استفاده از عملکرد SOS SOS SOS توسط ماهواره در آیفون شما – Apple Assister (FR) ، آیفون 14: این است ، اتصال ماهواره ای در فرانسه در دسترس است

آیفون 14: این همان است ، اتصال ماهواره ای در فرانسه در دسترس است

با استفاده از آیفون 14 ، iPhone 14 Pro ، iPhone 15 یا iPhone 15 Pro ، می توانید از SOS اضطراری ماهواره ای برای ارسال پیام برای کمک به شما در هنگام خارج شدن از شبکه بدون پوشش موبایل یا wi-fi استفاده کنید.

استفاده از عملکرد SOS اضطراری ماهواره ای در آیفون شما

با استفاده از آیفون 14 ، iPhone 14 Pro ، iPhone 15 یا iPhone 15 Pro ، می توانید از SOS اضطراری ماهواره ای برای ارسال پیام برای کمک به شما در هنگام خارج شدن از شبکه بدون پوشش موبایل یا wi-fi استفاده کنید.

 • عملکرد SOS اضطراری ماهواره ای
 • قبل از ترک شبکه
 • برای کمک ماهواره پیام ارسال کنید
 • در دسترس بودن عملکرد ماهواره SOS SOS

عملکرد SOS اضطراری ماهواره ای

عملکرد SOS اضطراری ماهواره ای می تواند به شما امکان دهد در شرایط استثنایی با کمک تماس بگیرید ، وقتی راه دیگری برای دستیابی به آنها ندارید. اگر با خدمات اضطراری تماس بگیرید یا پیام ارسال کنید و نمی توانید به آن متصل شوید زیرا در مکانی بدون پوشش تلفن همراه یا Wi-Fi هستید ، آیفون شما سعی می کند با ماهواره وصل شود.

برای اتصال به ماهواره ، باید با منظره ای واضح از آسمان و افق در خارج باشید. هنگامی که از اتصال ماهواره ای استفاده می کنید ، ارسال و دریافت پیام در مقایسه با استفاده از اتصال موبایل متفاوت کار می کند.

ویژگی SOS اضطراری ماهواره ای پس از فعال کردن آیفون 14 ، آیفون 14 Pro ، آیفون 15 یا آیفون 15 Pro می تواند به مدت دو سال استفاده شود.

اگر آیفون یا اپل واچ شما یک تصادف جدی رانندگی یا سقوط وحشیانه را تشخیص می دهد و شما واکنش نشان نمی دهید ، می توان یک تشخیص خودکار تصادف یا تشخیص سقوط را برای کمک توسط آیفون 14 ، آیفون 14 Pro ، آیفون 15 یا آیفون 15 Pro با استفاده از شما ارسال کرد. SOS اضطراری ماهواره ای اگر منطقه ای که در آن قرار دارید خارج از هرگونه پوشش موبایل و Wi-Fi است.

قبل از ترک شبکه

اگر به مکانی بروید که احتمالاً پوشش شبکه ای (موبایل یا Wi-Fi) داشته باشد ، در اینجا نکاتی برای آماده سازی شما وجود دارد.

نمایش عملکرد اضطراری SOS توسط ماهواره را امتحان کنید

اطلاعاتی را که می خواهید به اشتراک بگذارید پیکربندی کنید

هنگامی که از عملکرد SOS SOS استفاده می کنید ، می توانید برگه پزشکی خود را به اشتراک بگذارید و به تماس های اضطراری خود هشدار دهید. شما باید این اطلاعات را قبل از رفتن به مکانی بدون پوشش موبایل یا Wi-Fi پیکربندی کنید.

