بسته های Sosh Mobile Sosh و Sosh LiveBox ، نحوه تغییر بسته SOSH و تحت چه شرایطی?

نحوه تغییر بسته SOSH و تحت چه شرایطی

این 3 پیشنهاد در صورت وجود در دسترس هستند SOSH یا مشتری موبایل نارنجی و اینکه می خواهید پیشنهاد SOSH خود را تغییر دهید.

تمام بسته های SOSH Mobile + LiveBox

علاوه بر بسته های موبایل SOSH ، مارک دیجیتال نارنجی بدون تعهد به قیمت های جذاب ، سرعت بالا یا سرعت بسیار بالا بسته به صلاحیت شما ، پیشنهاد LiveBox را ارائه می دهد. Jechange تمام اطلاعات مفید در مورد این راهنما را به شما می دهد تا از یک بسته موبایل کم و بیش در SOSH در SOSH استفاده کنید.

در طول سال 2018 ، اپراتور SOSH طیف وسیعی از بسته های SOSH Mobile + LiveBox خود را به طور کامل حذف کرد تا راهی برای پیشنهاد جعبه “اینترنت” در دسترس باشد ، با یا بدون بسته موبایل SOSH. این ساده سازی از پیشنهادات چهار گوش بازی به شما امکان می دهد امروز در این اپراتور در یک بسته موبایل و یک پیشنهاد اینترنتی به طور جداگانه مشترک شوید.

مزایای پیشنهاد SOSH Mobile + LiveBox چیست ?

داشتن پیشنهاد اینترنت + موبایل خود در اپراتور SOSH توسط Orange در واقع مزایای بسیاری را ارائه می دهد. این بدان معناست که جمع کردن بسته تلفن همراه خود + جعبه SOSH ، به شما امکان می دهد:

قیمت های جذاب

علاوه بر این ، با شرکت تابعه نارنجی مشتری پیشنهادات تبلیغاتی ، شما همچنین از اشتراک های مختلف ارائه شده توسط این برند ، که اغلب در طی یک دوره 12 ماهه ، به اندازه کافی برای کاهش صورتحساب خود حتی بیشتر بهره مند می شوید.

خوب است بدانید: برای صرفه جویی در هزینه و استفاده از خدمات نارنجی با هزینه کمتری ، هنوز هم جالب است که در این اپراتور کم هزینه هم در یک بسته تلفن همراه و هم در یک اشتراک جعبه مشترک شوید. Jechange سپس بسته بندی SOSH Mobile + LiveBox را بدون تعهد در دسترس این اپراتور جزئیات.

بدون درگیری

یکی دیگر از مزیت های انتخاب یک بسته SOSH Box + Mobile ، بنابراین می توانید در هر زمان اپراتور را تغییر دهید. پیشنهادات موبایل یا اشتراک اینترنتی در واقع بدون تعهد مدت زمان قابل دسترسی است. به طور واضح ، بنابراین شما موظف نیستید که یک دوره 12 ماه یا 24 ماه صبر کنید تا اشتراک های مختلف خود را خاتمه دهید.

شبکه نارنجی

با SOSH ، برند دیجیتالی اپراتور تاریخی ، با این وجود از عملکرد شبکه موبایل نارنجی بهره مند می شوید. شبکه های 3G و 4G امروزه بیش از 99 ٪ از جمعیت کلانشهرها را پوشش می دهند. برای قسمت اینترنتی در خانه ، شما همچنین از کیفیت شبکه های نارنجی با سرعت بالا و با سرعت بسیار بالا با LiveBox مشهور بهره مند می شوید.

و در آخر ، آوردن SOSH Mobile + فیبر LiveBox یا ADSL به اپراتور SOSH ، به شما امکان می دهد از یک تماس واحد برای همه اشتراک های خود استفاده کنید. از برنامه MySosh ، شما همچنین می توانید قراردادهای مختلف خود را به طور مستقل مدیریت کنید.

بهترین بسته ها

برای قسمت جعبه ، پیشنهاد SOSH “جعبه اینترنت” با فیبر با قیمت 19.99 یورو در هر ماه به مدت 12 ماه و سپس 29.99 یورو ، بدون تعهد و با اجاره LiveBox شامل می شود. این قیمت تبلیغی SOSH در واقع برای هر اشتراک جدید تا 13 نوامبر 2019 معتبر است.

