کد تبلیغی SOSH 15 تخفیف ارائه شده ᐊ سپتامبر 2023 ، کد تبلیغی SOSH: 100 یورو تخفیف | سپتامبر 2023

کد تبلیغی معتبر SOSH در سپتامبر 2023

Contents

با تشکر از برنامه حمایت مالی SOSH ، هرچه دوستانی بیشتر باشید ، از آنها سود بیشتری خواهید داشت. شما می توانید حداکثر 6 ماه ارائه دهید.

کد تبلیغی SOSH

15 تخفیف خوب و معتبر SOSH را در اشتراک ها و موبایل پیدا کنید

کدها و پیشنهادات به روز شده در 24 سپتامبر 2023

SOSH بهترین پیشنهادات را از گروه نارنجی ، از جعبه اینترنت گرفته تا تلفن های همراه ، از جمله بسته های تلفن همراه با قیمت های پایین و همه ، بدون تعهد ، گرد هم می آورد. اگر به دنبال یک پیشنهاد تجاری پر از شگفتی هستید ، می توانید به SOSH بروید ، که به شما کمک می کند بدون اینکه خود را از اینترنت محروم کنید (فیبر نوری یا ADSL بسته به صلاحیت خود) بیشتر صرفه جویی کنید ، در حالی که از تماس های نامحدود و نامحدود لذت می برید پیامک. فرمول های سودمند غالباً توسط اپراتور ارائه می شود: اشتراک 1 ماهه و سیم کارت ارائه شده ، تخفیف های استثنایی در آخرین تلفن های همراه ، پیشنهادات مخزن ، بازپرداخت های معوق و موارد دیگر. اکنون می توانید با خاتمه از هر اپراتور ، از معاملات SOSH استفاده کنید ، سپس با استفاده از بهترین کدهای تبلیغاتی و معاملات منتشر نشده که در این صفحه برای شما ذکر شده است. [جزئیات ]

 • همه
 • کوپن
 • تخفیف

بازپرداخت SOSH: -100 € در جعبه فیبر

با جعبه SOSH ، نامحدود و بسیار زیاد. هم اکنون مشترک شوید و از 100 یورو بازپرداخت بهره مند شوید.

تخفیف 100 € برنج و محدوده SOSH Box
جزئیات توصیه 43 استفاده

برنامه خوب SOSH: از یک بسته موبایل 130 گیگابایتی با قیمت 15.99 یورو استفاده کنید

برای هر اشتراک جدید در بسته موبایل SOSH 130 گیگابایتی ، قیمت فقط 15.99 یورو است. این پیشنهاد را از دست ندهید.

مارک ها و دامنه ها بسته 130 گیگابایت
جزئیات توصیه 26 استفاده می کند

پیشنهاد خوش آمدید SOSH: حداکثر 100 € ارائه شده

به عنوان یک هدیه خوش آمدید ، SOSH کوپن 100 یورویی را در هزینه های خاتمه اینترنت خود با اپراتور سابق خود به شما ارائه می دهد.

تخفیف 100 € مشتریان جدید شرایط سایر شرایط برای تکمیل در سایت
جزئیات 47 استفاده

1 ماه بسته موبایل ارائه شده در SOSH

یکی از عزیزانتان را در SOSH مجدداً تنظیم کنید. از یک ماه بسته ارائه شده برای هر اشتراک جدید بهره مند می شود.

جزئیات 138 استفاده می کند

تبلیغ SOSH: 80 یورو کاهش در انتخاب موبایل های مرمت شده

تخفیف مارک های موبایل 80 € بازپرداخت شده
جزئیات 4 استفاده می کند

اشتراک فیبر در 19 یورو در ماه با SOSH موجود است

شما می خواهید در فیبر مشترک شوید ? در SOSH ، جعبه اینترنت را با گزینه فیبر از 19 یورو در ماه پیدا کنید.

مارک های فیبر و دامنه
جزئیات 23 استفاده می کند

حمایت مالی SOSH: حداکثر 6 ماه بسته بندی شده به پدرخوانده

با تشکر از برنامه حمایت مالی SOSH ، هرچه دوستانی بیشتر باشید ، از آنها سود بیشتری خواهید داشت. شما می توانید حداکثر 6 ماه ارائه دهید.

جزئیات 30 استفاده

بسته SOSH 70 GB SOSH با قیمت 24.99 یورو در ماه

با تشکر از بسته 70 گیگابایتی موجود در SOSH ، گشت و گذار در صلح در شبکه. شما علاوه بر تماس های نامحدود از شما بهره مند می شوید. از 24.99 یورو در ماه مشترک شوید.

