نارنجی و SOSH: تماس با تماس ها به پایان رسیده است ،

مجموعه در فیلم

نارنجی و SOSH: تماس با تماس به پایان رسید

شبکه نارنجی و SOSH با شکست روبرو می شوند و مانع از برقراری تماس می شود. هنگامی که آنها یک ارتباط را امتحان می کنند ، آنها کوچکترین لحن را نمی شنوند در حالی که با این وجود همبستگی در طرف دیگر می بیند که درخواست ورود را وارد می کند. اپراتور عذرخواهی می کند و قول می دهد در اسرع وقت خدمات را بازیابی کند.

به روز رسانی 9:40 بعد از ظهر: در یک بیانیه مطبوعاتی ، نارنجی آن را مشخص می کند ” از ساعت 8:30 بعد از ظهر ، تمام خدمات نارنجی دوباره کاربردی بوده اند و از ناراحتی ایجاد شده عذرخواهی می کند.

این یک شکست عجیبی است که به چندین نفر که در نارنجی یا SOSH مشترک هستند ، اعتصاب می کند. تماسهای بزرگ را فرا می خواند. چندین نفر از کارمندان سرمقاله ازار توجه داشته باشید این مشکل در حالی که گزارش های مربوط به downdetector مطرح می شود و افراد در توییتر از همین نگرانی شکایت می کنند.

این محتوا مسدود شده است زیرا شما کوکی ها و سایر ردیاب ها را قبول نکرده اید. این محتوا توسط توییتر تهیه شده است.
برای اینکه بتوانید آن را تجسم کنید ، باید استفاده از توییتر را با داده های خود که می تواند برای اهداف زیر مورد استفاده قرار گیرد ، بپذیرید: به شما امکان می دهد محتوا را با رسانه های اجتماعی مشاهده و به اشتراک بگذارید ، توسعه و بهبود محصولات D’Anumoid و آن را به اشتراک بگذارید شرکا ، تبلیغات شخصی را در رابطه با مشخصات و فعالیت خود به شما نشان می دهد ، یک پروفایل تبلیغاتی شخصی را برای شما تعریف می کند ، عملکرد تبلیغات و محتوای این سایت را اندازه گیری می کند و مخاطبان این سایت را اندازه گیری می کند (بیشتر)

تماس های غیرممکن در نارنجی و SOSH

در طرح کلی ، افراد مربوطه در تلاشند تا با کسی تماس بگیرند ، اما در طول تماس هیچ لحنی را نمی شنوند. در همین حال ، شخص در انتهای دیگر خط به طور کلی تماس ورودی را می بیند ، اما حتی اگر آنها انتخاب کنند ، ارتباطات غیرممکن است. در حین آزمایش ، ما حتی هنگامی که شخصی به نام آویزان بود ، به دستگاه پاسخگو رسیدیم.

نارنجی عذرخواهی می کند

از طریق شبکه های اجتماعی خود ، نارنجی فرانسه یک شکست را تأیید می کند که بر تماس های شبکه خود تأثیر می گذارد و عذرخواهی می کند.

تیم های او ” کاملاً بسیج شده اند برای بازگرداندن خدمات.

اس ام اس اسمی

با توجه به پیام کوتاه و RC ، آنها طبق تست های ما همچنان به فعالیت خود ادامه می دهند. با این حال ، پیام ها بین ارسال و دریافت مدت زمان زیادی را متهم می کنند. همچنین ، متقابل شما ممکن است پیام های شما را به صورت تکراری دریافت کند.

می خواهید به جامعه ای از علاقه مندان بپیوندید ? Discord ما از شما استقبال می کند ، این یک مکان کمک و اشتیاق متقابل در مورد فناوری است.

مجموعه در فیلم

ویراستار

خبرنامه شخصی شما

ضبط شده است ! صندوق پستی خود را تماشا کنید ، در مورد ما خواهید شنید !

بهترین اخبار را دریافت کنید

داده های منتقل شده از این فرم برای Humanoid ، ناشر شرکت از سایت Frandroid به عنوان کنترل کننده درمان در نظر گرفته شده است. آنها به هیچ وجه به اشخاص ثالث فروخته نمی شوند. این داده ها با توجه به رضایت شما برای ارسال از طریق اخبار پست الکترونیکی و اطلاعات مربوط به محتوای سرمقاله منتشر شده در Frandroid ، پردازش می شوند. شما می توانید در هر زمان با کلیک بر روی لینک های قفل کننده موجود در هر یک از آنها ، با این ایمیل ها مخالفت کنید. برای اطلاعات بیشتر ، می توانید با تمام خط مشی ما برای پردازش داده های شخصی خود مشورت کنید. شما حق دسترسی ، اصلاح ، پاک کردن ، محدودیت ، قابلیت حمل و مخالفت را به دلایل قانونی برای داده های شخصی مربوط به خود دارید. برای اعمال یکی از این حقوق ، لطفاً از طریق فرم تمرینی حقوق اختصاصی ما درخواست خود را انجام دهید.

اعلان های وب

اعلان های فشار به شما امکان دریافت هر کدام را می دهند اخبار fandroid در زمان واقعی در مرورگر یا تلفن Android خود.