قبل از ترک شبکه ، برگه پزشکی خود را پیکربندی کنید

برای کمک ماهواره پیام ارسال کنید

 1. ابتدا سعی کنید برای تماس با خدمات اضطراری با شماره 1 اضطراری محلی تماس بگیرید. حتی اگر شبکه اپراتور تلفن همراه معمول شما در دسترس نباشد ، ممکن است بتوانید با او تماس بگیرید.
 2. اگر تماس با شما غیرممکن است ، می توانید برای خدمات اضطراری ماهواره ای پیام ارسال کنید. برخی از شماره های اضطراری محلی به iOS 16 نیاز دارند.4 یا بعد از آن برای اتصال به خدمات اضطراری Satellite 2 .
  هنگامی که پوشش تلفن همراه یا Wi-Fi ندارید ، می توانید برای کمک ماهواره پیام ارسال کنید
  • پیام اضطراری ماهواره ای را لمس کنید.
  • اگر به کمک نیاز دارید ، اما در مواقع اضطراری نیستید ، می توانید با ارائه دهنده خدمات جاده ای تماس بگیرید.
  • همچنین می توانید برای ارسال پیام کوتاه به شماره اضطراری محلی به پیام ها بروید ، سپس به کمک لمس کنید.
 3. گزارش اضطراری را لمس کنید.
 4. در چند حرکات ساده ، به مسائل اضطراری پاسخ دهید تا به بهترین وجه وضعیت خود را توصیف کنید.
 5. آیا می خواهید با برقراری ارتباط با موقعیت و ماهیت اضطراری ، به تماس های اضطراری خود که با خدمات اضطراری تماس گرفته اید ، نشان دهید که با خدمات اضطراری تماس گرفته اید.
 6. برای اتصال به ماهواره ، دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.
 7. پس از برقراری اتصال ، دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید تا در هنگام ارسال پیام خود به خدمات اضطراری ، اتصال را حفظ کنید.
  برای اتصال به ماهواره ، دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید

پس از ورود به سیستم ، آیفون شما با به اشتراک گذاشتن اطلاعات ضروری از قبیل برگه پزشکی و اطلاعات مربوط به تماس های اضطراری خود (در صورت پیکربندی آنها) ، مکالمه با کارمندان نجات را شروع می کند ، پاسخ به پرسشنامه اضطراری ، موقعیت شما (از جمله ارتفاع) ، و همچنین عمر باتری باقی مانده در آیفون شما.

ممکن است از شما خواسته شود که به پیام های اضافی پاسخ دهید. فقط شخصیت های لاتین (مانند مواردی که به زبان انگلیسی یا فرانسوی استفاده می شوند) در این پیام ها پشتیبانی می شوند. این سرویس از آلمانی ، انگلیسی ، اسپانیایی از آمریکای لاتین ، فرانسوی ، فرانسوی کانادایی ، ایتالیایی ، هلندی و پرتغالی مراقبت می کند.

اطلاعات را با تماس های اضطراری خود به اشتراک بگذارید

اگر مخاطبین اضطراری را در برنامه بهداشت پیکربندی کرده اید ، می توانید هنگام ارسال پیام به کمک عملکرد SOS ماهواره SOS ، به آنها هشدار داده و اطلاعات را با این افراد به اشتراک بگذارید. اگر تصمیم دارید این اطلاعات را به اشتراک بگذارید ، مخاطبین اضطراری شما به طور خودکار این پیام ها را دریافت می کنند.

اگر تماس های اضطراری شما از iMessage تحت iOS 16 استفاده می کند.1 یا بعد از آن ، می توانید رونویسی از مکالمه خود را با خدمات اضطراری در زمان واقعی به اشتراک بگذارید. این رونویسی شامل:

 • پاسخ شما به پرسشنامه اضطراری.
 • کارتی که موقعیت شما را نشان می دهد.
 • پیامهایی که با کمک مبادله می کنید.

اگر مخاطبین اضطراری شما دستگاه اپل ندارید یا از iOS 16 استفاده نمی کنید.1 یا بعد از آن ، یک پیام کوتاه به آنها اطلاع می دهد که شما در شرایط اضطراری قرار دارید. در ایالات متحده و کانادا ، این پیام از شماره 7679111 ارسال می شود. در اروپا از 767112 آمده است.

 • این پیام به شرح زیر است: “شما این پیام را دریافت می کنید زیرا می دانید که شما در تماس اضطراری هستید و از Emmergency SOS از طریق ماهواره استفاده می کنید” (این پیام را دریافت کرده اید ، زیرا شخصی که می دانید شما را به عنوان تماس برای اضطراری تعیین کرده اید و از SOS اضطراری ماهواره ای استفاده کرده اید).
 • برای دریافت پیام های اضافی ، مخاطبین اضطراری شما باید ظرف 48 ساعت به اولین پیام پاسخ دهند “بله” (بله). اگر این افراد به “نه” (نه) یا “توقف” (دستگیری) پاسخ دهند ، آنها دیگر پیام هایی در مورد اعلان های SOS اضطراری ماهواره ای دریافت نخواهند کرد (چه برای اضطراری فعلی یا دیگری).
 • مخاطبین اضطراری که پاسخ داده اند “نه” (نه) یا “توقف” (توقف) می توانند با ارسال “راه اندازی مجدد” (راه اندازی مجدد) توسط پیام کوتاه در همان تعداد ، پیام های آینده اعلان ماهواره SOS را دریافت کنند.
 • پیام های اضافی نام شما را نشان می دهد ، زمانی که با خدمات اضطراری ، موقعیت و اطلاعاتی که در مورد اضطراری ارائه داده اید تماس گرفته اید.