مارک ها و دامنه های 70 گیگابایتی

بسته 100 مگابایتی از اینترنت از 4.99 یورو

شما به دنبال یک بسته قیمت پایین بدون لزوما اینترنت زیادی هستید ? در SOSH ، بسته 100 مگابایتی از 4.99 یورو به شما ارائه می شود.

100 مارک مگابایتی و دامنه

بسته 100 مگابایت مسدود شده از 4.99 یورو در SOSH

نیازی به نگرانی در مورد بیش از حد بسته بندی نیست ! با استفاده از این اشتراک 100 مگابایتی که در SOSH با قیمت 4.99 یورو مسدود شده است ، هیچ هزینه اضافی پرداخت نخواهید کرد.

100 مگابایت برنج و دامنه بسته بندی شده

به لطف این کد 15 € تخفیف در کل سایت

11 کد استفاده می کند

برنامه خوب: -50 € فوری در آیفون 15 تیتانیوم در SOSH

50 مارک یورو تخفیف و دامنه آیفون 15 حرفه ای تیتانیوم
جزئیات 2 استفاده می کند

پیشنهادات بازپرداخت را در SOSH کشف کنید

اگر یک تلفن هوشمند جدید سفارش می دهید یا در یک پیشنهاد جدید در SOSH مشترک می شوید ، به یاد داشته باشید که از پیشنهاد بازپرداخت استفاده کنید. تا 100 یورو برای شما بازپرداخت شود.

جزئیات 11 استفاده می کند

برنامه خوب SOSH: ADSL با 19 یورو / ماه

با پیشنهاد اینترنت ADSL SOSH ، فقط از 19 یورو در ماه با تماس های نامحدود برای رفع ، از اینترنت در خانه استفاده کنید.

مارک ها و دامنه های ADSL
جزئیات 8 استفاده می کند

پیشنهاد بازیابی SOSH: تخفیف ها را کشف کنید

تلفن هوشمند خود را به SOSH تغییر دهید و از پیشنهاد بازیابی لذت ببرید. با بررسی تلفن هوشمند قدیمی خود ، از کاهش تلفن همراه جدید خود استفاده خواهید کرد.

جزئیات 4 استفاده می کند

پرسش

آیا کدهای کاهش برای پیشنهادات محدود SOSH قابل اجرا هستند ?

کوپن هایی وجود دارد که به شما امکان می دهد به سری SOSH محدود بسیار جالب تر دسترسی پیدا کنید. این پیشنهادات محدود موبایل به طور کلی 20 گیگابایت ، 60 گیگابایت ، 80 گیگابایت است ، آنها بدیهی بدون تعهد هستند و همچنین به شما امکان می دهند تماس بگیرید و پیامک های نامحدودی را در سراسر فرانسه ، اروپا و حتی در کارائیب ارسال کنید. برای بهره مندی از تخفیف ، به سادگی کد تبلیغاتی خود را در اینجا بازیابی کنید و از آن در مکان مشخص شده هنگام عضویت در بسته خود استفاده کنید.

چگونه می توان یک ماه اشتراک SOSH رایگان دریافت کرد ?

استفاده از کوپن باعث می شود از پیشنهادات ارزان قیمت بهره مند شوید ، اما حمایت مالی نیز گزینه ای برای باز کردن یک ماه اشتراک ارائه شده است. حمایت مالی در SOSH بسیار آسان است ، زیرا شما به سادگی باید قبل از ارسال آن به یک دوست ، که پس از آن به یک خدای تبدیل می شود ، کد حمایت مالی خود را در بخش “برنامه خوب” فروشگاه بازیابی کنید. این کد باید هنگام سفارش یک بسته به برگه “کد تبلیغی” توسط Godson اضافه شود. بالاخره شما و خدای خود را دریافت خواهید کرد ، 1 ماه ارائه شده است. شما می توانید تا 6 ماه بسته رایگان ترکیب کنید.

آیا SOSH برای جمعه سیاه کوپن ارائه می دهد ?

وقتی جمعه سیاه وارد می شود ، SOSH همچنین می داند چگونه بهترین نکات خود را فعال کند. شما می توانید با کوپن هایی که تخفیف های باورنکردنی را در انتخاب تلفن های هوشمند و لوازم جانبی ارائه می دهند ، پایان دهید (آیفون 11 ، آیفون 12 Pro Max ، Samsung Galaxy A52S 5G ، Apple Watch Series 7 و غیره.). قیمت اینترنت ، از طرف خود ، می تواند در طول جمعه سیاه و تمام هفته سیاه به 12 یورو کاهش یابد.

آیا می توانیم شماره شما را به صورت رایگان با SOSH تغییر دهیم ?

