SOSH شامل تماس های بین المللی در بسته خود با قیمت 19.99 یورو در ماه ، بسته های بین المللی SOSH: 4G ، تماس ، صورتحساب ، صورتحساب و سایر خدمات است

برنامه های SOSH در خارج از کشور: مزایای استفاده بین المللی (4G ، تماس و غیره)

Contents

به همان روشی که برخی از رقبا ، SOSH با این بسته حجم نسبتاً محدودی از تماس ها را ارائه می دهد. علاوه بر 2 ساعت ارتباطات صوتی ، با این وجود استفاده از پیام کوتاه و MMS به صورت نامحدود امکان پذیر است. با توجه به داده ها ، 100 مگابایت داده در دسترس است. سرانجام ، لازم به ذکر است که این بسته در نسخه مسدود شده موجود است. این در حال حاضر تنها بسته SOSH است که از سوئیس و آندورا قابل استفاده است.

SOSH شامل تماس های بین المللی در بسته خود با قیمت 19.99 یورو در ماه است

پس از 4G ، SOSH بسته تلفن همراه خود را از تماس های بین المللی رایگان غنی می کند. با تشکر از برنامه VoIP Libon ، نام تجاری کم هزینه نارنجی به مشترکین خود می دهد تا از ارتباطات نامحدود به اروپا ، DOM ، ایالات متحده و کانادا استفاده کنند.

این تابستان ، مارک کم هزینه نارنجی بسته موبایل خود را غنی می کند. هفته گذشته ، 4G در بسته SOSH با قیمت 19.99 یورو در ماه ظاهر شد. این هفته ، این تماس های بین المللی است که در کانون توجه قرار دارند.

از 21 اوت ، مشترکین SOSH قادر خواهند بود از تماس های نامحدود با موبایل های اروپایی ، DOM ، ایالات متحده و کانادا به صورت رایگان در Libon و iOS IOS به صورت رایگان در Android و iOS لذت ببرند.

لوبن بین المللی SOSH

برای استفاده از آن ، باید برنامه Libon را در تاریخ 21 اوت به روز کنید. مشترکان سابق از تاریخ 1 سپتامبر ، از تاریخ تجدید برنامه تلفن همراه خود ، می توانند از اول سپتامبر بهره مند شوند.


لیست مقصد های موجود در بسته های SOSH با 19.99 یورو در ماه و 24.99 یورو در ماه:

 • اروپا
  آزورس (لس) ، آلاند (جزایر) ، آلمان ، آندورا ، انگلیس ، اتریش ، بالره ، بلژیک ، بلغارستان ، قناری ها (جزایر) ، قبرس ، کورفو (جزیره) ، کرت ، کرواسی ، سیکلادها (لس) ، دانمارک ، اسکاتلند ، اسپانیا ، استونی ، فارون (جزایر) ، فنلاند ، جبل الطارق ، یونان ، گورنسی ، مجارستان ، ایرلند ، ایرلند شمالی ، ایسلند ، ایتالیا ، جرسی ، لتونی ، لیختنشتاین ، لیتوانی ، لوکزامبورگ ، مادیرا ، مالت ، من (جزیره) ، نروژ ، پیس ها د ولز ، هلند ، لهستان ، پرتغال ، جمهوری چک ، رودس (جزیره) ، رومانی ، سنت-مارین ، ساردینیا ، سیسیل ، اسلواکی ، اسلوونی ، سوئد ، سوئیس ، واتیکان
 • بخش های خارج از کشور
  گوادلوپ ، گویان فرانسوی ، مارتینیک ، رونیون ، مایوت و سنت-بارتیلمی ، سنت مارتین (île de) ، Saint-Pierre-et-Miquelon
 • ایالات متحده آمریکا
 • کانادا

این اطلاعات را با کلیک بر روی اینجا به اشتراک بگذارید

تمام اخبار Degrouptest را در Google News دنبال کنید.

