدید بخشی از کاتالوگ بلندگوهای متصل انتخاب کرد. در حالی که دوره 100 جانشین Sonos عالی است, ERA 300 به عنوان یک مدل میانی رده قرار گرفته است در وعده های جذاب.

در این برنامه ، یک طراحی اصلی ، افتتاح اکوسیستم Sonos (کمی) و مهمتر از همه صدایی برای امضای سازنده. گیلاس در موسیقی متن فیلم ، سونوس صوتی فضایی را به ویژه تجربه سینمای خانگی اضافه می کند.

یک تجربه جذاب روی کاغذ که بدیهی است که می خواستیم امتحان کنیم. پس اینجاست تست کامل ما از Sonos Era 300.

قیمت و در دسترس بودن Sonos Era 300

آزمون قیمت Sonos Era 300

پیشنهادات سونوس پسر دوران 300 با قیمت 499 یورو. قیمتی که بلندگو را در بخش میانی رگ از سونوس قرار می دهد.

ERA 100 مظهر مدل سطح ورودی از Sonos است. مقرون به صرفه تر ، لزوماً مستلزم سازش است.

ERA 300 با بهترین قیمت قیمت اساسی: 499 یورو

طراحی فضایی

آزمون طراحی Sonos Era 300تست Connectivitis Sonos Era 300آزمون Sonos Era 300 AlexaSonos Era Test 300 دستوراتSonos Era 300 اندازه

کمترین چیزی که می توانیم بگوییم این است که Sonos کارت تغییر را بازی می کند. ERA 300 مانند هر بلندگو دیگر برند نیست. علاوه بر این ، مانند هر باردار دیگر در همه زمان ها نیست.

سوننوس همیشه با همان مراقبت به پایان ها (با حجم بازیافت شده به طور فزاینده ای از مواد) ، شرط بندی جسورانه خطوط گرد را به شکل 8 دروغ گفته است. برخی از آنها یک کلاه ایمنی VR با ابعاد XXL با یک شبکه در قسمت جلوی آن از آرم مارک می بینند.

به همان اندازه زیبا که گیج کننده است, این طرح حداقل شایستگی ترک هیچ کس را بی تفاوت دارد. ERA 300 بنابراین به راحتی خود را به مبلمان سبک مدرن و مینیمالیستی دعوت می کند ، به شرط اینکه یک اتاق کوچک را ترک کنید.

در زمان خود به دور از عظیم Google Home Max در زمان خود ، یک بلندگو تحمیل کننده باقی مانده است. ما می توانیم آن را بین HomePod 2 و Google Home Max قرار دهیم. یک کودک خوب یکسان است.

ما به ترتیب سفارشات ، از هر نظر مشابه با دوره 100 ، که قبلاً آزمایش کرده ایم ، زندگی نخواهیم کرد.

تقریباً صحبت می کند ، سونوس برای مدیریت حجم ، یک سطح لمسی را با یک رودخانه انتخاب می کند. ساده ، مؤثر.

هیچ تغییری در پشت بلندگو وجود ندارد. ما یک دکمه برای بلوتوث پیدا می کنیم ، یکی برای فعال کردن/غیرفعال کردن میکروفون و یک درگاه USB-C برای اتصال یک منبع صوتی به عنوان مثال (ما به آن باز خواهیم گشت).

اکوسیستم سوس

آزمون بررسی Sonos Era 300

دوره 300 بخشی از اکوسیستم Sonos با آنچه خوب و بد است.

بیایید با بد شروع کنیم: الکسا و دستیار سونوس تنها دو دستیار هستند پشتیبانی شده توسط محفظه ، مانند بقیه اکوسیستم Sonos. یک مورد از حق ثبت اختراعات مخالف برند به Google از ادغام دستیار Google جلوگیری می کند ، به ابراز نارضایتی ما.

ناامیدی دیگر: باز شدن اندروید کاملاً کامل نیست. بازی واقعی, (فناوری برای کالیبراسیون صدای بلندگو) فقط با iOS بهینه کار می کند.