هنگامی که می خواهید یک اپراتور (غیر از نارنجی) را ترک کنید تا یک جعبه اینترنتی (Airbox ، LiveBox 4) یا یک بسته موبایل در SOSH داشته باشید ، هیچ هزینه ای برای پرداخت هزینه وجود ندارد. کل فرآیند به صورت رایگان تا 100 یورو انجام می شود و نیازی به تغییر شماره نیست. بیانیه هویت اپراتور (RIO) که با خط شما همراه است درخواست می شود ، و این بیش از اندازه کافی برای عبور در SOSH در حالی که شماره های شما را نگه می دارد ، خواهد بود. همه بدون هزینه اضافی.

کد تبلیغی SOSH چگونه کار می کند ?

SOSH چندین پیشنهاد تبلیغاتی را ارائه می دهد ، و بیشتر کوپن ها در مورد کاهش تعرفه های ماهانه بسته های تلفن همراه خود می بینید. به عنوان مثال ، شما می توانید از ماه اشتراک یک ماه که در اولین اشتراک خود یا نرخ استثنایی در بسته 70 گیگابایتی ارائه شده است ، به ویژه با استفاده از یک کد تخفیف قابل استفاده در اشتراک مربوطه بهره مند شوید (به استثنای سری محدود).

مراحل برنامه شما کد امتیاز موارد زیر هستند:

 • پس از دریافت کد کاهش خود ، به سادگی به بخش “بسته های موبایل” فروشگاه آنلاین می روید
 • سپس بر روی بخش “اشتراک یک بسته جدید” کلیک کنید
 • دکمه “Select” را در پیشنهاد مورد نظر خود فشار دهید
 • شما به صفحه سفارش هدایت خواهید شد ، یک صفحه امن که در آن زمینه ای با عنوان “شما یک کد تبلیغاتی دارید ?”؛
 • سپس کد خود را اضافه کرده و بر روی دکمه “اعتبارسنجی” کلیک کنید.

مطمئناً برای ادامه و اعتبارسنجی اشتراک خود باید یک حساب کاربری در سایت ایجاد کنید.

شما همچنین باید بدانید که برخی از معاملات منتشر نشده و بسیار سودآور در SOSH به کد تخفیف احتیاج ندارند ، سپس به سادگی به صفحه ارتقاء مورد نظر هدایت می شوید تا از آن استفاده کنید.

که در آن اشتراک های SOSH کوپن های کاهش SOSH معتبر هستند ?

تنوع کوپن های SOSH نه تنها شما را در بسته های تلفن همراه خود ذخیره می کند ، بلکه در اینترنت و تلویزیون نیز ارائه می دهد.

چندین مزیت برای درک این پیشنهاد وجود دارد که به شما امکان می دهد از بسته تلفن 20 گیگابایتی خود به 9.99 یورو یا کاهش 30 تا 200 یورو در فروش تلفن های هوشمند اپل ، هواوی ، سامسونگ و دیگران با بسته های موبایل استفاده کنید.

شما تبلیغاتی را در مورد خریدهای جعبه های اینترنتی کشف خواهید کرد ، و قیمت خود را برای یک سال پایین تر می کند ، با اجاره LiveBox 4 و همیشه بدون آن.

با توجه به تلویزیون نارنجی با SOSH ، شما از تخفیف های جالب در رمزگذار تلویزیون و کلید تلویزیون (قیمت های ماهانه) ، بلکه در برنامه تلویزیونی (که در صورت درخواست ارائه می شود) که در سراسر فرانسه ، بخش ها و سرزمین های خارج از کشور فرانسه کاربردی است ، حق خواهید داشت. و در اروپا.

از کجا می توان کدهای کاهش SOSH را باز کرد ?

تمام کدهای تبلیغاتی صادر شده توسط SOSH در این صفحه به شما ارائه می شود ، همانطور که پیشنهادهای تخفیف که به ویژه تعداد زیادی هستند و بدون کد تبلیغاتی فعال می شوند.

آنچه مهمتر از همه عملی است این است که صفحه “برنامه خوب” را در مغازه خواهید داشت ، موردی که بیشتر گزینه های انتخاب (از جمله فروش خصوصی و تبلیغات محدود) را در صورتی که می خواهید اعتصاب کنید ، جمع می کند. یک برگه “فروش” نیز در طول فروش تابستان یا زمستان ظاهر می شود تا فرصت های بیشتری را به شما ارائه دهد.

سرانجام ، برای کسانی که هرگز از تعجب خسته نمی شوند ، برنامه MySosh باعث می شود که شما هدیه و پیشنهاد بازپرداخت را باز کنید که در طول سال از آنها قدردانی خواهید کرد.