مخاطبین اضطراری شما فقط می توانند در صورت لزوم به پیام های “بله” (بله) یا “نه” (نه) پاسخ دهند. این افراد نیازی به تماس با خدمات اضطراری ندارند زیرا قبلاً از اضطراری مطلع شده اند.

در دسترس بودن عملکرد ماهواره SOS SOS

 • شما به آیفون 14 ، آیفون 14 Pro ، آیفون 15 یا آیفون 15 Pro با:
  • iOS 16.1 یا بعد از آن در کانادا یا ایالات متحده
  • iOS 16.2 یا بعد از آن در آلمان ، فرانسه ، ایرلند و انگلستان
  • iOS 16.4 یا بعد از آن در استرالیا ، اتریش ، بلژیک ، ایتالیا ، لوکزامبورگ ، نیوزیلند ، هلند و پرتغال

  1. در ایالات متحده و کانادا با شماره 911 تماس بگیرید یا ارسال کنید. در استرالیا با 000 تماس بگیرید یا پیامک ارسال کنید. در اتریش با 112 ، 133 و 144 تماس بگیرید یا ارسال کنید. در بلژیک با شماره 100 و 101 تماس بگیرید یا ارسال کنید. در فرانسه ، با 112 ، 15 ، 17 ، 18 ، 114 ، 119 ، 191 و 196 تماس بگیرید یا ارسال کنید. در آلمان با 112 و 110 تماس بگیرید یا ارسال کنید. در ایرلند و انگلستان با 999 یا 112 تماس بگیرید یا پیامک ارسال کنید. در ایتالیا با 112 ، 113 ، 115 ، 118 و 1530 پیامک تماس بگیرید یا ارسال کنید. در لوکزامبورگ ، با 112 ، 113 ، 12112 و 12113 با پیام کوتاه تماس بگیرید یا ارسال کنید. در نیوزیلند با 111 تماس بگیرید یا پیامک ارسال کنید.

  2. شما به iOS 16 نیاز دارید.2 برای اتصال به خدمات اضطراری توسط ماهواره هنگام تماس یا ارسال پیام کوتاه به 15 ، 17 ، 18 ، 114 ، 119 ، 191 و 196 در فرانسه ، 110 در آلمان و 999 در ایرلند. شما به iOS 16 نیاز دارید.4 برای اتصال به خدمات اضطراری ماهواره ای در اتریش ، بلژیک ، ایتالیا ، لوکزامبورگ ، هلند و پرتغال. در دسترس بودن این شماره های اضطراری اضافی نیز می تواند به اپراتور تلفن همراه شما بستگی داشته باشد.

  3. آزورس ، جزایر Ashmore-et Cartier گنجانده شده است ، دریای Corail ، Corsica ، Guadeloupe ، Scottish Hebrides ، جزایر ویرجین ایالات متحده ، مجمع الجزایر مادیرا ، جزیره انسان ، مارتینیک ، Orcades ، Porto Rico ، Saint-Barthélemy ، جامعه Saint-Martin ، Saint-Pierre-et-Miquelon ، ایالت های حاکمیت سن مارین و واتیکان ، جزایر ساردینیا و سیسیل ، جزایر شتلند ، تنگه Torrès و جزیره Wwight.

  4. اتصال ماهواره ای در مدل های آیفون خریداری شده در ارمنستان ، بلاروس ، قاره چین ، هنگ کنگ ، ماکائو ، قزاقستان ، قرقیزستان و روسیه ارائه نمی شود.

  آیفون 14: این همان است ، اتصال ماهواره ای در فرانسه در دسترس است

  اپل در دسترس بودن خدمات اضطراری SOS خود در فرانسه ، آلمان ، ایرلند و انگلستان را اعلام می کند. از امروز ، هر کاربر آیفون 14 می تواند بدون نیاز به شبکه تلفن همراه ، با خدمات اضطراری با ماهواره ارتباط برقرار کند.

  یکی از ویژگی های پرچمدار آیفون 14 ، آیفون 14 پلاس ، آیفون 14 Pro و آیفون 14 Pro Max سرانجام در فرانسه موجود است: SOS اضطراری با اتصال ماهواره ای. اپل ماه گذشته ورود این سرویس در فرانسه را تأیید کرده بود. ما همچنین می دانیم که مدیریت خدمات در سایر کشورها در سال 2023 در دسترس خواهد بود.