در واقع ، برای لذت بردن از یک کالیبراسیون با پیازهای کوچک ، باید با آیفون خود در اتاق انتخاب شده با برنامه Open Sonos Open قدم بزنید. برای اندروید ، هیچ یک از اینها. کالیبراسیون صوتی اتوماتیک ، نیازی به حرکت برای کاربران Android نیز در دسترس است. اما سونوس مشخص می کند که کالیبراسیون در آن زمان است “کمتر دقیق”.

خوشبختانه ، در واقع, دیدن تفاوت بین TruePlay خودکار و TruePlay کلاسیک دشوار است. اما ، همه یکسان ، این درمان متفاوت بین دو سیستم ما را ناراحت می کند.

شما USB-C را که در بالا به آن اشاره کردیم به یاد دارید ? او به تنهایی به تمایل به باز کردن سونوس شهادت می دهد. خوب. اگر این امکان را به شما می دهد تا با اتصال هر دستگاه به ERA 300 (به عنوان مثال صفحه وینیل) ، زمینه ممکن را باز کنید ، باید به پرداخت (25 یورو) بروید تا آداپتور USB-C/Jack را به شما پیشنهاد دهد که توسط نام تجاری. متوسط ​​به عنوان عملی.

سرانجام ، لازم به ذکر است که Sonos شامل اتصال بلوتوث است, دوباره در حرکت بزرگ خود. این ممکن است برای شما یک جزئیات باشد ، برای کسانی که محصولات Sonos را می شناسند که معنی زیادی دارد. از نظر تاریخی ، سازنده این اتصال را به بلندگوهای عشایری محفوظ می دارد. تمام شد ، و این خوب است.

فتح فضایی سونوس (صوتی) فتح

تست صدا Sonos Era 300 آزمون صوتی Sonos Era 300

بیایید به قلب موضوع برسیم: صدایی که از این دوره 300 فرار می کند ارزش دارد ? در یک کلمه: عالی.

برای ارائه صدایی شایسته از شهرت خود ، Sonos ERA 300 خود را به شش بلندگو مجهز کرده است (دو طرف متوسط/جدی در طرفین و چهار صدای جیر جیر در بالا ، جلو ، چپ و راست.

بالاتر از همه, ERA 300 به سرزمین HomePod 2 دعوت شده است با مدیریت Dolby Atmos ، به آن اجازه می دهد صدای مکانی را از محتوای سازگار (عمدتا Apple Music و Amazon Music) ارائه دهد.

نتیجه حداقل به اندازه سیب با ، به عنوان یک جایزه ، Sonos Signature خوب است. به عبارت دیگر ، آن به وجود می آید و درست به نظر می رسد.

Sonos Sound به ویژه توسط باس کنترل شده ، نه خیلی قدرتمند و نه خیلی باهوش مشخص می شود و گردآوری را برای کل به ارمغان می آورد. رسانه ها و حاد نیز کاملاً تنظیم شده اند. کمی خوشبختی برای گوش.

برای سینمای خانگی طراحی شده است ?

بررسی Sonos Era 300

مانند HomePod ، دوره 300 می تواند در دوتایی آواز بخواند. درک کنید که با ترکیب دو بلندگو ، می توانید از یک سینمای خانگی با پیاز کوچک لذت ببرید.

پیکربندی بسیار ساده است زیرا برنامه پیشنهاد می کند که به محض سبک بودن ، دو بلندگو را مرتبط کند. کمی شبیه اپل با HomePod خود.

با این حال ، بر خلاف اپل که به شما امکان می دهد HomePods خود را در یک جیفی با تلویزیون اپل مرتبط کنید ، به عنوان مثال ، در Sonos لازم است که به عنوان مثال از نوار صوتی استفاده کنید تا این پل بین دو بلندگو ایجاد شود. بنابراین این به معنای سرمایه گذاری اضافی است که به شدت در امور مالی شروع به وزن می کند.