مزیت کدهای SOSH جمعه سیاه آنلاین است

SOSH مزایای شما را در جمعه سیاه به حداکثر می رساند. هیچ گزینه کاهش به احتمال زیاد باقی نمی ماند ، از بسته های تلفن همراه گرفته تا جعبه های اینترنتی و تبلیغات اختصاصی در تلفن های همراه متغیر است.

تخفیف های فوری سپس می توانند تقریباً 300 یورو در تلفن های هوشمند و بیش از 100 یورو در ساعتهای متصل. لوازم جانبی مانند آخرین بلندگوهای هوشمند نسل ، شارژرهای بی سیم و هدفون بلوتوث به شما ارزان تر باز می گردند و همچنین بسته های موبایل نفس گیر ، در سری محدود ارائه می شوند.

تاریخ به یاد داشته باشید که هیچ معامله ای از جمعه سیاه را از دست ندهید ، 24 نوامبر 2023 ، آخرین جمعه نوامبر و همچنین کل هفته هفته سیاه است.

نحوه حمایت مالی در SOSH با کد شخصی من ?

حمایت مالی در SOSH یک روش اضافی برای ایجاد کمی بیشتر بسته های خود است. حمایت از یک دوست (در سرزمین اصلی فرانسه) برای انتقال آن به SOSH فقط در 4 مرحله خواهد بود:

 1. شما باید با استفاده از تلفن همراه خود به حساب خود دسترسی پیدا کنید و به “برنامه خوب” و سپس “حمایت مالی” بروید
 2. در آنجا ، کد حامی مالی خود و همچنین یک لینک حمایت مالی را پیدا خواهید کرد: بنابراین می توانید یکی یا دیگری (کد یا پیوند) را برای یک دوست ارسال کنید
 3. دوست شما ، که به همین دلیل به یک خدای تبدیل می شود ، هنگام خرید یک برنامه موبایل ، کد شخصی شما را در قسمت “کد تبلیغی” به دست می آورد ، که نباید در یک سری محدود یا تبلیغی در زمان سفارش باشد
 4. به محض سفارش بسته ، شما و خدای خود هر یک ماه اشتراک ارائه شده در بسته تلفن همراه یا اینترنتی خود را بدست می آورید.

با این حال به یاد داشته باشید که تخفیف شما ، ناشی از حمایت مالی ، برای فاکتور بعدی شما اعمال می شود و بلافاصله.

کد تبلیغی معتبر SOSH در سپتامبر 2023

در ماه سپتامبر با کد کاهش SOSH معتبر صرفه جویی کنید ! 7 پیشنهاد امروز موجود است

حداکثر تخفیف 100 یورو در تلفن های هوشمند

سایت بازرگان در یک برگه جدید باز خواهد شد.

در سال اول 10 € را در جعبه فیبر ذخیره کنید

سایت بازرگان در یک برگه جدید باز خواهد شد.

20 گیگابایت داده با قیمت 11.99 یورو در هر ماه

سایت بازرگان در یک برگه جدید باز خواهد شد.

30 ٪ تخفیف حداکثر در تجهیزات تلفن همراه

سایت بازرگان در یک برگه جدید باز خواهد شد.

از بسته 1 گیگابایتی با قیمت 7.99 یورو در هر ماه استفاده کنید

سایت بازرگان در یک برگه جدید باز خواهد شد.

برای رسیدن به شبکه SOSH حداکثر 100 یورو در خاتمه قرارداد شما بازپرداخت شده است

سایت بازرگان در یک برگه جدید باز خواهد شد.

حداکثر 100 یورو در سامسونگ ارائه شده است

سایت بازرگان در یک برگه جدید باز خواهد شد.

این پیشنهادات منقضی شده است ، اما ممکن است هنوز هم کار کند !

حداکثر 200 یورو تخفیف در تلفن ها

سایت بازرگان در یک برگه جدید باز خواهد شد.

100 یورو تخفیف در تلفن های هوشمند بازیابی شده

سایت بازرگان در یک برگه جدید باز خواهد شد.

معاملات خوب SOSH

گوشه معاملات خوب Sosh

با SOSH ، تشخیص معاملات خوب ، همه در گروه “معاملات خوب” سایت ، که از صفحه اصلی قابل دسترسی است ، برای شما آسان خواهد بود. SOSH پیشنهادات خوشایندی را ارائه می دهد ، اما همچنین پیشنهادات بازپرداخت ، به عنوان مثال در مورد هزینه های خاتمه اپراتور دیگر یا کاهش موقت در بسته ها. SOSH همچنین با یک بسته SOSH امکان استفاده از قیمت های بسیار سودمند در تلفن های همراه یا گزینه های ارائه شده را به مشتریان خود ارائه می دهد.