اگر واجد شرایط فیبر نیستید ، جعبه اینترنت ADSL با قیمت 19.99 یورو در هر ماه بدون تعهد و با اجاره LiveBox گنجانده شده نیز در دسترس است.

پیشنهاد “جعبه اینترنت” SOSH با قیمت 19.99 یورو در هر ماه شامل خدمات زیر است:

 • اینترنت با LiveBox 4 (جریان به 300 مگابایت در ثانیه با فیبر),
 • تلفن ثابت با تماسهای نامحدود به متروپولیتن فرانسه ، بلکه به ادارات خارج از کشور فرانسه و بیش از 100 مقصد بین المللی.

و برای تلویزیون ?

برای استفاده از TV Orange با SOSH Box + Package Package Package ، باید گزینه Decoder TV را با 160 کانال 5 یورو در هر ماه اضافه کنید یا درخواست برنامه تلویزیونی را در صورت درخواست با 72 کانال درخواست کنید.

با پیشنهاد SOSH “جعبه اینترنت” ، می توانید بدون تعهد از بسته های زیر بهره مند شوید:

9.99 یورو /ماه 19.99 یورو /ماه

به لطف مقایسه بسته بندی موبایل ما ، تمام پیشنهادات اپراتور SOSH را پیدا و مقایسه کنید.

نحوه خاتمه بخشی یا تمام بسته های SOSH Mobile + LiveBox ?

با ارائه پیشنهادات موبایل و اینترنت که در حال حاضر توسط SOSH فروخته می شود ، می توانید پیشنهادات خود را به طور جداگانه ، مستقیماً از منطقه مشتری خود یا از برنامه Mysosh Mobile خاتمه دهید.

با در نظر گرفتن درخواست شما بلافاصله مؤثر است و سپس با پیامک و نامه تأیید می شود. این خاتمه 10 روز پس از درخواست خاتمه SOSH شما یا در تاریخ بعدی در صورت درخواست وارد می شود.

اگر یک بسته قدیمی SOSH Mobile + LiveBox با قیمت 29.99 یورو ، 34.99 یورو یا 44.99 یورو در هر ماه دارید و می خواهید اشتراک بازی Quadruple خود را با نگه داشتن بخشی از پیشنهاد خود یا خاتمه دادن به پیشنهاد خود خاتمه دهید ، باید با یک مشاور SOSH تماس بگیرید مقیاس از صفحه “راهنما و تماس” سایت SOSH.خط.

توجه داشته باشید که خاتمه خدمات اینترنتی با SOSH صورتحساب هزینه بسته شدن خدمات را به مبلغ 50 یورو ایجاد می کند.

همه چیز در مورد SOSH

 • از یک پیشنهاد نارنجی به SOSH بروید
 • بسته های تلفن SOSH
 • بررسی برنامه های موبایل SOSH
 • بسته های SOSH در خارج از کشور: هر آنچه شما باید بدانید
 • پیشنهاد SOSH را خاتمه دهید

آیا واجد شرایط فیبر هستید؟ ?
تست رایگان صلاحیت شما در کمتر از 3 دقیقه و کشف کنید بهترین پیشنهادات برای دسترسی به اینترنت شما.

نحوه تغییر بسته SOSH و تحت چه شرایطی ?

شما مشتری SOSH هستید اما می خواهید پیشنهاد خود را تغییر دهید تا از یک بسته مناسب تر برای استفاده های خود استفاده کنید ? نحوه تغییر بسته SOSH ? سایر پیشنهادات ارائه شده توسط SOSH چیست؟ ? آیا می توان بسته SOSH را بدون تغییر شماره تغییر داد ? ما سهام می گیریم.

شما می خواهید بسته SOSH خود را تغییر دهید ?