و برای لذت بردن از یک تجربه فضایی در Dolby Atmos ، حتی مجبور خواهید بود که یک پرتوی نسل دوم Sonos را طی کنید. بنابراین اگر قصد دارید از ERA 300 به عنوان بلندگو سینمای خانگی استفاده کنید ، یک چک خوب را برنامه ریزی کنید.

در غیر این صورت ، شما همچنین می توانید از دو بلندگو صوتی در استریو استفاده کنید. مکانی سازی صدا بسیار مشخص تر خواهد بود. و ما حتی در مورد قدرت صدا صحبت نمی کنیم: “رونق در گوش ! »»

آزمون Sonos Era 300

تست تست فناوری بالا: من یک ماه را با 2 بلندگو 2 Sonos Era 300 گذراندم و نمی خواهم آنها را به عقب برگردانم

5 ارسال شده در تاریخ 05/14/2023 ساعت 7:30 بعد از ظهر

هادریان از نزدیک تمام محصولات فنی را دنبال می کند و او یک استاد تحقیقاتی دارد (و لطفاً به سل اشاره کنید). کنجکاوی او ، توانایی او در خواندن مقالات علمی و عشق او به فناوری ، او را تحت فشار قرار می دهد تا از نزدیک آخرین پیشرفت ها را دنبال کند.

در بهار سال 2023 ، سونوس اولین بلندگو Atmos Dolby Atmos و Space Audio خود را اعلام کرد: ERA 300. سپس برای آزمایش این محصول جدید امیدوارکننده با برند تماس گرفتم. من فریب خورده نبودم.

خلاصه

 • طراحی: Sonos Era 300 Pue حق بیمه
 • اتصال و ویژگی ها: Sonos Era 300 مطابق با سازنده آن لنگر می رود
  • کاربرد و کالیبراسیون: یکی دیگر از مزیت های کوچک برای صاحبان آیفون
  • دستیاران صوتی: الکسا و سونوس کنترل صدا پاسخ حال حاضر است
  • پاسخ فرکانس Sonos Era 300: مراقب باس باشید !
  • سیلی موسیقی فضایی
  ابعاد 26x16x18.5 سانتی متر
  وزن 4.5 کیلوگرم
  تعداد بلندگوها 6
  دستیاران صوتی بله (آمازون الکسا و کنترل صدای سونوس)
  اتصال بلوتوث ، Wi-Fi ، USB-C
  باتری هیچ (بلندگو سیمی)
  قیمت شروع 499 €

  طراحی: Sonos Era 300 Pue حق بیمه

  با دریافت ERA 300 در خانه ، من بلافاصله خاطرنشان کردم که این بلندگو مانند دیگران نیست. من فقط یک مقوایی ساده در دستانم داشتم. Sonos موفق به ارائه یک جعبه ساده به یک ظاهر ممتاز و یک افتتاحیه آسان/ظریف در حالی که تلاش های تجاری را از نظر اکولوژی نشان می دهد ، مدیریت کرد. بیش از حد بیش از حد ، جوهر و پلاستیک بسیار کمی استفاده می شود. قبل از اینکه حتی جانور را باز کنید ، اولین نکته خوب وجود دارد.

  آزمون: من یک ماه با 2 سخنران Sonos Era 300 گذراندم و نمی خواهم آنها را به عقب برگردانم

  از بسته بندی خارج نشوید ، وقت آن است که ERA 300 را از پرونده خود خارج کنید. چیزی که در جایگاه دوم مرا تحت تأثیر قرار داد وزن جسم. این بلندگو کاملاً سیمی دارای ابعاد کاملاً چشمگیر است: عرض 26 سانتی متر ، 16 سانتی متر ارتفاع ، 18.5 سانتی متر ارتفاع. همه وزن دارد 4.5 کیلو. علاوه بر بلندگو ، مقوا شامل یک جزوه کوچک ، کابل (این یک بلندگو سیمی است) و. این همه چیز است. هوشیار ، ساده ، کارآمد.