از کدهای تبلیغاتی SOSH استفاده کنید

 • در Dealabs کوپن کاهش که مطابق با نیاز شما است را لیست کنید
 • در سایت SOSH بسته و گزینه های خود را انتخاب کنید (با یا بدون تلفن).
 • هنگام مراجعه به پرداخت ، کد تبلیغی SOSH خود را در چارچوب ارائه شده برای این منظور نشان دهید.
 • تأیید کنید و بررسی کنید که این تبلیغ در نظر گرفته شده است.

سؤالات متداول SOSH

کدهای تبلیغی SOSH فقط در اشتراک های تلفن همراه کار می کنند ?

SOSH چندین نوع کد تبلیغاتی را منتشر می کند. در واقع ، اکثر آنها قیمت های سودمند را در برنامه های تلفن همراه ارائه می دهند. دیگران همچنین می توانند در پیشنهادات اینترنتی کاهش دهند.

اگر کد تبلیغی SOSH من کار نکند چه کاری باید انجام شود ?

اولین کاری که باید انجام دهید اگر کد شما توسط SOSH رد شده است ، بررسی تاریخ و املای کد کاهش شما است. اگر هنوز معتبر باشد ، کد شما ممکن است به شرایط خاصی نیاز داشته باشد که به ترتیب شما برآورده نشوند.

من فراموش کردم که کد تبلیغی خود را در طول اشتراک SOSH اضافه کنم ، بعداً می توانم این کار را انجام دهم ?

بیشتر اوقات متأسفانه پس از اعتبارسنجی سفارش شما امکان اضافه کردن کد تبلیغی SOSH خود را امکان پذیر نخواهد بود. اگر این یک مشکل فنی از SOSH است ، ما از شما دعوت می کنیم تا با خدمات مشتری تماس بگیرید.

حمایت مالی SOSH

حمایت مالی SOSH تا 6 ماه در فاکتورهای شما ارائه می شود ! بنابراین این فرصت را از دست ندهید !
بنابراین ، برای شروع ماجراجویی حمایت مالی SOSH ، با شماره تلفن همراه یا از طریق ایمیل یا حتی در شبکه های اجتماعی وارد شوید و دعوت نامه ای را برای خدای خود ارسال کنید. در این دعوت ، خدای شما یک کد تبلیغی شخصی SOSH دریافت می کند. از آن به بعد ، یک ماه ارائه شده در بسته خود از هر یک از آنها لذت خواهید برد !

پیشنهادات بازرگانان مشابه SOSH

10 € از 80 یورو با اضافه کردن این کد تبلیغاتی U Races U را ارائه می دهد

سایت بازرگان در یک برگه جدید باز خواهد شد.

با این کد misterauto 10 ٪ در جعبه های ابزار ذخیره کنید

سایت بازرگان در یک برگه جدید باز خواهد شد.

10 ٪ تخفیف از 10 سال تعهد به .com با تشکر از این کد تبلیغاتی OVH

سایت بازرگان در یک برگه جدید باز خواهد شد.

کد تبلیغی Idgages: 20 یورو تخفیف از 80 یورو

سایت بازرگان در یک برگه جدید باز خواهد شد.

SOSH در شبکه های اجتماعی

SOSH فهمید که حضور در شبکه های اجتماعی مختلف ، به ویژه برای به اشتراک گذاشتن پیشنهادات تبلیغاتی آن ، ضروری است. علاوه بر این ، SOSH جامعه بزرگی را ایجاد کرده است که در اطراف یک فضای بحث و گفتگو جمع می شود ، جایی که امکان مبادله ، درخواست کمک یا ارائه ایده هایی برای بهبود خدمات SOSH وجود دارد. علاوه بر این ، یک عملکرد حمایت مالی وجود دارد که به شما امکان می دهد هدایا را بدست آورید ، هم برای پدرخوانده و هم برای خدای.

کاربران نیز قدردانی می کنند

مغازه های محبوب

کوکی ها را پیکربندی کنید

�� به بزرگترین جامعه خرید در فرانسه خوش آمدید

مثل شما ، بیش از 2.03 میلیون نفر به جامعه ما پیوست تا بیش از 1.08 میلیون پیشنهاد تأیید شده, منجر به بیش از 28.96 میلیون مبادله بین اعضا که تخصص ، نکات و مشاوره خود را به اشتراک می گذارند.

ما جزو بهترین برنامه های دارای امتیاز.

رمز تبلیغی سد در سپتامبر 2023 موجود است

پیشنهاد SOSH توسط نارنجی را کشف کنید. با چند کلمه ، این امکان استفاده از بهترین شبکه در فرانسه برای یک انحراف و بدون قیمت تعهد است. دیگه چی ? به عنوان یک سازش بهتر از SOSH وجود ندارد ! کد تبلیغی SOSH خود را برای پس انداز هر ماه فراموش نکنید.

