اگر پیام “شبکه فردی را مشاهده می کنید. “،” تحقیق “یا” SOS “در iPhone یا iPad خود – Apple Assist

استفاده از تماس اضطراری عملکردی در آیفون شما

با ویژگی تماس اضطراری ، می توانید به راحتی و به سرعت خواستار کمک شوید و به تماس های اضطراری خود هشدار دهید.

اگر پیام “شبکه فردی را مشاهده می کنید. “،” تحقیق “یا” SOS “در iPhone یا iPad خود

اگر پیام “شبکه هندی. “یا” تحقیق “در نوار وضعیت iPhone یا iPad شما (Wi-Fi + Cellular) نمایش داده می شود ، این بدان معنی است که دستگاه شما به یک شبکه تلفن همراه وصل نشده است. اگر پیام “SOS” یا “فقط SOS” در نوار وضعیت نمایش داده می شود ، هنوز هم می توانید از دستگاه خود برای برقراری تماس های اضطراری استفاده کنید.

منطقه پوشش خود را بررسی کنید

بالای صفحه نمایش آیفون که تنظیمات داده های تلفن همراه را نشان می دهد

 • اطمینان حاصل کنید که در منطقه ای قرار دارید که توسط یک شبکه سلولی پوشانده شده است.
 • داده های سلولی را غیرفعال کنید ، سپس آنها را دوباره فعال کنید. تنظیمات دسترسی ، سپس شبکه تلفن همراه یا داده های تلفن همراه را لمس کنید. اگر از iPad استفاده می کنید ، ممکن است تنظیمات> داده های تلفن همراه نمایش داده شود.
 • اگر به خارج از کشور سفر می کنید ، اطمینان حاصل کنید که خدمات داده شده در خارج از کشور در دستگاه شما پیکربندی شده است. تنظیمات دسترسی> شبکه سلولی> گزینه ها> داده های خارج از کشور.

اگر پیام “SOS” یا “فقط SOS” را می بینید

اگر پیام “SOS” یا “فقط SOS” در نوار وضعیت نمایش داده می شود ، دستگاه شما به هیچ شبکه متصل نیست ، اما هنوز هم می توانید از دستگاه خود برای برقراری تماس های اضطراری استفاده کنید. این ویژگی در استرالیا ، کانادا و ایالات متحده در دسترس است.

بالای صفحه نمایش آیفون که

اگر در شبکه 3G AT&T هستید

AT&T به تدریج شبکه 3G خود را از بین می برد. اگر پیام “شبکه فردی را مشاهده می کنید. »در نوار وضعیت دستگاه خود و آیفون 5S ، آیفون 5C یا یک مدل قبلی یا حتی یک iPad 2 Wi-Fi + Cellular یا یک مدل قبلی دارید ، با اپراتور خود تماس بگیرید تا بدانید چه کاری انجام دهید. اگر آیفون 6 یا یک مدل بعدی یا یک iPad نسل 3 یا یک مدل بعدی دارید ، روش زیر را دنبال کنید:

 1. آخرین نسخه iOS یا iPados را در iPhone یا iPados خود نصب کنید.
 2. دسترسی به تنظیمات> شبکه تلفن همراه. پس از آن:
  • در مورد آیفون ، گزینه های لمسی را لمس کنید ، سپس LTE را فعال کنید.
  • در مورد iPad ، شبکه LTE را فعال کنید.

اگر پیام “شبکه فردی را مشاهده می کنید. »پس از دنبال کردن این مراحل ، با اپراتور خود تماس بگیرید.

دستگاه های آیفون و iPad که از شبکه های 5G پشتیبانی می کنند تحت تأثیر انصراف از شبکه های 3G قرار نمی گیرند.

iPhone یا iPad خود را مجدداً راه اندازی کنید

دستگاه را مجدداً راه اندازی کنید. اگر شک دارید که چگونه ادامه دهید ، روش راه اندازی مجدد آیفون یا راه اندازی مجدد iPad خود را دنبال کنید.