 • ضروری
 • می توانید بسته آنلاین SOSH خود را تغییر دهید رایگان, در محدوده تغییر در هر ماه.
 • بسته SOSH را تغییر دهید هیچ تاثیری در خرید موبایل جدید یا شماره تلفن آن ندارد.
 • اگر در حال حاضر یکی از مشترکان SOSH یا Orange Mobile هستید ، نمی توانید تغییر پیشنهاد SOSH برای یک سری محدود.

چرا بسته SOSH می تواند جالب باشد ?

تغییر دادن

تو می توانی بسته SOSH را تغییر دهید به دلایل مختلف. در اینجا رایج ترین امکانات وجود دارد:

 • شما یک پاکت داده کافی ندارید و شما می خواهید به یک پیشنهاد عالی بروید. اگر از یک بسته 100 مگابایتی بهره مند می شوید ، بهتر است در صورتی که مجبور به پرداخت هزینه های غیر بسته بندی شوید ، به یک بسته گسترده تر مانند بسته SOSH 70 GB SOSH تغییر دهید.
 • شما در یک بسته SOSH با 70 گیگابایت اینترنت موبایل در هر ماه مشترک شده اید اما شما از پاکت داده خود استفاده نمی کنید. هرچه یک بسته بیشتر داده های تلفن همراه داشته باشد ، قیمت آن بالاتر می رود.
 • شما به خارج از کشور می روید و شما به یک بسته SOSH بین المللی نیاز دارید.
 • شما می خواهید پیشنهاد SOSH خود را تغییر دهید برای بهره مندی از قیمت سودمندتر. اپراتورها به طور مرتب از نظر قیمت یا حتی از نظر خدمات موجود ، پیشنهادات جذاب تری را ارائه می دهند. دوره های خاص منجر به تغییر می شوند. با این حال مراقب باشید ، پیشنهادهای خاصی فقط برای مشتریان جدید محفوظ است.
 • شما یکی از مشترکین نارنجی هستید و می خواهید بسته نارنجی را برای SOSH تغییر دهید. تغییر بین اپراتور همیشه منجر به خاتمه می شود ، به استثنای زمانی که تغییر بین یک اپراتور و شرکت مادر خود ایجاد می شود و برعکس. بنابراین می توانید از یک بسته نارنجی به یک بسته SOSH یا از یک پیشنهاد SOSH به یک بسته نارنجی بروید.

مشتری SOSH: شرایط لازم برای تغییر بسته چیست ?

تمام بسته های SOSH بدون مدت ، می توانید پیشنهاد SOSH خود را در هر زمان تغییر دهید, در نوچی. با این حال ، برخی شرایط وجود دارد.

در واقع آن است که تغییر بسته SOSH امکان پذیر نیست در یکی از این دو موقعیت:

 1. شما قبلاً پیشنهاد خود را در طول ماه جاری تغییر داده اید. تغییر پیشنهاد در واقع فقط یک بار در ماه امکان پذیر است .
 2. شما در شرایط بی نظمی در پرداخت قرار دارید (اگر تأخیر در پرداخت یا فاکتورهایی که به عنوان مثال پرداخت نشده است).

اگر می خواهید گزینه ها را اضافه کنید به بسته جدید SOSH خود ، باید منتظر بمانید تا تغییر شما مؤثر باشد ، یعنی روز بعد یا بعد از دوره 48 ساعته.

آیا می توانیم بسته SOSH را بدون تغییر شماره تلفن همراه تغییر دهیم ?

تغییر پیشنهاد هرگز به تغییر شماره تلفن احتیاج ندارد. شما فقط باید درخواست خود را ایجاد کنید و بسته جدیدی را که می خواهید از آن استفاده کنید انتخاب کنید. روز بعد (یا 48 ساعت پس از درخواست خود بعد از ساعت 10 بعد از ظهر) ، می توانید ضمن نگه داشتن شماره تلفن خود ، از پیشنهاد جدید خود بهره مند شوید . قیمت به طور خودکار در مورد فاکتور SOSH بعدی شما اعمال می شود.

آرزو می کنی بسته SOSH را برای یک سری محدود تغییر دهید ? متأسفانه ، این پیشنهادات فقط به مشتریان جدید SOSH اختصاص داده شده است . بنابراین اگر در حال حاضر یک بسته SOSH یا یک پیشنهاد موبایل نارنجی دارید ، نمی توانید از آن استفاده کنید.