Degrouptest محتوای خود را به طور مستقل می نویسد. محصولات و خدمات خاصی را می توان با پیوندهای وابستگی که به الگوی اقتصادی ما کمک می کند ، ارجاع شود (یافتن+).

برنامه های SOSH در خارج از کشور: مزایای استفاده بین المللی (4G ، تماس و غیره)

بسته های بین المللی SOSH

برای دوستداران سفر ، باید این را بدانید بسته های SOSH امکان استفاده از اروپا و ادارات خارج از کشور فرانسه و DOM را مانند فرانسه فراهم می کند. بسته 100 مگابایتی شامل سوئیس و آندورا است. با عضویت در گزینه های مناسب ، استفاده از سایر مقصد ها ممکن است درج شود.

برای برقراری ارتباط برای مقصد غیر از موارد موجود در پیشنهادات SOSH:

 • کاربران می توانند برای تعیین هزینه خدمات به شبکه های قیمت گذاری مراجعه کنند.
 • مصرف کنندگان می توانند در یکی از پاس های ارائه شده توسط اپراتور مشترک شوند.
 • بسته تلفن همراه SOSH برای تماس با خارج از کشور ?
 • چه بسته SOSH برای انتخاب تماس از خارج از کشور بدون شکستن بانک ?
 • بسته های موبایل SOSH با قیمت پایین
 • داده ها از 15.99 یورو با بسته های SOSH
 • مناطقی دقیق که از آن می توان از بسته های SOSH در اروپا استفاده کرد ?
 • سفر به خارج از کشور با بسته SOSH خود: هزینه های احتمالی چقدر است ?
 • آیا می توان توسط SOSH برای تماس های برقرار شده از مناطق اروپا ، DOM ، سوئیس/آندورا صورتحساب داد ?
 • به استفاده معقول از اروپا و DOM احترام بگذارید
 • هزینه های فراتر از این بسته در فرانسه ، اروپا ، سوئیس و آندورا چقدر است ?
 • هزینه های لازم برای استفاده از بسته SOSH خود از خارج از کشور چه هزینه هایی است ?
 • قیمت های برقراری ارتباط از اروپا ، ادارات خارج از کشور فرانسه ، سوئیس و آندورا به سایر نقاط جهان چقدر است ?
 • قیمت ها برای برقراری ارتباط از مناطق دیگر کره زمین چقدر است ?
 • استفاده از اینترنت از خارج با بسته SOSH
 • گزینه های SOSH برای مشترک شدن برای آماده سازی سفر به خارج از کشور چیست؟ ?

محتوای این صفحه توسط یک متخصص تحریریه در مورد تاریخ تأیید شده است 01/06/2023

داشتن هزینه می تواند به سرعت صورتحساب تلفن همراه ، در برخی موارد چند صد یورو را افزایش دهد. در این شرایط ، چاره ای جز پرداخت صورتحساب ، در معرض خطر از دست دادن خط تلفن همراه خود نیست. برای اینکه در این شرایط به پایان نرسیم ، بنابراین مهم است بررسی کنید که گزینه های بین المللی در بسته تلفن همراه آن گنجانده شده است. اگر کاربران بسته SOSH دارند ، در اینجا تمام آنچه قبل از پرواز به یک کشور خارجی وجود دارد وجود دارد.

در اروپا یا خارج از قاره قدیمی ، این راهنما لیست می کند مقصدی که از آن می توان از یک برنامه موبایل SOSH استفاده کرد, بدون خطر پرداخت هزینه های بی خانمانی. برای مناطق دیگر ، هزینه های اضافی در نظر گرفته می شود ، به منظور تأمین بودجه قابل قبول خارج از فرم.

بسته تلفن همراه SOSH برای تماس با خارج از کشور ?

به منظور متنوع سازی ، اپراتور تاریخی نارنجی بدون تعهد برند خود را راه اندازی کرده است. بر خلاف شرکت مادر خود ، SOSH از این رو اشتراک های کم هزینه ارائه می دهد. اشتراک در بسته های موبایل SOSH به معنای تعهد مدت زمان نیست. در واقع می توان بسته خود را در هر زمان خاتمه داد.

