شماره تلفن همراه من را نگه دارید. انتقال خط من چگونه است ?, قابلیت حمل شماره SOSH RIO شما به موبایل رایگان |

قابلیت حمل SOSH

NB: شما می خواهید موبایل خود را نگه دارید ، قبل از اینکه قابلیت حمل و نقل مؤثر باشد ، آن را با اپراتور فعلی خود باز کنید.

شماره تلفن همراه من را نگه دارید. انتقال خط من چگونه است ?

شما می خواهید ضمن نگه داشتن شماره خود در یک بسته مشترک شوید.

  • بیانیه هویت اپراتور خود (RIO) را بیاورید: شماره 12 رقمی و/یا حروف ، برای انتقال شماره خود ضروری است.
  • برای به دست آوردن ریو ، شماره 3179 را شماره گیری کنید (شماره رایگان از تلفن همراه خود).
  • اگر این سرویس را قبول نکنید ، برای بازیابی کد RIO باید با خدمات مشتری خود تماس بگیرید.

هنگام سفارش آنلاین ، نشان دهید:

  • تاریخ حمل و نقل مورد نظر (احترام به حداقل 3 روز کاری از سفارش شما).
  • شماره تلفن همراه فعلی شما
  • شماره ریو شما توسط پیام کوتاه دریافت شده و سفارش خود را ادامه دهید

پس از برخورد با سفارش ، درخواست قابلیت حمل شما تأیید می شود.

NB: شما می خواهید موبایل خود را نگه دارید ، قبل از اینکه قابلیت حمل و نقل مؤثر باشد ، آن را با اپراتور فعلی خود باز کنید.

شما ظرف 6 روز حداکثر سیم کارت جدید خود را دریافت خواهید کرد که فقط در تاریخ قابل حمل در نظر گرفته می شود.

قابلیت حمل SOSH

قابلیت حمل شماره SOSH به موبایل رایگان بسیار ساده است ! این در حال تغییر اپراتور تلفن در حالی است که شماره تلفن فعلی SOSH شما را نگه می دارد. به لطف شماره Rio Sosh امکان پذیر است که به شما امکان می دهد بدون تغییر شماره تلفن ، موبایل رایگان را تغییر دهید !

شماره ریو Sosh چیست ?

کد یا شماره Rio Sosh به معنای بیانیه هویت اپراتور است ، این یک شناسه منحصر به فرد برای همه شماره های تلفن همراه SOSH است که از 12 نویسه تشکیل شده است. این اجازه می دهد تا اپراتور موبایل رایگان جدید شما در صورتی که فردی یا حرفه ای و شماره قرارداد فعلی خود هستید (و همچنین یک کد تولید شده به طور خودکار برای جلوگیری از جعل) از تأمین کننده فعلی خود (SOSH) خود را بشناسید.
بدون کد Rio Sosh بدون قابلیت حمل شماره در تلفن همراه رایگان ، همچنین به شما امکان می دهد تاریخ انتقال را انتخاب کنید (بین 3 روز حداقل و بیشتر) که تاریخ شروع نامزدی شما با اپراتور جدید شما خواهد بود.

چگونه شماره Rio Sosh خود را بدست آوریم ?

بسیار ساده است ، فقط مراحل فوق را دنبال کنید و برای بازیابی آن با شماره سبز رایگان تماس بگیرید ! این شماره سبز رایگان 24 ساعت شبانه روز و 7 روز در هفته در دسترس است
مراقب باشید ، شما باید با تلفن/سیم کارت SOSH که می خواهید از تعداد شماره برای به دست آوردن کد Rio Sosh مورد نیاز اطمینان حاصل کنید ، تماس بگیرید.

مراحل تغییر اپراتور موبایل SOSH به رایگان موبایل چیست?

شما می توانید در 10 روز و بدون تشریفات خاص ، اپراتور را تغییر دهید.
– یک پیشنهاد موبایل رایگان را انتخاب کنید (به عنوان مثال با استفاده از مقایسه مقایسه کننده مقایسه کننده.خط
– شماره Rio Sosh خود را در سایت numero-roi ما بازیابی کنید.en و همچنین تاریخ پایان احتمالی دوره تعهد خود
– با نشان دادن شماره ارائه شده Rio Sosh در اپراتور تلفن همراه رایگان جدید خود مشترک شوید
– شما هیچ رویکردی دیگر برای دنبال کردن ندارید ، این اپراتور جدید تلفن همراه رایگان شما است که وظیفه خاتمه اشتراک قدیمی SOSH شما و انجام قابلیت حمل شماره شما را بر عهده دارد
– اگر هنوز برای مدت معینی با SOSH در ارتباط بودید ، “تراز هر حساب” شما آن را در نظر می گیرد و همچنین مجازات اولیه اولیه ممکن را نیز در نظر می گیرد
– شما در مدت 2/3 روز پس از اشتراک خود ، سیم کارت جدید خود را از طریق پست دریافت خواهید کرد
– بین 7 تا 10 روز پس از اشتراک خود (با در نظر گرفتن مهلت های برداشت) ، می توانید سیم کارت قدیمی SOSH خود را حذف کنید تا سیم کارت موبایل رایگان جدید را وارد کنید
– و این به پایان رسیده است 🙂 در پایان شما را در همه چیز و برای هر 10 تا 15 دقیقه به شما منتقل می کند

آیا باید بسته SOSH قدیمی خود را خاتمه دهید ?

اگر دیگر با SOSH درگیر نیستید ، می توانید اپراتور را تغییر داده و به موبایل رایگان بروید. در این حالت نیازی به خاتمه بسته SOSH شما نیست ، اپراتور جدید تلفن همراه رایگان شما از آن مراقبت خواهد کرد !
اگر هنوز با SOSH درگیر هستید ، به لطف قانون چتل هنوز هم می توانید از قبل خاتمه دهید. قانون چتل مشخص می کند که شما می توانید پس از 12 ماه اول درگیری خود (به عنوان مثال در بسته ای با 24 ماه درگیری) به صورت اولیه خاتمه دهید ، به این شرط که 25 ٪ از پرداخت های ماهانه باقی مانده را به دلیل SOSH تنظیم کنید.
به عنوان مثال ، اگر بیش از 24 ماه با یک بسته ماهانه با 20 یورو در SOSH مشغول هستید و به 12 ماه اول این تعهد رسیده اید ، می توانید با پرداخت 60 یورو اپراتور را تغییر دهید ((20 € 12 12 ماه باقی مانده / 4 ).
اگر فقط بیش از 12 ماه درگیر باشید ، قانون چتل نمی تواند اعمال شود و اگر تصمیم به ترک به هر حال تصمیم بگیرید ، در قبال مبلغ ارائه شده در قرارداد SOSH در مدت زمان باقی مانده ، مسئولیت پذیر خواهید بود.
برخی از اپراتورها ممکن است این مجازات ها را بپردازند ، اگر در این مورد هستید به این نوع تبلیغات توجه کنید.