برای بهره مندی از آن ، بنابراین برای عضویت به عنوان مشتری جدید ، باید بسته فعلی SOSH یا Orange Mobile خود را خاتمه دهید. از طرف دیگر ، این روش منجر به از بین رفتن شماره تلفن فعلی شما می شود.

تنها راه حلی که می تواند داشته باشد بسته SOSH را بدون تغییر شماره تغییر دهید و استفاده از یک سری محدود ، تغییر اپراتور با قابلیت حمل شماره ، سپس تغییر مجدد ، برای یک بسته SOSH سری محدود ، همچنین با حفاظت از شماره تلفن همراه شما.

SOSH بسته را تغییر می دهد: هزینه این روش چقدر است ?

تغییر بسته آنلاین SOSH یک است روش کاملاً رایگان. اگر درخواست خود را برای تغییر بسته پس از 22 ساعت درخواست خود را انجام دهید ، تغییر بسته روز بعد یا ظرف 48 ساعت مؤثر خواهد بود.

از طرف دیگر ، همانطور که دیدیم ، تغییر پیشنهاد فقط یک بار در ماه امکان پذیر است . بنابراین ، SOSH به شما امکان می دهدتغییر پیشنهاد خود را لغو کنید ظرف 21 روز از درخواست شما.

برای انجام این کار ، به سادگی:

 1. برای رفتن به وب سایت SOSH.
 2. برای کلیک بر روی بخش کمک و تماس.
 3. ضربه زدن برداشت از حساب در نوار جستجو.
 4. برای انتخاب کادر شما قبلاً مشتری نارنجی یا SOSH بودید و پیشنهاد خود را تغییر داده اید.
 5. برای کلیک بر روی یک قرارداد موبایلسپس جمع شدن.

شما قادر خواهید بود به فرم برداشت آنلاین دسترسی پیدا کنید ، که باید آن را پر کرده و به یک ارسال کنید 14 روز.

نحوه تغییر بسته در SOSH ?

بسته SOSH را تغییر دهید

بسته SOSH را تغییر دهید برای یک بسته SOSH دیگر که بیشتر برای استفاده شما مناسب تر است و نیازهای شما بسیار ساده است.

در اینجا مراحل دنبال شده است:

 1. به منطقه مشتری SOSH خود بروید یا برنامه MySosh خود را باز کنید.
 2. با استفاده از شناسه های خود متصل شوید.
 3. بسته ای را که می خواهید متوقف کنید انتخاب کنید.
 4. روی برگه کلیک کنید پیشنهادات و گزینه ها.
 5. بخش را انتخاب کنید تغییر دادن.
 6. روی بسته جدید SOSH که می خواهید از آن بهره مند شوید کلیک کنید.

می توانید قبل از انتخاب آن به جزئیات بسته دسترسی پیدا کنید تا تغییر پیشنهاد انجام شود.

پیشنهادات SOSH در حال حاضر موجود است ?

پیشنهاد SOSH پیشنهاد: برنامه های کلاسیک SOSH

SOSH در حال حاضر ارائه می دهد 3 برنامه تلفن همراه بدون تعهد به مدت زمان (علاوه بر سری محدود) ، از جمله یک بسته در نسخه مسدود شده موجود است (شما دیگر امکان استفاده از بسته خود را پس از تجاوز به پاکت ندارید ، که مانع از هرگونه هزینه بیش از حد و هزینه بسته بندی می شود).

این 3 پیشنهاد در صورت وجود در دسترس هستند SOSH یا مشتری موبایل نارنجی و اینکه می خواهید پیشنهاد SOSH خود را تغییر دهید.