بسته SOSH در خارج از کشور

برنامه ها و گزینه های موبایل SOSH از زمان و بالا بین المللی.

چه بسته SOSH برای انتخاب تماس از خارج از کشور بدون شکستن بانک ?

تمام بسته های SOSH هستند قابل استفاده از کشورهای اتحادیه اروپا, ادارات خارج از کشور ، لیختن اشتاین ، ایسلند و نروژ. بسته 100 مگابایتی به این مقصد سوئیس و آندورا می افزاید. تماس ها ، پیامک ها و MMS سپس در دسترس سرزمین اصلی فرانسه ، بلکه برای همه این مقصد های اروپایی نیز در دسترس است.

یک قسمت یا همه پاکت داده نیز می تواند از این مقصد استفاده شود, در نوچی. فراتر از آن ، با این وجود لازم است هزینه های غیر فرمت برای استفاده در خارج از کشور تأمین شود. در سرزمین اصلی فرانسه ، با این وجود امکان لذت بردن از داده ها امکان پذیر است ، جریان به سادگی فراتر از آستانه مجاز کاهش می یابد.

دامنه اشتراک SOSH نسبتاً توسعه یافته است. در واقع ، کاربران می توانند پیشنهاد خود را از یکی از چهار اشتراک تلفن همراه که در زیر شرح داده شده است انتخاب کنند.

بسته های SOSH

بسته های موبایل دامنه SOSH را نیز بخوانید

بسته های موبایل SOSH با قیمت پایین

 • ملزومات با قیمت پایین: 5.99 یورو در هر ماه

به همان روشی که برخی از رقبا ، SOSH با این بسته حجم نسبتاً محدودی از تماس ها را ارائه می دهد. علاوه بر 2 ساعت ارتباطات صوتی ، با این وجود استفاده از پیام کوتاه و MMS به صورت نامحدود امکان پذیر است. با توجه به داده ها ، 100 مگابایت داده در دسترس است. سرانجام ، لازم به ذکر است که این بسته در نسخه مسدود شده موجود است. این در حال حاضر تنها بسته SOSH است که از سوئیس و آندورا قابل استفاده است.

شبکه موبایل نارنجی ، یک دارایی واقعی برای SOSH

اگر SOSH شرکت تابعه اپراتور تاریخی باشد ، بیش از یک عنوان دارایی است. فراتر از قابلیت اطمینان که باعث شهرت سابق France Telecom شده است ، SOSH در واقع می تواند در شبکه تلفن همراه شرکت مادر خود حساب کند. با گفتن اینکه این اصلی ترین مزیت است که Sosh می تواند از آن استفاده کند ، تنها یک قدم وجود دارد. با 99 ٪ از جمعیت تحت پوشش 4G, نارنجی یکی از بهترین شبکه های فرانسه را دارد. نه بیشتر نه کمتر.

داده ها از 15.99 یورو با بسته های SOSH

اگر SOSH دامنه ای را که از چندین بسته تشکیل شده است ، ارائه می دهد ، دو مورد اول نسبتاً محدود هستند. به محض اینکه استفاده از داده های موبایل در آن ظاهر می شود ، در واقع لازم است به کامل ترین پیشنهادات روی آورید.

 • حتی بیشتر اینترنت در فرانسه و خارج از کشور: 15.99 یورو در هر ماه

برای دوستداران داده ، وحشت نکنید. با SOSH ، مصرف کنندگان در واقع می توانند از یک بسته خیاطی بهره مند شوند. فقط با 15.99 یورو ، دسترسی به یکی از کامل ترین بسته های اپراتور امکان پذیر است. بنابراین, 130 گیگابایت داده در فرانسه موجود است که 20 گیگابایت از آنها از اروپا و ادارات خارج از کشور فرانسه قابل استفاده است (به استثنای سوئیس و آندورا). این پاکت داده اینترنت همچنین با تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS همراه است.