پیشنهادات تبلیغاتی SOSH

واقعاً وقت آن است که به SOSH بروید ! بسیاری از پیشنهادات و کدهای SOSH را پیدا کنید تا ارزان تر شود ! زمانی که صورتحساب اینترنت و تلفنی به خوبی شور شده است به پایان رسیده است. کمترین بسته را در بازار و یک تلفن همراه کم مصرف در وب سایت SOSH خریداری کنید.

 • هزینه های تلفن همراه را از 4.99 یورو در ماه ، بدون کد کاهش SOSH کشف کنید
 • فیبر یا ADSL را فقط 19.90 یورو در ماه با جعبه SOSH دریافت کنید
 • حداکثر 100 یورو تخفیف در تلفن های هوشمند فروخته شده در فروشگاه آنلاین SOSH
 • اشتراک 1 ماهه با کد حمایت مالی SOSH ارائه شده است

مستثنی: با این کد تبلیغاتی Vistaprint -10 ٪ پس انداز زیادی کنید

در تاریخ 1 اکتبر 2023 منقضی می شود

بازگشت به مدرسه

بازگشت به مدرسه با قیمت پایین

بازرگانان مورد علاقه

50 یورو یک پیشنهاد جدید SOSH به تازگی ظاهر شده است !

جدیدترین کدهای تبلیغاتی و پیشنهادات SOSH:

پیشنهاد جزئیات تخفیف دادن
پیشنهاد خود را با یک آیفون 12 که در SOSH بازپس گرفته شده است ، درمان کنید و از کاهش 50 یورو بهره مند شوید. 50 یورو
پیشنهاد یک Galaxy Z Fold5 را در SOSH UNINWIT کنید و 100 یورو را در خرید خود ذخیره کنید. 100 یورو
پیشنهاد 5G در SOSH کمتر از 21 یورو است ! پیشنهاد
پیشنهاد SOSH: 130 گیگابایت داده را با کمتر از 16 € در ماه دریافت کنید پیشنهاد
پیشنهاد پیشنهاد SOSH: 250 یورو در بهترین حالت در بسیاری از موبایل ها 250 €

بازرگانان مشابه

SOSH ، موبایل اختراع شده شما

نارنجی بهترین خدمات خود را به شما ارائه می دهد: SOSH. بدون تعهد ، مشاوران 6 روز در هفته از 8 صبح تا 8 بعد از ظهر در دسترس هستند. از تمام مزایای شبکه تلفن همراه شماره 1 استفاده کنید! بسته موبایل SOSH شما از 4.99 یورو ، این یک هدیه است. در صورت بروز مشکل ، شما همچنین امکان مشاوره با انجمن پشتیبانی را 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته دارید. منطقه مشتری همچنین می تواند پاسخ سوالات شما را به شما منتقل کند. در شبکه ها ، تمام عملکرد 4G نارنجی را پیدا خواهید کرد که 4 فرانسوی از 5 را پوشش می دهد. با توجه به تلفن شما ، بیش از 80 مدل در اختیار شما است ، فقط باید انتخاب کنید. بسته خود را بدون هیچ هزینه ای تغییر دهید ، شماره تلفن همراه خود را به صورت رایگان نگه دارید ، به طور خلاصه در بالای صفحه. سرویس نارنجی قبلاً بیش از 3 میلیون مشتری کسب کرده است و 84.7 ٪ از آنها بسته های SOSH را توصیه می کنند ! همچنین می توانید در ایجاد پیشنهادات جدید شرکت کنید ، بله شما ! ایده های خود را در ایده های SOSH ارسال کنید. en marche با Sosh و معاملات خوب آن با بسته های 1.99 یورو در ماه ! دریغ نکنید که به سایت ما نگاهی بیندازید تا کدهای تبلیغاتی موبایل و اینترنتی ما را برای حداکثر تخفیف در هر ماه کشف کنید.

مزایای پیشنهاد SOSH چیست؟ ?

برای رفتن به SOSH یک مزیت واقعی پیدا کنید. ما برای شما آزمایش کردیم و تأیید کردیم. SOSH یکی از بهترین شبکه ها است. در طول سال ، پیشنهادات تبلیغاتی را پیدا کنید و پس انداز خود را در بسته جعبه تلفن همراه یا اینترنت خود تحقق بخشید. کد تبلیغاتی SOSH 2018 را که به شما تخفیف در بسته شما می دهد ، از دست ندهید. یک کد کاهش که هر ماه مبلغ زیادی را صرفه جویی می کند. این ساده و کاربردی است ، چرا خود را از آن محروم کنید. شما فقط باید کد تبلیغی SOSH را در کادر ارائه شده برای این منظور در سبد خود وارد کرده و سپس سفارش خود را نهایی کنید. فقط در چند ثانیه می توانید تا 15 یورو در هر ماه پس انداز کنید.