به روزرسانی تنظیمات اپراتور را جستجو کنید

برای جستجوی و نصب دستی تنظیمات اپراتور:

 1. اطمینان حاصل کنید که دستگاه شما به یک شبکه Wi-Fi یا یک شبکه تلفن همراه وصل شده است.
 2. تنظیمات> عمومی> اطلاعات را لمس کنید. اگر به روزرسانی تنظیمات اپراتور ارائه شود ، گزینه ای برای نصب آن ظاهر می شود.
 3. برای مشورت با تنظیمات اپراتور نصب شده در دستگاه خود ، تنظیمات> عمومی> اطلاعات را لمس کنید. نسخه در کنار قسمت اپراتور ظاهر می شود.

اگر یک سیم کارت جدید را در iPhone یا iPad خود وارد کنید ، باید تنظیمات اپراتور مربوطه را بارگیری کنید.

خط سلول خود را غیرفعال و فعال کنید

تنظیمات دسترسی> شبکه تلفن همراه و بررسی اینکه آیا خط سلول شما فعال شده است. اگر خط سلول شما غیرفعال شده است ، آن را دوباره فعال کنید. سپس بررسی کنید که آیا به شبکه دسترسی دارید.

اگر خط سلول خود را در تنظیمات> شبکه سلولی مشاهده نمی کنید ، باید کارت ESIM را پیکربندی کنید یا یک سیم کارت فیزیکی را وارد کنید. اگر از سیم کارت فیزیکی استفاده می کنید ، آن را بردارید ، سپس آن را دوباره وارد کنید.

اگر سیم کارت شما آسیب دیده است یا پشتیبانی از سیم کارت را وارد نمی کند ، یا اگر سیم کارت فیزیکی خود را از دستگاه دیگری منتقل کرده اید ، از اپراتور خود سیم کارت جدید بخواهید.

درباره برداشت سیم کارت از iPhone یا iPad خود بیشتر بدانید.

تنظیمات شبکه را به تنظیمات اولیه برگردانید

تنظیمات دسترسی> عمومی> انتقال یا تنظیم مجدد [دستگاه]> تنظیم مجدد> تنظیمات شبکه تنظیم مجدد. این عمل همچنین شبکه های Wi-Fi و رمزهای عبور مرتبط ، تنظیمات و تنظیمات سلول را برای VPN و APN تنظیم می کند.

استفاده از تماس اضطراری عملکردی در آیفون شما

با ویژگی تماس اضطراری ، می توانید به راحتی و به سرعت خواستار کمک شوید و به تماس های اضطراری خود هشدار دهید.

تماس اضطراری آیفون به عنوان اضطراری هنگام نگه داشتن جوش های جانبی و حجم نمایش داده می شود

کارآمد

وقتی با SOS تماس می گیرید ، آیفون شما به طور خودکار با شماره اضطراری محلی تماس می گیرد و اطلاعات موقعیت خود را با خدمات اضطراری 1 به اشتراک می گذارد . در بعضی از کشورها و مناطق ممکن است مجبور شوید خدمتی را که می خواهید با آنها تماس بگیرید انتخاب کنید. به عنوان مثال ، در سرزمین اصلی چین می توانید با پلیس ، آتش نشانان یا آمبولانس تماس بگیرید. هنگامی که SOS در نوار وضعیت آیفون شما نمایش داده می شود ، این بدان معنی است که یک شبکه تلفن همراه برای تماس های اضطراری در دسترس است. همچنین می توانید مخاطبین اضطراری اضافه کنید. پس از اتمام تماس اضطراری ، آیفون شما به تماس های اضطراری شما از طریق متن هشدار می دهد ، مگر اینکه تصمیم به لغو این عمل بگیرید. آیفون شما موقعیت فعلی شما را ارسال می کند و بسته به فعال شدن حالت SOS ، برای یک دوره زمانی ، مخاطبین اضطراری شما هنگام تغییر موقعیت شما هشدارهایی دریافت می کنند. در آیفون 14 ، حتی می توانید از SOS SOS SOS توسط ماهواره استفاده کنید تا در صورت عدم دسترسی به سلول و Wi-Fi ، پیامک به خدمات اضطراری ارسال کنید.