از طرف دیگر ، SOSH دیگر بسته هایی از جمله ارتباطات تلفنی نامحدود از فرانسه را در خارج از کشور ارائه نمی دهد.

مصرف 4G آن را تخمین بزنید

همچنین بخوانید که چه حجمی از داده ها را برای بسته بندی خود انتخاب کنید ?

مناطقی دقیق که از آن می توان از بسته های SOSH در اروپا استفاده کرد ?

در وب سایت خود و در توضیحات بسته های آن ، SOSH مرتباً مناطق اروپا و DOM را بیرون می کشد. این نشانه با این حال تا حدودی مبهم است. اروپا به طور موثری ده ها کشور را تعیین می کند, اما همه بخشی از اتحادیه اروپا نیستند. بنابراین در کنار شرایط قیمت گذاری است که شما باید برای یادگیری کمی بیشتر برگردید.

مقصدی که بسته موبایل SOSH بدون هیچ هزینه ای قابل استفاده است ?

مناطق و مقصد های مختلف موجود در بسته های SOSH
اروپا دوران سوئیس / آندورا
آزورس (LES) ، آلاند (جزایر) ، آلمان ، انگلیس ، اتریش ، بالئری ، بلژیک ، بلغارستان ، قناری ها (جزایر) ، قبرس ، کورفو (جزیره) ، کرت ، کرواسی ، سیکلادها (LES) ، دانمارک ، اسکاتلند ، اسپانیا ، استونیا ، فاروئی (جزایر) ، فنلاند ، جبل الطارق ، یونان ، گورنسی ، مجارستان ، ایرلند ، ایرلند شمالی ، ایسلند ، ایتالیا ، جرسی ، لتونی ، لیختنشتاین ، لیتوانی ، لوکزامبورگ ، مادیرا ، مالتا ، مرد (جزیره) ، نروژ ، کشور ولز ، هلند ، لهستان ، پرتغال ، جمهوری چک ، رودز (جزیره) ، رومانی ، سنت-مارین ، ساردینیا ، سیسیل ، اسلواکی ، اسلوونی ، سوئد ، واتیکان. گوادلوپ ، گویان فرانسوی ، مارتینیک ، رونیون ، مایوت و سنت-بارتیلمی ، سنت مارتین (île de) ، Saint-Pierre-et-Miquelon. سوئیس ، اصل آندورا. (فقط برای بسته 100 مگابایتی)

بسته های اروپایی بدون تعهد

برای خواندن بسته های غیر اتصال برای اروپا

سفر به خارج از کشور با بسته SOSH خود: هزینه های احتمالی چقدر است ?

هزینه های رومینگ مدتهاست که تعقیب مصرف کنندگان بوده است ، اما از 15 ژوئن 2017, دومی دیگر در اروپا اعمال نمی شود. SOSH از آن زمان و همچنین مناطق اروپا ، DOM و سوئیس/آندورا (فقط 100 مگابایت بسته) خدمات خود را در فرانسه ارائه می دهد. با این حال ، در واقع امکان وجود فاکتور از این مناطق وجود دارد. برای اینکه از نظر فاکتورهای خارج از کشور جامع باشد ، لازم به ذکر است وجود هزینه های رومینگ در خارج از این مناطق.

آیا می توان توسط SOSH برای تماس های صادر شده از مناطق اروپا ، DOM ، سوئیس/آندورا صورتحساب داد ?

برای پاسخ به این سؤال که بسیاری از کاربران را به چالش می کشد ، ابتدا باید چیزی را بدانید. در سرزمین اصلی فرانسه ، مانند مناطق اروپایی که در بالا مشخص شد ، در واقع وجود دارد محدودیتی برای احترام در مورد پخش تماس و ارسال پیام کوتاه و MMS. دومی نمی تواند به این ترتیب بیش از 250 گیرنده مختلف در هر ماه. به همین ترتیب ، تماس ها نمی توانند بیش از 250 گیرنده مختلف را در ماه منتشر کنند. علاوه بر این, مدت زمان تجدید نظر نمی تواند بیش از 3 ساعت باشد. توجه داشته باشید که با توجه به سوئیس و آندورا ، فقط بسته 100 مگابایتی از SOSH شامل رومینگ از این دو مقصد است.