  SOS اضطراری: اطلاع رسانی بدون نیاز به شبکه تلفن همراه

  اولین کارکرد موجود SOS اضطراری است: به کاربران آیفون 14 اجازه می دهد بدون نیاز به Wi-Fi یا Network Cellular ، به خدمات اضطراری ارسال کنند. با شناسه پزشکی و تماس های اضطراری کار می کند. اپل افرادی را استخدام کرده است که به عنوان رله بین کاربر و خدمات اضطراری خدمت می کنند. آنها باید با این موارد تماس بگیرند تا موقعیت و اطلاعات پزشکی شما را به آنها بدهند (آنهایی که به شناسه پزشکی برگشته اند).

  ابتکار قابل تحسین اجاره شده توسط گری ماچادو ، مدیرعامل انجمن اروپایی شماره های اضطراری ، که در بیانیه مطبوعاتی اپل گفت: ” در عمل ، این بدان معنی است که بسیاری از افراد دیگر می توانند در صورت عدم پوشش تلفن همراه با 112 تماس بگیرند و به کمک فوری نیاز دارند. ما متقاعد شده ایم که این امر باعث نجات بسیاری از جان و کمک های قابل توجهی به خدمات اضطراری مسئول این رزومهای بسیار پیچیده می شود. »»

  تماس با خدمات اضطراری ماهواره ای بدون نیاز به برخورد با 112 قابل فعال شدن است. ” با فشار دادن دکمه های روشن/خاموش و حجم برای مدت طولانی ، یا سریع فشار سریع دکمه روشن/خاموش »: احتیاط پس از رسیدگی به آیفون خود. در غیر این صورت ، ما می توانیم به رابط آیفون برویم ، که ما را دعوت می کند تا با چند کلیک پرسشنامه را پر کنیم. دومی به خدمات اضطراری منتقل می شود. برای ارسال سریع آن ، ” رابط بصری به کاربر نشان می دهد که آیفون خود را برای اتصال و ارسال پیام اولیه نشان می دهد »، برای دسترسی به نزدیکترین ماهواره. این اطلاعات همچنین می تواند با تماس های اضطراری ثبت شده منتقل شود.

  با این حال ، این ماهواره ها ” پهنای باند ضعیف و بیش از هزار کیلومتر از زمین واقع شده است ، بنابراین پیام ها ، حتی کوتاه ، می توانند چند دقیقه طول بکشد “، اپل را در بیانیه مطبوعاتی خود مشخص می کند. برای داشتن سریعترین سرعت ممکن (بدون نصب آنتن عظیم بر روی آیفون) ، مهندسان اپل عناصر مواد خاصی را طراحی کرده اند ، فرکانس های مورد استفاده را تنظیم کرده اند و همچنین ” یک الگوریتم فشرده سازی متن که میانگین اندازه پیام ها را سه نفر کاهش می دهد »». در شرایط مطلوب ، ما می توانیم برای مسئله یا دریافت پیام 15 ثانیه وارد شویم.

  نمایشی از اتصال ماهواره ای که همه می توانند امتحان کنند

  اپل همچنین نشان می دهد که هر کاربر آیفون 14 می تواند SOS اضطراری را آزمایش کند تا اتصال ماهواره ای تلفن هوشمند خود را آزمایش کند. خوشبختانه ، این با خدمات اضطراری تماس نمی گیرد ، فقط برای ” آشنا شدن با “با رابط کاربری ، برای اینکه سریعترین شرایط اضطراری باشد.

  توجه داشته باشید که نسخه iOS 16 مورد نیاز است.1 حداقل برای استفاده از SO های اضطراری و پیدا کردن من. این سرویس ها برای هر کسی که آیفون 14 خریداری کرده است به مدت دو سال رایگان است. یک دوره آزمایشی که در دسامبر 2024 به پایان می رسد ، اپل هنوز قیمت اشتراک آینده را ابلاغ نکرده است.

  My By Satellite را پیدا کنید: برای اطلاع عزیزان خود

  Apple’s Find My Application یک عملکرد جدید دارد ، که به شما امکان می دهد از اتصال ماهواره ای برای ارسال موقعیت GPS خود به عزیزان خود استفاده کنید ، از یک لیست از پیش تنظیم شده. چه چیزی آنها را برای پیاده روی یا سفر به مسافرت اطمینان می دهد.

  در بیانیه مطبوعاتی خود ، این برند همچنین نحوه انجام آن را مشخص می کند: کاربران ” باید به برنامه دسترسی پیدا کنید ، برگه ME را باز کنید ، صفحه را به موقعیت ماهواره ای خود بکشید ، سپس موقعیت من را انتخاب کنید »».