با خدمات اضطراری تماس بگیرید

تماس با آیفون 8 یا یک مدل بعدی را برقرار کنید:

تحت iOS 16.3 ، فقط دکمه ها را بعد از شمارش معکوس آزاد کنید تا برای خدمات اضطراری تماس بگیرید

 1. دکمه جانبی و یکی از دکمه های حجم را تا زمانی که نشانگر اضطراری SOS ظاهر شود ، نگه دارید.
 2. تماس اضطراری را برای برقراری ارتباط با خدمات اضطراری بکشید. اگر به جای کشیدن این مکان نما ، دکمه جانبی و یکی از دکمه های حجم را ادامه دهید ، آیفون شما یک شمارش معکوس را راه اندازی می کند و یک هشدار را صادر می کند. اگر دکمه ها را بعد از شمارش معکوس آزاد کنید ، آیفون شما به طور خودکار با خدمات اضطراری تماس می گیرد.

تماس با آیفون 7 یا نسخه قبلی را برقرار کنید:

 1. دکمه جانبی (یا بالاتر) را با پنج بار فشار دهید. مکان نما تماس اضطراری نمایش داده می شود.
 2. تماس اضطراری را برای برقراری ارتباط با خدمات اضطراری بکشید.

پس از اتمام تماس ، آیفون شما یک پیام متنی ارسال می کند که حاوی موقعیت فعلی شما به مخاطبین اضطراری شما باشد ، مگر. اگر سرویس موقعیت مکانی غیرفعال باشد ، به طور موقت فعال می شود. اگر موقعیت شما تغییر کند ، مخاطبین شما از موقعیت جدید شما مطلع می شوند و حدود 10 دقیقه بعد یک اعلان دریافت خواهید کرد.

در مدل های آیفون 14 و iPhone 14 Pro ، تلفن شما می تواند با خدمات اضطراری تماس بگیرد و در هنگام شناسایی یک تصادف جدی در جاده ، به تماس های اضطراری شما پیام ارسال کند. اطلاعات بیشتری در مورد تشخیص تصادف در آیفون یا اپل واچ خود کسب کنید.

اگر از میانبر اضطراری SOS استفاده می کنید ، باید کد خود را وارد کنید تا شناسه لمسی یا شناسه چهره را دوباره فعال کنید ، حتی اگر با خدمات اضطراری تماس نگیرید.

هنگامی که در هند هستید با خدمات اضطراری تماس بگیرید

در هند ، دکمه جانبی را به سرعت فشار دهید تا به طور خودکار با خدمات اضطراری تماس بگیرید. یا اگر یک آیفون با شناسه صورت دارید و میانبر دسترسی فعال می شود ، دکمه جانبی را نگه دارید و یکی از دکمه های حجم را تا زمان نمایش لغزنده ها غرق کنید ، سپس SOS مکانای اضطراری را بکشید.

اگر به جای کشیدن این مکان نما ، دکمه جانبی و یکی از دکمه های حجم را ادامه دهید ، آیفون شما یک شمارش معکوس را راه اندازی می کند و یک هشدار را صادر می کند. اگر دکمه ها را بعد از شمارش معکوس آزاد کنید ، آیفون شما به طور خودکار با خدمات اضطراری تماس می گیرد.

پس از اتمام تماس اضطراری ، آیفون شما به تماس های اضطراری شما از طریق متن هشدار می دهد ، مگر اینکه تصمیم به لغو این عمل بگیرید. آیفون شما موقعیت فعلی شما را ارسال می کند (در صورت شناخته شدن) و بسته به فعال شدن حالت SOS ، برای مدت زمانی ، مخاطبین اضطراری شما هنگام تغییر موقعیت شما هشدارهایی دریافت می کنند.

به اشتراک گذاری موقعیت خود را متوقف کنید

هنگامی که موقعیت شما به اشتراک گذاشته می شود ، هر چهار ساعت یک یادآوری دریافت می کنید که از شما برای متوقف کردن اشتراک ، به مدت 24 ساعت دعوت می شود. برای قطع ارسال اطلاعات ، نوار وضعیت را لمس کرده و “محل اضطراری را به اشتراک نگذارید” را انتخاب کنید.