 • در بسته SOSH 2H 100 MB, با قیمت 4.99 یورو در ماه ، به ویژه برای بودجه های کوچک و برای افرادی که از تلفن خود بسیار کم استفاده می کنند ، به ویژه با توجه به اینترنت توصیه می شود. این شامل تنها 2 ساعت تماس و یک پاکت داده 100 مگابایت است که اگر می خواهید ایمیل های خود را تماشا کنید ، می تواند به سرعت کافی نباشد ، در اینترنت جستجو کنید ، از یک برنامه GPS استفاده کنید یا حتی شبکه های اجتماعی خود را گشت و گذار کنید.
 • در بسته SOSH 2H 100 MB همچنین در نسخه مسدود شده موجود است. این به شما امکان می دهد از هزینه های جبران خودداری کنید ، اما پس از 2 ساعت تماس های گذشته یا پاکت داده خود را از 100 مگابایت خسته کنید ، دیگر قادر به استفاده از خدمات پیشنهاد خود نخواهید بود. این یک بسته پیشنهادی برای کودکانی است که می توانند استفاده خود را مدیریت کرده و به اولین بسته کم بسته به روشی کنترل شده دسترسی پیدا کنند.
 • در بسته SOSH 70 گیگابایتی اگر دوست دارید در اینترنت گشت و گذار کنید ، فیلم ها و سریال های پخش را تماشا کنید ، به موسیقی آنلاین گوش دهید ، و غیره بسیار جالب تر است. همچنین این پیشنهاد پیشنهادی برای استفاده در خارج از کشور است زیرا شامل تماس های نامحدود در فرانسه ، اروپا ، ایالات متحده و کانادا است. شما همچنین از یک پاکت داده با 70 گیگابایت استفاده می کنید ، هم در فرانسه و هم در خارج از کشور قابل استفاده است. از طرف دیگر ، قیمت آن بالاتر است ، یعنی 24.99 یورو در ماه.

شما به پیشنهاد موبایل SOSH علاقه دارید ?

پیشنهاد SOSH پیشنهاد: SOSH Limited Series Packages SOSH

SOSH همچنین ارائه می دهد 2 پیشنهاد سری محدود, فقط برای مشتریان جدید SOSH موجود است . اگر یکی از مشترکین نارنجی موبایل هستید ، نمی توانید از آن استفاده کنید.

تنها راه حل ، همانطور که دیدیم ، خاتمه پیشنهاد فعلی خود برای ایجاد اشتراک جدید یا تغییر اپراتور دو بار با قابلیت حمل شماره در صورت تمایل است شماره تلفن همراه خود را نگه دارید.

این دو پیشنهاد سری محدود این مزیت را دارند که ارائه می دهند قیمت بسیار سودمند. در واقع ، آنها شامل 1 گیگابایت یا 130 گیگابایت اینترنت موبایل در هر ماه ، با قیمت 7.99 یورو در ماه یا 15.99 €/ماه . برای مقایسه ، پیشنهاد کلاسیک SOSH که با قیمت 24.99 یورو در ماه ارائه می شود شامل 70 گیگابایت اینترنت موبایل در هر ماه است.

بسته های سریال محدود برای مشتریان جدید نیز شامل تماس های نامحدود در فرانسه ، DOM و اروپا است ، اما آنها شامل نمی شوند نه ایالات متحده و نه کانادا.

SOSH: بدون تغییر بسته خود ، تلفن همراه را تغییر دهید

SOSH فقط پیشنهادات موبایل را بدون تعهد ارائه می دهد و بدون تلفن هوشمند یارانه ای. خرید تلفن هوشمند جدید یا تغییر بسته ، دو مرحله است که هیچ تاثیری در یکدیگر ندارند.

می توانید ضمن حفظ پیشنهاد فعلی خود ، تلفن همراه خود را به طور کامل تغییر دهید. تنها اشکال قیمت باقی مانده است ، که همیشه در خرید جدید و به تنهایی بیشتر از یک است بسته + موبایل با تعهد 24 ماهه چه کسی قیمت های سودمند را ارائه می دهد.

شما می خواهید یک تلفن هوشمند بازنشسته خریداری کنید ?

سرویس Selectra رایگان

نحوه تغییر بسته نارنجی برای SOSH ?

من یک مشتری نارنجی هستم ، می خواهم به SOSH بروم

SOSH که شرکت تابعه نارنجی است ، شما می توانید از یک برنامه نارنجی به یک بسته SOSH در چند دقیقه ، مستقیماً از منطقه مشتری خود ، بدون انجام هرگونه خاتمه ، بروید .