  حال بیایید به محصول نگاه کنیم و از هر زاویه ای آن را رعایت کنیم. Sonos ERA 300 را در دو رنگ خود به من قرض داد ، بنابراین من یک سیاه و سفید دارم. بین تجزیه و تحلیل دقیق و استفاده در طی چند هفته ، من متوجه نقص جزئی خاص برای هر رنگ شدم.

  • همیشه در یک رویکرد زیست محیطی ، سونوس روی ترمیم محصولات خود کار کرده است. ERA 300 هیچ مارک چسب یا پیچ ظاهری ارائه نمی دهد: تمام عناصر مختلف محوطه در کنار هم قرار می گیرند. این به خودی خود چیز خوبی است ، اما لزوماً منجر به بازی جزئی بین دو قطعه می شود. در دوره 300 سفید ، این بازی جزئی با چشم غیر مسلح مشاهده می شود (ما فضاهای کوچکی را مشاهده می کنیم که خطوط سیاه را در وسط دوران بی نقص 300 سفید تشکیل می دهند).

  آزمون: من یک ماه با 2 سخنران Sonos Era 300 گذراندم و نمی خواهم آنها را به عقب برگردانم

  • این جزئیات پایان هیچ مشکلی در مدل سیاه ایجاد نمی کند زیرا بسیار قابل مشاهده نیست. به جز اینکه نگرانی کوچک دیگری در این نسخه تاریک مورد استفاده قرار می گیرد: به گرد و غبار و اثر انگشت حساس است. اگر می خواهید به طور دائم مشخص شود ، ما باید از محصول مراقبت زیادی کنیم و مرتباً آن را تمیز کنیم.

  آزمون: من یک ماه با 2 سخنران Sonos Era 300 گذراندم و نمی خواهم آنها را به عقب برگردانم

  گفته می شود ، هیچ چیز برای تأکید مثبت باقی نمی ماند. شکل اصلی شیء برای صوتی فضایی طراحی شده است ، مواد با کیفیت هستند ، همه چیز جامد و به خوبی ساخته شده است. جوش های کوچک هاپتیک در بالای محفظه ، به ویژه که برای مدیریت حجم ، ثابت می شود که در زیر انگشت بسیار دلپذیر است و به خصوص برای نوازش دلپذیر است.

  اتصال و ویژگی ها: Sonos Era 300 مطابق با سازنده آن لنگر می رود

  در اینجا ما وارد می شویم که قدرت تولید کننده آمریکایی چیست. در راستای تمام محصولات SONOS ، ERA 300 یک محصول متصل به بیش از حد است و پر از کارکردها به همان اندازه که نوآورانه هستند مفید هستند.

  کاربرد و کالیبراسیون: یکی دیگر از مزیت های کوچک برای صاحبان آیفون

  ERA 300 یک بلندگو عمدتا بی سیم است ، بنابراین Wi-Fi (Sonos ، Airplay ، Spotify Connect Application. ) و بلوتوث. می توان آنچه را که می خواهید وصل کنید ، از جمله یک آداپتور گرفته شده کلاه ایمنی (جداگانه فروخته شده. ) در درگاه USB-C در پشت جانور ، اما این استفاده فقط برای افرادی که به مارک Sonos متصل هستند ثانویه است و به بی سیم استفاده می شود. ما آن را به محض شروع ERA 300 می بینیم: وقتی برای اولین بار آن را روشن می کنید ، با استفاده از برنامه SONOS ، به طور ضروری از مرحله شروع کار می روید. بنابراین اتصال Wi-Fi شما. شما بلافاصله در مقابل یک آموزش سریع و واضح قرار می گیرید تا ERA 300 را به جعبه اینترنت خود وصل کنید.