پایان تماس را که به طور تصادفی شروع کرده اید پایان دهید

اگر شمارش معکوس را به طور تصادفی شروع کنید ، می توانید آن را لغو کنید. در آیفون 8 یا یک مدل بعدی ، دکمه جانبی و دکمه Volume را قبل از پایان شمارش معکوس رها کنید. در آیفون 7 یا مدل قبلی ، دکمه STOP را فشار دهید ، سپس تماس را لمس کنید.

اگر این تماس برقرار شده است ، اما شما به خدمات اضطراری احتیاج ندارید ، آویزان نشوید. صبر کنید تا یک پاسخ دهنده پاسخ دهد ، سپس توضیح دهید که نیازی به کمک ندارید.

در برنامه بهداشت ، می توانید مخاطبین اضطراری را به برگه پزشکی خود اضافه کنید تا تلفن شما بتواند در مواقع اضطراری به طور خودکار با افراد تماس بگیرد

مخاطبین اضطراری اضافه کنید

 1. برنامه بهداشت را باز کنید ، سپس عکس پروفایل خود را لمس کنید .
 2. روی برگه پزشکی ضربه بزنید.
 3. تغییر را لمس کنید ، سپس صفحه را به مخاطبین اضطراری بکشید.
 4. روی دکمه افزودن ضربه بزنید برای افزودن تماس اضطراری.
 5. یک مخاطب را لمس کنید ، سپس رابطه را اضافه کنید.
 6. برای ذخیره تغییرات خود خوب را لمس کنید.

شما نمی توانید خدمات اضطراری را به عنوان تماس SOS تعریف کنید.

تماس های اضطراری را حذف کنید

 1. برنامه بهداشت را باز کنید ، سپس عکس پروفایل خود را لمس کنید .
 2. روی برگه پزشکی ضربه بزنید.
 3. تغییر را لمس کنید ، سپس صفحه را به مخاطبین اضطراری بکشید.
 4. روی دکمه حذف ضربه بزنید در کنار یک مخاطب ، سپس حذف را لمس کنید.
 5. برای ذخیره تغییرات خود خوب را لمس کنید.

تنظیمات اضطراری SOS در آیفون تحت iOS 16.3

روش تماس را تغییر دهید

در آیفون 8 یا یک مدل بعدی ، تلفن شما می تواند به طور خودکار با خدمات اضطراری تماس بگیرد. هنگامی که گزینه جذابیت با فشار طولانی مدت فعال می شود و دکمه جانبی را نگه می دارید و یکی از دکمه های حجم را برای برقراری تماس اضطراری هدایت می کنید ، آیفون شما شمارش معکوس را راه اندازی می کند و یک هشدار به نظر می رسد. اگر دکمه ها را بعد از شمارش معکوس آزاد کنید ، آیفون شما به طور خودکار با خدمات اضطراری تماس می گیرد.

هنگامی که گزینه تجدید نظر با پنج فشار فعال می شود و سعی می کنید یک تماس اضطراری برقرار کنید ، آیفون شما شمارش معکوس را راه اندازی می کند و یک هشدار به نظر می رسد. در پایان شمارش معکوس ، آیفون شما به طور خودکار با خدمات اضطراری تماس می گیرد.

گزینه تماس خاموش تحت iOS 16 در دسترس است.3 و نسخه های بعدی. هنگامی که گزینه تماس خاموش فعال شد و سعی می کنید با یکی از این گزینه ها یک تماس اضطراری برقرار کنید ، هشدار هشدار و فلاش قطع می شود.

برای فعال کردن این تنظیمات:

 1. برنامه تنظیم را در آیفون خود باز کنید.
 2. SOS اضطراری را لمس کنید.
 3. گزینه تماس را با فشار طولانی مدت فعال کنید ، با پنج فشار خاموش یا تماس تماس بگیرید.

اگر گزینه تماس را با فشار طولانی مدت یا گزینه تماس با پنج فشار غیرفعال کنید ، همیشه می توانید از مکان نما اضطراری SOS برای برقراری تماس استفاده کنید.

1. اشتراک موقعیت با خدمات اضطراری با توجه به کشورها و مناطق متفاوت است و ممکن است در همه جا در دسترس نباشد.