نامحدود ، اما تحت شرایط خاص

اگر بسته های موبایل با مهر و موم شده نامحدود به شما امکان می دهد بدون محدودیت تماس بگیرید ، عناصر خاصی توسط اپراتور صورتحساب می شوند. در این سطح باید ذکر شود که تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS شامل شماره های کوتاه یا اضافی نیست. در صورت تماس با چنین اعدادی ، از این رو صورتحساب جبران شده اعمال می شود.

به استفاده معقول از اروپا و DOM احترام بگذارید

از این مناطق ، بنابراین می توان از بسته SOSH خود ، به همان روش فرانسه استفاده کرد. با این حال ، اپراتور ذکر را مشخص می کند “منوط به استفاده معقول از این مناطق”. برانگیختن استفاده معقول به معنای سوءاستفاده است. بنابراین این شرایط باید مشخص شود تا کاربران از یک لایحه شور شگفت زده شوند.

SOSH در نظر می گیرد که استفاده از آن سوءاستفاده است اگر:

 • مصرف موبایل در یکی از این مناطق از فرانسه بیشتر است
 • اتصال به اینترنت از یکی از این مناطق بالاتر از سرزمین اصلی فرانسه است
 • روزهای استفاده در خارج از کشور بیش از کلانشهر فرانسه است.

این عناصر به مدت 4 ماه مشاهده می شوند ، به منظور ایجاد استفاده سوءاستفاده از مناطق اروپا ، DOM و سوئیس/آندورا (بسته 100 مگابایتی). در این صورت ، اپراتور ممکن است هزینه های اضافه بار را اعمال کند.

اینها با نرخ:

 • 0.01 یورو/مگابایت برای استفاده از اینترنت ؛
 • 0.03 یورو در دقیقه برای ارتباطات صوتی ؛
 • 0.01 یورو/پیام کوتاه صادر شده است.

بسته موبایل مرزی

همچنین مقایسه بسته های موبایل مرزی را بخوانید

هزینه های فراتر از این بسته در فرانسه ، اروپا ، سوئیس و آندورا چقدر است ?

بسته SOSH 100 مگابایتی با قیمت 5.99 یورو در هر ماه ، در یک نسخه غیر مسدود ممکن است خارج از. باید بدانید که فراتر از 2 ساعت تماس های مجاز ، قیمت دقیقه فراتر از بسته 0.38 € در دقیقه در سرزمین اصلی فرانسه و در اروپا ، DOM ، سوئیس/آندورا صورت می گیرد. با توجه به دسترسی به اینترنت ، فراتر از 100 مگابایت موجود در بسته های 5.99 یورو ، 0.05 یورو در هر مگابایت مورد استفاده قرار می گیرد.

مسدود کردن بسته SOSH 2 ساعته شما امکان پذیر است !

فوت و فن ! برای جلوگیری از پایان دادن به هزینه ها ، می توان استفاده از اینترنت را به صورت رایگان در زمان بسته بندی بسته بندی مسدود کرد. همچنین می توان آن را مستقیماً از منطقه مشتری SOSH انجام داد. برای تمام بسته های 1 گیگابایت ، سرعت نیز در فرانسه به سادگی کاهش می یابد. بنابراین امکان ایجاد جبران اینترنت با این پیشنهادات وجود ندارد.

هزینه های لازم برای استفاده از بسته SOSH خود از خارج از کشور چه هزینه هایی است ?

همانطور که قبلاً مشاهده شد ، ارتباطات در چندین کشور اروپایی ، به سمت اتحادیه اروپا ، ادارات خارج از کشور فرانسه ، لیختن اشتاین ، نروژ و ایسلند در این حرکت گنجانده شده است. با این حال ، هنوز چند سؤال برای پرسیدن این سطح وجود دارد.