آیا کد حمایت مالی SOSH سودمند است ?

شما عاشق SOSH هستید ? شما می خواهید آن را به نزدیک توصیه کنید ? از پیشنهاد حمایت مالی SOSH استفاده کنید. این راهی برای به اشتراک گذاشتن معاملات خوب خود با معاملات خودشان و در عین حال برای کسب درآمد است. برند به شما پاداش می دهد. دوستان خود را اصلاح می کنید و از پیشنهاد حمایت مالی SOSH بهره مند می شوید که به شما امکان می دهد دو ماه در بسته های خود در محدوده 3 خدای خود در طول 12 ماه دریافت کنید. نه ، شما خواب نمی بینید ! و این همه چیز نیست. شخصی که شما اسپانسر می کنید ، خدای شما ، از 1 ماه ارائه شده در بسته موبایل SOSH مورد نظر خود برخوردار خواهد بود. بد نیست ? فقط قبل از حل و فصل کد حامی مالی SOSH خود را وارد کنید تا فوراً از این کاهش استفاده کنید. هر ماه کد تبلیغی موبایل SOSH خود را فراموش نکنید.

جعبه SOSH ، یک پیشنهاد اینترنتی را بدون تعهد کشف کنید

SOSH جعبه اینترنت خود را جعبه SOSH ، یک پیشنهاد ساده و غیر اتصال که با نیازهای شما سازگار است ، راه اندازی می کند. با قیمت پرتاب تنها 9.99 یورو در ماه به مدت یک سال ، چه برای پیشنهاد ADSL یا فیبر ، SOSH سخت اعتصاب می کند ! پیشنهاد SOSH Box بر اساس اشتراک نامحدود اینترنتی و همچنین تماس با رفع در سرزمین اصلی فرانسه و 100 مقصد دیگر با امکان اضافه کردن تماس های نامحدود به موبایل و دسترسی به 160 کانال تلویزیونی است. این پیشنهاد جدید اینترنت SOSH جایگزین SOSH Internet + Mobile Range است. با این پیشنهاد جعبه SOSH ، کل شبکه اینترنتی نارنجی را با بهترین قیمت و بدون تعهد پیدا کنید. برای حتی بیشتر پیشنهادات موبایل و اینترنتی ، کدهای امتیاز نارنجی ما را پیدا کنید.

نحوه اعمال کد تبلیغی SOSH?

استفاده از کد تبلیغی SOSH بسیار ساده تر از تلفظ کلمه “SOSH” است ! بصری ، آسان و رایگان است. ما مراحل مشاهده شده را برای بهره مندی از کاهش جالب سفارش شما نشان می دهیم:

 1. با ایجاد یک حساب کاربری در وب سایت خود شروع کنید. اگر قبلاً یکی دارید ، وارد حساب خود شوید.
 2. محصول یا بسته مورد نظر خود را انتخاب کنید ، سپس به سبد خرید خود بروید تا سفارش خود را نهایی کنید
 3. کد تبلیغی SOSH خود را در مکان مشخص شده ، درست قبل از اضافه کردن اطلاعات پرداخت خود قرار دهید
 4. اگر کد شما معتبر باشد ، کاهش در هیچ زمان اعمال نمی شود

شما اکنون می دانید که چگونه حتی بیشتر در SOSH ذخیره کنید ! پس منتظر چه چیزی برای رفتن به SOSH هستید ?

چرا کد کاهش SOSH من کار نمی کند ?

ممکن است دلایل مختلفی وجود داشته باشد که توضیح دهد که چرا این کاهش در سبد خرید شما اعمال نشده است پس از افزودن شرکت SOSH Promo. اول از همه ، تأیید کنید که کد را به خوبی نوشته اید. برای جلوگیری از هرگونه خطای می توانید کد را مستقیماً از SIT ما کپی کنید. سپس ممکن است پیشنهاد منقضی شود. قبل از وارد کردن کد ، تاریخ اعتبار را بررسی کنید. کوپن ممکن است فقط در مورد انواع خاصی از بسته ها یا محصولات اعمال شود. چندین کد وجود دارد که قبل از اینکه بتوانید از افت قیمت بهره مند شوید ، باید به حداقل مبلغ برسید. سرانجام ، برای جلوگیری از هرگونه شگفتی ناخوشایند ، چند دقیقه وقت بگذارید تا شرایط استفاده از پیشنهاد تبلیغاتی را مستقیماً در سایت SOSH بخوانید.