  گفته می شود ، برنامه شما را قبل از استفاده از بلندگو دعوت می کند. ما به شما توصیه می کنیم که این کار را انجام دهید. به خصوص اگر آیفون دارید. در واقع ، کاربران Android فقط حق “کالیبراسیون سریع” را خواهند داشت. این اصل مانند تقریباً در مورد سایر محصولات دیگری است که یک سیستم کالیبراسیون مستقل ارائه می دهند: صداهای Emmetry ، امواج صوتی روی اشیاء اطراف محصول گزاف گویی می کنند (دیوارها ، مبلمان ، پرده ها. ) سپس دوباره به تایپ میکروفن های ERA 300 برگردید. از اطلاعات دریافت شده در میکروفون ها ، بلندگو کمی رونویسی خود را از فرکانس های مختلف تنظیم می کند. در مورد این کالیبراسیون سریع چه فکر کنیم ? خوب. پیچیده است. در واقع تفاوت های قبل و بعد از کالیبراسیون وجود دارد ، اما آنها خوب هستند ، و همیشه نقص بسیار سبک ERA 300 را اصلاح نمی کنند.

  بهترین استفاده از “TruePlay” معروف ، یک کالیبراسیون پیشرفته است که فقط برای افراد تحت iOS موجود است. چگونه کار می کند ? بلندگو صداهایی صادر می کند و این میکروفون آیفون شما است که آنها را ضبط می کند. شما باید در سرتاسر اتاق که در آن محصول با تکان دادن تلفن هوشمند خود از بالا به پایین قرار می گیرد ، در سکوت حرکت کنید. با استفاده از میکروفون تلفن ، ERA 300 پیوندهای اتاق را بسیار بهتر و قرار دادن دقیق آن در دومی ضبط می کند. TruePlay تفاوت ایجاد می کند: ما پس از کالیبره شدن محصول ، احساس بهبود در صدا می کنیم.

  آزمون: من یک ماه با 2 سخنران Sonos Era 300 گذراندم و نمی خواهم آنها را به عقب برگردانم

  برنامه SONOS فوق العاده کامل ، سیال و بصری نیز اجازه می دهد کالیبراسیون دستی از طریق یک اکولایزر کوچک. به طور کلی ، این برنامه پر از ویژگی ها است و پیاده روی برای کشف همه چیز بسیار خوشایند است ! شما می توانید سرویس جریان مورد علاقه خود را در آنجا وصل کنید ، اما ما Apple Music را برای حداکثر کیفیت (بدون ضرر) و برای صوتی فضایی توصیه می کنیم. ما برخواهیم گشت.

  دستیاران صوتی: الکسا و سونوس کنترل صدا پاسخ حال حاضر است

  در بلندگو خوب متصل ، ERA 300 با استفاده از 2 دستیار صوتی قابل کنترل است: Alexa و Sonos Voice Control. اولین موردی که باید توجه داشته باشید: دستیار گوگل کجاست ? اگر عدم وجود سیری طبیعی باشد ، اپل دستیار خود را منحصر به محصولات خود نگه می دارد ، آن دستیار Google بسیار بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. کاربران و کاربران اکوسیستم Google خود را ناتوان می دانند و مجبور به استفاده از چندین دستیار مختلف صوتی هستند.

  اکنون که ما در مورد آنچه گم شده است صحبت کرده ایم ، بیایید به اصول اولیه برگردیم: آنچه در آنجاست ، با دستیار آواز سونوس میسون شروع می شود. Sonos Voice Control یک هوش مصنوعی بسیار جوان است که توسط فرانسوی ، Cocorico ساخته شده است ! کمی کمتر از الکسا ، کاملاً طبیعی است, SVC با این وجود شامل کلیه سفارشات صوتی است که به طور کلی با دنیای صوتی و به طور خاص سونوس مرتبط است. مثال بسیار بتونی: از آنجا که اکوسیستم Sonos به طور دلخواه مدولار است ، وقتی دو بلندگو دارید ، می توانید از Sonos Voice Control بخواهید که به چند اتاقه (همان قطعه را در چند اتاق همزمان بازی کنید) با فرمول های زیادی امکان پذیر باشد. برعکس ، شما می توانید از دو بلندگو استریو برای بزرگنمایی صحنه صدا بیش از هر زمان دیگری استفاده کنید.