بنابراین ، کاربران می توانند در مورد:

 • قیمت ها برای برقراری ارتباط از این مناطق به سایر نقاط جهان ?
 • قیمت ها برای برقراری ارتباط از مناطق دیگر جهان ?

جهان محدود به فرانسه در خارج از کشور و قاره قدیمی نیست. برای پاسخ به این سؤالات ، باید چند خط زیر را بخوانید.

اشتراک بین المللی تلفن همراه

برای خواندن مقایسه برنامه های بین المللی موبایل

قیمت های برقراری ارتباط از اروپا ، ادارات خارج از کشور فرانسه ، سوئیس و آندورا به سایر نقاط جهان چقدر است ?

از اروپا و DOM DOM ، در اینجا هزینه های غیرقانونی اعمال شده توسط اپراتور SOSH است.

ماهیت ارتباطی جایزه ارتباطات
تجدید نظر به منطقه ایالات متحده ، کانادا ، مراکش ، الجزایر ، Türkiye صادر شد 1.18 یورو در دقیقه
تماس هایی که به منطقه باقیمانده جهان صادر شده است 2.90 یورو در دقیقه
صدور پیام کوتاه به شماره تلفن همراه خارجی 0.28 یورو در هر پیام کوتاه
انتشار یک MMS به موبایل از یک اپراتور خارج از کشور یا خارج از کشور 1.10 یورو در هر میلی متر

لازم به ذکر است که تماس های صوتی صادر شده به خارج از کشور و خارجی پس از یک دقیقه اول قابل تفکیک به دوم کسر می شود.

قیمت ها برای برقراری ارتباط از مناطق دیگر کره زمین چقدر است ?

در مورد قیمت گذاری اعمال شده توسط SOSH مسئله تماس های خارج از کشور, به غیر از مناطق اروپا ، DOM و سوئیس/آندورا ، در اینجا قیمت هایی که باید بدانند وجود دارد.

با منطقه انتشار تماس بگیرید
مقصد تماس اروپا سوئیس / آندورا Maghreb ، Türkiye ، ایالات متحده ، کانادا بقیه دنیا
کلانشهر فرانسه و دام بسته بندی کردن 0.38 € 1.18 یورو در دقیقه 2.90 یورو در دقیقه
اروپا
سوئیس / آندورا 0.38 €
مغرب ، ایالات متحده ، کانادا ، Türkiye 1.18 یورو در دقیقه
بقیه دنیا 2.90 یورو در دقیقه
پیام صوتی بسته بندی کردن 1.18 یورو
یادآوری سپرده گذار هزینه تماس با سرزمین اصلی فرانسه
خدمات مشتری بسته بندی کردن 0.38 یورو در دقیقه ، بدون زمان انتظار رایگان با اتصال
مرجع تماس به کلانشهر (به جز بسته مسدود شده) 0.38 €/دقیقه 1.30 یورو/دقیقه 1.73 یورو در دقیقه 4.30 یورو در دقیقه
شماره اطلاعات تلفنی هزینه تماس با فرانسه + قیمت اعمال شده توسط ارائه دهنده اطلاعات

دریافت تماس ، در مورد ?

دریافت تماس عاری از مناطق اروپا و مناطق DOM است. از مناطق مغرب ، ترکیه ، ایالات متحده و کانادا ، در هر دقیقه 0.55 یورو در مقابل 0.05 یورو در دقیقه از سوئیس و آندورا طول می کشد. از سایر نقاط جهان ، این لایحه حتی شور تر است: برای هر تماس دریافت شده 1.40 یورو در دقیقه. باز هم ، تماس ها به دوم ، فراتر از اولین دقیقه غیرقابل تفکیک کسر می شوند.