برای بسته نارنجی را برای پیشنهاد SOSH تغییر دهید, این چند مرحله را دنبال کنید:

 • به برنامه Orange & Me خود یا به منطقه مشتری نارنجی خود متصل شوید.
 • بخش را انتخاب کنید پیشنهاد شما و گزینه های شما.
 • روی کلیک کنید تغییر دادن.
 • بسته SOSH را که مورد علاقه شما است انتخاب کنید.
 • روی کلیک کنید این بسته را انتخاب کنید.

مراقب باشید ، اگر پیشنهادی را با تعهد دارید و آن را حل می کنید ، باید پرداخت کنید هزینه خاتمه که به آن افزایش می یابد:

 • مبلغ پرداخت ماهانه باقیمانده در صورت تمایل به اشتراک با تعهد 12 ماهه.
 • در صورتی که در سال اول به اشتراک 24 ماهه بپردازید ، مبلغ پرداخت ماهانه باقیمانده + 25 ٪ از سال دوم.
 • 25 ٪ از سال دوم اگر در طول سال دوم به اشتراک گذاری با تعهد 24 ماهه بپردازید.

با مراجعه از یک پیشنهاد موبایل نارنجی به یک بسته SOSH بدون تعهد ، خدمات به مشتری تبدیل می شود 100 ٪ آنلاین, درست مثل مدیریت بسته خود. برای افزودن یا حذف یک گزینه یا تماس با یک مشاور ، باید از منطقه مشتری SOSH یا از طریق برنامه MySosh عبور کنید . علاوه بر این ، اگر می خواهید با مراجعه به SOSH شماره نارنجی خود را تغییر دهید ، بدانید که این دو اپراتور متعلق به یک گروه هستند و بنابراین شماره خود را حفظ می کنند زیرا هیچ خاتمه ای صورت نمی گیرد.

من یک مشتری SOSH هستم: می خواهم از یک بسته نارنجی لذت ببرم

شما همچنین این امکان را دارید بسته SOSH را برای یک بسته نارنجی تغییر دهید. اگر پیشنهادات موبایل نارنجی گرانتر باشد ، آنها هنوز هم مزایایی دارند. بسته های نارنجی با تعهد مدت زمان ارائه می شود و به عنوان مثال به شما امکان می دهد از یک تلفن هوشمند یارانه ای با قیمت کاهش یافته استفاده کنید. شما می توانید از یک تلفن هوشمند -art با پیشنهاد نارنجی خود بهره مند شوید تا ارزان تر آن را بپردازید.

شما همچنین به خدمات مشتری نارنجی دسترسی دارید ، در دسترس است از طریق تلفن یا آنلاین, بلکه در فروشگاه نارنجی. بنابراین شما می توانید با یک مشاور فیزیکی گپ بزنید ، چه کسی شما را برای انتخاب یک بسته راهنمایی می کند یا به شما در گرفتن پیشنهاد خود کمک می کند.

برای تغییر پیشنهاد SOSH خود برای یک بسته نارنجی ، به شرح زیر انجام دهید:

 1. به منطقه مشتری SOSH خود بروید.
 2. روی برگه کلیک کنید پیشنهاد شما و گزینه های شما.
 3. کادر را انتخاب کنید شما می خواهید پیشنهاد خود را تغییر دهید ?.
 4. روی بخش کلیک کنید کاتالوگ را ببینید سپس در بخش کل کاتالوگ.
 5. بسته نارنجی را که می خواهید لذت ببرید انتخاب کنید.

شما می توانید این تغییر را از خود ایجاد کنید منطقه مشتری SOSH بلکه از طریق تلفن در تماس با 39 00, از طریق ایمیل یا گربه آنلاین.

شما به دنبال یک بسته موبایل هستید ? پیشنهادات موجود را کشف کنید و به خودتان اجازه دهید تا از پیشنهاد شریک زندگی متناسب با نیازهای خود استفاده کنید.

به روز شده در 03/23/2023

امانوئل مسئول ایجاد اخبار و راهنماهای Echosdunet است. این کار با بسیاری از موارد از راه دور و صفحات اختصاص داده شده به اپراتورها است.