  الکسا ، وفادار به خودش ، یک دستیار آواز بسیار کارآمد است. از کنترل حجم گرفته تا آب و هوا ، الکسا می تواند کم و بیش تمام درخواست های شما را پاسخ دهد.

  در اینجا باید دو نکته مهم تأکید شود:

  آزمون: من یک ماه با 2 سخنران Sonos Era 300 گذراندم و نمی خواهم آنها را به عقب برگردانم

  • برای فعال کردن یا غیرفعال کردن میکروفون یک دکمه روی بلندگو وجود دارد. اگر می ترسید که شرکت جف بزوس شما را تماشا کند ، شما می توانید هرگونه ظن را کوتاه کنید.
  • صرف نظر از دستیار صوتی که استفاده می کنید ، به روشی کاملاً دقیق به دستورات شما واکنش نشان می دهد. حتی با وجود موسیقی با حجم بالا که با چندین زمینه انگلی تزئین شده است ، میکروفن های ERA 300 صدای شما را تشخیص می دهند. اگر در همان اتاق با محوطه قرار ندارید ، لازم است کمی لحن را بالا ببرید ، اما به طور کلی, کیفیت تشخیص صدا و سیالیت پاسخ ها بسیار تعجب آور است ، نه اینکه بگویم خیره کننده است.

  کیفیت صدا Sonos Era 300: بله ، Dolby Atmos و فضای صوتی همه چیز را تغییر می دهند

  پاسخ فرکانس Sonos Era 300: مراقب باس باشید !

  افرادی که “پنجه سونوس” را می شناسند ، از هم پاشیده نمی شوند ! این شرکت آمریکایی به خاطر کارهای دقیق خود که به مواد اساسی ، انتخاب هنرمندان احترام می گذارد ، شناخته شده است. بر خلاف مارک هایی مانند Bose یا Apple که دارای امضاهای صوتی بسیار مشخصی هستند ، با یک الگوریتم که برای تمسخر گوش شما سخت کار می کند, سونوس صدای بسیار متعادل تری را انتخاب می کند. دو چیز به ویژه در دوران 300 به گوش رسید:

  • با فشار دادن صدا (و می توان آن را بسیار قوی ، بالاتر از 90 دسی بل تحت فشار قرار داد) ، فرکانس های پایین کمی بیش از حد موجود است. این تأثیر نسبتاً فوری در گوش دادن شما دارد زیرا محیط پایین خود را کمی خورده می کند ! ما به شما توصیه می کنیم که به برنامه Sonos بروید. شما یک اکولایزر در آنجا پیدا خواهید کرد که باعث می شود کمی جدی کاهش یابد (3 شکاف برای حل مشکل کافی است).
  • رسانه ها بسیار خوب تسلط دارند. صرف نظر از ژانر موسیقی مورد علاقه شما ، صداها حق درمان استثنایی دارند.

  همانطور که قبلاً گفتیم ، می توان کالیبراسیون محفظه را انجام داد. برای داشتن صدایی تا حد امکان به استاندارد Hi-Fi و کاملاً متعادل ، ما به شما توصیه می کنیم سطح 3 شکاف جدی را پایین بیاورید.

  آزمون: من یک ماه با 2 سخنران Sonos Era 300 گذراندم و نمی خواهم آنها را به عقب برگردانم

  سیلی موسیقی فضایی

  استاندارد Dolby Atmos به طور کلی در سینما یافت می شود. حداقل در 7 ترکیبی از صدا را ارائه می دهد.1.4. به این ترتیب ، 4 کانال عمودی (بلندگو) که در اطراف شما قرار گرفته اند ، 1 کانال اختصاص داده شده به باس و 4 کانال به سمت بالا برای ایجاد جلوه های ارتفاع (از هواپیمایی که در باران در حال ریزش خاموش می شود) درک کنید. به طور غریزی ، باید فوراً درک کنید که یک فیلم در Dolby Atmos بسیار غوطه ور تر از یک فیلم در استریو است.