پذیرش پیام کوتاه در سراسر جهان با بسته های SOSH رایگان است. با توجه به ارسال این پیام ها ، صورتحساب می تواند اعمال شود ::

ارسال پیامک از منطقه
ارسال پیامک به منطقه اروپا سوئیس / آندورا Maghreb ، Türkiye ، ایالات متحده ، کانادا بقیه دنیا
کلانشهر فرانسه بسته بندی کردن 0.10 یورو/پیام کوتاه 0.28 یورو/پیام کوتاه
دوران
اروپا
سوئیس و آندورا
مغرب ، ایالات متحده ، کانادا ، Türkiye 0.28 یورو/پیام کوتاه
بقیه دنیا

از اروپا و مناطق DOM گرفته تا همین مناطق ، دریافت MMS نیز رایگان است. با این حال ، برای هر MMS دریافت شده از مغرب ، ترکیه ، کانادا ، ایالات متحده و سایر نقاط جهان و 0.10 یورو از سوئیس و آندورا 0.80 یورو طول می کشد.

MMS ارسال از منطقه
ارسال MMS به منطقه اروپا سوئیس / آندورا Maghreb ، Türkiye ، ایالات متحده ، کانادا بقیه دنیا
کلانشهر فرانسه بسته بندی کردن 0.30 یورو/میلی متر 1.10 یورو/میلی متر
دوران
اروپا
سوئیس و آندورا
مغرب ، ایالات متحده ، کانادا ، Türkiye 1.10 یورو/میلی متر
بقیه دنیا

استفاده از اینترنت از خارج با بسته SOSH

عنصری که می تواند میزان فاکتور موبایل را در خارج از کشور افزایش دهد ، استفاده از اینترنت است. بنابراین مناسب است برای توجه به مصرف داده های تلفن همراه مراقب باشید خارج از اروپا و مناطق DOM.

برای هرگونه استفاده از اینترنت از مناطق مغرب ، ترکیه ، ایالات متحده کانادا و همچنین از سایر نقاط جهان ، 13.31 یورو توسط Megaoctet مصرف شده و این در سطح 10 KO طول می کشد. با توجه به سوئیس و آندورا ، MO 0.05 € (به جز بسته 100 مگابایتی) صورتحساب می شود.

گزینه های SOSH برای مشترک شدن برای آماده سازی سفر به خارج از کشور چیست؟ ?

بهترین راه حل ، برای کنترل بودجه تلفن همراه خود از خارج ، عضویت در گزینه های سفر است. Sosh همچنین چندین پاس برای برقراری ارتباط از خارج از کشور ، بدون منفجر کردن صورتحساب تلفن همراه خود ، ارائه می دهد.

گزینه های بین المللی SOSH

گزینه های SOSH (پاس) برای تماس یا استفاده از اینترنت از خارج از کشور.

به عنوان مثال ، استناد:

 • پاس از دنیای اینترنت 50 مگابایت در 25 € باقی مانده است
 • صدای ، پیام کوتاه و اینترنت ایالات متحده آمریکا/کانادا.

لازم به ذکر است که گذرگاه ایالات متحده آمریکا/کانادا نیز در دو فرمول موجود است. اولین ، به مدت 7 روز معتبر ، به 12 € باز می گردد. دوم ، دو هفته در دسترس ، با 29 یورو صورتحساب می شود.

مشاوره از منمقدار کمیبسته بندی کردن

همه گذرگاه سفر می تواند خود را در هر زمان فعال و غیرفعال کنید. آنها در دوره ذکر شده از قبل معتبر هستند. بنابراین توصیه می شود که روی این عنصر زندگی کنید تا در مقایسه با مدت زمان سفر به یک پاس خیلی کوتاه یا خیلی طولانی مشترک نشوید.

در مورد پیوندهای وابستگی بیشتر بدانید

تیم ما بهترین پیشنهادات را برای شما انتخاب می کند. برخی از پیوندها ردیابی می شوند و می توانند بدون تأثیرگذاری بر قیمت اشتراک شما ، کمیسیون برای mypetitforfait ایجاد کنند. قیمت ها برای اطلاعات ذکر شده و احتمالاً تکامل می یابند. مقالات حمایت شده مشخص می شوند. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.