نحوه تماس با SOSH کمک ?

شما باید با خدمات مشتری SOSH تماس بگیرید ? شما با اشتراک SOSH یا محصولی که در سایت خریداری شده است با مشکلی روبرو هستید ? شما به اطلاعات مربوط به SOSH نیاز دارید? جای نگرانی نیست ، خیلی راحت به یک مشاور تلفن ، گربه یا ایمیل SOSH بروید. قبل از رسیدن به خدمات مشتری SOSH ، می توانید با سؤالات متداول موجود در وب سایت آنها در برگه “راهنما و تماس” مشورت کنید. بیشتر پاسخ به سؤالاتی که از مشتریان SOSH پرسیده می شود در صفحه وجود دارد. مشکلی با کد تبلیغی SOSH ? باید سفارش خود را دنبال کنید ? سوالات مربوط به بسته SOSH ? در اینجا روشهای مختلفی برای تماس با یک مشاور در SOSH آورده شده است:

 • 3976 را آهنگسازی کنید ، تماس رایگان است. یک اپراتور از دوشنبه تا شنبه 8 صبح تا 10 بعد از ظهر به شما پاسخ می دهد.
 • با شروع گربه SOSH با یک مشاور تماس بگیرید

جمعه سیاه SOSH: پیشنهاد ، کدهای تبلیغاتی ، معاملات خوب

بیایید برای نسخه جدید جمعه سیاه برویم ! اماده ای ? SOSH قصد دارد با تبلیغات خود ، تلفن های هوشمند خود با قیمت های شکسته ، کدهای تبلیغاتی و اشتراک های فوق العاده آن برای جمعه سیاه ، بینایی شما را بدست آورد. “جمعه سیاه” جمعه 26 نوامبر امسال برگزار می شود. شما وقت دارید که آماده شوید تا دریابید که چه چیزی را در D -Day خریداری می کنید. به چه تخفیف هایی در سایت SOSH برای جمعه سیاه انتظار دارید ? از سفارشات خود از کاهش تا -100 € استفاده کنید. بدون شک زمان مناسبی برای خرید یک تلفن همراه جدید در SOSH است. شما به ندرت قیمت ها را به همان اندازه در جمعه سیاه دیده اید. خرید خود را بصورت آنلاین انجام دهید بدون اینکه خود را با کد تبلیغاتی SOSH محروم کنید. به این ترتیب ، تخفیف ها بزرگتر خواهد شد. از آن استفاده کنید !

تفاوت بین یک پیشنهاد و کد تبلیغی SOSH چیست ?

پیشنهادات SOSH و کدهای تبلیغاتی دو روش بسیار جالب برای ذخیره در بسته ها و تلفن های همراه شما هستند. شما نمی دانید که انتخاب بین این دو مزیت ? متوجه هستیم ! به همین دلیل است که ما تفاوت بین یک پیشنهاد و کد تبلیغی SOSH را ارائه می دهیم.

 • یک پیشنهاد SOSH بسیار مهم است و به شما امکان می دهد از یک مزیت مالی در خریدهای خود بهره مند شوید ، خواه به صورت کاهش ، بازپرداخت یا یک سرویس اضافی ارائه شده. برای استفاده از آن ، شما کاری برای انجام دادن ندارید ! اگر به خوبی واجد شرایط باشید ، مزیت مرتبط با پیشنهاد SOSH به طور خودکار در مورد سبد خرید شما اعمال می شود.
 • یک کد تبلیغی SOSH یک سری از چهره ها و/یا نامه هایی است که به شما امکان می دهد ، مانند یک پیشنهاد ، از یک مزیت مالی در سفارش خود استفاده کنید. تفاوت این است که کد تبلیغی باید با کپی کردن آن از سایت ما Le Figaro و سپس با چسباندن آن در درج ارائه شده برای این منظور ، مستقیماً در سبد SOSH شما اعمال شود.

به لطف معاملات خوب و کدهای تبلیغاتی معتبر SOSH در سپتامبر 2023 در Le Figaro از تخفیف های حتی بیشتر استفاده کنید !

چه چیزی می تواند بهتر از یک کد کاهش باشد تا در هنگام خرید آنلاین به شما در پس انداز کمک کند ? Le Figaro با ارائه معاملات خوب ، مزایا و در نتیجه خرید خود را فراموش نشدنی می کند ، روزانه شما را همراهی می کند. سرانجام یک مزیت واقعی برای خرید آنلاین با کدهای تبلیغاتی اختصاصی پیدا کنید. خرید خوب با شرکای ما !