  با تشکر از اکوسیستم سیستم Sonos, می توان یک جفت ERA 300 را به ماهواره های عقب متصل به یک نوار صوتی Sonos 2 یا Sonos Arc تبدیل کرد. شما در خانه یک سینمای خانگی کوچک واقعی خواهید داشت. گفته می شود ، بیایید صادق باشیم: این پیکربندی ممکن است نسبتاً نادر باشد. بیشتر مردم فقط یک دوره Sonos Era 300 خواهند داشت و محتوای اصلی Dolby Atmos که به آنها گوش می شود احتمالاً خواهد بود. موسیقی. از آنجا که بله ، اخیراً ، دالبی از سینما راضی نبوده است و آهنگ های موسیقی و حتی بازی های ویدیویی فضایی را ارائه می دهد.

  آزمون: من یک ماه با 2 سخنران Sonos Era 300 گذراندم و نمی خواهم آنها را به عقب برگردانم

  پیدا کردن عناوین مخلوط در Dolby Atmos کاملاً پیچیده است. منبع اصلی موسیقی که برای صوتی فضایی طراحی شده است Apple Music است. این یک شرط ایمن است که مشترکین سرویس پخش اپل از این قابلیت ها بیشتر از هر کس دیگری بهره مند می شوند. آهنگ هایی در Dolby Atmos در موسیقی Tidal و Amazon وجود دارد اما این دو سرویس پخش بسیار کمتر از Apple Music توسط ما هستند. لطفا توجه داشته باشید: برای لذت بردن از موسیقی در Dolby Atmos ، باید موسیقی خود را از برنامه Sonos (بدون بلوتوث ، بدون پخش پخش کنید. ) !

  به طور مشخص ، گوش دادن به موسیقی در Dolby Atmos چیست ? بسیار ساده است ، ما مانند یک حباب احساس می کنیم. صحنه صوتی دوران باز می شود و این دامنه ما را در بر می گیرد. به نظر می رسد صدا از همه جا به وجود می آید ، ما این احساس را داریم که در وسط استودیوی ضبط قرار بگیریم. کم و بیش، تقریبا. مراقب باشید ، جو به اتاق و موقعیت شما بستگی زیادی دارد. ERA 300 بلندگو “360 درجه” بسیار خوب نیست: اگر پشت آن هستید ، ارائه نهایی بسیار تغییر می کند. بهتر است جلوی محصول ، در اتاقی با آکوستیک تمیز و با عقب بلندگو در نزدیکی یک دیوار ، بدون اینکه به دومی گیر بیفتد خوب باشد (حدود بیست سانتی متر از هم جدا ، بهترین است).

  وحشت نکنید ، حتی اگر در شرایط ایده آل نباشید ، اثر Atmos احساس می شود و تفاوت را ایجاد می کند. به همین ترتیب ، اگر به چیزی غیر از استریو دسترسی ندارید ، بلندگوهای 6 ERA هنوز هم جلوه ای از عرض زیبایی دارند ، بسیار بالاتر از بیشتر مدل های رقیب. در استفاده ، صوتی فضا وضعیت را تغییر می دهد ، ما وارد دوره جدیدی می شویم و بازگشت به من برای من بسیار دشوار خواهد بود.

  نتیجه گیری: یکی از بهترین سخنرانان بازار در سال 2023

  صدای خالص و سخت

  نقاط قوت

  • امضای صدای سست و هماهنگ
  • Dolby Atmos و صوتی فضایی بسیار قانع کننده ، حتی با یک بلندگو واحد
  • برنامه Sonos: شهودی و غنی از عملکرد مفید
  • خوشبختی اکوسیستم صوتی انعطاف پذیر
  • واکنشی و کارآمد آواز آواز
  • یک طراحی زیبا و اصلی با پایان های مرتب